Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567162 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4731 Dátum: 2015. November 18., 12:35:28 »
Na igen, azért Druid messze nincs egy szinten a főkopasszal. :) Ahhoz képest, hogy ő volt Dr. Strange előtt az Ősöreg tanítványa, nem elég tápos.
A segélykérővel kapcsolatos felvetésed jogos, lehet, hogy nem akarta egyből felébreszteni Thor gyanúját. Csak aztán máshogy alakultak a dolgok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4730 Dátum: 2015. November 18., 10:20:02 »
BA Vol1 295.

Nebula két helyen is rontott:

1. Túlságosan is bízott Dr. Druid erejében, pedig az nem ér fel a hírekben is említett X Professzoréval. Jól látható, hogy a doki képtelen egyszerre több elmét az irányítása alatt tartani. Hol Amazon, hol a Fekete Lovag szabadul fel az irányítása alól.

2. A robot visszaküldése az időben jó választás volt, hiszen rendesen megizzasztott az egyedül küzdő Thort. Azonban ha a segélykérő-karpántot úgy tervezte volna, hogy mikor a viselője megnyomja, akkor belevezet pár ezer voltot, az még jobban legyengítette volna a Viharistent.

Bár közel jár terve megvalósításához, Thor előtt már lelepleződött és a Kangek tanácsa felfigyelt rá. Érik egy nagy összecsapás. 

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4729 Dátum: 2015. November 17., 08:28:14 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 295.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Nebula hálója lassan teljesen beszövi Druid dokit. Kang dolgai is kezdenek kikristályosodni,bár ehhez a többi Kangnak is lesz egy-két szava.Ez a Dinó..hmm nem számítottam ilyen ellenállásra. Dane az utolsó pillanatban érkezett,hogy kimentse Thort a nehéz helyzetéből.Valahol vártam,hogy Jennifer felülemelkedik az őt befolyásoló telepatikus erőtől és Hulk módjára zúzni fog,de Nebula hatalma Druidra túl erős és így Amazon képtelen kiszabadulni.Tényleg elkelne már valami segítség a csapatnak,de remélem nem Kapi fog jönni... :badteeth:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4728 Dátum: 2015. November 16., 22:59:28 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4727 Dátum: 2015. November 16., 20:24:49 »
Segítség a villámistennek? Tudod, hogy nem egy nagy segítségkérő. De igen, lesz segítség, bár a legváratlanabb helyről.

Én kicsi pónim?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4726 Dátum: 2015. November 16., 17:28:53 »
Biztos csak véletlenül rákönyökölt.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4725 Dátum: 2015. November 16., 16:57:34 »
Megjegyzem, azért intenzíven nyomogatta a "vészcsengőt".

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4724 Dátum: 2015. November 16., 09:00:04 »
Segítség a villámistennek? Tudod, hogy nem egy nagy segítségkérő. De igen, lesz segítség, bár a legváratlanabb helyről.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4723 Dátum: 2015. November 14., 12:36:24 »
Köszönet a Maximum Dino... bocs, az másik fórum. Szóval köszi az új Bosszúangyal füzetet. Nebula terve nekem még mindig nem teljesen tiszta, de legalább már azt is tudjuk, hogy nemcsak vaj van a füle mögött, de a keze is enyves. A "Játék Az Agyakkal" folytatódik, Druid után Dane (mert az átok azért fejben is odavághatta rendesen) és most Jen. Van egy olyan érzésem, hogy ehhez Thor egyedül kevés lesz. Most tessék találgatni, ki jön majd segíteni kedvenc villámistenünknek!?

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4722 Dátum: 2015. November 04., 13:33:29 »
BA MK 26.

A füzet végigolvasása közben én is játszottam egy játékot: kinek van több rossz, illetve jó beszólása.

Például Kapi:

- szerint az idegenek megérdemlik, hogy megmentsék őket, mert elég messziről jöttek. Hoppá! Tehát, ha csak a szomszéd galaxisból ruccantak volna a Földre, akkor Galaktusz nyugodtan bolygógombócot reggelizhet.  :-\

+ "Nem tervezhetjük a vereséget, nem így kell csatába menni!" Na végre, ez a beszéd, Kapi!

Pókember:

+ "...party állatra van szükségünk."

+ "...egy fickó lesz az koponyás pólóban."

Egy csapatképregény, ahol Póki humoros? Alig akartam elhinni.

Galaktus:

- "Sosem tanultok. Ismét ki kell engednem a Megtorlót."

Tényleg? Azt a robotot, amit már szinte a Föld összes szupercsapata és hőse össze-vissza pofozott? Most akkor ki nem tanul?

Arra, hogy mi lett a verseny vége már nem emlékszem, mert összezavarodtam számolás közben, papírt meg nem használtam, hogy strigulázzak.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4721 Dátum: 2015. November 03., 09:15:02 »
Pedig egy darabig ezt a vicces vonalat vitték tovább. De jobb részekkel. És az egyik kedvenc poénommal.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4720 Dátum: 2015. November 03., 08:09:33 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 26.részét,Farek,talgaby!!! :worship: :worship:
A Pókember  Megtorló beszólása tetszett,de a többi....nagyon fárasztó volt!!! :dry: Még a vicces szinten is,szerintem itt már kezdett elfogyni az írók alkotóképessége.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4719 Dátum: 2015. Október 28., 15:35:56 »
Igen, Monica elég ramatyul néz ki. Ha olvastad a régi Marvel Extrában megjelenő lávaemberes történetet (ami valamikor jövő év vége, következő év elején esedékes), akkor láthattad, hogy ott így nézett ki a drága jó Csodakapitány.
Ahhoz pedig, hogy Druid nagyot essen, először még magasabbra kell kapaszkodnia... :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4718 Dátum: 2015. Október 28., 14:42:17 »
Köszi az Avengers vol. 1. 294. -et!  :worship:

Monica kegyetlenül néz ki...  :blink:
Elég visszafogottan viselkedtek a szülök; bár, Thor és Amazon fejét lehet, hogy én sem ordítanám le...  :badteeth:
Driud tényleg nagyon el van szállva magától; tuti, hogy hatalmas pofára esés lesz ennek a vége...  :whistle:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4717 Dátum: 2015. Október 20., 10:32:31 »
Druid valószínűleg annyira el van telve magától, hogy észre sem veszi, illetve fel sem merül benne, hogy bárki megpróbálhatná őt így behálózni. Mármint az általad írt kézenfekvő magyarázaton kívül :)
Monica állapota valóban nagyon aggasztó és jó darabig ilyen is marad. De persze a képregények világában semmi sem végleges...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4716 Dátum: 2015. Október 20., 08:06:44 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 294.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Hmm,ha már Dr. Druid ekkora észnek tartja magát,hogy a fenébe nem veszi észre Nebula manipulációját?Jó tudom,akkor most nem lenni mit olvasnunk!  :badteeth: De ez akkor is picit ellentmondásos.A "mi" Kangunk szervezkedésére nagyon kíváncsi leszek.Monica állapota nagyon aggasztó.Nebula szerintem az Angyalokat és Dr.Druidot a többi Kang ellen akarja szervezni,hogy Ő legyen az egyetlen...
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4715 Dátum: 2015. Október 19., 19:38:00 »
Ránézésre Druid még most is szűz...  :badteeth: :hehe:
Thor reakciójának én is örültem. Nehogy már egy ilyen másodvonalbeli X Professzor koppintás (hiszen ő csak félig kopasz  ;D ) lenyomja a viharistent!

Remélem, tetszeni fog majd a folytatás is. Hamarosan nagy fordulatok állnak be a csapat életében.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4714 Dátum: 2015. Október 18., 15:59:13 »
BA Vol1 294.

Nebula nagyon simán az ujja köré csavarta Dr. Druidot. Hm, lehet, hogy az öreg dokinak nem jutott az életben elég ideje a párkapcsolatokra, miközben a mágikus tanokat próbálta elsajátítani?

Nagyon jó volt, ahogy Thort megpróbálta befolyásolni, ám a viharisten ezt blokkolta. Sőt, szerintem elkezdett gyanakodni a szavazás végkifejlete miatt.

Ebben a részben elég sok szerep jut az egyes tagok fizikai és lelki szenvedésének és ezt a rajzok nagyszerűen visszaadják. Legyen szó akár a Fekete Lovag küzdelméről az elméje épségének a megőrzéséért vagy Monica legyengült testi állapotáról.

Nebula terve egyelőre sikerrel járt, kíváncsi vagyok, hogy mi volt a célja azzal, hogy a Doktort akarta a BA vezetőnek. Azonban Kang még keresztülhúzhatja a számításait.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4713 Dátum: 2015. Október 17., 17:56:15 »
Űrrókának köze a terveihez? Nem, nincs. Csak annyi, hogy talán a 250-es részek környékén Túlontúli együtt ragadta el őket, és biztos ott Eros keresztül húzta a számításait. Valószínűleg ezért szidja. Druid ruhájának nincs köze Űrrókához.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4712 Dátum: 2015. Október 17., 12:26:16 »
Köszönet a "Druid: Felemelkedés" újabb fejezetéért. Kíváncsi lennék, hogy Űrrókának tényleg van-e köze Kang Nebula tervéhez, ha már ő ilyen ügyesen elkottyintotta. Mondjuk Druid álompáncélja még hasonlít is kicsit Űrróka öltözékéhez. Monica tényleg ritka rosszul járt, de lássuk be, még nem volt felkészülve egy ekkora feladatra (mármint az Angyalok vezetése), így talán jobb is, hogy nem ő maradt a főnök. Dane is egyre rosszabb bőrben van, asszem ő sem marad már sokáig a csapatban.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4711 Dátum: 2015. Október 06., 08:37:40 »
Hm, basszus, igazad van Arkon pajzsát illetően! Ha meg is magyaráznád, ezért simán járna egy no-prize :)
Nem, Seregély egyáltalán nem akarja megbeszélni ezt a dolgot. Aztán majd meglátod, hogy ez hova is vezet...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4710 Dátum: 2015. Október 06., 08:29:12 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 31.részét,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
Arkon tényleg kemény diónak bizonyult.A 12.oldal jobb alsó sarkában Energikon széttöri Arkon pajzsát,erre a 13.oldalon megint a kezén van épségben ?! :headscratch: Seregély egyre nagyobb slamasztikában van.Gondolom a csata után nem ül le Clinttel és beszéli meg a dolgokat...
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4709 Dátum: 2015. Október 05., 12:02:27 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol . 2. 31. -et!  :worship:

Arkon azért nem piskóta ellenfél, hatalmas ego ide vagy oda...  :blink:
És nem tudtuk meg, hogy a harmadik villám milyen színű, ill. hogy mit tud...  :badteeth:

Nem túl egységes a csapat, tényleg érezni, hogy valami rossz dolog fog történni...  :-\

Tigra túlzásokba esik már (legalább olyan ellenszenves, mint Auróra az Alfa Különítményből), Seregély vívja a maga harcát (teljesen titokban!), Energikon olyan, mint egy serdülő kamasz, Holdlovag ugye nem százas  :badteeth: ; egyedül Clint és Pym viselkedik hősként, egyelőre...

És igen, ebben az érában kapott össze nagyon durván, talán először Tony és a Kapi!
Vasember elárulta Rogers-t és attól félt, hogy soha nem lesz már olyan a kapcsolatuk, mint régen...
Érdemes egyébként mindkét hős saját sorozatát is elolvasni!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4708 Dátum: 2015. Október 05., 09:15:28 »
Az említett Armor Wars bizony klassz. Ráadásul nekem többek között azért is jön be, mert ott kénytelen lecserélni ezt a mostani Ezüst Centúrió páncélt, amivel én soha nem tudtam igazán megbarátkozni, egy újabb, egy ismét vörös és arany modellre. :)
Ki tudja, talán majd egyszer, valamikor, egy messzi-messzi galaxisban...

Arkon és Energikon abszolút nagy arcok, csak nem a jó értelemben. Mondjuk, ha király lennék a saját birodalmamban, lehet, hogy én is megsértődnék, ha gagyi filmeket forgatnának rólam egy gagyi, magát sztárszínésznek gondoló másodrangú kaszkadőrrel. :S
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4707 Dátum: 2015. Október 04., 22:12:30 »
NYPBA Vol2. 031.

Ilyen olvasócsalogató borítónak nem lehet ellenállni! Szerintem már mindenki nagyon várta, hogy Seregély vívódása ne csak a belső küzdelemről szóljon, hanem jusson el egy következő állomásra. Ez most szépen megtörtént és a folytatás is nagyon jónak ígérkezik.

Tony nagyon fel volt dúlva, de a veszekedése Holdlovaggal arra mindenképpen jó volt, hogy Clint egy fantasztikus szöveget nyomjon. " Régen megakadályoztam egy harcot..." nekem nagyon tetszett. Az említett Armor Wars tényleg klassz lehet.

Arkon valóban elég beképzeltnek tűnik, de Energikonnak sem kell egy kis gőgért a szomszédba mennie. Talán mindegyikük egy kicsit kisebbre verte a másik képét. (Erre nem fogadnék.)  :hehe:
Kíváncsi vagyok, hogy a mi világunkban hány idegen faj képviselője perelne a jogokért. Lehet, hogy Lucasnak és Spielbergnek rámenne a gatyája.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4706 Dátum: 2015. Október 04., 12:52:41 »
Szívesen. Az Armor wars tök jó lenne honosítva szerintem, de egyszerűen nincs rá kapacitás. Örülök annak is ,hogy az Angyalok rendszeresen mennek és néha még egy kis extrát is tudunk beletenni.  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4705 Dátum: 2015. Október 04., 11:06:54 »
Farek: kössz a tájékoztatást. tehát 1. Arkon megy a feketelistára (emberek tessék jegyzetelni, hosszú lesz). 2. Az Armor Wars egy darabig tutira nem lesz honosítva, egyébként sejtettem én hogy az nagyjából ekkor játszódik, de nem voltam biztos benne.

KiD: örülök, hogy leesett, bár így utólag nézve elég gyenge poén lett.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4704 Dátum: 2015. Október 03., 15:47:31 »
A vége pedig a cliffhangerek cliffhangere lett.

Lol.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4703 Dátum: 2015. Október 03., 12:41:52 »
Arkon nem isten, hanem egy másik dimenzió, Polemachus uralkodója. Persze simán istennek képzeli magát, pont olyan nagyképű, mint pl. Namor.

Tonynak ebben az időben az Armor Wars néven ismert története futott a saját sorozatában. Rájött, hogy korábban ellopták a páncéltechnológiáját, vagy annak egy részét, és így több jelmezes is az ő felszerelését használja. Főleg bűnözők, de lehet pár jófiú is. És nem tudja elviselni, hogy az ő technológiájával gonosz dolgokat kövessenek el, ezért elmegy és levadássza őket. De ezt teljesen önfejűleg és engedély nélkül teszi, ráadásl a kormányzattal és szuperhősökkel is szembeszáll. Ezért szépen kiközösítik és levadásszák. Dióhéjban ennyi.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4702 Dátum: 2015. Október 03., 11:48:58 »
Köszönet az újabb Nyugis történetért. Arkon elég öntörvényű fickó, mint általában az istenfélék (már ha ő az, ebben nem vagyok biztos). Simon meg végre használta az eszét (vagy csak beijedt), de mi lehet Tonyval? Barb rendesen benne van a kulimászban, a legdurvább az egészben, hogy csak most vette észre. Fantomlovas pedig láthatóan semmitől sem riad vissza, hogy bosszút álljon (szegény Tornádó). A vége pedig a cliffhangerek cliffhangere lett.