Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569307 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4911 Dátum: 2016. Október 04., 09:38:58 »
Kivéve, ha utána nem hozatta ki a fickót, aki azóta is ott van...
Mint Peter Parker klónja?  :lol:

A wiki szerint (tudom, nem szentírás) nem volt több feltűnése, és valószínűleg a halálába zuhant. Én is osztom ezt a véleményt. Hiába, nem lehet mindenkinek kéznél tapadókorongos nyílvesszője.  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4910 Dátum: 2016. Október 04., 09:33:02 »
Mi van, ha a kémény nem is volt mély, mondjuk egy-két méterre a tetejétől volt egy szűrő? Ő is csak odáig esett, aztán vissza-tapadókorongozott (nyílvesszőzött), és lelökte a fószert, akinek kutya baja, csak nem tudott kijönni. Akkor nem is ölt. :) Kivéve, ha utána nem hozatta ki a fickót, aki azóta is ott van...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4909 Dátum: 2016. Október 04., 09:09:16 »
Van ráció abban, amit a filmmel kapcsolatban mondasz. :)
Valószínűleg ő mélyen hitt Kapiban, és ezért állt mellé. Meg talán pont azért is, mert egy kémügynökségnél azért nyilván nagyobb szabadságot kapott, mint ha bürokraták mondták volna meg neki, hogy mit lehet, és mit nem. A börtönben meg csak keserű. :)

Ezt tetézi, hogy a képregényben gyakorlatilag tudja, hogy mi történt Seregéllyel (erőszak, agymosás) és ezt semmibe veszi. Magában a női mivoltában alázza Seregélyt. Az, hogy nagy valószínűséggel a Fantomlovas még meg is erőszakolta szegény nőt, egyszerűen figyelmen kívül hagyja. (Tudom, hogy konkrétan nem hangzik el, de ott lebeg a sorok között.)
Szóval nálam ez a szereplő jelen pillanatban lejjebb már nem nagyon süllyedhetne.  :dry:
Na, igen, ez a Clint valóban nem egy túl szerethető Clint jelent pillanatban. És igen, én is egyértelműen úgy érzem, hogy volt ott erőszak, még ha Bobbi bedrogozott állapotában az nem is tűnt akkor annak (lásd Gina és társaik). De úgy tűnik, hogy őt valóban csak a saját világfájdalma érdekli, mert hogy a felesége nem mondott el neki mindent. Oké, tényleg nem, már az elejétől, de a kiszolgáltatott helyzetről, az erőszakról tuti biztos, hogy nem könnyű beszélni. Clintben szemre a megértés legapróbb szikrája sincs meg.

Clint,ugye Angyalként nem ölünk meg senkit... :badteeth:
Szerintem az alkotók nem igazán tisztázták egymás között,hogy most akkor mi az Angyal irányelv,ugye?
Végül is, ahogy korábban mondtam, Clint ekkor nem volt Bosszúangyal.  :badteeth: Különben is, ki tudja, hogy ölt? Vajon van-e hangja az erdőben kidőlő fának, ha nincs, aki meghallja?  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4908 Dátum: 2016. Október 04., 08:26:59 »
Üdv! Köszi a Sólyomszem v1 2.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Hangtompító elég jól nyomta,ha nincs Bobbi ,Clintnek csúnya véget ért volna hős pályafutása!Viszont ennek a bérgyilkosnak valószínűleg nem álltak rendelkezésére tapadó kütyük így leellenőrizhette a kéményen belüli korom lerakodást egészen az aljáig.Clint,ugye Angyalként nem ölünk meg senkit... :badteeth:
Szerintem az alkotók nem igazán tisztázták egymás között,hogy most akkor mi az Angyal irányelv,ugye?
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4907 Dátum: 2016. Október 03., 20:35:43 »
Na akkor válaszolok én is.  ;D
Először is a film még rosszabb (ha lehetséges) mint a képregényes Civil War.
Másodszor maga Sólyomszem a filmben egyszerűen bigot és beképzelt. Kezdeném azzal, hogy már maga tény is, hogy a Kapitány oldalára állt elég érdekes. Teszi ezt az a Sólyomszem aki évekig a S.H.I.E.L.D. embere volt. Ha úgy nézzük egy hasonló "elveken" és "irányításon" működő rendszer tagja/katonája volt. Akkor nem zavarta, hogy kémként esetenként más szabályok (emberrablás, erőszakos kihallgatás) vonatkoznak rá.
Aztán megnézném én Sólyomszem fejét ha az ő családja esne véletlenül áldozatul egy szuperlények közti háborúnak, és a kapitány nemes egyszerűséggel azt mondaná, hogy el kell fogadni a veszteségeket.
Ráadásul amikor a Raft-ban ül még egy gyökér is. Mégis mit várt? Ugat Vasembernek, hogy jövőbe látó meg ilyesmi. Ő és a többiek fordultak szembe a törvénnyel. Amikor Tony megmondja neki akkor meg csak ugatt... egy tipikus gyökér. Saját hangján és véleményén kívül meg se hall semmit.
Ezt tetézi, hogy a képregényben gyakorlatilag tudja, hogy mi történt Seregéllyel (erőszak, agymosás) és ezt semmibe veszi. Magában a női mivoltában alázza Seregélyt. Az, hogy nagy valószínűséggel a Fantomlovas még meg is erőszakolta szegény nőt, egyszerűen figyelmen kívül hagyja. (Tudom, hogy konkrétan nem hangzik el, de ott lebeg a sorok között.)
Szóval nálam ez a szereplő jelen pillanatban lejjebb már nem nagyon süllyedhetne.  :dry:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4906 Dátum: 2016. Október 03., 12:40:57 »
Az Honest Trailersben összeszedték Zémó tervét is pontról pontra, hogy igazából csak akkor van értelme, ha ő maga előtte olvasta a forgatókönyvet és tudja, mikor mi fog történni. Szóval azért volt itt egy-két logikai baki.   :D
Ő írta a forgatókönyvet. Mert egészen a végéig minden a terv szerint alakult. :)

Oké, a börtönös hasonlatod jó, de attól még lehet neki is igaza. Meg frusztrált is lehet. Végül is ő szabadságharcát vívta, mikor jött az Ávós, és jól bevarrta.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4905 Dátum: 2016. Október 03., 11:16:57 »
Már nem emlékszem konkrétan, mi volt vele a fő bajom, azt hiszem a börtönbeli szövegén húztam fel magam nagyon.
Te is elég frusztrált lennél, ha börtönbe zárnának, miközben úgy érzed, hogy igazad van. :)

Szerintem a legtöbb börtönbe zárt úgy érzi, hogy neki van igaza. Loptam, mert kellett a pénz, a köcsög zsernyák meg nem arra járt? Ez így még önmagában nem hat meg. :)


(Ők a nagy veszély a világra, miközben a katonaság majdnem lebombázta egész New Yorkot? Kérem...)
Na igen. Ráadásul az a Ross tábornok (illetve ex-tábornok kéri számon őket, akinek Förtelmet köszönheti a világ. Csodálom, hogy senki nem dörgölte az orra alá.

Az Honest Trailersben összeszedték Zémó tervét is pontról pontra, hogy igazából csak akkor van értelme, ha ő maga előtte olvasta a forgatókönyvet és tudja, mikor mi fog történni. Szóval azért volt itt egy-két logikai baki.   :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4904 Dátum: 2016. Október 03., 10:52:31 »
Már nem emlékszem konkrétan, mi volt vele a fő bajom, azt hiszem a börtönbeli szövegén húztam fel magam nagyon.
Te is elég frusztrált lennél, ha börtönbe zárnának, miközben úgy érzed, hogy igazad van. :)

(Ők a nagy veszély a világra, miközben a katonaság majdnem lebombázta egész New Yorkot? Kérem...)
Na igen. Ráadásul az a Ross tábornok (illetve ex-tábornok kéri számon őket, akinek Förtelmet köszönheti a világ. Csodálom, hogy senki nem dörgölte az orra alá.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4903 Dátum: 2016. Október 03., 10:33:28 »
A magam nevében beszélek, nekem is antipatikus volt Clint, messze a legantipatikusabb a bandából, pedig most tényleg mindenki az volt - Wanda, Steve, Tony, Nathasa, Vízió... Már nem emlékszem konkrétan, mi volt vele a fő bajom, azt hiszem a börtönbeli szövegén húztam fel magam nagyon.

Mondjuk szerintem annak ellenére (vagy épp azért) jó film volt, hogy végig felidegesítettem magam rajta. (Ha nem számítjuk, hogy az alapkonfliktus értelmetlen. Ők a nagy veszély a világra, miközben a katonaság majdnem lebombázta egész New Yorkot? Kérem...)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4902 Dátum: 2016. Október 03., 09:32:49 »
Na, gyere, mesélj, hallgatlak. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4901 Dátum: 2016. Október 03., 08:38:58 »
Mármint a karakterrel? Húú... sok. Illetve magával a filmmel (is) rengeteg bajom volt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4900 Dátum: 2016. Október 02., 22:19:25 »
De mi volt ott vele a bajod?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4899 Dátum: 2016. Október 02., 22:10:55 »
Én a Polgárháborúra. (Ha tőlem kérdezted.  :badteeth:)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4898 Dátum: 2016. Október 02., 21:59:36 »
Csak nem a filmre gondolsz?
Melyik filmben és mi volt vele a bajod?

Gondolom, még kiderül, hogy mi lett a bérgyilkossal, miután beesett a kéménybe.
Lelövöm a poént: nem, nem derül ki. A Bobbival és Fantomlovassal történtek után pedig utána olvastam, és úgy tűnik, hogy meghalt. Szóval ezért írtam, hogy Sólyomszemnek lópikula jogalapja nincs számonkérni Bobbit ezek után. Szerintem ezt csúnyán benézték az írók. Persze, No-Prize szinten nyilván meg lehet valahogy magyarázni, hogy ugyan a Bosszúangyalok nem ölnek, de ő itt éppen nem volt Bosszúangyal, meg ilyenek, de alapvetően ez olyan szinten keresztbe veri a nagy felháborodását, hogy csak na. Ráadásul teljesen egyértelmű volt, hogy ha lerántja, akkor nem puhára fog esni. Szóval ha ez nem gyilkosság, akkor semmi. Ehhez képest lazán elrepült, még csak utána se nézett, hogy mi lett vele.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4897 Dátum: 2016. Október 02., 19:06:08 »
Pontosan.  ;)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4896 Dátum: 2016. Október 02., 16:22:33 »
Csak nem a filmre gondolsz?

Nem elérhető Peter P

  • HálóZsák tag
  • Batman
  • *
  • Hozzászólások: 300
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4895 Dátum: 2016. Október 02., 16:09:33 »
Nekem már ott is hiteltelen a sztori, hogy egy idegennek jobban hisz, mint a feleségének. Van itt szeretet, meg bizalom.  :)

Ritkán írok ilyet, de ennél a pontnál majdnem abbahagytam a beírást akkora gyökér Sólyomszem. (Mondjuk mostanában minden fronton csak megerősítést érzek erről.  :dry:)

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4894 Dátum: 2016. Október 02., 15:01:57 »
Sólyomszem Vol1 2.

Clint szép kis depresszióba esett, szerencséje volt, hogy nem lett nagyobb baj belőle. Hangtompító még így eltette volna láb alól, ha nem jön Bobbi időben. Gondolom, még kiderül, hogy mi lett a bérgyilkossal, miután beesett a kéménybe.

A rajzok továbbra is nagyon bejönnek, a panel elrendezés egyszerű, de nekem teljesen megfelel. Jó volt olvasni.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4893 Dátum: 2016. Szeptember 28., 10:17:14 »
Nekem már ott is hiteltelen a sztori, hogy egy idegennek jobban hisz, mint a feleségének. Van itt szeretet, meg bizalom.  :)
Na igen. Nyilván itt nagyban közrejátszik a személyes sértettsége, mert úgy érzi, hogy a felesége elárulta őt, mert nem mondott el neki mindent azonnal. Pedig biztos, hogy nem könnyű ilyen eseményekről beszélni azok elszenvedőjeként.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4892 Dátum: 2016. Szeptember 28., 10:10:49 »
Nekem már ott is hiteltelen a sztori, hogy egy idegennek jobban hisz, mint a feleségének. Van itt szeretet, meg bizalom.  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4891 Dátum: 2016. Szeptember 28., 09:06:59 »
Köszönöm nektek a kedves szavakat. Ahogy az évfordulós kiadványban is említettem, rajtam nem múlik, szóval cél a 20 éves évforduló. :)

A Nagyágyúkat illetően őszintén szólva én sem vagyok elájulva ezektől az alkotásoktól. De gondoltam, kell valami különleges kiadvány az évfordulóra, és ezzel volt a legkevesebb meló. :D
De nem tartom őket rossznak, csak nem annyira az én stílusom.

Ami a nyugati parti vonalat illeti, bár értem, hogy Sólyomszem nem örül, hogy a felesége nem mondta el neki egyből a dolgokat, és hogy a Bosszúangyalok nem ölnek (khm... Civil War II/3... khm) de ettől függetlenül Sólyomszem itt nekem is egy nagy FK-nak tűnik. Ráadásul a hétvégén kikerül a Sólyomszem mini 2. része, és abban meglátjátok, hogy miért is tűnik teljesen hiteltelennek ez az egész. És akkor még finom vagyok.
A gyerekFátum vendégszereplése üdítő volt, lehet a test akármilyen, Fátum akkor is csak Fátum marad. :)


Visszatérve egy mondat erejéig az Ezüst Utazó kontra Vízió és Wanda csatára: biztos panelen kívül mentették meg a szigetlakókat. Vagy nem. :P
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4890 Dátum: 2016. Szeptember 27., 07:25:25 »
Üdv! Éljen a tinédzser(12)évet megélt Bosszú Angyalait itt a HálóZsákon!!! :worship:

Köszi a Bosszú Angyalai: Nagyágyúkat,Farek,Genzo,Peter P.!!!
Igazán szép festmények,de a maximum 5 csillagot egyikre sem tudtam teljes szívből leadni.Szerintem John Buscema csukott szemmel is szebbeket készít! :cool:

Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 35.részét,Farek,Peter P. :worship: :worship:
Komolyan nem értem,hogy Clint miért nem hisz Seregélynek?Így teljesen érthető a kettőjük közötti konfliktus.Fátum jó helyzetfelismerésnek köszönhetően belátta,hogy Khonshu ellen nem érhet fel.Holdlovag gyakorlatilag a tudta nélkül megmentette az egész csapatot.
Kíváncsian várom a folytatást!!!


Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4889 Dátum: 2016. Szeptember 26., 16:05:00 »
Először is gratula az évfordulóhoz, még ilyet, sokat!

Az Angyalok vs Oltalmazók újabb menetéhez nem nagyon tudok mit hozzáfűzni, már minden lényeges elhangzott, bár az ereklye... áá, hagyjuk.

Nyugisok Latvériában: Clint és Bobbi vitájának hangnemében semmi meglepő sincs, egyikük sem mimóza lélek. Khonshu is ármánykodással próbálkozik, csak nem tanítanak ilyesmit az istenképzőben, hogy ha istenek keverednek a kovászba, akkor mindig előkerül az ármánykodás is? (tisztelet a kivételnek) Pietrónak viszont nem értem, mi volt a terve azzal, hogy odament. Egyedül úgy sem tudta volna elintézni az angyalokat, akkor meg minek? Ennyire megzakkant volna?

Juteszembe, ha már Farek mester kérdezte, újra átnéztem az Utazó vs Boszi/Vízió meccset és valahogy egyik félnek sem jutott eszébe segíteni a szigetlakókon, ami az Utazónál még érthető is, de Vízió is csak kapta, az egyébként rituális feláldozásra odahelyezett, Wandát és puszi, pá. A szigetlakók meg mehettek úszni.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4888 Dátum: 2016. Szeptember 25., 20:56:44 »
NYPBA Vol2 35.

Fátum szépen levadászta az Angyalokat és a terve is működött volna, ha nincs Holdlovag istene. Ami szintén a zsenialitását mutatja, hogy egyből felmérte az erőviszonyokat és rájött, hogy itt nem győzhet. Még így is igyekezett kihozni a helyzetből a maximumot, mert szerintem tudta, hogy Pietro lesz hazánk követe (ebbe belegondolva nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek). 

Az Angyalokat is dicséret illeti, főleg Holdlovagot, aki megmentette a csapatot. Clint és Boby megbeszélhették volna ezt kulturáltabban is, de ebbe biztos közrejátszott az is, hogy foglyok voltak, valamint Seregély túl sokáig várt a tortúrája elmesélésével. Fátum itt ismét éleslátásról tett tanúbizonyságot, egyből észrevette, hogy valami nem stimmel a párossal. Érdekes volt a másik (egykori) páros dialógusa is. Talán Jan-nak volt igaza, jobb lenne, ha mindketten továbblépnének.

BA Nagyágyúk:

A rajzokat most nem osztályoznám, az én ízlésem kicsit más, mint a legtöbb alkotásra jellemző a kiadványban. Ettől függetlenül egy újabb BA füzet került ki az oldalra és remélem, hogy ez még sok-sok éven keresztül fog folytatódni. Hatalmas köszönet a honosító stábnak a munkájukért, nekem mindig örömet okoznak!  :hbd:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4887 Dátum: 2016. Szeptember 17., 22:35:16 »
Én erre felfigyeltem, mert Vasembert fix egyesnek éreztem, aztán láss csodát. Van egy olyan érzésem, hogy összerakják azt a szemet.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4886 Dátum: 2016. Szeptember 13., 09:17:19 »
Igen, az íjász egy igen vesztes állást fordított nagy szerencsével a maga javára. A Doki esetében pedig valóban illendő volt, hogy a misztikus tanok mestere legyűrjön két halandót, még ha ilyen ügyes halandók is. Nekem fura volt, hogy egyáltalán kézitusába bonyolódott. Oké, próbálták magyarázni, hogy miért nem tud akkorát varázsolni, de azért ez nekem egy kicsit sántított.

Viszont nem tudom, mennyire tűnt fel, hogy eddig tulajdonképpen mindegyik csatát az Oltalmazók nyerték, szóval nem a szokásos, a hősök közti összecsapásokkor bevett döntetlen közeli állapot van.  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4885 Dátum: 2016. Szeptember 13., 06:41:58 »
Üdv! Köszi az Oltalmazók 9.részét "nyelvész" Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Azt hiszem Sólyomszem maximálisan kihasználta a helyzetet,hogy lekoptassa magáról a Vasfejűt máskülönben igen csekély esélye lett volna a győzelemre. Strange Dokit esetében  nem is bírtam elképzelni,hogy ezt a küzdelmet elveszítse!Az igazán királyi csaták még csak most jönnek!
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4884 Dátum: 2016. Szeptember 07., 08:53:52 »
Angyalok vs Oltalmazók: Nekem nem az volt a fura, hogy Dormamu egy "WC-pumpától" várja a megváltást, hanem az, hogy amikor Wyatt szétlőtte, akkor hat pont ugyanolyan "WC-pumpára" esett szét.
Ezek a WC-pumpák trükkös lények!  ;D
Egyébként köszönöm a jókívánságodat. ;)

Azt hogy érted, hogy a szigetlakók nem lettek megmentve? A lávától? Vagy mire gonodolsz? Meg hogy mit tettek Wandával? Csak nem... :D?

A magyar történetnél én is fogom helyenként a fejem. Talán azzal magyarázható az egész, hogy kis hazánk tényleg messze van az amcsiktól. Próbálkoztak őkt, próbálkoztak, aztán ennyi telt. :)
A bogarakkal kapcsolatban meg most csak annyi jutott eszembe, hogy lehet, hogy hangulatában vissza akarták hozni a korai Hangya kalandokat, amikor még a '60-as években ilyen szintű és jellegű ellenfelekkel mérte össze az erejét.

Recsi: köszönöm szépen neked is. És kapd be! :D Egyébként az első tortámon csak egy gyertya volt, a másodikon egy tűzijáték, de amikor a harmadikon, a céges felköszöntésen megláttam a két gyertyát, ami a 40-es számot formázta, az azért úgy mellbevágó volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4883 Dátum: 2016. Szeptember 07., 05:55:41 »
Boldog szülinapot így utólag is Farek Apó. Jó nagy tortád lehetett (már ha sima gyertyák voltak rajta és nem számok :) )
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4882 Dátum: 2016. Szeptember 02., 23:53:04 »
Köszönöm!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"