Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568470 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Avengers képregények
« Válasz #2961 Dátum: 2010. Június 25., 16:05:04 »
Szerintem összességében annyit szeretett volna mondani - a leírtakon kívül -, hogy jó lenne nagy eseményekkel foglalkozni, nem pedig töltelék, filler részekkel is. Persze ez valamilyen szinten érthető is meg nem is, és nyilván mindenki sokkal jobban olvas egy olyan sztorit, mint például a Planet Hulk, vagy a nemsokára megjelnő Civil War a Kingpinnél, de mint az már kiderült, ilyen nagy volumenű dolog kivitelezéséhez nagyon-nagyon meg kell szervezni a dolgokat, de ezt Gaby tudja a legjobban, és az, aki érintett volt valaha is bármelyik HR-ben. :D (Szerencsére nekem csak a tök jó AmKapi jutott. :D )

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2960 Dátum: 2010. Június 25., 15:38:28 »
Egy része ezeknek az én hatásköröm inkább... szóval.
Galactus vs. darkseid elképzelhető, már gondoltam rá, hogy kiegészítőnek jó lesz a hétfői F4-ekhez. Viszont hosszú, idióta bubikkal van tele, és elég régi a szkenje. Ez utóbbi amúgy a felsoroltak szinte mindegyikére igaz, és ez a tény sokkal komolyabb tényező egy honosítás során, mint hinnéd.
A Last Galactus Storyt tuti nem fogja senki se megcsinálni, mert egyrészt nem is létezik belőle teljes szken, másrészt azt a történetet a kétharmadánál abbahagyták, és sose fejezték be. Le lehetne írni, mi lett volna a vége, mert közismert, de akkor is csonka maradna.
A Devourert meg fogom csinálni... egyszer. Majd ha molzo is ráér és lesz ideje beírni, vagy ha találok rá beírót, aki hajlandó a DCP előtti szkennel foglalkozni. Jelenleg F4-fronton jobban leköt a Byrne-korszak kövtkező kötetének tető alá hozása, űr-fronton pedig a Nova v4 részeinek honosítása, és hogy beírót találjak a Conquest főminijére, mert még mindig nincs.
A Thanos mini alatt gondolom a néhány évvel ezelőtti, egy évet élt ongoingra gondolsz. Azzal az a baj, ami bizonyos mértékben az Annihilationnel is volt, rengeteg addigi galaktikus sztorira épít, de olyan előzményeket, mint pl. a Lunatik, ember nem fog szerintem honosítani, vagy csak akkor, ha rajtam kívül is lesznek olyanok, akik szándékosan megcsinálják az agyzsibbasztóan szinten aluli minőségű képregényeket néprémítés célzatával.
Az Evolutionary War meg... annak ellenére, hogy milyen nevek dolgoztak rajta, egyike a Marvel első igazi szerencsétlenségeinek. Átláthatatlan, követhetetlen, szerkesztési hiányosságoktól nyüzsgő rémálom, ráadásul egyelten epizódjáról sincs olyan szken,ami ne lenne megsárgult, apró, rossz felbontású és zajos. Ha vannak dolgok, amik egy normális reprint beszkenneléséig biztos esélytelenek, akkor ez az. És mivel az elmúlt 20 évben a Marvel nem mutatta jelét annak, hogy újra ki akarnák adni, ez eléggé valószínűtlen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2959 Dátum: 2010. Június 25., 14:57:42 »
Az aktuális szavazással kapcsolatban írnék egy kis véleményt:

...alig van új friss a Marvel/DC [fórumon leírom] sorozatából. Nem lehetne gyakrabban?

Na most ez csak az én véleményem lesz:
Igazából nem a mennyiséggel van bajom, hanem a minőséggel. Rengeteg Marveles cuccot raktok ki, óriási a repertoár, sokat is dolgoztatok rajta.
Nem vagyok benne biztos, hogy indokolt a kiegészítő történetek, vagy a langyosabb eseménytelen részeket honosítani. Én konkrétan a nagy eseményekre várok...
Ott volt pl a Galaktikus Hadművelet. Ezerszer eltudom olvasni, a mai napig újra olvasom, eszméletlen jó sztori.
De hogy jelenleg folyamatosan mennek a Marvel Kalandok amikből semmit nem olvasok el, mert nem érdekel nem köt le, ez vonatkozik az F4-re és az Angyalokra egyaránt. Vagy hogy folyamatosan megy a Bosszú Angyalai v1, amiből az utóbbi időben (10-15 rész) még csak véleményt se tudtam alkotni, mert nem ér meg rápazarolnom 5 percet annyira érdektelen... (Most már éppen jó helyen jártok, az Örökkévalós részeket nagyon vártam már, nem beszélve arról a karakterről aki ellen küzdeniük kell majd...).
Tudom, hogy vannak részek amik kihagyhatatlanok, hogy az ember megértse a következő pár részt, de ebben az esetben leírnátok a fórumon röviden, hogy mi történt, és ha végig mennek a legjobb történetek, akkor utólag is lehet honhosítani a kevesebb eseményt tartalmazó részeket.
Engem jobban érdekelne az Angyalok v1-ből a Korvac saga, Dormammu vs BA+Oltalmazók, azok a részek melyben a Túlontúli szerepel (BA v1, F4 v1), vagy amikor a Nagy Evolúciómester csapdába ejtette a Halált (Annuals)...

Őszintén szólva az Ezüst Utazó és Thor szinte minden mennyiségben jöhet. A kozmikus sztorikért jobban oda vagyok, de valahogy az a 2 képregény jobban lebilincsel. Kárm hogy jelenleg sehol nem honosítják őket.

Ugyancsak sokkal érdekesebbek számomra a más oldalakon honosított crossoverek (Galactus Eredete, Kozmikus hatalmak, Thanos küldetése, Végtelen kesztyű...), mert jelenleg ott sem nagyon tudok végig olvasni semmit, gyenge a felhozatal...(Chronopolis)

De csak hogy párat említsek az érdekes, de még nem honosított crossoverek közül:
Silver Surfer Judgment Day, The Enslavers
Thor - Blood and Thunder
Darkseid vs Galactus, The Hunger
The Last Galactus Story
Mephisto vs mini
Starblast
The Terminus Factor
Thanos mini
Galactus The Devourer
Evolutionary War
...

Na, nem tudom mennyire volt egyértelmű a véleményem, abszolút semmi bántót nem szántam senkinek.
Én szívesen véleményezek és szavazok. De csak akkor, ha valóban érdekel a sztori...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2958 Dátum: 2010. Június 24., 21:14:12 »
Na igen, beléptek az örökkévalók. :) Örülök, hogy a legtöbbeteknek tetszik, bár valóban nem ez a legjobb része a történetnek, de Vízió továbbra is úgy kavargat, mint egy reinkarnált Piszkos Fred...  :hehe:

Igen, Sersi (legalábbis a Marvel univerzumban) valóban az a Kirké, aki Odüsszeuszt csábítgatta. Úgy tűnik, nagyon megy neki ez a malackodás...  :lol:

És Amazont mindig jó újra látni...  :brow:

Amondin: jó kérdés a kávéval és az áramkörökkel, én is gondolkodtam már rajta, hogy mit csinál vele. Amennyire tudom, enni sem szokott. Az okot értem, hogy miért kávézott, de vajon hogy dolgozta fel?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2957 Dátum: 2010. Június 24., 19:12:05 »
Jó történet ez, csak nehezen indul be!   ;)
Az Örökkévalók gyakorlatilag egy szinten vannak a görög istenekkel! (Mind erőben, mind tudásban!)  :brow:


Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2956 Dátum: 2010. Június 24., 16:16:57 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 246. számát. :worship:
Nos, ez egy elég ööö... érdekes rész volt. Nem mondanám, hogy nagyon elnyerte a tetszésemet, de mindent összevetve még elment.
Vízió tényleg a szokotnál is furcsább. Azt még nem lenne olyan meglepő, hogy repülőgéppel utazik, de az igencsak meglepett, hogy kávét kért. Nem tesz ez kárt az áramköreiben? :headscratch:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2955 Dátum: 2010. Június 24., 16:14:04 »
Ezer köszönet A Bosszú Angyalai 246. számért! :worship: :worship:
Ha jól látom, kéthetente megy ez a Bosszú Angyalai sorozat. Mert megnéztem az előzőeket is, ami már áprilistól kezdődött el és tényleg kéthetente jött ki.

Csoda Kapitány szülei tényleg lazán fogadták, hogy a lányuk megváltozott. Az Örökkévalókról eddig csak pár oldalnyi leírást olvastam, még a régebben magyarul megjelent Marvel Extra egyik képregényből. De ebbe a Bosszú Angyalai sorozatban jobban megismerhetjük, hogy kik ők.
Vízió viselkedése kicsit tényleg furcsa, de erről majd a későbbiekben meglátjuk, mi lesz.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2954 Dátum: 2010. Június 24., 15:02:40 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1. 246.-ot!  :worship: :worship:
Az Örökkévalók mellett az Angyalok nem fognak unatkozni!  :brow:
Valahol azt olvastam, hogy Sersi nem más, mint (a görög mitológiából ismert) Kirké...
Hőseink akció nélkül sehol nem tudnak bulizni! A harc mindig megtalálja őket!  ;D
Vízió egyre furábban viselkedik!  :-\
Jó volt látni újra Amazont!  :rolleyes:
Csodakapitány (=Foton) szülei tényleg elég lazán viselkedtek!
Várós a következő rész!  :brow:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2953 Dátum: 2010. Június 24., 11:34:38 »
Üdv! Köszi a 246.részt Farek,Hopkin! :worship: :worship:
CsK szülei elég jól fogadták lányuk átalakulását.Sersi cocás varázslatán jót derültem :lol:
Lassan,gondolom,tetőpontjára érkezik Vízió terve.A repülőgépen csak vegyülni akart,szerintem,hogy ne féljenek tőle az emberek,talán ezért kávézgatott.Kíváncsian várom a folytatást,az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2952 Dátum: 2010. Június 24., 10:50:14 »
Kösz szépen az újabb részt. az angyalok aztán tudnak bulizni, külön öröm, hogy most jobban megismerhetem az Örökkévalókat, eddig csak hallottam róluk. A honosítás jól sikerült,  :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2951 Dátum: 2010. Június 22., 02:20:47 »
Sunyi ez a Vízió gyerek az biztos, és a legrosszabb hogy bennfentes lettemre én még nem tudom, hogy mi következik ezután, bár előre olvashatnék, de úgy nem az igazi. Egy biztos hamar el kell jutni a West Coastig mert Sólyom szem nélkül már nem is olyan jó :D, persze csak vicceltem, az Angyalok robognak tovább!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2950 Dátum: 2010. Június 11., 12:53:36 »
Jó részek jönnek majd, az biztos!  :brow:
Persze az eddigiek sem voltak rosszak, sőt!  :bravo:
Ez a két részes ,,szipolygyilok'' nagyon frankó volt!  :pogo:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2949 Dátum: 2010. Június 10., 21:05:08 »
Jönnek már, szépen úton vannak... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2948 Dátum: 2010. Június 10., 20:59:23 »
De várom már 247-től a részeket :-)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2947 Dátum: 2010. Június 10., 18:43:54 »
Igen, ezt én mind elismerem, és ez lenne a logikus. De azért a GVH-ban olyan szívhez szólóan védte a Legfőbb Intelligenciát (meg még sok más helyen sok mindenkit, pl. még Galactus-t is, miután Reed rávilágított a problémára), hogy a könnyem is kicsordult... :) Igaz, ott nem a harc hevében volt.

talgaby, a világháborúban biztos megcsömörlött a sok haláltól...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2946 Dátum: 2010. Június 10., 18:19:55 »
Köszönöm Fareknak és Hopkinnak az Avengers 245. részét. :worship:
Na ez már sokkal jobban tetszett, mint az előtte lévő.
Látom lassan közeledünk a 250-hez, és hamarosan fény derül Vízió tervére.
De emlékszem, annak idején az lepett meg, hogy Mr. Amerika minden-élet-értékes-ezért-egyet-sem-szabad-elvenni-bármilyen-gonosz-is Kapitány milyen lazán és szó nélkül vett részt - elég aktívan - több űrszipoly lemészárlásában, és még csak a szeme sem rebbent. Szép kis példakép...  :dry: Kicsit álságos az élő legenda, nem?  :brow:
Nos mint a Kapitány ügyvédeként csak azt tudom mondani, hogy:
 Mint kiderült ezek a szipolyok olyan mértékben veszélyesek az emberiségre, hogy csak két megoldás van.  Elzárjuk őket valami szuperbiztos börtönbe(de ilyen ugye itt nincs), vagy megöljük őket. Namármost, ha egy csata kellős közepén vagy akkor nincs olyan sok időd gondolkodni, mint általában, így nagyon gyorsan kell cselekedned. A Kapitánynak az első szipoly halálához csak annyi köze volt, hogy elhajolt a gyilkos nyelv elől, ami az őt fogva tartó szipolyt találta el. Ha nem teszi akkor meghal, és ezt ugye nem akarjuk.
A másik szipoly pedig, nos a Kapitány azt tette amit tennie kellett. Ha nem teszi akkor még gond lehetett volna belőle.  Főleg azért, mert ha elfogják, és az kiszabadul, akkor az első dolga az lesz, hogy keres magának egy áldozatot aki rettenetes halált hal, és kezdődik minden előlről. Szóval ha nem teszi meg akkor egy(vagy több) ember halála száradna a lelkén.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2945 Dátum: 2010. Június 10., 15:25:22 »
Azért legyünk őszinték, egy olyan agresszív, veszélyes faj ellen, mint a (nyelvükkel képesek ölni!) szipoly, szerintem mindenki bevetne mindent; pláne, ha az élete múlna rajta!
A Kapitány se hülye, tudta nagyon jól, hogy ott, akkor az élete volt a tét!  :brow:
Anno (a jámbor) Kolosszus, az X-Men tagja se sokat lacafacázott ellenük...  :brow:
(Persze, lehet ezzel is vitatkozni, a GHV ideje alatt a Kapitány védte a kree ,,uralkodót'', Kolosszus pedig abban az érában kezdett bevadulni; a szipolytámadás után nem sokkal kitörte Szökőár nyakát!)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2944 Dátum: 2010. Június 10., 08:40:26 »
De emlékszem, annak idején az lepett meg, hogy Mr. Amerika minden-élet-értékes-ezért-egyet-sem-szabad-elvenni-bármilyen-gonosz-is Kapitány
Ez alapvetően elég érdekes hozzáállás lenne valakitől, aki végigharcolt egy egész világháborút.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2943 Dátum: 2010. Június 10., 07:27:58 »
Üdv! Köszi a 245. számot Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Elég mozgalmas és akciódúsra sikeredett ez a történet is.Kapi rendithetetlen volt.CSK is jól kitartott,míg Űrróka és Vízió fel nem tüntek.Hmm..Vízió..miben mesterkedik ez az android :headscratch: Kíváncsian várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2942 Dátum: 2010. Június 09., 23:37:58 »
Örülök, hogy ennyire tetszett ez a rész is. Én nem tartom annyira fantasztikusnak, bár elég jó csaták vannak benne. Persze a lényeg, hogy nektek bejött. :)

De emlékszem, annak idején az lepett meg, hogy Mr. Amerika minden-élet-értékes-ezért-egyet-sem-szabad-elvenni-bármilyen-gonosz-is Kapitány milyen lazán és szó nélkül vett részt - elég aktívan - több űrszipoly lemészárlásában, és még csak a szeme sem rebbent. Szép kis példakép...  :dry: Kicsit álságos az élő legenda, nem?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2941 Dátum: 2010. Június 09., 21:06:35 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1.  245.-öt!  :worship: :worship:
Nagyon jó volt ez a rész!  :bravo:
Szájzárt én nagyon bírom, aranyos ,,kis'' kutyuli!  :badteeth:
(Hulk vagy a Lény már igazán örökbe fogadhatná!)  ;D
Darázs nagyon kemény volt, ahogy sakkban tartotta azt a szipolyt!  :brow:
Végre feltűntek a nőstények is, a Kapitány frankón hülyét csinált belőlük; de Wanda is remekelt!  :m-cap: :m-scarlet-witch:
Azon csodálkoztam, hogy a nőstények most mágiát nem nagyon használtak...
Űrróka most nagyon magabiztos volt, Csodakapitány pedig szinte elpusztíthatatlan!  :brow:
Várós a következő rész!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2940 Dátum: 2010. Június 09., 17:11:01 »
"- Te nem mosol kezet a WC után???"
"- Nem. Mert gonosz vagyok."

Valahogy mi is így vagyunk ezzel.  :hehe: Ha valaki kapásból tudja, hogy miből idéztem, annak komolyan gratulálok  :worship:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2939 Dátum: 2010. Június 09., 17:07:34 »
Vagyis nem hiba volt valójában, hanem Farekák így intézik el, hogy egy képregényt legalább kétszer elolvassatok. Legközelebb már két oldalt fogunk kihagyni, és két részletben tesszük fel.
Mert mi gonoszak vagyunk. :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2938 Dátum: 2010. Június 09., 17:04:05 »
Így hát hálás köszönet talgabynak a gyors reagálásért, valamint még egyszer óriási elnézést kérünk az olvasóktól. Tessék újraolvasni... :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2937 Dátum: 2010. Június 09., 16:59:15 »
Javítva. A bélyegképeket megtévesztőek, de valójában már jó.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2936 Dátum: 2010. Június 09., 16:27:24 »
Basszus, de, tényleg kimaradt egy oldal! Ég a pofám, hogy megint ez történt...  :-\ Már utána is nézek, és hamarosan pótoljuk.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2935 Dátum: 2010. Június 09., 15:59:22 »
Ezer köszönet a Bosszú Angyalai 245-ért! :worship: :worship:
A történet továbbra is nagyon jól halad. A Szipolyok még továbbra se adták fel a feladatukat. Mert az valóban igaz a mondás szerint:" Nem minden arany, ami fénylik, és nem mindenki ember, aki annak látszik." Ez tényleg így van.
A közjátékok is nagyon jók. Pl. Higanyszál, amikor Bovát kereste, és a végén még Sólyomszem és Seregély, amikor Los Angelesbe vannak.
A 19. és a 20. oldal között nem hiányzik véletlenül egy oldal? Mert amikor olvastam, az Amerika Kapitány szöveget, a következő oldalon már hirtelenül más történt.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2934 Dátum: 2010. Június 09., 15:29:34 »
Hatalmas köszönetem a BA 245.-ért. Amikor a Szipoly azt mondta Darázsnak, hogy
Az én szememben te vagy a szörnyeteg na az ütött. Szájzár lökött kinézetén pedig mindig elfog a nevetés, akármilyen komoly szituációba is helyezzék. Nagyon izgalmas, fordulatos rész volt, köszönetem érte, és külön köszönöm a történet címfeliratát, a Bombatölcsért, mert fantasztikusan néz ki.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2933 Dátum: 2010. Június 02., 10:44:16 »
Szívesen! ;) Maximalista?? Ez szerintem egy elég minimalista kifejezés rá vonatkozóan... :D És a folytatásra már nem kell sokáig várni, amiben azért lesz még egy-két meglepő fejlemény...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2932 Dátum: 2010. Június 02., 10:32:57 »
Üdv! Köszi a 244.számot Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Szerintem elég jó volt ez a történet.Érdekes,hogy a Vízió ennyire kiakadt,persze érthető ,első megbizatása és ,mint láthatjuk teljesen maximalista.Várom a folytatást!!!
Az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader: