Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418161 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Dala

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +2/-3
Re:Fantom képregények
« Válasz #800 Dátum: 2010. Szeptember 21., 01:58:02 »
Micho: Köszönöm a részletes választ. Azért kicsit sajnálom, hogy nem olvashatjuk Fantom és az utolsó kuruc kalandját, vagy mondjuk a Fantom Rózsa Sándor lovát ugratja című epizódot.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantom képregények
« Válasz #799 Dátum: 2010. Szeptember 21., 00:19:40 »
Jól alakul  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #798 Dátum: 2010. Szeptember 21., 00:16:46 »

8/26



gyülekeznek a viharfelhők...
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #797 Dátum: 2010. Szeptember 20., 23:07:18 »
Egyébként lehet, hogy valaki már kérdezte, de azért megkockáztatom: Fantom járt Magyarországon?

ez egy jó kérdés, régen engem is nagyon sokat foglalkoztatott  :D

sajna nincs jó hírem, mert Fantomnak ugyebár van egy kelet-európai kastélya, de az egy kitalált országban, "Carpatia"-ban van...  :rolleyes:  eddig nem találkoztam MO-gal, hogy konkrétan megemlítették volna. viszont Carpatiában nagyon sok történet játszódik, számos Fantom megfordult itt. jórészt horror töltetű sztorikról van szó, mivel ez a Carpatia szerintem Erdélynek felel meg igazából.

itt van két kép:

az elsőt valós események ihlették, ugyanis az Osztrák-Magyar Monarchia 1908-ban bekebelezte Bosznia-Hercegovinát, (az "annexió") és most azt látjuk, hogy a katonák kivonulnak Carpatiából, mert máshova kellett a haderő. itt esetleg lehettek magyar katonák ;)



a történet szerint ekkor Carpatia vérszemet kapott, és kikiáltották a függetlenségüket... tehát Carpatiának az Osztrák-Magyar Monarchia részeként mégiscsak köze volt MO-hoz. ha így vesszük, akkor Fantom járt nálunk ;)

a második képen a Carpatiak "népviseletét" láthatjátok, ugye nekünk itt keleten ismerősek ezek a ruhadarabok... (táncoló pár)




a képek a "The Secret of the Vacul Castle" c. sztoriból származnak, és azért színesek, mert az indiai verzióból vettem ki.





"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Dala

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +2/-3
Re:Fantom képregények
« Válasz #796 Dátum: 2010. Szeptember 20., 22:32:33 »
Jó volt a sógunos rész, bár a végén a gyáros fogadalma elég mesébe illő. :badteeth:
Egyébként lehet, hogy valaki már kérdezte, de azért megkockáztatom: Fantom járt Magyarországon?
A kérdés komoly, a politikai vicceket tessék mellőzni. :headscratch:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #795 Dátum: 2010. Szeptember 20., 16:11:03 »
Kopogtatni lehet, de legfeljebb csak fordításért, és jövőre.

szerintem megegyeztünk  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #794 Dátum: 2010. Szeptember 20., 16:10:09 »
Kopogtatni lehet, de legfeljebb csak fordításért, és jövőre.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #793 Dátum: 2010. Szeptember 20., 16:02:36 »
Ez nagyon jó, köszi.  :worship: Mandrake miatt szerintem érdemes lenne, mert ő a kevés igazán jól eltalált mágikus karakter egyike, mint amilyen Strange is volt régen.

na igen, és idehaza egyáltalán nem ismerjük a karaktert... hmm, most jut eszembe, hogy talgabynál is érdemes kopogtatni a Defendersszel, mert ugyebár a csapat tagja Flash Gordon is, akit pedig tg pátyolgat mostanság ;)


más:
ki bukkant fel a brazil Playboyban(!) is?  ;D




szerintem nem fake... ott ugyanis piros az egyenruhája.

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #792 Dátum: 2010. Szeptember 20., 14:46:25 »
viszont, Ben, mutatok neked valamit:
a rendes napi Fantom sorozatban is felbukkantak ám  a "Föld védelmezői"  :nezze:
http://img180.imageshack.us/img180/2572/phantoms12704.jpg

Ez nagyon jó, köszi.  :worship: Mandrake miatt szerintem érdemes lenne, mert ő a kevés igazán jól eltalált mágikus karakter egyike, mint amilyen Strange is volt régen.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #791 Dátum: 2010. Szeptember 20., 00:51:00 »
És mennyire bejött, hogy R.K. a testőrcsajra bukik! :)

be!  ;D
alapból én a szőke csajszira szavaznék, de szerintem Lara századossal jobban járna első köben Rex...
majd ha tapasztalatot szerzett nála, mehet Aliciához  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Fantom képregények
« Válasz #790 Dátum: 2010. Szeptember 20., 00:47:35 »
Ez a csaj sem rossz! És mennyire bejött, hogy R.K. a testőrcsajra bukik! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #789 Dátum: 2010. Szeptember 20., 00:10:51 »

7/26



"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #788 Dátum: 2010. Szeptember 19., 20:37:20 »
Rendkívül hangulatos.

nos, igen, mert a megboldogult '80-as években készült, akkoriban szó szerint minden hasonló rajzfilm hangulatos volt ;)
azt hiszem, ha anno a retró-hét keretében (2006... emléxik rá vki?)  már elérhető lett volna a szkenje, akkor elkészítjük mindenképp... most kevés esélyt látok rá. de ami még mellette szól, hogy a csapat tagja Mandrake, a mágus is, aki szintén Falk kreáció... és az első részt maga Stan Lee írta (mert a Marvel is adta ki)  :cool:

viszont, Ben, mutatok neked valamit:
a rendes napi Fantom sorozatban is felbukkantak ám  a "Föld védelmezői"  :nezze:

http://img180.imageshack.us/img180/2572/phantoms12704.jpg

igaz, hogy egy álomjelenet keretében, de ott voltak ;)
(tuti marketing húzás)

közben megnéztem a filmsorozat első részét, hááát... nem "mai gyerekeknek" való, az fix, de aki el tud vonatkoztatni, annak érdemes megnézni. az elején azt hittem, hogy ez a John Wayne szerű alak lesz végig a Fantom, a hangja is elég öreg volt, de szerencsére ő épp átadta a stafétát... érdekes volt, hogy a halálfejes trón kikerült a barlangból, meg a füstös csinnadratta.

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #787 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:43:20 »
Részemről igen. A rajzfilmsorozat is nagyon tetszett. Rendkívül hangulatos.

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #786 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:40:57 »
Jó kérdés. :nemtudom: Eddig nem szerepelt a terveim között, mondjuk el se zárkózom. Lenne esetleg érdeklődés iránta?? (Micho?)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #785 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:35:13 »
Kit a Defenders of earth képregényt nem tervezed esetleg honosítani?

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #784 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:20:45 »
Idézet
kicsit Man in Black jellegű a poén... de ott is nagyon tetszett az a kutya
A legnagyobb figura! :lol: (No meg K)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #783 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:18:58 »
nem is tudtam, hogy "Sátán" beszelni is tud ;)

kicsit Man in Black jellegű a poén... de ott is nagyon tetszett az a kutya ;)


Az 1943-as Fantom sorozatot szokta nézni valaki?

eddig én nem... de lehet, most ráveszem magam ;) köszi, Ben!



"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #782 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:13:22 »
Az 1943-as Fantom sorozatot szokta nézni valaki?



Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #781 Dátum: 2010. Szeptember 19., 18:00:15 »
egy poén:
nem is tudtam, hogy "Sátán" beszelni is tud ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #780 Dátum: 2010. Szeptember 19., 16:00:59 »
 :lol:

Na akkor én is írok egy top 3-mat szigorúan a Semic- ill. régi HZs-s-korszakból:

1. Semic A dreibachi boszorkány
2. HZS A ragály
3. HZS Meghalt a király!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 19., 16:39:29 írta kit »

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #779 Dátum: 2010. Szeptember 19., 15:43:35 »

egy poén:



 :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #778 Dátum: 2010. Szeptember 19., 10:11:46 »
Semmi nem indokolja, hogy a civil családjával álarcban mutatkozzon, elvégre így már legalább két ember tudni fogja a titkát, amit a Singh kalózok bármikor megszerezhetnek...


jogos, Spuri ;)
de annyi magyarázat van rá talán, hogy a Ködös-hegységben található királyságok, hercegségek eléggé a középkorban ragadtak mindenféle tekintetben, így nem rendelkeznek megfelelő technikával, hogy ilyesmit kiderítsenek :D elvégre Diana ha nem mutatkozik be teljes nevén, akkor csak ujjlenyomatvétellel vagy hasonló módon lehetne kideríteni a személyazonosságát. hamarabb tudok elképzelni egy ilyen helyen egy árnyékból előugró, kendővel eltakart arcú asszaszint egy késsel a kezében, aki Dianára veti magát... de természetesen Fantom kemény ökölcsapásával a földre küldi 2mp-en belül  ;D


Idézet
Persze, tudom, hogy nincs vége a történetnek.

bizony, nemsoká érkezik a háromszög másik csúcsa, a királyi bál díszvendége... Alicia hercegnő  :cool:

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #777 Dátum: 2010. Szeptember 19., 08:34:31 »
Hát Rexről nem is gondoltam, hogy Lara századosba szerelmes. Lara százados szerintem is felnőttnek látszik, Rex King pedig még csak fiatal kölyök.
Persze, tudom, hogy nincs vége a történetnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Fantom képregények
« Válasz #776 Dátum: 2010. Szeptember 19., 06:49:02 »
Az megfordult már a fejetekben, hogy Walker bácsi miért van Fantom ruhában? Semmi nem indokolja, hogy a civil családjával álarcban mutatkozzon, elvégre így már legalább két ember tudni fogja a titkát, amit a Singh kalózok bármikor megszerezhetnek... Ejnye-bejnye kijár az írónak meg a rajzolónak emiatt.
De azért Lara százados hype! :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #775 Dátum: 2010. Szeptember 19., 00:06:02 »

6/26




Lara százados ugye nem csak nekem tűnik idősebbnek Rexnél?
hmm...  :cool: :bravo:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #774 Dátum: 2010. Szeptember 18., 23:08:26 »
amúgy én el tudnék képzelni az egyik régmúltban élt Fantommal egy hosszabb, krónikás, hangulatos storyline-t Japánban... akár úgy, hogy még fiatal korában ott élt egy darabig, és szamurájjá vált, felesége lett, minden... csak aztán megölték az asszonykáját, ő pedig lerendezte a dolgokat, és vissztért a Halálfejes barlangba (így nem lenne átírva a hivatalos Fantom-történelem, csak kiegészítve). mondjuk kicsit Rozsomák-szaga (szama?) lenne a témának
Aham. Erről szólt az egész Wolverine Origins első félszáz száma.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #773 Dátum: 2010. Szeptember 18., 21:04:40 »
S ha nem vagyok vele túlságosan elkésve, akkor elmondanám a véleményem is.

ilyesmivel sosem lehet elkésni, bármelyik felkerült részről, bármikor szívesen veszünk véleményeket ;)



Idézet
Nos, érdekes história volt, régebben gondoltam is rá, hogy vajon Fantomnak van-e valami Japánban játszódó sztorija; hát van.

amúgy én el tudnék képzelni az egyik régmúltban élt Fantommal egy hosszabb, krónikás, hangulatos storyline-t Japánban... akár úgy, hogy még fiatal korában ott élt egy darabig, és szamurájjá vált, felesége lett, minden... csak aztán megölték az asszonykáját, ő pedig lerendezte a dolgokat, és vissztért a Halálfejes barlangba (így nem lenne átírva a hivatalos Fantom-történelem, csak kiegészítve). mondjuk kicsit Rozsomák-szaga (szama?) lenne a témának, de akkor is  :m-wolverine:

Idézet
A napi Fantomok nagyon jók, szeretem. Van egy fajta régi hangulata, amikor a napilapokban jelentek meg az ilyen, néhány képkockás sztorik. Csak támogatni tudom az ötletet én is.


oké, holnap már azt is megtudjuk, ki a titokzatos szívrabló  :sweetheart:


Egy kicsit másfajta "szavazásra" is buzdítanék mindenkit! Arra lennénk kíváncsiak vannak-e kedvenc történeteitek (illetve melyek azok) akár a magyar Semic sorozatból, akár a HZs-n lévőekből


akkor én így, egy top 5... de nem sorrendben, és van benne folytatásos sztori is, ami így együtt értékelhető.

Fantom (Semic) top 5

- Sanloi kifosztása
- Egy fantasztikus élet / A rhodoszi kincs
- Az őserdei járőrszolgálat
- Hanta boszorkánya
- A Wamballa-völgy titka / Az utolsó egyszarvú
- A dreibachi boszorkány


HZs top5-öt nem akarok írni, hisz mint honosító, biztos részrehajló lennék... de mivel általunk már előre válogatott történetekől van szó, egyértelmű, hogy azért kerülhettek fel, mert valamiért tetszett nekünk. ;)
de az általatok írt listára mindenképp kíváncsiak vagyunk, úgyhogy mazsolázzatok!

http://halozsak.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=492%3Aphantom&catid=55&Itemid=2


"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #772 Dátum: 2010. Szeptember 18., 19:16:01 »
Köszönjük a terjedelmes véleményt! :worship:
Idézet
Annyiból lehetett volna dúsabb a történet, hogy párhuzamban a tizenhetedik Fantomról is megtudhatunk ezt-azt.
Nos igen, még vegyes sztorinak se lehet nagyon nevezni. Annyit azért "vigasztalásul" mondhatok, hogy a 17. Fantomról a jövőben nagyon sok mindent megtudhattok! :-X
Idézet
De ezt csak azért mondom, mert szeretem a krónikás részeket.
Remek! Legközelebb egyébként egy krónikás sztori lesz a soros!
Idézet
ez amolyan "rutinmunka" volt a részéről... túl 'könnyen' legyőzte Takit.
Nem volt méltó ellenfél! :D
Idézet
Minden hasonló dolog egyfajta igényt is mutat az emberiség részéről; ha nem így lenne, akkor nem lenne annyira közkedvelt az olyan hős, mint például Fantom; akire minden bizonnyal igény lenne a "való világban" is.
A Való-Világban?  :badteeth: Komolyra fordítva, van benne valami.
Idézet
Mindent összevéve tehát, jó munka volt.
:worship:

És:
Egy kicsit másfajta "szavazásra" is buzdítanék mindenkit! Arra lennénk kíváncsiak vannak-e kedvenc történeteitek (illetve melyek azok) akár a magyar Semic sorozatból, akár a HZs-n lévőekből vagy az olyanok körében, amik magyarul nem olvashatók, akár klasszikus, akár skandináv, Moonstone, Marvel stb. Szóval mondjuk egy top 3-mas listát szívesen látnánk minél több mindenkitől! (Persze akinek szűk ez a szám, az nyugodtan összeállíthat egy hosszabb listát is! ;))





Nem elérhető A Hódító

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +3/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #771 Dátum: 2010. Szeptember 18., 11:37:15 »
Üdv!

Végre volt időm elolvasni a legutóbbi frissítést, az "Az utolsó Sógun" c. művet. Köszönet érte, méltó helyet kap a gyűjteményemben. ;) S ha nem vagyok vele túlságosan elkésve, akkor elmondanám a véleményem is.

Nos, érdekes história volt, régebben gondoltam is rá, hogy vajon Fantomnak van-e valami Japánban játszódó sztorija; hát van. Annyiból lehetett volna dúsabb a történet, hogy párhuzamban a tizenhetedik Fantomról is megtudhatunk ezt-azt. De ezt csak azért mondom, mert szeretem a krónikás részeket. :) Azonban így is jó volt. A Takamurával való párbaj/verseny is lehetett volna "akciódúsabb", ami azt illeti, persze Fantom ismét bizonyította rátermettségét; mégis úgy tűnik, hogy ez amolyan "rutinmunka" volt a részéről... túl 'könnyen' legyőzte Takit. :) És ami igazán szívderítő, hogy ebben a világban az ENSZ roppant megható módon felhagyott a környezetszennyezéssel - amit halkan megjegyzek: már eleve tudtak, az öltönyös elég nyíltan jelentette ki a végén, hogy "cserében felhagyunk a tenger szennyezésével" - ami a valóságban ilyen könnyen nem igazán menne. Pláne nem néhány percnyi tárgyalás után.  :D Szóval, ha tudták, hogy szennyezik a tengert a gyáraikkal, akkor miért nem tettek ellene? Na de nem is ez a lényeg... hiba lenne összehasonlítani a képregényt a valósággal - bár a valóság "urai" is tanulhatnának e történetekből; főleg, hogy elég félreérthetetlen üzenete van az ilyen történeteknek. Minden hasonló dolog egyfajta igényt is mutat az emberiség részéről; ha nem így lenne, akkor nem lenne annyira közkedvelt az olyan hős, mint például Fantom; akire minden bizonnyal igény lenne a "való világban" is. Szóval a lényeg, hogy Fantom ismét rendet tett, s ezúttal a távol-keleten; ami plusz jó pont a részemről. Ráadásul a végén csak sikerült elérni Diananak, hogy Fantom elhalmozza a csókjaival a tengerparton, Éden szigetén... irigylem a fickót! ;)  :D

Mindent összevéve tehát, jó munka volt.

A napi Fantomok nagyon jók, szeretem. Van egy fajta régi hangulata, amikor a napilapokban jelentek meg az ilyen, néhány képkockás sztorik. Csak támogatni tudom az ötletet én is.

Hm, röviden ennyi. :)

Üdvözlettel: Kang