Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418868 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1730 Dátum: 2011. Május 23., 02:29:50 »
Sziasztok!

Jó lett az új Semic Fantom, nagyon örülök, mert nem a legjobb szkennem volt róla. Köszönöm!  :worship: Tetszik ez a szám, a krónikások, vagy mesélősök mindig bejönnek, s itt Leppänen is igen jó rajzokat produkált, elég részletesek, gazdagok. Ez nem mindegyikről mondható el sajnos.

Egyébként... hm, szívesen olvasnék egy olyan történetet, amiben Fantom alaposan elagyabugyálja Amerika Kapitányt... Kár, hogy ilyet még nem találtak ki.  :D Fantom esetében még egyszer sem fordult elő, hogy utalás lett volna arra, hogy léteznek rajta kívül még hősök; leszámítva persze Zigomart. De még egyszer sem találkozott mással.
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1729 Dátum: 2011. Május 20., 19:35:34 »
Minden nő az.  ;D

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1728 Dátum: 2011. Május 20., 18:00:00 »
Boszorkányok is vannak benne?? :hehe:

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1727 Dátum: 2011. Május 20., 17:54:50 »
Nemcsak Fantom, de Mandrake is benne van ám, meg Batman és Flash Gordon.



Igen,tudom,mivel láttam.Csak mivel ez a fórum a Fantomé....

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1726 Dátum: 2011. Május 20., 07:35:15 »
Nemcsak Fantom, de Mandrake is benne van ám, meg Batman és Flash Gordon.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1725 Dátum: 2011. Május 19., 22:12:23 »
Egy újabb filmben fedeztem fel Fantomot. :)
Az 1967-es Boszorkányok című Olasz filmben van egy jelenet ahol a színész vörös Fantomruhában van.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1724 Dátum: 2011. Május 19., 21:12:09 »
Köszi a Fantom - Semic 8. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez A rhodoszi kincs című történet.
Mindig is érdekes volt ez a Krónikás történet. Főleg, amikor a 21. Fantomnak nem bűnözőkkel kell harcolnia, hanem a Fantom őseiről mesél történeteket. És látom, hogy itt az 1. Fantomról szól a történet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1723 Dátum: 2011. Május 19., 19:37:16 »
Kicsit ufófeje lett! Roswell? :badteeth:

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #1722 Dátum: 2011. Május 19., 11:09:16 »
egy Fantom borito az 50es evekbol, na vajon kire hasonlit? :)

gyengéd barbár

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1721 Dátum: 2011. Május 16., 10:50:18 »
Üdv! Köszi a Fantom - Drága kalózom! című történetet,kit,Galen,Micho! :worship:
Tetszenek,ezek a folytatódó históriák!Tényleg,milyen kölyök képű volt még a 17.Fantom.Kate kétszer is legyőzte őt párbajban,ami nem mindenapi teljesítmény!Nagyon várom a folytatást,hogy mi lett a közös gyermekük sorsa!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1720 Dátum: 2011. Május 13., 16:34:35 »
Idézet
Ha jól tudom, akkor jelenleg úgy néz ki minden csütörtökön lesz egy-egy Fantom képregény
Hát amíg a készleteink kitartanak, igen. Nem garantálom, hogy mindig új szám megy ki, mert a terveink szerint a Semic sorozatot is rakosgatjuk lassacskán.

Idézet
Én arra szavazok, hogy legközelebb kétoldalas legyen az Enciklopédia...
Az az igazság, hogy rohadt voltam még egyhez. :hehe: De a cél, hogy átlagosan 2 oldal legyen. Persze szem előtt tartva, hogy lehetőleg egy cikket se vágjunk el. De annak rendkívül örülök, hogy népszerű, ez mindenképp ösztönöz majd! :cool:

Idézet
...s ahogy látom, folytatódni fog; remélem több részen át.
Így van, és most nem is állunk le nagyon.

Idézet
saját magamnak elkészítettem egyben, s ha lesz még, folyamatosan bővítem. Átláthatóbb lesz úgy.
Rátapintottál a lényegre, ezért is folytonos a számozásuk. Nem kizárt, hogy a végén külön is felkerül valahová.

Kösz a hsz-eket! :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1719 Dátum: 2011. Május 13., 14:59:42 »
Nagyon köszönöm én is a képregényt, egészen nagyszerű. Az enciklopédia pedig igazán remek háttérinfókat adott.  :worship:

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fantom képregények
« Válasz #1718 Dátum: 2011. Május 13., 14:43:32 »
Köszönöm a Fantomot!  :worship:
Szuper történet, szép kivitelezés. Ti vagytok a legjobbak! Ja, és ne hagyjátok abba!!!!

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1717 Dátum: 2011. Május 13., 01:48:52 »
Hello!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a köszöneteket illetően! :)

Remek romantikus történet... s ahogy látom, folytatódni fog; remélem több részen át. Én érdeklődve várom az összeset. Jó az ilyen történeteken is elmerengeni, a sok csatározás és űrháború közepette - nekem, mivel éppen efféle kalandokat bújok... természetesen a 'zsákról. ;)

No hát Guran mindig kíváncsi a Fantomok krónikájára, s olykor megesik, hogy a törzsből néhányan vele tartanak és együtt hallgatják, nagy csodálkozások közepette a régi históriákat. :) Akárcsak mi. ;) Az enciklopédiát újra csak dicsérni tudom, szuper. S nem mintha nem lennék vele megelégedve, így külön, de én saját magamnak elkészítettem egyben, s ha lesz még, folyamatosan bővítem. Átláthatóbb lesz úgy. :)

Köszi még egyszer! Kellemes perceket szerzett most nekem, könnyed levezetéseként a napnak.

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Zaj

  • Tejivó
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 161
  • Karma: +4/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1716 Dátum: 2011. Május 12., 21:40:38 »
Köszi a legújabbat!

Én arra szavazok, hogy legközelebb kétoldalas legyen az Enciklopédia... ;)
"Never say never again..."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1715 Dátum: 2011. Május 12., 21:22:54 »
Köszi a Fantom - Drága kalózom! című történetet! :worship: :worship:
Ez tényleg nem egy mindennapi skandináv sztori. Ez nagyrészt tényleg olyan szerelmi történet volt. A főoldali hír címe is arról szól(Love Story).
Guran nagyon kíváncsi volt a Fantom történetekre, hogy milyen kaland volt a korai Fantomokkal. Pl. most a tizenhetedik Fantommal.
És persze tudom, hogy még nincs vége a történetnek. Mert még lesz több ilyen történet Kate Somersetről. De erről már beszéltünk itt a fórumon.
Ha jól tudom, akkor jelenleg úgy néz ki minden csütörtökön lesz egy-egy Fantom képregény(ha nem számoljuk bele a napi képsort).

Sok sikert kívánok nektek a Fantom honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1714 Dátum: 2011. Május 11., 19:11:38 »
Köszönjük a visszajelzést! :worship: Holnap egy nem mindennapi skandináv sztorival jövünk!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1713 Dátum: 2011. Május 11., 09:53:39 »
Üdv! Köszi a Fantom: A világ körül 1részt,kit,Micho! :worship: :worship:
Kicsit túlságosan kiszámítható volt ez a történet,nem volt benne semmi meglepő fordulat.De azért jónak mondható,a grafikával együtt.Talán a piszkavas jelenet hökkentett meg egy picit...én nem hiszem,hogy egy ilyen karddal átlehetne vágni.Talán egy szamurájkarddal,de ez már csak szörszálhasogatás... :badteeth:

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1712 Dátum: 2011. Május 08., 18:49:34 »
Nekem is bejött a világ körül rész! :) Várom a folytatást!  A napi az elszomorít...
Elég lassan halad a történet, a végén már tényleg a rosszra tudok csak gondolni... Már költöztetni akarja a gyerekeket...  :(
Mindenesetre várom mi lesz a vége!
A Fantom albumot én is nagyon szerettem! Ott nekem is az első rész tetszett jobban! :)

Várom a csütörtököt, köszi mindent! :)

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1711 Dátum: 2011. Május 08., 17:03:17 »
Nem tudom, nekem valahogy meg inkább a skandinávok tetszenek színesben, a klasszikusok meg ff-ben. De arra nagyon kíváncsi leszek, milyen reakciókat vált ki a legközelebbi Világ körül rész.  :nezze:

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1710 Dátum: 2011. Május 08., 04:36:03 »
Nem számít, hogy milyen jellegű, mivel különlegesség, ezért mindenképpen a gyűjteményben a helye.  :) Igazából még azokat is mohón letöltöm és beszerzem, amik nem annyira tetszenek, mivel az is mind Fantom. Aztán pedig... megkedvelhetek bármit később, sok képregénnyel, meg karakterrel is voltam már így. Ugyan nem Fantom, de példának ott vannak azok a comicsok, amelyekben Thanos szerepel, aki ma már első számú kedvenc. Annak idején nagyon nem bírtam, még azt se, ahogy kinéz.  :D Most meg sóvárogva várom, hátha megjelenik valahol egy szám, vagy sorozat, amelyben végre megint főszerepet kap. Szóval van ez így énfelém. :D

Az Albumból nekem is az első rész tetszett jobban, igencsak ott van az a sztori. Különösen a megjegyzések egy-egy jelenetnél: "Ha Fantom megindul, a villámok is megdermednek" vagy "Fantom acélökleihez hasonlóval egyik sem találkozott", stb. Ezeket nagyon nagyon bírom. :D
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1709 Dátum: 2011. Május 07., 20:32:06 »
Üdv!

Fantom a világ körül. (Hát) ez egészen jó történet volt, s kitűnő sorozat(nak ígérkezik).


köszi! azt nem ígérhetem, hogy a következő, a németek által kreált Fantom is ennyire fog tetszeni (bár ki tudja), de a sorozat célja inkább bemutató jellegű, hogy "ilyen is van".

Persze olvastam már színes részeket is, amik jók voltak (anno az itthon is megjelent Fantom album is ilyen volt - Barry! rajzaival  ;)). De ragaszkodok a


A Fantom album valóban alap, én is nosztalgiával gondolok rá vissza... a két történet közül nekem talán az első, a Fantom kincseivel foglalkozó tetszett jobban, összhatást tekintve.

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1708 Dátum: 2011. Május 07., 19:29:24 »
Üdv!

Fantom a világ körül. (Hát) ez egészen jó történet volt, s kitűnő sorozat(nak ígérkezik). A rajzok nekem tűrhetőek voltak - ami azt jelenti nálam, hogy nem a legjobbak, de sokkal jobb, mint azok a hipermodern színes (Marvel, stb.) Fantom számok, amelyek megjelentek itt régebben; Fantom esetében nem nagyon vagyok kíváncsi olyan szuperhősös megjelenésre, mintha valami Batman-X-Men hibrid lenne. Szóval tűrhető. Egyedül a színekkel nem vagyok kibékülve. Fantom kalandjai számomra fekete-fehérben az igaziak; kölcsönöz neki egyfajta klasszikus, régies jelleget, amit nagyon szeretek. Persze olvastam már színes részeket is, amik jók voltak (anno az itthon is megjelent Fantom album is ilyen volt - Barry! rajzaival  ;)). De ragaszkodok a régies, fekete-fehér megjelenéshez; egyéni álláspont és ízlés, ettől még a mostani frissítés igen jó lett.  ;) Köszönöm szépen, a folytatásokat pedig kíváncsian várom.  :)

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1707 Dátum: 2011. Május 05., 22:01:21 »

A Diana Walker Palmer halála napi képsorban tényleg úgy tűnik, hogy az lett, ami a címről is szól. De persze még nincs vége a történetnek. Mert látom, folyamatosan frissül ez a napi Fantom képregény.


jól látod, és kösz, hogy megemlíted... mert mióta nem a fórumon fut, nem beszélünk annyit róla... de hát ezt sejtettük előre.
ne aggódj, még az USA-ban is a napokban fog befejeződni, úgyhogy még jó sokáig bonyolódik a sztori, és lesz pár érdekes fordulat is ;)



Szerintem azért nem beszélünk róla,mert ahogy valaki az elején meg is jegyezte,nem vicces a sztori,nem akarunk poénkodni.De ne aggódj Micho,olvassuk! :)
A magam részéről,alig várom a folytatásokat és még egyszer köszönöm a honosítást!Remélem még sok jó Fantom sztori lesz a HZS-n.Köszi!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1706 Dátum: 2011. Május 05., 21:05:46 »
Érdekes, hogy micsoda különleges Fantom képregények lesznek még itt a HálóZsákon. Kate Somerset, a Világ körül, stb.

bizony, bizony... szerintem sokáig emlékezetes lesz majd ezek miatt ez a bizonyos ünnepi Fantom-év.

Érdekes, hogy a borítón más színbe képzelték el Fantomot.


igazából ez házgyári borító, azaz saját kútfőből készült ehhez az album-válogatáshoz... örülünk, ha tetszik ;)
(aki meg tudja mondani, melyik HZs-s honosításból származik a borítón lévő Fantom-alak, annak elismerésem)  :cool:


A Diana Walker Palmer halála napi képsorban tényleg úgy tűnik, hogy az lett, ami a címről is szól. De persze még nincs vége a történetnek. Mert látom, folyamatosan frissül ez a napi Fantom képregény.


jól látod, és kösz, hogy megemlíted... mert mióta nem a fórumon fut, nem beszélünk annyit róla... de hát ezt sejtettük előre.
ne aggódj, még az USA-ban is a napokban fog befejeződni, úgyhogy még jó sokáig bonyolódik a sztori, és lesz pár érdekes fordulat is ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1705 Dátum: 2011. Május 05., 19:56:40 »
Köszi a Fantom: A világ körül 1. részét! :worship: :worship:
Érdekes, hogy micsoda különleges Fantom képregények lesznek még itt a HálóZsákon. Kate Somerset, a Világ körül, stb.
A mostani történet tetszett az 1776-os év Amerikájáról. Olyan klasszikus jellegű. Az események nagyon gyorsan felpörögtek. Főleg, ami a kalózokkal történt.
Érdekes, hogy a borítón más színbe képzelték el Fantomot.
Az összefoglaló is tetszett, melyben le van írva, hogy melyik külföldi kiadóknál jelentek meg Fantom képregények.

A Diana Walker Palmer halála napi képsorban tényleg úgy tűnik, hogy az lett, ami a címről is szól. De persze még nincs vége a történetnek. Mert látom, folyamatosan frissül ez a napi Fantom képregény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #1704 Dátum: 2011. Május 04., 22:23:36 »
Nos, Micho, ez az amit nem tudhatunk. Hazajaban a ficko es a kepregenye klasszikusnak szamit, ami magaval vonhat ne'mi erteket. Viszont az biztos, hogy olasz Fantomot o is rajzolt ;)

Maga az elgondolkodtato dolog pedig az, hogy kinek nezzuk el a plagizalast es kinek nem.

Felmang kap tolem egy szavazatot, mert ugy tunik elfeledtuk, hogy ki is rajzolt szep Dianas pinupokat :P (egy Phantom phorumon pedig olvastam rola, hogy meltatlanul alulbecsult rajzolo, en pedig mindig a gyengek oldalna allok :D)
Ha mar Felmang es az o pinupjai, erdemes megemliteni, hogy bizony ot is mas "inspiralta" eme kepek megalkotasanal, neveztesen Alberto Vargas csajos rajzai.


gyengéd barbár

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1703 Dátum: 2011. Május 04., 11:06:28 »

Foster valoban nagy hatassal volt az utana kovetkezo generaciora, ugyhogy akar elkepzelheto a homage is.

minden bizonnyal, mert a Prince Valiant valóban meghatározó volt akkoriban... és amit tudok róla, hogy a sorozat időszámítása követte a  valóságban eltelt időt, és Valiant herceg már nagyapa korban van,  a mai történetek pedig már az unokájáról szólnak. 
kár, hogy ezt úgy 20 évente nem lépte meg Lee Falk is... hisz a Fantomnál adottak voltak a körülmények, hogy a hős megmaradjon, és körülütte csak a mellékszereplők változtak volna idővel.


Amok a neve es Tony Chan alneven adta ki. Ma mar klasszikusnak szamito darab :P

perverz egy fickó (Amok és a kitalálója is egyaránt)  :hehe:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #1702 Dátum: 2011. Május 04., 10:35:49 »
Foster valoban nagy hatassal volt az utana kovetkezo generaciora, ugyhogy akar elkepzelheto a homage is.
Most viszont egy kegyetlen Fantom ripoffnak lehetunk a tanui (es megint az olaszok reszerol :D). A kepregenyhez direkt nem volt szerencsem, egy Ken Parker kepregenyben vendegszerepelt, sok mas olasz es amerikai aranykori kepregenyfiguraval es filmes szereplovel. Eloszor azt hittem, hogy egy kronikas fantom a korai idokbol, de mint kesobb kiderul egy Antonio Canale alkotta hos a Fantom mintajara. Amok a neve es Tony Chan alneven adta ki. Ma mar klasszikusnak szamito darab :P
gyengéd barbár

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1701 Dátum: 2011. Május 03., 22:34:59 »
Bar ez a nehany aprosag nem fogja megfosztani a kepzeletbeli trontol a hires rajzolot, es nem is szabadna ezt tennie. Viszont nehany erdekes tanulsagot le lehet vonni belole ;)

Ezek koholt vádak! :D

Előfordul, hogy a nagyok is lopnak innen-onnan. De ettől még Barry a Mester és kész.  :dry:

szerintem Barry nem lett volna olyan láma, hogy ennyire nyilvánvalóan "másoljon"... csak akkor, ha ez volt a célja, hogy észrevegyék. magyarul, nekem amolyan tiszteletadásnak tűnik a Prince Valiant felé ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."