Szerző Téma: MINDEN MÁS HálóZsák képregény  (Megtekintve 299399 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1808 Dátum: 2011. December 01., 22:33:25 »
Aki egész munkaidőben ezt csinálja? Plusz rengeteg ötvenes évekbeli füzet is megjelent ilyen név alatt, ami nem kapható képregényüzletben, maximum gyűjtőktől. Ráadásul a név is inkább egy rövidítésnek tűnik a kis s miatt  - angolban ugye betűszavakat simán egy mögé csapott s-sel kell többes számba rakni (Digital Transcribers, vagy ilyesmi).
Meg hát akkor is... 2007 környékén volt hónap, hogy valami 130 füzet jelent meg DTs alatt. Akármennyire unatkozik valaki, erre egy ember csak akkor lehet képes, ha egy nagyon unatkozó és abszolút semmi mást nem csináló milliomos. Csak az oldalak beszkennelgetése kézzel elvinne komplett napokat, nem beszélve a kézzel történő körülvágásról, a feljavítás kivárásáról (különösen egy ötven éves füzet esetén), a kiegyenesítésről és a duplaoldalak középső részének megrajzolásáról. És mondom, mindez sokszor heti 20-30-40 füzetre. Ilyen ember nem létezhet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1807 Dátum: 2011. December 01., 22:02:05 »
Kizárt, hogy egy ember képes legyen hetente két számjegyű mennyiséget stabilan beszkennelni és feljavítani. Ahhoz egy marha erős géppel, ráadásul egy gigantikus gyűjteménnyel kellene rendelkeznie, mellé gyakorlatilag korlátlan szabadidővel.
Én el tudom képzelni, hogy egy unatkozó képregényboltos eladó.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1806 Dátum: 2011. December 01., 21:40:50 »
Mondjuk így belegondolva teljesen igaz... erre egy ember, és egy gép édes kevés lenne...
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1805 Dátum: 2011. December 01., 21:31:22 »
Kizárt, hogy egy ember képes legyen hetente két számjegyű mennyiséget stabilan beszkennelni és feljavítani. Ahhoz egy marha erős géppel, ráadásul egy gigantikus gyűjteménnyel kellene rendelkeznie, mellé gyakorlatilag korlátlan szabadidővel. Nekem sokkal inkább olyannak tűnik, mint Zone volt, amely név igazából egy kisebb hadsereget foglalt magába (bár ott aztán legalább megkülönböztették magukat, habár a Divas még azt se).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1804 Dátum: 2011. December 01., 21:27:33 »
a DTs-társaság Minutemenéktől
A DTs egy társaság? Én mindig azt hittem, csak egy ember.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1803 Dátum: 2011. December 01., 09:55:35 »
Ohhh... de ha kellene, csak nyugodtan szólj :)
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1802 Dátum: 2011. November 30., 21:46:43 »
A digitális alapanyag beszerzése sose gond. A digitális alapanyag állapota gyakran, az már igen. És a DTs-társaság Minutemenéktől sem képes mindent megcsinálni utólag sajna.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1801 Dátum: 2011. November 30., 21:42:03 »
:O :D
Nos, mivel a Mindenható megteremté az Internetet, így azt hiszem elárulok valamit. Megvan nekem az eredeti J. O. Barr féle Holló. (meg még elég sok másik kiadás is)  És az eredeti Watchmen-az örzők is a gépemen (letöltve)Bár szerintem nektek is meg van, de ha szükségetek lenne rá, akkor el tudom küldeni nektek.

És még valami:
 :worship:
Dicsőség a Torrentnek! Szóljon az az Ámen!
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1800 Dátum: 2011. November 30., 21:37:14 »
És utána a fordítás-beírás sem lesz egyszerű, mert az írók(k)nak olyan iszonyatos szófosásuk volt a történetekben, hogy oldalanként nem ritka a 4-500 szó sem.
Tanúsítom!
Az internet nagy közös kölcsönzőjéből, melyet úgy hív vala az Úr, hogy bittorrent. :)
Ámen!
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1799 Dátum: 2011. November 30., 21:28:39 »
Az a baj, hogy a rettenetesen rossz alapanyag miatt amolyan mostohagyermek projekt, ami két éve folyamatban van, de még mindig nem látom a fényt az alagút végén. Csak azt ígérhetem meg, hogy lesz, ha a fene fenét eszik akkor is.
És abból majdnem egy éve nálam van az anyag feljavításra. Az a baj, hogy egyrészt automatizálni is nehéz (harmadik fajta recept megy rajta végig, és még MINDIG nem mondható tökéletesnek), másodsorban a nem túl alapos szkenelő miatt minden egyes létező nyavalyás oldalt (magazin, szóval ne 22 oldalas füzetecskékben tessék gondolkodni, hanem 40-50 oldalasokban) kézzel is meg kell csinálni. Egyesével. Szöszmötölve. És utána a fordítás-beírás sem lesz egyszerű, mert az írók(k)nak olyan iszonyatos szófosásuk volt a történetekben, hogy oldalanként nem ritka a 4-500 szó sem.1
Egyébként honnan szerzitek be a képregényeiteket?
Az internet nagy közös kölcsönzőjéből, melyet úgy hív vala az Úr, hogy bittorrent. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1798 Dátum: 2011. November 30., 21:02:05 »
Akármilyen is lesz, nagyon köszönöm/jük a munkátokat... :) Egyébként honnan szerzitek be a képregényeiteket? Külföldi cégektől vesztek jogokat? Vagy hogy mennek ezek a dolgok?
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1797 Dátum: 2011. November 30., 18:41:23 »
Valahol örülök ennek, és egyben szomorú is vagyok... ha ennyire silány lett ahogy mondtátok, akkor ez már csak lefelé ívelhet? Persze örülök, hogy megjelenik képregény formában, mert nagyon szeretem a sztorit (főként a 2.részét), de ha erőltetett, akkor felesleges pumpálni újabb energiát ebbe. Akkor csak szépen csendben el kellene engedni... Ez persze nem nektek szól, hanem akik a történetet írták...
Azért megijedni nem kell, nem a rémisztgetés volt a célom ;) Viszont ami a magazint illeti, mert mint tg is említette a színvonal gond igazából csak azt érinti, mindenképp el fogom készíteni, hisz igazából a folytatásokhoz feltétlenül alapot ad, főként azoknak akik nem ismerik csak mondjuk a filmeket, és hidd el nekem sok ilyen ember van. És ha már az elejét megcsinálom - a játék adaptációkra gondolok - akkor a végét is elkészítem. Onnantól pedig majd mindenki eldönti a maga idejében mit is gondol róla...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1796 Dátum: 2011. November 30., 18:21:45 »
Valahol örülök ennek, és egyben szomorú is vagyok... ha ennyire silány lett ahogy mondtátok, akkor ez már csak lefelé ívelhet? Persze örülök, hogy megjelenik képregény formában, mert nagyon szeretem a sztorit (főként a 2.részét), de ha erőltetett, akkor felesleges pumpálni újabb energiát ebbe. Akkor csak szépen csendben el kellene engedni... Ez persze nem nektek szól, hanem akik a történetet írták...
Én a horror megszállottja vagyok :) Állandóan a Hálódarkot bújom, és mind közül a Sötétség serege a kedvencem :) Imádom az akkori stílust... mármint a 90-es évekbelit... 1990-ben volt egy kegyetlen jó film... A Jákob lajtorjára. Nagyon nagy alapot szolgáltatott ennek a műfajnak. Innen merített a Silent Hill is, és még nagyon sok film, történet és képregény is... :) Ha szereted ezt a műfajt erősen ajánlom neked.
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1795 Dátum: 2011. November 30., 18:09:44 »
A filmek pedig... igazából annyira nem rosszak. Oké, a második az igen, az rémes egy valami, de ha túllépünk azon, hogy utána egy 28 nappal később/Legenda vagyok/John Romero összes-koppintássá ment át, a maga bugyuta egyszerűségével és látványos összecsapásaival egész jó. Negyedik résznél én valami sokkal rosszabbra számítottam, és a végén kifejezetten élveztem az egészet.
Az én szememben a filmeket kimondottan a harmadik rész koncepció váltása mentette meg. Én már az első után - amikor hallottam, hogy készül a második - azt mondtam, hogy kár erőltetni az eredeti sztorit, mert ha egyszer annyira bűn rossz adaptációnak, akkor vigyék alternatív irányba, hogy ne legyen mihez hasonlítani. És láss csodát, a harmadikkal meg is tették, noha meglepően agresszív fordulattal, de mégis attól kezdve már-már élvezhető lett...
Ráadásul jövőre jön az ötödik rész, amit most már - a negyedik zárását követően - egyenesen várok. A karakterek között visszatér pár korábbi és pár általam rég hiányolt arc is mint Ada Wong, Barry Burton, Leon S. Kennedy...

Ami a képregényeket illeti, azok tényleg elég váltakozó színvonalúak. Vannak köztük egész jók, és rettenetesen erőltetettek is. De majd meglátod, ha eljutunk odáig, bár sajnos az már biztosan nem az ide évben lesz. Az a baj, hogy a rettenetesen rossz alapanyag miatt amolyan mostohagyermek projekt, ami két éve folyamatban van, de még mindig nem látom a fényt az alagút végén. Csak azt ígérhetem meg, hogy lesz, ha a fene fenét eszik akkor is.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1794 Dátum: 2011. November 30., 16:21:38 »
Jó kérdés. A Silent Hill-képregények is ritka rosszak, bár az RE-magazin meg inkább csak lapos. Hmm... nehéz megmondani, jobb-e valamelyik a másiknál. De az RE-ben akad pár jó ötlet. Talán az egy kicsit elviselhetőbb.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1793 Dátum: 2011. November 30., 15:47:21 »
Azt hiszem, hogy igen, a kommandót bízza meg a feladattal, hogy mészárolják le azt amit ők elbarmoltak... :) Még annak idején olvastam a Silent Hill  Among the Damned sorozatát. Az annyira nem volt vészes. Azt hiszem, hogy az még meg is van valahol a gépen... azt a szintet szerinted (talán) meg fogja ütni?
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1792 Dátum: 2011. November 30., 15:34:11 »
Annyira nem rossz a negyedik rész játékban. Igen, teljesen elüt, és túlélő horrorból sima lövöldözős akció. Mégis jót tett, hogy elszakadtak az ezerszer lerágott Umbrella-csonttól, még ha csak kicsit is... a mostani belső nézetes akciójáték most ugye egy Umbrella-kommandót bíz a játékosra.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1791 Dátum: 2011. November 30., 15:19:31 »
Sajnos nem találtam magyar kiadásban a másik két könyvet, de ha meglenne biztosan elolvasnám... Amúgy szerintem egy nagyon jó univerzum lehetne ez is, csak a Capcom mintha levette volna teljesen róla a kezét.  Játszottam a 4 résszel is PC-n, de már az sem volt szerintem az igazi, bár az "új" nagyon jól néz ki.
a film dologban nagyon is igazat adok neked :) Kissé lerágott csont ez... nekem személy szerint nem is a film adaptációk történetein akadtam fel, hanem a hangultaton... sajnos ugyan így vagyok a Silent Hill filmmel is (a játék számomra a mindenség)... de ez csak az én véleményem... :)
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1790 Dátum: 2011. November 30., 07:12:52 »
A Holtak városa az RE2 feldolgozása, és sajna az már nagyon sűrű lett, a játék elég tetemes része kimaradt. Magyarul kiadtak még kettőt onnan, az első rész könyvváltozatát Borzalmak kastélya címmel, ami magasan a legjobb (bár a játék fele innen is lemaradt), meg volt az Iszonyat foka, aminek semminek sem a feldolgozása, és sajna nem is valami nagy durranás. Plusz angolul létezik még négy (egy újabb tölteléksztori, az RE3 adaptációja, a Code Veronica, és utólagosan feldolgozta a Zerót is).
A képregény... sajna nem lesz ilyen jó. Majd a Code Veronica és a Fire & Ice, de az amerikai magazinra sajna sok jelzőt lehet mondani, de hogy jó, azt nem igazán. Ugyanakkor legalább próbálja bővíteni az univerzumot, igaz, egy darab történetük sem hivatalos.
A filmek pedig... igazából annyira nem rosszak. Oké, a második az igen, az rémes egy valami, de ha túllépünk azon, hogy utána egy 28 nappal később/Legenda vagyok/John Romero összes-koppintássá ment át, a maga bugyuta egyszerűségével és látványos összecsapásaival egész jó. Negyedik résznél én valami sokkal rosszabbra számítottam, és a végén kifejezetten élveztem az egészet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1789 Dátum: 2011. November 30., 00:05:57 »
Köszönöm Aldarion!
Imádom a Resident Evil sorozatot... Sajnos a filmek nem érték el azt a szintet (talán az első rész) amit ez a kultusz megérdemelne... De nagyon örülök, hogy végre Képregény formájában is megjelenik  ;D. A könyv nagyon tetszett (Holtak városa), biztos vagyok, hogy ez is olyan jó lesz :)
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1788 Dátum: 2011. November 29., 20:18:39 »
Köszönöm az Egér Gárda v1-es sorozat 4. részét! :worship: :worship:
A magányos remete tényleg nem akarta elhinni, hogy a főszereplők voltak azok, akik ellopták a fegyverét.
És persze a háttérbe Lieam sorsa tényleg nem üdvösebb. Főleg, amikor az ellenségekkel találkozott.
Nekem tetszett ez a képregény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1787 Dátum: 2011. November 27., 19:38:39 »
Hát, a készítők közül már szerintem csak én vagyok aktív, úgyhogy a többiek nevében is szívesen. Érdekes volt anno, hogy az volt az első vagy második HD felbontású képregényünk, és mindkét olyan egy gyászszám volt.
Értem Talgaby! Én látom Hzs Team logót, illetve feliratát, azt nem is tudom, ki honosította, vagy egyedül vagy többen. ;)
Akkor is szépen köszönöm, hogy megcsináltad. ;) Nagyon örülök!  :worship:
Üdv, Pepea

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1786 Dátum: 2011. November 26., 21:13:22 »
Hát, a készítők közül már szerintem csak én vagyok aktív, úgyhogy a többiek nevében is szívesen. Érdekes volt anno, hogy az volt az első vagy második HD felbontású képregényünk, és mindkét olyan egy gyászszám volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1785 Dátum: 2011. November 26., 20:47:31 »
Erre nem is tudok mit írjak... Sokáig nézelődtem Hzs képregényeiket, és felfedeztem nagy híres rajzoló ember emlékeztetést.
Tényleg hatalmas köszönet összes Hzs tagoknak, akik készítették Michael Turner emlékére c. képregényt.
Nagyon meghatóan csináltatok, nekem nagyon tetszik.  :worship:
Mai napig se tudtam, mitől halt meg, és ott olvastam honosított képregényt, és kiderült.
Nagyon szépen köszönöm, hogy megcsináltátok!  :)
El is mentettem emlékembe, mert nagyon szeretem Őt.
Üdv, Pepea

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1784 Dátum: 2011. November 22., 20:18:49 »
Sziasztok!
Láttam az előzetesben, hogy Készül egy Resident Evil sorozat. Tudna valaki felvilágosítást adni, hogy miről is fog szólni, esetleg ki (vagy kik) lesz(nek) a főszereplője?
Hopp, ezt a kérddést eddig még nem vettem észre... A sorozat alapvetően az első két részre koncentrál, plusz a csak konzolra megjelent Code: Veronicára. Ezen adaptációk mellett az első két rész folytatásából és más rövidebb sztorikból áll össze a sorozat, ennek megfelelően a főbb szerepekben Chris, Jill, Barry, Claire és persze Leon lesznek láthatóak. Persze majd csak akkor, ha eljutunk odáig.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1783 Dátum: 2011. November 22., 20:08:05 »
Köszi az Oz csodás földje 7. számot! :worship: :worship:
A főszereplők végül ügyesek voltak, amikor megtudták, hogy hogyan lehetett megoldani a feladványt, amit eddig nem tudták.
Bár azt először nem értettem az előző rész végén, hogy a Madárijesztőt miért tömik ki pénzzel. De a mostani részbe kiderült, hogy mire volt jó.
És akkor majd a következő részbe kiderül, hogy mi lesz a vége ennek a 8 részes képregénynek. Persze azt értem, hogy még ezután is lesz valami Oz képregény sorozat. De az még a jövő titka.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető artnecro

  • A magány őre
  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 15
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1782 Dátum: 2011. November 18., 22:50:54 »
Sziasztok!
Láttam az előzetesben, hogy Készül egy Resident Evil sorozat. Tudna valaki felvilágosítást adni, hogy miről is fog szólni, esetleg ki (vagy kik) lesz(nek) a főszereplője?
Milyen bámulatos a Halál. A Halál és az ő testvére, az Álom... (Eric Draven - A holló)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1781 Dátum: 2011. Október 25., 20:43:19 »
Köszi az Oz csodás földje 6. számot! :worship: :worship:
Látom, ez a történet is rendesen halad. Mert úgy tudom ez 8 részes, és akkor még 2 rész van hátra. Persze az már kiderült, hogy még lesz másik Oz sorozat is. De ez még odébb van.
Ez a Gump tényleg egy meglehetősen faramuci teremtmény. A vége kissé fura volt, amikor Tip mondott valamit a többieknek. De ez majd a folytatásba kiderül, hogy mire célzott és miért.
Pár oldalon láttam egy-két hibát.
A 10. oldal "Glinda éven ismert". Úgy tudom "néven ismert" lenne a megfelelő mondat.
És a 16. oldalon a "rettenetes" szónál egy "e" betű kimaradt "rettentes".
Ha eredetileg is így volt, akkor mégse hiba.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1780 Dátum: 2011. Október 11., 08:52:31 »
Dávid, ilyenkor nyugodtan szólj, ha látod, hogy megakadt a napi. A Mellétrafáltnál elismerem, nehéz megmondani, megy-e vagy elakadt, mert szándékosan ilyen faramuci a frissülése, de a többinél amint látni, hogy hétfőn még mindig az van kint, ami múlt héten, teljes nyugalommal lehet jelezni, hogy megint elfelejtettem betenni a következő negyed évi adagot. Feledékeny vagyok, és hiába véstem fel a naptárba a váltásokat, ha nem az én napjaimon vannak, a példa alapján látható módon ugyanúgy átsiklik rajta a figyelmem. :ninja:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1779 Dátum: 2011. Október 10., 20:11:32 »
Köszönöm az újabb Heathcliff-et a 2011. októberi képsort! :worship: :worship:
Én észrevettem, hogy a Heathcliff napi képsor elmaradt. De ez most nem számít. A lényeg, hogy ismét folytatódik ez a napi képsor is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.