Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568738 alkalommal)

0 Felhasználó és 34 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4701 Dátum: 2015. Szeptember 29., 12:22:40 »
Igen, a rajzok valóban nagyon szépek. Szerencsére igen jó minőségű volt a szkenn is.

Pym egy akkora idegroncs, hogy csodálom, hogy nem lőtte még fejbe magát. Persze másnap nyilván jobban lenne...  :hehe:

Simon soha nem az eszéről volt híres, szóval lehet, hogy tényleg a te ötletedet valósítják meg és kéznél tartanak pár leselejtezett számítógépet és egyéb fogyóeszközt.
Nem ártott, hogy Thor helyrerakta. Simon túl sokat gondol magáról. Meg ráadásul itt még a feltámasztása miatt elég beszari is.

Ultron terve azért is jó, mert alapvetően a hősök nem folyamodnak zsaroláshoz. Ez egy igen egyedi és extrém eset volt, és láthattad, hogy még a társai sem mind értettek egyet Vasemberrel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4700 Dátum: 2015. Szeptember 29., 12:14:12 »
BA Vol1 162.

Egyszerűen nem tudok csak úgy elmenni szótlanul amellett, hogy ismét milyen csodálatosak a rajzok. A cselekmények ábrázolása, az arcokon az érzelmek megjelenítése akkora hatással volt rám, hogy sokkal lassabban haladtam az olvasással, mert egy-egy oldalt hosszasan nézegettem.

Valaki összeszámolta, hogy Pym-nek hányszor mosták át az agyát? Nem csoda, hogy labilis személyiség lett, ennyi elmemanipuláció még talán Xavier professzornak is sok volna. (Na jó, neki nem, hiszen szétlőtt aggyal is leverte Sinistert.)

Simon már régen is elég furcsán viselkedett. Csak úgy szétvert egy gépet dühében, de arra nem gondolt, hogy talán később használhatták volna? Esetleg az angyalok főhadiszállásán mindig van pár leselejtezett számítógép, amit Namor, Herkules vagy Energikon összetörhet. Jarvis szerzi be őket egy PC-bontóból.  :lol:

Azért Thor helyrette a forrófejű hőst, mint valami iskolásgyereket, hogy legközelebb dá-dá lesz. Az is jó volt, mikor Thor hitetlenkedik, hogy nem ér el valakit vezetékes telefon. Szegény Clintnek a mobiltelefon lesz a veszte.  :hehe:

Ultron terve zseniális, de egyben sebezhetővé is teszi, hiszen az ellenfelei bármikor megzsarolhatnák a társa fenyegetésével. Mindenesetre nagyon megharagudott (ha lehet így fogalmazni egy robot esetében), és őt ismerve a következő visszatérése még veszélyesebb lesz.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4699 Dátum: 2015. Szeptember 29., 08:18:46 »
Igen, Párbajhős elég nehezen illeszkedik be a modern korba. Ha lett volna nála fegyver, az öreget tutira kilövi a fűnyíró mögül :)

A történet közvetlen folytatását nem ígérem a közeljövőben, de tervezek azért további klasszikusokat is kirakni. És majd ennek a folytatásnak is eljön majd az ideje.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4698 Dátum: 2015. Szeptember 29., 07:17:40 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 162.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Párbajhősön csak nevettem,ahogy megismerkedik a kor vívmányaival..  :lol: Hank őrülete szerintem elérte a kritikus pontot,még a végén is Ultron mellett akart kardoskodni. Az Angyalok elég jól összedolgozott,bár ha Tony nem ennyire meggyőzően blöfföl még a végén a csapat maradék része is eleshetett volna...
Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4697 Dátum: 2015. Szeptember 24., 15:48:26 »
Jan annyiból is logikus választás, hogy ugye ha Hank Ultron "apja", akkor az Ödipusz-komplexus minden kis jelét mutató robot nyilván az "anyja" mását akarja magának. Pláne, hogy a (talán a) 2000-es években kiderült - amiről e képregény megírásakor még nyilván senki nem tudott  :hehe: - hogy Hank Ultront a saját agyhullámai segítségével teremtette.

Fátum is alég bosszantó és nagyképű, de azért szerintem ő sokkal inkább alá tudja támasztani az eredményeivel az arcoskodását. Meg ugye sokkal okosabb. :)
A Párduc nekem eszembe sem jutott. Valahogy rajta régebben soha nem éreztem ezt a fajta uralkodói felsőbbrendűséget. Pedig neki még tényleg megvolt a trónja is  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4696 Dátum: 2015. Szeptember 24., 15:28:19 »
Idézet
Egyébként szerintem az egy nagyon jó kis film.
Teljesen egyetértek, Robin Williams mester top 10-ében ott a helye (csak Asimov mesternek ne mutassa meg senki, mármint a filmet).
Idézet
Ahhoz képest, hogy gyűlöli az embereket és el akarja őket pusztítani, eléggé majmolja őket, nem?
Az élővilágban a tanulás utánzás által valósul meg, Ultronnál is valami hasonló mehet végbe. A magány esetében pedig Jan logikus választásnak tűnik, szerintem.
Idézet
Hiszen a halál komoly dolog, nem illik vele viccelődni még a képregényekben sem.
Értettem a célzást.
Idézet
Azért az arcoskodása még így is erősen túlzás. Pláne, hogy más többször ráfaragott emiatt, de csak nem tanul belőle.
Akkor mehet a feketelistára Fátum is? Egyébként azt hittem, hogy Fekete Párducot hozod fel ellenpéldaként.
Idézet
Vagy ott van a Nememberek uralkodója, Fekete Villám.
Fekete Villám nevét senki szájára ne vegye, mert ha ő teszi vélünk ugyanezt, akkor nagyon rosszul járunk!

Hű, de sokat idéztem!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4695 Dátum: 2015. Szeptember 24., 08:48:09 »
De az is lehet, hogy előre utazott az időben és megnézte A kétszáz éves ember-t.
;D ;D ;D Egyébként szerintem az egy nagyon jó kis film.
Szerintem alapvetően magányos volt, társra vágyott. Ahhoz képest, hogy gyűlöli az embereket és el akarja őket pusztítani, eléggé majmolja őket, nem?
Tegye fel a kezét, aki a szívéhez kapott a három halott Angyal hallatán!
Én. Tökre megijedtem, hogy mi lesz így a csapattal. Hiszen a halál komoly dolog, nem illik vele viccelődni még a képregényekben sem.  :badteeth:

Enyhén off: Namor arroganciája szerintem teljesen érthető, mégiscsak egy uralkodó, még ha éppen nincs is trónon. Akkor lenne gond, ha királyi többest is használna.
Azért az arcoskodása még így is erősen túlzás. Pláne, hogy más többször ráfaragott emiatt, de csak nem tanul belőle. Thor isten, és mégis fele ennyire nincs tenyérbemászó. Vagy ott van a Nememberek uralkodója, Fekete Villám. Ő nem dumál állandóan hülyeségeket  :lol: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4694 Dátum: 2015. Szeptember 23., 23:56:59 »
Köszönet a "Dr. Hank Pym viszontagságos életé"-nek legújabb fejezetéért. Az oké, hogy Ultron nőt akar, de minek? Kis-Ultronokat csinálni? Elég elborult ötlet lenne. De az is lehet, hogy előre utazott az időben és megnézte A kétszáz éves ember-t. Tegye fel a kezét, aki a szívéhez kapott a három halott Angyal hallatán!

Enyhén off: Namor arroganciája szerintem teljesen érthető, mégiscsak egy uralkodó, még ha éppen nincs is trónon. Akkor lenne gond, ha királyi többest is használna.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4693 Dátum: 2015. Szeptember 22., 09:01:13 »
A Kanges vonal a következő részben kezd tisztázódni. És persze bonyolódni.
Fekete Lovag nagyon komoly krízist él át, az átok - és a medve - nem játék.
Csodakapitány sorsa hamarosan kiderül. Azt nem mondom, hogy vidám lesz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4692 Dátum: 2015. Szeptember 22., 07:33:42 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 293.részét,Farek,Genzo!!! :worship: :worship:
Gondoltam,hogy Namor személyesen fog pontot tenni Marrina problémára.A Kangos vonal továbbra sem világos számomra,de gondolom majd kiderül idővel.. :badteeth: Kíváncsian várom,hogy mi lelte a Fekete Lovagot?
És hová tűnt Damon Hill Csodakapitány?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4691 Dátum: 2015. Szeptember 21., 22:55:47 »
Blue S.: Igen, Marrina jól nézett ki. Na, nem úgy!  :badteeth:

Ha érdekel a Kang szál, akkor az innentől jövő történetvonal az igazán neked való, mert végre előtérbe kerül Druid és a "szerelme", meg persze a Kangek. És lényeges szerepet kap a megfogyatkozott létszám is. A Lovaggal történtek valóban nem szépek, emlékszem, annak idején én is nagyon megdöbbentem.

Én Irfanview-t használok, ha valamit letöltök. Beállítom, hogy minden képet a monitor szélességéhez igazítson, szóval alapból nem lóg túl. Ha meg nagyobbat vagy kisebbet akarok, akkor nagyítok vagy kicsinyítek. És nem csomagolva nézem, hanem kibontva a képeket.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4690 Dátum: 2015. Szeptember 21., 22:13:01 »
BA Vol1 293.

Marrina újabb átalakulása nagyon brutálisan lett ábrázolva. Szerintem még a mai fényképszerű rajzok sem tudták volna visszaadni a helyzet borzasztó drámaiságát. Namornak rendesen fel lett adva a lecke, de megmutatta, hogy bármennyire is nagy arca van, azért igazi nemes személyiség, aki mindig állja a szavát. Azért a többieknek biztos nem esett jól megjegyzése, legalábbis én kissé lebecsülve éreztem volna magam.

Végre kiderült, hogy ki mozgatja Dr. Druidot. A Kang-szál engem jobban érdekelt, mint a Leviatán, annak úgy is sejtettem a végét.
A történet végére tényleg megfogyatkozott a csapat, de szerintem Monica-nak nem esett nagy baja. A Lovag misztikus visszacsatolása nekem keményebb diónak tűnik, de lehet, hogy az írók rám cáfolnak.

Egy kis off: szépek ezek a nagy képek, de nekem egy képkocka sokszor nem fér el a képernyőn. Ti hogyan olvassátok ezeket? Mindig állítotok a felbontáson? Már több gépen próbáltam, de nem sikerült beállítanom. Se Acdsee-vel, se a Picassa-val.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4689 Dátum: 2015. Szeptember 21., 21:10:36 »
Azt hiszem, Asys elég jól megfogta a lényeget. :)

Igen, Namort nagyon nem szeretem, mert valami olyan arrogáns, hogy az már szinte fizikailag fáj. Vagyis jól írják az írók :D

Van jó pár karakter, akit ki nem állhatok, ő az egyik. De Küklopsz is eléggé ott van a szeren, legalábbis az általam ismert (főleg a magyarul kiadott) történetek alapján. Ő az X-Men Amerika Kapitánya, csak jóval búvalbaszottabb.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4688 Dátum: 2015. Szeptember 21., 19:43:55 »
Szerintem Farek arra célzott, hogy Namor általában eléggé önfejű, makacs fickó!  :brow:
Elég gyakran szidja a földlakó embereket, hamar elpattan nála a cérna (hirtelen haragú) és eléggé felsőbbrendűségi komplexusban szenved...  :rolleyes:



Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4687 Dátum: 2015. Szeptember 21., 19:08:56 »
A Leviatános utalásról annyit, hogy egyszerre tudtam le a hármat (ME3, Carter, Angyalok) (nem szó szerint), mindháromba jutott belőle és így együtt kicsit fura volt.

Druid egyébként szerintem nem gonosz, csak másképp látja a dolgokat és más módszerekkel dolgozik, bár tény hogy belátóbb is lehetne.

Thor meg lehet, hogy hatalmas és erős, de lássuk be, naivitásból is elég rendesen jutott neki. Mondhatnám azt is, hogy buta, mint Son Goku, de az igazságtalan lenne és különben sincs gond nálam az áramellátással.

Ja és ha már a nem értett utalásokról volt szó, hogy is van ez Namorral meg a nemiszervvel?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4686 Dátum: 2015. Szeptember 21., 09:26:34 »
Vérfrissítés jön? Kicsit örülök is neki, hogy ennek a Leviatán sztoriszálnak a végére értünk, kezdett túltengésem lenni (Mass Effect 3, Carter Ügynök).
Ez utóbbi utalást nem igazán értem.  :headscratch: Elmagyaráznád?

A vérfrissítéssel kapcsolatban igazad van, de még kell rá pár részt várni. Majd a 300-asban ;)

Idézet
Namor-t nagyon sajnálom, ez nem igazságos...
Hát, szuperhősök élete sem mindig fáklyásmenet. Namor alapból egy emberméretű nemiszerv, de azért itt tényleg rendesen rájárt a rúd.

Idézet
Druid pedig egyre idegesítőbb; csodálom, hogy (az Amorán és Lokin edződött) Thor nem veszi észre az intrikáit...
Hallottál már a gonoszról, a csúf, kopasz Hókusz... Dr. Druidról?  :lol:
Lehet, hogy Thor annyira az isteni cselszövésekhez szokott, hogy az emberik már nem érik el az ingerküszöbét. Pedig jobban tenné, ha odafigyelne...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4685 Dátum: 2015. Szeptember 20., 12:25:21 »
Hú, hát jó régen írtam ide (is)...  :badteeth:
Most igyekszek bepótolni!  ;D

Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 29. -et, és 30. -at!  :worship:

Nekem tetszett Holdlovag magánakciója! :bravo: Van Lunt rendesen ráfaragott...  :rolleyes:
A harmincadik rész is nagyon tetszett! Remekül helyt álltak a hősök!  :bravo:
Aranyos kis story volt, humoros poénnal a végén!  ;D

Köszönöm továbbá az Avengers vol. 1. 290., -291., -292. -et és 293. -at!  :worship:

Alaposan rájár a rúd a keleti csapatra, nem nagyon unatkoznak!
A Kapitány beszédétől elájultam...  :m-cap: :hehe:

Namor-t nagyon sajnálom, ez nem igazságos...  :(
Tényleg rendesen fogyatkozik a csapat, Foton eltűnt, a Lovag kidőlt (?), Namor gyászol...  :-\
Druid pedig egyre idegesítőbb; csodálom, hogy (az Amorán és Lokin edződött) Thor nem veszi észre az intrikáit...  :headscratch:

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4684 Dátum: 2015. Szeptember 19., 14:45:35 »
Köszönet az újabb Angyali frissítésért. Marrina sorsa előrelátható volt, de azért pofon tudja vágni az embert. Végre érthető Kang szála, bár hogy pontosan mi a terve, az még nekem homályos. Kicsit gyorsan hullanak az Angyalok, ha jól számoltam, csak hárman maradtak talpon. Vérfrissítés jön? Kicsit örülök is neki, hogy ennek a Leviatán sztoriszálnak a végére értünk, kezdett túltengésem lenni (Mass Effect 3, Carter Ügynök).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4683 Dátum: 2015. Szeptember 09., 12:24:15 »
Először is Boldog Születésnapot Farek!
Sajnos, eléggé elkéstem, nem így terveztem, de munka + gyerek mellett most kevesebb időm van olvasni és véleményt írni. Na, majd ha akkora lesz a csöppség, hogy BA képregényeket fogok neki mesélni, akkor nem lesz ilyen gond. ;)
Köszönöm.
És igen, az lesz a szép, amikor majd arra alszik el, hogy "...Ultron pusztulása után Vízió és Skarlát Boszorkány boldogan éltek, míg meg nem haltak." :)

A Simon által olvasott mese elég ismert (legalábbis én ismertem  ;D ) tanmese. Szerintem nem olyan rossz.
Természetesen ez a faj többé nem került elő, tipikus egyszer használatos szereplők voltak egy töltelék történetben, hogy az alkotók felkészülhessenek a következőkre.
Pym megoldása tényleg elegáns és tetszetős volt, a fene sem gondolta volna, hogy ez ereje ilyen jól használható. De azért lássuk be, hogy Holdlovag nem kevés segítséget kapott :)

Hamarosan érkezik a folytatás, és ahogy már említettem, egy komolyabb és nagy hatású történetszál bontakozik majd ki a szemünk előtt. Jó lesz, hidd el. ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4682 Dátum: 2015. Szeptember 09., 10:57:51 »
Először is Boldog Születésnapot Farek!
Sajnos, eléggé elkéstem, nem így terveztem, de munka + gyerek mellett most kevesebb időm van olvasni és véleményt írni. Na, majd ha akkora lesz a csöppség, hogy BA képregényeket fogok neki mesélni, akkor nem lesz ilyen gond. ;)

NYPBA Vol2 30.

Ha már a meséknél tartunk: amit Simon felolvasott, azt viszont tuti, hogy nem fogom neki elmesélni, mert valószínűleg nem aludna, mint a Maximoff ikrek hanem üvöltene egy ilyen történettől.  :rolleyes:

A füzet története már jobban tetszett, az Angyalok bebizonyították, hogy külön-külön is képesek komoly ellenfeleket legyőzni. Mondjuk, ezt mi eddig is tudtuk, de az idegen faj most megtanulta, hogy nem csak csapatban veszélyesek. Ha jól tudom, többé nem is bukkant fel ez a "rettenthetetlen" hódító faj az univerzumban.
A legjobban Pym megoldása tetszett, kicsit féltettem őt az összecsapás elején, de végül zseniális megoldást választott. Ha ettől nem jön meg az önbizalma, akkor semmitől sem.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4681 Dátum: 2015. Szeptember 08., 08:47:12 »
Ó, igen, egy sokkal komolyabb történetfonalba kezdünk bele, aminek nagyon komoly hatása lesz a Nyugisok életére.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4680 Dátum: 2015. Szeptember 08., 07:39:40 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 30.részét,Farek,Peter P.!! :worship: :worship:
Tényleg könnyed kikapcsolódást nyújtott ez a történet,de ennek ellenére annyira azért nem volt rossz.Remélhetőleg ezek után valami komolyabb többrészes folytatás következik!!! :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4679 Dátum: 2015. Szeptember 06., 14:46:11 »
Bár tudnám.  :nemtudom:
Igen, a központban lévők érthetők, hiszen mindig szolgálatban vannak, mint a tűzoltók. De otthon...? Hm, lehet, hogy úgy vannak vele, hogy "Egyszer Bosszúangyal, örökké Bosszúangyal", és ezért állandóan ugrásra készen vár.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4678 Dátum: 2015. Szeptember 06., 11:01:53 »
Idézet
Én ezt minden angyalok történet olvasásakor megkérdezem magamtól minden szereplővel kapcsolatban.

Akkor nem csak én vagyok ezzel így, mert Víziónál még érthető, meg az épp a bázison lévő Angyaloknál is (elvégre bármikor beüthet valami), de otthon miért kell ezt? Ráadásul szerintem Wanda cucca nem is a legkényelmesebb. De hátha Farek mester majd megmondja.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4677 Dátum: 2015. Szeptember 05., 12:39:03 »
Köszönet a Nyugisokért! Szerintem teljesen vállalható történet volt, tényleg nem világrengető, de rosszabbal is találkoztam már. Az viszont nem tiszta, hogy Wandának miért kell otthon is jelmezben mászkálnia (azon kívül, hogy az egyszeri olvasó is felismerje)?

Én ezt minden angyalok történet olvasásakor megkérdezem magamtól minden szereplővel kapcsolatban.

Nem elérhető Skiyoker

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 101
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4676 Dátum: 2015. Szeptember 05., 11:51:20 »
Köszönet a Nyugisokért! Szerintem teljesen vállalható történet volt, tényleg nem világrengető, de rosszabbal is találkoztam már. Az viszont nem tiszta, hogy Wandának miért kell otthon is jelmezben mászkálnia (azon kívül, hogy az egyszeri olvasó is felismerje)?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4675 Dátum: 2015. Szeptember 01., 19:55:59 »
Szívesen. Jön még, amíg bírom erővel és főleg beírókkal :D  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető ojeno

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 19
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4674 Dátum: 2015. Szeptember 01., 19:15:51 »
Én is szeretnék Boldog Születésnapot Kívánni Farek!  Köszönet a sok munkáért!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4673 Dátum: 2015. Szeptember 01., 08:31:15 »
Köszönöm!

És igen, itt Hangya elég veszélyesnek tűnt. Persze nyilván a maga szintjén, egy megfelelő íróval...  :badteeth:
Hogy mi okozza majd Ultron vesztét? Hm, nem olyan bárgyú hiba, mint hinnéd. Inkább az a közismert nagy szíve...  :hehe: :hehe: De hamarosan úgyis meglátod te és a többiek is.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4672 Dátum: 2015. Szeptember 01., 07:49:07 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalok 161.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Itt is látszik,hogy Pym doki,mint Hangya igen komoly ellenfél.Wandáról már nem is beszélve.Ultron pedig az egész csapatot lenyomta... :badteeth: Aztán majd valami bárgyú hibával persze majd jól elintézik hőseink! :cool: Annak ellenére,hogy 1977-et írtunk a grafika nagyon rendben volt!!!
Várom a folytatást!!!

Utólag boldog születésnapot kívánok!  :cake: