Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567538 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3411 Dátum: 2011. Június 26., 21:34:55 »
Később aztán azzal jöttek, hogy ez nem az igazi Terminus volt, hanem egy leigázott - talán - deviáns, akit Terminus berakott a páncélba. Hogy mi okból, az igazából nem derült ki...  :dry:
Az, hogy túlélte-e, jó kérdés. De az még jobb, hogy Amerika Kapitány, minden élet nagy barátja egy szóval sem kérdezett rá Herkulesnél, hogy mi történt vele? Vagy ő is megelégedett a Fekete Lovagnak foghegyről odavetett válasszal, hogy többé már nincs rá gond?  :headscratch:

Nebula meg... ja, vele még lesznek gondok a későbbiekben is, nem is akármilyenek :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3410 Dátum: 2011. Június 26., 21:10:12 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 257.-et!  :worship:

Herkules-ék kicsit jobban hazavágták az ellent, mint anno Reed-ék...  :badteeth:
Végre fény derült Terminus nagy titkára! Herkules nem sokat szőrözött vele...
Túlélte???

Jó nagy kárt okozott a Vadföldön...  :-\
Nebula felbukkanása további bonyodalmakat fog okozni!  :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3409 Dátum: 2011. Június 24., 19:50:05 »
Köszönöm a Bosszú Angyalai v1 257. számot! :worship: :worship:
Terminus tényleg nagy veszély volt a Vadföldön. A végén úgy nézett ki, hogy gyorsan legyőzték Terminust.
A háttérben pedig Csodakapitány távolléte nagyon fura. Mert eddig úgy néz ki a többi Angyalok nem tudják, hogy merre van. És felbukkant Nebula, az űrzsoldosok vezetője. Lesznek még nehézségek a főhősöknek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3408 Dátum: 2011. Június 15., 10:55:19 »
Igen, valóban voltak olyan jelenetek, amik nagyon adták magukat, az a szakadék is olyan hívogatóan tátongott... :)

Wanda most még csodálkozott Vízó felvetésén (ami végül is érthető, hiszen azért általában erről szól az élet ;) ), de a következő - nálunk szerkesztőségi döntés miatt nem olvasható részben  :badteeth: - már tesz is érte, szóval elég hamar befogadta az ötletet  :hehe:

Ha csak rajtunk múlik, akkor még nagyon-nagyon sokáig olvashatod te és a többiek is az oldalon a Bosszú Angyalainak kalandjait!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3407 Dátum: 2011. Június 15., 10:27:57 »
Üdv! Köszi a Vízió és Skarlát Boszorkány v2 02.részt,Farek,hopkin! :worship: :worship:
A gépen zajló csatán azért Tigra is feltalálta magát,hiába érzi,hogy ő a leggyengébb.Későbbiekben egy jó kis bunyótól is elestünk,mert Karom és Ember-Majom egyszerűen otthagyták a Kaszást.(érthető okokból :badteeth: )Aztán amikor szakadékos részhez értünk a történetben,szinte adta magát,hogy itt valaki lefog esni...
A végén Wanda láthatóan ledöbbent Vízió bejelentésén!Összességében nem volt olyan rossz ez a Kaszás sztori.Legalább összekovácsolta Energikont és Víziót.

Itt lentebb olvasom,hogy most a keleti,vagy a nyugati csapat felállása a jobb,erősebb.Én ehhez csak annyit szernék hozzáfűzni,nekem teljesen mindegy.Én személy szerint annak örülök,hogy egyáltalán magyarul olvashatom őket az oldalatok segítségével!És remélem,hogy ezt még sokáig így is marad!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3406 Dátum: 2011. Június 13., 09:34:58 »
Általában véve, sokkal erősebb tagok (KARAKTEREK) alkották a keletieket és az ellenfeleikről még nem is beszéltem.

Én a már többször kijelentettem hogy sokkal jobban csipem az emberi karaktereket mint az erőgépeket (kivéve Herkules, ő vicces :D) közülük is egyik kedvencem Sólyomszem és Henry Pym. Ezzel a két névvel már megvett magának a sorozat. Nem igazán vagyok tisztába a következő részekkel (csak a harmadikkal azt már elkészítettem és sajna nem hengerelt le), de nálam egyenlő helyen van a váró listán a keleti szériával.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3405 Dátum: 2011. Június 12., 20:07:11 »
Aztán amikior a gép lezuhant, hogy gyüjtötte be Ultron őket?  :dry:
Azért hívta a többieket, hogy segítsenek neki.

Megmondom őszintén, nekem a nyugati csapat egy kicsit jobban a szívem csücske, mint a keleti, persze nem minden felállásban. Nem tudom, hogy olvastad-e a történeteket, vagy csak összefoglalókat róluk, de hidd el, lesznek itt nagyon jók, és nagyon jó csapatfelállások is. Ráadásul több, később a csapatba került szereplő, nagy kedvencem, bár soha nem voltak annyira előtérben. Azért adj még nekik esélyt, jó?  ;)

De ezért is szép ez az egész, mert ugye ízlések és pofonok, de végül mindenki megtalálja a magának tetsző képregényeket.

És igen, persze mindig is a keleti számított a "főcsapatnak", de mindig írófüggő, hogy mit hoz ki az adott csapatból, és milyen erősnek írja őket. Azért az, hogy nem voltak és lesznek komoly ellenfeleik a nyugati parti Angyaloknak (Graviton pl. ?) szerintem nem teljesen fedi a valóságot. És többek között nekem azért is tetszett a sorozat, mert pár olyan ellenfelet mutattak be és tettek meg visszatérőnek, akik máshol nem kaptak komolyabb szerepet, de azért komoly fejtörést tudtak okozni.

Szóval a lényeg a lényeg, hogy a keleti és a nyugati parti csapatból mindenki megtalálja a neki valót, legalább az egyik csapat képében. Akinek meg mindkettő tetszik, annak külön örülök :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3404 Dátum: 2011. Június 12., 19:38:04 »
Ne vicceljetek már!!!
Általában véve, sokkal erősebb tagok (KARAKTEREK) alkották a keletieket és az ellenfeleikről még nem is beszéltem.
No comment

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3403 Dátum: 2011. Június 12., 14:18:09 »
Tigrát mindenképpen cserélném, ő már a keletieknél se vált be. Solyomszem, Energikon és Vasember azért elég jó alappillér a csapatban. A keletikenél is megvannak a gyengébb csapattagok még ha Herkules, Ürróka és Csodakapitány jelenleg elég kemény magot képpez is Kapitány, Darázs és Fekete lovag (jelenlegi felállást tekintve) már mind irotol függöen erössek mert személy szerint egyik se nagy durranás ha az adatlapját nézed(még ha kapi agyon is van sztárolva mert hiper szuper bunyos).

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3402 Dátum: 2011. Június 12., 13:32:02 »
,,Erőgépek'' vannak mindkét csapatban (egyenlő elosztásban):
Herkules és Űrróka (majd később Namor, a Torpedó - Energikon és Vasember

Sólyomszem van akkora stratéga és (talán harcos is), mint Amerika Kapitány; ráadásul kevesebb évvel a háta mögött!

A két hölgy (Seregély, Tigra) tényleg nem ,,nagyágyú'', de azért ők sem piskóták!
(Seregély túl van egy SHIELD kiképzésen, méltó vetélytársa lehetne a Fekete Özvegynek; Tigra ereje, ügyessége, gyorsasága pedig Bestiáéhoz hasonló!)

Persze, most sem Bestia, sem az Özvegy nem tagja a Keleti Angyaloknak; Darázs azért hangsúlyosabb szereplő náluk (Seregélynél és Tigránál)!

Azért valljuk be, egy Élő Villám, Pók, Tűzmadár, Sólyomszem, Hadigép, Energikon összeállítású csapat felvenné a versenyt a mostani Keletiekkel!  :brow:


Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3401 Dátum: 2011. Június 12., 11:22:13 »
Semmivel sem gyengébb a nyugati csapat a keletinél

Egy erőteljes karakter sincs ott, a mostani felállásban, de a későbbiekben sem változik ez sokat.
Nézd meg kik fordultak meg a keletieknél...
Eleve az ellenfeleik is gyengébbek lesznek szvsz...

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3400 Dátum: 2011. Június 11., 14:19:49 »
Idézet
Hát ez nekem elég komolytalan lett, a keleti partot mindig jobban kedveltem, ráadásul ez a csapat (Vízió és a boszi kivétel ugye), elég gyenge is, semmi stílusos szereplő.

Ezzel én, személy szerint, nem értek egyet!

Semmivel sem gyengébb a nyugati csapat a keletinél (talán annyival, hogy Clint-ék most csak öten vannak /Pym-ot nem számolom/; de már nem sokáig)!  :rolleyes:



Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3399 Dátum: 2011. Június 11., 13:07:55 »
Kíváncsi lennék hogy győzték le Ultront és Góliátot. A végén az a kép, ahogy Tigra egy kötéllel megkötözi Góliátot...  :headscratch:
A másik meg hogy Ultron hogy találta meg őket?  :nemtudom:
Aztán amikior a gép lezuhant, hogy gyüjtötte be Ultron őket?  :dry:

Hát ez nekem elég komolytalan lett, a keleti partot mindig jobban kedveltem, ráadásul ez a csapat (Vízió és a boszi kivétel ugye), elég gyenge is, semmi stílusos szereplő.

Azért kösz, remélem lesz ez ennél jobb is.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3398 Dátum: 2011. Június 08., 22:11:42 »
Kicsit elkapkodták a végét, ennyi; nem írtam azt, hogy nem tetszett!
Na azééééé'...  ;D

És ne aggódj, Ultron nem ment olyan nagyon messzire, sőt...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3397 Dátum: 2011. Június 08., 21:44:27 »
Összességében nekem is tetszett, mert rendkívül jól indult a story!  :brow:
Kicsit elkapkodták a végét, ennyi; nem írtam azt, hogy nem tetszett!
Kicsit sok volt Ultron az elején, ez volt talán az oka annak, hogy nem láthattuk pl., ahogy a végén eliszkol...  :rolleyes:

A főszereplő végül is Energikon és Vízió volt, ők pedig jól szerepeltek!  ;)
Igen, utánanéztem, Nekra felbukkan még!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3396 Dátum: 2011. Június 08., 21:29:49 »
Asys:

Ízlések és pofonok, nem mindenkinek tetszhet minden ugyanúgy, de ez pont jó, mert így legalább van miről beszélni!  ;)

Nekem tetszett a történet összességében, a vége sem csak a szokásos sablonos nagy tömegverekedés volt. Valóban, lehetett volna talán egy kicsit több akció, de néha a sejtetés többet ér, mint a premier plán akció. Én pl. ezért bírtam a legjobban az 1. Taxi filmet, mert ott még nem csak látványos autós üldözésekkel akarták eladni az egészet.

Kaszásból itt egy idióta, szűk látókörű barmot csináltak az alkotók, komolyan mondom, néha már nekem volt kínos, miközben olvastam meg fordítottam...  :badteeth: De legalább tényleg lovagias volt.  :worship:

De, Nekra szerepelt még BA képregényekben, de jóval később, és talán a nyugati vonalon. Majd egyszer eljutunk addig is

keildavid:

Örülök, hogy tetszett, és igen, innentől valóban folytatódik, ráadásul felváltva a két Angyali sorozat. Szóval nem lesz hiány a bosszúállásból! ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3395 Dátum: 2011. Június 08., 20:36:47 »
Én is köszönöm a Vízió és Skarlát Boszorkány vol. 2. második részét!  :worship:

Nem tudom, én kicsit többet vártam az utolsó résztől...  :dry:
Olyan kurtán, furcsán lett vége (jól indult a story, de elég gyengus lett a vége...)  :-\

Energikon és Vízió összeborulása várható volt!  ;)
Ez a Kaszás tényleg nem tiszta agyilag; viszont mekkora hősszerelmes, még a nagy bajban is csak Nekrá-ra tud gondolni!  ;D
(A hölggyel mi lett; ha jól emlékszek, a továbbiakban ő már nem szerepelt Avengers képregényben...)
Ember-Majom és Karom menekülésekor jót röhögtem!  :badteeth:
Mutathattak volna egy kicsivel több bunyót (Góliát-ra és Ultron-ra célzok)...  :dry:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3394 Dátum: 2011. Június 08., 19:25:16 »
Köszi a Vízió és Skarlát Boszorkány v2 2. részét! :worship: :worship:
Remek befejezés ez a NYPBA közös történet. Végül elérkezett a leszámolás a három Williams testvérek között. Bár tényleg fura volt, hogy Vízió is testvérnek számít Energikon és Zord Kaszás között. De erről is kiderült, hogy miért van ez így.
És most bár véget ér a Vízió és Skarlát Boszorkány képregénynek, de az jó hír, hogy folytatódni fog mindkét Bosszú Angyalai sorozat(Nyugati és Keleti Parti).
Sok sikert kívánok nektek a BA sorozat honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3393 Dátum: 2011. Május 31., 19:55:37 »
Vízióval és Boszival később történnek majd még drámai dolgok, szóval ami késik, nem múlik.

Kaszás idiotizmusára pedig nem tudok mit mondani.  :hehe:

A Vadföldes történet elég hamar lezárul, utána pedig "főállásban" foglalkoznak majd végre Csodakapitánnyal :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3392 Dátum: 2011. Május 31., 19:47:04 »
Én köszönöm a V1 250 körüli részeket, (kicsit lemaradtam az olvasással). Nagyon tetszett Vizió vivódása a világurqlommal kapcsolatban, viszont lehetett volna kissé drámaibb a távozásuk Boszival. A Vadföldös sztori is jónak igérkezik, köszi mindkettőtöknek.  :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3391 Dátum: 2011. Május 31., 09:30:27 »
Üdv Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2.002-es számot,Farek,hopkin! :worship:
Hehehe,ez a Kaszás valóban egy idióta,nem szereti a feketéket,de egy albinó fekete nőért meg odavan :badteeth: Nem gondoltam volna,hogy Energikont ilyen parásnak látom...Ulrton jól meglepte a csapatot.Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3390 Dátum: 2011. Május 30., 09:07:54 »
Ultron aranyos volt, ahogy bekukkantott a szélvédőn!  :badteeth:
Nem értem, nincs valami primitív radar a repülőjükön? Vasember sem vette észre, hogy megemelkedett a közelben az adamantium szint?  :badteeth:
:lol: Simán elképzeltem a jelenetet: Angyalok, emelkedik az Adamantium szint! Ez csakis azt jelentheti, hogy Ultron közeledik... vagy Rozsomák... vagy Oki doki... vagy Célpont... esetleg Halálcsapás Úrnő... netán Gólyaláb... vagy még egy rakás másik lény... ööö... szóval... valaki jön, az tuti!

Ezek a támadó Hulk-gatyák a 13-as évszámban annak idején nekem is okoztak vidám perceket :)

Kaszás pedig tényleg egy Balfasz (lehet, hogy rokon az űrcirkálón szolgáló Balfaszoknak?  :badteeth:) Ha fajgyűlölő lennék, akkor vagy nem fekete társakat gyűjtenék magam köré vagy pedig bőrt húznék a fogamra, amíg szükség van rájuk. Ehhez képest... sok ostoba szupergonoszt láttam már képregényes érdeklődésem során, de azért ő benne van az élmezőnyben...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3389 Dátum: 2011. Május 28., 22:34:49 »
A rám is vonatkozó részét nagyon szívesen mindenkinek. :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3388 Dátum: 2011. Május 28., 16:13:39 »
Farek mesternek, Hopkin-nak és Genzo-nak köszönöm az előző két honosítást!  :worship: :worship: :worship:

1. Avengers Annual 13.:
Ez a Zola nem semmi fazon; ahhoz képest, hogy nincs feje, elég okos!  :badteeth:
(Ennyi Angyal-t sakkban tartani nem kis dolog!)
Ezek a náci háborús bűnösök már csak ilyenek Marvel berkekben; pofátlanok, arctalanok vagy fejetlenek...  :badteeth:
Egyedül a módszer volt egy kicsit, hm; poénos...  ;D
Földből kinövő, beszívott ,,Hulk''-ok; támadó, puding-szerű alsógatyák (!), meg kell ezt még emésztenem...  :badteeth:
Foton (nem tudom őt már Csodakapitány-nak hívni, bocs) vitte most a prímet!
Bestia tényleg vicces volt!  :hehe:

2. West Coast Avengers vol. 2. 2.:
A Kaszás egy idióta, ez most megint bebizonyosodott...  ;D
Nem kell neki Energikon, se Vízió; beérné egy zombival!  :dry:
Ember-Majom rendesen kiakadt...
Vízió és Energikon között (akarva-akaratlanul) sok a hasonlóság; mindkettejüknek el kellett volna pusztítania azokat, akikkel most éppen vannak...  :rolleyes:
Ultron aranyos volt, ahogy bekukkantott a szélvédőn!  :badteeth:
Nem értem, nincs valami primitív radar a repülőjükön? Vasember sem vette észre, hogy megemelkedett a közelben az adamantium szint?  :badteeth:


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3387 Dátum: 2011. Május 27., 19:25:22 »
Köszi a Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 2. részét! :worship: :worship:
Nagyon jók ezek a történetek. Micsoda érdekességek derülnek ki. Simon Williams(Energikon) és Nagy Kaszás(Eric Williams) múltjáról. Vízióról nem gondoltam, hogy végül pozitív érzelmi sokkot okoz egy élő rokonnak. Tényleg csupa meglepetések vannak a történetben.
A Nagy Kaszás tényleg nem fogta fel, hogy Energikon valóban a testvére. Bár ez is kiderült, hogy miért is van ez így.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3386 Dátum: 2011. Május 26., 20:45:32 »
El bizony. Hidd el, nem fogsz benne csalódni. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3385 Dátum: 2011. Május 26., 20:35:19 »
Egyszer tényleg el kéne már olvasnom azt is, talán pont ma este :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3384 Dátum: 2011. Május 26., 20:33:11 »
Nem. Szerintem eredetileg azt akarták, de aztán ugye behozták az igazi Herkulest. Szóval a Mindörökké Angyalok egyik részében megmagyarázták, hogy azok Űrfantomok voltak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3383 Dátum: 2011. Május 26., 19:54:17 »
Most olvastam el újra a BA v1 010et, úgy emlékszem ez volt az első melóm a Hzsn és nem tudom hogy akkor feltűnt e vagy megemlítettem e hogy az Immortusd által megidézte Herkules vajon megegyezik e a később(a hzs idő folyamon épp most is) bosszúangyal Herkulessel?!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3382 Dátum: 2011. Május 24., 11:23:56 »
Köszönjük mindenkinek.
Igen, ahhoz képest, hogy mi Hulk volt, egész jól tartották magukat ellenük, míg rá nem jöttek a végső megoldásra. Nem volt azért rossz, bár kiemelkedő sem.
Viszont ami öröm számomra, hogy ezzel elértünk most oda, hogy a következő három évszám (főleg a következő, ami nagyon szervesen kapcsolódik a jelenleg is futó történethez) a maga helyén és idején fog kimenni.

És már nem kell sokáig várni, a következő Angyali frissítésre...  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"