Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418370 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #1670 Dátum: 2011. Április 16., 22:39:50 »
Zigomar megint megmenti Fantom irhajat ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1669 Dátum: 2011. Április 16., 19:18:56 »
Átnéztem a "Túsz Héróért cserébe" számot, azt hiszem sejtem, milyen hibákra gondolsz,
Na ez is érdekelne, de ez egy hasznos hozzászólás volt. Köszönöm.

Nos, például a 28. oldalon észleltem néhány furcsaságot, s bár nem tudom, hogy saját kezűleg szkennelés-e, s hogy milyen az eredetiben, de néhol olyan, mintha túl sok lenne a világosítás. Ennyi az, amit el tudok mondani az általam felfedezett hibákról. Ha még ezen felül is van valami, akkor vagy én vagyok túl hülye, vagy olyan rejtett hibák vannak benne, amik csak a rendkívül szemfüles és még nálam is finnyásabb képregényolvasóknak szúrnak szemet. Ezen felül nincs semmi bajom vele tehát.
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1668 Dátum: 2011. Április 15., 18:00:08 »
Idézet
Érdekes, hogy ebbe a történetben inkább Lady Kate Somerset volt a főszereplő
Valóban, de a következő részekben talán nem lesz ennyire kiegyenlítetlen az arány.

Idézet
és annak tükörfordítása, vagy eredetileg is szabadon "lopott" szavakat mormol az öreg?
Jogos. :whistle: Eredetiben sajnos gőzöm sincs, mert ezt olaszból dobtuk össze, de azt hiszem javítom majd! :D

Idézet
Mondjuk az óceán közepébe dobás és onnan hazaúszás az már dúrva dolog,de ez már egy másik történet...
Lehet, hogy felvette a Bolygó Hollandi. ;)

Kösz a véleményeket!

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1667 Dátum: 2011. Április 15., 11:10:09 »
Üdv! Köszi a Fantom - A kalózkirálynő című történetet,kit,Galen,Micho! :worship:
Nos itt valóban háttérbe szorult a főhősünk,de ez nem vont le semmit a történet minőségéből,szerintem jó rész volt.Mondjuk az óceán közepébe dobás és onnan hazaúszás az már dúrva dolog,de ez már egy másik történet... :badteeth:

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fantom képregények
« Válasz #1666 Dátum: 2011. Április 15., 09:20:35 »
Királyság, hogy jött az újabb Fantom! :worship:

Egyetlen kérdésem van csupán a fordítóhoz: amit az elején az apa imádkozik, az a 23. (22.) zsoltár eleje (standard ima az amerikai filmekben is... mintha csak ezt ismernék, na mindegy) és annak tükörfordítása, vagy eredetileg is szabadon "lopott" szavakat mormol az öreg?

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1665 Dátum: 2011. Április 14., 18:18:44 »
Ezer köszönet a Fantom - A kalózkirálynő című képregényért! :worship: :worship:
Érdekes, hogy ebbe a történetben inkább Lady Kate Somerset volt a főszereplő, a Fantom pedig olyan háttérbe maradt. Legalább is olyannak tűnik az egész történet.
És látom, hogy a végén ez van írva: "Folytatjuk..." Akkor ezek szerint folytatásos történet lesz.
A Fantom Enciklopédia is tetszett, melyben vannak újabb leírások a koponyaesküről, Fantom esküvőjéről és álarcáról.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1664 Dátum: 2011. Április 14., 08:23:15 »
Átnéztem a "Túsz Héróért cserébe" számot, azt hiszem sejtem, milyen hibákra gondolsz,
Na ez is érdekelne, de ez egy hasznos hozzászólás volt. Köszönöm.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1663 Dátum: 2011. Április 14., 08:14:36 »
Idézet
Olyan meg, hogy valami "tökéletes" legyen, nem létezik.
Így igaz. :)

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1662 Dátum: 2011. Április 14., 00:10:22 »
Hello Galen!

Na figyelj, nem az a lényeg, - legalább is nekem - hogy mekkora a lapok mérete; az önmagában nem minőség. Persze ne is legyen mondjuk 300x500-as, nem is ezt mondom. De én régebben a saját képregényeimet felvittem a gépemre és önmagában teljesen élvezhetetlen volt. Látszott a lapokon lévő rengeteg szöszmösz, vagy mi a fene, a színek fakók voltak (Fantom esetében nincsenek ugyan színek, de lehet sötét, vagy homályos így is, és bőven kell rajta állítgatni), aztán rengeteg helyen, ha nem figyeltem, a kép széle homályos lett, aláhajlott, stb. És ha az eredeti újságban voltak nyomdahibák, foltok, pöttyök, stb. azokat is ki kellett javítani. Ha ezek látszanak egy szkennen, az teljesen pocsék tud lenni. Átnéztem a "Túsz Héróért cserébe" számot, azt hiszem sejtem, milyen hibákra gondolsz, de még most is azt mondom, hogy nagyon jó lett. Süsd meg, mégsem olyan, mint egy nyers verzió, úgy hagyva, ahogy van!  :)

Ráadásul én összességébe véve véleményeztem az oldalt. És azt mondtam, hogy a "Túsz..." szép, felújított változat. Mert az. Olyan meg, hogy valami "tökéletes" legyen, nem létezik.

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1661 Dátum: 2011. Április 13., 08:28:17 »
Te Galen, ne kötözködj már, végre egyszer valaki dicsér minket. :badteeth:
Kötekedik a franc, pusztán érdeklődtem. Pont egy olyan képregényt dicsértek meg amit máshogy csináltam és amiben tudom, hogy van hiba. Nem maszat hibára gondoltam hanem alapvető, feljavításból adódó hibára. Csak remélni tudom hogy nem azért "jó minőségű" mert 2000 pixel szélesben került ki.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1660 Dátum: 2011. Április 13., 02:35:49 »
mi alapján mondod azt hogy minőség? Mitől minőség?

Ha arra vagy kíváncsi, nem azt mondtam, hogy minden tökéletes, s nincsenek olykor hibák, de ha én idejárok és rendkívül élvezem a képregényeket, akkor biztos lehetsz benne, hogy jelen van egyfajta minőség. Mivel nagy munka van belefektetve a honosításokba, gondolom. Ráadásul nagyon kényes és finnyás vagyok mindenre; csak egy példa: ha egy CD borítóm repedt, vagy sérült, addig nem nyugszom, míg ki nem cserélem, mert rühellem a tudatot is, hogy ott van a polcon, abban az állapotban.

Mindent elmondtam, az előző hozzászólásaimmal együtt e témával kapcsolatban. Nincs több hozzáfűzni valóm. Minden új képregénynél, ami majd elnyeri a tetszésem, ki fogom fejteni a véleményem részletesen, szokásomhoz hűen. Ezekből is tudsz tájékozódni.

Üdv!  ;)

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Fantom képregények
« Válasz #1659 Dátum: 2011. Április 12., 19:40:08 »
Szavazás lezárva. Az eredménye:

Melyik Fantom-történetre vagy a leginkább kíváncsi?

A kikötőmester titka (21. Fantom)
    3 (20%)
Veszélyes portré (krónikás)
    5 (33.3%)
Nautilus (21. Fantom)
    7 (46.7%)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1658 Dátum: 2011. Április 12., 16:04:52 »
Te Galen, ne kötözködj már, végre egyszer valaki dicsér minket. :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1657 Dátum: 2011. Április 12., 13:59:14 »
mi alapján mondod azt hogy minőség? Mitől minőség?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1656 Dátum: 2011. Április 12., 13:52:21 »
Minőségre. Aki itt azt mondta hogy ez minőségi, az elmondaná nekem hogy milyen szempontok alapján jutott erre a következtetésre?

Hogyhogy milyen szempontok alapján?!
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1655 Dátum: 2011. Április 12., 11:04:49 »
Minőségre. Aki itt azt mondta hogy ez minőségi, az elmondaná nekem hogy milyen szempontok alapján jutott erre a következtetésre?
:lol:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1654 Dátum: 2011. Április 12., 10:07:58 »
Üdv! Köszi a Semic 18-as Fantomot,Galen! :worship:
Ez a rész kimaradt nekem anno,így most örülök,hogy elolvashattam.Sajnos a mai világban is vannak olyan emberek,akik azt hiszik,hogy pénzért minden és mindenki kapható...Szóval tetszett,ahogy a végén a Fantom elbánt a kapzsi herceggel.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1653 Dátum: 2011. Április 12., 08:52:31 »
Minőségre. Aki itt azt mondta hogy ez minőségi, az elmondaná nekem hogy milyen szempontok alapján jutott erre a következtetésre?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1652 Dátum: 2011. Április 12., 01:21:10 »
Micho: Nincs mit!  ;)

Egyébként anno nagyon vágytam rá, hogy legyen annyi pénzem, hogy üres lapú könyveket tudjak szerezni; találtam is egy könyvkötőt, de iszonyat drágán dolgozott. Ez még mindig a Fantomos korszakomban volt, bár akkor már voltam vagy 16-17 éves. Csak akkor már maga a krónikás ötlet tetszett és mindenképpen akartam saját könyvtárat. Ha van mit leírni és megörökíteni, akkor miért ne? - alapon. :)

Talgaby: Idézheted.  :D De miért baj az, ha törekedtek a minőségre? Ezt nem értem. Én, mint képregényrajongó és művészetkedvelő (mert a képregényt is művészetnek tartom!) sokkal nagyobb élvezettel nézek meg és olvasok el egy újságot - elektronikus formában is - ha precízen van kivitelezve, és ezáltal elmondhatom róla, hogy minőségi. Egyébiránt, ha sokszoros milliárdos lennék, simán intézményesíteném ezt az ipart és a ti gárdátokat rendesen alkalmaznám, és megfizetném ezért a munkáért. Ha egyszer hatalomra kerülök, erre számíthattok ;)  :D Komolyan mondtam mellesleg...
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1651 Dátum: 2011. Április 11., 11:47:42 »
Persze. De ahogy eddig láttam, itt a minőség eleve magas szintű, azért is a kedvenc képregény-információs/letöltős oldalam a 'zsák.
Hm, ezt idézhetem majd máshol? Csak mert elég sokszor kapjuk meg a fejünkre, hogy túl sokat lovagolunk a feljavításon és a képminőségen. (Pláne én. :ninja: )
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1650 Dátum: 2011. Április 10., 19:53:28 »
Persze. De ahogy eddig láttam, itt a minőség eleve magas szintű


köszönjük, igyekszünk  :cool:

Hmm... rosszul hittétek.  :D

a nagyfater spirálfüzetes témáján még mindig szakadok, tök jó  ;D
egyébként én is sokáig terveztem kiskoromban, hogy nyitok egy naplót, de sosem jutottam el odaáig, hogy el is kezdjem... egy barna, bőr(hatású) határidő naplóra emlékszem, de olyan szép volt üresen, hogy nem volt kedvem belerondítani  :lol:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1649 Dátum: 2011. Április 10., 00:48:13 »
"bizony, ez a lényeg, hogy minőségi szkennek kerüljenek ki, mert simán behúzni bárki be tudja, lásd a belinkelt honlapot."

Persze. De ahogy eddig láttam, itt a minőség eleve magas szintű, azért is a kedvenc képregény-információs/letöltős oldalam a 'zsák.

"na és mi még azt hittük, phanok vagyunk!"

Hmm... rosszul hittétek.  :D
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fantom képregények
« Válasz #1648 Dátum: 2011. Április 09., 09:35:38 »
Azért azt fogtátok, hogy Fantom Hero-ért cserébe itt is fenekel, csak ezúttal nem buja lányokat, hanem randa zsíros sejket. :nezze:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #1647 Dátum: 2011. Április 09., 08:44:14 »
örülök, hogy felkerült ide is. De lehet, hogy újra meg fog történni, mert ahogy nézem, ez szép, feljavított változat.

bizony, ez a lényeg, hogy minőségi szkennek kerüljenek ki, mert simán behúzni bárki be tudja, lásd a belinkelt honlapot.

Idézet
...a suliban meg kis halálfejeket rajzoltam a padokra, jelezvén, hogy ott járt Fantom.
Ez nagyon jó ötlet!! :lol:



na és mi még azt hittük, phanok vagyunk!  :lol:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1646 Dátum: 2011. Április 08., 18:58:13 »
Idézet
Jó régen jártam erre, elnézést is kérek, hogy nem voltam aktív az utóbbi időben.
Üdv újra Kang! :)

Idézet
Nem árulom még el az első kettőt, mert hátha azt töltitek fel.
Remélhetőleg hamarosan bővül majd a részleg, de a jövő héten természetesen ismét új sztori jön.

Idézet
...a suliban meg kis halálfejeket rajzoltam a padokra, jelezvén, hogy ott járt Fantom.
Ez nagyon jó ötlet!! :lol:

Idézet
Magyarul megjelent Semices Fantom van  itt is egy...
Sajna tényleg nem jutott sokáig a szkennelésben. :nezze:

Idézet
de sztem sok embernek nincs, aki szívesen olvasná az itthon megjelent részeket!
Van egy pár szám, amivel nagyon ritkán találkozni, pl a 21.


Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #1645 Dátum: 2011. Április 08., 12:20:57 »

Köszönjük a meglepetést! Jó volt, hogy ezen csütörtökön is kaptunk egy teljes részt!
Nekem megvan képregény formában, de sztem sok embernek nincs, aki szívesen olvasná az itthon megjelent részeket!
Ráadásul nagyon jó a minősége! Gratula hozzá, köszönjük még egyszer! :)

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1644 Dátum: 2011. Április 08., 06:52:30 »
Hello!
Magyarul megjelent Semices Fantom van  itt is egy :   http://comicspage.freeweb.hu/
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1643 Dátum: 2011. Április 08., 02:52:04 »
Üdv!

Jó régen jártam erre, elnézést is kérek, hogy nem voltam aktív az utóbbi időben. Pótolnom majd a lemaradásokat, de most reagálnék a két legújabb frissítésre.

"Túsz Héróért cserébe" Hát ez nagyon nagy történet, Sy Barry rajzaival, mondanom sem kell, hogy imádom! :D Bár korábban már letöltöttem a KTN-ről, így megvan a gyűjteményben, de azért örülök, hogy felkerült ide is. De lehet, hogy újra meg fog történni, mert ahogy nézem, ez szép, feljavított változat. Ráadásul, akiknek ez még új, azok gazdagabbak lesznek a régi, Magyarországon megjelent számokkal is - úgy olvastam, lassan feltöltitek majd a Semic szériát. Nemes cselekedet.  ;) Ami a történetet illeti, igazi Falk sztori. Fantom nem adja Hérót, de ad cserébe egy kis ízelítőt abból, hogy a régi dzsungelmondásoknak kőkemény alapja van. :) Ráadásul visszaszerzi Diana-t, plussz még egy lovat. A kedvenc részem benne, amikor megpróbálják megfélemlíteni, és elkezdik pofozni. Mindhiába. A másik pedig, hogy a herceg feleségei hogy bepisilnek Fantomtól, aki, mint egy görög istenszobor, úgy jár-kel a csodálatukra.  :D A végén természetesen győzedelmeskedik és Hali herceg is megszégyenül. Képtelen vagyok megunni. :) A harmadik legkedvesebb számom a magyar sorozatból. Nem árulom még el az első kettőt, mert hátha azt töltitek fel. :)

A "Fantom Bronxból" is tetszett. Persze elég komolytalan történet, de a kiskoromat juttatta eszembe, amikor egy kicsit én is szerettem volna Fantom lenni. Csinálni akartam egy múzeumot, tele családi ereklyékkel, régiségekkel, de aztán rájöttem, hogy a "kisebb" kincseskamrába nem tudnék mit tenni.  :D Volt olyan is, hogy összeírtam a Fantomról szóló mondásokat, saját krónikákat akartam csinálni, ezért leírtam nagyfater régi történeteit spirálfüzetbe, a suliban meg kis halálfejeket rajzoltam a padokra, jelezvén, hogy ott járt Fantom. :D Na mindegy. Szóval jót mosolyogtam a Bronx-i sztorin. A Fantom gyűjteménybe, mint egy kis laza olvasmány, bőven belefér. ;)

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1642 Dátum: 2011. Április 07., 19:46:36 »
Lesz olyan is, ne aggódjatok! ;) Inkább az a gondolat van a dolog mögött, hogy fent legyen a HZs-n az összes magyarul olvasható Fantom.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #1641 Dátum: 2011. Április 07., 19:26:29 »
Ó én inkább olyanokat olvasnék,ami még nincs meg. :)
Oké, értem a kezdeményezést és üdvözlöm is.Végül is nem baj ha minél több mai fiatal megismeri azt,amibe mi beleszerettünk.A nosztalgia engem is elkapott,elővettem a régi Fantomjaim.Az album még mindig zseniális.Emlékszem hogy örültem neki,hogy végre színesben olvashatom a Vándorló Szellem kalandjait! :)