Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567427 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Avengers képregények
« Válasz #3351 Dátum: 2011. Május 09., 19:04:35 »
Hada gratuláljak: gratulálok! Tényleg nekem tetszik honosításaid. Én is nagyon szeretem 90-es évek képregényeiket, imádom! :) Csak egy kérdésem, tehát kettő is. :D
Egy: Tényleg, Szerver tanítója - eredeti vasember? Hogy értsem, "eredeti" szó? Hány vasember van mostanában? :)
Kettő: Martalock, ez nem alagútban, vagy földben lakosok (mutánsok), amikor X-men-nek harcolnak? Picit megzavarodtam, biztos jó egyenes információt fogok kapni Farek úrtól, vagy másik olvasóitól. ;)
Izé...
Három: Tényleg Nagykövet mosolyja tényleg furi. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3350 Dátum: 2011. Május 09., 13:11:25 »
Pontosan! És a következő számok is hasonló módon egy-egy régi számot fognak megidézni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3349 Dátum: 2011. Május 09., 12:06:05 »
A borító tényleg ismerős. A klasszikus Bosszú Angyalai v1 16-os szám borítójára hasonlít.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3348 Dátum: 2011. Május 09., 09:10:11 »
Ja, egy kérdés, amit korábban elfelejtettem feltenni: ugye mindenkinek ismerős volt a borító?  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3347 Dátum: 2011. Május 09., 08:40:29 »
És egy újabb elégedett olvasó!  :) Legalább ez a hét is jól indul, ha egyébként meg dolgozni kell...  :-\ Külön öröm, hogy egy új mellett egy régebbi történetet is értékeltél. Mindig öröm, ha valaki akár csak utólag, de behozza a lemaradást, és véleményez.

Öröm számomra, hogy mások is meglátták a Jövő Angyalaiban a potenciált, és nem csak nekem tetszenek a történeteik. A rajzokkal szerintem sincs semmi gond, a kilencvenes évek még jobb jegyeit hordozzák magukon.
Külön öröm, hogy egy hozzád hasonló gazfickó rajongót ;D is megérintenek a hősök. Miss Carter neve valóban árulkodó, bár, ha jól emlékszem, nem derül ki, hogy vajon Ami Kapi lánya-e, vagy sem. De az biztos, hogy nem véletlen a Carter név.  :brow:
Szerver pedig nem véletlenül viselkedik gyanúsan, érdekes dolgok fognak még kiderülni róla. De természetesen, mint mindig, a kép most is árnyaltabb, mint az ember gondolná.
Számodra sajnálatos módon Kang nem jelenik meg a sorozatban, de remélem, ez nem fordít el tőlük, mert lesznek jó történetek, és az utolsó 3 rész szerintem nagyon tetszeni fog!

Köszönöm dicsérő szavadi az Olümposzi kalanddal kapcsolatban, még az elsők között került honosításra már vagy több mint 5 éve. Hej, de rég is volt! Még az Alapító Atyák egyikével, Michoval követtük el, ha jól emlékszem. Nyilván ez is magyarázat részben a minőségbéli hibákra, manapság már biztos szebben és jobban nézne ki. Meg - remélhetőleg - az én fordítói stílusom is fejlődött. Bár néha, egy-egy régebbi honosítást megnézve elcsodálkozom, hogy mennyire jól és frappánsa fogalmaztam.  :lol: Vagy ez, vagy pedig az akkori beíró időt és energiát nem kímélve beírás közben javított a szövegeimen is.  :hehe:
Azért remélem, hogy ezek a minőségbeli hibák nem vették el teljesen a képregény élvezeti értékét.

Maradj velünk továbbra is, jönnek még jó részek és meglepő minisorozatok is!

"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3346 Dátum: 2011. Május 08., 23:19:02 »
Üdvözlet!

Végigolvastam ma az A-Next eddigi négy részét és egész jó - a rajzstílus is színvonalas. Jópofák ezek a kis hősök, nagyon odateszik magukat, hogy méltó utódjai legyenek a régieknek. Őket nézve most már jobban tudom értékelni az olyan karaktereket, mint Thor (ha már hősök, ami nálam ritka, akkor ő az egyik legjobb), vagy Vasember. S persze nem hiányozhat Amerika Kapitány utódja sem, egy nem kevésbé szőke, nem kevésbé kék szemű és mindhalálig amerikai - ezúttal - nő. A neve mellesleg mindent elárul, a víz kivert tőle.  :lol: Ahogy látom, a következő számban - amit nagyon fogok várni - Fátummal akadnak majd össze, de én nagyon remélem, hogy Kang is tiszteletét fogja majd tenni náluk egyszer. S bár minden bizonnyal legyőzik (ahogy gondolom Fátummal sem lesz másképp), vagy visszavonul a túlerejükkel szemben, de odapörköl majd nekik egy pöttyet.  :hehe: Egyébként kíváncsi vagyok, ki lehet ez a Szerver, elég gyanúsan viselkedik.

Közben letöltöttem és elolvastam az Olümposzi kalandot is. Piszok jó történet! Nagyon szeretem az ilyeneket. A végén rendesen bosszantott Zeusz ostobasága, és azon vettem észre magam, hogy az Angyaloknak drukkolok. :D Szóval nagyon jó... habár a minőséggel nem volt minden rendben, ahogy tapasztaltam. A képek néhol elég homályosak, maszatosak. De valahogy nem zavart annyira. Külön kiemelném elismerésemként azt Farek, hogy a fordításnál nagy figyelmet fordítottál Thor és az istenek régies szövegvilágára, a szavakra, amiket használnak. Nagyon szeretem ezeket. És az ilyen hosszú sorozatokat is. Örülök tehát, hogy honosításra kerültek ezek a részek, nagyon köszönöm! Szerintem elő fogom venni sokszor és újra elolvasni, ahogy a legtöbb jó sorozattal is ezt teszem rendszerint. :)

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3345 Dátum: 2011. Május 08., 16:39:55 »
Gorgonita, a véleményeddel nagyon bearanyoztad a napomat!
Örülök, hogy ennyire neked bejön az az új - sőt, két új - csapat! Szerintem is nagyon jók, és bár már csak 8 rész van hátra, hidd el, lesznek még érdekes fejlemények és jó történetek!
És bár olyan havi rendszerességet nem tudok ígérni, mint a sima Angyalok esetében - eléggé tele van a naptár  :badteeth: -, de most van beíró is a maradék részekre, szóval igyekszem a lehető leggyakrabban frissíteni ezt a részleget is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3344 Dátum: 2011. Május 08., 07:47:42 »
Ez a csapat méltó Avengers-utód. Az új karakterek friss konfliktusokat, titkokat hoznak magukkal a kúriába. Az alkotók hűen őrzik a hangulatiságot. A poénok -jelen esteben B2 brutális vezetési technikája, és magyarázata a késésre - ülnek, és igazán együtt lehet érezni a csapattagokkal. Amarikai Álom pedig kitalált karakter ide vagy oda, álmaim szuperhősnője. 

(Kissé jöhetnének gyakrabban az epizódok, mert vissza kellet keresnem, hogy hol is tartottunk a mesében legutóbb.  :worship:)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3343 Dátum: 2011. Május 07., 19:44:08 »
Örülök, hogy tetszett nektek, remélem, még lesznek mások is, akik csatlakoznak hozzátok.

Szerver valóban nem kicsit volt meggondolatlan, engem nagyon meglepett. De persze nem ez lesz vele kapcsolatban az egyetlen meglepő dolog, ahogy halad előre a sorozat...

A nagykövet mosolyán én is meglepődtem, de igazából nem lett belőle később semmi. Lehet, hogy azért vigyorgott úgy, mert ő már látta, hogy közeleg valamelyik új Angyal... :nemtudom: :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3342 Dátum: 2011. Május 07., 16:44:13 »
Köszi az A-Next 4. részét! :worship: :worship:
Szerver tényleg furcsa volt, hogy milyen döntést hozott meg. Főleg az új csapat tagokról, akik most felbukkantak.
A Kígyó Katonái nagy zűrzavart okoztak, de végül a jövő Angyalai mégis győztek.
Nagyon tetszett ez a képregény is.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3341 Dátum: 2011. Május 07., 11:33:23 »
Kösz szépen a jövő Anygalai újabb részét. Nagyon bejött a rész, szimpik az új csapattagok (főleg Kékvillám szövegei és rámenőssége.) Szerintem szervezetségben is jobbak, mint az eredeti tagok (Szervertől iszonyat amatőr dolog volt csak úgy kiugrani, és amatőrökre hagyni a gép vezetését). A cselekmény is bejött, főleg az keltette fel az érdeklődésemet, amikor a nagykövet úgy vigyorgot, mikor hátba akarták lőni.: Kiváncsi vagyok, mire megy ki a játék. A honosítás is zsír! :worship: :worship: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3340 Dátum: 2011. Május 03., 11:16:10 »
Örülök, hogy tetszett a képregény, meg a kreditek is (alapból is viccesek voltak, igyekeztem visszaadni a hangulatot.
Szerintem jól sikerült retróképregény, nyilván a rajzstílus és minden egyéb is ezt igyekezett visszaadni, de természetesen legközelebb visszatérünk a keleti-nyugati fővonalhoz. Valamint hamarosan jönnek újabb részek a A-Next és a Marvel Kalandok füzetekből is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3339 Dátum: 2011. Május 03., 10:32:11 »
Üdv! Köszi a v1 001.5 számot,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Először is a kredit oldalon jót derültem! :lol: Maga a történet jónak mondható,a grafika elmegy,ha végül is az volt a cél,márpedig az volt,hogy visszaadja a régi 60' évek képregény hangulatát,akkor az tökéletesen sikerült.Legközelebb úgy is visszatérünk a megkezdett keleti-nyugati csoport történeteihez,ugye? :brow:
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3338 Dátum: 2011. Május 02., 22:30:52 »
Igen, pontosan. De benne is van azokban a részekben, hogy hogyan is kerül a kezébe a hatalom a Titkos Háború alatt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3337 Dátum: 2011. Május 02., 22:28:23 »
Lenne egy kérdésem. Vannak azok a részek az Avengers vol. 1-es sorozatban, amelyekben Vízió a főnök; nos, ez akkoriban történik, amikor Amerika Kapitány és a többiek éppen a titkos háborút vívják a Túlontúli örömére?
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3336 Dátum: 2011. Május 02., 02:57:03 »
Üdv Farek!

"azonnal adjuk a te kedvenc részeidet"

Akkor most követeli Kang, hogy holnapra az egész Ostrom fönt legyen... vagy felszólok a Damoklészra!  :lol: Komolyra fordítva a szót... teljes mértékben egyetértek veled abban, amit az ízléseket illetően mondtál. S persze az én álláspontom is egyéni, személyes, amit le kellett írnom, mert késztetést éreztem rá.  :)

Annyit azonban nagyon értékelek a régi képregényekben, hogy valóban nem húzták el számokon át a sztorikat... illetve, hogy megfelelően el lett mesélve minden. Személy szerint azt is szeretem, ha sok a szöveg... szeretek olvasni egyébként is. Van sok olyan mai comics, ami tele van nagy képekkel - gyakran egy oldalon három jelenet teljesen egybeolvadva - és néhol elhangzik néhány szó. Ez számomra a másik véglet. Nekem speciel a Monolith Bosszúja (Mini Alfában jelent meg anno, imádtam!) jutott eszembe, amikor ezt a 6 részen át való elhúzást említetted. Szóval azt elolvasva sem támad olyan érzetem, hogy kevés volt. Pedig én szívesen olvasok történeteket akár 10 részen át is, szeretem azt is, ha valami hosszan mesélődik el - lásd, anno az Angyalok Mindörökké-ről is írtam egy bő olvasói élménybeszámolót. ;)

No jó, az Olümposzi cuccot letöltöm majd és átrágom magam rajta. Végső soron el akarom majd olvasni az összes képregényt az oldalon (kivéve néhányat, pl. Chuck Norris :lol: ) nemcsak az Avengers-t persze. Csak piszok kevés időm van erre, sajnos.

Minden jót!

Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3335 Dátum: 2011. Május 01., 18:36:55 »
Kang, semmi gond a véleményeddel, hiszen a téma főcíme is az, hogy pozitív/negatív vélemények. (Csak akkor lenne vele gond, ha mindezt anyázó méltatlankodással írtad volna le, közben vörös fejjel követelve azt, hogy azonnal adjuk a te kedvenc részeidet :) De nem így tetted, szóval semmi gond). Sőt, igazából nagyon tetszett, hogy nem csak leírtad, hogy nem tetszik, hanem kifejtetted, hogy miért nem tetszik. Így legalább lehet róla értelmesen beszélgetni, illetve vitába szállni vele, ha valakinek ahhoz van kedve.

Egyébként meg a vita szerintem egy ponton túl tárgytalan, hiszen ízlések és pofonok, és ha valakinek egy kor - vagy egy azt megidéző replika - nem tetszik, akkor nem nagyon lehet mit tenni vele. Nyilván mai fejjel a régi képregények már viccesnek tűnnek, helyenként nevetségesnek, mindezzel általában magam is tisztában vagyok (lásd a megjegyzéseimet Bajvívó viselkedéséről a 19-20-as Angyalokban ;) ). Annak idején ez a színpadias és grandiózus viselkedés volt az, ami hatott az emberekre, manapság más. Szerintem szegény akkori olvasók köpni-nyelni nem tudnának, ha mutatnánk nekik egy mai képregényt.  :brow:
De szerintem azért némelyik klasszikus képregényben vannak olyan történetek, olyan momentumok, amelyek meghatározók és emlékezetesek mind a mai napig, és én igyekszem ezeket bemutatni a klasszikus vonal részeként. Én már annak is örülök, ha a nemtetszésed dacára adsz neki egy esélyt, hiszen mindig megvan a lehetősége, hogy valami mégis megragad belőle.

És azért egy dolgok nem vennék el a régi történetektől: amit Stan bácsi beletett mondjuk a BA 4. számába (Ami Kapi megtalálása, az űrlény akciója, az űrlény legyőzése, harc Torpival és Hulkkal), azt most legalább 6 részen keresztül húznák, majd még kihoznának egy TPB-t is belől...  :-\ Nyilván mára már fogynak az ötletek, meg a gazdasági szempontokat is figyelembe kell venni, de akkor még tudták, hogy nem a hosszúra nyújtássas és a cliffhangerrel, hanem a jó történettel kell eladni egy füzetet. Persze, mint korábban is mondtam, tudom, hogy változtak az idők és a divatok.

És nem, egyáltalán nem baj, ha csak most olvasod el az olümposzi háború részeit és csak most írsz róluk véleményt. Mindig szívesen látok bármilyen hozzászólást és véleményt, bármely, bármikor is kikerült BA történettel kapcsolatban. Nyilván nem fogom leharapni egy viszonylag úgy olvasó fejét, hogy csak most véleményez valamit, ami az ő csatlakozása előtt esetleg évekkel került fel...  ;D Szóval ne fogd vissza magad, és akármelyik régebben felkerült, de általad csak most olvasott képregénnyel kapcsolatban szívesen olvasom a véleményed.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Kang the Conqueror

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 34
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3334 Dátum: 2011. Április 30., 20:19:30 »
Üdv!

Megmondom őszintén, hogy nekem egyáltalán nem jött be az új Avengers szám. És általában véve ezek a régi képregények sem tetszenek. Nem is azzal van a gond, hogy a zsarnokok, vagy az önjelölt világurak mindig elbuknak - egy szuperhősökkel teli fantáziavilágban egyébként sem, vagy csak nagyon rövid ideig győzedelmeskedhetnek - de ahogy ez végigjátszódik, az inkább komikus, komolytalan. Persze lehet, hogy sokaknak ebben van az értéke ezeknek a régi számoknak. Nekem nem. Teljesen nevetséges, amikor egy-egy ilyen antihőst legyőznek. Szinte minden mozdulat az. A gonosz jön, szentül meggyőződve diadaláról, majd jönnek a jófiúk és két perc alatt elnyomják, mint a csikket. És a szövegvilág, ami hozzá társul... kb: "Na majd én jól megmutatom ezeknek, hahh, én vagyok a csúcs" és jönnek a hősök: "add fel, bár erős, de csúnya gonosz", és legyőzik. Ekkor a gonosz: "Fenébe, ideje elszaladni, de még bosszút állok hahh!". Kiráz tőle a hideg. Jah, s természetesen van olyan, amikor az önjelölt diktátor évekig tervez valamit, emberi elme még felfogni is képtelen lenne, milyen munkát fektetett bele és akkor egyike a hősöknek rájön, hogy csak egyetlen piros gombot kell megnyomni a titkos helyen, amiről a gonosz általában hangosan beszél, amikor egyedül van és ezt persze véletlenül meghallják. Szóval bocs, hogy nem éppen dicsérem az aktuális cuccost (nem a honosítók munkájával van bajom), de amikor ezeket a régi - ez esetben most nosztalgia jellegű de újabb - számokat olvasom így hat rám.  :D A rajzokat sem szeretem, elég kezdetlegesek, bár a maga bája megvan... olyan mesekönyves...

Egyébként most vettem észre, hogy az olümposzi háború részei fent vannak, ami az Ostrom után játszódik... 'asszem. Gondolom nem baj, ha utólag leírok néhány észrevételt, ha elolvastam. ;) S tényleg, az Ostrom terítéken lesz az évben?  :nezze:

Üdv: Kang
Nagy köszönet a Hálózsák csapatának azért a munkáért, aminek eredményeképpen fantasztikusabbnál fantasztikusabb comicsokat olvashatok! S ez minden egyes frissítésnél, honosításnál folytatólagos érvényben van. ;) - Kang

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3333 Dátum: 2011. Április 30., 10:45:14 »
Ez maximálisan egy sima gauss blur, noiseware, unsharped mask kombo. A scan teljesen jó volt, nem kellet rajta semmit javítani. Nem dolgoztam valami nagy értékekkel, hogy ne torzuljon nagyon a kép. Tekintve hogy elég friss a story még a színek is a helyén voltak. Nem is tudom pontosan talán 3 hónapja csináltam. Majd a délután feldobok egy oldalt.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Avengers képregények
« Válasz #3332 Dátum: 2011. Április 30., 10:14:59 »
Ez egyébként a talgaby-féle feljavítással készült? Tudnátok mutatni egy példát, hogy nézett ki egy eredeti oldal?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Pepea

  • Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 187
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
Re:Avengers képregények
« Válasz #3331 Dátum: 2011. Április 30., 01:24:21 »
Farek, hopkin honosítók, nagyon szép munkát végeztétek! Bámulatos képregény, nekem tetszik, érdekes, hangulatos sztori! Várom további képregényeket is!  :bravo:  :m-hulk: és Thor civakodások legjobban, jót nevettem! :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3330 Dátum: 2011. Április 29., 19:29:59 »
Köszi a Bosszú Angyalai v1 1.5-dik számot! :worship: :worship:
Nekem is tetszett a kredites poén. A rajzok tényleg olyan klasszikus stílusa van.
A régi hangulata is tényleg megvan. Főleg az utalásokról más-más képregényekről, amik meg lettek említve.
A reklámok érdekesek voltak. Látszik, hogy voltak benne valódi és hamis reklámok.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3329 Dátum: 2011. Április 29., 18:37:56 »
Ilyenkor mindig azt várom mint a nemrég indult rajzfilm sorozatnál is hogy valami másképp alakuljon és Hulk ne hagyja ott a bandát, de hát mint tudjuk ennek így kell lennie :D
Hm, hm, akkor téged még majd érhet meglepetés, ha egyszer lesz időm és energiám lefordítani egy bizonyos What if...?-et...  ;)

És örülök, hogy tetszett a történet, szerintem is aranyos volt. És kinek hogy tetszettek a reklámok?  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3328 Dátum: 2011. Április 29., 17:59:21 »
Fantörpikus volt ez a történet. Csak onnan látszik hogy nem az eredeti szériába tartozik, hogy nincsenek állandó szájbarágós magyarázatok hogy mi hogyan történt, vagyis nem annyi mint abban az időben. Köszönet Fareknek a munka nagy részéért.  Ilyenkor mindig azt várom mint a nemrég indult rajzfilm sorozatnál is hogy valami másképp alakuljon és Hulk ne hagyja ott a bandát, de hát mint tudjuk ennek így kell lennie :D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3327 Dátum: 2011. Április 29., 17:26:14 »
Nagyon jó a mai Avengers, Farek, hopkin, köszönet érte. :worship:
A kredites poénokon jót derültem, meg Hulk és Thor civakodásán is. :lol:
Érdekes volt, hogy elkapták a régi hangulatot, meg, hogy majd' minden panel egy utalást tartalmazott valami más füzetre/sorozatra. :D
Egyszóval kösz, és csillagoztam is jó olvasó módjára :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3326 Dátum: 2011. Április 19., 12:49:43 »
Igen, Wanda sokáig nagyon alulértékelt volt, aztán szép lassan felépítették és megerősítették. Kicsit talán már túlságosan is. De nekem ez a káoszmágiás, erős Wanda jobban tetszik, mint a megmagyarázhatatlan "torzítom a valószínűségeket és egy boszicsapás uátn 10 percet pihennem kell" Wanda.

Fekete Karom jelmeze pedig bár nevetséges, de azért érthető, ha belegondolsz, hogy a vudu egyik komoly eleme a fekete kakas rituális feláldozása. És szívesen, jön majd a folytatás hamarosan.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3325 Dátum: 2011. Április 19., 11:23:46 »
Szívesen SithLord. :D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3324 Dátum: 2011. Április 19., 11:16:31 »
Üdv! Köszi a Vízió és Skarlát Boszorkány v2 01-t,Farek,Genzo,hopkin! :worship:
Ez már többször bebizonyosodott,ha a Boszit,vagy a Víziót valaki fenyegeti,akkor a végsőkig elmennek egymásért :wub: Tényleg full tápos tud lenni ez a Wanda,ha veszély fenyegeti a kedvesét!Sólyomszem meg maga akarja megoldani a problémákat,dehogy akar ő bármit is megmondani a Darázsnak... :hehe: Ez a Fekete karom,picit nevetségesnek tünt abban a kakas jelmezben  :badteeth: A történet jó volt a grafika csodás!!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3323 Dátum: 2011. Április 17., 19:56:08 »
Pietro egy idegesítő balfék, aki azt hitte, hogy a húga nem képes önmagáról gondoskodni, és mint idősebb fiútestvér, majd ő megmondja, hogy mi a jó neki. Egy nagyképű p.cs, akit mindig is utáltam. Jó volt, amikor Wanda végre a saját lábára állt, és a rosszallása ellenére is hozzáment Vízióhoz. Az meg pláne, amikor a 401-es részben kiosztotta végre Pietrot. Akiről később bebizonyosodott, hogy sokkal jobban szüksége van Wandára, mint annak őrá.
És igen, Kapi azért adott egy kis kiképzést Boszinak is.

Hiszed vagy sem, bennem is az előző hozzászólás írása közben merült fel, hogy ha majd az írók már nem tudnak semmi újjal, vagy újrahasznosított régivel  :badteeth: előállni, akkor még simán előránthatják Magdát a semmiből...  :rolleyes:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3322 Dátum: 2011. Április 17., 19:41:24 »
Wandá-t én egy törékeny hölgynek gondoltam (Pietro sokáig úgy óvta, mint a hímes tojást), eddig!  :badteeth:
Nem tudtam, hogy ennyire képzett közelharcos...  :m-scarlet-witch:
Gondolom, a Kapitány mutatott neki egy-két fogást!  :m-cap:

Igen, rosszul emlékeztem Magdára! Hiszen Magneto megvédte akkor...  :nezze:
,,Valószínűleg odaveszett!''
Lehet, hogy egyszer majd feltűnik a semmiből...  :brow:

Tudom, hogy Sólyomszem jó vezető lesz (méltó párja a Kapitánynak különben)!
Hiszen vezeti majd egy ideig a Mennydörgőket is, + ő képzi ki a Great Lakes Avengers-t!