Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569497 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3531 Dátum: 2011. Október 24., 18:23:38 »
Most hogy így mondod nem.:D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3530 Dátum: 2011. Október 24., 17:59:01 »
Ööö... ezt biztos ide akartad?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3529 Dátum: 2011. Október 24., 17:56:33 »
Jajj............ Miután az 1985-öt elolvastam többet vártam, titkon pedig tudtam, hogy már Millnar kiszállt. De nem. A Petunia néni még nem is volt rossz ötlet de az a harc, meg az a monologizálás. Jesszus. És most 2 részbe letudják? És csak nekem tűnik a fószer egy kicsit Antimonitor
koppintásának?

Amúgy a honosítás maxi respect.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3528 Dátum: 2011. Október 23., 20:30:08 »
Ezer köszönet a Bosszú Angyalai 14. különszámért! :worship: :worship:
Nagyon jó ez a galaktikus történet. Érdekes a helyszín ahova mentek a Bosszúangyalok tényleg olyan volt, mint a casablancai bár.
Űrróka nagyon feszült volt, persze az érthető, mert meg akarta tudni az igazságot Nebuláról, amiről volt szó a 259-260. számban.
És persze nemcsak a Bosszú Angyalai, de még a Fantasztikus Négyes csapat is felbukkantak(vendégszereplőként).
Sose gondoltam, hogy a skrullok néhányan tényleg békések és szövetkeznek a Bosszú Angyalaival és a Fantasztikus Négyessel.
Persze vannak néhány skrullok, akik nem egyeztek bele. Na igen, néha vannak ilyen-olyan problémák a galaxisban is.
És akkor ezzel vége van a Bosszú Angyalai galaktikus történetnek.
Érdekes, hogy két Bosszú Angyalai címek vannak(Keleti és a Nyugati Parti) párhuzamosan mennek. Bár lehet, hogy ezt már egyszer említettem, de ha jól tudom, a Bosszú Angyalai sorozatok időrendileg fog menni.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3527 Dátum: 2011. Október 11., 10:54:19 »
Üdv! Köszi a Ny.P.B.A. 6.számát,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Ha a Lénynek megemlítenek egy hölgyet,akinek pozitív gondolatai vannak a csatlakozás terén,mindjárt beadja a derekát.Jól manupulált Sólyomszem,mert tudta így lehet Bent megfogni maguknak.Bár csak ideiglenesen.Simon találkozása a képregényen belül a kor akció színészével felettébb érdekes volt.1986-ban a Conan mánia igen erős lehetett az USA-ban.A 12.Ultron pedig ténylegesen egyedinek számít a többi robothoz képest is,amiért nem akarja mindenáron megölni az apját,tervezőjét.Nagyon érdekes,hogy szinte őszintének tűnik és úgy néz ki,mintha komolyan gondolná a mondanivalóját.De,úgy érzem valami bibi itt is lesz és a 13.Ultron orvosolni fogja ezt a gyengeséget,amit a 12.széria nyújtott.A macskaemberek és Pándémónium között lehet valamiféle kapcsolat?Gondolom erre is fény derül a következő számokban.Érdekes sztorinak bizonyult Tigra élettörténete is,főleg egy benfentes szájából hallva.Az pedig evidens volt,hogy a csapat kiállt Tigráért és felhanzott a csatakiáltás és elkezdődött a bunyó!Kicsit meglepett Tigra reakciója a végén,de a történtek tükrében a macsakénje kerekedett felül abban a pillanatban.
Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3526 Dátum: 2011. Október 07., 19:57:19 »
SithLord: Igen, nem semmi, az Angyalok milyen erővel viselik a helyzetüket, de hát ettől hősök, ugye. A történetírók meg ettől igen aljasok. :) Mondjuk, Kapinak tényleg nem lehet egyszerű. Loki feltűnése pedig szinte kötelező volt, hiszen hogyan is maradhatna el Asgardról és Thor mellől? Azért érdekes látni, hogy már a fiatal Loki is eléggé tudta kevergetni a matériát... :D

Keildavid: Igen, a macskaemberes történetszál egy-két mellékvágánnyal még megy pár részen keresztül, hogy amikor véget ér, akkor átadja a helyét az egyik első kedvenc történetemnek. Már alig várom, hogy megosszam veletek.

Blue S: Igen, eredetiben is ez volt a neve. Nyilván nem véletlenül :)
A Kacor királyon jót mosolyogtam ;)
De hékás, nem lelőni itt a történeteket, még ha régi történetekről is van szó!  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3525 Dátum: 2011. Október 07., 18:47:15 »
Köszönöm a NYBA Vol2. 6. számát!
A filmszereplő az eredeti történetben is így volt leírva? Gondolom, valami jogi herce-hurca elkerülése miatt történt.  :nezze:
Érdekes volt, ahogy osszefutottak a szálak a Macskaemberek és Pándémóniummal. Már vártam, mikor csapnak vele össze újra az Angyalok. A macska királynak (Kacor király)  :hehe: jó nagy arca volt, azonban rendesen megremegett a trónján, mikor az Angyalok megelégelték a vendéglátást.
Dícsérendő Sólyomszem igyekezete, hogy a Lényt a soraik közé toborozza, bár mi már tudjuk (mivel klasszikus történetről van szó), hogy nem lesz ez hosszú életű.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3524 Dátum: 2011. Október 07., 18:21:09 »
Ezer köszönet a Nyugati Parti Bosszú Angyalai v2 6. számért! :worship: :worship:
Látom, Tigra és a Macskaemberekről kiderült, hogy miről volt szó, amikor a Nyugati Parti Bosszú Angyalai 4 részes minibe is volt említés. Vagyis innentől akkor elkezdődik ez a Macskaember ügy.
Pym és Ultron"tékozló fiú" találkozása teljesen váratlan volt. Bár nekem először furcsának tűnt, hogy mi történt, de erről majd meglátjuk, hogy mi lesz ebből. De ez már egy másik történetbe tartozik.
A filmszereplő tényleg ismerős. És persze más olvasók is biztos felismerik.

Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban! ;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3523 Dátum: 2011. Október 04., 11:00:54 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Bosszú Angyalai 2.4 -et,Farek,hopkin! :worship:
Hihetelen izgalmas és cselekményben gazdag ez a sorozat,nagyon tetszik!!Elgondolni is hátborzongató amit Tony átélt.Valyon ,hogyan tudná jobban kimagyarázni magát az ember,mint ahogy a Vasfejű tette?Kapit is érzelmileg megviselheti Bucky látványa,de ő azért rendkívül erős akarattal rendelkezik,hogy ezt kezelni tudja.Wanda ránézésre kicsit nehezebben viselte ezt a belekötlözésdit.Viszont ennél a résznél lenyűgözött a Varangy bátorsága,ahogyan szembeszegült Magnetóval.Ezt nem hittem volna róla.Thor története sem lenne teljes Loki nélkül,szinte 100% biztos voltam benne,hogy feltűnik és ármánykodni fog.A végén pedig az Eredeti Fáklya feltünése Kapit igen váratlanul érte,gondolom nem véletlen,hogy pont akkor tünt fel olyan akinek nem ott a helye.Itt valaki manipulálni akar.Nagyon várom a folytatást,hogy megtudjam!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3522 Dátum: 2011. Október 01., 19:31:50 »
Hm, látom, valaki már pedzegeti...  ;)

Igen, szerintem is jól alakul, és lesznek még izgalmak.
Tony története valóban megrázó, szenvedett még ezek után egy jó darabig.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3521 Dátum: 2011. Október 01., 19:23:15 »
Köszönöm a Hatalmi Tényező: Bosszú Angyalai 2.4-et!  :worship:

Egyre jobban tetszik ez a story!  :bravo:
A Vasemberes részt majdnem megkönnyeztem, nagyon meghatóra sikerült a vége!  :rolleyes:
Vízió végül is ott van, valamilyen szinten...  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3520 Dátum: 2011. Szeptember 26., 15:24:31 »
Örömmel tölt el, hogy neked is tetszik. És hidd el, ennél az időszaknál majd még jobbak jönnek, ahogy korábban már írtam a fórumon, szóval megéri olvasni! És még csak sok időt sem vesz el az ember életéből :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3519 Dátum: 2011. Szeptember 26., 15:14:58 »
Köszönöm a MK Avengers 15.-öt!

Talán ez a legviccesebb sorozat az MK-k közül, az F4-ben még vannak néha jó poénok, de a Pókember MK nem tetszik.
Itt nagyon jól eltalálták a figurát.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3518 Dátum: 2011. Szeptember 26., 12:07:16 »
Asys: Majdnem. Az majd még utána. Jóval utána. Jelen állás alapján még ha be is indulunk terv szerint, akkor se lesz meg az a rész 2012-ben, annyira nagy a lemaradás/lesz sokáig a Túlontúli.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3517 Dátum: 2011. Szeptember 26., 11:35:52 »
Idézet
F4-et majd itt pótolhatod, a következő Byrne-szakaszban viszonylag visszatérő kérdés lesz a Túlontúli.
  :worship:

Ha jól tudom, akkor lesz egy visszavágó Fátum és a Túlontúli között!

Idézet
És persze, mint az már látható volt, az Angyali kapcsolódó számok itt jönnek majd.  ;)

Jó kis részek jönnek, ez tuti!  :bravo:

Vendégszereplő lesz (többek között) Owen Reece (is)!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3516 Dátum: 2011. Szeptember 26., 10:14:12 »
És persze, mint az már látható volt, az Angyali kapcsolódó számok itt jönnek majd.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3515 Dátum: 2011. Szeptember 26., 09:42:39 »
F4-et majd itt pótolhatod, a következő Byrne-szakaszban viszonylag visszatérő kérdés lesz a Túlontúli.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3514 Dátum: 2011. Szeptember 26., 09:19:04 »
Idézet
Sok minden van, amiért képes lennék sokáig és igen kitartóan ütni Bendist, ez az egyik...  :dry:
  :hehe:

Tényleg a főmini gáz, Talgaby; 1-2 kapcsolódó történet viszont rendkívül jóra sikerült!  ;)
Én ezeket olvastam: Pókember (az arannyá változtatott ház és Puma küldetése maradt meg bennem), Új Mutánsok (nem semmi, hogy mit művel a fiatalokkal), X-Men (nagy kedvencem ez a melléktörténet, Magneto ebben fenyegeti meg Logan-t), Avengers (az F4 sajnos kimaradt)!

Elég sok sorozatban tűnt még fel anno a Túlontúli, pl.: Dr. Strange, Power Pack, Quasar, Amerika Kapitány, Vasember, Fenegyerek, Hulk, Alfa Különítmény, Káprázat, Rom, A Lény, Köpeny és Kard, Thor, The Defenders!  :nezze:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3513 Dátum: 2011. Szeptember 26., 08:06:28 »
A II. TH annyira nem rossz, ha levesszük a főminijét. Komolyan. Anélkül csak egy roppant érdekes körkép arra, miként reagálnak a Marvel-hősök egy mindenható isten jelenlétére maguk között. A baj inkább az, hogy a főszerkesztő verte át ugye a cégen ezt az ötletet és írta meg a keretsztorit, mégis valahogy kusza lett a vége, és a viszonylag gyors átfutás miatt gondolom nem is tudott minden író értelmesen reagálni rá. (Bár én most inkább csak az F4-es vonatkozású részekre emlékszem, ott meg Byrne pont, hogy egész szépen be tudta építeni az egészet.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3512 Dátum: 2011. Szeptember 25., 21:50:21 »
A Túlontúli pedig, egy nagy gyerek, óriási hatalommal!  :rolleyes:
(Konkrétan kiderült nemrég, hogy Inhuman, ugye?)
Ezt ne is emlegesd nekem, mert ettől konkrétan kiráz a hideg. Sok minden van, amiért képes lennék sokáig és igen kitartóan ütni Bendist, ez az egyik...  :dry:

Egyébként az alapján, amennyire én ismerem, a TH II. valóban nem olyan nagy durranás, mint az I. rész. De legalább ott már megmutatkozott a nagy pénzhajhász szemlélet, amikor minden füzetben voltak kapcsolódó történetek....  :dry:

Az MK Angyalok pedig, ahogy korábban is elmondtam, a 20-as számtól fölfelé egyre viccesebb és szórakoztatóbb - de azért persze Angyali is - lesz, szóval remélem, hogy nem kell ilyen sokat várni a következő részre.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3511 Dátum: 2011. Szeptember 24., 17:01:41 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 260.-at!  :worship:

Herkules nem semmi figura, de a Tűz Ura sem piskóta...  :blink:  :badteeth:
A Túlontúli pedig, egy nagy gyerek, óriási hatalommal!  :rolleyes:
(Konkrétan kiderült nemrég, hogy Inhuman, ugye?)
Egyébként a Titkos Háború 2. rettentően gyenge story, meg sem közelíti az első színvonalát (én olvastam angolul; alig vártam, hogy a végére érjek)...  :dry:
Várós a 14-es Annual!  :brow:

Köszönöm a MK Avengers 15.-öt is!  :worship:

Jó poénok voltak ebben a részben is!  ;D
Örültem Thor vendégszereplésének!  :bravo:
Loki után talán Malekith a legnagyobb cselszövő Thor ellenfelei közül!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3510 Dátum: 2011. Szeptember 23., 21:53:16 »
Szívesen! Szerintem nem is szánták őket többre. A lényeg, hogy ezeket viszont teljesítik-e vagy sem. És hidd el, lesznek a 20-as számok felett olyan részek, ahol nekem néha meg kellett állnom, hogy jóízűen nevethessek egyet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3509 Dátum: 2011. Szeptember 22., 09:51:37 »
Üdv! Köszi a MKBA 15.számát,Farek,Sepi! :worship: :worship:
Ezek a könnyed,vicces történetek nálam csak szimplán jónak számítanak.Egyszer elolvassa őket az ember,aztán ennyi.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3508 Dátum: 2011. Szeptember 21., 20:02:43 »
Köszönöm a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 15. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez a szórakoztató történet.
Érdekes volt a főoldali hír, amikor sötételfekről esett szó. Tényleg olyan volt, mintha Drizzt Do’Urden is lenne a történetben. De persze világos volt, hogy ez nem fantasy, hanem szuperhősképregény. :D
Pókembernek tényleg voltak pár vicces beszólásai, ahogy eddig is. Az ellenség pedig végül egy olyan jelent meg, aki a Thor képregényekből ismerős: Malekith, az átkozott.
És tényleg jó volt a vége is, amikor Asgardi típusú ünnepségen voltak az Istenek és a Bosszú Angyalai. És itt derült ki, hogy Pókember is valami jelentőset csinált, amikor megtudta, hogy mi történt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3507 Dátum: 2011. Szeptember 20., 11:16:07 »
Sejtettem,hogy valami turpisság lesz ebben, ahogy Thanos és az Angyalok vállvetve harcolnak egymás mellett! ;)
Gondoltam, nem árt, ha egy kicsit figyelemfelhívó a kép, még ha nem teljesen is fedi a valóságot  :badteeth:

Űrróka eléggé WTF fejet vágott, bár nem is csodálom. Amennyire tudom, igazából azóta sem derült ki, hogy igaz-e Nebula állítása, de Thanost is eléggé felbőszítette vele, mint az látható volt a Végtelen Kesztyűben. Gondolj bele, Thanosnak, aki a Halált imádja és mindent megtesz, hogy a kedvére tegyen és pusztítsa az életet, valaki azt állítja, hogy életet nemzett... :)

Túlontúli olyan, mint egy jószándékú elefánt a porcelánboltban. Aztán persze a szándék változik, és... Fear leads to anger, anger leads to hate, hate is the path to the dark side...  :brow: Csak hogy stílszerű legyek  ;D

Herkules kemény gyerek, neki ez meg sem kottyan. Meg különben is, muszáj villantania a női rajongók előtt  :hehe:

A történet befejezése pedig nem sokat várat magára, ráadásul extra hosszú lesz, ugyanis a 14-es évszámban zárul le a sztori.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3506 Dátum: 2011. Szeptember 20., 09:29:23 »
Üdv! Köszi az Angyalok 260. részét,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Sejtettem,hogy valami turpisság lesz ebben, ahogy Thanos és az Angyalok vállvetve harcolnak egymás mellett! ;) Űrrókának bizonyosan nehezen lehet megemészteni a friss információkat amiket Nebuláról megtudott.A Túlontúli meg szimplán aranyos,hogy naívan folyton segíteni szeretne az embereken.Herkules meg a mínusz 240fokban jól nyomja! :hehe: Jó volt ez a rész,akciódús,várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3505 Dátum: 2011. Szeptember 19., 23:27:39 »
Köszönöm a választ.
És igen, tetszett, mint ahogy a többi is.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3504 Dátum: 2011. Szeptember 19., 08:08:25 »
Már ha kötet lesz az az F4...
Igen, annak kapcsán ki fogjuk tenni az egyik füzetet, mert egy olyan esemény történik benne, ami az aktuális F4-történet lezárása, így aligha lehetne kihagyni. Azt meg nem akartam, hogy pár másik honosító gyakorlatához hasonlóan csak az érintett oldalakat vagdossam ki, őszintén megvallva kicsit barbár dolognak tartom ezt. Úgyhogy gorgiasz megszenvedett egy ritka szószátyár füzettel miatta. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3503 Dátum: 2011. Szeptember 18., 09:58:22 »
Az én terveim közt biztos nincs. Amikor elérünk odáig az Angyaloknál, akkor a hírekben lesz pármondatos összefoglaló az aktuális részhez kapcsolódó füzetekről, de nem több. Majd a következő F4 kötetben lesz egy kapcsolódó rész, de az egész sorozatot tudomásom szerint itt az oldalon senki nem tervezi.

És szívesen, remélem, tetszett ez a rész.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3502 Dátum: 2011. Szeptember 17., 23:29:51 »
Köszönöm az angyalok új részét.
A Titkos Háború II nincs a tervetekben. Szívesen megismerném azt a sztorit is.