Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567150 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3381 Dátum: 2011. Május 24., 11:16:31 »
Üdv! Köszi a v1 13. éves különszámot,Farek,hopkin,Genzo! :worship:
Hmm,nem volt rossz,de különszám ide vagy oda,elég gyorsan lenyomták a főellenséget.Pedig Kapi állítása szerint 80%-ban bírják ezek a klónok a valódi Hulk erejét,igaz,hogy agyatlanok,de valami nagyobb ellenállásra számítottam.Meg a számbeli fölényüket ki sem használták..Szóval kicsit gyorsra sikeredett a győzelem,persze ehhez Csoda Kapitány képessége is kellett.
Várom a következő Angyal történetet!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3380 Dátum: 2011. Május 24., 00:40:56 »
Idézet
Melyik az a képregény, amir gondolsz?

Konkrétan az Annihilációra. Még olvasom, a Hódítás része hátravan, de ez überel most nálam mindent. Hatalmas történet!

Ami pedig az aláírásban van, az érvényes mindig és mindenkor. ;)

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3379 Dátum: 2011. Május 23., 23:06:01 »
Nekem kifejezetten tetszett ez a különszám. Reménykedtem benne hogy "Óriás" majd hatalmasra nő és így szabadul ki Zola fogságából de ez elmaradt. Egyre türelmetlenebbül várom már hogy ismét hősként tűnjön fel, még akkor is ha bizonygatja hogy neki ugyan semmi kedve. A végén viszont nem értem miért kell kvázi megsemmisíteni Bruce munkáját ahelyett, hogy mondjuk Reed (aki amúgy is tudtommal a leggógyisabb csóka) felügyelete alá helyeznék.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3378 Dátum: 2011. Május 23., 21:46:46 »
Ezer köszönet Farek-nak, hopkin-nak és Genzo-nak A Bosszú Angyalai 13. éves különszámért! :worship: :worship:
Kicsit fura volt, hogy több Hulkok is voltak. Eleinte tényleg nem volt világos, hogy mi történt, de végül kiderült, hogy ki volt a háttérben a főellenség. És tényleg igaz, a HálóZsákon tényleg nem szerepelt eddig az a titokzatos ellenség.
A történetben ugyanúgy voltak vicces poénok. Főleg Bestia és Amazon, akik tényleg vicces beszólásaik vannak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Avengers képregények
« Válasz #3377 Dátum: 2011. Május 23., 16:35:13 »
Panda hüvelykje?  ;D
Majdnem az lett a hírkép. ;D
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3376 Dátum: 2011. Május 23., 16:29:38 »
Nagyon szépen köszönöm a 13-ast.  :worship: Érdekes nem is tudtam, hogy van Avengers/Spaceballs crossover, pedig az ötödik oldalon középen egyértelműen ott van az egyik Balfasz.

Panda hüvelykje?  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3375 Dátum: 2011. Május 23., 08:19:05 »
Ja, ezentúl, mikor köszönetet írnál, csak annyit kell írni, hogy "lásd az aláírásban" :) !

És igen, valóban izgalmas lesz a folytatás, minden vonalon zajlani fognak az események.
Ka-Zar pedig a Marvel válasza Tarzanra, egy nem titkolt koppintás. Még a társadalmi hátterük is hasonló.

Melyik az a képregény, amir gondolsz?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3374 Dátum: 2011. Május 23., 03:51:49 »
Hello!

Jó történet a 256-os BA frissítés, kíváncsi vagyok a folytatásra... ahogy látom, izgalmasnak ígérkezik. Ezt a dzsungelben élő "kardfogúszelidítőt" eddig viszont még sehol sem láttam. Érdekes tag lehet. :)

És: köszönöm én is!  :rolleyes: (Be fogom írni ide alulra állandó szövegnek, hogy folytatólagos köszönettel tartozom, minden egyes honosításért - ami így is van, csak elég hülyén néz ki mindig kiírni, hogy köszi, köszi, köszi. Szerintem alapvető a köszönet, s hogy mindenki örül, mert ha ti nem csinálnátok, akkor nem olvasnánk ezeket a jó sztorikat. És ez egy másik sorozat kapcsán jutott eszembe, ami annyira tetszik, hogy elgondolkodtam rajta, hogy vajon a Hálózsákos csapat munkája nélkül mit hagytam volna ki!!)

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3373 Dátum: 2011. Május 21., 22:12:52 »
Nagyon szépen köszönöm az Avengers vol. 1. 1,5-et!  :worship: :worship:

Élveztem ezt a részt, vegyítve volt a retro hangulat a 90-es évek tökösségével!  ;D
A grafika haláli, Vasember (eléggé ,,merevnek'' tűnik Tony) és Hulk (bedrogozott, parókás Shrek) viszi a prímet...  :badteeth:
Darázs pedig úgy néz ki, mint egy Jetstone rajzfilmfigura!  ;D
Csinálhattak volna egy F4 vs. Loki képregényt is, kölcsönös tiszteletből!  :brow:
Mindenesetre aranyos, bájos történet volt!  :bravo:

Köszönöm továbbá az Avengers vol. 1. 256.-ot!  :worship: :worship:

Tényleg jó részek következnek majd, remek harcokkal, jó szereplőkkel, izgalmas storyk-kal!  :brow:
Hú, mennyit változott Darázs az első részekhez képest!  :)
Itt már nem csak a férfiak érdeklik, vannak saját gondolatai is...  :badteeth:
Mindenesetre, elég durva, hogy ő a csapat vezetője ill. elnöke!
Ez elég merész lépés a többiektől!



Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3372 Dátum: 2011. Május 19., 08:46:52 »
Hát, hopkin, nehéz a szénbányászok élete  :lol:
Meg a beíróké is :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3371 Dátum: 2011. Május 19., 06:58:33 »
Francba mikor már kezd minden sztori egyre izgalmasabb lenni és már érdekel a vége, na akkor szol be az egyetem :D (persze csak egy hétig) Ráadásul mikor beírom várhatok 2-3 hónapot a kommentekkel mire kikerül a képregény és meglehet vitatni a dolgokat, addigra már el is felejtem a dolgaimat. Nehéz a beírok dolga. Már én is várom a csodakapitányos sztori végét.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3370 Dátum: 2011. Május 17., 13:38:22 »
Terminus harcolt már a JLA-val is!  :rolleyes:
(Egy remek Marvel/DC crossover-ben, természetesen!)  :brow:
A történet itt olvasható a HálóZsák-on!  :nezze:

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3369 Dátum: 2011. Május 17., 12:30:35 »
Terminus megütközött az X-Mennel (X-Men Annual 012), az angyalokkal (BA Annual 19, v1 257) több ízben is, az F4-el és a Kvazár Pókember (Kvazár 007) kettőssel.
Felemás sikerrel  :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3368 Dátum: 2011. Május 16., 15:11:22 »
Oks,köszönöm a válaszaitokat! :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3367 Dátum: 2011. Május 16., 14:59:37 »
Reed nem intézte el, csak ,,elrakta az útból'' (Terminus-t elnyelte a föld, szó szerint!); magyarul lepasszolta az Angyaloknak...  :badteeth:
Na igen, Reed a könnyebbik végét fogta meg a dolognak... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3366 Dátum: 2011. Május 16., 14:21:22 »
Terminus az F4-gyel előbb találkozott!  ;)
Reed nem intézte el, csak ,,elrakta az útból'' (Terminus-t elnyelte a föld, szó szerint!); magyarul lepasszolta az Angyaloknak...  :badteeth:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3365 Dátum: 2011. Május 16., 11:24:03 »
Üdv! Köszi a 256-os Angyal történetet,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Remélem Csodakapitány hamarosan túljár a fogvatartói eszén,és kiszabadul,hogy segíthesse csapattársait Terminus ellen!Jó nagy böszme,de mintha úgy emlékeznék,hogy Reed a F4-ből elintézte volna már.Vagy ezután fogja?Már nem emlékszem.. :headscratch: :nemtudom: Mindenesetre nagy csata várható!Nagyom várom a folytatást!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3364 Dátum: 2011. Május 15., 17:37:11 »
Szívesen, és bizony, igazad van a következő részeket illetően :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3363 Dátum: 2011. Május 14., 16:53:10 »
Köszi a legújabb angyalokat, nagyon jó volt, több szálon futnak az események, és kivételesen minden szál érdekes. A következő részek is nagyon jók lesznek, várom már.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Avengers képregények
« Válasz #3362 Dátum: 2011. Május 13., 20:48:45 »
Gratulálok az Angyalok 256hoz választott kis képhez, olvasó csalogató  :D . Mondjuk én azt a fél szövegbubit lesatíroztam volna róla.
Én is, ha nem 14:59-kor jutottam volna oda, hogy kikeressem, melyik kép legyen a hírhez. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3361 Dátum: 2011. Május 13., 20:27:11 »
Gratulálok az Angyalok 256hoz választott kis képhez, olvasó csalogató  :D . Mondjuk én azt a fél szövegbubit lesatíroztam volna róla.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3360 Dátum: 2011. Május 13., 20:25:15 »
Ezer köszönet Farek-nak és hopkinnak a Bosszú Angyalai v1 256. számért! :worship: :worship:
A Bosszúangyalok persze nem tudnak még semmit, hogy hol van Csodakapitány. Persze az egyelőre úgy néz ki háttérbe maradt. Az árgus szemek, akik figyelik őket nagyon titokzatosak.
És látom, hogy felbukkant Terminus is, aki anno az F4-ben is szerepelt.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3359 Dátum: 2011. Május 11., 12:59:56 »
Idézet
Ra's Al Ghul, Metron, Atrocitus. Pl.

No jól van, meglehet, hogy egy kicsit túloztam... mivel annyira nem ismerem a DC-t én sem, bár szeretem. Ez a három név is ismeretlen volt nekem. De köszönöm, hogy előhozakodtál ezzel, mert lesz mi után kutatnom; folyton keresem a karakteres, markáns, magas intelligenciával megáldott antihősöket. Bár a neten inkább a Marvel képregényekből van több (ahogy én látom), angolul meg annyira nem tudok.

Idézet
és Joker? Most azon felül hogy egy őrült barom, elég mélyen megírt személyisége van

Pont ez volt a bajom vele mindig, hogy egy őrült barom. :D Igazad van abban, hogy a személyisége komplexebb, de ami a világuralmi törekvéseit illeti... sok esetben inkább röhejes. Mert aki teszem azt a városházába akar lőni egy rakétát ahelyett, hogy elfoglalná a városházát... semmi értelem nincs benne. S hát rombolni könnyebb, mint építeni, az őrült pedig megelégszik a rombolással. ;)

Egyébként a Marvel Database oldalon szoktam a karaktereknél figyelni, hogy ki, milyen számokban szerepelt. Sok főgonosz szembeszállt már az Angyalokkal, hogy maradjak már a témánál is, de sajnálatomra, rengeteg szám még nem elérhető (pláne néhány despota önálló sorozata)... de sok igen, ezekre vadászgatok. :)

Idézet
Egy év sem kell, és névadód is meglátogatja őket

Valóban? Akkor igencsak várom.  :D

Idézet
Thanos talán a legfőbb cselszövő

Én is így gondolom. Nem hiába az első helyen van a kedvenceim közt. Most már. Próbáltam figyelemmel kísérni az általad is említett változásokat, amik vele kapcsolatosak, szerencsére eddig jó sok cuccot sikerült összeszednem, amikben ő is szerepelt. S hát, Fátumot tényleg kenterbe veri. De ez nem gond. Attól még Fátum, Fátum marad. :) Ami meg Terraxot illeti... na igen, az ereje az átlagon felüli, ami kiemelte számomra a többi közül, az a hataloméhsége és a hódítás utáni vágya volt. Kangot meg azért (is) szeretem, mert néha igencsak kellemetlen napokat tud adni az Angyaloknak, köztük, az olyankor mindig nagyon szigorúvá váló és beinduló Amerika Kapitánnyal, akit annyira szeretek... :D
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Avengers képregények
« Válasz #3358 Dátum: 2011. Május 10., 22:03:17 »
Öm, és Joker? Most azon felül hogy egy őrült barom, elég mélyen megírt személyisége van. Akárcsak Harvey-nak, bár őt egy jó ideje elbagatellizálják

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3357 Dátum: 2011. Május 10., 17:04:37 »
A DC-ben meg egy sincs (gyenge kivétel Lex Luthor). Sz'al csak ennyi. :)

Ra's Al Ghul, Metron, Atrocitus. Pl.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3356 Dátum: 2011. Május 10., 13:33:42 »
Semmi gond, annyira azért nem voltál off. :)

Sajnos a DC-t nem igazán ismerem jól, szóval erről a részről igazából sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudom a hozzászólásodat.
A Marvelnél valóban sok eszes és visszatérő ellenség van, és ezek közül elég sok rendszeresen összecsap az Angyalokka. Egy év sem kell, és névadód is meglátogatja őket egy 3 részes történet erejéig...

Thanos talán a legfőbb cselszövő, én legalábbis annak tartom, bár persze az a Thanos, aki most megjelenik a képregényekben, egy hosszú fejlődési folyamat eredményeként jutott el ebbe a fázisba, korábban nem volt ő ennyire árnyalt. Szerintem még Fátumot is kenterbe veri, ha arról van szó.  :brow:
Terraxot inkább csak erősnek tartom, mint okosnak, Galactus pedig valóban elkülönül a többiektől.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3355 Dátum: 2011. Május 10., 13:11:22 »
Idézet
De azért milyen érdekes, egy odavetett rajz milyen gondolkodásra tudja késztetni az embert, nem?

Az biztos; ezért tartom én a képregényrajzolást is művészetnek.

Nos, amíg nem olvasok át egy újabb adag sztorit és írok róla, s valamint amíg nincs frissítés, addig néha feldobok egy-egy - számomra érdekes - témát. Vagyis, inkább csak írogatok ezt-azt, hogy ezek a jópofa rangok változzanak a név alatt. :)

Szóval nemrég mondtad:

Idézet
Külön öröm, hogy egy hozzád hasonló gazfickó rajongót ;D is megérintenek a hősök.

Na azért nem minden gazfickót kedvelek. Például az ilyen Crusher Creel féle "nincs agyam de lezúzlak" típusú alvilági figurák sosem jöttek be. Hulkot sem szerettem emiatt sosem. Bár ő a "jó" oldalon áll, de ezek a melákok nem annyira szimpatikusak. A Marvelben elég értékelhető antihőst találtam magamnak... Thanos, Kang, Fátum, Magneto, Terrax... meg talán Galactus. Szóval akiknek van eszük... igaz, Terrax nem akkora lángész, Galactus meg inkább inkább egy, a fennmaradásáért küzdő független lény. A DC-ben meg egy sincs (gyenge kivétel Lex Luthor). Sz'al csak ennyi. :)

Elnézést, ha egy kissé off voltam.

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3354 Dátum: 2011. Május 10., 10:27:23 »
Igen, ott is ő volt Vasember, a nyugati parti minisorozatban vissza is utal a történtekre. És igen, valóban nagyon jó történet.

Az a mosoly valóban egy egyértelmű sunyi mosolynak tűnik, de hiába gondolkodtam rajta sokat, végül nem lett belőle semmi a későbbi részekben. Nem tudom, hogy vajon megváltozott-e az eredeti koncepció, vagy valami más történt-e. Vagy pusztán a rajzoló volt vicces kedvében :)
De azért milyen érdekes, egy odavetett rajz milyen gondolkodásra tudja késztetni az embert, nem?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3353 Dátum: 2011. Május 10., 08:52:09 »
A Titkos Háborúban sem Tony Stark volt a Vasember. Még kérdezte is Reed Richardst, ahogy szerelték a sérült páncélját azt hiszem, hogy meglepődik-e azon, hogy egy fekete férfi van a páncél alatt... ami Nyílnak föl sem tűnt, annyira lenyűgözte a páncél technikája. :) (Piszok jó sztori egyébiránt a TH!)

Egyébként az a mosoly, amiről szó esett, szerintem már csak azért is érdekes, mert egyrészt minek tette volna oda bárki azt a képkockát?, másrészt tipikus sunyi mosoly, ami jól van ábrázolva ahhoz, hogy ne lehessen félreérteni. De ha később nincs belőle semmi, akkor csak amolyan "gondolkodj csak rajta" dolog.  :D
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3352 Dátum: 2011. Május 09., 19:33:03 »
Az, hogy Vasember és Szerver között van kapcsolat, szerintem már ránézésre is elég nyilvánvaló volt, később meg is erősítették. Hogy pontosan milyen is ez a kapcsolat? Egyelőre maradjunk annál, hogy Szervert Vasember tanította be, aztán meg majd... később meglátjátok :) És hogy hány Vasember van? Vasmeber jelenleg csak egy, a jó öreg Tony Stark, de azért az évek folyamán rengeteg ember viselte hosszabb-rövidebb időre a páncélt, és nem csak elternatív univerzumokban, hanem a fővonalon is. Elég csak megnézni az oldalunkon a nyugati parti Angyalok első, 4 részes minisorozatát, ahol James Rhodes viseli. Szóval szerintem Szerver a "klasszikus", Tony Stark-féle Vasemberre akart ezzel célozni.

Az új Martalócnak (eredeti neve Freebooter) nincs tényleges köze a mutáns Martalócokhoz, akik a Mutáns Mészárlást elkövették, pusztán a fordítók szeszélyéből viseli ezt a nevet.

Ahogy korábban írtam, igazából én sem tudom hová tenni azt a mosolyt. Talán tényleg csak annak szólt, hogy ő már látta a felmentő sereget...  :nemtudom:

És jó látni egy újabb BA olvasó véleményt, köszönöm ezt, és a dicséretet is!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"