Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 570136 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2841 Dátum: 2010. Március 31., 10:30:26 »
Ami hamarosan érkezik, mégpedig a fővonallal!
És mi is köszönjük, hogy hangot adtál tetszésednek!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2840 Dátum: 2010. Március 31., 10:13:57 »
Üdv! Köszi a MKBA 12.számot Farek ,Sepi! :worship: :worship:
Egész jó volt ez a történet,a végén az Óriáslány beszólásán nagyot nevettem :lol:
Köszi a 16. BA részt is ,Farek,Hopkin! :worship: :worship:
Ez sem volt rossz,Sólyomszem megkezdte a szurkálását a Kapi felé,hogy miféle vezér ő szuper erő nélkül :badteeth:
Várom a folytatást,az ERŐ legyen veletek!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Avengers képregények
« Válasz #2839 Dátum: 2010. Március 26., 16:08:32 »
Végre nagy nehezen elolvastam a marvel kalandokat nagyon tetszettek meg mindent,majd elolvasom a többit is  ;D
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2838 Dátum: 2010. Március 26., 12:38:15 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 10. Éves Különszámot,talgaby! :worship:
Fergetegesen jó volt ez a rész,nagyon tetszett,tényleg nem semmi Vadóctól,ahogy lenyomta az angyalokat.Egyedül a grafikával nem voltam kibékülve...
Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2837 Dátum: 2010. Március 25., 20:38:58 »
Sepi:  ;D :lol: :worship:

Na igen, az elmúlt két napban nem volt hiány az Angyalokból. Remélem, örült is neki mindenki!
Eddig szerintem ez volt a legviccesebb MK Angyalok, és be kell, hogy valljam, hogy ehhez képest lesz majd nemsokára egy kis visszaesés, de aztán a 20. szám felett ismét fergeteges, sírva nevetős történetek jönnek. És ja, Kapi idegrángása nekem is okozott párat... :)
Ráadásul nagyon tetszett, hogy Tony, a főállású nőcsábász, hogy kommentálta Ego lépéseit, Óriáslány meg mennyire ki volt borulva, hogy védte a Földet, és még Tonynak is nekiesett :)

A klasszikusra pedig mit is lehetne mondani? Klasszikus!  :brow:
Való igaz, hogy a csata kicsit rövid volt, de így legalább volt hely kibontani a régi tagok elhatározását, és az új tagok csatlakozását. Szegény Kapi, annyi változás volt, hogy ha egy kicsit később ér haza, még a házat is átépítik...  :hehe:
Mondjuk azt én sem bántam volna, ha Ricket a dzsungelben elviszi a malária, vagy egy mérges kígyó, és csak egy hevenyészett fejfa meg egy sírhalom árulkodik végső nyughelyéről, de hát mindig is ilyen mázlista volt... :S

A következő klasszikus valószínűleg nem lesz túl nagy ugrás, csak 2 szám marad ki, ahogy most áll a terv. Egyébként a következő számot nem ismerem, de amennyit hallottam róla, nem egy nagy durranás, mert Hulk valójában fel sem tűnik, csak egy villanás szintjén, és egy egyszer használatos ellenséget dobtak be. De a tervezett történetekben majd jönnek még jófajta ellenségek, és persze megcsodálhatjuk majd a legendás Kapi-Sólyomszem viszály jó pár fejezetét!

És köszönhetően Hopkinnak, a rendes sorozat is folytatódik hamarosan, és amíg bírja idővel, erővel, Photoshoppal és cérnával meg varrógéppel  ;) addig jönnek is folyamatosan a frissítések.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2836 Dátum: 2010. Március 25., 20:25:35 »
Remélem a következő számban amiben visszatér Hulk(igaz egyenlőre nem fogjuk tudni olvasni, de nem baj) végre eltűnik a színről, most már kezd engem is idegesíteni rendesen :dry:
Pedig Rick jó gyerek... amikor alszik. Még enni sem kér olyankor.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2835 Dátum: 2010. Március 25., 20:11:56 »
Köszönöm Fareknak és Hopkinnak az Avengers 16. számát.
Hűha vigyázzni kell, mert a végén még egész héten az angyalokkal találkozunk. ;D
Szerintem jó volt a történet, csak kicsit máshogy képzeltem el. Véleményem szerint kicsit gyors volt, ahogy elfogták Fekete Lovagot és Olvasztót, Varázslónő, és Hóhér pedig, csak úgy elsétálnak, míg az angyalok vissztérnek, de tetszett, hogy a Kapitány ezúttal nem valami hangsebességen felüli géppel jutott vissza Amerikába, hanem egy normál repülővel. Meg sajnálom is őt, egy napra együtt lenni Rick-el egy dzsungelben, és vigyázni rá, maga lehetett a pokol, és látom Rick még mindig " Én soha nem leszek Bosszúangyal" típus. Kicsit hiányoltam is annál a képnél, (mikor üdvözlik a Kapitányt) ahol Rick megkérdezi hogy: "Na és én mi... Szürkehályog?" egy csillagot és a kép alatt egy "Igen" szót. :hehe:
Remélem a következő számban amiben visszatér Hulk(igaz egyenlőre nem fogjuk tudni olvasni, de nem baj) végre eltűnik a színről, most már kezd engem is idegesíteni rendesen :dry:
Az új felállás történeteire kíváncsi leszek, remélem fogunk tudni majd olvasni további klasszikusokat.

Nem elérhető SilSur

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2834 Dátum: 2010. Március 25., 17:23:59 »
Köszönöm a válaszodat! :)

Üdv köztünk! Járj erre gyakran!  :brow:

A Mi lenne, ha... számok fent vannak itt az oldalon, a letöltéseknél a Marvel/Mi lett volna... szekcióban. A többi általad említettet pedig annak idején még a Chronopolis oldal tervezte, azon belül is Fairlight, az ő távozásával szerintem nem igazán van rá esély.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2833 Dátum: 2010. Március 25., 17:20:30 »
Üdv köztünk! Járj erre gyakran!  :brow:

A Mi lenne, ha... számok fent vannak itt az oldalon, a letöltéseknél a Marvel/Mi lett volna... szekcióban. A többi általad említettet pedig annak idején még a Chronopolis oldal tervezte, azon belül is Fairlight, az ő távozásával szerintem nem igazán van rá esély.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SilSur

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 13
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2832 Dátum: 2010. Március 25., 17:13:18 »
Sziasztok!
Most először beléptem a fórumba. Szeretném tudni, hogy Galaktikus Vihar Hadművelet nem lesz még apró folytatás pl.  Amerika Kapitány 401.szám, Kvazár 36.szám, és Mi lenne ha... 55, 56.szám. Előre is köszi!
Nekem tetszik a történetet.

Bocs, megtaláltam Mi lett ha... 55 és 56.szám.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 25., 17:27:43 írta Farek »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2831 Dátum: 2010. Március 25., 15:14:45 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1. 16.-ot!  :worship: :worship:
Remek rész volt, egy igazi klasszikus!  :bravo:
Amerika Kapitány nagyon szerény volt, Vasember pedig egy kissé színpadias!
Pym szokatlanul poénos volt...  ;D
Sólyomszem már kombinált (a Kapitány vezetése miatt); durva volt, hogy Jarvis-on mutatta be a tudását!  :badteeth:
Rick frankón levakarhatatlan...  :hehe:
Vasember (nagyon határozott volt), Darázs és Pym nem sokat szöszmötölt a Kapitány távollétében! ,,Angyalok, Szabadság!''  :lol:
Durva lett volna, ha pár szám után feloszlik a csapat...  ;)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2830 Dátum: 2010. Március 25., 15:14:05 »
Ezer köszönet Farek mester és Hopkin A Bosszú Angyalai v1 16. számért! :worship: :worship:
Nagyon jó volt ez a történet. ÍGy most már kiderült, hogy mikor történt az, hogy a Bosszúangyaloknak lettek helyettesei. Sólyomszem, Skarlát Boszorkány és Higanyszál is tagok lettek a csapatba. De az is tetszett, amikor az új tagok emlékeiről kiderült, hogy miféle rossz dolgokat műveltek ők. Sólyomszem emlékei szerint félreismerték őt. És ő olyan volt, mint egy modern Robin Hood. Wanda és Pietro pedig emlékeztek arra, hogy miket éltek át, amikor a Gonosz Mutánsok Testvériség csapatba voltak.
A többi tagok, akik szabadságra vonultak nagyon nehezükre esett, hogy kiléptek a csapatból.  De azért tudják, hogy a szuperhősöknek is kell egy pihenés(kikapcsolódás).

Egy másik érdekesség, amit észrevettem(bár tudom, ez csak véletlenül alakult így). Márciusban látom, hogy összesen 4 db Bosszú Angyalai került ki a HZs-ra(persze ha nem számítjuk bele a Chronopolist). Március 4-én a 240-es, a múlt héten pénteken a 10. éves különszám(talgaby tolmácsolása) és most ezen a héten pedig kettő. Tegnap egy Marvel Kalandok és ma egy klasszikus képregény.
Ja és ha már a Marvel Kalandok szót említem. A főoldalon Amerika Kapitányról, amiket mond az nagyon érdekes volt. Bár ezt is tudom, hogy valóban nem szerepel a borító, amit ott főoldalon van, hanem akkor az egy amolyan reklámféle volt.
További sok sikert kívánok nektek a Bosszú Angyalai honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2829 Dátum: 2010. Március 24., 20:37:56 »
Ezer köszönet Farek és Sepi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 12. részért! :worship: :worship:
Nem egy szokványos történet volt, amiket Ego csinált. Nagyon jó volt. Szórakoztató és nagyon jókat nevettem néhány vicces dolgon, amik voltak. A lentebb említett Fenegyerek szövegen, a Rozsomák és Kapi párbeszédükön.
Valamint még a Hulk és Vihar párbeszédük is vicces volt.
Hulk: Vihar olvas Hulknak mesét?
Vihar: (sóhaj)igen.
És a végén, amiket Óriáslány is mondott. Hogy Ego valamilyen oknál fogva elhagyta inkább a Földet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2828 Dátum: 2010. Március 24., 20:19:25 »
Az a kérdésem, hogy a 8. oldalon az a tag a "Közel a vég" feliratú táblával a kezében nem lehet, hogy Watchmen utalás?
Ez rengeteg helyen felbukkant már, nem kifejezetten Watchmen találmány. Például legutóbb a 2012-ben lehetett egy csövest látni ezzel a táblával.  ;)

Értem. Azt gondoltam, hogy nem WAtchmen találmány, de nekem egyből az ugrott be ahogy megláttam a képet. Főleg, hogy még a csávó is úgy néz ki.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2827 Dátum: 2010. Március 24., 20:08:20 »
Én is köszönm Fareknak a Fénysebességű fordítást, és Sepinek az Üstökösszerű beírást.
Már értem miért mondta Farek, hogy ez a legjobb MK Avengers történet. Valóban maga a történet elváráson felüli volt. A Párbeszédek nagyon jók voltak nekem a legjobban az tetszett, hogy miután Rozsomák ledob egy "Atombombát"(újabb Hulk Rozsomák páros ;D) a Kapitány megjegyzi, hogy:
- Rozsomák ez felesleges volt.
- Igen? Láttalak mosolyodni Kapitány.
- Az csak idegrángás volt. :whistle: -  El tudom képzelni, hogy Farek itt ugyanazt csinálta mint a metrón amikor a Korong Világot olvasta, amit még a börzén mesélt.
Meg Ego is, amiket mondott, hát azok nagyon szórakoztatóak voltak. Vajon mennyi ideig fog neki eltartani míg rájön, hogy a Szaturnusz nem fog válaszolni a hívására?  :hehe:
Remélem a többi történet, is ugyanilyen szórakoztató lesz, igaz ezt nehéz lenne felülmúlni.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2826 Dátum: 2010. Március 24., 20:06:59 »
Az a kérdésem, hogy a 8. oldalon az a tag a "Közel a vég" feliratú táblával a kezében nem lehet, hogy Watchmen utalás?
Ez rengeteg helyen felbukkant már, nem kifejezetten Watchmen találmány. Például legutóbb a 2012-ben lehetett egy csövest látni ezzel a táblával.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2825 Dátum: 2010. Március 24., 18:55:27 »
Köszönet Farek fairlightnak és Sepinek a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 12.-t. Poénokból tényleg nem volt hiány, legjobbat azon nevettem, amikor a csaj megköszönte "Fenegyereknek", hogy megmentette őt  :lol: Az a kérdésem, hogy a 8. oldalon az a tag a "Közel a vég" feliratú táblával a kezében nem lehet, hogy Watchmen utalás? Még hasonlit is a Watchmenből arra a fazonra, aki szintén ilyen táblával járkált. Mondjuk érdekes lenne, hiszen a Watchmen DC, ez pedig Marvel. De sebaj, a lényeg, hogy nagyon tetszett ez a képregény, a forditás megint prima volt, a rajzok is tetszettek. Értékelőrendszert is használtam.
Még egyszer köszi Farek mesternek a "fényebességű forditást" és Sepinek az "üstökösszerű beírást" :)

Ja, és örülök, hogy újra megy a halozsak.hu link, és, hogy a Sepi vs Ben Reilly Galéria is újra működik. Épp ma cseréltem le a Sepi Gallery és Ben Reilly Gallery linkeket a közösre a blogomon, és mostmár beirhatom a működő linket.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2824 Dátum: 2010. Március 24., 18:23:48 »
Farek-nak és Sepi-nek köszönöm a MK Avengers 12.-őt!  :worship: :worship:
Pihent agyú rész volt, óriási poénokkal!  :badteeth:
Egó-nak tényleg hatalmas dumája volt!  ;D

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2823 Dátum: 2010. Március 24., 18:19:06 »
Kösz a Marvel Kalandok BA újabb részét.  Először aggódtam, hogy valami giccses sztori lesz, ahol Ego véletlenül kerül a föld közelébe, majd megesik az emberiségen a szíve, és odébb áll. Úgyhogy hatalmasat de kellemeset csalódtam a sztoriban. :lol: Egó szövege kemény volt, meg az összes többi dialógus is, a rajzok is jók voltak, a honosítás kifogástalan! :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2822 Dátum: 2010. Március 22., 14:46:06 »
Én is adok Hopkinnak egy +-t. Tényleg bámulatos ez a lelkesedés.
Ami pedig a Bosszú Angyalai 10. éves különszám rajzolóját illeti. Bevallom a rajz egy kicsit szokatlan, nem szokványosnak néz ki, amúgy is jó.
Vadóc pedig tényleg olyannak néz ki, mintha a 40 éves lenne.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2821 Dátum: 2010. Március 22., 12:50:05 »
Hopkin lelkesedése bámulatos! Díjazom is egy +-szal!  :brow:
És igen, Vadóc minimum 40-nek néz ki ebben a történetben!  :badteeth:

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2820 Dátum: 2010. Március 22., 10:51:33 »
  • Örömmel látom hogy tőlem függetlenül is frissül a kedvenc sorozatom :D. Ezer köszönet talgabynak. A rajzok nagyon bejönnek, kivéve a régimódi nem gyengén öregasszonyos Vadóc ábrázolása.
  • Azon agyaltam hogy ha csak nincsenek már lefoglalva esetleg beiktathatnánk azokat az Annualokat is amelyeket már elhagytunk a jelen állás szerint (Nem mint ha nem lenne így is elég melóm). Persze csak idővel.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2819 Dátum: 2010. Március 21., 18:38:39 »
Na végére értem a történetnek, a vége nagyon meglepett, az Angyaloknak lesz,  amin elgondolkodjanak. A rajzok szerintem átlagossak voltak, csak tényleg fura volt Vadóc ábrázolása.  A honosítás király lett, Bestia poénjain jót nevettem. :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2818 Dátum: 2010. Március 20., 22:08:06 »
Aha. Igen értelmes módon v3-v1-v2 sorrendben jönnek ki, de most már így alakult. A v2-t amúgy se sajnálom, hogy a végére maradt (vagyis... majdnem a legvégére), mert a v3 első fele mellett (vagy talán még az előtt is) az a legjobb az összes közül, hiába alterverzum.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2817 Dátum: 2010. Március 20., 21:53:49 »
A Vadóc v1 akkor majd a v3 második történetének kikerülése után várható?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Avengers képregények
« Válasz #2816 Dátum: 2010. Március 20., 21:49:36 »
A rajzoló egy szabadúszó volt, és akkoriban igazság szerint a Marvel az Annualokat egyszerű extra sztorikként kezelte, gyakorlatilag másodvonalasak voltak... viszont emiatt sokáig olyan dolgokat tehettek az írók bennük, amit fősorozatban nem biztos, hogy átnyomhattak volna.
Amúgy nem csak az UXM #171-ben tűnik fel, előtte a 158. részben már verekedett a csapattal, ezért orroltak rá annyira. Plusz párszor összecsapott Káprázattal is, mielőtt Alison eltűnt volna a nyilvánosság elől.
Honosítani meg... nem nagyon lehetne két ok miatt. Az egyik, hogy abból én még nem láttam ilyen minőségű reprintet. A másik, hogy az csak egy ongoing része, nem lehetne mihez kapcsolni. Még a v1-es mini is érthetőbb, pedig az effektíve a Gambit v1 folytatása. Meg az olvasható az xfanzine-on. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Avengers képregények
« Válasz #2815 Dátum: 2010. Március 20., 21:26:51 »
Jó sztori volt köszönet a honosításért. Vadóc a kedvenc X-em (bár harmadmagával osztozik ezen a poszton), úgyhogy nagyon örülök, hogy végre olvashattam ezt a történetet is. A rajz bár helyenként tetszett az arcoknál rendesen icsapta a biztosítékot, sőt néha úgy tűnt, az események ábrázolásában sincs összhang az író és a rajzoló között.

Azért összességében  :cool:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2814 Dátum: 2010. Március 20., 20:54:02 »
Rá kell venni talgaby-t, hogy csinálja meg azt a számot is újra.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2813 Dátum: 2010. Március 20., 20:51:20 »
Akkor jól láttam, hogy nincs. Illetve, a Chronopolis-on van néhány Uncanny X-Men a 90-es számok környékéről, és még néhány azutáni.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2812 Dátum: 2010. Március 20., 20:34:19 »
Valaki megcsinálta még régen, a honosítás őskorában, de már tudtommal nem elérhető a képregény. Sajnos azt sem tudom megmondani, hogy ki csinálta, mert nem írta bele a nevét a készítő. Egyébként közvetlenül a magyar X-Men első száma előtt történt. A magyar X-Men az UXM 172-es számával indított, és a 171-esben vették be. Ezért volt olyan bizalmatlan Rozsomák Vadóccal szemben az első számban, mert előtte ő még csak ellenfélként találkozott Vadóccal.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.