Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567435 alkalommal)

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában

Nem elérhető Jimmy Star

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4881 Dátum: 2016. Szeptember 02., 23:26:51 »
Boldog születésnapot, Farek!


Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4880 Dátum: 2016. Augusztus 30., 09:56:01 »
Helló! Úgy tűnik, annyira régen jártam erre utoljára, hogy Farek mester egy évvel idősebb lett. Nos utólag is az istenek éltessenek (hogy asgardiak vagy olümposziak, az szabadon választható) és még ennyi szülinapot. De hogy valami vélemény féle is legyen:

Angyalok vs Oltalmazók: Nekem nem az volt a fura, hogy Dormamu egy "WC-pumpától" várja a megváltást, hanem az, hogy amikor Wyatt szétlőtte, akkor hat pont ugyanolyan "WC-pumpára" esett szét. Wyatt ennyire jó lövész lenne? Szegény Loki, jól felültették. Biztos a vaksága mellé naivitást is kapott grátiszba. Az első meccs végeredménye érdekes lett (már ha azt vesszük, hogy két világmegmentéssel foglalkozó csapat tagjai estek egymásnak), mivel szigetlakók nem lettek megmentve és Vízió nemigen tudott arról hogy mit tettek Wandával.

Nyugis Nyaralás Magyarországon: mit szépítsük, a füzet két legnagyobb vesztese Clint és Hank, ráadásul ha máshogyan is, de mindketten ugyanazt vesztették el. A képességtompító nyilván azért nem hatott Pietróra, mert volt nála valami, ami semlegesítette a hatását. Annyira nem zakkanhatott meg, hogy ilyesmi nélkül be merjen menni abba a cellába. Vízió már más kérdés, talán menet közben átírta a programját. A magyarnak nem tűnő ellenfelek meg magyarázhatóak egyrészt azzal, hogy (ha jól értelmeztem) Pietro verbuválta össze őket, másrészt nem is biztos, hogy mind magyar, elvégre az amcsiknál is találni külföldieket, néha szó szerint is. Na jó, a skarlát (nem is értem, miért pont skarlát) bogaraknál már én is besokaltam. Mindegy, irány Latvéria!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4879 Dátum: 2016. Augusztus 30., 08:08:19 »
Annyi baromság volt ebben a részben,hogy nem is akarom felsorolni de mikor jöttek a bogarak az már mindennek az alja volt... :badteeth:  :violent:  Remélem,hogy Fátum belépésével komolyabbra fog fordulni a történet... :cool:
Na, igen. De hát mit vársz egy ilyen szegény, kommunista kis országtól, mint Magyarország? Óriás dinókat?  :hehe: :hehe: :hehe:

Ja, szegény Sólyomszem rendesen rápacsált. De azért remélem, hogy a csaj megdolgozott a pénzéért...  :brow: :brow: :brow:

És köszönöm neked is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4878 Dátum: 2016. Augusztus 30., 07:55:50 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 34.részét,Farek,Peter P. :worship: :worship:
Annyi baromság volt ebben a részben,hogy nem is akarom felsorolni de mikor jöttek a bogarak az már mindennek az alja volt... :badteeth:  :violent:  Remélem,hogy Fátum belépésével komolyabbra fog fordulni a történet... :cool:

Köszi a Sólyomszem v1 1. részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Annyira egyértelműnek tűnt,hogy Sheila érdeklődése Clint irányában szigorúan üzleti érzelmekre alapult és lám...
Seregély jól nyomta,jó összeillő párost fognak alkotni a jövőben.Mint zsák a foltját ,ahogy a mondás is mondja.
Várom a folytatást!!!

Utólag,de boldog születésnapot Farek!!!!
Az Amazon legyen veled!!!

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4877 Dátum: 2016. Augusztus 29., 11:30:46 »
Köszi az Anygalokat, Farek!
Utólag is boldog szülinapot, Isten éltessen!

                                :m-doom: :hbd: :m-doom:

Blasar nevű börtön Magyarországon? A bikasityakos embernek mongolos bajusz, a közrendőröknek meg csendőrös?
Látszik, hogy valahonnan szereztek valami sértően felszínes képet a magyarokról, talán még egy gulyásos poén is belefért volna, de a Maria Trovaya név aztán kemény.
Zászlóval verekedni...esetleg még rá is taposhatott volna.
Jó a visszaemlékezés is, hogy a korábbi feleség azt mondja: "Elhoztál engem a CSODÁS országodba." Tehát az USA-ba.
Nem tudom, röhögtem is, meg el is küldtem őket a pi...ba.  :cool:
Ha én írnék egy képregényt, ami mondjuk Lettországban játszódik, legalább keresek egy lett nevet. Ez anno ugye a net nélkül nehezebb lett volna, de nem lehetetlen. Na most a gogléval találtam is: Agnes Logins.
Maria Trovaya, full szláv név, meg nyilván fordított névrenddel...
Legalább lett volna John Puskás, vagy Axel Grosics, valami ilyen kifacsart név egy általuk talán hallott vezetéknévről, még vicces is lett volna.
Jó a végén a latvér határ.  ;D

WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4876 Dátum: 2016. Augusztus 29., 09:31:27 »
2. Wanda attól tart, hogy az apja és fivére őrület nála is megmutatkozik majd a jövőben. Holdlovag szerint erre esély sincs. Szerintem életében nem tévedett ekkorát, hiszen mint tudjuk Wanda egy szép M napon...

Persze, ezt az akkori írók és szerkesztők még nem tudhatták, de nagyon érdekes volt így utólag ezt olvasni.
Azt meg pláne nem tudhatta, hogy a legutóbbi retcon miatt Magneto nem is az apjuk!  :dry:

Clint balféksége a nőkkel valóban meglepő, azt hinné az ember, hogy tényleg nagy sikereket arat. De valójában ő azért is ilyen harsány, mert ez egyfajta máz, védelem a külvilággal szemben az ő érzékeny lelkének. Fekete Özvegy, Darázs... na, igen. Bár Darázs azért annyira nem könnyű préda, bár ugye Tony és Clint befigyelt neki. Özvegy pedig... csak úgy él, mint egy férfi (szeretne :) ).

És itt is köszönöm a szülinapi jókívánságokat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4875 Dátum: 2016. Augusztus 28., 20:31:19 »
NYPBA v2 33-34.: Micsoda véletlen. A héten olvastam el a 33-ast és itt van a 34-es. Így el is olvastam ezt a két részes Nyugis történetet. Az nem semmi volt, hogy ők Magyarországon voltak. Ebbe már végül elkezdődött Seregély vallomása, hogy mit tett Szellemlovassal. Bár Sólyomszem mintha még nem vette észre, de ez asszem hamarosan ez is be fog következni.
Az tetszett a történetben, hogy csupa sok szálak vannak, amikben visszaemlékezések is voltak régebbi történetekből. Pl. Hank Pym, mikor Hangya lett, Janet pedig Darázs.
És látom, itt van a Sólyomszem első mini 1.része. Nem is gondoltam, hogy ez is lesz, és tessék, meg is van magyarul.
Ezer köszönet érte!
És itt is kívánok boldog születésnapot, Farek!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4874 Dátum: 2016. Augusztus 28., 16:46:32 »
Boldog Szülinapot, Farek!  :hbd:

Sólyomszem Vol1 01:

Nekem Sheila már a történet elején gyanús volt, mert hűvösen viselkedett. Szegény Clint nagyon összetört, elég furcsa, hogy későbbi felesége ilyen állapotban találkozott vele először.

Barton érdekes figura. Az ember egy ilyen macsó, vagány fickóról azt gondolná, hogy egymás kezébe adják a lakásának a kilincsét a nők, de pont az ellenkezője. Pedig a célpontjai közül egyedül Wandát tartom nagy falatnak, a Fekete Özvegy és Darázs is elég könnyű prédának számítanak a Marvel Univerzum hősnői közt. Azért később Holdkő meglesz neki...  ;D

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4873 Dátum: 2016. Augusztus 28., 08:00:09 »
Hát persze, ki is ismerhetné jobban Budapestet, mint szellemlovas a vadnyugatról...
:lol: :lol: :lol:

De ne felejtsd el, hogy mondta, hogy neki vannak itt üzleti érdekeltségei. És a test a jelenkori Fantomlovasé, csak a lelkét bitorolja a vadnyugati szellem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4872 Dátum: 2016. Augusztus 28., 07:54:58 »
Hát persze, ki is ismerhetné jobban Budapestet, mint szellemlovas a vadnyugatról...

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4871 Dátum: 2016. Augusztus 27., 14:23:22 »
NYPBA Vol2 34.

Sólyomszem most nem volt lovagias kedvében. Ekkora szájbaverést egy férfitól ritkán lehet látni a régebbi Marvel képregényekben. Mármint amikor férfi út meg nőt. Most így hirtelen Rozsomák jut eszembe, mikor a genoshai mutánsvadászok egyikének oszt ki egy hasonlóan hatalmas sallert.

Tudtam, hogy Bobby előbb-utóbb megtörik, de szerintem jobb lett volna, ha ezt a férje előtt teszi meg. Ezért is várom a következő számot inkább, persze Fátum szerepére is kíváncsi vagyok, de mégiscsak ez a magánéleti szál érdekel a legjobban. Vajon miután kiderül az igazság, az új Fantom Lovas mihez fog kezdeni?

A legérdekesebb jelenetek számomra most a cellában történtek:

1. Elvileg a falból kiáradó sugárzás tompította a rabok képességeit. Higanyszál mégis megőrizte emberfeletti gyorsaságát, de ami a legfeltűnőbb, hogy Vízió is gyémántkeménységűre tudott változni.

2. Wanda attól tart, hogy az apja és fivére őrület nála is megmutatkozik majd a jövőben. Holdlovag szerint erre esély sincs. Szerintem életében nem tévedett ekkorát, hiszen mint tudjuk Wanda egy szép M napon...

Persze, ezt az akkori írók és szerkesztők még nem tudhatták, de nagyon érdekes volt így utólag ezt olvasni.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4870 Dátum: 2016. Augusztus 25., 21:20:14 »
;D De az abszolút csúcs Ivanson volt.  :hehe:
Ó, igen!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4869 Dátum: 2016. Augusztus 25., 21:14:19 »
Na ja, ott még Vasember is Acélemberként futott.  ;D De az abszolút csúcs Ivanson volt.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4868 Dátum: 2016. Augusztus 24., 13:46:22 »
Ott még Mokány néven fut.  ;D
Ó, igen, azok a legendás régi fordítások. Mint például a Monolit Bosszúja az Alfa különszámban...  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4867 Dátum: 2016. Augusztus 24., 12:19:31 »
Van a Pókember és a Démonirtó különszám, na abban is szerepelnek egy picikét.
A Sárkány (vagy Gargoyle??) nagyon tetszett anno, Hulkot előtte nem ismertem és amolyan buta Frankenstein-féle szörnynek tűnt. Ott még Mokány néven fut.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4866 Dátum: 2016. Augusztus 24., 10:18:30 »
Igen, az Oltalmazók mindig is kívülállók voltak, és pont amiatt, amit a képregényben említettek, meg te is írtál. Igazából ők egy elég titokban működő csapat voltak mindig is. A nagyobb jó érdekében cselekedtek, még ha ez nem is tetszett mindenkinek. Köztük is voltak súrlódások. Ami persze nem túl meglepő, ha belegondolunk, hogy két ilyen simulékony alak, mint Torpedó és Hulk egy csapatban, milyen jól működhet együtt...  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4865 Dátum: 2016. Augusztus 24., 09:01:08 »
Köszi a legújabb részt, Farek!
Úgy rémlik, hogy az Oltalmazók már egy másik történetben is rossz színben tűntek fel. Tényleg valamiféle renegátok? Mert a tagok, tehát Strange, Hulk, Torpedó... mind elég vegyes megítélésűek. Torpedó kb. naponta változtatja, hogy éppen el akarja-e pusztítani az emberiséget, vagy nem. Hulkra meg szintén elég gyakran "rájön a hoppáré", ahogy felénk mondják...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4864 Dátum: 2016. Augusztus 22., 09:19:03 »
Apropó tűzhányó: az Ezüst Utazó véletlenül robbantotta ki, de ha már megtette, nem kellett volna megvizsgálnia, mekkora kárt okozott és vannak-e segítségre szoruló ártatlanok?
De.  :D

Rengeteg utalás van más sorozatokra, de jól össze lehet rakni a képet. Azért nem lehetett semmi, ha valaki csak az utalások alapján szerezte be a kapcsolódó füzeteket, akkor mélyen a tárcájába kellett nyúlnia.
Ez manapság csak még rosszabb...  :brow:

Ez a Gonosz Szem engem mindig 1 wc pumpára emlékeztet...   :-\

Baszki, és tényleg!  :lol: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4863 Dátum: 2016. Augusztus 21., 21:44:55 »
BA Vol1 115,5 és 116.

Elég ígéretesen indul a történet, természetesen a szokásos klisékkel. A hősök félreértik egymást és az egekig termelődött tesztoszteron máris kitör, mint a vulkán. Apropó tűzhányó: az Ezüst Utazó véletlenül robbantotta ki, de ha már megtette, nem kellett volna megvizsgálnia, mekkora kárt okozott és vannak-e segítségre szoruló ártatlanok?

Rengeteg utalás van más sorozatokra, de jól össze lehet rakni a képet. Azért nem lehetett semmi, ha valaki csak az utalások alapján szerezte be a kapcsolódó füzeteket, akkor mélyen a tárcájába kellett nyúlnia.

Kíváncsian várom a további párosításokat.

Ez a Gonosz Szem engem mindig 1 wc pumpára emlékeztet...   :-\

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4862 Dátum: 2016. Augusztus 16., 13:33:00 »
Rendben.Köszi az infót! :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4861 Dátum: 2016. Augusztus 16., 08:42:33 »
Az az igazság, hogy túl sok minden nem derül ki belőle. Az Angyalok elmennek a Garrett kastélyba, és ott egy misztikus korlát fogadja őket. Megpróbálják áttörni, de akkor hirtelen trogloditák törnek elő a föld alól, elhurcolják őket, ők pedig megpróbálnak megszökni. Majd átfutom még, hogy van-e benne érdekes, de igazából tényleg egy átvezető történet, amiben van pár oldal vagy panel, ami némileg kapcsolódik ehhez.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4860 Dátum: 2016. Augusztus 16., 07:20:28 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 115.5 és 116. részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Nos,lehet,hogy hülyeséget mondok de talán szükség lett volna a 115.részre is ,hogy ne csak említés legyen Wanda részéről a Fekete Lovag elrablása.Talán így jobban átéreznék az Angyalok ellenséges viselkedését az Oltalmazókkal szemben.Gondolom ez idő tájt fogalmuk sincs arról,hogy az Oltalmazók szintén a jófiúk lennének.Vízió teljesen jogosan veti fel,hogy nincs abban semmi logika amiért egymásnak esnek a történtek meghallgatása nélkül.De úgy túl egyszerű lett volna a történetfonál. :badteeth: Előbb-utóbb csak rájönnek,hogy feleslegesen esnek egymásnak és valaki más mozgatja a szálakat.
Nos kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4859 Dátum: 2016. Augusztus 03., 14:02:28 »
Nos, pont ilyen nem lesz, de azért jön még nem is túl sokára egy új minisorozat. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4858 Dátum: 2016. Augusztus 03., 09:53:42 »
Nagyon köszönöm ezt a kis minisorozatot, király volt nagyon! Ilyen jöhet még ;D
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4857 Dátum: 2016. Augusztus 02., 08:53:48 »
Amolyan slussz poénként ha nagyon genyák lettek volna az alkotók,akkor a teljesen felturbózott Fészekkirálynő kiirthatta volna a hősöket mind egy szálig.
A 616-os Marvel univerzumban? Ugyan már, kis naiv.  ;D Max 1 részen belül visszatértek volna, vagy ha nem, akkor később kiderül, hogy Pamela álmodta az egészet.  :badteeth: :hehe:

De egy What if-ben megtörténhetett volna.  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4856 Dátum: 2016. Augusztus 02., 07:39:14 »
Üdv! Köszi a Bajnokok viadala II/5.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Amolyan slussz poénként ha nagyon genyák lettek volna az alkotók,akkor a teljesen felturbózott Fészekkirálynő kiirthatta volna a hősöket mind egy szálig.Persze nem ez történt és a föld bátor jelmezesei győzedelmeskedtek.
Ennek ellenére nekem tetszett!!!

Nem elérhető Jimmy Star

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4855 Dátum: 2016. Július 30., 01:03:35 »
Rozsinál kihagytam hogy nagyobb harcos Herkinél.

Folyt.
2. rész:

Fáklya: kb. mindent kihoztak a képességeiből.
Első ellenfele ellen ok, Amazon kevésbé. Írta valaki, hogy ha Amazon nem vár annyit, hanem lecsap, akkor nyerhetett volna. Ez igaz, de egy harcban ez is benne van, amíg nem győzöl, nincs vége. Szerintem megmagyarázható Fáklya győzelme, és ha Amazon nem bízza el magát, másképp is alakulhatott volna. Sokat fejlődött Fáklya az évek során.
Vihar ellen szoros volt, itt meg ő nyerhetett volna.
Valahol volt Thor-Vihar. Az remek csata volt, Vihar mindent megtett, nem szégyen a vége. Thor megoldása elismerésre méltó:)

Hulk- Reed: jól oldották meg, nem volt teljesen sima, de mégis egyértelmű.

1. rész:

Vasember nagy volt, de azért Psziché után jött egy nagyobb létszámú csapat, ez így már sok. A csapat később persze kikapott Fekete Özvegytől...
Bár nem tudom mit keresett ott Dominó és azt sem, hogy az Özvegy ellen akkor miért nem harcolt ő is később. De lehet hogy csak a sok X elnevezésnél összekevertem a csapatokat.

Nem elérhető Jimmy Star

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4854 Dátum: 2016. Július 30., 00:53:15 »
3. rész:

Skarlát- Kábel: nem tudok hozzászólni

Herkules- Rozsomák: látszik, hogy nem vagyok akkora profi, mert nekem nem volt annyira egyértelmű, hogy melyik a jobb. Herki elvben sebezhetetlen és ő is gyorsabban gyógyul egy átlagos embernél, tapasztalt a pusztakezes harcban és erősebb jóval, mint ellenfele. Rozsomák karmai ellen viszont a legtöbb védelem kevés (és mint később kiderült, az erős karmai voltak, ezért furcsállom, hogy a következő részben letörtek...). Amit írt egy hozzászóló (bár lehet csak a csontkarmos esetre), hogy ha 1 hétig gyógyul, de megverik, akkor veszít. Herkules még részegen is jól bírta az iramot a Mesterbűnözők egy részével és úgy tudom Hulk ellen is tudta magát tartani.
Mindettől függetlenül én is Rozsira fogadnék.

Bestia- Pókember: ez azért már Pókember miatt is megérdemelt volna több panelt. Számomra is egyértelmű, de ez egy jó csata is lehetett volna, igaz, semmiképp nem túl hosszú.

Domino-Cage: nem tudok hozzászólni

Darázs- Sólyomszem: más is írta, lehetett volna így is, de úgy is. Reálisan számomra inkább Darázs (ő azért az X-Ment is megsebezte a Titkos Háború alatt, ahogy Pókember is, még ha nem is volt hihető+gyorsan elmenekült mindkettő), de Sólyomszem elég talpraesett és valószínűleg népszerűbb karakter.

Kolosszus- Vasököl: A chi-től is függ, csupán harcművészet ezt szerintem nem billentette volna a javára.

Láthatatlan Lány- Vasököl: a kép alapján fura volt, de aztán ki lett javítva. Sue elég kemény, szerencse, hogy nem adtak neki szupererőt vagy regenerációt, akkor már túlzás lenne. Egy Csodakapitány (Monica) ellen az erőterével se ment volna sokra (mint anno Molekulaember sem), de ő nem volt ott.

Fekete Özvegy- Energikon: messze a legbénább dolog, de mivel a többi csata reális vagy legalább magyarázható, ez a hiba belefér.

Higanyszál- Gambit: mint amit mások írtak. Talán ha úgy futott, hogy meglepte ellenfele, ő meg nem tudott felgyorsulni eléggé.

Fenegyerek- Tűzcsillag: ld. fentebb

Deadpool ellenfeleit nem ismerem.




Nem elérhető Jimmy Star

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4853 Dátum: 2016. Július 30., 00:34:23 »
Tekintve, hogy Energikont legyőzte, aki alaposan megizzasztotta anno Thort, én is aggódtam kicsit.:)
De Thor valószínűleg népszerűbb, mint Energikon és vele ezt nem merték már eljátszani (vagy a közönség nem mert az Özvegyre szavazni).

A csatákról:

4. rész:

Itt és a korábbi részeknél is több olyan csata volt, melynél azt lehetett érezni+olyan utalások történtek, miszerint a csata korábban kezdődött, mint amikor az olvasó bekapcsolódott.

1. Fenegyerek- Deadpool:
Látszott, hogy az alkotók nem akarták, hogy fölénybe kerüljön Deadpool, de mégis győztesnek kellett lennie. Feltűnő volt viszont, hogy Fenegyerek itt sokkal jobb harcosnak tűnt, talán a vereség miatti kompenzálás okán (?). Nem becsülöm le őt, de nem tűnt kiegyensúlyozottnak a harc, viszont frappáns volt Deadpool megoldása.

2. Főnix- Lény: Ez elég különös, szegény Bent palira vették.

3. Párduc-Kapi: Két hasonló erejű és kvalitású harcos. Mintha egyikre se hatottak volna 100%-ban a nanitok, de a Kapitányra mégis jobban. Így nem derült ki, mi lett volna normál esetben.

4. Pókember- Dominó: nem ismerem az utóbbit

5. Thor- Fekete Özvegy: kb. Energikonnak is így kellett volna győznie ellene, ahelyett, hogy kikapott.

6. Gambit- Rozso: kizárt, hogy ezt így szavazták volna meg. Itt is az érződik, mint az első harcnál. Meg akarták magyarázni a győzelmet.

Egyes hősöknek 1 győzelem is elég volt, hogy finalisták legyenek, másoknak viszont 2 is kevésnek bizonyult. Vagy fogadjuk el, hogy több harcot is nem látott az olvasó?

Folyt. köv.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4852 Dátum: 2016. Július 19., 08:44:54 »
Igen, a mostani összecsapások már hihetőbben sikerültek. Bár egy kicsit aggódtam Thorért, mikor kiderült, hogy Fekete Özveggyel kell megküzdenie.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"