Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 570042 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2751 Dátum: 2010. Február 20., 19:20:09 »
Egy Avengers vs. Masters of Evil csata mindig élményszámba megy, Hopkin!  :brow:

Farek mesternek köszönöm a rendkívül részletes leírást!  :worship:
A Kaszás történettől már a kezdetektől ódzkodtam!  :-\
Nem igazán csípem Energikon testvérét... (Vannak nála sokkal jobb ellenfelek is; én Nefariát, Ultront , Szivacsembert és Kang-ot bírom nagyon!)
A CO viszont rendkívül szimpatikus story, már csak az új ellenfelek miatt is!  :bravo:

Pár hét múlva lesz a névnapom; nagy a valószínűsége annak, hogy megörvendeztetem (értsd: megrendelem angolul!) magam ezzel a történettel!

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Avengers képregények
« Válasz #2750 Dátum: 2010. Február 20., 16:17:53 »
Így utólag is köszönet a sok dicséretért, nem tesz semmit, nekem is öröm egy egy klasszikus sztorin dolgozni. A 16os szám alighanem még nagyobb sikert fog aratni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2749 Dátum: 2010. Február 19., 12:40:38 »
Na, elolvastam őket, és itt jön az igen szubjektív vélemény. Meglepődtem kicsit, mert valahogy a Kaszást jobbnak, a másikat meg rosszabbnak gondoltam.

A Collection Obsession nálam egy 5 fokozatú skálán egy erős 3/4-4-est kapna. Elég jól összerakott történet, talán kicsit hosszabbra van húzva, mint kellene, szerintem 4 részből is meg lehetett volna oldani, de összességében ez nem túlságosan zavaró. Erős ellenfelek, sok Bosszúangyal, köztük tartalékosak is, csavarok és titkok a történetben, és a végén egy nagy jelenet, amivel lezárul a sztori.
Ami zavart, azok maga az ellenség. Velük nagyon nem voltam kibékülve. Nem rossz az eredetük, de összességében engem nagyon zavart az aránytalanság. Jön egy faj, egy kozmikus méretű veszedelem, akikről az ember eddig sem hallott, és ez után sem fog, de kb. mintha Galactus-méretű veszedelem lenne. Igazából nem tudtam felmérni az erőviszonyokat, ráadásul a végén ott volt még a csavar is. Szóval nekem igazából az ellenség volt nehezen emészthető. Nem rossz történet, de soha nem fog bekerülni a klasszikusok közé. Ja, és a többitől eltérően a második rész első felének a rajza gyenge. Olyan, mint ezek a rajzfilmsorozatok képregényben. De a többi rendben van.

A kaszás történet 2-2/3. Nem véletlenül nem emlékeztem rá. Misztikus történet, a halálból visszatért és sötét erőt kapott Kaszással, de igazából nem nyűgözött le. Valahogy nem állt össze az egész. Nem tudom igazán jobban megfogalmazni. rémisztgetős, zombis történet, aminek a végén bazira egyszerű módon győzik le az ellenséget.

A kettő közül akkor már inkább az elsőt ajánlanám. Nem klasszikus, de kellemes szórakozás.
A másodikra majd várj vagy tíz évet, és itt is olvashatod... :D

Ja, és ahogy mondtam, ez az én objektív véleményem, ráadásul mostanában elég stresszes is vagyok, szóval úgy vedd figyelembe.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2748 Dátum: 2010. Február 17., 15:53:22 »
A Comicvine-on láttam a borítókat és az egyes story-ban szereplő karaktereket!
A CO frankónak tűnik mind a borítók, mind a szereplőgárda miatt!
A Kaszás story-tól kicsit félek...  :-\
Természetesen várom a véleményedet, Farek!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2747 Dátum: 2010. Február 17., 15:30:40 »
Huh, halványan rémlenek, a Collective Obsession jobban, de ha megmondod a konkrét számokat, akkor otthon újraolvasom őket, és még a héten véleményt mondok. Ami persze szujektív lesz, de szerintem egynek jó ;)

SZERK.: Közben megtaláltam, az Avengers v1 352-354, és 334-339. Megnézem őket a héten, ha az úgy megfelel. Mondom, a CO-ról van még valamennyi benyomásom de a Kaszás történetről szinte semmi.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2746 Dátum: 2010. Február 17., 15:08:41 »
Farek mester, van két (na jó, van több is)  ;D Avengers story:
A 3 részes ,,Fear the Reaper'' és a hat részes ,,The Collection Obsession''; mi a véleményed róluk?
Meg szeretném őket rendelni angolul; csak egyelőre nem tudom, hogy érdemes-e?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2745 Dátum: 2010. Február 17., 14:02:58 »
Hopkin nevében is köszönöm, majd átadom neki. És igen, egy örök klasszikus, a már lentebb említett hülyeségektől is eltekintve.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2744 Dátum: 2010. Február 17., 11:21:37 »
Nagyon köszönöm Farek az Avengers 15. számát.  :worship: A borító nagyon jól sikerült Hopkin.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2743 Dátum: 2010. Február 16., 11:11:04 »
Nos, menyus80, részben teljesül a kérésed, mert a következő szám a 16-os lesz, ami ugye kihagyá nélkül jön a 15-ös után :) Utána lesznek kisebb ugrások, de higgyétek el, amiket kihagyunk, azokért - a legtöbb esetben - tényleg nem kár. Majd egyszer, a nagyon távoli jövőben, amikor már nem lesz más...  :brow:
De igyekszem tényleg úgy válogatni, hogy valódi klasszikusokat olvashassatok, ráadásul kicsit később már itt is leszenk hosszabb, összefüggő történetszálak.
És kösz a dicséretet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Avengers képregények
« Válasz #2742 Dátum: 2010. Február 15., 20:33:03 »
Köszönöm az Avengers 15-öt én is. Jó olvasni ezeket a régi részeket is.Én annak is örülnék többi régi rész is jönne kihagyások nélkül, persze tudom hogy borzasztó egy meló lenne.
Leborulok előttetek.  :worship:



Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2741 Dátum: 2010. Február 15., 18:40:06 »
Arra a Thunderbolts részre (amelyikben Zémó befenyíti Struckert) én is emlékszek, Farek!  ;)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2740 Dátum: 2010. Február 14., 22:51:32 »
Létezik olyan Marvel történet, amiben Zémó együtt szerepel a Vörös Koponyával és Strucker Báróval?

Talán a Kapitány 1940-es számaiban van olyan ahol Zémó és Vörös Koponya együtt szerepel. Legalábbis ha ott nincs ilyen akkor szerintem sehol sincs.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2739 Dátum: 2010. Február 14., 22:10:49 »
Genzonak köszönöm az alábbi véleményt és értékelést:

http://genzo.freeblog.hu/archives/2010/02/13/Kedves_Thor/
Nagyon szivesen :) Én meg neked köszönöm, hogy volt mit értékeljek :) S igy most kvittek vagyunk :) :P

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2738 Dátum: 2010. Február 14., 20:52:18 »
Genzonak köszönöm az alábbi véleményt és értékelést:

http://genzo.freeblog.hu/archives/2010/02/13/Kedves_Thor/
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2737 Dátum: 2010. Február 14., 18:39:39 »
Huh, ezzel most megfogtál.  :headscratch: BA történetben nem tudok ilyenről, pláne nem az eredeti Zémó báróval a főszerepben. Kicsit csalás, de a Mennydörgők egyik korai részében, amiben a Növekedő Ember van, az eredet iZémó fia, mint D Polgár megfenyegeti Strucker bárót.
De nem tartom kizártank, hogy vannak közös történeteik, ha nem is mind a hármójukkal, hanem párosával.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2736 Dátum: 2010. Február 13., 17:40:34 »
Létezik olyan Marvel történet, amiben Zémó együtt szerepel a Vörös Koponyával és Strucker Báróval?

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2735 Dátum: 2010. Február 13., 14:30:51 »
Genzo, gyere máskor is!  ;D :lol: Mindig öröm az ilyen olvasó, aki visszakeres, és elolvas régebbi történeteket is. Én mindig is támogatom az ilyet, soha nem késő elolvasni és véleményzeni valamit.
[...]Ha könyedebb, vicces történetet akarsz olvasni, akkor olvasd el a speciális kiadványok között a Kis Hangya nagy karácsonyát! Szerintem egy nagyon vidám történet, azt speciel imádtam fordítani. :d

én mindig itt vagyok :D amikor kedvem s időm van, elböngészgetek a régi történetek között. köszönöm a javaslatot, el fogom olvasni a Kis Hangya nagy karácsonyát.

Én a Mindörökkét tudom neked ajánlani amennyiben valami hosszú és komoly történetet szeretnél. Nekem máig az a kedvenc Bosszúangyal történetem. Olyan nagy nevek tűnnek fel benne mint Kang, Immortus,  és még egy jó páran. Én azért is szeretem  mert itt nagyon részletesen elmeséli Kang történetét, ráadásul egy nem egészen megszokott Bosszúangyal felállás van benne( ha elolvasod majd rájössz mit értek a "nem megszokott alatt") És elég sok minden kiderül még az Angyalok múltjáról és jövőjéről.
ez is felkeltette az érdeklődésem. el is olvasom. neked is köszi az ajánlást. :)

ja, és kaptatok 1-1 karmát mind a ketten az ajánlásokért :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2734 Dátum: 2010. Február 13., 12:38:53 »
Azt hiszem rendezek még ilyesmit, hogy csak úgyni keresgélek a régi képregények között. Biztos vannak még ilyen gyöngyszemek, amik olvasásra várnak :)

Én a Mindörökkét tudom neked ajánlani amennyiben valami hosszú és komoly történetet szeretnél. Nekem máig az a kedvenc Bosszúangyal történetem. Olyan nagy nevek tűnnek fel benne mint Kang, Immortus,  és még egy jó páran. Én azért is szeretem  mert itt nagyon részletesen elmeséli Kang történetét, ráadásul egy nem egészen megszokott Bosszúangyal felállás van benne( ha elolvasod majd rájössz mit értek a "nem megszokott alatt") És elég sok minden kiderül még az Angyalok múltjáról és jövőjéről.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2733 Dátum: 2010. Február 12., 23:32:42 »
Genzo, gyere máskor is!  ;D :lol: Mindig öröm az ilyen olvasó, aki visszakeres, és elolvas régebbi történeteket is. Én mindig is támogatom az ilyet, soha nem késő elolvasni és véleményzeni valamit.

Az említett Thor(?) történet valóban nagyon szívbemarkoló, emlékszem, amikor fordítottam, borzasztóan megfogott, meg is könnyeztem. Erre mind a mai napig képes vagyok, mikor elolvasom.
Emlékszem, annak idején úgy állítottuk össze azt a számot, hogy a komolyabb téma felől menjen az egyre könnyedebb, viccesebb végig. Szerintem sikerült. Mind a 4 rövid történetre szívesen emlékszem vissza, szerintem megvolt az átmenet. És igen, a Simpson család stílusában készült kis szösszeneten annak idején én is betegre nevettem magam.

Ha könyedebb, vicces történetet akarsz olvasni, akkor olvasd el a speciális kiadványok között a Kis Hangya nagy karácsonyát! Szerintem egy nagyon vidám történet, azt speciel imádtam fordítani. :d
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2732 Dátum: 2010. Február 12., 21:29:36 »
ha már Avenger, legyen kövér. Kedvem támadt egy kis Avengerst olvasni, igyhát szétnéztem a hatalmas választékban, és rátaláltam a Bosszú Angyalai HZs Special 01 cimű képregényre. Gyorsan el is olvastam, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó. A négy történet közül egyről zengenék ódákat, ez pedig az első. Igy nem biztos hogy mindekinek beugrik, de elmondom, hogy egy Elise nevű lány leveleket ir Thornak, elmeséli életének fontosabb szakaszait. Ha nem emlékeztek rá, olvassátok el, megéri. Engem olyan szinten megfogott, mint talán még egy képregény sem (talán a Watchmen volt még rám ekkora hatással, de az más kategória.) Egyszerűen zseniális szerintem, ahogy a levelek tükrözték a lány(később felnőtt nő) lelki világát, és a növekedését is megfigyelhettük. aztán, hogy a végén előről kezdődik az egész már csak hab a tortán. igy utólag is köszönöm Farek fairlightnak, Michonak és Trollnak ezt a fantasztikus képregényt. Ja, hogy van még 3 történet a levelesen kivül? Nos azok se rosszak, a Simpsonos nagyon vicces, jókat röhögtem rajta. De ez az első, ez mindent űberel. Azt hiszem rendezek még ilyesmit, hogy csak úgyni keresgélek a régi képregények között. Biztos vannak még ilyen gyöngyszemek, amik olvasásra várnak :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2731 Dátum: 2010. Február 12., 18:20:42 »
akkora lyukkal a hasán és a tetején még többszörös hangsebességgel közlekedik, és nem esik szét
Hát igen most hogy így mondod tényleg lehetetlen. Már az is sántít hogy egyáltalán hangsebességre volt képes gyorsulni, de hogy akkor lyukkal az oldalán nem esik szét az már tényleg furcsa. Eleve 340 M/S-mal megy(és ez az alsó határ ennél csak gyorsabban mehetne ha gyorsabb a hangsebességnél) aminek következtében már az első másodpercnél darabokra kellett volna esnie, a másik  meg még hogyha valamilyen úton-módon meg is magyaráznák hogy lehet ez, még mindig ott van hogy ennél a sebességnél a légáramlat simán kidobná a Kapitányt a gépből egy akkora réssel az oldalán. Szóval igen kicsit tényleg érdekes.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2730 Dátum: 2010. Február 12., 18:02:18 »
keildavid, azt hiszem, hogy Asys és Amondin "tollából" választ kaphattál a Zémó bárót és Fekete Lovagot érintő kérdéseidre.
Igen. Így már világos. Pl. Zémó báró többször is szerepelt, és akkor ezek szerint a klasszikus történetben nem ugyanaz volt a Zémó báró, akit az új történetekbe láttam(pl. a Mennydörgökben a Chronopolison.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2729 Dátum: 2010. Február 12., 17:31:17 »
Na, örülök, hogy azért kicsit visszatért itt is a régi kerékvágásba az élet, és megindultak a hozzászólások. Azért még jöhetnek másoktól is, bátran! :)

keildavid, azt hiszem, hogy Asys és Amondin "tollából" választ kaphattál a Zémó bárót és Fekete Lovagot érintő kérdéseidre.

Ami magát a történetet illeti, szeretem ezt, minden nyilvánvaló hibája ellenére, ami klasszikus mivoltából fakad. Vannak benne nagyszabású csaták, ravasz gazemberek - mondjuk az a pörgő kézvédő kicsit kiverte nálam a biztosítékot...  :hehe: - és egy ősellenség végzete. És hála a jó égnek, ő olyan szereplő, aki mind a mai napig nem éledt fel újra, szóval talán meghalva marad (szép magyar szóval ;) )
Viszont azért nem tudok elmenni két dolog mellet, aminek az ostobaságán nem tudtam magam túltenni, bármennyire is kilóg a lóláb. Az egyik az, amit már Amondin is említett, hogy ahhoz képest, hogy a történtek alapján valószínűleg helyrajzi számmal együtt megvolt nekik Zémó dél-amerikai címe, korábban nem nagyon igyekeztek elmenni oda, és elfogni... A másik, hogy Olvasztó lő egy iszonyatosan nagy lyukat a pilótafülkén. Oké, ez a dolga. Ott azért már erősen rángott egy ideg a szemem alatt, amikor ez az ordenáré nagy lyuk egy szemernyit sem zavarta a gépet abban, hogy tökéletesen működjön tovább, és tökéletesen lehessen irányítani. De megerőszakolva jobb véleményünket, fogjuk rá. Viszont az, hogy az a nyomorult repülő egy akkora lyukkal a hasán és a tetején még többszörös hangsebességgel közlekedik, és nem esik szét, na ez már akkora baromság, hogy Loki adja a másikat. Szóval itt volt az a rész, hogy nagy levegőket kellett vennem, mielőtt elküldöm az egészet a fenébe
De mondom, ettől ez még tényleg klasszikus, és jó történet, csak szerintem ezek a dolgok már akkori szemmel nézve is ordító nagy baromságok lehettek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2728 Dátum: 2010. Február 12., 17:12:22 »
Köszönöm Fareknak és Hopkinnak a Bosszú Angyalai 15. részét.
Jó rész volt, persze a végkifejlet még hátra van de legalább Zémó végre meghalt. Amennyire tudom ő nem támadt föl és remélem nem is fog, igaz ott van a fia, de attól még ez a Zémó nem tért visszaNem kis szerencséje volt Ricknek gondolom Farek erre gondolt a főoldali hírben hogy " sajnos nem öli meg" hát nem sokon múlott, kíváncsi lettem volna hogy mi lett volna ha Rick tényleg meghal, szereintem akkor Zémó halála nem lett volna baleset.
Csak azt nem értem hogy Amerika Kapitány honnan tudta hogy Zémó a hol van?
Mert ha eddig is tudta volna, akkor meg miért nem támadta meg, hogy elfogja?
Jó ötlet volt belevonni az eredeti mesterbűnözőket is, bár örültem volna ha Radioaktív ember is ott lesz, de nem lehet panaszkodni hogy kevés volt a gonosz.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2727 Dátum: 2010. Február 12., 14:58:18 »
Ez a Lovag Nathan Garrett, az első Fekete Lovag és, mint látható, nem a jó oldalon áll...  :brow:
Dane Whitman a jó (Angyal) Fekete Lovag!  :nezze:
Zémó Báróból sem csak egy van...
Most Heinrich állt Kapival szemben, az Ostrom-béli Zémó pedig Helmut, a fia!  ;)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2726 Dátum: 2010. Február 12., 14:30:17 »
Ezer köszönet Farek mester és Hopkin a Bosszú Angyalai v1 015. számért! :worship: :worship:
Ismét egy remek klasszikus történet, amit tényleg jó ezt is elolvasni.
Óriás(Hank Pym) érdekes módon akkoriban mindig változtatott a jelmezén, mint ahogy a felesége Darázs(Janet Van Dyne) is szokott. Mert pl. az Óriás jelmezén olyannak látszik, mintha valami páncélszerűséget viselne.
Zémó báró mindig is megpróbálta legyőzni Amerika Kapitány, de nem mindig sikerült neki. Most úgy tűnt, mintha meghalt volna, de ő tudtommal mindig visszatért. Bár fura, mert a kérdés hogyan térhetett vissza.
Rick Jones a jelen történetben olyan felnőttnek látszik(főleg az öltönye miatt), de általában mindig olyan nyápic fajtának látszott.
A Fekete Lovag pedig úgy tudom ez nem ugyanaz, aki a Bosszú Angyalainál is volt csapattag(Vagy talán mégis?).
Sok sikert kívánok nektek a Bosszú Angyalai honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2725 Dátum: 2010. Február 12., 13:56:41 »
nekem is tetszett az Avengers v1 15, és várom a folytatását a sztorinak. Köszönöm Farek mesternek és Hopkinnak a munkáját.  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2724 Dátum: 2010. Február 12., 13:17:45 »
Farek-nak és Hopkin-nak köszönöm az Avengers vol. 1. 15.-öt!  :worship: :worship:
Akcióban és izgalomban nem volt hiány!  :brow:
Amerika Kapitány nem sokat szöszmötölt a végén...  :m-cap:
Várós a következő rész; mert hiszen a nagy bunyó (a végkifejlet) még hátravan!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2723 Dátum: 2010. Február 12., 12:21:30 »
Ha valakinek nem tűnt volna fel, akkor

FRISSÜLTÜNK!

Mégpedig egy kalsszikus történettel, az

Avengers v1 15. számával.

Gyertek, csak gyertek, csak folyvást, csak folyvást!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2722 Dátum: 2010. Február 01., 21:44:20 »
A 16-os után még nem tudom, lehet, hogy lesz egy kis ugrás, de csaK pár szám. Egyelőre jöjjön ki ez a kettő, meg persze folytatódjon a sima sorozat. És persz gyógyuljon meg Gorgiasz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"