Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569823 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2901 Dátum: 2010. Május 14., 22:15:40 »
  • Most nézem hogy még egy helyen szerepel egy ilyen kártya, hogy ez eddig hogy nem tűnt fel. Sebaj majd eszközölöm a javítást, sőt igazság szerint még az előző számból is tartozok némi korrekcióval amit azóta is lusta voltam megcsinálni. Amúgy nem nagy trükk egy ilyen kunszt mint az a Kapis kártya, sőt itt még a borítókon se voltak olyan nagy munkálatok, viszont a továbbiakban már okoznak némi fejtörést.
  • A másik hogy most laptopról nézem szal nem biztos hogy minden szín a helyén van de nekem a szokásosnál is fakóbbnak tűnik ez a rész. Jó lenne néhány visszajelzés rendes crt monitoros felhasználóktól, esetleg ha van olyan elvetemült ember aki kinyomtatja a számokat akkor azoktól is.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2900 Dátum: 2010. Május 14., 20:20:16 »
Igen erről akartam is mondani valamit, de aztán valahogy lemaradt a hozzászólásról.
Szóval azt akartam mondani, hogy igencsak meglepődtem amikor megláttam, hogy a Kapitány kártyája le lett fordítva, de nem is ez volt nekem a meglepő, hanem az, hogy sikerült úgy megcsinálnod, a Bosszú részének csak annyi részét takarjon el a Kapitány ujja, hogy még kivehető legyen, hogy mi van odaírva. Szóval fogalmam sincs, hogy hogy csináltad, de köszönöm, hogy ilyen apróságokat is megcsináltok. :worship: Én biztos nem tudtam volna megcsinálni.

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2899 Dátum: 2010. Május 14., 20:02:38 »
Most látom hogy nagy büszkén lemagyarítottam Kapi Angyal kártyáját, de kapásból a második oldalon szereplő ugyanilyen Avengers kártya meg úgy maradt, majd hamarosan orvosolom:D

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2898 Dátum: 2010. Május 14., 14:19:30 »
Köszönöm Fareknak és Hopkinnak az Avengers 243. részét. :worship:
Hát igen Vízió aztán rendesen eltervezte a dolgokat, és most hogy ő lett a vezető érdekes dolgok lesznek még. Gondolom a továbbiakban övé lesz a főszerep. És akkor ezek szerint itt vált ketté a csapat. Azt hiszem újra átolvasom a Nyugati part első négy számát, mert már szinte nem is emlékszem, hogy mik voltak benne, aztán természetesen majd véleményezem is őket.
Várom a folytatást ami ezek szerint hamar eljön.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2897 Dátum: 2010. Május 13., 21:12:23 »
Na, nagyon örülök, hogy tetszett az újabb történet is, Hopkin elég jól belendült, szóval a folytatásra nem is kell olyan sokat várni :)

És igen, a nyugati parti Angyalok történeteit is olvashatjuk majd, de az még egy kicsit odébb van, ugyanis a 254. szám után kapcsolódunk be. Pontosabban az első sorozat az nagyjából most, illetve olyan 247-250 körül játszódik, de az ugye már fent van az oldalon. A 2. sorozat, amit szintén tervezünk elindítani, az a 254. szám után kezdődik, és mi is ott akarjuk elkezdeni. Terveink szerint pedig onnantól az is havi rendszerességgel, a fősorozattal párhuzamosan futna, hogy meglegyen az összhang ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Avengers képregények
« Válasz #2896 Dátum: 2010. Május 13., 21:08:40 »
Köszönjük Fareknak és Hopkinnak az Avengers vol. 1. 243-at!  :brow:
Ahogy Asys is kérdezte, olvashatók lesznek a nyugati parti Angyalok történetei? :m-hawkeye:
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2895 Dátum: 2010. Május 13., 19:33:38 »
Farek-nak és Hopkin-nak nagyon szépen köszönöm az Avengers vol. 1. 243.-at!  :worship: :worship:
Nagyon jó volt ez a rész!  :bravo:
Darázs elég könnyen átadta vezetői pozícióját...
Űrróka nem volt semmi a bankban!  ;D
Jarvis is elég laza volt most!  :badteeth:
Gyrich nem most fejlesztette ki Forge-al a semlegesítőt (Vadóc és a szipolyok ellen)?  :brow:
Kíváncsi vagyok a szipolyok szereplésére! Anno az X-eket is elég rendesen lekötötték!

Farek, most, hogy megalakult a Nyugati parti csapat, az ő történeteiket is olvashatjuk majd?  :)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2894 Dátum: 2010. Május 13., 16:26:40 »
Pontosabban a régi magyar kiadású X-Menben.
Tényleg igaz. Némely régi magyar kiadású X-Men nincs meg nekem, így akkor azokat a Nitro oldalon láttam. Ezért is említettem a Nitro weboldalt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2893 Dátum: 2010. Május 13., 16:01:39 »
Az Űrszipolyokról pedig úgy tudom, a Nitro oldalon lévő X-Men képregényekbe esett róluk szó.
Pontosabban a régi magyar kiadású X-Menben. Mert azon kívül nem rémlik, hogy nitro Szipolyos sztorit honosított volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2892 Dátum: 2010. Május 13., 15:57:06 »
Ezer köszönet Farek és Hopkin a Bosszú Angyalai 243. számért! :worship: :worship:
A történetbe legalább megtudhattuk, hogy a többi Bosszúangyalok távollétébe hogyan tudtak tartani a frontot.
Vízió említette azt a dolgot, amiről már egyszer olvashattuk a Nyugati Part Bosszú Angyalai v1 négy részes minibe. Vagyis akkor a jelenlegi történet idején jött létre az a csapat.  Akkor hamarosan az is lesz majd.
Az Űrszipolyokról pedig úgy tudom, a Nitro oldalon lévő X-Men képregényekbe esett róluk szó.

Sok sikert kívánok nektek a Bosszú Angyalai folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2891 Dátum: 2010. Május 05., 15:56:54 »
Aztán persze később lesz ő még hűvösebb is...
Igen nagyon is hűvös lesz. :dry:
Víziót én is az első megjelenésénél szerettem meg, de a kedvencem a Kree-Skrull háború ideje alatt lett. :m-vision:
A borítón én sem gondoltam volna, sőt mikor Vízió megjelent teljes életnagyságban még akkor is vártam, hogy Holdsárkány mégis mikor jelenik meg. Aztán miután végigolvastam akkor jöttem rá, hogy az Vízió volt, és örültem, hogy Holdsárkány nem tűnt fel ebben a részben.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2890 Dátum: 2010. Május 05., 15:36:57 »
Ó, igen, a hűvös logika. A következő részekben még párszor elhangzik majd a logikus, Vízió gondolatmenetével kapcsolatban. Aztán persze később lesz ő még hűvösebb is...

Az a pillanat, amikor elsírja magát, szerintem az egyik legklasszikusabb pillanat az Angyalok történetében. De való igaz, azóta nagy utat járt már be az android.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2889 Dátum: 2010. Május 05., 15:22:04 »
Én Vízióra gondoltam!  :brow:
Android létére az Angyalok közül ő megy át a legnagyobb személyiségváltozás(ok)on!
(Én ezért is szeretem, de a képességei sem rosszak!)  ;)
Hol van már az a Vízió, aki elsírta magát az első bevetés előtt (ill. a csatlakozásnál)...
Most inkább a gépies gondolkodás kerül előtérbe (ez gondolom nagyban köszönhető I.S.A.A.C.-nek), parancsolóvá és ellentmondást nem tűrővé válik Vízió...  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2888 Dátum: 2010. Május 05., 14:52:04 »
Igazából nem is tudom. Különösebben nem gondoltam senkire, egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy ki lehet ez a fenyegető alak. Aztán kiderült, hogy most jól működött az elterelés, mert rá nem gondoltam volna.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2887 Dátum: 2010. Május 05., 11:43:14 »
Igen annak én is örültem, hogy végül nem ő volt az. Már csak ő hiányzott volna.
Amúgy Farek te kire gondoltál először?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2886 Dátum: 2010. Május 05., 11:29:04 »
Jajj!!! Huh, ő szembe sem jutott, de örülök, hogy a szerkesztőknek sem... :)

És a többiek? Mert én pl. annak idején simán nem tudtam, hogy ő az.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2885 Dátum: 2010. Május 05., 11:27:00 »
Én nem. Én azt hittem, hogy Holdsárkány az, és kicsit el is szomorodtam, hogy már megint megjelenik, de aztán szerencsére tévedtem.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2884 Dátum: 2010. Május 05., 10:53:36 »
Hamarosan érkezik is a folytatás, ne aggódj!
Ugyan Vízió nem ment neki direkt az Angyaloknak, de azért lesz itt még összezörrenés... És igen, innen fog megalakulni a nyugati parti csoport.

Ja, egyébként mindenki rájött, hogy a borítón a fekete alak az Vízió?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2883 Dátum: 2010. Május 05., 07:44:12 »
Üdv! Köszi a 242-s angyal történetet,Farek,Hopkin! :worship: :worship:
A borító miatt azt hittem,hogy Vízió nekimegy az angyaloknak.. :badteeth:Akkor Sólyomszem innen fogja megalapítani a nyugati angyalokat?A titkos háború jó történet volt,akkor várom a folytatást,az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2882 Dátum: 2010. Május 04., 18:20:29 »
Sok mindenben egyet értek, szerintem is elég aránytalanul voltak elosztva a szereplők. Bár már biztos tudták, hogy az x-ek majd kiválnak, és akkor valamennyire kiegyenlítődik a dolog... :)
Vagy csak a szokásos, hogy általában egy szuperbűnöző több szuperhőssel is felér, és ezért van az, hogy általában az F4 vagy az Angyalok küzdenek 1 ellenféllel, nem pedig fordítva, hogy a Roncsbrigád mondjuk Pókember ellen. (Persze csak általában)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2881 Dátum: 2010. Május 04., 17:25:38 »
Kicsit  furcsa a dolog, a szuperbűnözők amúgy is kevesebben voltak a Titkos Háború ideje alatt (mondjuk Molekulaember elég rendesen betöltötte a kiegyenlítő figura szerepét; Galactus-t nem sorolom ide, mert ő nem igazán tekinthető ,,rosszfiúnak'')...
Eléggé érdekesen válogatott a Túlontúli, 1-2 ellenfél még elfért volna...  :brow:
Szerintem Űrróka vagy Vízió szerepeltetése megoldható lett volna!
Az android Angyal nekem nagyon hiányzott; Seregély mondjuk nem odavaló (a csatavilágra), ez biztos!
De érdekes lett volna  pl. együtt látni Wandát az apjával!  :brow:
Tudom, sok a ,,ha'', meg a ,,volna''...  :rolleyes:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2880 Dátum: 2010. Május 02., 19:15:24 »
Vajon Űrrókáék miért nem tűntek el a végén???  :nemtudom:
A rák se tudja szerintem. Ha a szerkesztők helyében akarnám megmagyarázni, akkor talán azért, mert egy töltet volt a teleportban aktuálisan. Vagy csak nem akart túl sok szuperhőst bevinni, hogy ne legyen nagyon fajsúlyos az előnyük. Vagy a fene sem tudja...  :nemtudom: :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2879 Dátum: 2010. Május 01., 19:11:13 »
Köszönöm a csapatnak az Avengers 242.-t.  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2878 Dátum: 2010. Május 01., 18:34:56 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1. 242.-őt!  :worship: :worship:
Thor tényleg igazi gentleman-ként viselkedett, Seregény rendesen zavarba jött...  ;D
Nem semmi ivókupája van a skandináv istennek...  :badteeth:
Víziót továbbra is nagyon bírom!  :m-vision: :pogo:
Vajon Űrrókáék miért nem tűntek el a végén???  :nemtudom:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2877 Dátum: 2010. Április 29., 23:07:26 »
Na igen, John Buscema. Azt hiszem, ő a valaha volt legkedvesebb rajzolóm. Az ő keze munkáját dicsérik a Marvel Extrában is megjelent Ostrom történet rajzai. Illetve a HZs-n már olvasható történet az Ostrom utánról, az olümposzi istenekkel. Egyszerűen nagyszerű. Emlékszem, vagy 1 éve megmutattam kedvesemnek is, aki egyáltalán nincs oda a képregényekért, de miattam azért ismeri valamilyen szinten őket, és azt mondta, hogy neki is ez a stílus tetszik nagyon. Szerencsére majd, ahogy a talgaby által belinkelt listában is látható, a 254. után egy jó darabig ő fogja rajzolni az Angyalokat. Nem tudok újat mondani, egyszerűen imádom.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 29., 23:39:09 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2876 Dátum: 2010. Április 29., 22:24:47 »
Mert ez még a Milgrom-éra. Kedvelt szerkesztő és egy jó kihúzó volt (sőt, legendásan gyors kihúzó, benne volt a szerkesztőség vészcsapatában), de szerintem elég gyenge rajzoló. Csak a jubileumi számig kell kibírni, onnan kis átmenet után átveszi a hetvenes évek legendája, John Buscema, aki közel húsz évig a Marvel legfontosabb rajzolója volt (és aki minden jelentősebb Marvel-sorozatban rajzolt legalább egy füzetet abban a két évtizedben - érdemes megnézni, bődületes a biográfiája).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2875 Dátum: 2010. Április 29., 22:04:26 »
Kösz szépen nagyon jó volt a sztori, mikpr kiterült, hogy aprkban van az energia akkor már sejtettem, hogy mennek az angyalok titokban háborúzni! :) Én is örülök Vízió visszatérésének, és kiváncsi vagyok, vajon okkal aggódnak a többiek, hogy megváltozott a személyisége.
 A rajzok szerintem nem voiltak valami jók (túl sok pózolás, meg eröltetett mimika), a honosítás viszont zsír, :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2874 Dátum: 2010. Április 29., 19:07:58 »
 Valóban a softball-t én nem ismerem. Nekem egyedül a Superdome volt ismerős. :)
És remélem Vízió egy jó darabig aktív is marad, bár félek tőle, hogy már tudom erre a választ.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2873 Dátum: 2010. Április 29., 18:55:03 »
Igen, valóban örömteli, hogy Vízió végre aktív módon visszatért a csapatba. És ugye most egyből meg is kapta a lehetőséget.

És igen, a cucc méretét a Superdome-hoz hasonlította. Pontosabban - eredetiben - azt mondta, hogy ehhez képest a Superdome olyan, mint  egy gyerekméretű softball pálya. De szerintem azt a játékot itt nagyjából senki sem ismeri, szóval maradtam az egyszerűbbnél.
Farek fordítási trükkjei rovatot olvashatták... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2872 Dátum: 2010. Április 29., 18:45:47 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 242. részét.
Jó kis "nyugodt" történet volt, de az egészben az volt,a legjobb hogy:Visszatért Vízió teljes életnagyságban :ugral: :m-vision:
Valóban egy örökkévalóság volt, míg végre kigyógyult a "betegségéből". Ideje volt már, hogy visszatérjen. Mondjuk már eléggé látszanak rajta a változás jelei. Na mindegy még 12 szám, és végre kiderül, hogy mi lesz a sorsa.
Látom a Bosszúangyaloknál is eljutottunk a Titkos Háborúig. Most már értem, hogy Vízió miért nem volt ott. Amikor elolvastam a Titkos Háborút, akkor nagyon, de nagyon hiányoltam őt onnan. Na mindegy, most legalább egy darabig róla fog szólni a történet.
És még egy kérdés. Azon a képen, ahol meglátják a gépet, ami elteleportálta az angyalokat, ott Thor megjegyzi, hogy ez nagyobb, mint a Superdome. Ez eredetiben is így volt, vagy csak utólag lett berakva, tisztelegve ezzel a Saints otthonának?  :)