Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418606 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2030 Dátum: 2012. Január 04., 20:46:24 »
Micho, Kit köszönöm a válaszokat :)

Újabb kérdés: elolvastam ma a Fantom esküvőjéből a vasárnapi változatot, Lothar mellett az ugye Mandrake volt? Már csak Flash Gordon hiányzott a csapatból :D

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2029 Dátum: 2012. Január 01., 21:30:43 »
Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Ez az év hatalmas volt! Minden szépen megtervezett, és ígéretek szerint történt!
Azt kell, hogy mondjam, el voltunk kényeztetve ezekkel a történetekkel, képregényekkel!
Ez mind a rengeteg munkátoknak köszönhető! Én Fantom rajongó vagyok, és minden frissítést ajándékként éltem meg!! :)
Ezer köszönet érte!!! Arról nem is beszélek, hogy az év végén a "nagy" sorozat mennyire tetszett!!! Nem egy Kari Leppanen rajzaival!!!
Nagyon nagyon Tetszett! Szívem szerint, örülnék, ha minden évben Fantom év lenne! :)
Köszönöm a napi-t is, az utolsóban már nagyon várom a végkifejletet!! Alakul...  :)
Úgyhogy még egyszer is B.U.É.K. és továbbra is kitartást a munkátokban! És ezer köszönet mindenért!!!! 


Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2028 Dátum: 2012. Január 01., 19:27:23 »
Először is boldog 2012-t mindenkinek! Asszem most fél évre elegendő hsz-t kaptunk! :D

Idézet
utóbbiból mikor érkezik a Sins of the Past?
Úton van, pontosabban a fele még hiányzik. :badteeth:

Idézet
Chris sorsa persze azóta is furdalja az oldalam.
Chris sorsa érdekes irányban halad tovább, amiről mi is szót ejtünk majd. A legújabb részben egyébként egy nem akármilyen kis részlet is helyet kapott, amiről majd szintén a maga idejében!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2027 Dátum: 2011. December 31., 14:39:54 »
neked is Zerit, ez nagy volt... csak tudnám, hogy honnan szeded ezeket a baromságaidat ;)  :lol:
Én már figyelem egy ideje, szerintem ő rajzolja őket. Boldog új évet.

SZERK: Most jöttünk rá, hogy a pezsgő a beírók itala. Bubi-s. :drink:



Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2026 Dátum: 2011. December 31., 13:12:25 »
Igen ez így már teljesen tiszta.
Az meg hogy hűen követik a Falk által kitaposott útvonalat megsüvelendő. Példát vehetne róla nem egy nagy kiadó hogy hogyan is kell felépíteni egy összetett sztorit úgy hogy ne legyenek benne lépten-nyomon egymásnak ellentmondó dolgok.
Az pedig különösen tetszik hogy az ilyen olyan okokból elvarratlan szálakat, vagy éppen nyitott kérdéseket igyekeznek elvarrni ill. megválaszolni.
Fantasztikus kis agytröszt kell ahhoz hogy ennyi ideig tudjanak újat nyújtani és ezáltal nem hagyják ellaposodni, netán kifulladni a történetet. És az már csak hab a tortán hogy a káprázatos meseszövéshez ilyen remek rajzoló gárda párosul.
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2025 Dátum: 2011. December 31., 12:34:52 »
Én eddig abban a hitben éltem hogy a klasszikus napi stripek nem a skandinávok munkái. (...) Valószínű inkább az lehetett félreérthető ahogyan én fogalmaztam. :-\

a lényeg, hogy 1936-ban, Lee Falk elindította a legendát. Az évek során aztán több országban is közölték a napi sorozatát fordításban, napilapokban és gyűjteményes kiadásban egyaránt. Majd ezek az országok elkezdtek saját sztorikat gyártani Fantomról, amiben a legsikeresebbnek a skandináv "Team Fantomen" alkotógárda bizonyult, ahogy az előbb is írtam, hisz már majdnem az ezredik saját történetüknél járnak. Így Falk "Fantom univerzuma" mellett a skandináv univerzum tekinthető mérvadónak, ráadásul ők törekdenek arra, hogy kiegészítsék a Falkét. sőt, ahogy te is írtad, sokan a skandi sztorikat jobban kedvelik még Falk munkáinál is (ott a sok átvezető szöveg, és a háromkockás eredeti koncepció kicsit levon az élvezeti értékből).


Lehet azért, mert srácnak van öltözve?  :nezze:

én speciel el tudnék vonatkoztatni  ;D


"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #2024 Dátum: 2011. December 31., 11:45:40 »
szuper-buli  :cool:  érdekes, hogy jobb oldalt, a térdelő szőkére nem mozdul rá senki, pedig már nagyon akaaar...  :hehe:
Lehet azért, mert srácnak van öltözve?  :nezze:
Linus van Pelt a Peanutsból

gyengéd barbár

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2023 Dátum: 2011. December 31., 11:31:33 »
Lehet hogy valóban én értettem félre.
Én eddig abban a hitben éltem hogy a klasszikus napi stripek nem a skandinávok munkái.  :headscratch:
Én legalábbis azokat értettem az alapok alatt.
Pld. a Frew első számában D009 - The Slave Traders című sztori ment. /az egy másik kérdés hogy ezt követően még többször is leközölték különböző számokban ezt a sztorit. /
Ez viszont ha jó az adatbázis Norvégiában csak `83-ban a Fantomet 9. számában közölték le.
Márpedig eredetileg 1939 Jan 30 - May 6 között publikálták.
Valószínű inkább az lehetett félreérthető ahogyan én fogalmaztam. :-\
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2022 Dátum: 2011. December 31., 11:18:28 »
Szeretném köszönetem kifejezni az egész éves heti Fantom szükségletem kielégítéséért. :worship:
Való igaz ez az év rengeteg újdonságot, meglepetést tartogatott.

köszi az áttekintést, remek volt! egy kis helyesbítés:

túl messzire megyek de én ebből úgy látom a Skandinávok azok akik a legjobb sztorikat készítik még ha az alapokat Ausztráliában is rakták le.

lehet, hogy valahol félreérthető volt, de az ausztrálok csak a skandináv sztorikat közlik újra, angol nyelven, fekete-fehérben. ugyan az ausztrálok is írtak néhányat, szám szerint ötöt, de a skandik idén a 868. saját történetükkel gyakorlatilag vernek mindent  :D

Egyébként Fantom már bulizik, nem is akárkik társaságában.

szuper-buli  :cool:  érdekes, hogy jobb oldalt, a térdelő szőkére nem mozdul rá senki, pedig már nagyon akaaar...  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #2021 Dátum: 2011. December 31., 10:20:59 »
csak tudnám, hogy honnan szeded ezeket a baromságaidat ;)  :lol:
;)
Egyébként Fantom már bulizik, nem is akárkik társaságában. (Crepax műve)
gyengéd barbár

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2020 Dátum: 2011. December 31., 09:58:35 »
Szeretném köszönetem kifejezni az egész éves heti Fantom szükségletem kielégítéséért. :worship:
Való igaz ez az év rengeteg újdonságot, meglepetést tartogatott.
Csak címszavakban:
-Fantom enciklopédia ami szerintem nem csak az újonnan jött olvasóknak, de még nekem Fantomon felnőtt egyénnek is sok újdonságot tartogatott.
-Kate Sommerset Saga: egy a kevés jelentős nőalakból akiről rengeteget megtudhattunk és gyakorlatilag az ismeretlenség homályából bukkant fel.
-Fantom a világkörül: Bepillantást nyerhettünk a világ Fantom termésébe. Talán túl messzire megyek de én ebből úgy látom a Skandinávok azok akik a legjobb sztorikat készítik még ha az alapokat Ausztráliában is rakták le. Mindezek ellenére jó ötlet volt ez a csemegézés és külön tetszett az egyes kiadóról szóló rövidke leírás.
- Klasszikusok: Jó hogy ezek a napi csíkok előkerülnek. Attól hogy valami régi még nem feltétlenül rossz. Sokszor nem is igen értem a más képregényeknél megfigyelhető tendenciát mikor a többség az újdonságokat szeretné látni. Pedig az alapok megértése nélkül sokkal kevesebb az amit nyújthatnak. De ez már nagyon off.
-napi strip: érdekesen látni hogy menyivel másabb dramaturgiát követel meg az írótól, rajzolótól mikor napról-napra kell a feszültséget fenntartani, netalán fokozni.
És végül Fantom Első év. Anno én is próbáltam előkeríteni kit kérésére de csak színes verziót sikerült belőle találnom gyatra minőségben. A Fantom képregény tényleg olyan hogy simán megállja a helyét fekete-fehérben is.
Ja és ne feledkezünk meg a Fantom Krónika oldalról sem ahonnan szintén sok hasznos de főképp érdekes információhoz juthat az ember.
Nem tudom ki mennyire szereti beazonosítani hogy egy-egy történet mikor melyik számban ment egykor. Igaz ugyan hogy mostanság -hozzáteszem szerencsére-  fel van tüntetve az eredeti megjelenés különböző borítókkal egyetemben de aki szeretné pld. a régi Fantomokat beazonosítani vagy csak szeret bogarászni azoknak ajánlom a figyelmébe ezt az oldalt:
http://www.ipcomics.net/phantom/index.htm?list=orig
itt aztán lehet bogarászni alkotó, cím, ill. országonkénti megjelenések után.
Nem maradt más hátra mint hogy eredményekben gazdag boldog új esztendőt kívánjak minden olvasónak no meg persze a csapat tagjainak.  :hbd:
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2019 Dátum: 2011. December 31., 09:17:33 »
Száz szónak is egy a vége, csak így tovább fiúk!  :) Jövőre igyekszem többször jelentkezni, de addig is csillagozok rendszeresen.

köszönjük, és várunk vissza...  :bravo:
a csillagozásra egyébként nincs panasz, az átlagot bőven hozzuk, amit a többi képregény is a HZs-n.

boldog új évet,

neked is Zerit, ez nagy volt... csak tudnám, hogy honnan szeded ezeket a baromságaidat ;)  :lol:


Idősebb fejjel jobban értékelhető és érthető ez a karakter.Kevés ez a pár panel naponta...  :)

sajnos ezt így találta ki anno 1936-ban a Mester, követjük a kitaposott utat  :cool:
FZoli előző kérdésére a válasz még, hogy a klasszikusok nekünk is egybe vannak fűzve, azért gyűjteményes formában jelennek meg, az új napik viszont darabolva, és nem tervezzük az összerakásukat, illetve archiválva vannak a napi linken, itt:
http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2444&catid=48
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2018 Dátum: 2011. December 30., 21:22:53 »
Amúgy,a hozzászólások számának tekintetében ez a harmadik. :)
Az nem is rossz! :)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2017 Dátum: 2011. December 30., 21:15:48 »
Hát,köszi a válaszokat!
Sajnálom,de azt örömmel fogadom,hogy a lelkesedésetek nem hagy alább...
Sajnos anno a Semices sorozat is ezért szűnhetett meg.Remélem itt ez nem fog bekövetkezni.Egy olvasótok mindig lesz,ez biztos.Egyik kedvenc volt régen és ma is,sőt ma talán már jobban.Idősebb fejjel jobban értékelhető és érthető ez a karakter.A napit is mindennap figyelemmel követem,csak azzal egy gondom van: Kevés ez a pár panel naponta...  :)

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #2016 Dátum: 2011. December 30., 21:05:29 »
boldog új évet,



a hzs kínálatából a Fantom az egyetlen, amit szívesen olvasnék papíron (persze miután megvettem :))
gyengéd barbár

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2015 Dátum: 2011. December 30., 20:49:12 »
Hogy ne veszítsétek el teljesen a reményt, íme egy hsz egy új phantól :)

Még valamikor év elején láttam a Karib-tenger kalózai 2. részét a TV-ben és kedvem támadt valami kalózosat olvasni. Adta magát Fantom, akinek kalandjaiba régóta bele akartam már kóstolni, a filmet ugyanis nagyon szerettem gyerekkoromban és az új film is csak növelte az érdeklődésem (nekem tetszett, na). Egyből leszedtem A kalózkirálynő bosszúját, majd kövér lúd alapon A koponyák titkát is, innét aztán nem volt megállás. Sajna a szabadidőm mennyisége elég változó, de azért igyekszem pótolni a lemaradást - épp tegnap olvastam el a Sommerset-saga-t -, illetve a napi sorozatot is követem.
Minden egyes történetet nem véleményeznék részletekbe menően, mert át is kellene nézni miket olvastam pontosan, de A koponyák titkát és a Sommerset-saga-t kiemelném (utóbbiból mikor érkezik a Sins of the Past? :D) a skandináv történetekből. A koponyák titka-trilógia egyszerre emlékeztetett és volt kellően eltérő a filmtől, bár a misztikus szál itt is bejátszott, a Sommerset-saga pedig pont azt a kalózos érzést kapta el, ami végett Fantom kalandjait olvasni kezdtem. Chris sorsa persze azóta is furdalja az oldalam. :D
A napi sorozatot az újraindulása óta követem, nagyon izgalmas a jelenlegi szál. Várható, hogy ezeket idővel összefűzitek a füzetes formára mint a klasszikusokat?

Száz szónak is egy a vége, csak így tovább fiúk!  :) Jövőre igyekszem többször jelentkezni, de addig is csillagozok rendszeresen.
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 30., 22:18:28 írta FZoli »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2014 Dátum: 2011. December 30., 19:56:30 »
Idézet
Csak nem kevesebben olvassák Fantomot most,mint eddig?Ezt min méritek le?
Sajnos igazából minden jel erre utal. De az optimizmusunk határtalan! ;)

Csak nem kevesebben olvassák Fantomot most,mint eddig?Ezt min méritek le?Mert ha a fórum látogatottságon,az nem mindig mérvadó.
Nem, konkrét statisztikánk van minden fenn lévő képregényünkre. Fórumból aligha lehetne kiindulni.


ennek ellenére, az idei Fantom-évet arra szántuk, hogy minél több frissítés legyen, minél szélesebb körben mutassuk be a karaktert... rengeteg plusz dokumentáció, válogatás és ünnepi kötet került fel, ami azt a célt szolgálta volna, hogy olyanok is bekapcsolódjanak, akik eddig nem ismerték a Fantomot. ezt viszont csak a fórumról tudjuk lemérni, hogy kik írnak esetleg, régiek avagy új emberek. és azt kellett tapasztalnunk, hogy már a "régi phanok" se nagyon járnak erre, újakat meg ne is várjunk... ez pici csalódásra adott okot. de még mielőtt azt gondolnátok, hogy sajnáltatjuk magunkat, erről szó sincs: mi kittel nagyon jól elvagyunk különben, azt lehet mondani, hogy a napi levelezéseink között elkészítünk egy-két honosítást, kis túlzással ;) de a lényeg, hogy van egy közös hobbink, amit szeretünk csinálni, és beszélgetni róla, a végtermékben meg időnként elgyönyörködni itt a HZs-n. a vélemények hiányát mi már megszoktuk, csak ismétlem, a Fantom-év és a plusz frissítések adhattak kis okot az optimizmusunkra, hogy gyakrabban lehet eszmecsrét folytatni a fórumon, hisz gyakorlatilag heti frissítés volt, lett volna miről diskurálni.
de semmi gond, hisz a jubileumi év már mögöttünk lesz jövőre, és visszaállunk az elfogadható mennyiségű frissítésre... és nem érzünk késztetést arra a bizonyos "pluszra" :cool:
mindenesetre itt ragadom meg az alkalmat, hogy minden phannak egy jó nagy BUÉKot kívánjak, és három kitartó fórumozónk, akit most nem neveznék meg, holnap figyelje a bejövő üzeneteit, mert lapulni fog egy kis ajándék képregény az idei hűséges billentyűzet koptatásért cserébe  :bravo:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2013 Dátum: 2011. December 30., 18:34:23 »
Csak nem kevesebben olvassák Fantomot most,mint eddig?Ezt min méritek le?Mert ha a fórum látogatottságon,az nem mindig mérvadó.
Nem, konkrét statisztikánk van minden fenn lévő képregényünkre. Fórumból aligha lehetne kiindulni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2012 Dátum: 2011. December 30., 17:54:08 »
Idézet
Csak nem kevesebben olvassák Fantomot most,mint eddig?Ezt min méritek le?
Sajnos igazából minden jel erre utal. De az optimizmusunk határtalan! ;)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2011 Dátum: 2011. December 30., 14:41:29 »
Köszi az egész éves fáradozásotok! :worship:
Remélem jövőre is ilyen lelkesedéssel viszitek tovább kedvenc Vándorló Szellemünk kalandjainak megismertetését!
Micho,azt hogy érted,hogy nem nőtt az olvasók tábora,sőt.. ?
Csak nem kevesebben olvassák Fantomot most,mint eddig?Ezt min méritek le?Mert ha a fórum látogatottságon,az nem mindig mérvadó.Sajnos ritkán tudok feljönni,de a történeteket mindig olvasom!  :)

Kellemes Szilvesztert, és Boldog Új Évet minden Phannak és persze a HZS team Fantom szekciójának!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2010 Dátum: 2011. December 29., 20:29:28 »
Köszönöm a Fantom - Első év 10. fejezetét! :worship: :worship:
Látom, végül befejeződött ez a sorozat. És így már végül kiderült, hogy Fantom hol találja meg az apja gyilkosát. Rama Singh-ről persze kiderült egy-két titok, amiről nem is lehetett eddig tudni. De a mostani részbe végül világossá vált.
Az poénos volt, amikor a 21. Fantom milyen ruhát vegyen fel álcázásnak. :D
És persze ennek a történetnek ugyan vége van, de a végén kiderült, hogy még készült pár folytatás Johnny Hotwire címen. De ez persze már egy másik történet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2009 Dátum: 2011. December 28., 19:13:43 »
Főleg az utolsó Fantom kelltette fel az érdeklődésemet!!Ha van egy kis sütni valótok,akkor ezt 2012 decemberében fogjátok csak leadni :badteeth:

Idézet
Ha van egy kis sütni valótok,akkor ezt 2012 decemberében fogjátok csak leadni
:cool:

ennél sokkal genyóbb megoldást eszeltünk ki ;D
örülök, hogy tetszettek a Fantomok! egyébként hősünk az Északi-sarkon többször megfordult: birtokomban van egy hasonló, még inkább sci-fi beütésű történet, úgyhogy jövőre majd kitnek elküldöm, és ha úgy látja jónak, elkészíti a honosítást ;)
az Első év pedig bizony-bizony a végéhez közeledik! a rajzokat a szuperhős történeteken edzett Bob McLeod készítette, aki többek között Pókembert és Supermant is rajzolt az elmúlt évtizedekben. tetten lehet érni pl. a 272. oldalon, ahol a lap alján Fantomot simán ki lehetne cserélni Pókemberre, pont így szokott ugrani egy nagyot, kicsit meg is lepődtem, amikor megláttam azt a panelt  :cool:

Idézet
Köszönöm az egész éves Fantom frissítéseiteket!!!!

köszönjük a sok-sok véleményezést... ismét elhintem, hogy érdemes volt ilyen sokat írnod ebbe a topikba, majd figyeld a privát üzeneteidet ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2008 Dátum: 2011. December 28., 17:25:00 »
Idézet
Ha van egy kis sütni valótok,akkor ezt 2012 decemberében fogjátok csak leadni
:cool:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2007 Dátum: 2011. December 28., 10:52:24 »
Üdv! Köszi az Északi-sark titka ,című részt,kit,Micho! :worship: :worship:
Az első pár oldalon azt hittem,hogy valami "c"-kategóriás horrorfilmbe csöppentünk.Na, mondom magamban,hogy fog idevetődni a főhősünk?!Aztán meglett az összekötő kapocs.Horrorból átmentünk tudományos-fantasztikusba,az őrült tudós is előkerült.Összességében ez egy jó történet volt ami új helyszínt hozott Fantom életébe.
Első év 9. fejezet
No,ezek a motoros fajankók jól kifogták.Kétszer is pórul jártak.Tényleg a sors fintora,hogy egy ilyen gyönyörű nő a gyilkos kalóz mostohalánya.Persze a lány semmiről sem tehet,hiszen ő is vívódik,és azzal,hogy nagyjából elmondta merre kell keresni a kalózokat, el is árulta,hogy a szíve mélyén rendes tisztességes lány maradt.
Nagyon várós a következő rész!!! És ez a GRAFIKA..lenyűgöző!!!
Devil New Yorkban
Ez tényleg aranyos sztori volt.Egy ilyen jól kiképzett állatnak tényleg csak nyűg lett volna a luxus.Szerencse,hogy Fantom megtalálja a történet végén.
Tyűű,milyen izgalmas történetek lesznek jövőre!!Főleg az utolsó Fantom kelltette fel az érdeklődésemet!!Ha van egy kis sütni valótok,akkor ezt 2012 decemberében fogjátok csak leadni :badteeth:
Köszönöm az egész éves Fantom frissítéseiteket!!!!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantom képregények
« Válasz #2006 Dátum: 2011. December 27., 17:21:52 »
Szavazás lezárva. Eredmények:

Ki a kedvenc női karakteretek a Fantom képregényekben?

Diana Palmer
    9 (31%)
Julie Walker
    3 (10.3%)
Mary Poe
    0 (0%)
Minerva Brooks
    1 (3.4%)
Kate Somerset
    11 (37.9%)
Renata Di Mascarelli
    2 (6.9%)
más
    3 (10.3%

Perceken belül érkezik az újabb szavazás.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2005 Dátum: 2011. December 26., 20:16:56 »
Bár tudom, hogy még lesz Fantom frissítés, de elmondom, hogy ebbe az évbe tényleg jó sok Fantom képregények voltak a HálóZsákon. Nem semmi, tényleg szép teljesítmény.

bizony, tulajdonképpen a jubileumi Fantom-évnek volt köszönhető. a dédelgetett tervünk emelett az volt, hogy kicsit bővítsük a Fantom képregények olvasótáborát is... ezen erőfeszítéseink sajnos nem igazán jártak sikerrel, sőt. de semmi baj, szép évet tudhatunk magunk mögött, és minden véleményezésért hálásak vagyunk (illetve leszünk, erről az illetékeseket privátban értesítem a napokban ;) ) jövőre, ahogy a hírben is volt, normál üzemelés mellett havi két frissítésre számolhattok nagyrészt.

Idézet
ha jól értem, ezután jön a befejezése is. De a listán olvastam, hogy még lesz valami kettő rész, ami "Folytatás"-nak van írva.

így van, a hivatalos befejezés érkezni fog, de az időközben elkészült két folytatást is közreadjuk valamikor, egyelőre még vadásszuk a füzeteket.


Idézet
Érdekes, hogy ismét van egy olyan történet, amiben nem Fantom volt főszerepbe, hanem teljesen más

nem titok, hogy a borítója az alkalomhoz készült, eredetileg nem volt hozzá... egy ideig fontolgattam, hogy a Fantom logó nem is kerül rá, hanem külön Devil képregény lesz belőle  ;D  de azért így jobban illeszthető a skandináv sztorik közé majd, és nem kell az egyéb kategóriába sorolni.

 
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2004 Dátum: 2011. December 24., 20:42:21 »
Köszönöm a Fantom - Devil New Yorkban című történetet! :worship: :worship:
Érdekes, hogy ismét van egy olyan történet, amiben nem Fantom volt főszerepbe, hanem teljesen más. Ahogy a címből is tudni lehet. Devil tényleg ügyesen tudott cselekedni. Akármilyen slamasztikába is volt.
És látom a végén, hogy van 3 oldalnyi előzetes 3 féle Fantom képregényről, ami jövőre lesz. De ez persze majd a jövőbe fog kiderülni.
És már várom a Fantom - Első év befejezését.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2003 Dátum: 2011. December 22., 21:34:09 »
Ezer köszönet kit-nek és Micho-nak a mai dupla Fantomért! :worship: :worship:
Bár tudom, hogy még lesz Fantom frissítés, de elmondom, hogy ebbe az évbe tényleg jó sok Fantom képregények voltak a HálóZsákon. Nem semmi, tényleg szép teljesítmény.

Az Északi-Sark titka: nem semmi ez az új kaland. Főleg, hogy ez nem egy dzsungelbe vagy városba játszódik, hanem az Északi-Sarkon, ahol a hely fagyos.  Nagyon jó volt ez a történet.

A Fantom - Első év 9. fejezet: a történet tényleg olyan volt, mint a Nóé bárkája. Főhősünk ismét Johnny Hotwireként, de Fantomként is ugyan kellemetlen helyzetbe volt, de egy lépéssel majdnem közel került, hogy megtalálja az apja gyilkosát. Ahogy a végén is volt rá utalás.
ha jól értem, ezután jön a befejezése is. De a listán olvastam, hogy még lesz valami kettő rész, ami "Folytatás"-nak van írva.

Továbbra is figyelni fogom, hogy idén még milyen Vándorló Szellem történet lesz. ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2002 Dátum: 2011. December 18., 19:36:45 »
most beindultak az események rendesen... .)

igen, és aki szerette anno a "Prison Break (A szökés)" c. sorozatot, az most ugyanúgy izgulhat, csomó izgalmas pont van a cselekményben, úgy, mint a sorozatban... amikor "azt hitted, hogy na most már, de  közben mégsem"
főleg így, hogy naponta lehet olvasni a csíkokat, nem kicsit várós a következő :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2001 Dátum: 2011. December 18., 02:19:55 »
Azért ez a napi fantom elég kemény...
Szerencsétlen Diana nem semmi miken megy keresztül!! Már nagyon várom, hogy a Fantom tudomást szerezzen róla! :)
most beindultak az események rendesen... .)