Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569472 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3501 Dátum: 2011. Szeptember 17., 18:45:16 »
Az az igazság, hogy Túlontúlinak itt még nem kisebbítették a hatalmát (a későbbiektől eltérően), hanem itt azért viselkedik ilyen furán, mert egy számára érthetetlen helyzetbe csöppent (nem az ő az egyetlen az univerzumban, egy rakás egyéniség van), és szeretné megismerni ezt a szituációt. Szóval azért cselekszik ilyen látszólag töketlenül, mert próbál megfelelni az emberek vágyainak, csak rosszul méri fel azokat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3500 Dátum: 2011. Szeptember 17., 17:55:35 »
Köszönöm az újabb részt. Hát, ahhoz képest, hogy a Túlontúlinak mekkora hatalma van, elég ostobán viselkedett itt. Amúgy jó rész volt, tényleg jól megírták az űrcsatát. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3499 Dátum: 2011. Szeptember 17., 17:09:32 »
Nem tudom, hogy melyik ledegradálásra gondolsz, de igen, az. Főleg, amit Bendis művelt vele az Illuminati II-ben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3498 Dátum: 2011. Szeptember 17., 15:28:15 »
Olyan hatalma volt, hogy egálban lehetett a "kesztyűs" Thanossal.
Vicc, hogy ledegradálták.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3497 Dátum: 2011. Szeptember 17., 12:39:11 »
Tudomásom szerint itt még nem veszítette el. Csak egy kicsit visszafogottabb lett.

Sajnos később olyan szinten retconolták szegényt, hogy az már szinte bűncselekmény... :S
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3496 Dátum: 2011. Szeptember 17., 11:17:34 »
A Túlontúli mikor és hol veszítette el a "brutális" hatalmát??

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3495 Dátum: 2011. Szeptember 16., 21:04:51 »
Köszönöm a Bosszú Angyalai v1 260. számot! :worship: :worship:
Tetszett ez az űrcsatás történet. Minden helyen más-más szereplők tényleg jól teljesítették, amikor az ellenségeket megtámadtak a Bosszúangyalok és a Skrullok. És látom, hogy ez a történet a Titkos Háború II című minisorozat mellékszála.
Mert kiderült, hogy ebbe felbukkant Túlontúli. Bár inkább háttérszereplő volt ő, és ha jól tudom, konkréten a Titkos Háború II minibe volt főszerepbe. De ez már egy más történet.
Ami meg Nebulát illeti. Tényleg fura, hogy micsoda titka van. Még Űrróka is meglepődött, amikor hallotta, hogy mit is mondott Nebula.

További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3494 Dátum: 2011. Szeptember 09., 16:34:07 »
Na, igen, ekkor még próbáltak odafigyelni egymásra és egymás írásaira a különböző füzetekben... "sóhaj" Sok minden mellett ezért is szeretem ezt az időszakot.

Azt nem tudom, hogy Tigra megvolt-e Űrrókának (bár nem lepne meg, hiszen kalandoztak együtt a v3-ban), de valószínűleg nem tudnám eldönteni, hogy ő vagy Amazon szűrte-e össze a levet több szupertársával...  ;D (Ráadásul Amazon viszont tutira megvolt Űrrókának, ahogy azt nálunk is olvashattad. ;) )

Az Ultronos szál pedig hamarosan kiteljesedik, elég meglepő fordulatokat hozva :) Szóval járj vissza rendszeresen, ha tudni akarod, hogy mi lesz :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3493 Dátum: 2011. Szeptember 09., 15:53:15 »
Köszönöm a NYBA 5. részét.
Érdekes volt megfigyelni, hogy itt még milyen egységes volt a Marvel Univerzum, szinte minden oldalon volt  utalás egy másik címre.
Tigra tényleg ledér hajlamokkal rendelkezik, ha jól emlékszem Űrróka is megvolt neki (vagy fordítva).  :lol:
Az Ultron szál a végén rendesen meglepett, nagyon várom már, hogy mi fog ebből kisülni. A küzdelem a farkasemberrel is tetszett. Nem is tudtam, hogy Vasember is összeakaszkodott vele.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3492 Dátum: 2011. Szeptember 07., 09:04:22 »
Ó, Tigra még csak most kezd belendülni...  ;D

Ulrton és Hank kapcsolata a következő részekben teljesen új irányt vesz, kíváncsi vagyok a fogadtatásra.

Szegény Seregélynek tutira nem egyszerű Clint mellett, de hát elmondta a házastársi esküt: jóban-rosszban, gazdagságban-szegénységben, egészségben-betegségben-hülyeségben...  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3491 Dátum: 2011. Szeptember 07., 08:49:29 »
Üdv! Köszi a Nyugati Angyalok 5.részét,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Tigrától leesett az állam,döbbenet.Mi lesz,ha Energikon vagy Hank észreveszi,hogy pont akkor a másikkal kavar?! :badteeth: Itt még tuti lesznek bonyodalmak.Ultron zaklatása Hank irányába sem mindennapi,és ez a bocsánatkérés a részéről?!Nem csodálnám,ha Hank idegei szépen lassan kikészülnének.Clint hozta a szokásos megnemértő szerepet,csodálom a felesége kitartását.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3490 Dátum: 2011. Szeptember 05., 12:23:44 »
Én nyitott szívvel olvastam és számomra meglepetés volt annak idején. Nem tehetek róla, hogy te ilyen cinikus alkat vagy.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3489 Dátum: 2011. Szeptember 05., 11:44:23 »
Ezt az író gyakorlatilag az első jelenetben megteszi helyettem.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3488 Dátum: 2011. Szeptember 05., 10:43:35 »
Hogy te egy mekkora ünneprontó tudsz lenni...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3487 Dátum: 2011. Szeptember 05., 10:28:21 »
És ami a legszebb, mivel a negyedik rész környékén fájón nyilvánvalóvá válik, ki valójában a szemüveges alak, még inkább gyanús lesz majd itt minden. :D
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 05., 10:43:11 írta Farek »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3486 Dátum: 2011. Szeptember 03., 22:39:50 »
Ja, értelek. Hm, érdekes elgondolás, ez is egy verzió. Kíváncsi lennék akár más emberek más verzióira is, hogy aztán a végén kiderüljön, hogy kinek van igaza, vagy mindenki tévedett-t.  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3485 Dátum: 2011. Szeptember 03., 20:34:05 »
Lehet, hogy félreérthető voltam?

A szemüveges fószer vetítette ki Strange dokit (szerintem), és az ő alakjában győzte meg a hősöket, hogy utazzanak vissza az időben! Innen gondolom, hogy a fickó valahogy képes az időutaz(tat)ásra!
A faóriások szerepe még nem tisztázott...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3484 Dátum: 2011. Szeptember 03., 20:02:21 »
Hűha, látom, már ráragadt több emberre is a konspiráció a Hatalmi Tényező kapcsán. Strange alakú időgép? Hm, ezt még emésztenem kell  :lol:

Tudomásom szerint a faóriások nem időkapuk. Csak sima faóriások.  :)


Öröm számomra, hogy végre rendszeres időközönként elindulhattak a nyugati parti Angyalok kalandjai is itt az oldalon. Higgyétek el, nagyon jó lesz.

Nagyon mások, mint a keleti parti alapcsapat, és talán az elején ez nagyon fura, de bízzatok bennem, nagyon jó történetek állnak még előttünk.

Pl. Tigra és a viselkedése még jó pár részen keresztül meghatározó és visszatérő elem lesz a sorozatban, komoly következményekkel. De nem semmi, amit kavar a csaj, mi? Egy ilyen cicát én is az ölembe vennék és simogatnék, hadd doromboljon...  :hehe:

Seregély pedig igazán jó főnökné  ;D Milyen jó is az, amikor a csapatvezető hatalmi szóval mit sem ér el, mert lehet, hogy a többieknek ő a főnök, neki viszont csak a fickó, aki nem viszi ki a szemetet!  :lol:
Ráadásul Seregéllyel a későbbiekben komoly dolgok történnek majd, amik alapvetően befolyásolják a csapat sorsát. De azért annyira még ne rohanjunk előre. ;)

Ultron valóban meglepő volt, és a következő két részben is szolgáltatja majd a további meglepetéseket. Érdemes lesz figyelni!

Mégy egyszer, köszönöm a dicsérő és biztató szavakat, mi továbbra is itt leszünk, remélem, ti is!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3483 Dátum: 2011. Szeptember 03., 18:16:18 »
Kezd a West Coast egy jobbféle szappan operához (tudom olyan nem létezik) hasonlítani, de azért csipem. Merőben más mint a Keletiek.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3482 Dátum: 2011. Szeptember 03., 15:18:26 »
Avengers történetekben/képregényekben mostanában nincs hiány itt az oldalon, ennek örülök!  :bravo:

1. Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm a Hatalmi tényező: Avengers 1.2-őt!  :worship: :worship:

Galamb nem írt hülyeséget, szerintem is gyanús a dolog...  :rolleyes:
Strange alakját felhasználva, egy elrejtett időgép segítségével visszautaztatták hőseinket a múltba; csak azért, hogy összegyűjtsék az alma darabjait!
A ,,faóriások'' ezek szerint élő időkapuk???  :badteeth:

2. Köszönöm továbbá még a West Coast Avengers vol. 2. ötödik részét!  :worship: :worship:

Clint milyet hisztizett!  :hehe:
Tigra viselkedése már-már döbbenetes!  :blink:
Pym nem veszi észre, hogy valami nagyon nem oké vele?  :dry:
Seregélyt bírtam ebben a részben: 1. kiállt magáért és Energikonért, 2. védi Tigrát, 3. rendesen odacsapott Russel-nek! Kész anyatigris a szőke; jobban tetszik, mint Darázs (stílusosabb)!  ;D
Ultronon is meglepődtem a végén...  :badteeth:
(Pym milyen kemény volt a telefonban!)  :brow:
Vérfarkas barátunk szívós teremtmény!
Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3481 Dátum: 2011. Szeptember 02., 20:34:22 »
Köszönöm a NPBA v2 5. részét! :worship: :worship:
Sólyomszem tényleg furcsán viselkedett, amikor kiborult. Mert Energikon bevallotta saját bűneit, amiről már volt rá utalás.
Az Ultron és Tigra ügyről látszik, hogy nagyjából kiderül, hogy miről van szó. És ezek szerint erről majd a későbbi történetekben lesznek erről fejlemények.
Nekem tetszik ez a nyugati parti sorozat. Csupa sok mellékszálak vannak más-más szereplők szemszögéből. Persze a Bosszú Angyalai v1-be is néha úgy van.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3480 Dátum: 2011. Augusztus 31., 15:39:59 »
Ej, a tékozló fiú hazatért!!!  ;D
Hol jártál mostanság, hol a madár sem járt?
Semmi baj, mindent megbocsátok, amennyiben nem tűnsz el ismét ilyen hosszú időre.  :hehe:

Köszönöm a jókívánságot.

Nem vagyok benne biztos, hogy a doki egyszerre jelent meg két helyen, szerintem előbb az F4-hez ment, majd nem sokkal utána az Angyalokhoz. Aztán lehet, hogy mégsem  :badteeth:
A mindentudásról pedig csak annyit, hogy nyilván vannak előnyei a főmágusi létnek :)
Meg persze az ereklyéknek lehet olyan mágikus kisugárzásuk, amik érezhetők a megfelelően képzett mágikus elmének a téren és az időn át is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3479 Dátum: 2011. Augusztus 31., 14:40:16 »
Köszönet a Hatalmi tényezők sorozatért, és temészetesen boldog születésnapot!  ;)
Nem semmi, hogy Dr. Strange egyszerre 2 helyen is meg tud jelenni az asztráltestében.
A Doki egyébként igazi mágikus-logisztikus (vagy logasztikai-mágus), mindig biztosítja a hősök utazásához szükséges varázserőt, ismeri az akció idejének hosszát, célját, útvonalát stb.  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3478 Dátum: 2011. Augusztus 29., 12:39:29 »
Repes a szívem, hogy tetszik az új történet. Ráadásul nem fog rétestésztaként túl sokáig húzódni. ÉS külön köszönöm a dicsérő szavakat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3477 Dátum: 2011. Augusztus 29., 12:08:16 »
Köszönöm a dicséretet, igazán jól esik. Igyekszem állandóan fejlődni a fordításban és elhagyni a hibás beidegződéseket.

 Nekem főleg Reed véleménye a fabehemót elképesztő mivoltáról tetszett nagyon, tényleg olyan volt, mintha egy szuperzseni ember fogalmazna a maga nyakatekert módján.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3476 Dátum: 2011. Augusztus 29., 11:42:22 »
Üdv! Köszi a Hatalmi tényező: Bosszú Angyalai 1.2-t,Farek,hopkin! :worship:
Azért az Angyalok csak megsebezték az ő óriásukat.Jó volt,hogy itt többet láthattunk a múltbeli eseményekből,mint a F4 lapjain.Igen válságos helyzetbe került a két angyal.Biztosan nehéz lesz elviselni,hogy ne változtassanak a megtörténéseken,mint ahogy Strange doki kérte.Szóval szuper kezdés,nagyon várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3475 Dátum: 2011. Augusztus 28., 23:59:34 »
Szívesen! Ha nem is naponta, de havi kétszer, 1-1 F4 és Angyali résszel jön a történet, szóval no para!  ;D
A szálak majd a végén futnak össze, addig lehet élvezni külön-külön a részeket.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3474 Dátum: 2011. Augusztus 28., 23:22:24 »
Köszi szépen a Fantasztikus Négyes: Hatalmi tényező 1.1 és a Bosszú Angyalai: Hatalmi tényező 1.2 részét! Remélem nem bak, hogy egy helyen vleményezem a mini kezdő részeit! Nagyon tetszettek az első részek, már alig várom a folytatást!! Remélem elég gyakran jön majd a folytatás!! (mondjuk naponta!!!!  ;D ) Az F4 olyan felvezető történet volt számomra, az Angyalok már egyből belecsaptak a lecsóba!! Kiváncsi vagyok a többiek milyen kalandot élnek át újra, és hogy a két csapat tagjai találkoznak-e a múltba!? Dr Strange feltünése gyanús nekem, itt mintha más valaki irányítaná a szálakat! Köszi mégegyszer!!  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3473 Dátum: 2011. Augusztus 28., 21:50:43 »
Köszönöm a dicséretet, igazán jól esik. Igyekszem állandóan fejlődni a fordításban és elhagyni a hibás beidegződéseket. Persze még mind a mai napig sok függ akár a hangulatomtól is. De pl. a jelenlegi sima Angyalok fordításai kb. egy éve vagy még régebben készültek, ezek meg most. Nem tudom, mennyire érezhető a változás, mind nyelvtanilag, mind a stílusban.

Igen, ezek a klasszikus visszautalások minden szempontból igyekeznek az eredetihez hűek maradni. És ahogy említettem, lehet, hogy egy-két BA történetet még majd eredetiben is láthatunk... ;)
Igen, a történet talán tényleg nem a legerősebb, de vannak benne ötletek. A meglátásod meg... majd meglátod  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3472 Dátum: 2011. Augusztus 28., 21:02:41 »
  Én is köszönöm ezt a különös minit.. Tetszik, hogy tényleg párhúzamossan futnak az események (legalábbis eddig), nincs nagy átfedés,  így olyan, mintha az írók (főszerk. és egyéb döntéshozók)nem akarták volna mindenáron azt, hogy az olvasók meg vegyék mind a két címet.
 A rajzok is szépek, az is jó, hogy felidézték a korábbi rajzolók stílusát (Főleg Ben visszautazásánál látszik) gondolom így akartak tisztelegni az elődök előtt.
 A sztori... hát nem váltja meg a világot, de azért szórakoztató. (Miért van az az érzésem, hogy "Strange doki" megjelenése mögött a szemüveges fószer terve áll?)
 A fordítás: hát igen, remek munka az évek, és a tapasztalat profizmusa köszön vissza minden oldalról! :D
 :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"