Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568608 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3021 Dátum: 2010. Augusztus 09., 08:54:52 »
Üdv! Köszi a 248.számot,Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Azt gondoltam,hogy Örvényt nehezebb lesz legyőzni..elhúzzák 2 részig legalább.Vízió továbbra is fura,de már nemsokára csak kiderül,hogy mit tervez.(gondolom)Halálvágy érdekes karakter volt,biztosan találkozunk még vele.Látom,hogy a következő részben jön Herkules,már nagyon várom!!! :brow:
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3020 Dátum: 2010. Augusztus 03., 22:30:54 »
Eszembe jutott egy érdekesség.  :D Most gondoltam csak bele, hogy milyen gáz, hogy Amerika egyik jelképes alakja, a szuperkatona mindössze csak kapitányi rangon van. Mert ugyebár akárhogy nézzük Amerika Kapitány nevében a Kapitány az egy rang. És szégyen, hogy egy ilyen emblematikus hős csak kapitányi rangig jutott, annak ellenére, hogy mennyi győztes csatát megvívott. A másik, hogy elvileg kapásból Kapitányi rangot kapott, nem járta végig a szamárlétrát amit minden katonának végig kellene csinálnia. Tehát először ő lett volna Amerika Közlegény  :hehe: majd Tizedes, stb. Most meg már őrnagynak vagy tábornoknak kellene lennie. De ő még mindig csak egy szimpla Kapitány. És ehhez képest, ha a képregényben összeakad egy nála magasabb rangú katonával, akkor nem tartja be a tiszteletadási protokollt ami alapból kijárna egy feljebbvalónak.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3019 Dátum: 2010. Augusztus 03., 10:01:37 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 248. számát. :worship:
végül jó befejezése lett ennek a történetnek.
Vízió aztán tényleg furcsán viselkedik. Szerintem, ha ez egy film lett volna, akkor eléggé kísérteties hangon mondta Wandanak, hogy: "Nagyon fontos vagy számomra". gondolom később majd a terve része lesz
Erről az Örvényről, és Halálvágyról semmit nem hallottam, de Halálvágy érdekes karakter lehet.
A vége pedig egy kicsit meglepő volt a számomra. Elősör azt hittem, hogy Halálvágy azért ölte meg örvényt, mert ezzel annak a Sötétebb Hatalomnak tett eleget de mint kiderült nem így volt.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3018 Dátum: 2010. Július 30., 07:42:02 »
Üdv! Köszi a 20.számot Farek,Hopkin! :worship: :worship:
A már-már kihagyhatatlan Kapi-Sólyomszem vita.. :lol: Nem is volt rossz ez a rész.Mandarin ruhája tényleg nevetséges azzal a nagy M betűvel a mellkasán,de a 60as években ez még elment...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3017 Dátum: 2010. Július 29., 20:41:39 »
Ezer kösz a Bosszú Angyalai v1 248. számért! :worship: :worship:
Örvény aztán mindent meg akart tenni, hogy megszerezze az Örökkévalók hatalmát. De azt viszont később kiderült, hogy a Bosszú Angyalai mégis valahogy letudták győzni. Vízió pedig tényleg furcsán viselkedett az első oldalon, amikor titokban olyan furcsán mosolygott.
Az a Halálvágy nevű lény ha jól tudom ő a Kvazár képregénybe is szerepelt. Mert ott is ugyanúgy néz ki.
Ahogy látom a 248. számnál tartunk, és hamarosan közeledünk a Nyugati Part Bosszú Angyalai v2 sorozathoz. (Tudom, a v2 sorozat az a 254. környékén fog indulni párhuzamosan. Erről már egyszer volt szó.)
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3016 Dátum: 2010. Július 26., 23:06:41 »
Elolvastam a két klasszikust, mert ugye én ott csak retusálok, hát nem tom mit mondjak. A 20ik szám nekem tetszett, bár kapásból nem értem hogy bajvívó ki ellen jöhet egyáltalán szóba mint veszélyes ellenfél... Az egész karakter nevetséges. Na meg ugye mandarin M jelű jelmeze szintén egy vicc. Én eddig ezt nem is ismertem.
Ejnye, nem olvastad figyelmesen? Hát az Angyalok komoly ellenfele! :D
Mandarin meg... no, neki voltak még ennél keményebb viseletei is. De mivel inkább Vasember ellenség, ezért ott boldogította velük a jónépet. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #3015 Dátum: 2010. Július 26., 22:39:42 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 20. számát.
Hűha lassan az Avengers is heti képregény lesz, ha így haladtok tovább :D

Sajna erről szó sincs, sőt most augusztusra egy kicsit meg torpan a frissítés, bár a rendes 240es történet szálat azért mindenképpen folytatom, a klasszikusok és a betervezett Annualok lehet hogy majd csak szeptemberbe jelentkeznek újra. Farek mester már jól előre dolgozott, csak nekem kellene néha rávennem magam hogy időt szakítsak a beírásra. De ha gondoljátok nézzetek le hozzám Tiszafüredre a Gy*os büfébe /a csillag ugye R betű csak hát nem reklámozunk :D/ és egy sör mellett meggyőzhettek róla, hogy van még nekem erőm meló után gép elé ülni.

Elolvastam a két klasszikust, mert ugye én ott csak retusálok, hát nem tom mit mondjak. A 20ik szám nekem tetszett, bár kapásból nem értem hogy bajvívó ki ellen jöhet egyáltalán szóba mint veszélyes ellenfél... Az egész karakter nevetséges. Na meg ugye mandarin M jelű jelmeze szintén egy vicc. Én eddig ezt nem is ismertem.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3014 Dátum: 2010. Július 26., 18:38:01 »
valamint az Angyalok és az Oltalmazók háborúja.

Jöhet  :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3013 Dátum: 2010. Július 26., 08:56:35 »
Na igen, innentől azért már felpörögnek az események a történetben. Ráadásul hamarosan végre fény derül Vízió mesteri tervére is. És utána is jönnek majd a jó történetek egymás után.

Az MK Angyalok pedig szerintem is jó volt. Nyilván a lényege ezeknek a történeteknek a szórakoztatás, amit szerintem folyamatosan biztosít is. Bízom benne, hogy nem csak én vagyok így ezzel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3012 Dátum: 2010. Július 26., 08:45:31 »
Üdv! Köszi a BA 247.részét Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Hmm,a végére lett érdekes az a történet.Egészen idáig közepesnek mondanám.
MKBA 13.Köszi Farek,Sepi! :worship: :worship:
 Ez aranyos volt.Persze az elejétől tudni lehetett,hogy mitől kergült meg az Óriáslány.
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3011 Dátum: 2010. Július 22., 22:26:52 »
És az utolsó oldal szövege szerint még rengeteg kalsszikussal találkozhatunk. Megkérdezhetem, hogy milyen klasszikusok várhatók a közeljövőben?
Igazából még nem tudom, hogy mi legyen a legközelebbi, több között is vacillálok. Illetve a következő már megvan, de az egy különleges kalsszikus lesz... :) Utána pedig... még nem tudom mi és mikor. Ötlet szintjén játszik Herkules első megjelenése; Ami Kapi és az Angyalok útja a múltba, ahol Kapi újraéli a II. VH számára utolsó napjait; a kree-skrull  háború közvetlen folytatása Sólyomszem és Herkules visszatérésével; valamint az Angyalok és az Oltalmazók háborúja.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3010 Dátum: 2010. Július 22., 22:06:16 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 20. számát.
Hűha lassan az Avengers is heti képregény lesz, ha így haladtok tovább :D
Végül a Kapitány megúszta, és Farek hiába dörzsölgette a kezeit. :hehe:  De legalább hihető magyarázatot adtad, igaz azt egy kicsit erősnek tartom, hogy Higanyszál képes volt akkora szelet csinálni ami a levegőben tartotta a Kapitányt, de Bajvívó ötlete után ez már semmi.
És az utolsó oldal szövege szerint még rengeteg kalsszikussal találkozhatunk. Megkérdezhetem, hogy milyen klasszikusok várhatók a közeljövőben? Mandarinra kíváncsi leszek. Remélem valamikor személyesen is összecsap az angyalokkal.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3009 Dátum: 2010. Július 22., 20:28:30 »
Ezer köszönet A Bosszú Angyalai v1 20. számért! :worship: :worship:
Hát igen, az előző részben tényleg furcsa volt, amikor úgy tűnt Amerika Kapitánynak vége lesz, de a jelenlegi történetben látszik, hogy megmenekült. Hát igen, Kapitány is ügyesen tud harcolni, főleg a pajzsával is.
Bajvívó titkos szövetségéről is kiderült, hogy ki volt az. Ez a jelenet a HZs-n is olvasható Mi lett volna, ha...v2 005. számban is volt egy rövid jelenet. Persze abban másképpen történt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #3008 Dátum: 2010. Július 19., 10:13:23 »
Nagyon köszönöm a B2 legújabb részét, már évek óta nem frissült, ha jól emlékszem...  :worship:  :worship:  :worship: Nagyon jó volt, tényleg, remélem, még sokat (és jóval gyakrabban) találkozunk vele!!!
Igazán ritkán találkozni ennyire erőteljes karakterekkel és még úgy is, hogy sehol nincs a Hatalmas Bulldózerhez képest, B2 is elég szórakoztató. :m-juggernaut:
Még sok hasonlót!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #3007 Dátum: 2010. Július 18., 16:54:27 »
És mégis hová tűnt Amerika Kapitány? Ő miért nem szerepelt ebben a részben? :fatestapolo:
Szerintem máshol volt dolga. Innentől vannak olyan részek, amikor a csapatfelállás időről-időre változik egy történet erejéig. Igazából nem tudom, hogy annak idején milyen megfontolásból történt ez így.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3006 Dátum: 2010. Július 17., 12:56:02 »
Elolvasni elolvastam csak a gépem addig ép, és egészséges, míg én el nem kezdek babrálni a rendszerével. Zozi elég érthető útleírást adott, de szerintem várok egy kicsit míg jön valaki aki jobban ért ehhez. Addig még szórakozgatok egy kicsit. Meg ma már elsőre fel tudtam jönni, mind a főoldalra, mind a fórumra.  :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3005 Dátum: 2010. Július 17., 12:50:56 »
Igen nagyrészt ez volt a gond.
Akkor olvasd el ezt a cikket. Itt le van írva, hogyan lehet kiküszöbölni azt, hogy nem töltődik be az oldal. Ezek szerint még mindig kevés, hogy a főoldali hírben is meg volt említve a dolog, meg itt a fórumon is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3004 Dátum: 2010. Július 17., 12:44:31 »
Nem töltött be a weblap és a fórum?


Igen nagyrészt ez volt a gond. Meg néha az internetem is akadozott, de remélem most már minden jó lesz.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3003 Dátum: 2010. Július 17., 12:34:52 »
Kicsit el kellett szórakoznom, míg végül sikerült elolvasnom a két képregényt, és feljönnöm a fórumra, de végül csak összejött.
Nem töltött be a weblap és a fórum?

Idézet
És gratulálok Sepi a 200. beírásodhoz. Csak így tovább.
Köszi, igyekszem.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3002 Dátum: 2010. Július 17., 12:19:01 »
Basszus, remélem, csak a szerver vacakolása meg az esetleges nyaralások miatt van, hogy a megbízható keildavid az egyetlen, aki reagált a legutóbbi frissítésre...  :(
Nyugalom itt vagyok már én is ;). Kicsit el kellett szórakoznom, míg végül sikerült elolvasnom a két képregényt, és feljönnöm a fórumra, de végül csak összejött.
247: Na most már kezd jobb lenni a történet. Nem mondom, hogy a legjobb lesz, de már nem olyan rossz, mint először gondoltam volna. Űrróka aztán rendesen meglepett ezzel. Érdekes lesz a beszélgetése az apjával.
Mk 13: Jó kis történet volt. Nem gondoltam volna, hogy Jan lesz az Óriáslány. Őt inkább Darázsként tudtam volna elképzelni. A legjobban az teszett benne, amikor Vihar megparancsolja Hulknak Vasembernek, és Rozsomáknak, hogy kövessék Óriáslányt, és ne hagyják, hogy több kárt okozzon.
Na lássuk csak. Óriáslány+Rozsomák+Vasember+Hulk+Egy nagy város ahol verekednek= Semmi kár??????????? :whistle:
Na igen. Vihar tényleg nem kaphatott rendesen levegőt. És mégis hová tűnt Amerika Kapitány? Ő miért nem szerepelt ebben a részben? :fatestapolo:
És gratulálok Sepi a 200. beírásodhoz. Csak így tovább.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #3001 Dátum: 2010. Július 17., 11:56:21 »
Lehet, hogy nyári szünetet is tartanunk kellene.  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #3000 Dátum: 2010. Július 17., 11:16:42 »
A Macskanőt leszámítva mindegyikkel így van eddig. Amúgy a látogatottságunk tényleg az ötödére esett. Megint. :-\
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2999 Dátum: 2010. Július 17., 10:14:47 »
Basszus, remélem, csak a szerver vacakolása meg az esetleges nyaralások miatt van, hogy a megbízható keildavid az egyetlen, aki reagált a legutóbbi frissítésre...  :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2998 Dátum: 2010. Július 15., 10:52:45 »
Ezer kösz a dupla adag Bosszú Angyalai képregényekért! :worship: :worship:
A Bosszú Angyalai v1 247.: az Örökkévalókról eredetéről kiderült, hogy kik ők. És az is kiderült, hogy Űrrókának(Eros) mi köze van az Örökkévalókhoz.

Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 13.: Óriáslányról nem is gondoltam, hogy tényleg nem ugyanaz-e, akit a fővonalas 616-os sorozatba szerepelt. Volt nagy bunyó. De az is látszott a történetben, hogy Amerika Kapitány nem volt ott. De nélküle is sikerült megoldani a problémát.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2997 Dátum: 2010. Július 14., 09:09:35 »
Így van, egy pillanatra megállok ezek felett, a fejemet felemelem, hogy "mi az Isten van?"
,aztán olvasok tovább. Ilyen mindent vivő történet nekem a Titkos Háború (még a semices), de főleg az Ostrom (ha jól emlékszem a címére) a Marvel Extrából, amikor Zémóék elfoglalják az Angyalok főhadiszállását. Ott Zémó és Góliát óriási karakterek!!!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2996 Dátum: 2010. Július 13., 16:03:26 »
Na igen, vannak olyan dolgok, amiket még a képregényes áltudományok sem tudnak megmagyarázni...  ;D

De azért számomra van még pár ilyen kérdés, amin igyekszem átlépni, de nem mindig sikerül. Sebaj, ha elég jó a történet, akkor az ember hajlandó ezeket megbocsátani.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2995 Dátum: 2010. Július 13., 15:46:15 »
A Fáklya-kérdés már gyerekkoromban is foglalkoztatott a titkos Háború kapcsán. Ha a Kapitány mellett megolvad a fémpadló is, hülye pajzs ide, vagy oda, meg kellett volna halnia! Kész. Ha Fáklya képes egyáltalán irányítani a hőt (amit kétlek), a fémből készült falak egész egyszerűen felhevülnek. Hogy véd egy pajzs egy falakból is, több irányból sugárzó hő ellen? Sehogy. Na ennyit a Kapiról.
 :omg: :m-cap:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2994 Dátum: 2010. Július 13., 14:29:53 »
A Thanos-os történetre minden bizonnyal, mert az egy valóban igen komoly sztori, ott több nagy jelentőségű eset történik. remélem, lesz belőle normál minőségű szkenn is, bár pár része megvan nekem újranyomásban.
A Thor-okat nem tervezem, nem is ismerem őket, és alapvetően a Thor füzetek a Chrononál vannak, mégha sajnos nem is nagyon haladnak velük. De hidd el, van még épp elég jelentős klasszikus történet, amit megéri honosítani (pl. Herkules feltűnése, Skarlát Centúrió első feltűnése, Sólyomszem visszatérése a kree-skrull háború után, az Őrszemek visszatérte az Angyalok ellen, meg a korábban már említett dolgok is), szóval biztos vagyok benne, hogy nem fogsz csalódni.
Viszont, ahogy már korábban is írtam, a fővonal mellett ezek ad-hoc jelleggel mennek, szóval kikerülés tervet még csak nagyjából sem tudok mondani.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2993 Dátum: 2010. Július 13., 14:13:22 »
Ezekre esetleg lehet-e számítani tőled valamikor Farek:

BA + Adam Warlock - Thanos (BA Annual 07)
BA + Lény + Pókember - Thanos (Marvel 2in1 Annual 02)
BA + Thor - Stellaris (Thor 419-421)

Szerintem nagyon jó történet mind, és főszerepben az Angyalok természetesen.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2992 Dátum: 2010. Július 12., 20:48:01 »
Szerintem tudod, hogy én hogy szeretném...  :cool:
Na igen, ez nem túl nagy titok... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"