Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418865 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #710 Dátum: 2010. Szeptember 07., 10:13:16 »
A generationsnak volt néhány jó boritója.

ha már "Generations", akkor ennek a két borítónak a hangulata fogott meg a legjobban:




hm, lehet a Moonstone tiszteletére iderittyentek egy kis borigalériát.



"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #709 Dátum: 2010. Szeptember 07., 10:04:45 »
A generationsnak volt néhány jó boritója.

http://farm4.static.flickr.com/3538/3350944914_3cb23b03de.jpg

meg néhány nagyon jó rajz, pl. ez: http://farm4.static.flickr.com/3446/3351188862_730947536f_o.jpg


Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #708 Dátum: 2010. Szeptember 07., 09:40:58 »
hány részes volt az? tényleg csak 12? Nekem többnek tűnt.


igen, mert időközben rebootolták, de volt sok one-shot kiadvány, mini sorozat, TPB, különleges kiadás, ilyesmi. megpróbálok akkor egy teljes képet összeszedni, a phanwiki segítségével, ha mindet össze szeretné valaki gyűjteni:

The Phantom (Moonstone graphic novels)  2002-present     
The Phantom (Moonstone regular series)  2003-2008   
The Phantom (Moonstone trade paperbacks)  2003-present 
The Graham Nolan Sundays  2005   
The Phantom Annual (Moonstone)  2007-present   
The Phantom: Ghost Who Walks  2009-present   
The Phantom: Generations  2009-present  
The Phantom Double Shot: KGB Noir  2010-present


az első és a hatodik volt a sima sorozatnak nevezhető, mint látod, az egyik 26 számmal fejeződött be 2008-ban, hogy aztán elindulhasson a folytatásának tekinthető "Ghost Who Walks" sorozat 2009-ben, és az ért meg így 12 önálló számot.
a Phantom - Generations krónikás sztorikat közölt, illusztrált formában. az eredeti terv szerint 21 részes maxi sorozat lett volna, minden kiadványban egy elmúlt generációs Fantom kalandjaival... de az se így lett végül.

 
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #707 Dátum: 2010. Szeptember 07., 07:52:09 »
hány részes volt az? tényleg csak 12? Nekem többnek tűnt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #706 Dátum: 2010. Szeptember 06., 23:41:51 »
nem hivatalos értesülés, de úgy tűnik, 8 év után a Moonstone kiadó befejezi a Fantom publikálását... a Phantom - Ghost Who Walks #12-ik számával "befejezettnek" tekinthető a sorozat  :rolleyes:

"With the release of issue #12 Moonstone’s The Phantom: Ghost Who Walks the series will have wrapped up. Some of the miniseries, such as KGB Noir, still have a few issues to come out but for all intense and purposes GWW #12 marks the end of Moonstone’s Phantom run. It’ll be a sad day for many phans as Moonstone has spoiled us over the past eight years with a flood of amazing stories."

én ugyan nem fogok érte krokodil könnyeket hullajtani, de volt azért pár jó füzetük... meg hát a feltehetően magyar származású Silvestre Szilagyi se igen rajzol így mostanában több Fantomot.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #705 Dátum: 2010. Szeptember 06., 17:05:49 »
Na megint jól lemaradtam! :coffee:

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #704 Dátum: 2010. Szeptember 06., 14:59:00 »
Jaja. Tessék nagy vonalakban már megvan a forgatókönyv is. A bandár köpőcsöves vonal is jó. Csak nagyon elnagyoltad a képet.
Ott úgy lesz, hogy jön a stáb és látják hogy a legősibb apák kriptái már fel vannak törve, és szinészünk épp az utolsó Kripta előtt áll egy kellék vésővel meg egy kellék kalapácsal és próbálja betörni azt is. Megy neki a véső és a kalapács, mert pont ma vették fel azt a jelenetet amikor belevési az apu születési és elhalálozási dátumát, valamint már 19 ősapát felszippantott.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #703 Dátum: 2010. Szeptember 06., 14:50:29 »
A napszemüveg meg különösen jól jön neki, akár drogosan is játszhat mögötte. Autós jelenet úgysincs a dzsungelben, Hero-ra meg csak rá tudják kötni valahogy. Egyetlen gyenge láncszem Devil / sátán lesz, mert mint tudjuk ki van képezve drogkeresésre is.

na ezen szakadtam  :lol:
én meg elképzeltem, hogy a díszletek között a kriptában találnak rá, amint épp felszippantja egy bandár köpöcsővel az ősapák hamvait  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #702 Dátum: 2010. Szeptember 06., 14:45:14 »
Na mostmeg főleg. Majd egy kicsit retussal a kirepülő golyót a "szépségpöttye" fölé kell mozgatni, a sipkája logóját átrakjuk olyan Jurassic parkosra mint a rajzon és kész. Teljes a hasonlóság. Remélem vicsorítani tud. A napszemüveg meg különösen jól jön neki, akár drogosan is játszhat mögötte. Autós jelenet úgysincs a dzsungelben, Hero-ra meg csak rá tudják kötni valahogy. Egyetlen gyenge láncszem Devil / sátán lesz, mert mint tudjuk ki van képezve drogkeresésre is.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #701 Dátum: 2010. Szeptember 06., 14:34:16 »
Hát magyarok közül én Stohl Andrásra szavaztam.

még most is?  ;D





----------
tegyél Bucira egy napszemcsit, meglátjuk, hogy fest... lesz-e olyan cool, mint Mr. Walker?  :cool:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #700 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:29:44 »
Szerintem ő Hulknak bőven jó volt, Fantomnak nem.

jó, akkor legyen Kamarás Iván! :P
Hát magyarok közül én Stohl Andrásra szavaztam. Ha Luke és Joker hangja lehetett, akkor már bármi lehet. Pláne, ha a filmbe beleveszik a "ha fantom szól mindenki ereiben megfagy a vér" részt is.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #699 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:24:56 »
Szerintem ő Hulknak bőven jó volt, Fantomnak nem.

jó, akkor legyen Kamarás Iván! :P
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #698 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:20:13 »
Szerintem ő Hulknak bőven jó volt, Fantomnak nem.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #697 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:17:47 »
De a szinész kiválasztásánál nagyon oda kéne figyelni, és nem is tudok szinészt aki jól eljátszhatná.

hát ha nem valami totál ismeretlen, akkor én Eric Banát gondolnám... szerintem karakterre és testfelépítésre ő tudná a legjobban eljátszani Chris Walkert, és talán neki még jelmezben sem kellene valami izomdublőr  :lol: 
mostanában nem tudom, hogy fest, de itt az arca is passzol:



szétnéztem itt-ott, de nem láttam a szinkronos verziót... nem is baj, mert sztem akkor minusz1 pontja már lenne a filmnek... jobb eredetiben ;)

"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #696 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:16:41 »
Jó hallani. Mert nekem nincs meg mind az összes magyarul megjelent Fantom képregény. Meg tudtommal létezik egy Fantom album, ami egy különszámként jelent meg.(Nekem az megvan a gyűjteményemben és tudom, hogy annak mi a tartalma.) Ezt az egyik Klasszikus Fantom olvastam is erről leírásba.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #695 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:13:45 »
A magyarul megjelent 24 füzetes Fantomról én is egyszer azt akartam kérdezni, hogy azok fel kerül majd-e a HZs-ra.
Fel

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #694 Dátum: 2010. Szeptember 06., 13:11:49 »
Jól mondja Galen. Az a Fantom film valóban volt a TV2-ön. Azt a filmet én is láttam. De az a Fantom kinézett szerintem gyenge volt. Mert az a high-tech jelmezzel tényleg olyan jellegű volt, mint Robotzsaru vagy Dredd bíró.

A magyarul megjelent 24 füzetes Fantomról én is egyszer azt akartam kérdezni, hogy azok fel kerül majd-e a HZs-ra.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #693 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:58:11 »
nem, bár valamikor biztos meg fogom nézni... nem is tudom, van már hozzá felirat? vagy várjunk, míg leadja a Hallmark?  :nemtudom: :headscratch: :lol:
Te, én azt láttam kb 1 éve a TV2-n. Úgyhogy szinkronosan sem lehetetlen, hogy megtaláld.

na ha valaki, akkor Nolan szó szerint "életet tudna lehelni" a Fantom karakterbe... és biztos meg tudná oldani, hogy fasza darkos hangulatú legyen a mű, ne rugaszkodjon el az alapoktól és a kánontól (nagyon), plusz, hogy ne is legyen nevetséges a figura... mert nekem egyértelműen eddig csak képregényben működik.
Rendezői és történetírói képességeiben nem kételkedem. De a szinész kiválasztásánál nagyon oda kéne figyelni, és nem is tudok szinészt aki jól eljátszhatná.

update: Ja a Nolan féle batman 2-ben a motor is szar volt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #692 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:51:30 »
Hát mindenesetre nem jött nekik be azafajta modernizálási produkció,

nem, bár valamikor biztos meg fogom nézni... nem is tudom, van már hozzá felirat? vagy várjunk, míg leadja a Hallmark?  :nemtudom: :headscratch: :lol:

na ha valaki, akkor Nolan szó szerint "életet tudna lehelni" a Fantom karakterbe... és biztos meg tudná oldani, hogy fasza darkos hangulatú legyen a mű, ne rugaszkodjon el az alapoktól és a kánontól (nagyon), plusz, hogy ne is legyen nevetséges a figura... mert nekem egyértelműen eddig csak képregényben működik.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #691 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:46:37 »
szerintem még az sem, lehet, csak a dvd borító kedvéért lett jobban kihangsúlyozva a lila... ebben a probóban egyértelműen fekete a cucc
Hát mindenesetre nem jött nekik be azafajta modernizálási produkció, mint a nolan féle Batmanban volt. Szigorúan az első, mert szerintem a másodikban elb***ták a batman ruhát (forgatható fej ide vagy oda).

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #690 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:44:18 »
Idézet
remélem ebben már Superman a másik főszereplő  ;)
Sajnos, nem. :D
gyengéd barbár

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #689 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:37:49 »
de a ruha...khm. (Lilának mondjuk lila.)

szerintem még az sem, lehet, csak a dvd borító kedvéért lett jobban kihangsúlyozva a lila... ebben a promóban egyértelműen fekete a cucc:

http://www.youtube.com/watch?v=q4eOuvgQnM4&feature=related

de az is lehet, hogy utólag festi be a filmben...  :rolleyes:

ebben a rövidke részletben pedig kézbe veszi a krónikákat, és felsejlik benne képregényszerűen a múlt...
egész jó lett, a zenével alatta  :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=OcQAvgdjZEw&feature=related


Egyébként időközben beszereztem a folytatást, a Repülő Zigomar című epizódot.  ;)

remélem ebben már Superman a másik főszereplő  ;)


talgaby: lehet, hogy nem érték el, de tudod milyen, egy olyan Mammut cég, mint a KFS... ha azt mondják, legyen lila, akkor lila lesz, szegény Falk nem sokat tehetett volna. és biztos jobb belátásra bírták volna azzal, hogy "egy színes képregényben nem mutat jól a szürke szín", vagy valami (mondjuk egy zsíros csekkel)  ;D


Mert fő a változatosság. Így mindenki kicsit sajátjáénak érezheti a Fantomot.

ebben is van valami!
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #688 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:37:15 »
Mert fő a változatosság. Így mindenki kicsit sajátjáénak érezheti a Fantomot.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #687 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:33:53 »
Én mindent megértek, csak azt nem, hogy miért kellett mindenkinek jogot adni és így 20-félét csinálni.

http://www.deepwoods.org/purple.html

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #686 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:29:54 »
Falkkal azért nem egyeztettek a színt illetően, mert amikor kellett volna, sehogyan sem érték el, így nyomdatechnikai megfontolások alapján döntöttek. A szürke sokáig gyakorlatilag kivitelezhetetlen volt a nyomdákban, és a CMYK-keverésű digitális nyomdákig nem is sikerült tökéletesen megoldani. Így a szürke teljesen kiesett, kellett valami megoldás, és mivel lila nem igazán szerepelt a hátterekben sem, és ki kellett emelni a főhőst, és mintha nem lett volna nagyon sok kék sem benne, így az egységes használat érdekében a rengeteg kéket elhasználó sötétlila mellett döntöttek. Falk meg, amikor visszaért (talán pont nyaralásból), kicsit meglepődött a végeredményen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #685 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:26:28 »
Idézet
ezt ne reklámozd, légyszíves  :fatestapolo:
Egy szót se szóltam.
Idézet
apropó, a szerb eredetiben "Satan" volt, igaz? mert más országok fordításában is találkoztam már így ezzel.
Meglehet, nem emlékszek. Viszont egy Zigomar képregényről beszélünk, ahol vendégszerepel Fantom, így lehetséges, hogy már az "eredetiben" torzultak a nevek. Egyébként időközben beszereztem a folytatást, a Repülő Zigomar című epizódot.  ;)
gyengéd barbár

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #684 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:19:51 »
mindenesetre a 2009-es Fantom (syfy channel produkció) tv-filmben
ez az a mini amiből végül nem lett sorozat? Mert az a ruha is béna. Totál Robotzsaru vagy méginkább Dred bíró sisak...hehe. Az eredettörténet és a szereplők még elmentek, meg hogy manapság már ipari szinten nyomják, de a ruha...khm. (Lilának mondjuk lila.)

http://thephantom-movie.com/

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #683 Dátum: 2010. Szeptember 06., 12:03:23 »
nem mondom, hogy a kék ruha annyira megy a dzsungel színeihez, de hát inkább, mint a vörös, vagy a lila...
vagy még inkább fura a rikító zöld, mert ilyen is volt  :blink:

ha már itt tartunk, korábbi kérdésedre válaszolva: Falk két évtizeden át a szövegekben egyértelműen szürke színűnek tüntette fel Fantom jelmezét... eleinte még így is akarta hívni, hogy a "Szürke szellem". majd mikor jöttek a színes vasárnapi kiadások - Falkkal nem egyeztetve - egy ismeretlen színező a King Features-nél elkezdte lilának festeni... mindenki csak nézett, de már nem lehetett mit tenni... illetve Falk nyakasan, a napi történetekben ezután is szürke színűként írta le a főhőst. később aztán Falk a 70-es évek közepén, "Az első Fantom" sztorijánál próbálta megmagyarázni a lila színt is, hogy ugyebár Walker különböző bogyókból keverte ki a színt, hogy jobban hasonlítson a Wasaka démon istenére.

mindenesetre a 2009-es Fantom (syfy channel produkció) tv-filmben (amivel még csak most szemezgetek) van egy jó beszólás: a 22. Fantomnak, aki még épp készül a nagy feladatra, megmutatják ősapái jelmezét, így lilán. ránéz, elkámpicsorodik, majd azt mondja: "Én ezt nem veszem fel!"  :hehe:
és kap egy fekete high-tec jelmezt, ami színt érdekes módon egyik országban sem használták színezésre... pedig komoly lett volna  :cool:

Ezt csak magadnak köszönheted

vagy Frenkel Évának, aki a semices kiadást fordította... vagy a szerkesztőnek (Bayer Antal?), nem tudom, de ilyen beszélő neveket, hogy pl. "Devil" és "Hero", hát nem biztos, hogy angolul hagytam volna. de most már nem tudnám elképzelni másképp :P

apropó, a szerb eredetiben "Satan" volt, igaz? mert más országok fordításában is találkoztam már így ezzel.


Idézet
Rákosi Béla nevű vámpír ellen harcol.

hát a Rákosi dinasztia ott is szívta az emberek vérét?? :lol:


Idézet
én meg talán sosem olvastam Fantomot magyar nyelven, így nem tudtam kinek mi a neve hivatalosan magyarul

ezt ne reklámozd, légyszíves  :fatestapolo:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Fantom képregények
« Válasz #682 Dátum: 2010. Szeptember 06., 11:53:50 »
Idézet
de nem szólom le jobban így látatlanba, hisz 50 éve csak megy valamiért :rolleyes:
Na igen, Olaszországon kívül még jónéhány országban kultikusnak számít. Főleg a korai Fantom sztorik hangulatát idézi sajátos körítéssel, talán ezért is tetszhet egy Fantom rajongónak is. Nekem is van pár példányom, az egyikben például Rákosi Béla nevű vámpír ellen harcol.
Idézet
mikor megláttam, hogy 'Sátán' lett nálad Devil neve...  :evil:
na ezt nem bocsátom meg neked  :smileythefinger:
Ezt csak magadnak köszönheted, hiszen közben leléptél és jóformán minden munkálat rám hárult, amit bevállaltál ezzel kapcsolatban. :P (én meg talán sosem olvastam Fantomot magyar nyelven, így nem tudtam kinek mi a neve hivatalosan magyarul)
gyengéd barbár

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #681 Dátum: 2010. Szeptember 06., 11:37:35 »
Én megértem hogy spanyoloknál "inverz skandináv" fantomruha van (értsd: piros gatya és mancsetta helyett kék, és kék ruha helyett piros) de hogy még azt is tudja variálni és piros ruha mellé sikerült egy zöld gatyát berakni, az már felettébb érdekes. Báraz igaz, hogy nő viseli, így ezt betudom a női divatnak.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.