Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567608 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4851 Dátum: 2016. Július 19., 06:59:49 »
Üdv! Köszi a Bajnokok viadala II/4.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
A mostani küzdelmekben nem láttam semmi kivetnivalót.Sólyomszemre azért kíváncsi leszek,hogy szíven tudja-e találni Vadóc-Fészekkirálynőt? Nekem továbbra is tetszik ez a képregény!!!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4850 Dátum: 2016. Július 13., 20:16:00 »
Igen, ez hiba, hamarosan - remélhetőleg - javítva lesz. A győztes: Láthatatlan Nő!
Megtörtént a javítás, a javított oldal elérhető.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4849 Dátum: 2016. Július 13., 09:09:37 »
BUNDA!  ;D Utólag írod át a végeredményeket! Most mi lesz így a tipp-mixemmel?  :badteeth:
Hát, ha te is fel tudsz ajánlani valami hasonlót, mint Sue, akkor beszélhetünk...  :brow: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4848 Dátum: 2016. Július 13., 08:43:42 »
BUNDA!  ;D Utólag írod át a végeredményeket! Most mi lesz így a tipp-mixemmel?  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4847 Dátum: 2016. Július 13., 08:38:32 »
Láthatatlan Nő-Vasököl: Hm, ezt meg kell néznem az eredetiben is, mert nekem úgy rémlik (és a kép is azt sugallja), hogy a Láthatatlan Nő nyert. Megnézem, mert lehet, hogy ez fordítási/beírási hiba.
Igen, ez hiba, hamarosan - remélhetőleg - javítva lesz. A győztes: Láthatatlan Nő!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4846 Dátum: 2016. Július 08., 08:59:25 »
Azért később a polgárháborúban Vihar eléggé könnyen lenyomta a Thor-klónt.
Herkules is simán lenyomta a Thor klónt. Vagy Árész volt? Már nem is tudom. Szóval nem az a mérvadó.
Különben is, honnan tudjuk, hogy Thor nem tudná megváltoztatni az egész bolygó időjárását, ha akarná? Végül is, még soha nem akarta és próbálta.  :brow:
(Ráadásul egy egész bolygó időjárásának megváltoztatása egy személy által még képregényes szinten is butaságnak tűnik számomra. Itt vagyok Bivalybasznádon, de most elrendelem, hogy a chilei pichilemuban hulljon némi hó? Nyilván... Persze, tudom, az összes ilyen nagy, bolygót befolyásoló dolog baromság.  ;D )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4845 Dátum: 2016. Július 08., 08:15:13 »
Izomember (Power Man) polgári nevén Luke Cage, így talán már ismerősebb. Az első magyar Pókemberben kapta számomra érthetetlen módon a magyar keresztségben a Bajnok nevet, amit én következetesen nem vagyok hajlandó használni, akkora baromság.
Az még lehet, hogy a Hero for hire elnevezésből/alcímből eredt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4844 Dátum: 2016. Július 07., 21:21:05 »
Azért később a polgárháborúban Vihar eléggé könnyen lenyomta a Thor-klónt. A House of M-ben is tetszett, ahogy mutatták, hogy jó, jó, Thor a viharok istene meg minden, de Ororo ha nagyon akarta, simán egymaga véglegesen megváltoztatta a bolygó időjárását. És ami vicces, hogy hivatalosan talán sose sorolták be ómega szintú mutánsnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4843 Dátum: 2016. Július 07., 10:25:56 »
És egy pár mondat a többi csatáról:

A nagyok:

Wanda-Kábel: Igen, az általad elmondottakban van valami, bár valóban nem szabad alábecsülni Wandát sem. Ez lehetett volna másként is, de adott helyzetben elfogadható:
Szövők-Új Harcosok: Lutri, szóval akármilyen eredmény születhetett volna. Oké, a létszámfölény az Új Harcosok oldalán volt. :)
Thor-Vihar: Minden tiszteletem ellenére, ez szerintem egyértelműen igazságos. Vihar kemény, meg mind, de Thor annyival erősebb nála, a képességeik pedig nagyon hasonlóak, hogy nem adtam volna esélyt a mutáns csajnak. Persze az, hogy milyen formában győzte le, már sokkal viccesebb és neccesebb, de szerintem teljesen érthető.  ;D :brow:

A kicsik:

Rozsomák-Herkules: Szintén véleményes. Ha azt nézzük, akkor Rozsi mindenből felépülhet, és szétszabdalhatja Herkit. De nem vagyok benne biztos, hogy ekkor nem csak csontkarmai voltak-e, akkor viszont esélytelen. Ráadásul ha Herki péppé veri, és utána egy hétig gyógyul, akkor is Herki a győztes. Szóval kérdéses, de lehetséges.
Bestia-Pókember: Tiszta sor.
Dominó-Luke Cage: Erősen véleményes számomra. Bár most, hogy utána olvastam, éppenséggel a szerencsefaktorával és a jó kiképzésével legyőzheti Cage-t. Szóval oké, elfogadom.
Sólyomszem-Darázs: Erősen kétesélyes, így is, úgy is fordulhat, sok függ a körülményektől. Szóval ez simán elfogadható, de ugyanígy megtörténhetett volna az ellentéte is.
Kolosszus-Vasököl: Ahogy lent is írtam, ha Vasököl, aki sokkal képzettebb harcos, el tudja kerülni Kolosszus teli ütéseit, akkor lehetséges.
Fenegyerek-Tűzcsillag: Na, igen, itt azért szerintem a népszerűség is erősen bejátszott. Bár Fenegyerek sosem volt az a közönségmágnes karakter, de azért ismertebb Tűzcsillagnál (persze szigorúan csak szerintem). Szóval, ahogy te is írtad, lehetett így is, de történhetett volna fordítva is. Sebaj, adjuk meg neki a tapasztalat miatt. :)
Főnix-Jogbajnok: Sima liba.
Gambit-Higanyszál: Na, igen. Nekem alapvető bajom van a szupersebességű ellenféllel küzdő nem szupererejű lények győzelmével kapcsolatban. Szóval, bármennyire is rühellem Higanyszálat, ezt én is inkább neki adtam volna.
Fekete Párduc-Új Harcosok: Khm. Erősen véleményes. Max. tényleg a saját létszámukat fordíthatta volna ellenük, de vibrániummal átszőtt ruha ide, párducisten ereje oda, ezt szerintem is a Harcosok nyerték volna.
Energikon-Fekete Özvegy: Hagyjuk már...
Deadpool-X Generáció: Hihető. A halhatatlan zsoldos legyűrheti őket.
Láthatatlan Nő-Vasököl: Hm, ezt meg kell néznem az eredetiben is, mert nekem úgy rémlik (és a kép is azt sugallja), hogy a Láthatatlan Nő nyert. Megnézem, mert lehet, hogy ez fordítási/beírási hiba.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4842 Dátum: 2016. Július 06., 15:12:52 »
Jaaa,Luke Cage,aha így már ismerem.Vasökölről nem tudtam,hogy ebben az állapotban képes Kolosszust megsebezni.

Mások vagy nyaralni vannak és azért nem válaszolnak,vagy Bran Stark után kajtatnak a trónokban...  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4841 Dátum: 2016. Július 06., 09:17:28 »
Dominó - Izomember:nos Dominót csak rajzfilmen láttam és úgy emlékszem,hogy a mutáns képessége a szerencsével kapcsolatos,szóval valószínű,hogy ezen képessége miatt felülemelkedik Izomemberen akiről semmit sem tudok..  :-\
Izomember (Power Man) polgári nevén Luke Cage, így talán már ismerősebb. Az első magyar Pókemberben kapta számomra érthetetlen módon a magyar keresztségben a Bajnok nevet, amit én következetesen nem vagyok hajlandó használni, akkora baromság.

És igen, volt pár erősen megkérdőjelezhető viadal, de a Fekete Özvegy kontra Energikon meccs verte ki nálam is a legjobban a biztosítékot. Most komolyan, fojtogatja az ionenergiából álló szupererős lényt, akinek nincs szüksége levegőre??? Ehhez képest az összes többi harc hihető.

Ja, Vasököl egyébként a vasöklével meg tudja sebesíteni, illetve rendesen képes megütni Kolosszust. És nyilván annyival jobb harcos nála, hogy ez még akár meg is történhetett.

De kíváncsian várom mások véleményét is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4840 Dátum: 2016. Július 05., 08:13:21 »
Üdv! Köszi a Bajnokok viadala II/3. részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Nos valamit előre láttál, ugyanis a rövid harcok között egypár igazán nevetséges végeredménnyel ért véget...  :hehe:
De kezdjük az elején.
Wanda - Kábel ellen: ennél az összecsapásnál az a véleményem,hogy Wanda csak azért tudott győzedelmeskedni,mert Kábel végig visszafogta magát mivel Tony-val egyetemben magánál volt és így nem tudott 100%-t nyújtani a küzdelemben.
Új Harcosok  - Szövők kosárlabda mérkőzéséhez nem igazán tudok hozzászólni.   :badteeth:
Rozsomák - Herkules: itt nincs mit elemezni  :cool:
Bestia - Pókember: úgy  gondolom,hogy nincs az az ember aki itt Bestiát hozta volna ki győztesnek... :brow:
Dominó - Izomember:nos Dominót csak rajzfilmen láttam és úgy emlékszem,hogy a mutáns képessége a szerencsével kapcsolatos,szóval valószínű,hogy ezen képessége miatt felülemelkedik Izomemberen akiről semmit sem tudok..  :-\
Sólyomszem - Darázs:ismerve Darázs miniatürizáló képességét miért nem repült be Clint fülébe?Szóval ez végeredmény röhejes.
Kolosszus - Vasököl:Hát ez........mi van?! Vasököl a legerősebb ütésével sem tudná megrepeszteni Kolosszus fémtestét,tehát ez eddig a legnagyobb baromság,szerintem...
Fenegyerek - Tűzcsillag:ezen sokat töprengtem.Végül arra jutottam,ami a rajzon is látható,hogyha a Fenegyerek Tűzcsillag közelébe jut akkor közelharcban lenyomhatja.Amúgy esélytelen...
Gambit - Higanyszál:na ez a másik ami teljességgel lehetetlen kategória. Gambit kettőt pislogna mikor Higanyszál körbeverné...
Fekete Párduc - Új harcosok:egyedül? HOHOHO-HAHAHA( mély Jabba röhögés)
Energikon - Fekete Özvegy:időközben Fekete Özvegy Amazon szintű erőre tett szert,vagy valamiről nem tudok?!  :badteeth:
Deadpool - X-Generáció:a generációról nem sokat tudok,de Deadpool minden sérülésből felépül és gyakorlatilag halhatatlan... :cool:
Láthatatlan Nő - Vasököl:mióta nálatok itt a Hálózsákon láttam,hogy mire képes Sue ha elengedi magát ez a végeredmény érthetetlen számomra...
Thor - Vihar:ez  egy hálás győzelem volt.Nem kérdéses.
No,végre feltűnt pár szövetséges is akik segítenek Vasembernek és Pszichének!!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4839 Dátum: 2016. Június 21., 08:53:21 »
Azt kell,hogy mondjam teljesen reális a csaták végkimenetele.
Örülök, hogy így gondolod. Nagyjából én is egyetértek az általad levezetettekkel, az Amazonos harc valóban egy kicsit fura volt.

De majd kíváncsi leszek, hogy a következő részben igen röviden felvillantott harcokról mi lesz a véleményed...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4838 Dátum: 2016. Június 21., 07:42:46 »
Üdv! Köszi a Bajnokok viadala II/2 részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Azt kell,hogy mondjam teljesen reális a csaták végkimenetele.
Fáklya-Póknő : egyértelmű.
Reed-Hulk : naná!!
Fáklya-Amazon : Na ez egy picit zavaró.Ugyanis szerintem ha Amazon a víztornyos támadás után nem áll le fecsegni hanem egyből odamegy és pusztakézzel széttépi Fáklyát akkor más az eredmény.De ez nem a Mortal Kombat képregény,szóval...  :badteeth:
Fáklya-Vihar : Itt Vihar max akkor nyerhetett volna,ha egy mega-villámmal lerobbantja Fáklya fejét... :violent: ,de mivel   Johnny Storm jelét adta nemes lelkének inkább feladta a küzdelmet.
Továbbra is tetszik,várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4837 Dátum: 2016. Június 08., 08:44:47 »
Örülök, hogy tetszik. Majd kíváncsi leszek a te - és persze a többi olvasó - véleményedre a későbbiekben, a párharcok kimenetelét illetően.
A történet hamarosan folytatódik, a tervek szerint egyész gyors ütemben letudjuk mind az 5 részt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4836 Dátum: 2016. Június 08., 08:06:37 »
Üdv! Köszi a Bajnokok viadala II/1 részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Lenyűgöző volt Vasember ellenállása az X-Erővel szemben.Psziché semlegesítése pedig zseniális!!A cselekmény és a grafika is igen jó,tetszik!!!
Kíváncsian várom a folytatást!!!


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4835 Dátum: 2016. Június 01., 15:25:50 »
Komolyan mondom, éppen a csillagdísz meg a szárnyacska nem annyira zavar.
De igen, valahogy a gonoszoknak jobb a képzelőerejük. Meg a szabászuk. :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4834 Dátum: 2016. Június 01., 15:24:18 »
Elég merész ez a tehénkalap, mondjuk a csillagdísz, meg a szárnyacska eléggé feltolta már az emberek ingerküszöbét.

Az meg  ezek szerint törvényszerű már, hogy minden rajzfilmben és képregényben a "jók" tök béna ruhákat, eszközöket használnak és minden vagány dolog a "gonoszoké".
Konkrétan az éppen aktuális Fantastycar-ra gondolok. :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4833 Dátum: 2016. Május 24., 09:20:31 »
Akkor most egy darabig a nyugisok következnek.De előbb-utóbb ezt a történetfonalat is folytatjátok ugye?
Igen, természetesen folytatjuk. Csak bevárjuk a nyugisokat. De nem csak ők lesznek frissítésben angyali vonalon, hanem, ahogy írtam, Angyali minik és klasszikus keleti parrti történetek is.

Ugye, hogy ugye Gilgames ruhája?  :badteeth:
Sue és Reed beállása valóban megkavarja kicsit a matériát, ez majd látható valamikor a következő 3 részes történetben is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4832 Dátum: 2016. Május 24., 08:36:28 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 300.részét Farek,Genzo!! :worship: :worship:
Tényleg nem túloztál Gilgames öltözékéről... :hehe: A történet tetszett. Thor időben észrevette,hogy a Méretváltóval van dolguk.A kis Franklin gyakorlatilag átaludta az egészet. :badteeth:
Különös és váratlan,hogy a végén Reed és Sue is az Angyalok soraiba áll.Gondolom nem tartott sokáig.
Akkor most egy darabig a nyugisok következnek.De előbb-utóbb ezt a történetfonalat is folytatjátok ugye?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4831 Dátum: 2016. Május 23., 21:30:23 »
Jó, nem vitatkozom.
Helyes.  ;D

De szerintem akkor is volt olyan, aki sokkal hülyébb jelmezzel volt "megáldva", bár most hirtelen egy név sem jut eszembe.
Persze. Sólyomszem a BA 98-as részétől, Energikon pedig az NYPBA 12. részétől.  :rolleyes:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4830 Dátum: 2016. Május 23., 16:47:57 »
Idézet
De. Az.  ;D

Jó, nem vitatkozom. De szerintem akkor is volt olyan, aki sokkal hülyébb jelmezzel volt "megáldva", bár most hirtelen egy név sem jut eszembe.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4829 Dátum: 2016. Május 23., 08:49:33 »
Azért a Dadus a végén odaszúrt egy olyat, hogy az még Fátum dokitól is kemény lenne. Beprogramozni Franklint, hogy mindenkit megöljön... nem semmi. Kang is tanulhatott volna tőle, bár el kell ismerni, hogy nagyon ügyesen sakkozott a Méretváltóval. A végén felismerték az androidot, de már nem osztott-szorzott.

Gilgames nekem most sokkal szimpatikusabb volt, mint az itthon - nyomtatásban - megjelent részekben. Ahhoz képest, hogy milyen idős és jó ideje visszavonult, nagyon képben a dolgokkal és nem beszél szóvirágokban, mint Thor. (Akit ezért egyszer Thanos jól leszúrt.)  :D
Ja, Dadus nem matériával gurigázott. Persze esélye sem volt hőseink ellen. :)
Gilgames szimpatikusabb? Nos, minden relatív persze. :) A nyomtatásban megjelent részek sincsenek túlságosan messze, a 305-ös számmal kezdődnek. Hogy itt az oldalon mikor jönnek el, azt jelenleg nem tudom.

De miért nem emlékeznek rá, hogy harcolatak az oldalán? Pl. Thor.
Ejnye, te mindenkire emlékeznél, akinek az oldalán több ezer év alatt harcoltál? ;)

Gilgames ruhája szerintem annyira nem is idióta, bár az a sisak szerűség tényleg olyan, mintha a zodiákustól kérte volna kölcsön.
De. Az.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4828 Dátum: 2016. Május 22., 23:36:45 »
Köszönet az Infernóban tett "utazás" befejezéséért. Gilgames ruhája szerintem annyira nem is idióta, bár az a sisak szerűség tényleg olyan, mintha a zodiákustól kérte volna kölcsön. Dane-nel meg valószínűleg úgy voltak, hogy "rosszabbul már úgyse lehet", ezért inkább sütizni mentek (bár én egy deka sütit se láttam). Kanget a húzása miatt még a végén megkedvelem, pedig tudom, hogy milyen disznóságokat fog még elkövetni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4827 Dátum: 2016. Május 22., 20:50:23 »
De miért nem emlékeznek rá, hogy harcolatak az oldalán? Pl. Thor.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4826 Dátum: 2016. Május 22., 20:13:26 »
Gilgames, mint minden örökkévaló, több ezer éves.
Rengeteg időt töltött el az emberekkel, az örökkévalók vezetője, Zuras szerint már-már túl sokszor avatkozott bele az egyszerű, földi emberek életébe, ezért száműzte őt egy időre!  ;)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4825 Dátum: 2016. Május 22., 09:08:44 »
Gilgamesnek mi a sztorija, mi ez az állandó nem emlékezhetsz rá, elfeledett szöveg?

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4824 Dátum: 2016. Május 21., 15:16:59 »
BA Vol1 300.

Azért a Dadus a végén odaszúrt egy olyat, hogy az még Fátum dokitól is kemény lenne. Beprogramozni Franklint, hogy mindenkit megöljön... nem semmi. Kang is tanulhatott volna tőle, bár el kell ismerni, hogy nagyon ügyesen sakkozott a Méretváltóval. A végén felismerték az androidot, de már nem osztott-szorzott.

Gilgames nekem most sokkal szimpatikusabb volt, mint az itthon - nyomtatásban - megjelent részekben. Ahhoz képest, hogy milyen idős és jó ideje visszavonult, nagyon képben a dolgokkal és nem beszél szóvirágokban, mint Thor. (Akit ezért egyszer Thanos jól leszúrt.)  :D

Szegény Dane-t jól otthagyták a sztázisörvényben. (Amit elvileg csak Thor lát, de Reed rögtön kiszúrta és meg is állapította róla, hogy mi az).
- Hé, Kapi! Nem kéne gondoskodnunk a Fekete Lovagról?
- Jó helyen van, Thor! Te mondtad... inkább bulizzunk! Vár a Toll house süti.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4823 Dátum: 2016. Május 10., 08:18:03 »
Üdv! Köszi a MKBA 27. részét,Farek ,talgaby!!! :worship: :worship:
Tényleg Hulk Babe-s poénja volt a legjobb!! :hehe:
A Kapi és Vasember bevezetője az  invázióval pedig már a MiB-ből ismerős volt... :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4822 Dátum: 2016. Május 09., 14:28:44 »
Egyébként az is jó poén volt.  :)
De szerintem a legjobb akkor is Hulk nyitó poénja volt. Amit ő ugye nem is annak szánt.  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"