Szerző Téma: MINDEN MÁS HálóZsák képregény  (Megtekintve 298884 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1658 Dátum: 2010. Június 04., 18:43:15 »
Igy utólag szeretném megköszönni a honosítóknak a Kingdom Come című képregényt.  :worship:  Nagyon tetszett a képregény, a mai cikkem is erről szól a blogon. :)

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1657 Dátum: 2010. Május 30., 19:43:40 »
Hadd hasonlítson :) Köszi szépen Sepi.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1656 Dátum: 2010. Május 30., 19:25:14 »
Kicsit hasonlít a Zöld Lódarázsra. De amúgy jó.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1655 Dátum: 2010. Május 30., 19:23:28 »
Kösz. Oda, ahova szántam, jó lesz :) Igaz a hasánál valamit elszúrtam, ezt csak most vettem észre, de már marad így. :P

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1654 Dátum: 2010. Május 30., 19:21:01 »
Ami igaz az igaz, nem a ti korosztályotok volt a célcsoport ezzel a kiadvánnyal, hanem inkább a kisebbek, valamint a kisgyermekes apukák akik a gyerekeiknek töltik le.  ;)
Valóban ez inkább nekik szól. Jó lett a karaktered Genzo.  :bravo: látom nem lustálkodtál. :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1653 Dátum: 2010. Május 30., 19:00:58 »
Jó ötlet volt. És még nekem is a hasznomra vált. Bemutatom Genzot :P

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1652 Dátum: 2010. Május 30., 18:57:57 »
A kifestő is egy jó ötlet, de nem hiszen, hogy használni fogom. Kinőttem én már abból a korból.
Ami igaz az igaz, nem a ti korosztályotok volt a célcsoport ezzel a kiadvánnyal, hanem inkább a kisebbek, valamint a kisgyermekes apukák akik a gyerekeiknek töltik le.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1651 Dátum: 2010. Május 30., 18:20:54 »
Én is köszönöm a gyereknapi frissítést. Még csak a Hihetetlen családot olvastam el, de az jó volt. Jól visszaadta a filmet, és nagyon örültem neki amikor megláttam, hogy bizonyos mondatok szó szerint ugyanazok mint a filmben voltak. Szóval köszönöm Aldarion, és Beigli69. :worship:
Előbb-utóbb a Disney válogatást is ki fogom olvasni csak előtte el kell olvasnom az előző 4-t szóval el fog tartani egy darabig.
A kifestő is egy jó ötlet, de nem hiszen, hogy használni fogom. Kinőttem én már abból a korból. Tudom furcsa ezt egy olyan "szájából" hallani, aki még csak 16 lesz a nyáron, de ez az igazság.
Nekem sincsen testvérem, akinek odaadhatnám ezeket. De ez én vagyok. Fogadni mernék rá, hogy többen fogják letölteni a kifestőt, mint ahány betűt ide leírtam.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1650 Dátum: 2010. Május 30., 17:00:26 »
Köszönet a Gyereknapi képregényekért a Csapatnak :worship:. Már letöltöttem őket, de előbb a blogot kellett frissítsem, most fogom őket elolvasni. Én még nem is állok olyan messze a gyerekkortól, biztos tetszeni fognak a történetek. Főleg, hogy Donald Kacsa és a többi volt a kedvencem kissráckoromban. A Hihetetlen Család is érdekel, az animációs film tetszett. Kösz még egszer mindenkinek aki részt vett benne. :worship:

szerk: Ja, és lehet a Superman kifestőnek is hasznát fogom venni. Ez még nem lenne fura, ha kisöcsémnek kellene kinyomtassam, hogy legyen el vele. De nincs testvérem, én fogom festegetni, de csak itt a gépen, photoshoppal. Mielőtt elgondolkodnátok, hogy nem írtam-e hamis születési évet a profilomba, elmondom, hogy ahhoz a DC fórumszerepjátékhoz kell. A hősöm kinézetét fogom megcsinálni, ami terveim szerint Superman lesz, kicsit más szinekben tündökölve. És ez a lehető legkönnyebb módja szerintem, ha egy kifestetlen képet kezdek el szinezgetni, mint egy rendes képen módosítsam a színeket. Szóval köszi a kifestőért is Sepi. :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1649 Dátum: 2010. Május 30., 16:32:02 »
Bár azt nem is tudtam, hogy ezt a képregény a Dark Horse Comics adta ki Amerikában. Mert eddig úgy tudtam róluk, hogy ők nagyjából felnőttebb-féle képregényekkel foglalkoznak.
Nem, nekik is több részlegük van. A Dark Horse Maverick például humorosokra specializálódott, de van dark Horse manga is, amiben elég ütős japán mangák angol változatai jöttek már ki (a legismertebb talán a GiTS, aminek az első kiadása ráadásul cenzúrázatlan volt még).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1648 Dátum: 2010. Május 30., 15:54:17 »
Ezer köszönet a gyereknapi képregényekért! :worship: :worship:
HZs Disney-válogatás 05: ismét csupa jó történeteket lehet olvasni. A Chip & Dale valóban egy klasszikus történet. Dagobert és Donald Kacsa megint viccesek voltak, és mint mindig nagy balhé történik, amiket ők csinálnak.

A Hihetetlen Család: Látom, hogy ebbe is ugyanúgy vannak események, jelenetek, stb. mint ahogy az animációfilmbe is volt.
Bár azt nem is tudtam, hogy ezt a képregény a Dark Horse Comics adta ki Amerikában. Mert eddig úgy tudtam róluk, hogy ők nagyjából felnőttebb-féle képregényekkel foglalkoznak.

Superman kifestő is jó volt. Minden gyerekeknek nagyon jó szórakozást szerezhet!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1647 Dátum: 2010. Május 30., 10:00:30 »
Csókolom!

Szeretném megköszönni a Hihetetlen Család kötetet Aldarion bácsinak és Beigli bácsinak. Nagyszerű adaptációja a rajzfilmnek, és remekül kiegészíti azt.
Továbbá szeretném megköszönni Sepi bácsinak a Superman kifestőt.  :ugral:
És persze szeretném megköszönni Talgaby bácsinak is a fantasztikus Disney válogatást, Donald kacsa for president!  :)
 :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1646 Dátum: 2010. Május 16., 15:49:38 »
Köszönet az Oz, a nagy varázsló #1-ért!
Tetszik nekem is a történet hangulata, amihez hozzájárulnak a szép rajzok. Tényleg kedves kis sztori, várom a folytatást! :brow:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1645 Dátum: 2010. Május 15., 14:34:52 »
Csatlakozom. Nagyon sok szép régi gyerekkori emléket felidéz bennem a történet. Köszönet a képregényváltozat honosításáért.  :worship:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1644 Dátum: 2010. Május 15., 14:06:24 »
Kösz szépen, gyerekkoromban nagyon bírtam a filmet, és a képregénynek is nagyon kedves a hangulata. A rajzok, vagy festmények (mintha az égbolt festve lenne, nem?) nagyon bejöttek, illeszkedik a mesés hangulathoz. A honosítás is szuper lett, most már értem miért a néveltérés a filmez képest,és így is bejön.  :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1643 Dátum: 2010. Május 15., 13:42:58 »
Ezer köszönet Talgaby az Oz, a nagy varázsló 1. részért! :worship: :worship:
Nagyon jó ez a történet. Igaz, a történet kicsit másképp van. Pl. Dorothy helyet Dorka a neve. A rajzok szerintem nagyon jók. Mert ennek a stílusnak mesés hangulata van.
Sok sikert kívánok neked Talgaby a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1642 Dátum: 2010. Május 07., 16:46:45 »
Nagyon tuti! Maga a Megsemmisülés is tetszett! Szerintem ez is fog!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1641 Dátum: 2010. Május 06., 23:26:37 »
Mármint azt az Annihilation Conquestet, amit negyed éve reklámozok folyton? Lehet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1640 Dátum: 2010. Május 06., 18:36:03 »
Mind nem, néhány talán igen. És igen, lesz idén is nagy crossover, csak nem mondom el, mi, mert nem tudom, szabad-e. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1639 Dátum: 2010. Május 06., 17:23:32 »
Láttam a legutóbbi Pókember végén, hogy jön  a Polgárháború, csak annyit szeretnék kérdezni ha a fő történetet kiadják a mellékszálak honosítva lesznek?? Idén várható valami nagy Marvel crossover az oldalon??

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1638 Dátum: 2010. Május 06., 15:51:26 »
Ezer köszönet az Oroszlánok, tigrisek és medvék v2 4. részért! :worship: :worship:
Köszönöm, hogy ez mégis befejeződött. Írok is hozzászólást.
Volt benne nagy csata azokkal a gonosz szörnyekkel, de a Plüssállatok serege mégis bátran harcoltak.  Joey és barátai végül győztek, de nagy ára is volt a győzelemért.
Valthraax eltűnése pedig rejtélyes maradt. Mert a főhősök nem tudják, hogy hova tűnt, vagy mi történt vele.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1637 Dátum: 2010. Április 08., 14:02:35 »
Ezer köszönet Talgaby és Sepi a Chuck Norris 2. részért! :worship: :worship:
Elolvastam és most véleményezek. Nehogy az történjen, mint a főoldali hírekbe mondta a főhős. :D
Ismét egy nagyon jó történet. A főhősök mindig is letudják győzni azokat az ellenséges nindzsákat.
A borító sarkán tetszett az a mondat Amerika Kapitányról:"Na, ő az, aki nem szerepel ebben a képregényben. Mert ezzel a hőssel még ő se veheti fel a versenyt."
Túl Sok nevű kölyök mindig is egy kicsit vicces szokott lenni.
Sok sikert kívánok nektek előre is a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1636 Dátum: 2010. Április 08., 13:03:23 »
Inkább eutanáziának.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1635 Dátum: 2010. Április 08., 12:59:30 »
Pont ezért nem olvasom el. Inkább bevállalom a jó öreg Chuckot, de legalább normálisan halok meg. Tényleg ez szerintetek öngyilkosságnak számít?  :badteeth:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1634 Dátum: 2010. Április 08., 12:36:01 »
Elolvastam a Chuck Norris képregény 2. részét, és szinte hallani véltem az agysejtjeim halálsikolyát közben. Talgaby, Sepi  :worship:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1633 Dátum: 2010. Április 01., 11:40:11 »
Köszönet Sepi a Troll Piknik című képregényért! :D
Laza, könnyed, humoros sztori, nekem bejött így április elsején. :) Valamint a borító is nagyon szép munka. ;)

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1632 Dátum: 2010. Március 31., 20:43:21 »
Ezt én se ismertem eddig. Most elolvastam, remek képregény. Nagyon megható.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1631 Dátum: 2010. Március 31., 20:18:45 »
A képregények között bóklászva futottam bele a Gondolatébresztők között az Az Utolsó Magányos Szombat című - nincs rá jobb szó - remekműbe amelyet Jordan Crane jegyez és Blixxxa jóvoltából ismerhettem meg. Először el sem akartam olvasni (bár túl sok szöveg nincs is benne), de ahogy megnéztem egyszerűen magával ragadt a történet. A könyv végére azt vettem észre, hogy könnyes a szemem, egyszerre vagyok búskomor és boldog, és akik a példámat követve rászánják az időt és megtekintik a képregényt, biztosra veszem, hogy hasonlóan fognak érezni. Nagyon érzelem gazdag, megindító történet, és hatalmas hálám azért, hogy megismerhettem.  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1630 Dátum: 2010. Március 28., 09:50:17 »
Genovéva szerintem marad. Hacsak ott nem lesz valami más, amiben nincs se w, se y.
Neveknél csak az egyértelműen beszédeset, mint a Saxon vagy Midnight, meg amiben q, w, x, y karakterek vannak (Celanawe Ciromer lett).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Olman

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: +0/-0
Re:MINDEN MÁS HálóZsák képregény
« Válasz #1629 Dátum: 2010. Március 28., 04:04:42 »
Oké! :D Akkor elvileg most már megvan az   összes településnév. Hamarosan neki is állok majd a nevek kijavításának.
Köszi! Genovévát se felejtsd el! Egyébként a neveknél is érdemesebb lenne csak a beszédeseket átírni. Gilburtból sem lenne Zsilbert, Dorice-ből sem Dorisz; ahogy Liamból sem lett Vilmos, Kenzie-ből sem lett Kincső (bár ez utóbbi fölöttébb hangulatos és jelentésben sem állnak távol; lehet, hogy mégis nekiugrok átnézni a neveket - nálad mik lettek a párok?)

Csak a véletlen, hogy közel azonos időben kezdődtek el.
Nem véletlen, hanem szinkronicitás. :P