Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567718 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2871 Dátum: 2010. Április 29., 18:13:00 »
Valahogy nekem is. Esetleg ha annyira nem akaródzik a Farek mester, lehetne Farek apó. Korban amúgy is inkább illene.  :badteeth: :hehe:
Aha... a család jól van?  :badteeth: :brow: :lol: (De be kell ismernem, ez jó volt.)

Kösz, Genzo, legalább te velem vagy :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2870 Dátum: 2010. Április 29., 18:07:30 »
Az "apó" nekem összefűződött Zerit nevével. :)  Akkor inkább maradok a Farek mesternél, és bocs...

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2869 Dátum: 2010. Április 29., 18:05:45 »
Valahogy nekem is. Esetleg ha annyira nem akaródzik a Farek mester, lehetne Farek apó. Korban amúgy is inkább illene.  :badteeth: :hehe:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2868 Dátum: 2010. Április 29., 16:31:58 »
Hm, el nem tudom képzelni, hol láthattad  :nemtudom: De sebaj, ha neked így tetszik, részemről maradhat. Bár nekem már mindig csak Fairlight fog róla eszembe jutni. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2867 Dátum: 2010. Április 29., 16:19:37 »
Na, ezt már korábban is szerettem volna kérdezni, hogy a fairlight honnan jött a Farek mögé??? Ha a Fairlight nevű egykori honosítóra gondolsz, na ő nem én vagyok. Ha viszont a fényt hozom az éjszakádba, akkor örülök  ;D
Valahol láttam egyszer a neved mellett a "fairlightot", és szerintem hangzatos, azért irom néha igy. Nem akarok hazudni, de szerintem a HZs 1500-ban volt. Aztán amikor láttam, hogy egykor volt Fairlight nevű honositó, akkor elgondolkoztam, hogy akkor miért van Farek neve mellett. De ha zavar, vagy ilyesmi, akkor maradok a Farek mesternél, az se rossz végülis.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2866 Dátum: 2010. Április 29., 16:04:29 »
Ezer köszönet Farek fairlightnak...
Na, ezt már korábban is szerettem volna kérdezni, hogy a fairlight honnan jött a Farek mögé??? Ha a Fairlight nevű egykori honosítóra gondolsz, na ő nem én vagyok. Ha viszont a fényt hozom az éjszakádba, akkor örülök  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2865 Dátum: 2010. Április 29., 16:01:57 »
Ezer köszönet a Bosszú Angyalai 242. számért! :worship: :worship:
Jarvis vitte azt a nagy nehéz kancsó mézsört, amit Thor kért. Hát az nagyon nehéz volt neki. Látszik az arcán is.
Sólyomszem almaszedési technikája nekem is tetszett.
Azt nem is tudtam, hogy Vízió ilyen hamar visszafog térni. És a végén kiderült, hogy mi az a veszedelem, amit Vízió észlelt.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2864 Dátum: 2010. Április 29., 12:50:16 »
Ezer köszönet Farek fairlightnak és Hopkinnak az Avengers 242.-ért. :worship: Nagyon jó kis történet volt, és forditás is kiváló. Thor aztán tud bánni a nőkkel. :)  De Sólyomszem almaszedési technikája is tetszett. Még egyszer köszönet érte, és jó munkát nektek a folytatásokhoz. :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2863 Dátum: 2010. Április 07., 14:35:16 »
Üdv! Köszi a BA 241-t Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Szerintem szuper jó volt ez a történet,volt benne minden,bunyó,misztikum,rejtély..Vízióra gondolok,kiváncsi vagyok mit tervez :headscratch:
Nagyon várom a folytatást,az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2862 Dátum: 2010. Április 02., 10:40:19 »
Sepi jól mondja, Jessica az Uncanny X-Men 206.-ban szerepelt Lindsay McCabe-bel együtt!
Ororo-ék az ő házukban húzzák meg magukat egy kis ideig! A Szabad Erő támadja meg őket, Rejtély vezetése nélkül! (Piro és Lavina kettőse frankón át is rendezi a kéglit...)  Ebben az érában Viharnak nincs meg az ,,időjárás-uraló'' képessége, az alternatív jövőből érkező Rachel pedig a csapat tagja!
 :nezze:
 

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2861 Dátum: 2010. Április 01., 21:59:15 »
Szívesen!:)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2860 Dátum: 2010. Április 01., 20:37:20 »
Nekem végül is bejött a történet, a misztikus storyknál annyira nem gáz a még ebben az időben is igencsak erőltetett, szájbarágós magyarázat. Strange dokit meg amúgy is csipem. Galambnak köszi a hibajelentést. Még a hétvégén eszközölöm a javítást.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2859 Dátum: 2010. Április 01., 20:31:11 »
Ben Reilly: Azért a Harry potteres beszóláson megcsavarodtam egy kicsit... :)

Na akkor ezt csak neked.
http://www.youtube.com/watch?v=Plw39QLkTAw

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2858 Dátum: 2010. Április 01., 20:24:59 »
Ezt eddig nem is tudtam, hogy Jessica Drew hosszú időkig nem volt meg neki a szuperképessége.
De egyszer láttam a '99-ben magyarul megjelent Pókember 124. számban(ez a Howard Mackie-éra), hogy ott is felbukkant Jessica Drew, az igaz ott detektívként, de mintha ott volt neki képessége. A méregkilövő képessége még megvolt, amiket szokott használni ( a Kingpin-félébe is látható).
Ha jól emlékszem, akkor a régi magyar X-Menekben is volt róla szó, amikor a Szabad Erőhöz csatlakozott az új Póknő. Sőt, akkor talán fel is bukkant Jessica Drew, bár ez utóbbira nem esküszöm meg, és most lusta vagyok előkeresni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2857 Dátum: 2010. Április 01., 19:33:21 »
Szívesen mindenkinek, szívesen! Mi is nagyon köszönjük a véleményeket. Részemről eléggé hasonló a többségéhez, vagyis ezek a nagyon misztikus történetek nem igazán illenek az Angyalokhoz. Szerintem a közepesnél általában nem is sikerülnek jobbra, mint ahogy ez sem. De kihagyni nem akartam, mert azért az elviselhetetlen szintet jócskán átugorja, másrészt pedig elindul, alakul Vízió története, és annak egy apró kis részletét sem akarom kihagyni.
De innentől kezdve hosszú-hosszú ideig nem lesznek varázslatos történetek, szóval visszatérünk a jól megszokott BA stílushoz, és igen izgalmas történetek elé nézünk.

Gery: közelednek az Örökkévalós részek, egyre inkább közelednek...

Ben Reilly: Azért a Harry potteres beszóláson megcsavarodtam egy kicsit... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2856 Dátum: 2010. Április 01., 19:02:17 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1. 241.-et!  :worship: :worship:
Amerika Kapitány már agyalt; Vízió mindent kézben tart, mi van, ha...?
Ezt olvastam le a Kapitány arcáról!  :brow:
Meglepő, hogy Sólyomszem most milyen jóban van a Kapitánnyal!
(Én még a klasszikus story hatása alatt állok!)  ;D

Maga a story tényleg közepes volt, Strange és Lepel vendégszereplése ,,kellett''!  :bravo:
Nem volt kérdés, hogy legyőzik Le Fey-t; Strange doki és Wanda együttes ereje azért nem kis dolog!
Jessica tényleg hamar megnyugodott...
A lényeg, hogy ő életben maradt, nem a szomszéd kertjéből hozták vissza őt a hősök!   :brow:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2855 Dátum: 2010. Április 01., 18:31:22 »
  Kösz szépen! Nem volt rossz történet szwsz, annak ellenére sem, hogy a misztikum tényleg nem passzol annyira angyalainkhoz. Egyedül a vége zavart.  Jessica elvesztette képességeit,  életéért feláldozta magát Magnus, ő meg boldogan vigyorog, és közli, hogy "ez van gyerekek, de legalább élek, tyuhajj!!" :). Ez nekem kicsit furcsa volt, bár az tény, hogy Jessica karakterét nem ismerem annyira, lehet, hogy ő ilyen tipus.
  A honosítás nem lett rosz, bár fura volt, hogy Vizió magázta Kapit, plusz találtam két elírást: 5. oldal: Strane azt mondja, "artani", tartani helyett, és a 10. oldalon Amazon "Morgant" helyett "Morgat"-et mond. 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2854 Dátum: 2010. Április 01., 18:21:48 »
Ezt eddig nem is tudtam, hogy Jessica Drew hosszú időkig nem volt meg neki a szuperképessége.
De egyszer láttam a '99-ben magyarul megjelent Pókember 124. számban(ez a Howard Mackie-éra), hogy ott is felbukkant Jessica Drew, az igaz ott detektívként, de mintha ott volt neki képessége. A méregkilövő képessége még megvolt, amiket szokott használni ( a Kingpin-félébe is látható).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2853 Dátum: 2010. Április 01., 17:47:20 »
Bár ami pedig Póknőt illeti. Azt mondják, hogy ő elvesztette az erejét. De úgy tudom, később vissza is nyerte ezt az erőt. Ez valami nem volt világos.
Ha most a Kingpin-félére gondolsz, az évtizedekkel később történt, és Bendis egy teljesen új eredettörténetet is írt mellé a karakterhez. Viszont ettől a számtól egészen addig (közel negyedezer számnyi időtartamig) tényleg nem volt meg a szuperképessége, bár Jessica Drew-ként feltűnt még később is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2852 Dátum: 2010. Április 01., 15:56:09 »
Ezer köszönet A (Hatalmas) Bosszú Angyalai 241. részért Farek és Hopkin!
Érdekes módon, itt a főcímen benne van a Hatalmas szó. A fenti mondatomban ezért írtam azt a szót zárójelben. A comicvine-en láttam, akkor ez is így lesz egy ideig.
Hát végül tényleg véget ért a történet. Bár ami pedig Póknőt illeti. Azt mondják, hogy ő elvesztette az erejét. De úgy tudom, később vissza is nyerte ezt az erőt. Ez valami nem volt világos.
Azt bevallom nekem tetszett a történet. Jó volt ez a misztikus varázslattal foglalkozó téma. De ennek már vége van.
Ami pedig Sólyomszemet illeti. Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mit mondana Kapitánynak. Főleg, mert a nagyothallónak tűnik. A 239-ben már egyszer megtette, amikor Vízióval találkozott.
A főoldali kép is nagyon jó volt. Hehe, vicces is volt, amiket Kapi és Sólyomszem beszéltek.
További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2851 Dátum: 2010. Április 01., 14:11:02 »
Köszönöm Fareknak, és Hopkinnak az Avengers 241. számát.
Végül véget ért ez a történet is. Nem mondom, hogy annyira tetszett volna, de végülis nem volt annyira rossz. Nálam ez olyan közepes történet volt.
Látom Vízió története kezdetét vette amikor megemlítette, hogy tervei vannak.
Amerika kapitány pedig végre visszatért. Kíváncsi leszek, hogy Sólyomszem, hogy fogja kihasználni, azt hogy nem olyan jó a hallása. Így legalább mondhatja a Kapitánynak, hogy:
- Ja, hogy ezt parancsoltad. Hát sajnálom de nem hallottam.  :D
Vagy valami ehhez hasonlót. És a főoldali kép, is nagyon jó volt.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2850 Dátum: 2010. Április 01., 12:04:34 »
Köszi szépen a Bosszú Angyalai v1 241-et, ez nagyon jó rész volt, bár megmondom őszintén, hogy én az Örökkévalós részeket várom már nagyon (247-250).

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2849 Dátum: 2010. Április 01., 10:10:24 »
Anyám borogass.  ;D Asztrálsíkképernyős TV, fizikai világ, "másvilági kacsok". Ez qurva nagy volt.  :lol: Agamotto szeme pedig hatalmas volt akció közben. Összességében nagyon tetszett, de még mindig túlzásnak érzem egy Bosszú Angyalai sztoriban az egy főre jutó Harry Potterek arányát. Köszönetem a Bosszú Angyalai v1 241. honosításáért.   :worship:

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2848 Dátum: 2010. Március 31., 20:12:48 »
Igen én is valahogy így voltam vele először, hogy ránéztem a címre, és azt mondtam, hogy ez nem érdekel, ha Hangya a főszereplője akkor az annyira nem nagyon érdekel, aztán azt hiszem valamikor nyáron, vagy ősszel írt róla valamit Farek, aminek hatására úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt a történetnek. Még alig tartottam a második oldalnál, amikor beláttam hogy mekkorát tévedtem a történettel kapcsolatban. Igazából, hogy úgymondjam kezdetben  magához a Bosszú Angyalaihoz, is így álltam hozzá, hogy ez engem nem érdkel, és stb. Aztán egy bizonyos tényező hatására, úgy döntöttem, belekezdek ha nem tetszik, akkor legfeljebb fél óra megy el az életemből, ha meg tetszik, akkor kiolvasom a többit is. És természetesen az utóbbi lett az igaz. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2847 Dátum: 2010. Március 31., 19:33:39 »
Emlékszem, ha Micho nem vesz rá jópár éve, hogy legyen egy karácsonyi BA frissítés is, soha nem állok neki. Láttam már régebben borítóképet róla, de Hangya soha nem mozgatott, ezért nem is adtam neki esélyt. Aztán Micho annyira rágta a fülemet, hogy végül belementem, hogy elolvassam. Aztán olvasás közben először mosolyogtam, aztán kuncogtam, aztán nevettem, aztán hahotáztam, aztán már röhögtem, végül gyorsan nekiálltam, és már alig vártam, hogy karácsony legyen, és mindenki úgy élvezhesse, ahogy én tettem. Szóval örök hála és köszönet Micho kitartásának. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2846 Dátum: 2010. Március 31., 19:22:15 »
Engem már a történet létezése is felajzott, mert eddig nem is tudtam a létezéséről, vagy nagyon elkerülte a figyelmemet. Ezért is nagyon örültem amikor rátaláltam itt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2845 Dátum: 2010. Március 31., 19:19:37 »
Köszönöm, remélem, lesz foganatja az áldásodnak!
És örülök, hogy neked is tetszik ez a szerintem fantasztikusan jó, hangulatos és vicces történet!  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2844 Dátum: 2010. Március 31., 18:53:32 »
Az Istenke áldja meg Farek azt a dolgos kezedet amivel az Egy Kis Hangya Nagy Karácsonya című sztorit lefordítottad.  :worship: Nagyszerű képregény és remek szórakozás.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2843 Dátum: 2010. Március 31., 18:28:59 »
Szívesen! hogyne lenne, várhatóan a 19-es lesz a következő, de még nem igazán tudom, hogy mikor, most van előtte pár más terv.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2842 Dátum: 2010. Március 31., 16:59:33 »
Köszönöm  a Avengers 16. számát.Remélem lesz még több ilyen klasszikus szám. :m-cap:
 :worship: