HálóZsák fórumok > OFF topik

Apró - adok/veszek/cserélek/ingyen elvihető ;)

<< < (108/113) > >>

bricsi:
Na most vagy én vagyok láma, vagy enm tudom, de itt nem látom sehol az emberkék e-mail címét, szóval regnar: írj mailt, hogy mi hiányzik.
b.richie@freemail.hu
Nekem nincsenek saját szkennjeim, de van jó pár régi comic, amiket már töröltek az idők folyamán a netről (pl. a Comicsmániáról, vagy a Spidertomról).

regnar:
Szia Bricsi

Mid van? villantasz valamit  

Na de komolyan mid van Scannelve? NEkem

SW: Dark empire I II és Empire's End
        Jedi visszatér képeskönyv

        Indiana Jones filmképeskönyv (kereszteslovag)

        Néhány SW mese: szerencse kisasszony
                                    hárman a birodalom ellen
                                    Egy halálcsillag születik
                                   
Persze ezek saját scannek nem olyan jó minőségűek mint az ittenek

bricsi:
Sziasztok! Keresem a következő képregények magyarra fordított szkennjeit:

Amazing Spiderman 50
SPECTACULAR SPIDER-MAN MAGAZINE 2 Zöld Manó
AMAZING SPIDER-MAN 68 Vezér 1.
AMAZING SPIDER-MAN 123 Luke Cage
WHAT IF I/15 (négy másik ember vált volna Novává)
WHAT IF I/24 (Gwen Stacy túlélte volna a zuhanást)
MARVEL TEAM-UP 127 Szemlélő
MARVEL TEAM-UP 128. Amerika Kapitány, Vermin

WOLVERINE-SPIDER-MAN ONE-SHOT Vészmanó III (halála)

Anno ezek fent voltak a Spidertomon, csak törölték őket.
Tehát ha valakinek megvan, kérem jelezze, és megbeszélünk egy átadási formát (pl. letöltöm DC-ről, vagy feltöltöd valahova, vagy megveszem CD-n tőled).

Köszönöm!
Cserébe nekem is van rengeteg magyar szkenn, ha esetleg valakinek kell valami.
Üdv: Ricsi

kaine:

--- Idézet ---És ott nem az a felfogás van, mint Magyarországon általában, hogy ilyeneket csak 5 év alatt olvasnak, hanem 30-40 éves emberek bújták nagy lelkesen az újságokat.
--- Idézet vége ---
Az a baj, hogy nálunk még csak most nőtt fel az első képregény olvasó generáció, mindenhol máshol már több generáció is felnőtt. Franciaországban is hallottam, hogy a képregényboltokban akár öreg emberek is állnak és ott olvassák a képregényeket, ahogy egy könyvesboltban itt belelapozol egy-egy könyvbe. Csak ott hagyják is őket olvasni. Ugyanez van mindenhol: a 60-as évek végétől van mondjuk Pókember és egyéb Marvel és DC, az idősebb generáció se nézi le a huszonéveseket, mert jól tudják, hogy ők is ilyenek voltak. Vagy még mindig azok. Még a svédek is adtak ki 70-ben már Pókembert, ezt biztosan tudom például. A németek meg már a 60-as években is.

Galen:
Na had' duzzadjon ez a topic is. Van egy SW könyvem amiből kettő van.
Barbara Hambly: A Jedik Gyermekei. Árat ne kérdezzetek, azt ne tudok, de ha van valakinek SW könyve ami felesleges, akkor rikoltson és cserélünk.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése