Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569182 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3201 Dátum: 2010. December 31., 14:26:30 »
Az évet ezzel a kettő képregénnyel zártam: A Bosszú Angyalai v1 253-254-dik részével. Köszönöm a honosítást, érdekes egy vége volt, Víziót konkrétan lebeszélték terveiről, de gondolom lesz ennek még visszhangja, folytatása!! Köszönöm a honosítást! BUÉK

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3200 Dátum: 2010. December 24., 10:37:48 »
Mivel előreláthatólag vagy pár napig nem leszek netközelben, ezért ezúton szeretnék Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni minden olvasónak!

Boldog Karácsonyt Farek mester!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3199 Dátum: 2010. December 24., 10:22:55 »
Köszi szépen! Viszont neked és minden olvasónak honosítónak is!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3198 Dátum: 2010. December 24., 09:33:06 »
Mivel előreláthatólag vagy pár napig nem leszek netközelben, ezért ezúton szeretnék Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni minden olvasónak!

 :xmas:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3197 Dátum: 2010. December 22., 12:50:28 »
Oké. Tényleg elég kevés a szöveg, most már tudom miért! Ahol most tart a történet tényleg sokkal jobbak a sztorik!  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3196 Dátum: 2010. December 22., 12:34:47 »
gabo: belátható időn belül biztos nem lesz honosítva. Azokat akkor azért hagytam ki, mert elég gyengus, töltelékszámok voltak, és szerettem volna haladni azon történetek felé, amiért belekezdtem ebbe az időszakba. Ezért is készült - talán a 211-es szám elején - egy rövid összefoglaló minden kimaradt képregényről.
De nagyon szépen köszönöm a felajánlást. Bár ha ilyen kisméretű zsebkönyvben kaptad, azt el kell mondanom, hogy ott nagyon lebutított és zanzásított szövegeket tettek bele a németek, hogy beleférjenek a kisebb bubikba, szóval az eredeti szöveg az simán vagy háromszor annyi, szóval ha majd valaha is nekiállok, valószínűleg lefordítom magam is.

SithLord: na igen, ahogy mondtam, nekem is fura volt Kapi nagyon laza hozzáállása, ennél azért én is komolyabb reakciót vártam volna. Persze azért nem mindenki ilyen megbocsátó, mint ahogy azt majd meglátjátok később a nyugati parti Angyalok sorozatában.
Izsák szerepe annak idején engem is meglepett, én is azt hittem volna, hogy direkt manipulálta Víziót, de egyszerűen csak máshogy látta a dolgokat, és tényleg jót akart, csak a két világ és a követelmények és felelősségek messze nem összehasonlíthatók. Azért a titániak helyében belenéznék a programozásába...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3195 Dátum: 2010. December 22., 12:22:28 »
Farek: csak azt szeretném kérdezni, hogy a Bosszú Angyalai 203-210-ig honosítva lesznek-e? Csak azért kérdem mert egy haveromtól megkaptam német nyelvű zsebkönyvben a 203-208-ig tartó részeket. Mivel a nyelvtudásom elég korlátozott le is fordította nekem. Ha esetleg tervezed honosítani ezeket a fordítást szívesen odaadom ha kell.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3194 Dátum: 2010. December 22., 11:27:53 »
Üdv! Köszi a 254.részt Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Annak ellenére,hogy nem sok bunyó volt ebben a részben,igenis jó volt ez rész.Történtek az események,végül is kimagyarázta magát,Vízió.Csak azon Csodálkozom,hogy a Kapi nem zárta ki a csapatból,vagy hívott össze egy közgyűlést,hogy többet ilyen ne történjen.Egyébként én azt hittem,hogy az Izsák lesz teljesen a felelős a Vízió ezen viselkedéséért.Az egészből lehet egy pozitív dolgot leszűrni,megalakutak a Nyugati Angyalok :badteeth:
Kíváncsian várok a következő epizódot!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3193 Dátum: 2010. December 22., 08:55:43 »
Tetszett, persze, de hazudnék, ha azt mondanám, egy picit sem csalódtam, mikor kiderült az igazság. ;)  Ránéztem a hírre, észrevettem a piros  :m-galactus: feliratot, aztán nagy kapkodva gyorsan elolvastam az egész hírt, hogy mi is ez, de akkor kiderült... :lol:  :sm-clap: Ez tényleg átverés volt!  :lol:

Természetesen Supit kellene elgyepálni, nem Kalibakot!!! Végítélet elkente, de mindketten meg is haltak, ha jól tudom. (Supi sajnos feltámadt, vagy valami ilyesmi.) Pedig Végítélet is nagyon jól néz ki. Doomsday, Végítélet, Kalibak (bár ő inkább csak a neve miatt) a kedvenc DC csapatom. Igazából más DC alakokat nem is kedvelek...túl sokat nem is ismerek. ;D

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3192 Dátum: 2010. December 21., 19:32:21 »
Heh, mint a viccben az újságárus: Szenzációs átverés! Már 2 áldozat!  :lol:

Tudtam én, hogy csak jól kell felcímkézni a történetet :)

De azért remélem, így is tetszett, hogy ők nem voltak benne ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3191 Dátum: 2010. December 21., 19:15:02 »
Az a Galactusos felirat engem is jobban vonzott volna...  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3190 Dátum: 2010. December 21., 16:05:05 »
Kalibakot vagy Supit?  ;D Hiszen Supit már jól elverte pl. Végítélet. Meg... ööö... nagyjából ennyi, amiről én tudok.  :badteeth:

Ja, Herkules elég laza, bár néha az egója akadályozza, de végül is ő egy isten. Még ha néha fél is :) De az ego pl. az Ostromnál is igen komoly gondot jelentett. Mégis, összességében én is nagyon kedvelem őt.

Kapi meg... ő egy relikvia, amivel nem nagyon tudnak mit kezdeni. De azért vannak nagyon jó és emberi pillanatai is.
Bár azért ez a laza megoldás a Víziós történet végén, hogy semmi gond, majd megbeszéljük... azért ez egy kicsit fura. Simán azt gondoltam volna, hogy ő aztán olyan egyenes, hogy nem tűr semmiféle, még apró törvénysértést sem, és saját kezűleg állítja be Víziót a legközelebbi őrszoba irányába, hogy adja fel magát  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3189 Dátum: 2010. December 21., 15:44:03 »
Igen, de valahogy nála hajlamosabb az ember ezeket elnézni. Elvégre mégiscsak egy isten. (Míg pl. Kapi nekem olyan, mintha a Való Világból az egyik agysebész professzor fejtegetné éppen, hogy mennyire fontos számára az őszinteség és az, hogy önmagának bizonyíthat.)
Herki meg nekem gyerekkoromtól (az Ostrom óta) szimpatikus. Jó szövegek, jó ruha, jó név. Engem a nevek is nagyon vonzanak, vagy taszítanak. Pl. Darkseid fia, Kalibak a neve miatt valami óriási vagány alak a szememben. A Supiéval egyenrangú erő pedig igencsak impozáns. :D
Azt is elgyepálhatná már valaki. :brow:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3188 Dátum: 2010. December 21., 13:20:14 »
Na, tudtam én, hogy bejön!!!   ;D

Igen, valahogy a két istenfi (mármint Herkules és Thor) közül nekem Herki mindig is emberközelibbnek, beleélhetőbbnek tűnt. Persze azért neki is bőven megvannak a bosszantó momentumai.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3187 Dátum: 2010. December 21., 13:01:10 »
Farek, a terved bevált, Galactus pirossal kiemelt nevére igencsak felfigyeltem!  :D Ezáltal persze el is olvastam a történetet. Herkules nem  rossz alak, van benne valami tetszetős bumfordiság.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3186 Dátum: 2010. December 17., 17:26:45 »
Az nem baj, de rajtad kívül van még másik 200 füzet is, amivel számolni kell. De a többit majd belsőben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3185 Dátum: 2010. December 17., 17:25:53 »
Pedig én már elkezdtem a már meglévő cuccok tervezését  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3184 Dátum: 2010. December 17., 17:24:26 »
Azért még ne vegyél mérget arra a keddre. Még nem alakult ki egyáltalán a jövő évi megjelenési terv.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3183 Dátum: 2010. December 17., 15:24:31 »
Igen, az Angyalok gyors megbocsásáta, különösen Kapié nekem is elég furának tűnt. De ne aggódj, nem mindenki ilyen megbocsátó...  :brow:
Maga a rész szerintem is jó volt, annak idején, amikor először olvastam, külön meglepetés volt, hogy tulajdonképpen komoly atrocitások nélkül sikerült meggyőzni Víziót. Simán valami királyi méretű haddelhadot vártam volna. Szerencsére, ha az eredmény minden esetben kiszámítható is, az oda vezető út azért nem.

A jövő évi ütemterv még nem teljesen állt össze nekem sem. Igazából a két fővonalat szeretném folyamatosan nyomni, minden más csak időről-időre jön majd. Ja, és a Fantom részleg kérése miatt át fogunk állni majd a keddi frissítésekre. De nem maradtok Angyalok nélkül, ez biztos.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3182 Dátum: 2010. December 17., 14:44:38 »
Köszönet Fareknak, és Hopkinnak a Vízió történet befejező részéért
És végül Vízió belátta, hogy nem ér el semmit azzal, ha a világ összes számítógépét irányítja. Bár persze kellett hozzá egy kis beszélgetés a csapattársaival. A legdrámaibb szerintem a Wanda-val való beszélgetése volt. Nagyon jól megcsinálták, hogy:
Kapitány révezette, hogy bár a rakétákat irányítani tudná, de a repülőket, és egyéb szállítójárműveket nem.
Wanda arra, hogy ha a fegyvereket irányítani is tudná, a kezet ami azokat fogja nem.
És Űrróka, hogy a Föld túl nagy neki az irányításhoz.
Ezért megérte ennyit várni, főleg mivel a kedvenc karakteremé volt a főszerep. Viszont a vége kicsit nekem gyors volt. Elég könnyen túltették magukat az angyalok ezen. Noha utóhatás nélkül nem maradtak. Érdekes lesz a további részek, de gondolom lassabban fogunk haladni, mert más bejönnek a Nyugati partiak, a Marvel Kalandok, és gondolom pár klasszikus is.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3181 Dátum: 2010. December 16., 18:13:19 »
Köszi a BA 254. számot! :worship: :worship:
Ez érdekes volt, hogy milyen helyzetbe voltak a Bosszúangyalok. És akkor most már kiderült, hogy Vízió miért és hogyan lett olyan furcsa a viselkedése, ahogy az eddigi részekbe is láthattuk.
És olvastam a főoldali hírben, hogy jövőre akkor végre a Nyugati Part Bosszú Angyalai sorozat is lesz. És persze még más Bosszú Angyalai sorozat is lesz. De erről majd mindent a maga idejében.
Sok sikert kívánok nektek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3180 Dátum: 2010. December 15., 19:08:28 »
Az utóbbi időben eléggé eltűntem, iskolai okok miatt, de végre magam mögött hagyhatom ezeket, így újra vissza tudok térni a régi kerékvágásba.
Szóval köszönöm Fareknak, és Hopkinnak a 253-as számot. Ej, de várom már a végét.
Különös volt Vízió, és Izsák beszélgetése. Sokáig azt hittem, hogy Izsák nagyjából irányítja Víziót, de ezek szerint nem. Csak valahogy manipulálta az androidot.
Kíváncsi leszek mi lesz ennek vége( persze, ha akarnám már most elolvashatnám angolul, de kivárom a magyart), mert nem semmi lesz ezek után Wanda és Vízió beszélgetése.( Mert gondolom valamilyen lesz)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3179 Dátum: 2010. December 10., 10:21:41 »
Van ötletem, priviben visszajelzünk, miután megbeszéltük.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3178 Dátum: 2010. December 10., 09:24:05 »
érdekelne a dolog...
Lehetne egy próbát csinálni?
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3177 Dátum: 2010. December 10., 08:19:35 »
Meg persze némi mazochizmus és elhivatottság, hogy mindezt rendszeresen és a szabadidődben, nagy lelkesedéssel műveld, akkor is, ha nincs kirobbanóan látványos visszajelzésed. Persze azért van dicséret :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3176 Dátum: 2010. December 10., 07:11:59 »
Minimális photoshop tudás, némi stílus érzék és kb havi 2-3nap szabad idő. Vagyis megkapod Farek mestertől a beírandó szöveget, tőlem a pöccre javított, angol szöveg mentesített oldalakat. Az üres bubikat pedig fel kell töltened Farek ékesen szóló magyar szövegével. Kb ennyi, persze azért vannak még benne apró szépségek :D

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3175 Dátum: 2010. December 09., 20:13:19 »
ööö... lehet hogy hülyén hangzik, de az miből állna?
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3174 Dátum: 2010. December 08., 23:37:34 »
Hmmmm tessék bevetni minden krisnás, jehovás és hasonló toborzási szokást. Lehet omegab93 lesz a jövö legjobb beírója. Én meg minden erőmet a retusba fektethetem :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3173 Dátum: 2010. December 08., 23:00:43 »
Hát, ha értesz a beíráshoz, és elég eltökéltnek érzed magad, nem csak hirtelen felindulás, akkor szívesen várunk. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető omegab93

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 37
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3172 Dátum: 2010. December 08., 22:51:06 »
Oké. Nagyon jó amit csinálok, meg egyszer sok koszonet. Csak így tovább.  Lehet valahogyan segíteni a munkásoknak?
A világot rák gyötri... A bűnözés rákja! és ezt ki kell VÁGNI! (Robotzsaru 93\3 12.szám)