Szerző Téma: Fantom képregények  (Megtekintve 418845 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2540 Dátum: 2013. Szeptember 28., 20:00:10 »
A héten elolvastam néhány Fantom képregényeket, amik mostanáig sorra kerültek.
Hajóroncs a Bengál-öbölben: Tetszett ez a történet. Olvasás közben kissé zavarosnak tűnt. Főleg azért is, mert még maga a 21. Fantom se tudta, hogy álmodta-e vagy tényleg megtörtént.

Vámpír a dzsungelben: Ez már egy teljesen más történet volt. Mintha egyre több olyan titok tűnnek fel, amik persze nem lehet tudni itt se, hogy mi igaz.

Versenyfutás a halállal: jó volt az összefoglaló, amiben Lamanda Luaga-ról is szólt. És végül ezt is láthattuk. Olyan régi történetet, ahol Luaga és Fantom még nem is voltak barátok.

Az Aranybivaly békeszövetség: Ez is jó krónikás kaland volt.

Flame: Először azt hittem, hogy egy olyan történetről van szó, amibe egy női Fantom jelent meg.(Mert volt ilyen is egy régebbi történetben.)
De aztán egyből kiderült, hogy itt valami másról szólt.

Thor pörölye: Tetszett ez a történet is. Itt még ismerős név is megjelent(Jules Verne). Ez is olyan, hogy nem lehetett tudni, hogy mi igaz és mi nem.
De mégis jó olvasni az ilyen misztikus jellegű történetet is.

Semices Fantom 14-es: Az egyszarvúakról nem is gondoltam, hogy régen is megjelent magyarul a Semices Fantomba, mivel ezeket anno nem is láttam. De így most végre elolvashattam ezt is. :D
Semices Fantom 15: Ezt se gondoltam, hogy ennek is volt egy előzménye. A Hero halálos ítélete, ami itt a HZs-n is fenn van.

Tetszett, hogy van ezekben voltak\vannak utalások ilyen-olyan címekről.
Köszönöm szépen mindenkiknek! :worship: :worship:
Jó volt ezeket elolvasni! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2539 Dátum: 2013. Szeptember 26., 23:01:03 »
Tényleg, a Hegylakó, nem is gondoltam rá...

Bobo? - Eszméletlen ez a páruzam.  :lol:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2538 Dátum: 2013. Szeptember 26., 22:20:23 »
Idézetet írta: Jason Todd
Valóban lehet párhuzamot vonni a Hegylakóval. Az is milyen tuti karakter!

nagyon, a sorozatot imádtam... pont jól keverték benne a sci-fit, a drámát, az akciót és humort (a sorozat utáni néhány film hulladék természetesen).

pár éve viszont egy másik karakterrel, az egyébként skandináv származású képregényfigura, Bobo és Fantom között láttam meglepő párhuzamokat. nem tudom, ki volt itt akkoriban, ezért beidézem, mert vicces és meglepő tények következnek :cool:

nemrég valahogy feltűnt nekem, hogy sok hasonló vonás van a két karakter között, mégpedig:

mindketten

- dinasztikus család leszármazottai (Fantom a 21. ; Bobo a 3. a sorban)
- őseik tengerészek voltak (Sir Christopher Walker kapitány; 1. Bobo kapitány) 
- családi jelképeket hagyományoznak az utódaikra (Fantom gyűrűk; Bűvös távcső)
- a külvilágtól elzártan élnek egy Barlangban (Halálfejes barlang a Rengeteg Birodalmában; Barlang-lak a Nagyerdőben)
- hűséges tanácsadóik vannak (Guran; Holló Hugó)
- sok apróság veszi őket körül (a bandárok; a szőrmókok)
- becenevüket területük védelmezőjeként kapták (A keleti-sötétség őre; a Nagyerdő védelmezője)
- kedvenc ételük, italuk rendszerint felbukkan (Tej; Uborkás szendvics)
- barátnőjük, feleségük van, akikkel együtt élnek a Barlangban (Diana; Klárai - később Frida
)


nna, ezek teljesen konkrét dolgok, még biztos van pár... aki tud, mondjon még ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2537 Dátum: 2013. Szeptember 26., 22:10:54 »

Kicsit olyan számomra, mintha egy időutazós sorozat lenne. Amit korábban is írtam, a Fantomok eléggé hasonlítanak külsőleg, jellemben is egymásra. A környezetük, a többi szereplő változik. Ok, ezt most így kicsit leegyszerűsítettem, és kisarkítottam. De gondolom értitek, mire gondolok.

értem, én meg a Hegylakóval szoktam példálózni ;) 
ott is többszáz éves történelmek/ történetek vannak, igaz, hogy az ott egy emberé, és nem egy családé, de összességében hasonló... hisz kívülről nézve Fantom is egy személy, egy halhatatlan, vándorló szellem.

És ebben mennyi lehetőség van! De ugye már láthatjuk, hogy a keresztesekig is visszamentek. Egyre bővül, és egyre jobb történetek jönnek. Valóban lehet párhuzamot vonni a Hegylakóval. Az is milyen tuti karakter!

Idézetet írta: Jason Todd
Bár mondhatni nem lineáris a történetvezetés, mégis egy egybefüggő világ a Fantom univerzum.

Igen, nem lehet összehasonlítani a skandináv történeketek egy maisntream Marvel féle karakter történetfonalával, de mindenképp egybefüggő... még ha úgy is tűnik, mintha bármelyik sztori játszódhatna a másik előtt, vagy után ;)

Pontosan, bár én azt az Univerzumot is szeretem, de ennek mégis olyan életszaga van. Valahogy még a legképtelenebb történet ( lásd a dzsungelvámpírt  ;D ) is hihető.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2536 Dátum: 2013. Szeptember 26., 22:03:43 »

Kicsit olyan számomra, mintha egy időutazós sorozat lenne. Amit korábban is írtam, a Fantomok eléggé hasonlítanak külsőleg, jellemben is egymásra. A környezetük, a többi szereplő változik. Ok, ezt most így kicsit leegyszerűsítettem, és kisarkítottam. De gondolom értitek, mire gondolok.

értem, én meg a Hegylakóval szoktam példálózni ;) 
ott is többszáz éves történelmek/ történetek vannak, igaz, hogy az ott egy emberé, és nem egy családé, de összességében hasonló... hisz kívülről nézve Fantom is egy személy, egy halhatatlan, vándorló szellem.


Idézetet írta: Jason Todd
Bár mondhatni nem lineáris a történetvezetés, mégis egy egybefüggő világ a Fantom univerzum.

Igen, nem lehet összehasonlítani a skandináv történeteket egy mainstream Marvel féle karakter történetfonalával, de mindenképp egybefüggő... még ha úgy is tűnik, mintha bármelyik sztori játszódhatna a másik előtt, vagy után ;)

« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 26., 23:04:16 írta Micho »
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2535 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:58:43 »
Nekem is ez tetszett meg az elején, Maga Vladius nem is szerepel olyan sokat, és nem is olyan rosszindulatú.

csak nekem tűnt fel, hogy Vladius=Vlad=Vlad Dracul=Drakula:cool:

Nem.  :badteeth: Szerintem ez egy nem is annyira burkolt utalás.  :lol: Szeretnek a nevével játszani a vámpíros történetekben.

a történetek megoszlásához kapcsolatban: az a jó, ha mindig változatos sztorik jönnek, így mi se unjuk meg, és ti se ;)
szerencsére alapból két fajta mindig van, 21. Fantom vs. Krónikás Fantom, de mindegyiknek van további leágazása is (varázslós, misztikus, történelmi személyes, kalózos, stb). hm... talán ezért szeretem ezt a figurát  ;)

Igen, én is így látom, és azt hiszem én is ezért szeretem a karaktert. Meg a már korábban  említett erkölcsi értékei miatt.  :)

 
Idézet
A három együtt lenne ideális, de jelenleg inkább a letöltés az, ami tényleg mutat valami változatosságot. A Fantomnál amúgy szvsz külön hasznos lenne a csillagozás megoszlása, mert eléggé vegyesen válogatják a srácok a sztorikat.

Fantomnál meg én nyomnék szinte mindíg max. csillagokat. Én direkt szeretem a változatos sztorikat (Krónikás, 21-ik Fantom, őserdő, város, stb.), mert úgy gondolom ezzel és a 400 évnyi generációval sokmindent el lehet mesélni.

Kicsit olyan számomra, mintha egy időutazós sorozat lenne. Amit korábban is írtam, a Fantomok eléggé hasonlítanak külsőleg, jellemben is egymásra. A környezetük, a többi szereplő változik. Ok, ezt most így kicsit leegyszerűsítettem, és kisarkítottam. De gondolom értitek, mire gondolok.


Közben látom, Micho is hasonlót írt, amíg én írtam. Nem törlöm ki, ha már kiötöltem.  :)

Teljesen!  ;)
Bár mondhatni nem lineáris a történetvezetés, mégis egy egybefüggő világ a Fantom univerzum.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2534 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:58:03 »
Idézet
A három együtt lenne ideális, de jelenleg inkább a letöltés az, ami tényleg mutat valami változatosságot. A Fantomnál amúgy szvsz külön hasznos lenne a csillagozás megoszlása, mert eléggé vegyesen válogatják a srácok a sztorikat.

Fantomnál meg én nyomnék szinte mindíg max. csillagokat. Én direkt szeretem a változatos sztorikat (Krónikás, 21-ik Fantom, őserdő, város, stb.), mert úgy gondolom ezzel és a 400 évnyi generációval sokmindent el lehet mesélni.

Kicsit olyan számomra, mintha egy időutazós sorozat lenne. Amit korábban is írtam, a Fantomok eléggé hasonlítanak külsőleg, jellemben is egymásra. A környezetük, a többi szereplő változik. Ok, ezt most így kicsit leegyszerűsítettem, és kisarkítottam. De gondolom értitek, mire gondolok.


Közben látom, Micho is hasonlót írt, amíg én írtam. Nem törlöm ki, ha már kiötöltem.  :)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2533 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:53:11 »
Úgy gondoltam, hogy a letöltési statisztikák és a fórum mellé jól jön a csillagozós módszer.
Mert attól hogy valaki letölt valamit, nem biztos, hogy azonnal el is olvassa.
Sokan nem használnak fórumot, és úgy gondoltam ezért jött a csillagos módszer, amihez nem kell regisztrálni, írni, csak kattintani párat. Így megtudjátok Ti is, mi tetszik mi nem.
Igen, elhiszem, hogy a módszer egyszerűsége magában hordozza az általatok említett veszélyeket.

Gyakrolatilag arra gondoltam, mit Ti, csak az előzőnél nem fejtettem ki.  :)

Igen, így igaz. Én is nagyon ritkán fórumoztam, és még mindig van olyan sztori, amit nem olvastam el, bár majdnem azonnal letöltöttem mindent. Az is világos, hogy sokan vannak akik az ismeretlenségbe burkolózva követik a történeteket rendszeresen, csak nem akarnak hozzászólni, vagy az idejük nem engedi.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2532 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:51:22 »
Nekem is ez tetszett meg az elején, Maga Vladius nem is szerepel olyan sokat, és nem is olyan rosszindulatú.

csak nekem tűnt fel, hogy Vladius=Vlad=Vlad Dracul=Drakula:cool:

a történetek megoszlásához kapcsolatban: az a jó, ha mindig változatos sztorik jönnek, így mi se unjuk meg, és ti se ;)
szerencsére alapból két fajta mindig van, 21. Fantom vs. Krónikás Fantom, de mindegyiknek van további leágazása is (varázslós, misztikus, történelmi személyes, kalózos, stb). hm... talán ezért szeretem ezt a figurát  ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2531 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:48:20 »
A három együtt lenne ideális, de jelenleg inkább a letöltés az, ami tényleg mutat valami változatosságot. A Fantomnál amúgy szvsz külön hasznos lenne a csillagozás megoszlása, mert eléggé vegyesen válogatják a srácok a sztorikat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2530 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:46:30 »
Úgy gondoltam, hogy a letöltési statisztikák és a fórum mellé jól jön a csillagozós módszer.
Mert attól hogy valaki letölt valamit, nem biztos, hogy azonnal el is olvassa.
Sokan nem használnak fórumot, és úgy gondoltam ezért jött a csillagos módszer, amihez nem kell regisztrálni, írni, csak kattintani párat. Így megtudjátok Ti is, mi tetszik mi nem.
Igen, elhiszem, hogy a módszer egyszerűsége magában hordozza az általatok említett veszélyeket.

Gyakrolatilag arra gondoltam, mit Ti, csak az előzőnél nem fejtettem ki.  :)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2529 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:37:42 »
Idézet
Én is szinte mindig csak ezt a fórumot olvastam, annak ellenére, hogy a többi képregényt is szeretem. Mostanában már átnézem máshova is, de én is ezt a fórumot olvasom a legtöbbet.

Mostanában olvasok valamivel több képregényt, mint az elmúlt években. Amint végzek valamivel, megköszönöm az adott fórumban.
Jó ötlet az a csillagozós módszer, de én ilyen őskövület vagyok, pár köszönő szó, ami számomra személyesebb. Elemezni nem szoktam. Megírom ha tetszik valami, és azt is, ha valami nem nagyon jön át.

Jól is esik, és tényleg tudja az ember, mi az amivel érdemes foglalkozni, és melyik vonulatot hagyjuk inkább pihenni. De ahogy tg is mondta a csillagozás sokszor becsapós. Sztorira biztos, hogy nyomtam már többet én is. Kár, hogy nem írja ki a rendszer, ha már szavaztál, de gondolom az plusz munka lenne.


Ugye, hogy jó volt a sztori azért? Nem egy szokványos történet, de szórakoztató volt szerintem.

még ha nem is egészen a vámpír vonulat, de maga a titok, hogy valami "lappang a Halálfejes barlangban"... az nekem is nagyon tetszett benne. ki tudja, Fantomék előtt ki vagy kik használták a barlangot, és mire. most egy egészen Lost-os, rejtélyes sztori sejlik fel előttem... kár, hogy valószínű ezt nem aknázzák ki ;)

Nekem is ez tetszett meg az elején, hogy a bandárok érzik van ott valami, de nem tudják mi az. Misztikus volt. Maga Vladius nem is szerepel olyan sokat, és nem is olyan rosszindulatú. Mondhatni nem nagyon lett kibontva a karakter. Többször olyan érzésem volt, hogy Fantom ezt az egészet csak álmodja, mint ahogy a Hajóroncs....-ban is hitte. De mikor Vladius kinyögi, hogy száz évvel ezelőtt már csatáztak, na akkor kicsit libabőrös lettem!  :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2528 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:14:35 »

Ugye, hogy jó volt a sztori azért? Nem egy szokványos történet, de szórakoztató volt szerintem.

még ha nem is egészen a vámpír vonulat, de maga a titok, hogy valami "lappang a Halálfejes barlangban"... az nekem is nagyon tetszett benne. ki tudja, Fantomék előtt ki vagy kik használták a barlangot, és mire. most egy egészen Lost-os, rejtélyes sztori sejlik fel előttem... kár, hogy valószínű ezt nem aknázzák ki ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2527 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:09:30 »
Csillagozás inkább abban segít, hogy milyen jellegű sztorikat szeretnek inkább az olvasók.vagyis segítene, ha nem tolna mindenki reflexből 4×5-öt mindenre. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2526 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:07:21 »
Idézet
Én is szinte mindig csak ezt a fórumot olvastam, annak ellenére, hogy a többi képregényt is szeretem. Mostanában már átnézem máshova is, de én is ezt a fórumot olvasom a legtöbbet.

Mostanában olvasok valamivel több képregényt, mint az elmúlt években. Amint végzek valamivel, megköszönöm az adott fórumban.
Jó ötlet az a csillagozós módszer, de én ilyen őskövület vagyok, pár köszönő szó, ami számomra személyesebb. Elemezni nem szoktam. Megírom ha tetszik valami, és azt is, ha valami nem nagyon jön át.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2525 Dátum: 2013. Szeptember 26., 21:00:35 »
Idézet
Ugye, hogy jó volt a sztori azért? Nem egy szokványos történet, de szórakoztató volt szerintem.

Igen... úgy rémlik már írtam, hogy szeretem a nem szokványos történeket is. Amiben van misztikum, vagy történelmi személy, vagy olyan valami ami több Fantomra is hatással van. Utána pedig jól esik a varázslós-kavarásos dolog... Jól válogatjátok a sztorikat, szeretem a Fantom-szekciót. Ide írok a legtöbbet.

Köszi szépen!  :worship: Szerintem lesz kedvedre való bőven az elkövetkező időkben!  ;D
Én is szinte mindig csak ezt a fórumot olvastam, annak ellenére, hogy a többi képregényt is szeretem. Mostanában már átnézem máshova is, de én is ezt a fórumot olvasom a legtöbbet.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2524 Dátum: 2013. Szeptember 26., 20:56:05 »
Idézet
Ugye, hogy jó volt a sztori azért? Nem egy szokványos történet, de szórakoztató volt szerintem.

Igen... úgy rémlik már írtam, hogy szeretem a nem szokványos történeket is. Amiben van misztikum, vagy történelmi személy, vagy olyan valami ami több Fantomra is hatással van. Utána pedig jól esik a varázslós-kavarásos dolog... Jól válogatjátok a sztorikat, szeretem a Fantom-szekciót. Ide írok a legtöbbet.

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2523 Dátum: 2013. Szeptember 26., 20:38:32 »
Idézet
Idézetet írta: matrixhv - Ma - 16:18:17

    Köszönöm a Vámpír a dzsungelben történetet. Jó kis sztori volt, tetszett.  Egy újabb több Fantomon átívelő történet.
    Szép munkát végeztetek.
    Várható majd a végén beharangozott előzmény is?


Szívesen!  :) Köszi a véleményezést! Nos, igazából én nem tudok az előzményről semmit, lehet, hogy még el sem készült. Micho?
De ha létezik és belefutunk valahol, természetesen az is jönni fog!  ;)

Utánanéztem, ez lesz az:
http://connect.collectorz.com/comics/database/the-phantom-frew/1641-324374
Itt is írják, hogy az következik, bár nincs még saját oldala:
http://www.schapter.org/wiki/The_Jungle_Vampire

Igen, ez elég meggyőző.  ;D Tavaly augusztusi megjelenés ( Ausztráliában ). Ha meglesz, elkészül a folytatás ( illetve előzmény  ;) ) is.  :coffee:
Ugye, hogy jó volt a sztori azért? Nem egy szokványos történet, de szórakoztató volt szerintem.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2522 Dátum: 2013. Szeptember 26., 20:13:33 »
Idézet
Idézetet írta: matrixhv - Ma - 16:18:17

    Köszönöm a Vámpír a dzsungelben történetet. Jó kis sztori volt, tetszett.  Egy újabb több Fantomon átívelő történet.
    Szép munkát végeztetek.
    Várható majd a végén beharangozott előzmény is?


Szívesen!  :) Köszi a véleményezést! Nos, igazából én nem tudok az előzményről semmit, lehet, hogy még el sem készült. Micho?
De ha létezik és belefutunk valahol, természetesen az is jönni fog!  ;)

Utánanéztem, ez lesz az:
http://connect.collectorz.com/comics/database/the-phantom-frew/1641-324374
Itt is írják, hogy az következik, bár nincs még saját oldala:
http://www.schapter.org/wiki/The_Jungle_Vampire

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2521 Dátum: 2013. Szeptember 26., 19:13:24 »
Fantom arca is más egy kicsit. Bár lehet, hogy csak az árnyékolás miatt...  :nemtudom:

majd Galen megmonnya'  :badteeth:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2520 Dátum: 2013. Szeptember 26., 19:11:11 »

Találtam egy másik képet is, ami szintén festett, de ott Fantom nem a kardon áll, hanem mellette.

van egy szignó a bal felső sarokban, de nem Felmangé, nem ő rajzolta, hanem egy bizonyos Alex Biffignandi.
nekem jobban tetszik, hogy a kardon áll, mert a másik képen a Vámpír könnyebben megsebzi ;)

Igen, pont Achillesnél.  ;D Amúgy nem mintha nem sebezné meg könnyen...  :badteeth:
A képen valóban látszanak kis különbségek, Fantom arca is más egy kicsit. Bár lehet, hogy csak az árnyékolás miatt...  :nemtudom:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2519 Dátum: 2013. Szeptember 26., 19:06:33 »

Találtam egy másik képet is, ami szintén festett, de ott Fantom nem a kardon áll, hanem mellette.

van egy szignó a bal felső sarokban, de nem Felmangé, nem ő rajzolta, hanem egy bizonyos Alex Biffignandi.
nekem jobban tetszik, hogy a kardon áll, mert a másik képen a Vámpír könnyebben megsebzi ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2518 Dátum: 2013. Szeptember 26., 19:01:07 »
Köszönöm a Thor pörölye részt is!! :)  Várom a következő részeket!! :)

Szívesen!  :) Ma már fenn is van egy új!  :coffee:

Köszönöm a Vámpír a dzsungelben történetet. Jó kis sztori volt, tetszett.  Egy újabb több Fantomon átívelő történet.
Szép munkát végeztetek.
Várható majd a végén beharangozott előzmény is?

Szívesen!  :) Köszi a véleményezést! Nos, igazából én nem tudok az előzményről semmit, lehet, hogy még el sem készült. Micho?
De ha létezik és belefutunk valahol, természetesen az is jönni fog!  ;)

A vámpíros történet borítójánál kivételesen a norvég és a svéd változat is fostalicska.

Tényleg nem a legjobb, de Micho szépen feltuningolta!   ;)
Találtam egy másik képet is, ami szintén festett, de ott Fantom nem a kardon áll, hanem mellette.




Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2517 Dátum: 2013. Szeptember 26., 16:18:17 »
Köszönöm a Vámpír a dzsungelben történetet. Jó kis sztori volt, tetszett.  Egy újabb több Fantomon átívelő történet.
Szép munkát végeztetek.
Várható majd a végén beharangozott előzmény is?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2516 Dátum: 2013. Szeptember 26., 16:11:12 »
ahogy szeretett főnököm mondogatja mindig: "a szarnak nincs mértékegysége"  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2515 Dátum: 2013. Szeptember 26., 15:24:56 »
Hát ha az ember belead 110%-ot  :badteeth:
https://www.youtube.com/watch?v=1F4W0R1Zr_8

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Fantom képregények
« Válasz #2514 Dátum: 2013. Szeptember 26., 15:13:25 »
remélem, a magyar jobban tetszik  :badteeth:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2513 Dátum: 2013. Szeptember 26., 14:47:47 »
A vámpíros történet borítójánál kivételesen a norvég és a svéd változat is fostalicska.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető dragstar77

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 248
  • Karma: +11/-0
Re:Fantom képregények
« Válasz #2512 Dátum: 2013. Szeptember 26., 01:01:54 »
Köszönöm a Thor pörölye részt is!! :)  Várom a következő részeket!! :)

Nem elérhető Jason Todd

  • HálóZsák tag
  • Megtorló
  • *
  • Hozzászólások: 284
  • Karma: +6/-1
  • Nem: Férfi
Re:Fantom képregények
« Válasz #2511 Dátum: 2013. Szeptember 24., 18:41:14 »
Köszönöm az aranybivaly békeszerződés honosítást!!!
Ez aegy nagyon jó kis varázslós történet volt!! Érdekes volt ahogy Fantom véghezvitte megoldotta a kitűzött célt!! na meg, hogy kiütötte azt a mutánst! :)
Tetszett a grafika, a történet, a fordítás, minden!! :)
Köszönet érte!!!

Nagyon szívesen!
Köszi a véleményezést!  :worship:
Örülök, hogy tetszett, remélem a többi Wanus rész is előkerül egyszer és szállíthatom majd nektek.  :cool:
Nekem is nagyon bejött a történet, roppant jól szórakoztam a készítése alatt.