Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567277 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4551 Dátum: 2015. Június 09., 13:13:41 »
Farek, melyik-hol-hogy?  ;D Megnézném, de nem találom a páncélt. Hősök újjászületése? Az F4-ben? Linket, vagy életet.
Bocs a sok kérdésért. :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4550 Dátum: 2015. Június 09., 13:07:01 »

Kedvenc Vasember páncélom? A v2-ben, az újjászületett hősökben viselt modell. Itt az oldalon is megnézheted. Egyszerűen nem tudok keményebb megjelenést, mint amikor a Vasember v2 2. részének 1. oldalán beáll, a páncél gőzölög, ő pedig megkérdi: "Van valami probléma?" Vigyorgazmus.  ;D

Nah, az nekem is benne van a TOP 5 páncélok között. Kár hogy csak a Heroes Reborn-ban volt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4549 Dátum: 2015. Június 09., 12:28:50 »
Ja, nem az eredeti bemutatkozására, azt elég gyengének tartom. Az erejét a 165. részben szerezte, majd a 166-167. részekben küzdött meg az Angyalokkal. Eposzi csata volt.

Kedvenc Vasember páncélom? A v2-ben, az újjászületett hősökben viselt modell. Itt az oldalon is megnézheted. Egyszerűen nem tudok keményebb megjelenést, mint amikor a Vasember v2 2. részének 1. oldalán beáll, a páncél gőzölög, ő pedig megkérdi: "Van valami probléma?" Vigyorgazmus.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4548 Dátum: 2015. Június 09., 11:56:07 »
Hogy mi nem tetszik az Ezüst Centúrió páncélban? Főleg az alakja. Mind a sisaké, mind a váll-lapoké. És a színe sem igazán a kedvencem, de az szódával elmegy. Örültem, mikor a Páncélháborúkban lenyomták és egy újjal tért vissza.

Nefariát meg tényleg tervezem bemutatni, hm, lehet, hogy előre hozom. Majd még meglátom, hogy fér bele nekem és a beíróknak is.

Nefariát bemutatkozásán melyik számot érted? Utána néztem egy kicsit róla, és az első megjelenésekor még nem szerezte meg ezeket az erőket. Viszont akkor melyikben "kölcsönözte" a második Halálós Légió tagjaitól az erejüket?

A másik, hogy akkor neked melyik a kedvenc páncélód?  :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4547 Dátum: 2015. Június 09., 11:48:41 »
Vasember információs füzet? Ez elérhető valahol?
Honosítva? Tudomásom szerint nem. Ez az: http://mycomicshop.com/search?TID=84001 Nekem volt belőle, de azt hiszem, már eladtam.
Volt ilyen Amerika kapitányról meg Thorról is. Valószínűleg másokról is, de én csak ezt a hármat ismerem.

Igen, muszáj megmutatni, hogy nincs legyőzhetetlen ellenség. Már szinte várom, hogy Amerika Kapitány a pajzsával kiüsse Galactust... :S
És hidd el, hogy valahogy megtenné, hiszen ő Amerika Kapitány!!!

A Fpnixtől elszenvedett vereséget még elfogadom, hiszen a Főnix entitás maga is egy kozmikus lény, mely képes egész bolygókat elpusztítani. Legalábbis van esélye.
De a többi valóban erősen megkérdőjelezhető.
De nagyjából ugyanez a bajom a nagyon nagyerejű hősökkel is, pláne, ha alapvetően emberi léptékű hősökkel küzdenek. Nehéz az egyensúlyt megtalálni. És nyilván állandóan túl kell licitálni magukat. Csak egy idő után az ember eléri a csúcsot, és onnantól már csak lefelé vezet az út.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4546 Dátum: 2015. Június 09., 11:07:46 »
Csak rákerestem és valahol azt írták, már elhunyt. Akkor szerencsére nem így lesz.

Vasember információs füzet? Ez elérhető valahol?

Eeegen, az isteni lényeket (sőt, G. elvileg istenek feletti) elég nehéz kezelni. Mondjuk egy rettentően legyengült Galactus is elképesztő erős kellene, hogy legyen és kb egy szempillantással söpörne el szuperhősöket, mert az is egy atomrobbanás erejével bír. Vagy áthelyezné őket időben, térben és harcra sor sem kerül. De ez a szégyenlista (Főnix, F4 TÖBBSZÖR IS, Középút (!) stb) marha megalázó. Inkább akkor már ne konfrontálódjon, mert így csak azt érik el az írók, hogy ha be akarnak dobni egy isteni fenyegetést, nem győzik magukat túllicitálni. G-t ugyanis sikerült tökéletesen kilőni, kb annyira fenyegető a Földre, mint Oki Doki New York-ra. Gyakorlatilag már nincs neve a szakmában. :) Galactus itt van? Na és, Reed majd jól lebombázza, Fáklya meg körberepüli/röhögi.
Egyszerűen elszaladt az írókkal a ló és azért, hogy erősnek mutassák az átlag amerikai gyerekek, ifjak számára példaképként szánt hősöket, simán lefeküdtek olyan ki nem mondott társadalmi konvenciónak, mint az egyszerű emberek (szuperhősök) szimbolikus győzelme az erőfölényben lévő gonosszal szemben. Ez egy MTV-n és baseball-on szocializálódott embernek lehet, hogy maga a képregényírás SZent Grálja, de nekem, falusi parasztgyereknek elég szirupos és demagóg. Másrészről meg fogjam be a számat, mert az amerikai kultúra egyik terméke (képregény) a nagy kedvencem és az amcsik miatt lehető számunkra, hogy egyáltalán ilyen gondolatok születhessenek a fejünkben.
Ahogy a Metallica dal szól: Sad but true.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4545 Dátum: 2015. Június 09., 10:31:16 »
Igen, igazából tényleg úgy tűnik, hogy Fátum páncélja összességében jobb, mint Vasemberé, bár nyilván nem sokkal. Igazából volt egy Vasemberes információs füzet, aminek a végén Vasember értékelte más páncélos szereplők (hősök és gonosztevők egyaránt) páncéljait, és ott elismerte, hogy néha fogalma sincs, miket művel Victor.

Nefaria meg miért halna meg? Ezt hol nézted? Ha a v3-ra gondolsz, akkor ne aggódj, azóta már visszatért. Többször is.

Ja, és ráadásul az én lenti leírásom az eredeti Nefariára vonatkozott. Azóta már ionikus energialény lett, Energikonhoz hasonló, és még durvább. Amikor a v3-ban harcolnak vele, Pym kiszámítja, hogy le lehet meríteni az ionikus erejét, hogy többet adjon le, mint amennyit felvesz, és akkor elerőtlenedik. Ehhez pusztán durván három heti folyamatos kemény küzdelem kellene az Angyalok és a Mennydörgők ellen, megállás nélkül. :lol:


Galactus és a többi kozmikus lény: az a baj az ilyen hatalmas erejűnek írt lényekkel, hogy nem lehet őket jól kezelni, konstans módon állandó erőszinten. Illetve nem képesek az írók. Nyilván mindenki a saját elképzelései szerint hajlítja őket, és ez borzasztó következetlenségekhez vezet. Persze, néha meg lehet ezt magyarázni úgy-ahogy, de néha csak a fejét fogja az ember.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4544 Dátum: 2015. Június 09., 10:28:52 »
Ezzel óvatosan, hogy pl esélytelen a bolygófalóval szemben, mert G-t már tőle sokkal gyengébbek is elpáholták...nem kis felháborodásomat keltve. Ugye senkit nem kell emlékeztetni, mikor Ben megüti, dr Strange meg elvarázsolja?  :rolleyes:  :whistle: Vagy amikor Annuhilus győzi le. Meg még biztos van pár ilyen.

Nyilván az író válogatja mi legyen a kimenetele 1-1 harcnak, meg persze attól is függ, hogy milyen állapotban van Galactus.

Akiket biztos legyőzött valamilyen formában:
Nagy Evolúciómester, Szfinx, Hipercsapás, Ego, Univerzum Vénei, Khoon, Zsarnok, Agamotto, Thanos, Uatu (What If) illetve az Idő Előtti Isteneket is ő börtönözte be.

Akikkel kb döntetlenezett:
Mefisztó (Mefisztó valóságában), Középút

Akik biztosan legyőzték:
Főnix (többször is), Túlontúli, Aegis és Tenebrous együtt..

Illetve a földi hősök többször is, de ott egyértelmű volt a kimenetel :-)
F4 többször is, Alfa Különítmény v1 100, Galactus The Devourer, Last Planet Standing és Beta Ray Bill (Godhunter) is megnehezítette a dolgát.

Akhenaten, Thanos a kesztyűvel, Korvac (What If) pedig eleve a lehetetlen kategória.

DC szinten Darkside esélytelen volt ellene, Krona ellen pedig ő.

Biztos kimaradt pár harc, de azért többségéből jól jött ki.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4543 Dátum: 2015. Június 09., 09:40:53 »

Nekem a világosabb szín bejön, de az igaz, hogy kicsit fentről nyomottabb az ezüst páncélja. Kis, tömzsi nyak.

Páncélról jutott eszembe, gyerekkoromban valahogy abból indultam ki, hogy Fáti ugye kimagasló és klasszisokkal nagyobb tudós, mint Stark, így az ő páncélja sokkal jobb. Vasember páncélját fizikailag erősebbnek gondoltam (tehát többet tudna felemelni), viszont minden más téren Fátié jobb.
Azóta Vasember (vagy ahogy Miskolc Avas városrészén hívják, AVASEMBER  :cool: ) egész jó filmet kapott és (sajnos) Fáti is feltűnt a vásznon. Stark még a női mozizók körében is ismert név lett, a Dr Victor von Doom név viszont kb most is a wc papír értékével bír. Kár, hogy ennyire nem aknázták ki és az F4 története csak ilyen gárdát, rendezőt érdemelt meg. Jessica Alba? Ugyan már... Gyakorlatilag leszerepeltek. Tényleg, adta már a Film+ ?  :lol:

Nefaria: Most utánanéztem, elég jó karakter.
Kinyírják? Eredeti karakter, ráadásul nem is amerikai, vesznie kellett...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4542 Dátum: 2015. Június 09., 09:14:09 »
Van egy lény, aki mindenkitől erősebb, ez pedig az éppen aktuális író.  :D
Igen, én is ezért mondtam, hogy a szerkesztők másként gondolják. Az író meg megírja azt.

Hogy mi nem tetszik az Ezüst Centúrió páncélban? Főleg az alakja. Mind a sisaké, mind a váll-lapoké. És a színe sem igazán a kedvencem, de az szódával elmegy. Örültem, mikor a Páncélháborúkban lenyomták és egy újjal tért vissza.

Nefariát meg tényleg tervezem bemutatni, hm, lehet, hogy előre hozom. Majd még meglátom, hogy fér bele nekem és a beíróknak is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4541 Dátum: 2015. Június 09., 08:41:28 »
Nefaria gróf elég érdekes alak lehet, rá én is kíváncsi vagyok. Ezzel óvatosan, hogy pl esélytelen a bolygófalóval szemben, mert G-t már tőle sokkal gyengébbek is elpáholták...nem kis felháborodásomat keltve. Ugye senkit nem kell emlékeztetni, mikor Ben megüti, dr Strange meg elvarázsolja?  :rolleyes:  :whistle: Vagy amikor Annuhilus győzi le. Meg még biztos van pár ilyen.
Van egy lény, aki mindenkitől erősebb, ez pedig az éppen aktuális író.  :D

Ezüst páncél? Abban vív meg pl a Szellemmel is, igaz? Farek, nem kedveled? A színe nem tetszik, vagy a formája, pl a váll-lap?

PGergo, Buscema zseniális, én imádom, szóval most kedvet kaptam én is és lehet, hogy a Zsákon megint végigveszem alaposan azokat a részeket!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4540 Dátum: 2015. Június 09., 00:42:48 »
Nefaria gróf az egyik - ha nem A - legerősebb szuperhumán a Marvel univerzumban. Nyilván esélytelen a komoly kozmikus lényekkel szemben, mint pl Galactus vagy Öröklét, de a hagyományos szuperhősök ellenében pusztán a képességei szinte legyőzhetetlenné teszik. Aztán persze a szerkesztők ezt mindig másként gondolják... :)

Egy egyedi eljárás során megszerezte az Élő Lézer (Living Laser), Forgószél (Whirlwind) és Izomember (Power Man, ERik Josten, még mielőtt Góliát lett volna és képes lett volna méretváltásra, csak nagyon erős volt, ugyanaz az eljárás volt, mint ami Energikont alkotta) erejét, de szászszorosára(!!!) növelve. Szóval lazán toronyházakat emel meg, kacagva ölre megy Thorral, szélvészgyorsan repül és baromira erős sugarakat lő ki a szeméből. Szóval nagyon erős, na. Majd igyekszem a bemutatkozó 3 része történetét kirekani. Ott képet kap róla az eber. De a v3-ban is van vele egy nagyon jó történet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4539 Dátum: 2015. Június 08., 23:56:24 »
Az lesz, ha nem felejtem el addigra. Úgy tervezem jövő hétre befejezem a keletieket, aztán a nyugatiak, és utána jöhet a rozsdás teknő. Izgalmas egy hónapom lesz. :)
Nefaria gróf-ról tudnál mesélni, hogy miért olyan erős ellensége a csapatnak?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4538 Dátum: 2015. Június 08., 23:54:05 »
Majd meséld el itt is. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4537 Dátum: 2015. Június 08., 23:53:18 »
No problem. A magyarul fent lévő bosszú angyalai után úgyis a vasember első sorozata jön majd nálam, remélem minél hamarabb. Akkor majd kiderítem, mi volt vele akkoriban.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4536 Dátum: 2015. Június 08., 23:50:36 »
Ja, Hank tárgyalása.
Hm, nem tudom, igazából nem ismerem a saját sorozatát annyira, csak pár történetet. Bocsi. :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4535 Dátum: 2015. Június 08., 23:45:44 »
Mikor építette a sisakot Tony, amivel sikerült megállapítani, hogy valami elme kontroll felett áll-e az ember. Ezzel sikerült aztán bizonyítani az ártatlanságát Hank-nek. És ekkor kezdett lezülleni már, és alig mutatkozott a többiekkel már Tony. Bár ekkor dobta Janet is, egy nő miatt meg kár piálni. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4534 Dátum: 2015. Június 08., 23:25:36 »
Semmi gond, fejezd ki magad valahogy, akárhogy is. A lényeg a vélemény. ;)

Igen, sajnos ekkortájt sok ilyen történetmesélős rész volt. Én is untam őket. :( De az új olvasóknak nyilván jó beugrási pont volt.

Nem vagyunk egyformák, nekem az Ezüst Centúrió páncél kifejezetten nem tetszik. De hát ez a szép, hogy mindenkinek más a véleménye.  :D

A mostani piálásról sajnos nem tudom, mi válthatta ki. Nyilván a saját sorozatában volt róla szó. Itt hol említi, hogy Pym miatt?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4533 Dátum: 2015. Június 08., 22:47:45 »
Nem vagyok annyira szavak embere, de majd megpróbálom. Csak lennék már a Buscema részeknél. A 234-es számot is befejeztem. Kár hogy az egész csak a boszi múltjáról szólt majdnem. Elég unalmas volt, főleg, hogy régóta tudom ezt. Tony megint iszik, szóval nem sokára jön az ezüst centurió páncélja, ami a kedvencem. Viszont nem értem, miért kezdett el újra inni? Biztos a saját sorozatában megmagyarázták, de itt csak az jött le nekem, hogy Hank Pym miatt.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4532 Dátum: 2015. Június 08., 22:33:47 »
Egyébként szívesen veszem, ha megosztod a gondolataidat, érzéseidet az éppen olvasott történetről itt a fórumon. Szívesen elbeszélgetek róla, és ki tudja, talán mások is csatlakoznak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4531 Dátum: 2015. Június 08., 22:22:42 »
 ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4530 Dátum: 2015. Június 08., 21:57:01 »
Én is pont ezt mondtam. :)

Nem is tudom, nekem igazán ki jön be az Angyali csajok közül legjobban...
DE! DE! TUDOM! KÉRLEK, JENNIFER, CSAK AZ ARCOMAT NEEEEEEEEE....  :m-she-hulk:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4529 Dátum: 2015. Június 08., 21:49:26 »
Igen. Csak meg ne szólaljon. Akkor elillan a varázs ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4528 Dátum: 2015. Június 08., 21:47:14 »
Hm, szóval egy tipikus szőkére buksz?  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4527 Dátum: 2015. Június 08., 21:46:31 »
Jól néz ki ugyan, de nekem mindig is a kedvencem Ms. Marvel marad.  :sweetheart:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4526 Dátum: 2015. Június 08., 21:40:29 »
Eh, valamit valamiért. Hiszen milyen Skarlát Boszit rajzolt! Nyami!  :wub:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4525 Dátum: 2015. Június 08., 21:17:14 »
Az nekem is bejött. Max Skarlát Boszorkány haja volt idegen a rajzoló miatt, de egye fene. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4524 Dátum: 2015. Június 08., 21:15:57 »
Lásd meg a szépséget a történetekben :)

Egyébként én még George Perez munkáját is szerettem a v3-ban.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4523 Dátum: 2015. Június 08., 21:07:01 »
Dettó. Az a baj, hogy az első Avengers képregényem az Ostrom volt a Marvel Extrából anno 2003-ban. És ahhoz képest most annyira, érdektelen a rajzok. Bár már csak 20 szám van hátra, ameddig elérek odáig. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4522 Dátum: 2015. Június 08., 21:04:52 »
Ó, igen, Buscema!  :sweetheart: A legjobban az ő rajzai tetszettek. Már a régi magyar kiadásban is, az Ostromot miatta is szerettem annyira.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"