Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567258 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3561 Dátum: 2011. November 27., 21:13:00 »
Angyalokon belül is itt a v1-et szoktam elolvasni, a többi annyira nem érdekel.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3560 Dátum: 2011. November 27., 21:06:04 »
gabo, Gery helyettem már megosztott veled egy-két dolgot!  :)

És köszönöm a dicséretet az Angyalok nevében is, mindkettőtöktől.  ;)

Hogy űrróka visszatér-e. Amennyire emlékszem, az első sorozatban már nem. Ahol az Angyalokkal együtt főbb szerepet játszik, az a Celestial Quest, ami a 3. sorozat idején játszódik. Régen a Chronón volt terítéken a terve, nem tudom, hogy végül nekiszaladnak-e.
Túlontúli karakterének elrontását nem csak te sajnálod nagyon...  :(

Természetesen lesz még idén a fővonalas Angyalokból, de azért a többi sorozat sem pihen, meg lesz egy-két meglepetés is, így az ünnepek közeledtével ;) És persze jövőre is folytatódik, amennyiben a körülmények és Hopkin is úgy akarja!  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3559 Dátum: 2011. November 27., 20:34:30 »
Szerintem ez a legjobb sorozat itt az oldalon!

Szerintem is.

Szívesen olvasnám már az ostrom utáni történeteket!

Addig még visszatér a Túlontúli is, aztán Kang-Immortus vonal, ezek jobbak lesznek, mit az ostrom utáni történetek.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3558 Dátum: 2011. November 27., 18:45:05 »
A Bosszú Angyalai v1 259-260  + A Bosszú Angyalai Annual 14: Köszi a Skrull-os sztorit! Nagyon tetszett, mondjuk néha már olyan érzésem volt, hogy az Angyalok  a Galaxis Őrzői szerepére pályáznak, de azért csak visszataláltak a Földre! Viccesek voltak az Al Capone stílusú Skrullok, Űrrókát sajnálom, visszatér még az Angyalokhoz??  Ahogy látom az Annualokba szeretnek összehozni egyes hősöket, igaz nem sok szerep jutott az F4-nek, de gondolom majd a saját kötetükben!

A Bosszú Angyalai v1 261: A II. Titkos Háború mellékszála érdekes, egyre jobban érdekel az egész történet! Túlontúli olyan mint egy nagy gyerek, aki tanulni akar! Sajnálom, hogy így elcseszték a karakterét! Mutáns Nemember?? Talán túl sok Terringenköd-öt szívott?Kiváncsi vagyok a nagy klasszikus Titkos Háború utána második történetből mit hoztak ki! Az elsőt legalább 10-szer olvastam!

Köszi a képregényeket, várom a folytatást! Idén lesz még????  :headscratch:

Szerintem ez a legjobb sorozat itt az oldalon! Remélem 2012-ben még több lesz belőle! Szívesen olvasnám már az ostrom utáni történeteket!
 :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3557 Dátum: 2011. November 27., 18:28:03 »
Igazából én nem tudom rá a választ, jobban járnál, ha megkérdeznéd az idióta és balfék írókat...  :-\ :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3556 Dátum: 2011. November 27., 16:39:15 »
Az univerzum leghatalmasabb lényéből lefokozták egy mutáns Nememberré.

Az erejét hogyan sikerült így elvesztenie? Kubik és Thanos is legyőzte pedig ez érdekes lett volna az ő hatalmával.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3555 Dátum: 2011. November 27., 15:13:55 »
Túlontúli hamarosan visszatér még, hiszen van még pár rész, ami kapcsolódik a TH-hoz, meg az utórezgés is itt fog lezajlani.
Szegény Túlontúli, amit az alkotók műveltek vele az elmúlt pár évben (évtizedben), az kritikán aluli. Az univerzum leghatalmasabb lényéből lefokozták egy mutáns Nememberré. Bendisbe csak ezért akkorát tudnék rúgni...

Asys:

Látom, megkésve bár, de törve nem a végére értél az elmúlt hetek termésének. Dicséretes!  ;)
Tigrából kiábrándulsz?? Semmi gond, annál több esélyem marad nála nekem. Csak Amazon meg ne tudja, különben max. így vigyoroghatok majd...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3554 Dátum: 2011. November 26., 20:10:23 »
Köszi a Bosszú Angyalai v1 261-et! :worship: :worship:
Érdekes, hogy most is feltűnt a Túlontúli. És tényleg úgy viselkedett, hogy egyszerűen nem tudja megérte az emberek tulajdonságait és más fogalmakat. És persze az tényleg megtörténhet, hogy Túluntúli akár rossz irányba minden rosszabbra fordulhat. Bár tudom, ez konkrétan a Titkos Háború II minibe derül ki, hogy mi történt a továbbiakban.
Űrróka végül elmondta a többi Angyaloknak, hogy miért járja inkább a saját útját és nem tér vissza.
Várom a folytatást!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3553 Dátum: 2011. November 26., 15:30:22 »
Tisztelt Farek és hopkin alkotók!  :worship:
Hatalmas köszönet a Bosszú Angyalai v1 261 részért! Nagyon jó volt látni Túlontulit.  :brow: ;D
Túlontuli nagy kedvenc karakterem, tanulságos ember, sok mindent szeretne tanulni, tapasztalni, nagyon jó karakter, de igazán nagyon erős. :)
Üdv, Pepea

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3552 Dátum: 2011. November 26., 14:47:34 »
Köszönöm az MK Bosszú Angyalai 16.-ot!  :worship:

Vasember most nem igazán volt a helyzet magaslatán...  :hehe:
Pókember tényleg nagyon poénos!  ;D
Sólyomszem rendesen csapta a szelet a lányoknak!  :)

Köszönöm a Hatalmi Tényezők 3.6-ot és 4.7-et!  :worship: :worship:

Sejtettem, hogy Loki áll az egész mögött!  :brow:
Jó nagy slamasztikába kerültek hőseink...  :-\

Köszönöm továbbá az Avengers vol. 1. 261.-et és a 14.-es Annual-t!  :worship: :worship:

Én nem bánom, ha hőseink ,,kimozdulnak'' és kicsit az űrben tevékenykednek!  :rolleyes:
Zedrao hogy köszönt el a Kapiék-tól (az a karlendítés)!  :badteeth:
Űrróka kiválása várható volt; ő tényleg egy vándor, aki nem sokáig tud egy helyben maradni!  ;)
Herkules továbbra is nagy arc!  ;D

Köszönöm még a West Coast Avengers hatodik és hetedik részét!  :worship: :worship:

Tigra rövid idő alatt már a harmadik férfival ,,randizik''...  :-\
(Kezdek kiábrándulni a hölgyből!)  :badteeth:
Sólyomszem már kezd kicsit idegesítő lenni azzal, ahogy Ben-t ,,molesztálja''!
Energikon most kőkemény (így elintézni Ultron-t), Pym-nek megint szerencséje volt...
Tényleg érdekes lett volna egy ,,jó Ultron'' karakterének mélyebb kibontása...
Méltó ,,ellenpárja'' lehetett volna nyugati oldalon, a keleti oldali Vízió-nak!  :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3551 Dátum: 2011. November 10., 20:27:11 »
Köszönöm az MK Bosszú Angyalai 16. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez a történet. Érdekes, hogy ebbe most Hulk nem szerepelt, de helyette felbukkant Sólyomszem.
Pókember vicces poénjai tényleg egyre jobbak lettek. Tetszett ez a vicces, szórakoztató történet.
Sólyomszem ugyan kissé szokatlannak tűnt. Mert az eredeti Bosszú Angyalai sorozatban komoly kemény-legényként, ebbe a Marvel Kalandok sorozatba pedig lazán viselkedett.
Az érdekes volt, amikor kiderült, hogy ki is volt az Új Mesterbűnözők vezetője.(Persze az eredeti Bosszú Angyalai sorozatba is volt. De az egy másik történet).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3550 Dátum: 2011. November 10., 17:53:21 »
Köszi az MK Angyalok újabb részét. Most nem éreztem, hogy olyannagy poénok lettek volna benne, mint a korábbi részekben, de azért így is tetszett. :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3549 Dátum: 2011. November 07., 16:31:20 »
Blue S: A Chronopolison lévő V3-as sorozat egyik legjobb történetében egyszerre támad az Angyalokra több száz (!!!) Ultron, és van, amelyik ott már több ezerrel kezdődő számot visel. Aztán pedig valóban abbahagyták a számozást.
Egyébként kösz a dicsérő szavakat. Nekem is kurta-furcsának tűnt ez a jó Ultron vonal, biztos, hogy lett volna még benne potenciál. Mint pl. hős lesz és Pym elkezdi támogatni, esetleg felvételt nyer az Angyalok közé (ha már a DC-nél is volt a jövőben jó Brainiac)... szóval lettek volna még lehetőségek. De gyanítom, hogy az alkotóknak nagyon fura volt egy jófiú Ultron, ezért maradtak a jól bevált gonosznál :)

SithLord: Nem vagyok benne biztos, hogy csak egy ártatlan kis flört volt a tengerarton Tigra és Enerikon között, legalábbis a jelenlegi Tigrát elnézve... ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3548 Dátum: 2011. November 07., 10:16:30 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 07.számát,Farek,hopkin! :worship:
Akkor mégis valósak voltak a 12.Ultron érzései,ha lehet ilyet mondani egy robot esetében.De a végső győzelemhez Energikon is nagyban hozzájárult,akit viszont a sebesült Ultron értesített.Azért rendes dolog volt Simontól,hogy nem említette Hanknek Tigrával elkezdődött flörtjét.Az biztosan végzetes csapást mért volna a kiszolgáltatott,amúgy is meggyötört lelkének.
Kíváncsian várom  folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3547 Dátum: 2011. November 07., 10:08:39 »
A Mighty Avengers előtt 18-as volt, utána pedig felhagyott a számozással. A legutolsó változata Ultron-Pym volt.

Köszi az infót!
Ultron-Pym? Tehát felvette az apja nevét?  :lol:
Tényleg egyre emberibb lesz, nem is értem mi baja van a szerves életformákkal. Volt ő már szerelmes is, így az érzelmek sem hiányoznak belőle.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3546 Dátum: 2011. November 07., 09:47:15 »
A Mighty Avengers előtt 18-as volt, utána pedig felhagyott a számozással. A legutolsó változata Ultron-Pym volt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3545 Dátum: 2011. November 07., 09:38:23 »
NYBA 007:
A fő szál (Tigra és a Macskaemberek) nem sokat mozdult előre, de érződik, hogy túl szép minden. Mindenesetre kaptunk egy olyan részt, mikor Tigra nem bújik össze valakivel.  :lol:
A "Jó Ultron" ötlet nekem nagyon bejött, valóban érdekes lett volna több részt olvasni a szereplésével. Szegényt elég könnyen hazavágták, a 11-es számút nem ilyen egyszerű leverni. Ultron most vajon hányadik verziószámnál tart? A "Megsemmisülés-A Hódítás" történetben nem utalnak a sorszámára. Az összes verzióját nem is ismerjük, mivel az első után már a 4. (?) támadta meg Pymet. Szegény Hank-et teljesen kicsinálják, ennyi csapást talán csak a Fenegyerek kapott anno, meg Pókember. Ők túltették magukat rajta (ha nem is egyszerűen), de Hank állapota rohamosan romlik.
Honosítás és beírás természetesen 5 csillagos.  :worship:

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3544 Dátum: 2011. November 04., 19:20:08 »
Én különösen élveztem ezt a sztorit, eljátszottam volna még egy pár rész erejéig a jó Ultron gondolatával. Örültem volna ha Hanknek végre valami össze jön, de hát ugye aki pancser karakter azt mindenki pancsernek írja.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3543 Dátum: 2011. November 04., 19:00:55 »
Köszi a Nyugati Parti Angyalok v2 7. számot! :worship: :worship:
Érdekes, hogy ebbe a részbe a Nyugati Parti Angyalok csak két oldalig szerepeltek, a többibe pedig Hank Pym és Ultron vannak főszerepbe. Tényleg elképzelhetetlen volt, amikor Ultronnal olyasmi történt, hogy megtalálta az érzelmeit. Bár erről volt egy leírás a Bosszú Angyalai kisokosba, de végül mégis jó, hogy a teljes történet elolvasható. És így akkor kiderült, hogy mi történt pontosan.
Sose gondoltam, hogy ilyen is megtörtént. Mert Ultron mindig is inkább gonosz fajta karakter volt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3542 Dátum: 2011. November 01., 15:51:17 »
Egyértelműen Gwen és Peter van a képen, vicces.

Én is azon gondolkoztam amúgy, h milyen nagyon egyszerű lenne kiiktatni az angyalokat. Egy pali odalibben hozzájuk mint  Doctor Strange, közli, hogy nincs idő a késlekedésre, majd később elmond mindent, csinálják, amit mond. És ezek meg csinálják...

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3541 Dátum: 2011. November 01., 09:37:58 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Bosszú Angyalai 3.6 .részt,Farek,hopkin! :worship:
Ez jellemző Lokira,hogy mindig bekavar.Bevallom, én azt hittem,hogy Strange doki lesz igazából Loki és valahogy ő manipulálja az eseményeket.Persze utána logikus volt,hogy ki kicsoda valójában(Nora,Lester),de az annyira egyértelmű volt,hogy erre nem is gondoltam :badteeth: Most akkor mi lett Thor-ral?! :headscratch: A lehetséges jövőképben az egyik kockában tényleg,mintha Peter és Gwen tünne fel.Továbbra is érdekes és lebilincslő sztori.Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3540 Dátum: 2011. Október 30., 22:18:41 »
Hatalmi tényezők: Bosszú Angyalai 3.6.
Jó volt a csavar a végén, bár mikor Thor eltűnt volt egy olyan érzésem, hogy Loki áll az egész mögött.
Thor gonosz féltestvére most nagyon felkészült erre a cselre, a húzása, mikor kivitte a Praxis elnökasszonyát a megállt időbe, hogy ne öregedjen, az zseniális volt.
Jól láttam, hogy az átalakult jövőben az egyik oldalon Peter és Gwen mosolyog egymásra?  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3539 Dátum: 2011. Október 27., 12:11:31 »
Igen, SithLord, pontosan az. ;)

Blue S: Halvány emlékeim szerint a későbbi F4-ekben van valami magyarázat arra, hogy miként oldották meg ezt a problémát.
Nebula pedig majd visszatért később az Angyalok lapjaira, de az még arrébb lesz. Amennyire tudom, ezt a szálat talán az Ezüst Utazóval vitték tovább, de a nyakamat nem merném rátenni.
Kösz a jókívánságot!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3538 Dátum: 2011. Október 27., 09:50:36 »
Az Ostrom,ugye az a történet mikor Zémó és a Mesterbűnözők megrohamozzák az Angyalok székhelyét és csóri Jarvis-on töltik ki a mérgüket?Tehát ami anno a megboldogult Semic Marvel Extra képregényben volt?Nagy kedvencem volt,most is itt őrzöm a polcomon a többi képregénnyel.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3537 Dátum: 2011. Október 26., 13:52:56 »
Köszönöm a BA 14. Különszámát!
A vége nagyon meglepő lett, nem is tudtam, hogy a skrullokat ilyen csapás érte. Arról van valami információ, hogy mikor szűnt meg az "átok"?
Tűz Ura elég nagy ütést kapott a Menedék pajzsától, a bura alatt viszont olyan a feje, mintha hajpakolása lenne.  :lol:
Kapi szépen leleplezte a skrullok cselét Thorral, viszont csodálom, hogy nem kérdezett rá Űrróka furcsa viselkedésének okára. Ennek a szálnak egyébként lesz folytatása?

További jó honosítást kívánok!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3536 Dátum: 2011. Október 25., 11:26:25 »
Igen, itt nagyon ráfeküdtek a sci-fi oldalra, de ne aggódj, kérésed szerint a következő részek nagyon is a Földön - na jó, egy része a Limbóban :) - fognak játszódni. És már közeledünk az Ostromhoz is, ami nekünk, honosítóknak nagy könnyebbség :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3535 Dátum: 2011. Október 25., 10:53:56 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 14.éves különszámot,Farek,hopkin! :worship: :worship:
A főoldal felvezetésében azt olvastam,hogy Humphrey Bogart is felbukkan majd ebben a részben.Nos,ez valóban meglepett.Ez is azt mutatja,hogy a történet kitalálója elendedte a fantáziáját , majd képes volt egy új skrull fajt kitalálni és egyéni a földi 30'évek életvitellével felruházni.Nagyon fura... :badteeth:  ez már így picit sok nekem.Ettől független nem volt rossz ez a különszám,de már túl sok volt a sci-fi.Aztán meg amit a végén Amerika Kapitány mondott,már annyira szirupos,de ki másnak a szájából hangozhatnának el ezek a gondolatok.Én jobban szeretem az olyan sztorikat ahol hőseink odahaza villogtatják tudásukat.Itt a Földön csapnak össze más szuperbűnözőkkel.Remélem a további epizódok ilyenek lesznek! :cool:
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3534 Dátum: 2011. Október 25., 09:46:26 »
Öröm hallani :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3533 Dátum: 2011. Október 25., 09:06:33 »
Hatalmas köszönetem a Bosszús Angyalok különszámért.  :worship: Hónapok óta az első képregény amit volt időm végigolvasni. És imádtam.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3532 Dátum: 2011. Október 24., 22:39:07 »
Ezer köszönet a Bosszú Angyalai 14. különszámért! :worship: :worship:
Igen, erős a gyanúm, hogy a kelleténél talán többször nézték meg a Casablancát. :) Bár az jó film, szóval nem baj  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"