Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418335 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1700 Dátum: 2011. Május 03., 22:27:09 »
Ezek koholt vádak! :D

Előfordul, hogy a nagyok is lopnak innen-onnan. De ettől még Barry a Mester és kész.  :dry:
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #1699 Dátum: 2011. Május 03., 21:58:43 »
A szavazas alapjan Sy Barry igencsak nepszerunek tunik, bar ezzel tulajdonkeppen nem mondtam/irtam ujat. Hogy ez igy alakult, nem veletlen, hiszen valoban egy remek rajzolorol van szo.
Zerit viszont rabukkant nehany aprosagra, ami kompromitalo lehet a nagy rajzolora nezve. Zerit mar csak ilyen :P
Remelem nem kell ismertetni a "swipe" szo jelenteset. Most tanui lehetunk nehany swipe gyanus panelnek.



Sy Barry Hal Foster Valiant hercegenek par panele ihlette meg vagy inkabb atmasolta ;)
Ennel mar csak az a rosszabb, ha egy bizonyos panel kepregenyrol kepregenyre ismetlodik es az is egy valiant herceg panelre hasonlit :P



Bar ez a nehany aprosag nem fogja megfosztani a kepzeletbeli trontol a hires rajzolot, es nem is szabadna ezt tennie. Viszont nehany erdekes tanulsagot le lehet vonni belole ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1698 Dátum: 2011. Május 03., 21:16:16 »

Ismét egy hatalmas köszönet, a Cod-foki rejtély részért! :)
Nekem nagyon tetszett! Boldog vagyok, hogy az utóbbi időben heti szinten olvashattam az új részeket! :)
Ezer hála és köszönet érte! :) csak így tovább!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1697 Dátum: 2011. Május 03., 09:58:44 »
Üdv! Köszi a A Cod-foki rejtély című történetet,Micho,Galen! :worship: :worship:
Nekem az tetszett ebben a részben,hogy a bankrablóvezér Linch,akár a kalózvezér Linchnek is lehetett a leszármazottja.Majd kétszáz év múlva összefutottak a tengerparton az unokák és újra lejátszották egymás között a párbajukat.Érdekes,jó rész volt,tetszett,mint minden Fantom képregény! ;)
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1696 Dátum: 2011. Május 01., 06:56:22 »
A legjobb idézet: "én sem hiszek semmiféle kóborló szellemekben" - csak a vándorlókban. ;) Bár a walker alighanem mind a kettőt jelentheti, ha az angol szövegben ez a szó szerepelt.

igen, "ghost who walks" szerepelt, de ebbe a szövegkörnyezetbe jobban illett a "kóborló" szó: hisz magyarul egy szellem inkább "kóborol", mint "vándorol" (mindamellett, mint Fantom másik neve, nagyon is találó a Vándorló Szellem). 
de gondoltam, hogy aki phan, az úgyis "áthallja" az utalást ;)

nekem az a párbeszéd tetszett a legjobban, amikor Walker mondja, hogy ugyan ő nem író abban az értelemben, de ő is dolgozik egy krónikán  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1695 Dátum: 2011. Április 30., 21:33:36 »
Hali!

A Cod-foki rejtély

Nagyon jó kis sztori, s ahhoz képest könnyed olvasmány. S hogy beleírták/rajzolták a jó öreg Falk Mestert... ez nagy ötlet volt.  :D A legjobb idézet: "én sem hiszek semmiféle kóborló szellemekben" - csak a vándorlókban. ;) Bár a walker alighanem mind a kettőt jelentheti, ha az angol szövegben ez a szó szerepelt. Na mindegy, kellemes perceket szerzett. Micho! Csak röviden:  :worship: köszi! Kihagyhatatlan rész lett volna, imádom a különlegességeket. Ja igen, az enciklopédiának örültem! Nagyon jó, már régen is gondolkodtam, milyen pisztolyai lehetnek Fantomnak... hm, lehet én emlékszem rosszul, de mintha lett volna egy olyan rész, amiben használt egy nagy puskát. Vagy azt filmen láttam lehet... mindenesetre utánanézek.

Minden jót!

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantom képregények
« Válasz #1694 Dátum: 2011. Április 28., 20:58:32 »
Done. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1693 Dátum: 2011. Április 28., 20:52:30 »
Idézet
Egyedül az enciklopédiát hiányoltam, de biztos megvan az oka, hogy most kimaradt a végéről
Így van, legközelebb (ma) már lesz.


csak ha Zozi javítja, mert én lehagytam...  :dry: de ha benyom ide egy "done"-t, akkor azt jelenti, ott van az enciklopédia is ;)
boldog Falk-napot mindenkinek  :hbd:


Ezer köszönet Micho-nak a Fantom - A Cod-Foki rejtély című képregényért!


Elismerésem a honosításért és módfelett köszönöm :worship: Egyik gyöngyszeme lesz


nagyon szívesen mindenkinek :D

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1692 Dátum: 2011. Április 28., 17:07:52 »
Ezer köszönet Micho-nak a Fantom - A Cod-Foki rejtély című képregényért! :worship: :worship:
Nagyon tetszett ez a Fantom képregény. Nem is gondoltam, hogy van\volt olyan történet, hogy maga Lee Falk is szerepelt valamely Fantom képregényben. Tényleg egy igazi különlegesség.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1691 Dátum: 2011. Április 28., 14:24:53 »
Idézet
Egyedül az enciklopédiát hiányoltam, de biztos megvan az oka, hogy most kimaradt a végéről
Így van, legközelebb (ma) már lesz. Elvileg az eredeti menetrendünk szerinti Fantomok végére kerül, elvileg a múlt heti bónusz képregény volt.  ;)

Idézet
Látom a szavazás végeredményét, miszerint Barry vitte el a tejfölt... no, hát nem hiába!
Ez még csak részeredmény.  :brow: Lindahl pedig tapad.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1690 Dátum: 2011. Április 28., 05:59:15 »
Üdv!

"Aurora járőr". Remek kis történet volt, nagyon szeretem ezeket a múltidéző históriákat; a hatodik Fantom pedig egyébként is szimpatikus fickó volt nekem mindig is.  :) Elismerésem a honosításért és módfelett köszönöm :worship: Egyik gyöngyszeme lesz a gyűjteménynek, ezek a különleges számok mindig jók nálam. Hanem ami a többit illeti; valóban mellőzve volt kissé Fantom főszereplése, de szerintem ezekben a részekben pont ez adja meg a dolog érdekességét. Azért megmutatkozott nem egy ízben; a hintós mutatvány különösen tetszik, nemhiába beszélnek tíz tigris erejéről. ;) A derék Csonttörő is megízlelhette ezt, pedig neki aztán volt ereje. ;) Azért sajnáltam szegény csajt, Natala kuzinját történetesen... kellemetlen is a viszonzatlan szerelem. De, hogy mit meg nem tesznek érte, akárcsak a való életben...  :headscratch: Persze én azért kicsit galádabb szándékot vélek fölfedezni ebben, mint holmi "szív hangjait". Mindenesetre nagyon ott van ez a szám Micho! Egyre jobban kedvelem ezeket a skandináv sztorikat, de tényleg; és még a rajz is majdhogynem kifogástalan. Fantom ugyanis néhol lehetne kicsit markánsabb, ami az arcvonásait illeti; de ezen kívül fain. Egyedül az enciklopédiát hiányoltam, de biztos megvan az oka, hogy most kimaradt a végéről. Remélem azért még lesz benne részünk :)

Üdv: Kang

szerk.: Látom a szavazás végeredményét, miszerint Barry vitte el a tejfölt... no, hát nem hiába!  :D  :nezze:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Április 28., 09:26:37 írta zozi56 »
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1689 Dátum: 2011. Április 27., 22:12:55 »
Üdv! Köszi a Aurora járőr című történetet,Micho! :worship:

örülök, hogy tetszett.  :D
holnap se felejtsetek el benézni az ünnepi frissítésre  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1688 Dátum: 2011. Április 27., 10:02:47 »
Üdv! Köszi a Aurora járőr című történetet,Micho! :worship:
Egyszerűen fantasztikusan jó volt ez a történet,tele fordulatokkal!Nagyon tetszett!A grafika is kiváló volt.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1687 Dátum: 2011. Április 26., 09:22:51 »
Ha jól tévedek, akkor asszem ez az első "skandináv" kalandja a 6. Fantomnak a HZs-n. :coffee:

...de még biztosan lesz. köszi a véleményezést  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1686 Dátum: 2011. Április 23., 08:50:18 »
Ha jól tévedek, akkor asszem ez az első "skandináv" kalandja a 6. Fantomnak a HZs-n. :coffee:

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fantom képregények
« Válasz #1685 Dátum: 2011. Április 23., 08:49:02 »
Királyság volt Aurora járőr története. Ezer köszönet és hála, és abba ne hagyjátok a Fantom honosítást!!!! :worship:

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1684 Dátum: 2011. Április 23., 01:04:36 »

Húúú! Köszönöm a megleptés számot!!!
nekem nagyon tetszett a történet!! Olyan jó volt visszacsöppenni abba a korba, ami régen engem nagyon megfogott!
Ugyanis az egyik legkedvesebb részem volt: Az őserdei járőrszolgálat! :)
És most nekem jó volt olvasni megint a régi szereplőkről!
Szuper volt a képregény minősége, honosítása!
Nagyon köszönöm mégegyszer!!!
Üdv!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1683 Dátum: 2011. Április 21., 18:59:36 »
Ezer köszönet Micho-nak a Fantom - Aurora járőr című képregényért! :worship: :worship:
Nagyon jó történet volt. Érdekes módon ebbe is olyannak tűnik, hogy nem teljesen a 6. Fantom volt főszerepben, hanem Aurora Los Velez. Aurora tényleg mindent meg akart tenni, hogy vele lehessen. Meg persze a legrosszabbat is megtette, ami nem volt valami jó. Tényleg olyan szomorú történet volt. Főleg a végén.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1682 Dátum: 2011. Április 21., 18:17:51 »
Nekem az Avengers mellett továbbra is a Fantom a kedvencem itt.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantom képregények
« Válasz #1681 Dátum: 2011. Április 21., 17:25:31 »
Bevallom, ritkán olvasom el a Fantom történeteket - azért a napit követem -, de a maira kíváncsi voltam Rőtszakállék miatt. Nagyon tetszett. Köszönöm szépen!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1680 Dátum: 2011. Április 21., 16:48:57 »
Bár szerintem kimondottan gyenge nincs a skandináv rajzolók között.

szerintem sem, ehhez kapcsolódik a legújabb szavazás:
keressük a kedvenc Fantom rajzolót, de éppen ezért, három lehetőséget is adtunk, mert egyet nagyon nehéz lenne kiválasztani (az pedig alighanem Sy Barry volna ;) )
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1679 Dátum: 2011. Április 19., 15:02:43 »
Az én kedvenceim Lindahl és Cruz. Leppänen se rossz, bár igazatok van, néha kicsit hanyag. Bár szerintem kimondottan gyenge nincs a skandináv rajzolók között.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1678 Dátum: 2011. Április 19., 05:47:06 »
Idézet
Ha már a rajzokról volt szó, nekem még egyik kedvenc Fantom rajzolóm: Kari Leppanen
sztem ő képregény rajzai is nagyon jól sikerültek!

Elég jól megrajzolta Fantomot, erős, markáns jegyekkel látta el és élvezhetőek voltak a rajzai is.

nekem Leppänen a kedvencem, bár biztos főleg a nosztalgiafaktor, a magyar füzetek miatt. de tisztában vagyok az erősségeivel (Fantom alakja, főleg arca szerintem nála a legkarakteresebb) és gyengeségeivel (nem használja ki a teret maximálisan).
mióta viszont készítjük a honosításokat, a másik kedvencem Hans Lindahl lett (pl. "Az utolsó viking"), nála minden rendben van szerintem.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1677 Dátum: 2011. Április 19., 03:39:14 »
Idézet
Ha már a rajzokról volt szó, nekem még egyik kedvenc Fantom rajzolóm: Kari Leppanen
sztem ő képregény rajzai is nagyon jól sikerültek!

Hú, én nem annyira szerettem Leppanent. Elég jól megrajzolta Fantomot, erős, markáns jegyekkel látta el és élvezhetőek voltak a rajzai is. De nagyon sok olyan képkocka, vagy jelenet van, amelyeket elég üresnek érzek. A Semic sorozatban bőven volt vele készült Fantom, és mindig az volt az érzésem, hogy nem használta ki eléggé a rendelkezésére álló papírt. Néha, mintha csak úgy lennének a térben a szereplői. Ő és például Barry ég és föld.  ;) Jah, Leppanennek a Guranja sem tetszett nekem, valahogy nem az igazi...
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1676 Dátum: 2011. Április 19., 00:56:56 »
Idézet
Lesz, lesz! De mivel megint egy jeles jubileumhoz érkezünk, egy kicsit várni kell rá, viszont kárpótlásként úgy fest, egy ideig marad a heti Fantom rendszere.

Szuper! Ez jól hangzik! :) Egyébként nem csoda, ha macerás az enciklopédia...  De nagyon jó, többet tudunk meg, és nagyon érdekes!

Ha már a rajzokról volt szó, nekem még egyik kedvenc Fantom rajzolóm: Kari Leppanen
sztem ő képregény rajzai is nagyon jól sikerültek!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1675 Dátum: 2011. Április 18., 11:43:44 »
Idézet
Személy szerint nagyon szeretem a folytatásos, több részes képregényeket...
Sajnos a folytatásos sztorik nem mindig sültek el jól a HZs-s Fantomok esetében a szerencsétlen történetválasztás miatt, ami persze az én bűnöm. De talán a jövőben (és a jelenben) ezt sikerül majd jóvá tenni. :cool:

Idézet
De volt már olyan is, amikor az egyik könyvéből pont egy régi krónika utolsó lapja hiányzott, ezért nem tudhatta meg a történet végét.
Igen, az ilyen húzásokat én is bírom.

Idézet
kíváncsi lennék, hogyan került 'hatalmas barátunk' őséhez a napló
Nos, ha így direktben nem is biztos, hogy kiderül majd, teljesen egyértelmű lesz a helyzet szerintem. Egyébként gyakran írnak a sztorihoz újabb részeket, illetve kapcsolódik hozzá egy másik több részes saga is, amikben lehet, hogy leírják konkrétan is.

Idézet
Fantom mindig a legérdekesebb résznél szakítja meg a történeteit...
Kelti a hatást. :) Guran meg nem is mindig bírja ki, hogy ne olvasson bele a dolgokba titokban.

Idézet
Ezek az újfajta borítók egyébként nagyon ott vannak.
Ez egyfelől Galen érdeme ( :worship:), másfelől meg Michoé, aki beszerzi a skandináv borítókat, amik százszor jobbak általában az ausztrálnál. De talán a képregények végén lévő borítógalériákból ez már lejött. :badteeth:

Idézet
És a számok végén lévő enciklopédia is kedvemre való.
Na ennek örülök, elég macerás néha a dolog, hogy őszinte legyek. :)

Idézet
Az aktuális számban egész jónak találom Fantom ábrázolását és összességében véve a rajzokat.
Hát igen, néha nagyon jók a rajzok, de Fantom nem annyira, néha meg fordítva. Spadari nem nyomja rosszul, és idén meglehetősen sokszor találkozhatunk majd a rajzaival. :nezze:

Idézet
A folytatást várom, rem. lesz is.. :)
Lesz, lesz! De mivel megint egy jeles jubileumhoz érkezünk, egy kicsit várni kell rá, viszont kárpótlásként úgy fest, egy ideig marad a heti Fantom rendszere.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1674 Dátum: 2011. Április 18., 02:55:49 »
Üdv!

A Kalózkirálynő. Nos, ez a történet rendkívül jó! Személy szerint nagyon szeretem a folytatásos, több részes képregényeket, Fantom esetében ez pedig különösen izgalmas. Az tetszik nekem egyébként, hogy Fantom krónikás könyvei között néha előfordul egy-egy érdekesség, amelyhez külön történet fűződik. Mint Somerset naplója is. De volt már olyan is, amikor az egyik könyvéből pont egy régi krónika utolsó lapja hiányzott, ezért nem tudhatta meg a történet végét. ;) Na de, az aktuális sztorival kapcsolatban; kíváncsi lennék, hogyan került 'hatalmas barátunk' őséhez a napló. Vajon kiderül a folytatásból? S kik lesznek azok a kalózlányok? Ez a szigorú és makacs Fantom mindig a legérdekesebb résznél szakítja meg a történeteit, vagy azok olvasását, olykor Guran, a bandárok, vagy az én nagy elégedetlenségemre. Ezért türelmetlenül várom a folytatást.  :D

Ezek az újfajta borítók egyébként nagyon ott vannak. És a számok végén lévő enciklopédia is kedvemre való. Áldja az isten, aki kitalálta e bővítményt.  :) A Semices Fantomok esetében is szerettem - bár az is inkább képregény volt, s nem írás - hogy a borítóbelsők javarészt nem reklámokat tartalmaztak, hanem rövid, de lényegre törő ismertetőket. Az aktuális számban egyébként - ami nálam ritka - egész jónak találom Fantom ábrázolását és összességében véve a rajzokat. Spadari is elég részletesen alkot, ahogy látom, amit szeretek. Személy szerint meg vagyok elégedve a kivitelezéssel, szép munka.

Tehát köszönet mindhármótoknak a Kalózkirálynő-ért! Ahogy mondtam, kíváncsian várom a folytatást.  :)

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1673 Dátum: 2011. Április 18., 02:17:46 »

Nagyon köszönöm a Kalózkirálynő részt!
Nagyon tetszett mind a történet, mind a rajz, és a megszokott minőségi munkátok!
A folytatást várom, rem. lesz is.. :)
kitartást hozzá, üdv!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1672 Dátum: 2011. Április 17., 11:58:03 »
Nagyon tetszik a napi.Külföldön már vége lett?

még mindig nem... sőt, a nemrég indult legfrissebb vasárnapi (egész oldalas) történetben mintha egy mellékszál volna ezzel a történettel kapcsolatban. úgyhogy elég szerteágazó, és még hosszú ideig élvezhető sztoriról van szó  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1671 Dátum: 2011. Április 17., 09:20:28 »
Hello! :D
Egy ideje nem jelentkeztem.Nagyon tetszik a napi.Külföldön már vége lett?
A képregényekért érdemes élni!