Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569978 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3621 Dátum: 2012. Január 12., 13:58:27 »
Én is köszönöm a finálét! Tényleg megható volt, minden rajzoló is kitett magáért, és a honosítás is király lett. Annyira megtettszett, hogy meg is vettem a Káoszt és a Kitörést.  :worship: :worship:

 Azt még elárulnád Farek mester, hogy Thor hová lett a Káosz alatt?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3620 Dátum: 2012. Január 09., 10:18:13 »
Üdv!Köszi a Bosszú Angyalai - Finálét,Farek,gorgiasz,Genzo! :worship:
Ez igazán komor és megható történet volt.Megvoltak a nagy visszaemlékezések,a legfontosabb pillanatokról.Majd az elesettekre emlékezve tiszteletüket tették egy ital keretében.Jó volt látni,hogy a hétköznapi emberek sem feledték mindazt a hős cselekedetet,amit az elhunyt csapattagok szereztek az emberiség javára.
Nagyon várom a további Angyal történeteket!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3619 Dátum: 2011. December 31., 10:33:26 »
Szívesen! Remélem, mindenkinek tetszett az idei év utolsó Angyali füzete és velünk maradt az új évben is.
Boldog Új Évet minden Olvasónak!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3618 Dátum: 2011. December 30., 21:14:13 »
Köszi A Bosszú Angyalai - Finálé című képregényt! Az év utolsó előtti  napján igazi csemege volt! Nagyon tetszettek a legjobb pillanatok, amikből ízelítőt kaphattunk az Angyalok nagy kalandjaiból! Köszi még egyszer és remélem holnap is ilyen jó képregény lesz!!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3617 Dátum: 2011. December 30., 20:54:50 »
Köszönöm a Bosszú Angyalai - Finálé című különszámot! :worship: :worship:
Nem is gondoltam, hogy tényleg volt egy olyan történet, ami magyar kiadásból kimaradt.
A történet tényleg olyan szomorú és megható volt. És tetszett azok a visszaemlékezések olyan eseményekre, amiket itt a HálóZsákon is olvashattuk. Pl. a Kree-Skrull háború.
Persze a legtöbb "volt" Bosszú Angyalai nehezen tudták ezt a vesztességet feldolgozni. De persze később ismét összejött az új Bosszú Angyalai csapat. De ez már egy másik történet.
És érdekes, hogy sok rajzolók is voltak, akik közreműködtek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3616 Dátum: 2011. December 28., 21:50:42 »
Hogyne, de csak akkor, amikor odaérünk a sima sorozatokban.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3615 Dátum: 2011. December 28., 20:55:07 »
Ha már Contest Of Champions, esetleg lehet-e egyszer számítani a Nagymester "játszadozására" a keleti és a nyugati csapattal?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3614 Dátum: 2011. December 28., 15:04:30 »
Na, igen, Monica dilemmája abszolút érthető, hiszen ő ismer mindenkit, míg őt senki. De ez még a következő részekben is okoz neki elmélkedő pillanatokat. Aztán persze mindennek eljön az ideje...

A Konklávé hármasa sajnos - vagy szerencsére? Nem igazán tudom. - nem fog túl sok szerepet játszani a következőkben. Ha jól tudom, ők nem is annyira Angyali, mint inkább Fantasztikus ellenségek voltak. De talgaby biztos kijavít, ha nem így van.

Nem tudom, nekem Namor nem tűnt pizzafutárnak, inkább egy olyan vendégnek, aki a vendégségbe finom falatokkal érkezik. Ha tágabb értelemben nézzük, neki az óceán az otthona, szóval a mesterséges szigeten tartózkodó emberek az ő vendégei, és ő a jó vendéglátó. De jó, hogy mindenki más szemszögből nézi a dolgokat, legalább van miről beszélgetni ;)

És ha már mesterséges sziget... az általad is felvetett észrevételen én is elgondolkodtam. Aztán arra jutottam, hogy a sziget széle, ilyen közel a vízhez nyilván természetes képződmény, illetve a szigetet ráépítették a lebegő platformra, de nem passzentosan, szóval így lehet a sekélyesben ilyen pusztítással egybekötött bunyót rendezni úgy, hogy ne legyen belőle gond. Vagy nem :P

És végül egy újabb jövő évi ajánló az Angyalok frontján:

- A nyugati parti csapat végre nyomára lel Pándémonium Mesternek és Tigra is elérkezik a pillanathoz, ahol döntenie kell, hogy elfogadja-e a Macskaemberek ajánlatát. Ja, és PM-nek megismerjük az eredettörténetét is.
- Szintén nyugati part: színre lép egy-két egyszer használatos ellenfél, de visszatér a csapat második ellensége is.
- Még mindig nyugati part: hőseink hatalmas útra indulnak téren és időn keresztül, és értelmet nyer Tűzmadár látomása is.
- A-Next: befejeződik a minisorozat, kapunk egy kis adalékot az eredeti Angyalok további sorsáról, valamint egy hatalmas csatában a hősök nem egy, hanem mindjárt két világot is megmentenek!
- MK Angyalok: a könnyed, vicces kalandok tovább folytatódnak.
- Emellett lehetésges egy-két ad-hoc jellegű történet (klasszikus, What if...?!) honosítása is, de ez elég bizonytalan.

Nagyjából ennyi. Mint minden terv, ez is változhat, szóval csak akkor lesz végleges, amikor már kikerült, de remélem, hogy legalább a nagyobb részét sikerül megvalósítani.

Köszönjük a köszönetet, azon leszünk, hogy továbbra is eljusson hozzátok a havi Angyali betevőtök :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3613 Dátum: 2011. December 28., 11:45:16 »
Üdv! Köszi a 262-es Anygal történetet,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Valahol érthető Csodakapitány vívódása,hogy felfedje e a személyazonosságát,mert látja,hogy nagyon bensőséges,baráti a viszony csapaton belül.Mindenki a keresztnevén szólítja a másikat.Érthető okokból ő is csatlakozni szeretne ehhez a jó közösséghez.Kíváncsi leszek,hogy mikor tálal ki!A Morlak,Zota,Shinski trió még biztosan sok borsot fog törni az Angyalok orra alá.Talán nem véletlen,hogy most is szerepeltek.Hihetetlen megalázónak éreztem Namor "pizza futár" szerű feltűnését a szigeten,még akkor is,ha jó barátságban van az ott lakókkal.Aztán Herkules bekattanását először nem tudtam mire vélni.Jól kiosztották egymást,mit ne mondjak!De volt egy elgondolkodtató jelenet,mikor is Herki egy jobbossal beütötte a Torpedót a vízbe,az pedig alulról visszatámadt Herkulesre.ŐŐŐ....nem azért de ez nem egy hajón lezajlott bunyó volt?Minimum,hogy léket kellett volna kapnia a "szigetnek" ,nem ? :badteeth: Jó magyarázhatjuk úgy is ,hogy a szigeten belül volt egy kis öböl is.. :hehe: Elég lazán vette végül Namor Herkules lelki segítségnyújtását!
No ,és akkor végre a Torpedó csatlakozik az Angyalok soraiba.
Várom a folytatást!!!Látom nem fogunk unatkozni jövőre sem!!
Megköszönöm az egész éves Angyali történeteket Farek,hopkin! :worship: :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3612 Dátum: 2011. December 28., 10:55:05 »
Amondin, jó újra itt látni és olvasni a véleményedet. ;)

Terminus: Ugyan már, megtanulhattad volna, hogy Fekete Lovag kardja mágikus kard, a mágiát pedig nem kell megmagyarázni... :P

Nebula-Skrull polgárháború: Igen, szerintem is jó történet ez, és valóban, a hagyományos skrull ábrázolást egy kicsit kiegészítették az alkotók pár aprósággal. Megmondom őszintén, nekem nem is annyira Csodakapitány fantasztikus mentőakciója tette be a kaput - Nebula biztos figyelmetlen volt  :hehe: - hanem a földieket majmoló skrullok. Elég hülyén mutattak az űrben. Meg a sokmillió civilizáció közül pont a korai amerikai évek filmtermését veszik alapul... :S Sebaj, nyilván kellett a történet látványosabbá és meghökkentőbbé tételéhez.
Mondjuk nem irigyeltem azokat a skrullokat, akik valamilyen dísztárgy alakjában maradtak...  :lol:
Thanos hajójának névváltozása az én figyelmetlenségemnek köszönhető.  :badteeth: Már itt, az oldalon is szerepelt Szentély II néven?  :headscratch:

Túlontúli: Nem is tudom, alapvetően engem Túlontúli figurája itt nem zavart igazán, tulajdonképpen érthető volt, hogy egy ilyen lény mennyire összezavarodott a Földön. Ahhoz képest, amit az Illuminátusok lapjain műveltek vele, ez igazán bakfitty...



És hogy mindenkinek adjak egy kis betekintést a jövő évre: Namor és az Angyalok - főleg Herkules - kapcsolata elég döcögős lesz, de azért kisül belőlük egy-két jó dolog. Feltűnik egy régi ismerős, befejeződik a II. Titkos háború, Kang tiszteletét teszi és 3 részes, nagyon jó történetben, és végre belecsapunk az Ostromba is. Már amennyiben bírjuk Hopkinnal a tempót... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3611 Dátum: 2011. December 27., 14:31:14 »
Ja és még valami a végére. Tudom, hogy nem ide tartozik, de akkor is muszáj megkérdeznem. Mikulás leigázza a marslakókat? Talgaby honnan a csudából szerez ilyen történeteket? :badteeth:
A nem-csak-Marvel-és-DC-létezik-a-világon kosárkájából. :) Annak is egy eléggé... érdekes szegletéből, ahol a nem éppen világrengető történeteket tartom.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3610 Dátum: 2011. December 27., 13:34:50 »
Na most valakinek szép kis szívrohamot fogok okozni azzal, hogy ki tudja mennyi idő után végre feltűnök, de hát ez van... :hehe:

Szóval nagyon hosszú idő után végre újra nekikezdtem a képregények olvasásának, és ma reggel arra ébredtem, hogy de rég láttam már a Kapitányékat. Szóval nekiestem és elolvastam, a Bosszú Angyalai 256-61-ig tartó részeit, plusz a 14-es évszámot, és akkor most jöjjön néhány vélemény róluk:

Terminus: Na amikor megláttam, hogy kiről fog szólni a történet majdnem abba is hagytam a képregénolvasást, mielőtt még elkezdhettem volna. Terminussal már volt tapasztalatom az F4 oldalain, és ott valami eszméletlenül gyenge volt a történet(legalábbis nekem) és kicsit tartottam tőle, hogy itt is az lesz. De aztán végül elolvastam, és azt kell hogy mondjam még mindig nem az igazi, de már jobb volt a történet, mint az F4-nél. Bár még mindig tele van számomra érthetetlen dolgokkal( Fekete lovag egy csapással átvág egy 2 méter vastag robotkezet? Értem, hogy nem hagyományos a kardja, de akkor is...)

Nebula: Na ez már mindjárt jobb volt. Elég lassan indult el a történet, de végül nagyon jól megcsinálták. Kivéve egy részt, de arra majd később rátérek. Az ötlet szerintem jó volt főleg azért, mert a skrullok fontosabb szerepett kaptak, mint a világot meghódítani vágyó reménytelen kis zöld izék. Itt végre egy értelmes fajként voltak beállítva, akik ha kell, akkor együtt tudnak működni az ellenséggel is. Ami nekem viszont kicsit bizarr volt a történetben az az volt, ahogy Csodakapitány megmentette a skrull armadát. Az addig rendben van, hogy képes volt eltéríteni azt a rakétát, de hogy a csudába nem tűnt fel Nebulának, hogy a bolygó túlélte, és egy egész armada próbálja elhitetni vele, hogy mégis elpusztult?
E kivétellel mint mondtam a történet jó volt, csak az utóbbi időkben ilyen logikátlanságokra nagyon allergiás lettem. :)
Ja meg még valami, ami feltűnt. A korábbi számokban még Szentély II néven szerepelt Thanos hajója, de aztán hirtelen átváltott Menedék II-re. Nem tudom, hogy szándékos volt, vagy csak véletlen, de gondoltam megkérdezem, hogy mi az oka a hirtlelen névváltoztatásnak. :)

Skrull polgárháború: A négy történet közül amit olvastam ez tetszett a legjobban. Nagyon jól ki volt találva, és tartott pár meglepetést a történet. Mondjuk a 30-as évek skrulljain nagyot néztem.
Nagyon tetszett az a háromszög a skrullok között, főleg a végén mikor kiderült, hogy a herceg miért is került börtönbe. És sajnos azt kell hogy mondjam ezek a gonoszok semmiből sem tanulnak. Mi a csudáért öljük meg az egyik leghűségesebb szolgánkat, ha egyszer ő az egyetlen aki tudja, hogy a fegyver mégis mire képes? Érthetelen. Ez sem olvasta talgaby tanácsait a zsarnokonak. ;D

Túlontúli: Huhhhhhhh. na ez az, amiről nem sok jót tudok elmondani. Gyakorlatilag semmi jót. Már ott nagyon zavaros volt ez a Túlintúli dolog, amikor "megmentette" Nebuláékat, de itt csak még zavarosabb lett. Eleve ott volt a legnagyobb problémán, hogy én a Túlontúlit nem ilyennek ismertem. Én először a régi pókemberes rajzfilmben találkoztam vele Másvilági névén, és ott teljesen más volt. Ott egy öreg, sokat megélt bölcs lényként ismertem meg, itt meg úgy viselkedett, mint egy ötéves kisgyerek, aki azt sem tudja mit csinál. Tudoma rajzfilm meg a képregény két külön világ, de akkor is ez azért nagyon nagy eltérés volt.
Szóval remélem megértitek, de erről a történetről nem igazán tudok jót mondani.

a 62 és a többi BA történet is el lesz olvasva valamikor, de ezután a Túlontúli után úgy érztem kell egy kis pihenés.
Egyszóval köszönöm a honosítóknak ezeket a történeteket, és remélem nem haragszotok rám, hogy ilyen sokáig várattalalak titeket a véleményeimmel.

Ja és még valami a végére. Tudom, hogy nem ide tartozik, de akkor is muszáj megkérdeznem. Mikulás leigázza a marslakókat? Talgaby honnan a csudából szerez ilyen történeteket? :badteeth:


Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3609 Dátum: 2011. December 23., 21:53:06 »
Köszönet a válaszért és a legújabb történetért, Farek!
Ha Herki, vagy Namor szerepel egy történetben, abból túl nagy baj már nem lehet.  :D
Mondjuk SZERINTEM Namor az erő tekintetében jóval Herki alatt lehet, aki pedig Bulldi és Hulk alatt lehet valamivel. "Jók" ezek az ingadozások, Namor az eredeti Pókember képregényben majdnem kikap Pókfejtől, itt meg Herki méltó ellenfele... :headscratch:

Kívánok én is mindenkinek kellemes ünnepeket! :xmas:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3608 Dátum: 2011. December 23., 21:40:17 »
Én csak néha olvasok angyalokat, de ez a rész jó volt. Stern mondjuk jó író, nem kellett csalódnom.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3607 Dátum: 2011. December 23., 20:47:23 »
Köszönöm a BA v1 262-öt! :worship: :worship:
Herkulesről először azt hittem, hogy Namort nem kedveli barátként és azért harcolt ellene. De persze végül egyből kiderült, hogy miért is történt ez a bunyó.
A Bosszú Angyalai csapatnak tényleg akadtak nehézségeik. Főleg, amikor említették, hogy mi minden történt. Pl. Túlontúli, Űrróka kilépése a BA csapatból. Tényleg mozgalmasan haladnak a változások.
A három őrült tudósok a Konklávé nevű csapat még csak háttérszereplők, de majd ezek szerint nekik is lesz valami jelentős szerepük a későbbiekben.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3606 Dátum: 2011. December 23., 20:05:21 »
BA 262.
Herkules szándékát kitaláltam, mikor nézte a monitoron az elmélázó Namort, de így is nagyon bejött kettejük harca.
Még jó, hogy CSK ilyen gyors, különben tényleg nagy pusztítást vittek volna véghez. Rálya nagyon türelmesen kezelte a tényt, hogy a haverok kicsit átrendezték a partot.  :lol:
Az Enklávénak utánna kellett olvasnom, mert már kiesett az a történet a fejemből. Gondolom, a három őrült tudós bosszút szeretne állni. Namor tagságából még adódhatnak bonyodalmak, mert Herkulessel ketten már túl sok a forrófejű tag a csapatban.
Fordítás és beírás is rendben, tőlem 5 csillagot kapott mindenre. Köszönöm!  :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3605 Dátum: 2011. December 23., 15:55:24 »
turkia: azért ha ez a csinos női test éppen hozzád bújna, a ruha pedig a sarokban lenne összegyűrve, mindjárt jobban tetszene, mi? ;) :P
Sajnos a Trion egyesüléssel kapcsolatos meg a WWH-s dolgokkal kapcsolatban nem tudok mit hozzátenni, mert nem ismerem Bulldi jelenkori történetvezetését. Az biztos, hogy az MC2-es világban valami más dimenzióba került.


Mivel valószínűleg legközelebb csak a két ünnep között járok ismét erre, ezért ezúton szeretnék mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt Kívánni!  :xmas:
Olvassátok az Angyalokat szorgalmasan!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3604 Dátum: 2011. December 19., 14:02:58 »
Köszi a legújabb részért!  :bravo: Azt kell mondjam, Amcsi Kapitány ruhája egy csinos női testen sem mutat jobban, így is röhejes.  :lol:

Egy Bulldózer-szerű alak szájából elég vicces volt, ahogy sajnálkozik a bánásmód miatt, röhögtem is egyet rajta. Kedvelem B2-t, de azt kell mondjam, csak az apja miatt. (Bár igazság szerint őt is csak Romita által láttam jól és félelmetesen megrajzolva, ott igazán nehézkes és tömör és a sisakja tényleg páncél-szerű.) Apropó: most Bulldi hol is van? Valami más dimenzióban, ugye? Mi volt az a Trion (vagy micsoda) egyesülés? Több démon ereje egyesült és erősebb lett? Utána meg legyengítették a WWH idejére? Nem szeretem, amikor bonyolítanak, meg alakítanak egy karaktert, olyan folytatás ízű... :-\
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3603 Dátum: 2011. December 18., 09:04:46 »
Köszönjük a lelkesítést!
Igen, ahogy te is mondtad, az események valóban kezdenek felpörögni. Kell még pár rész, mire igazából beindulnak, de aztán lesznek ám igazán jó kalandok!
Szóval készülnek a folytatások, remélem, el tudjuk készíteni az egész sorozatot.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3602 Dátum: 2011. December 17., 20:10:12 »
A Bosszú Angyalai Nyugati part v2 08: Összecsapás a Rangerekkel nehezebbre sikerült mint azt az Angyalok szerintem gondolták. Energikon olyan mintha nagyon elszállt volna, nem csodálkoznék ha koppanna egy nagyot! Kíváncsian várom  a folytatást, köszi a képregényt!   :worship:

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3601 Dátum: 2011. December 12., 21:02:02 »
Köszi A Bosszú Angyalai Nyugati part v2 4-7-es részeit! Az események tényleg kezdenek felpörögni egyre jobb lesz ez a sorozat, de a csapatba mégis hiányzik nekem egy húzó ember, úgy mint a másik csapatban Amerika Kapitány vagy Thor...., Sólyomszem még nem igazi vezér,Vasember pedig nincs a toppon!! A Titkos Háborús bolygóról visszahozott Ultron fejről most halottam először! Köszi a képregényeket,  sok sikert a továbbiakhoz!  :worship:

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3600 Dátum: 2011. December 12., 13:45:37 »
Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 8.
Úgy látszik, elkerülhetetlen az összecsapás Pándémónium mesterrel. Minden szál hozzá vezet.
Sólyomszem tényleg átnéz Bonitán, mivel ha valamit a fejébe vesz, akkor csak azt látja maga előtt. Azonban ez egy olyan hibája, amit az írók általában nagyon jól szoktak kihasználni, a Mennydörgőkben és itt is. Végül is Seregély jól megoldotta a dolgot.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3599 Dátum: 2011. December 12., 10:10:20 »
Igen, Sólyomszem döntése érthető, szerintem Seregély inkább azt nehezményezi, ahogy átnéz Bonita felett a drága jó férjura. Persze lehet, hogy valóban nőuralmat, vagy legalábbis egyenlőséget szeretne :)
Arról pedig, hogy Tigra mi mindenre képes, ne köss nagy összegű fogadásokat... ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3598 Dátum: 2011. December 12., 10:04:50 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 08.részt,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Talán nem véletlen,hogy Sólyomszem Ben-t látná szívesebben a csapatban,mint Tűzmadarat,hiszen a Lény már tapasztalt harcos akit mindenki ismer.Tűzmadárról meg alig tudnak valamit.Seregély,szerintem csak azt akarta,hogy még több lány legyen a bandában.Azért arra kíváncsi vagyok,hogy Tűzmadár nélkül,aki figyelmeztette az Angyalokat a veszélyre,hogy alakult volna az a csata ami kirobbant a két csoport között.Pándémonium felbukkanására még várat magára.De Tigra valóban megtudná ölni a démonmestert?Ezt erősen kétlem,de majd meglátjuk,hogy mi lesz ebből a történetszálból.
Várom a folytatást!!!Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3597 Dátum: 2011. December 11., 21:36:06 »
Köszi keildavid igyekszem javítani A hétvégén nem voltam internetközelben. Nem tudom hogy maradhatott két hiba is benne.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3596 Dátum: 2011. December 11., 15:22:18 »
Köszönöm a Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 8. számot! :worship: :worship:
Ismét jó volt a történet. Minden folytatásba egyre jobban kezd haladni a történet. Pl. az említett Pándúmonium mester, akivel találkoztak és az utalás ezek szerint arról szól, hogy még nem utoljára találkoztak vele.
És persze a többi téma se maradt el. Tigra és a Macskaemberek, valamit az előző részben az Ultron 12-esről, aki Mark-nak hívta magát.
És most meg felbukkantak a Rangerek is. Nagy csata volt az NYPA és a Rangerek között.

Bár feltűnt egy pár hiba, amit láttam. Jelenleg a csillaggal jelölt utalásokról van szó.
A 2. oldal 4. panelen a Pándémonium mester, akit említették.
Az 5. oldal 3. panelen az egy csillaggal jelölt utalás hiányzik. A két csillaggal jelölés megvan.
Csak ezek tűntek fel, amik hiányosak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Fairlight

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 116
  • Karma: +1/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3595 Dátum: 2011. December 02., 18:55:03 »
Ha igen,. akkor az Ezüst Utazóra tippelnék, de ez tényleg csak egy tipp.
Nebula később még visszatért, és jó nagy kavarodást okoz az Angyalok életében, de ez még jóval arrébb van.

kronológiailag még az Angyalos történet jön Nebulánál, utánna a Végtelen Kesztyű (az ottani események miatt lényegében végeszakad a keresésének, és asszem Tűz Ura is kap róla 1 történetet (asszem a 1992-es Utazó Annual 2.-3. története, és később is beszél arról, hogy életcél nélkül maradt), viszont a már általam honosított Ezüst Utazó történetekben visszatér Nebula, aminek folytatását, és lezárását a Titkos Oltalmazókban találjátok a Chronopolison... :nezze: ...utánna már nemsok mindent kezdtek a karakterrel...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3594 Dátum: 2011. December 02., 18:30:55 »
Köszönöm a Hatalmi Tényező: Bosszú Angyalai 4.8. számot! :worship: :worship:
És külön köszönet a Hatalmi Tényező 4.7. számból kijavított 17. oldalért. Megnéztem és észrevettem, hogy miről is van szó.
A befejezésbe nem is gondoltam, hogy ez is meg fog történni. Pl. a főszereplőknek elvileg nem volt szuperképességük, de a későbbiekben valamennyire mégis visszanyerték.
A végén meg tényleg érdekes döntés volt. Főleg, amikor kiderült, hogy egy váratlan segítséget is kaptak a szuperhős tagok.
És akkor ezzel most vége is van a Hatalmi Tényező történetnek. Tetszett ez a történet, hogy két 4 részes mini párhuzamosan kapcsolódott folytatás szerint(részben).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3593 Dátum: 2011. December 02., 10:23:32 »
Ja, lehet.  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3592 Dátum: 2011. December 02., 10:08:05 »
Nebula később még visszatért, és jó nagy kavarodást okoz az Angyalok életében, de ez még jóval arrébb van.

Az is egy nagyon jó történet lesz, de talán 5 éven belül kinn is lesz  ;D