Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569970 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3111 Dátum: 2010. Szeptember 28., 22:16:57 »
Kang - ha hívhatlak ilyen bensőségesen  :badteeth: - szeretettel várjuk az értékelésedet.
Talgaby pedig már megint rontja a morált  ;D
Ez azért történt, mert kapcsolódott az F4 történetéhez, és az az F4 TPB jött ki hamarabb. Ha jobban megnézed, akkor a TPB közepe tájékán megtalálod a már említett 233-as számot, szóval nem maradt ki, csak nem került külön BA letöltőbe. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3110 Dátum: 2010. Szeptember 28., 20:30:16 »
A dolog nem véletlen, mondhatni, szándékos. Javítására gondoltunk, de részemről feleslegesnek tartom. Olvasson valami igazán jót is az, aki arrafelé bóklászik az oldalon.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető A Hódító

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 20
  • Karma: +3/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3109 Dátum: 2010. Szeptember 28., 20:21:30 »
Hello!

Csak szeretnék szólni, hogy a Bosszú Angyalai/Első sorozat/233 szám helyén a Fantasztikus Négyes John Byrne v3 van. Letöltés közben vettem észre.

Fogok még írni, mert már régóta tervezem, hogy véleményezem az Avengers képregényeket (pótolni fogom bőven), de most csak ennyi röviden.

Üdv: Kang

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3108 Dátum: 2010. Szeptember 28., 11:18:32 »
Üdv! Köszi a 252.számot,Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Sámson doki erős tag lett volna bármelyik csapatban.Úgy látszik a házuk ellen elkövetett merénylet adta meg a végső lökést Víziónak.A vértestvérek jól küzdöttek,de azért ha ott van Herkules a brigádban...jól bevadult a végére,mintha Hulk lett volna.A szétszakadt gatyája meg.. :hehe: Wandának meg nem is kellene az a palást,jobban is fest nélküle. :cool: Szegény Fekete lovag meg jól belecsöppent.Vízió az emberiségért..nagyon várom a folytatást!!!!
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3107 Dátum: 2010. Szeptember 27., 15:36:13 »
Kösz a linket, Gorgonita! Ezt már talán láttam Youtube-on. Tetszik. Galactusnak nagyon jó hangja van, elég emelkedett. A méretei is nagyon jók, vagy 100 méter is megvan. Ilyen lenne normálisan, hogy a szuperképességűek is csak hangyák a számára és képtelenség lenne legyőzni, mivel legyengülten is több istennel ér fel.

Ja igen, Vízió is elég jó és érdekes alak!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3106 Dátum: 2010. Szeptember 26., 17:19:27 »
Igen, szerintem is nagyon jól átjött Vízió bizonytalansága, egészen az utolsó pillanatokig. Ebből is látszik, hogy valóban ember :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3105 Dátum: 2010. Szeptember 24., 14:50:10 »

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3104 Dátum: 2010. Szeptember 23., 20:29:36 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 252. számát.
Nagyon jól indul a történet. Vízió tényleg cselekvésre szánta el magát, de látszott rajta, hogy nem teljesen biztos a dolgában. Át lehetett érezni a bizonytalanságát, hogy nem tudja mit tegyen. Ezért is kért tanácsot a Kapitánytól, hogy ő vajon mit tenne, ha meg tudná menteni a világot, de cserébe fel kellene áldoznia magát. Persze mivel a Kapitány a "megmentés" szó alatt, mást értett, mint amire valószínűleg Vízió gondol, így nem meglepő, hogy mit mondott neki.
Főleg az a jelenet tetszett, amikor elbúcsúzott Wandától. Ott már látszott, hogy úgy számol, többet nem láthatja a feleségét, és még itt is érezni lehetett, hogy nincs 100%-ig meggyőződve arról, hogy amit tesz valóban helyes. És itt már egyáltalán nem olyan kísérteties volt az ábrázolása, mint korábban.
Nagyon kíváncsi leszek a végkifejletre.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3103 Dátum: 2010. Szeptember 23., 20:01:10 »
Ezer kösz a Bosszú Angyalai v1 252. számért! :worship: :worship:
Továbbra is néha elgondolkodtató a történet. Mert Vízió azon gondolkodik, hogy teheti jobbá a világot.
A többi Bosszúangyalok kemény feladat elé álltak. Amikor kiderült, hogy előjöttek Thanos csatlósait. És azokat kellett leállítaniuk.
Herkulesről pedig nem gondoltam, hogy ilyen vicces dolog történik vele(is).
Bár ami Víziót illeti, már kezd kiderülni, hogy mire készül, ami az eddigi részekbe is látszott, hogy furcsa a viselkedése.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3102 Dátum: 2010. Szeptember 17., 19:35:25 »
Pont időben van ehhez a kis eszmecseréhez, hisz Vízió nemsoká elfoglalja a világot! Vagy mégsem, ki tudja. A lényeg, hogy csupa szívjóságbol teszi. Persze vannak teljesen esznélküli karakterek, de arra is van rengeteg példa, hogy a "gonosz" a saját kifacsart becsületkódexe szerint jót cselekszik. Ebben az esetben én is mindig nekik szurkolok, pedig tudom, hogy mind hiába.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3101 Dátum: 2010. Szeptember 15., 08:30:32 »
Igen, de még nincs 2012. Továbbá egyetlen történet elolvasása számomra nem formálja át egy karakter képét. Ahhoz számos történet kell, amik nagyjából összecsengő képet mutatnak be éveken keresztül.
A Galactus-dologban szerintem egyáltalán nincs igazad, ez is csak egy jól hangzó írói fordulat ismételgetése. Mint tegnap utaltam rá, ezen az élőlény-kérdésen vitatkozni valami lenyűgözően értelmetlen, ugyanis semmi jelentőséggel nem bír, hogy a biológia fogalmai szerint Galactus élőlény-e. Akkor szintén botorság a Halálnak nemet adni, hiszen nem élőlény az sem, hogyan is lenne neme???  Ezek következetlenségek, ne foglalkozz velük szerintem.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3100 Dátum: 2010. Szeptember 14., 18:11:18 »
Ilyenkor sajnálom, hogy csak 2012-ben jelenik majd meg a Zsákon egy sztori, amiben te is láthatod majd, mekkorát tévedsz Fátummal kapcsolatban. Bár, ha belegondolok, ez a Millar-féle F4-ben is eléggé látszani fog.
Galactusnál meg továbbra is fenntartom, hogy kb. olyan botorság élőlénynek hívni, mint a húgát, a Halált. Vagy a Rendet. Vagy a Káoszt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3099 Dátum: 2010. Szeptember 14., 15:12:52 »
Nézd, lehet megint jönni ezzel a szöveggel, hogy Galactus egy természeti jelenség, meg hasonlók, (kb. egy éve ezt már elővettük) de igenis élni akar. Elég elolvasni a Galactus Pert, amiben nem örül kimondottan, hogy elfogyott az ereje és a halál vár rá... ragaszkodik a létezéshez, tehát élni akar. A létezés-élet fogalmakkal kapcsolatos vitába bele ne menjünk, mert tökéletesen értelmetlen lenne. Szerves lény volt valamikor, élt és most is létezik, gondolkodik, ÉL. Ilyen egyszerű.
Fátum egyik (?) végső célja a Fantasztikus Négyes kicsinálása (reméljük, egyszer sikerrel jár), mert bosszút akar állni. Bosszút akar, bizonyosságot, tehát egyfajta önigazolást a saját nagyságához, ami alátámasztja a felsőbbrendűségét. Ezek a számomra egyértelműen a dicsőség iránti vággyal állnak rokonságban, tehát Fátum dicsőséget is akar, igen. Bosszú, elégedettség, önbizalom, magabiztosság, diadal, dicsőség a világ, vagy önmagunk előtt.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3098 Dátum: 2010. Szeptember 14., 14:53:13 »
Fátumot marhára nem érdekli a dicsőség. Egyetlen olyan alkalomra nem emlékszem, amikor ez a leghalványabb mértékben mozgatta volna a tetteit. Sőt, amikor egyáltalán említette volna azt. Dicsőségvágy hajtotta Kravent meg talán Terraxot.
Galactusra meg, egy kozmikus metafizikai fogalomra azt mondani, hogy a célja a táplálkozás általi létfenntartás, elég érdekes.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3097 Dátum: 2010. Szeptember 14., 14:02:30 »

Nem is volt szándékomban különösebben eltalálni a motivációkat. Viszont amit írtam Fátumról és Galactusról, az igaz. Egyetlen szóval hogyan is jellemezhetné bárki Fátumot? Ez egyáltalán nem jellemzés volt, nem is tudom, az én hozzászólásomra született-e ez a levél, mert érthetetlenre sikeredett...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3096 Dátum: 2010. Szeptember 14., 13:55:10 »
Ne fogd vissza magad, fejtsd ki, hátha megint beindul egy jó kis hozzászólás áradat ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3095 Dátum: 2010. Szeptember 14., 13:45:51 »
Érthető, csak éppenséggel egyik karakter motivációját se sikerült eltalálni. Időnként nagyon nem. Fátumról például rosszabb jellemzést talán még életemben nem olvastam.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3094 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:49:38 »
Áhá. Értem. Tulajdonképpen érthető, és a Bulldózeres példát hozva simán igazad van. Jól jönne vagy 10 kg arany :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3093 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:24:20 »
Mióta az eszemet tudom, a negatív karakterek fognak meg, nekik szurkolok, velük és az ő céljaikkal tudok azonosulni. Fátum: dicsőséget akar, érthető. Galactus: élni akar, érthető. Bulldózer, Zémó. Ők  a személyes kedvenceim. Ők nem a szó hétköznapi értelmében vett gonosz elmék (bármennyire  is szeretnék az amcsi írók így beállítani őket), hanem szerintem a NORMÁLIS karakterek, akiket általában valamilyen emberi érzelem hajt. Bosszú, harag, vagy a siker, szeretet utáni vágy, stb. Ők az életszerűek, ők reagálnak helyesen. A kedvenceim általában nem a szadista gyilkosok, mint mondjuk Freddy Krueger, hanem emberek, akik valamit el szeretnének érni. Mondjuk Bulldi. Ki az közülünk, aki egyszer arra ébredne, hogy a Föld legerősebb teremtménye, egy atombomba sem árthatna neki és nem fordulna meg a fejében, hogy elemel valami 10 kg aranyat egy állami intézményből???  :m-juggernaut: Ami nem gyilkosság, vagy a kispénzű, dolgos emberek megkárosítása, az nem egy "legutolsó aljas cselekedet" az USA íróinak véleménye ellenére sem. Ők is csak összeharácsoltak maguknak egy országot, most meg adják az amerikai jogvédőt. Hányinger.

A "jók" nekem mindig is életszerűtlenek, erőltetettek voltak. Normális emberek nem viselkednek így. Tipikus eset, hogy mindig azt ölném meg először, aki előjön a "nem ölheted meg, álljon bíróság elé!" dumával. Talán nem azonosul vele mindenki, de nekem bejön ez a "szürke" becsületkódex, álá Boba Fett.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3092 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:17:14 »
Üdv! Köszi a 251.részt,Farek ,Hopkin! :worship: :worship:
Ehh,Vízió egyre furább,és akkor finoman fogalmazok...az már tényleg mellékes,hogy izzad,meg álmodik.Most már nagyon kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ebből az egészből.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3091 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:15:05 »
Mérhetetlenül szívesen, Ben.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3090 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:10:01 »
Farek mesternek és Hopkinnak mérhetetlen hálám a Bosszú Angyalai v1 251-ért.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3089 Dátum: 2010. Szeptember 14., 12:08:04 »
Pedig a  Marvel Extrában közölt ostromnál ember nem drukkolt még annyira.
Gyanítom, te mindig Mojo Jojonak és Tomnak drukkoltál :)  :hehe:
Hát ja, az ember azt hinné, hogy a német precízitás lehengerlő, de úgy tűnik, hogy az amerikai hazafiság egy mindent legyűrő erő. Pláne amcsi képregénykeben.
Egyébként az Ostromban tényleg nagyon kompakt tervet dolgozott ki Zémó, szépen működött egy darabig. De hát ez nem egy francia film, hanem egy amerikai képregénysorozat...  :lol: Különben is, akkor most mit olvasgatnál te és a többiek? ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3088 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:30:56 »
Jézusom,  de gyors voltál. Szuperkatona szérum. Csak ez lehet. :D
Egyébként mindig teljes szívből szorítok Zémónak, hogy német precizitással tegye a dolgát, de az amcsi mindig lenyomja egy körbepörgő rúgással vegyített tripla szaltóval, vagy ilyesmivel. Pedig a  Marvel Extrában közölt ostromnál ember nem drukkolt még annyira.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3087 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:26:32 »
Már tudom, hogy miért Kapi a kedvenc HŐSÖM! Na jó, nem is a kedvencem, hazudtam. Rosszabb kezekben lenne nálam, mint Zémónál. :hehe:
Üdv a klubban!  :brow: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3086 Dátum: 2010. Szeptember 14., 11:24:35 »
Uhhh, köszi a frissítést, Farek! Ebben a részben ismét jött egy nagy adag "realamericanhero" bele az arcba. Volt itt minden, intelligens pajzsok, amik önálló életet élve leszedik a fegyvereket a falakról ide-oda pattogva és birka-effektet idéző beszólások, pölö: "Hacsak elnökünk nem bővíti a létszámot..."  :lol:
 Már tudom, hogy miért Kapi a kedvenc HŐSÖM! Na jó, nem is a kedvencem, hazudtam. Rosszabb kezekben lenne nálam, mint Zémónál. :hehe:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3085 Dátum: 2010. Szeptember 10., 19:16:48 »
Vízióról valóban furcsa, hogy bár ő egy szintetikus ember, de mégis képes olyanra is, mint egy valódi ember. Pl. könnyezni tud(az 58. számnál látható volt), kávét iszik, de az áramköreivel nincs baja. Hát ez már valóban furcsa :headscratch:, hogy Vízió tényleg képes olyanra is, mint egy szerves lény.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3084 Dátum: 2010. Szeptember 10., 18:31:29 »
Igen valami ilyesmi lehetett. De akkor is furcsa. Ahogy az is, hogy tud álmodni, de erre még el tudok fogadni egy pár magyarázatott.
Bár végülis azután, hogy könnyezni is tudott, már nem olyan meglepő, ha izzadni is tudd. A végén még kiderülne, hogy vér  folyik  az áramköreiben :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3083 Dátum: 2010. Szeptember 10., 17:42:19 »
Viszont Vízió a rémálom után hogy volt képes izzadni? :headscratch: Elég furcsa.
Hm, érdekes felvetés, nekem eddig eszembe sem jutott.
De állandóan hangsúlyozzák, hogy minden ízében olyan, mint egy valódi ember, csak szintetikus anyagokból. Szóval nyilván van neki szintetikus izzadtsága is... :P
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3082 Dátum: 2010. Szeptember 10., 16:50:04 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az újabb Avengers történetet.
Mi ez, hogy a Kapitány csak 4 oldalon szerepel? :fatestapolo: ;D
Most már hamarosan megtudhatjuk, hogy mi lesz Vízió terve. Nekem már vannak sejtéseim ezzel kapcsolatban, de majd hamarosan úgyis megtudom, hogy mi lesz belőle. Viszont Vízió a rémálom után hogy volt képes izzadni? :headscratch: Elég furcsa.