Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569307 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2691 Dátum: 2010. Január 08., 11:22:31 »
Különben (szerintem) tipikus Pókember-ellenfél...
Eben egyébként, jól belegondolva, simán igazad van. Abszolút az a típus, és ha nem egy nagyobb ellenséget kell behoznia, mint az nyugati parton, akkor simán beleillik Póki ellenség galériájába.  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2690 Dátum: 2010. Január 07., 19:31:31 »
Utánanéztem; nagy poén, de Homály visszatért, nem halt meg!!!  :brow:  ;D

Túl szép volt hogy igaz legyen hogy tényleg nem tért vissza.  Ahogy Tojásfej halála is. Mint mondtam nem ismerem a történetet de remélem hogy tényleg csak valami illúzióféleségként van benne. olyan jól megvolt a Marvel Univerzum nélküle.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2689 Dátum: 2010. Január 07., 19:27:34 »
Na, megnéztem az a borítót, erre, mire előkeresném a kést, még Asys is előáll a farbával. Azt hiszem, dupla herénszúrás lesz. Még jó, hogy kettő van...  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2688 Dátum: 2010. Január 07., 19:25:48 »
Utánanéztem; nagy poén, de Homály visszatért, nem halt meg!!!  :brow:  ;D
A The Amazing Spider-Man 580.-adik (2009. február) részében szerepelt!
(Jó sokáig kibírta, hogy ne keveredjen semmilyen bűncselekménybe!)  :badteeth:
Különben (szerintem) tipikus Pókember-ellenfél...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2687 Dátum: 2010. Január 07., 19:19:05 »
Nem tudom én csak azt tudom hogy a Fall of the Hulk(Cover Art 3. oldalán van a borító jelenleg ) borítóáján ott volt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2686 Dátum: 2010. Január 07., 19:15:33 »
Meg annak külön örültem hogy Tojásfejet nem támasztották fel addig míg megnem láttam a Fall of the Hulk Alpha borítóját. A történetet nem ismerem így csak remélni tudom hogy csak illúzióként robotként vagy valami ilyesmiként támadt föl. Olyan jól elvolt 20-30 évig hagyják szépen békében pihenni.
Ne mondd már, hogy visszatért!?!  :blink: Mindjárt tökön szúrom magam, ha ez igaz...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2685 Dátum: 2010. Január 07., 19:03:21 »
Lehet, hogy feltámadt, csak volt esze, és felmérve, hogy nincs esélye a hősök ellen, elment valami tisztességes munkát keresni...  :badteeth:

Bár ilyen lenne sok más karakter is, mert van egy pár karakter akiket szerintem már két kezemen sem tudnám megszámolni hányszor támadt fel halt meg és támadt fel újra. Meg annak külön örültem hogy Tojásfejet nem támasztották fel addig míg megnem láttam a Fall of the Hulk Alpha borítóját. A történetet nem ismerem így csak remélni tudom hogy csak illúzióként robotként vagy valami ilyesmiként támadt föl. Olyan jól elvolt 20-30 évig hagyják szépen békében pihenni.
A másik akiről írtál azt nem ismerem de akkor tényleg elfelejtették, mert ahányszor letámadták/elpuasztították a kúriát csak megzavarodot valami, vagy meghalt és valamilyen úton-módon nem robbantak föl a bombák. Mondjuk vele tényleg lehetne történeteket írni kutassanak csak szépen az írók a múltban hátha találnak egy olyan karaktert aki még él csak mindenki elfelejtette, ahelyett hogy ezerszer visszahozzák ugyanazt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2684 Dátum: 2010. Január 07., 18:53:35 »
Lehet, hogy feltámadt, csak volt esze, és felmérve, hogy nincs esélye a hősök ellen, elment valami tisztességes munkát keresni...  :badteeth:

Egyébként a kedvencem az a fickó, aki annak idején, tudván, hogy haldoklik, készített pár nagyhatóerejű bombát, amikkel nagyjából az egész földet le lehet amortizálni, és végül az Angyalok lefagyasztották, illetve valamilyen mesterséges kómába taszították, és elhelyezték, talán valahol a kúria alatt, hogy verjen a szíve, nehogy felrobbanjanak a bombák. Na, erről a fickóról azóta sem lehetett hallatni. DE! Engem érdekelne, hogy az elmúlt sokszáz szám alatt, tekintetbe véve pl. egy Titkos Inváziót, vagy egy Oszolj!-t, vagy Kang eget-földet rengető támadását a 3. sorozatban, vajon biztos, hogy minden rendszer jól működik? Mert szerintem a Marvelnél nagyjából mindenki elfelejtkezett róla, és ezért természetesen az Angyalok is... Ha író lennék, simán felvenném a fonalat. Vagy legalábbis megírnám, hogy "mindenki szokásos napi munkáját végezte, amikor a világ hatalmas robbanásokban megsemmisült... " :hehe: De majd otthon még utánanézek, hogy konkrétan hol is, és milyen körülmények között van ez a fickó elsüllyesztve.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2683 Dátum: 2010. Január 07., 18:44:02 »

Homály tudomásom szerint nem tért vissza, a tipikus, egyszer használatos gonosz volt, hogy elővezesse a főellenséget, Gravitont. Ezt megtette, köszönjük szépen  :lol:

Ez most komoly? Nem tért vissza?  Pedig nem szokása a Marvelnek ilyet csinálni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2682 Dátum: 2010. Január 07., 17:47:06 »
Igen, a 2. sorozat elején Tigra és a múltja, erejének eredete, egy elég jelentős történet lesz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2681 Dátum: 2010. Január 07., 17:12:58 »
Bár elolvastam a BA NYP v1-et tavaly, de azért jól esett nekem ez a nosztalgia. Gondoltam én is írok valamit, ha már ilyen jó a hangulatom.
Ha már Tigráról is beszéltek. A Nyugati Parti Ba v1 3. részben látható volt, hogy ő vissza tud változni emberi formába. Méghozzá azért, mert van neki egy amulett. De ott azon az oldalon van írva, hogy "erre majd később még visszatérünk". Akkor ezek szerint a v2-ben lesz erről szó?

Graviton tényleg hasonlít Nefaria grófra. Főleg a jelmez miatt.
Ami pedig Vasembert(Hadigépet) illeti. Az érdekes volt, amikor elmondta a többi tagoknak, hogy ő nem ugyanaz a Vasember, akit eddig is ismerhettek.(Sőt ez még régen a Titkos Háborúban is előfordult, amikor Reed Richards megjavította a páncél kar egyik rész.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2680 Dátum: 2010. Január 07., 17:05:17 »
Tűzmadár a nyugati parti sorozat alatt talán a legkedvesebb BA karakterem lett. Pókkal együtt.

É sazért Darázsnak is voltak néha mellényúlásai...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2679 Dátum: 2010. Január 07., 16:39:28 »
Igazad van Farek, totálisan!  :brow:
Energikon tényleg nagy ,,divatdiktátor'', Darázs mellett ő váltja legtöbbször a ruházatát! (Más kérdés, hogy nem mind áll jól neki...)  :badteeth:
Tigra pedig olyan, mint a szomszéd kislány, csak szuperképességekkel!
Néha olyan érzésem volt a story olvasása közben, mintha az ő szemszögéből látnánk/látnám a dolgokat! 
Nem igazán jut eszembe most olyan Angyal, akit gyengébbnek tartok Seregélynél...

Érdekes karakterek fognak még csatlakozni hozzájuk, hosszabb-rövidebb ideig:
Tűzmadár, Élő Villám, Hold Lovag, Pók! (Ők azok, akiket bírok és teljes egészében ehhez a csapathoz köthetők!)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Avengers képregények
« Válasz #2678 Dátum: 2010. Január 07., 16:02:09 »
Na, örülök, hogy tetszett! ÉS annk külön, hogy hallgattál a korábbi jó szóra, és egy régebbi, de általad még nem olvasott képregényt véleményzetél. Ahogy korábban is mondtam, most is megemlítem: csak tessék, csak tessék, csak folyvást, csak folyvást!!! :) Nem baj, ha valaki nem a legfrissebb kikerüléseket véleményezi!

Igen, nem rossz ez a csapat, de ebben a felállásban már csak az Angyalok 250-es számában jelennek meg. Amikor elkezdődik a saját sorozatuk, akkor már más lesz a felállás, van, aki megy, és van, aki marad. De addig még van egy kis idő. :) Clint valóban nagyon jó vezető, bár itt azért még nem annyira kiforrott, mint később, amikor a Mennydörgőket vezeti, de már itt is megvillantja oroszlánkörmeit. ;)

Vasember és Energikon valóban elég táp, bár megmondom őszintén, nekem Energikon valahogy nem nagy kedvencem, csak úgy elvagyok vele. Meg ez a ruhája... (ha még jól emlékszem persze :hehe: )
Tigra nem rossz, bár itt még eléggé jelentkezik a bizonytalansága, meg a 2. sorozatuk elején is. De vannak benne lehetőségek.
Seregélyt pedig alapból elég túlértékeltnek tartom, de két dolgot meg kell adnom neki: egyrészt megszelídítette Clintet, ami már nagy szó  :hehe:, valamint hozzá kapcsolódik majd a későbbi sorozatukban egy nagyon komoly esemény, ami aztán nagyon megváltoztatja a kapcsolatukat a férjével.

Homály tudomásom szerint nem tért vissza, a tipikus, egyszer használatos gonosz volt, hogy elővezesse a főellenséget, Gravitont. Ezt megtette, köszönjük szépen  :lol:

Graviton ezzel szemben már keményebb dió. Iszonyatos ereje van, ezt nagyjából minden feltűnésében megvillantja, leginkább a Mennydörgők 50. számában, és annak előzményeiben, de már itt sem volt kispályás. Eléggé túltápolt, ezért óvatosan kell vele bánni az írókkal, de jó kezekben csodákra képes. És jó a meglátásod, szerintem is nagyon hasonlít Nefariára, ráadásul kinézetre simán ugyanaz. Amikor először megláttam őket, simán kevertem a kettőt...  ;) Egyszer szívesen megnéznék egy csatát a két szakállas maki között...

Ráadásul, ha már szóba került: szerintem Nefaria az egyik legerősebb (legalábbis fizikailag) lény az egész Marvel Univerzumban, de valamiért ezzel sok ember nincs tisztában, mert ritkán használják. De abszolút felső csúcskategória, meg megném kockáztatni, hogy simán Őrszem szinten van, erősebb Thornál is. Persze, hogy mire jut ezzel, az mindig író függő... :)

Ja, és ha még nem mondtam volna, a Nyugati Parti Angyalok talán talán a legkedvesem BA sorozatom, szóval nagyon várom már, hogy odaérjünk, és elkezdhessem nektek szállítani a részeket!  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Avengers képregények
« Válasz #2677 Dátum: 2010. Január 07., 15:42:15 »
Elolvastam és értékeltem a Nyugati Parti Angyalok (vol. 1.) első négy részét!
Nagyon szépen köszönöm a honosítóknak ezt a sorozatot!  :worship:
Remek kis csapat gyűlt itt össze: Sólyomszem legalább olyan jó vezető, mint Amerika Kapitány (poénosabb Clint); Vasember (aki nem más, mint Hadigép) és Energikon eléggé ,,kraftos'' karakter, Tigra is nagy kedvenc, Seregély  pedig kiköpött Fenegyerek, csak nőben!  :brow:
Lepel szerintem simán elfért volna ebben a csapatban; kár, hogy nem vállalta el...
Az ellenfelekről:
-Homály egy kisstílű (és rendkívül) szerencsés rabló, szuperképességekkel; most ő meghalt (ez nem derült ki a történetből), vagy szerepelt még valahol?
-Graviton viszont nem kispályás! Tisztára olyan, mint Nefaria gróf; idős, veszélyes és kőkemény! 

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2676 Dátum: 2010. Január 06., 15:22:07 »
Idézetet írta: gorgiasz
Nem kell aggódni,Gorgiasz visszatért!Szóval februárban is lesz Bosszú Angyal vol1 szám!

Oké akkor megnyugodtam mondjunk nem mondanám hogy aggódtam mert így is csak két hónap(ezzel együtt) lett volna hogy csak egy Avengers frissítés lett volna(legalábbis legrosszabb esetben két hónapon csak egy az én számításaim szerint ha Gorgiasz nem tért volna vissza vagy ha nem akad beíró) de akkor most már megnyugodtam és várom a további Avengers-ket.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 06., 15:23:44 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2675 Dátum: 2010. Január 06., 12:31:13 »
Idézetet írta: gorgiasz
Nem kell aggódni,Gorgiasz visszatért!Szóval februárban is lesz Bosszú Angyal vol1 szám!  
Sajnálom,ha Farek rátok ijesztet,de az "eltűnésem"  oka,egy nem várt esemény volt amivel nem
tudtam mit tenni,és a húgom elfelejtet szólni a többieknek,hogy mi a helyzet,így Farek jogosan hihette azt,hogy
velem már nem tervezhet.De mint mondtam ne aggódjatok,kedves Bosszú Angyal rajongók,amíg Farak szállítja a
fordítást,és én bírom szuflával,lesz rendszeres Bosszú Angyal frissítés!
Azért azt szerencsére nem hittem, hogy veled már nem tervezhetek. Csak volt bennem némi aggódás irántad, hogy mi lehet veled. De most repes a szívem
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gorgiasz

  • HálóZsák tag
  • Spock
  • *
  • Hozzászólások: 536
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2674 Dátum: 2010. Január 06., 11:42:20 »
Idézetet írta: Asys
Gorgiasz eltűnt?  
Ez szomorú hír...

Nem kell aggódni,Gorgiasz visszatért!Szóval februárban is lesz Bosszú Angyal vol1 szám!  
Sajnálom,ha Farek rátok ijesztet,de az "eltűnésem"  oka,egy nem várt esemény volt amivel nem
tudtam mit tenni,és a húgom elfelejtet szólni a többieknek,hogy mi a helyzet,így Farek jogosan hihette azt,hogy
velem már nem tervezhet.De mint mondtam ne aggódjatok,kedves Bosszú Angyal rajongók,amíg Farak szállítja a
fordítást,és én bírom szuflával,lesz rendszeres Bosszú Angyal frissítés!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 06., 11:44:34 írta gorgiasz »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2673 Dátum: 2010. Január 06., 09:15:40 »
Örülök, hogy tetszett. Én is szerettem ezt a visszatéréses minit, annak egy-két hibája ellenére. A rajzok? Nos, valóban lehettek volna jobbak is, de szerintem azért egy korrekt minőséget képviseltek. Fátum pedig már mindig csak Fátum marad...  És hogy lenyomja-e valaki? Igazság szerint még a Titkos Invázió előtt sikerült Vasembernek és Bosszúangyal csapatának, de persze azóta megint boldogan rohangál...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2672 Dátum: 2010. Január 06., 09:06:00 »
Üdv! Köszi az Újjászületett Hősöket,Farek,Sepi!    
Na,ez határozattan jobban tetszett,mint a III.világháború,de a grafika itt is egy közepes lehet nálam...Ez a Fátum mindig agyja magát,remélem egyszer nagyon elintézi valaki..a Túlontúlin kívül..
Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2671 Dátum: 2010. Január 05., 22:54:17 »
Ööö... igazából nincs raktáron.   Illetve még egy klasszikus. De no para, már töröm a fejem a megoldáson. Ezért is jó ez a kis leállás januárban...  De fordításokkal már megvagyok a 254-es számig, sőt, még egy kapcsolódó What if...?! fordítás is a gépemen pihen
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2670 Dátum: 2010. Január 05., 22:11:44 »
Nem is keseredek el gondolom van egy pár képregény a raktáron és előbb-utóbb lesz új vagy régi beírója.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 05., 22:11:55 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2669 Dátum: 2010. Január 05., 22:06:26 »
Ettől függetlenül is érdemes néha hirdetni a toborzást, hiszen soha nem lehet tudni, mikor jár erre egy PS-mágus...  De igen, ez is benne van.
De nem kell elkeseredni, határozottan bizakodó vagyok, hiszen Mindörökké Angyalok!  (Remélem, már mindenki olvasta...   )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2668 Dátum: 2010. Január 05., 21:56:45 »
Idézetet írta: Farek
Hát, azért az még arrébb van. A már nálunk is fent lévő első minisorozat nem sokkal a 250-es szám előtt játszódik, a 2. sorozat pedig a 254-es után. És igen, párhuzamosan tervezem honosítani, de ez beíró függő is, amivel most sajnos nem állok túl jól...


Akkor részben ezért van most nálatok toborzás én is szívesen elválalnám de ha egyszer valaha is képregény honosítással foglalkoznék akkor inkább fordítanék én még néha a Wordben is eltévedek.(na jó azért ez nem teljesen igaz de gondolom értitek hogy mit akartam írni)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2667 Dátum: 2010. Január 05., 21:49:46 »
Gorgiasz eltűnt?  
Ez szomorú hír...  
Én bevállalnám a beírást, csak egy baj van: nagyon (értsd: NAGYON!) zöldfülű vagyok a témában...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2666 Dátum: 2010. Január 05., 21:32:43 »
Hát, azért az még arrébb van. A már nálunk is fent lévő első minisorozat nem sokkal  a 250-es szám előtt játszódik, a 2. sorozat pedig a 254-es után. És igen, párhuzamosan tervezem honosítani, de ez beíró függő is, amivel most sajnos nem állok túl jól...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2665 Dátum: 2010. Január 05., 19:28:56 »
Egyre jobban közeledünk ahhoz a részhez (Avengers vol.1., természetesen), amelyben megalakul a Nyugati Parti Angyalok csapata!  
3-4 rész van még addig, azt hiszem...  
(Közvetlenül a Titkos Háború után!)
Párhuzamosan fogjátok honosítani a két csapat történeteit, Farek?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2664 Dátum: 2010. Január 05., 10:02:41 »
Köszönjük mi is a véleményt.

Igazából tényleg meglep, hogy ennyire tetszik az embereknek ez a történet, azt hittem, hogy több lesz az olyan, aki azt mondja, hogy "jó, jó, egynek, ötletnek nem volt rossz, de azért semmi extra", de ennek csak örülök.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Avengers képregények
« Válasz #2663 Dátum: 2010. Január 05., 09:45:13 »
Üdv! Köszi a Harmadik Világháború TPB-t Farek,Sepi,beigli69!      
Összeségében a történet jó volt,a grafika elmegy,a fordítás-beírás kiváló,nem tudok belekötni...
Most nekikezdek a Újjászületett Hősöknek.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Avengers képregények
« Válasz #2662 Dátum: 2009. December 31., 00:16:18 »
Köszönjük a dicsérő szavakat! Örülök, hogy eljutottál odáig, hogy elolvasd ezt a történetet, és véleményezted is. (És itt jelzem mindenkinek, hogy egyáltalán nem baj, ha valaki csak hónapok, vagy akár évek elteltével olvas el valamit, akármilyen okból is, a véleményeket bármely történettel kapcsolatban mindig szívesen várom.)

Szerintem ez egy nagyon jó történet volt, ami - szintén csak szerintem - a lehető legjobban küszöbölte ki az ilyen kiadók közti kereszttörténetnél felmerülő dolgokat.  A harcok, pláne a végén, vizuális orgiák voltak, csak kapkodtam a fejem, hogy ki-kivel-mit csinál. Meg hát egy képen látni ezeket a szereplőket...  fantasztikus élmény volt.
Jack of Hearts-ot azért hívtuk itt Jackpotnak, mert magyarul hivatalos kiadványban végül is ezen a néven jelent meg, és elég jó kompromisszumnak tartom. Általában azokat tartom, még akkor is, ha nem teljesen értek egyet velük, de nálam nem fogsz olyat látni, ha valaha is szembejön a Luke Cage, a Bajnok elnevezés...  (Boáááf)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"