Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568100 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3651 Dátum: 2012. Április 03., 16:44:30 »
Nemrég kezdtem el olvasni a v3at a Chronopolison és már kicsit ki van vele a nemesebbik felem hogy abban se tudják békén hagyni Hanket. Elég unalmas hogy nem tud úgy megélni 10 számnál többet hogy ne varjanak rá valamit.
Hát, sajnos ő már csak egy ilyen karakter, ütik-verik állandóan...


Blue S.: Ne aggódj, jön a következő rész is a nyugati Angyalokból. Viszont év közben egy kicsit be fogunk lassulni, ugyanis a nagy igyekezetben, hogy végre belekezdhessek, nem vettem figyelembe, hogy a sorozat nem egyből a Víziós világuralmi részek után indult, hanem kicsit később, így nagyjából egy fél év előnyben van a keleti parti csapattal szemben. És ez majd a következő évszámok közös történeteinél ütközne ki, szóval egy-egy hónapban lehet, hogy lesznek kihagyások, amiket persze az MK Angyalokkal és az A-Next-tel tervezek kitölteni. Aztán meg vissza az egész, amikor elérünk az oldalon már fellelhető Olümposzi ostrom történetvonalig...  :-\

Igen, szegény Lovagnak nem sok esélye van Darázsnál, abszolút más kategóriák...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3650 Dátum: 2012. Április 02., 09:37:17 »
BA Vol1. 264.
Végre megismerhettük az új Fullánkot, aki az Ostromnál is szerepelni fog. Igaz, sok vizet nem zavart, inkább látszott rajta, hogy nem érzi jól magát a társai között. Emlékszem, kicsit meg voltam kavarodva, mikor elősször találkoztam vele a Marvel Extrában. Majd jött egy levelezési rovat, ahol közölték, hogy honnan szerezte a felszerelését. Akkor még nem gondoltom volna, hogy egyszer magyarul is olvashatom ezt a történetet. A hétvégén viszont bebújtam a Hálózsákba és elaludva teljesült egy újabb álom.  :D
Fekete Lovag nagyon kapar Darázsét, de szvsz nem illenek össze. A Lovag csendes, visszahúzódó, míg Janet mindig is szeretett szerepelni, a sajtó előtt pózolni stb.

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3649 Dátum: 2012. Április 01., 11:06:33 »
Nemrég kezdtem el olvasni a v3at a Chronopolison és már kicsit ki van vele a nemesebbik felem hogy abban se tudják békén hagyni Hanket. Elég unalmas hogy nem tud úgy megélni 10 számnál többet hogy ne varjanak rá valamit.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3648 Dátum: 2012. Március 21., 15:49:14 »
NYPBA 9.
Ismét egy remek képregény az angyalok klasszikus történeteiből. Seregély nagyon szépen kitervelte, hogyan csapják be Pándémónium mestert. Kár, hogy Tigra keresztülhúzta a számításait. Akit remélem, szépen megfednek majd, ha kiderül, hogy hazudott és direkt elrontotta az akciót. Pándémónium most nem tűnt olyan félelmetes ellenfélnek, bár az amulettel biztos nagyobb a hatalma. Vajon mi lehetett Mefisztó célja az átalakításával?
Fordítás és beírás is remek, mint mindig.
Bevallom minden szám elolvasása után hiányérzetem van. És tudod Farek, mit hiányolok?
A következő részt!  ;D

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3647 Dátum: 2012. Március 21., 11:55:50 »
ÜDV.Kösz, az Alvilág Ostora nekem tetszett abban a részben ,ahol Lidérccel együtt szerepel. Már ha ö az akire gondolok.Kár hogy csak egy történetben szerepeltek nálunk.Kedvenceim még a Fura képességű szereplök .PL Gólyaláb ,Csuszka ,hol lehetne róluk többet is megtudni :headscratch:.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3646 Dátum: 2012. Március 20., 21:16:58 »
A fickó, aki kinyírta Olvasztót, a régi magyar Pókember sorozatban is egyszer megjelenő Alvilág Ostora volt, gondolom, te is rá gondoltál.
Akkor tényleg jól gondoltam, hogy az a titokzatos személy ő lehetett. Hihetetlen, hogy a klasszikus időkben is felbukkant egy-egy háttérszereplő. Mint pl. ez az Alvilág Ostora. És fura módon, mindig olyan jelentéktelennek tűnik, mert a látszat szerint szinte nincs köze a Bosszú Angyalai sorozathoz. Legalább is néha olyan volt.

Az MK Bosszú Angyalaival nem volt probléma, hogy komolyabb volt ez a 17-es szám. Legalább kiderült, hogy ilyen sorozatba milyen is lehet, ha nem mindig poénos és vicces.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3645 Dátum: 2012. Március 20., 20:20:35 »
keildavid, szerencsére az MK Angyalok nem sokáig lesz ilyen komoly(kodó), mint ebben a részben, hamarosan olyan vicces történetek jönnek, hogy csak na! Mondjuk hogy a hamarosan mit jelent HZs megjelenésre lefordíítva, még nem tudom...  :-\

A fickó, aki kinyírta Olvasztót, a régi magyar Pókember sorozatban is egyszer megjelenő Alvilág Ostora volt, gondolom, te is rá gondoltál. Sajnos a gubós történet folytatásának F4-es időpontja még bizonytalan, ahogy azt korábban talgaby is kifejtette.

Hamarosan pedig komolyan beindulnak a történések a nyugati partvonalon :), igazán érdemes lesz követni a történetet.

Sithlord, gondolom, PM azért nem vette észre a különbséget, mert nem igazán foglalkozott azzal, hogy egy neki dolgozó kis senki démon hogy is néz ki. Szőke, csinos, akkor biztos ő az...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3644 Dátum: 2012. Március 20., 08:02:30 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2/9.részét,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Azt nem értettem,hogy a Pándémonium Mester miért nem szúrta ki,hogy Hullócsillag(aki igazából Seregély)nem egy démon,hanem egyszerű ember?Jó volt PM eredettörténete is.Hmm ,Tigra elbaltázta a lehetőséget,ezek szerint PM újra felfog tünni a közeljövőben?Nem gondoltam volna,hogy Ben így fog dönteni.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3643 Dátum: 2012. Március 18., 21:23:08 »
Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 17.: Ez a történet tényleg kissé komolyabb volt. De akkor is jó volt ez a történet. Vihar tényleg olyan volt, mintha akár Villámhárító lenne.
Érdekes, hogy milyen vendégszuperhős jelenik meg egy-egy részig. Pl. az előző MKBA 16-ban Sólyomszem, most 17-be pedig Vízió.
Persze az érthető, hogy ez teljesen más univerzumba játszódik. De mégis tetszik, hogy időnként felbukkannak olyanok is, akik Bosszúangyal tagokként is ismertek voltak.

A Bosszú Angyalai v1 263.: Namor továbbra is furcsán viselkedik. Főleg, amikor ismét volt egy kis vita Herkulessel. Bár érdekes módon ebbe volt egy oldal, ahol az Olvasztó nevű bűnöző szerepelt. De csak háttérben. A másik ember, aki igazságot szolgáltatott, van sejtésem, hogy ki lehetett az, de az már biztos egy másik történetbe lenne.
Ha jól emlékszem, a magyarul megjelent X-Men-be volt is utalás erről a titokzatos gubóról. De ahogy látom, ennek a folytatása a Fantasztikus Négyesbe került sor.

Nyugati part Bosszú Angyalai v2 9.: Nem semmi, hogy ismét az történt, hogy visszatért megint egy gonosztevő. Most pl. a Pándémonium Mester. És róla is kiderült, hogy hogyan tett szert a szuperképességére.
Sólyomszem nagyon vicces volt. Nem is gondoltam, hogy még mindig poénkodik. Pedig NYBA vezetőként néha komolyabban is viselkedett.
Nem semmi, hogy micsoda remek történetnek lesznek erről a Bosszú Angyalai csapatról.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3642 Dátum: 2012. Március 09., 13:18:50 »
Talgaby sem, mert jelenleg a következő Byrne-kötet véglegesítése nem akar eljönni, az utána jövőkre meg akkor lehet, megint nem lesz beíró...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3641 Dátum: 2012. Március 09., 11:26:10 »
Végül ki költözött be abba a szobába?  ;)
Jó kérdés!  :D Igazából nem derült ki, de szerintem Herkules beüzemeltetett egy infralámpát, hogy abszolút kényelmetlenné tegye a körülményeket Namornak, és így maradt  ;D

Egyébként pedig szívesen, én is örülök, hogy neked és többeknek is tetszett ez a történet. Namor és Herki konfrontálódás, két ilyen erős egyéniségé, mindig üde színfolt :) Ráadásul tényleg elég frusztráló lehetett a tenger hercegének, hogy Herkules a saját elemében alázta meg. Azért ilyen sem nagyon fordul elő...  :hehe:

Ennek a történetnek a folytatását majd valamikor az F4-ben olvashatjátok, mint írtam is a füzet végén, de hogy mikor, annak csak talgaby a megmondhatója. Mi persze haladunk tovább a fővonalon, hamarosan jön a következő rész, de persze előtte még beköszönnek a nyugatiak is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3640 Dátum: 2012. Március 09., 10:55:14 »
BA Vol1. 263.

Végre, annyi idő és rengeteg Marvel történetben-dokumentációban  olvasható utalás után magyarul is élvezhettük ezt a füzetet!
Nagy köszönet a honosítóknak, szerintem egy újabb kulcsfontosságú Marvel esemény lett elérhető a magyar olvasóknak.
Namaor és Herkules veszekedése tényleg mulatságos, CSK viszont elég nagy rizikót vállalt azzal, hogy csak úgy otthagyta őket. Kettejük összecsapása lerombolhatta volna a kúriát. Végül ki költözött be abba a szobába?  ;)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3639 Dátum: 2012. Március 06., 10:29:35 »
Üdv! Köszi az Angyalok 263.részét,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Mint két kisgyermek úgy veszekedik Namor és Herkules,jelen esetben a pihenő kiválasztásánál.Gondolom ez a viszony kettejük között még jobban kifog éleződni.Egészen a történet végéig izgalomba tartott,hogy mi is ez a gubó.A folytatás is kecsegtető lesz.
Nagyon várom a következő részt!!!

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3638 Dátum: 2012. Március 03., 17:06:37 »
Jó kis sztori volt, ütős lett a vége.  :cool:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3637 Dátum: 2012. Február 29., 08:54:16 »
Üdv! Köszi a MKBA 17.részét,Farek,gorgiasz! :worship: :worship:
Hmm,ez a rész tényleg komolyabb hangvételű volt az eddig megszokottakhoz képest.Azért Vízió tényleg erős karakter,oszlopos tag,ez a kis szösszenet is bizonyítja.Akkor várom a következő,picit humorosabb részeket!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3636 Dátum: 2012. Február 28., 09:05:07 »
Vihart át lehetne keresztelni Villámhárítónak.  :lol:
;D

Igen, ez a rész valóban nem volt annyira könnyed, mint a korábbiak, szinten nekem is pont ugyanezek voltak az érzéseim.
De azért hamarosan visszatér az igazán könnyed, humoros, mégsem komolytalan vonal, olyan poénokkal és olyan vicces részekkel, hogy már alig várom, hogy láthassátok ti is ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3635 Dátum: 2012. Február 28., 08:57:06 »
BA MK 17.
Újra itt van ez a könnyed, hangulatos sorozat, ezúttal kevesebb poénnal, mint azt megszokhattuk. Pókinak volt pár jó beszólása, de Vízió olyan hirtelen annyira komolyra fordította a helyzetet, hogy már meg is kellett néznem a borítót nem-e a 616-os sorozatot olvasom-e.
Vihart át lehetne keresztelni Villámhárítónak.  :lol:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3634 Dátum: 2012. Február 25., 09:54:15 »
Á, megkésve, ám de törve nem befutott Asys is!  ;D
Örülök, hogy tetszettek a történetek, mindegyiket szívesen.

Hatalmi Tényező: Lassacskán Loki olyan lesz, mint szegény Hókuszpók. Tudod: "Szegény Hóóóókuszpók, mindig meeeeelléfog..."  :hehe:

262-es: Nem átlagos halandóság ide vagy oda, azért még így is elég nagy bátorságra vallott Monicától, hogy csak így közéjük vetette magát. Amilyen állatok, még a villámot is felpofozták volna...  :D

WCA 8.: Ugye? Mondtam én, hogy Tűzmadár jó karakter. És hidd el, később még inkább megkedvelhető lesz. Majd amikor eljön az a történet, amire itt már volt utalás... ;)

Finálé: ezek szerint elérte a célját nálad is :)

Ostrom: Egyre közelebb van, de azért még várni kell rá egy kicsit. Viszont, ahogy korábban többször is említettem, mi betesszük az összes kimaradt oldalt és képkockát, szóval érdemes lesz elolvasni mindenkinek.

Solo Avengers: Sajnos több okból nem. Egyrészt nem ismerem, egy zsámot sem olvastam, és bár párszor szemezgettem már vele, de látatlanba nem vágnék bele. Másrészt a sima 2 fővonallal - meg a pár kisebb történettel - jelenleg minden erre fordítható kapacitásunk foglalt Hopkinnal. Azt nem mondom, hogy soha, de a belátható jövőben biztosan nem. Aztán persze, ki tudja, ember tervez, az Élő Bíra végez...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3633 Dátum: 2012. Február 24., 18:01:05 »
Köszönöm a Hatalmi Tényező című story utolsó (4.8-as) részét!  :worship:

Csak kiverekedték magunkat hőseink a kalamajkából; igaz, kellett hozzá egy kis külső segítség is...  :rolleyes:
Loki ismét hoppon maradt!  :hehe:

Köszönöm az Avengers vol. 1. 262.-őt!  :worship:

Namor vs. Herkules, mekkora bunyó volt, te jó ég!  :ugral:
Nem sokan ugranának közéjük, Monica azért megtette!
(Persze, ő azért nem egy átlagos halandó!)

Köszönöm még a West Coast Avengers nyolcadik részét!  :worship:

Egyre szimpatikusabb karakter Tűzmadár!  :rolleyes:
Energikon tényleg el van szállva magától...  :-\

Továbbá köszönöm a Bosszú Angyalai: Finálét!  :worship:

Nem éppen vidám hangulatú, de mégis élvezetes visszaemlékezés volt ebben a képregényben!  :bravo:

1. Olvastam angolul (is) az Ostrom-ot! Tényleg kimaradt pár oldal!
Anno nem is értettem néhány dolgot, pl. amikor Kap és Thor összecsapott Atlasz-szal, bocsánat Góliáttal és Roncsolóval... (Nem lövöm le a poént!)  ;)

2. Nem akarok mohónak tűnni, mert tényleg jobbnál jobb és egyre több Avengers story-t kapunk (most már) hétről hétre, de azért megkérdezem: Farek mester, a Solo Avengers számait nem tervezitek honosítani?  :rolleyes:

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3632 Dátum: 2012. Január 24., 13:01:22 »
Az engem is :D Ha Farek hajlandó hozzájuk rizsát írni én segítek a megvalósításukban. De egyenlőre csak az említett részeknél. Az utána következők még simán kikerülhetnek az elkövetkezendő évszázadban az oldalra :D

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3631 Dátum: 2012. Január 16., 07:12:07 »
A 6.-7. és a 11.-14. meg a 17.-18. érdekelne :)
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3630 Dátum: 2012. Január 15., 23:33:58 »
Ööö... melyik régebbi egy-két részes kihagyásokra gondolsz?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3629 Dátum: 2012. Január 15., 18:51:15 »
Köszi az eddigi Bosszú Angyalok részeket!!! :worship: :worship: :worship:
Még csak a 211.-nél tartok, és lenne egy kérdésem: A régebbi 1-2 részes kihagyásokhoz is tudnátok-e készíteni ilyen kis összefoglaló oldalakat, mint a 211.-ben?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3628 Dátum: 2012. Január 15., 13:01:13 »
Na, igen, az MK Angyalok megoldották a háztartás ellátását alapélelmekből egy időre :)

Igen, az Ostrom idején Torpedó már nincs velük, persze addig kiderül, hogy miért nincs.
És én nem szeretnék belekeveredni egy felvidító bunyóba Herkulessel!  :fatestapolo:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3627 Dátum: 2012. Január 14., 18:54:58 »
És még mindig az elmaradt történetek!

Marvel Kalandok - Bosszú Angyalai 14: Vicces kis történet, látszik, hogy a fiatalabbakat célozták meg velük! Mindazonáltal tetszett ez a rész! Rizst és babot tuti nem kell venniük mostanában!  ;D

A Bosszú Angyalai v1 262: Már régóta vártam Torpedó csatlakozását az Angyalokhoz, és végre megtörtént! De ha jól emlékszek az Ostrom alatt már nem volt velük! Gondoltam, hogy Herkules csak egy kis felvidító bunyót akar összehozni kettejük között! Köszi a képregényeket! Várom a folytatást!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3626 Dátum: 2012. Január 13., 10:02:37 »
Majd lesz megint.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3625 Dátum: 2012. Január 13., 07:05:09 »
Már nincs.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3624 Dátum: 2012. Január 12., 18:03:40 »
De már jobban van.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3623 Dátum: 2012. Január 12., 17:02:56 »
Köszi.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3622 Dátum: 2012. Január 12., 14:22:03 »
Icipicit meghalt a Ragnarök okán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden