Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569013 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4401 Dátum: 2014. November 22., 17:25:55 »
Meghoz egy sajnálatos döntést...  :lol:
Én így éltem meg :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4400 Dátum: 2014. November 22., 16:05:20 »
Meghoz egy sajnálatos döntést...  :lol:

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4399 Dátum: 2014. November 22., 09:58:15 »
Jó volt ez a csörte Energikor és Förtelem között.

Most komolyan Förtelem kit fektetett két vállra valaha? Talán egyszer a szürke Hulkot.
Sólyomszem, Energikon, Thor, Ezüst Utazó kiütötte, Namor, Pókember+Amazon boldogult vele nehezen.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4398 Dátum: 2014. November 22., 00:26:29 »
Garrido, köszi! Megnéztem azt a linket. Tengrikán is nevesített isten, ráadásul neten még farkast és lovat is találtam rajzolva mellé, némi uráli-altáji vonásként. Gondolom, utalás a göktürkökre, nemtom. Kemény 30 tonnát felemel. 31-et már nem? :D Isteneknél ezen mindig röhögök.
Mondjuk azon tényleg meglepődtem, hogy ismerik ezt a vonalat is.

Igen, Stan Lee nem éppen őskeresztény családba született, Jézus talán ezért sem nagyon bukkan fel.  :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4397 Dátum: 2014. November 21., 18:44:34 »
Emlegették őket valahol, valamikor, mint konkrét szereplőket?
A The Endben tuti, talán valamelyik más kozmikus istengyűléses sztoriban is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4396 Dátum: 2014. November 21., 15:37:37 »
Érdekes a Marvel világában ez az isten-kérdés. Van Odin, Zeusz.

Legtöbbször az Asgardi és a Olümposzi "istenek" szerepelnek, de néha-néha felbukkannak a Heliopoliszi (Geb, Grog, Horus, Isis, Nut, Osiris, Seth) és a Kelta (Caber, Leir) istenek is.

Az Istenek tanácsát(?) úgy tudom 3-an alapították: Odin, Zeusz és Vishnu. Úgy emlékszem a legtöbb gyűlésen Odin a főfőnök, ő beszél a legtöbbször, illetve azt hiszem Odin a legerősebb közülük legalábbis erre is volt utalás. Nyilván ez Thor miatt lehet, mert ugye ő fordult meg legtöbbször a marveles képregényekben mint "isten".

Itt megtalálsz mindent:
http://en.wikipedia.org/wiki/Gods_%28Marvel_Comics%29

Odin vs Zeusz szerintem sosem volt, Thor - Odin, Thor - Zeusz, Thor - Herkules volt sokszor. Plútó és Árész volt még párszor Thor ellen.

Seth, Surtur és Mangog viaskodott sokszor Thor és Odin ellen.
A Celestialok eljövetele is jó.
Angyalok - Azgárdi Istenek volt egy What If-ben is v1 25
Olümposzi Istenek+Odin - Örökkévalók+Thor volt a Thor v1 291-292-ben.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4395 Dátum: 2014. November 21., 15:37:25 »
A keresztény Isten ott van a Marvelben, Jahve néven malmozik nagy unalmában. Jézus meg egyszerűen egy régen élt zsidó próféta volt, és slussz. Az egyszerűsítés elve egy olyan cégnél, amelynek a világát alapvetően egy rakás csóró zsidó művész építette fel. ;D
Emlegették őket valahol, valamikor, mint konkrét szereplőket?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4394 Dátum: 2014. November 21., 15:20:36 »
A keresztény Isten ott van a Marvelben, Jahve néven malmozik nagy unalmában. Jézus meg egyszerűen egy régen élt zsidó próféta volt, és slussz. Az egyszerűsítés elve egy olyan cégnél, amelynek a világát alapvetően egy rakás csóró zsidó művész építette fel. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4393 Dátum: 2014. November 21., 13:26:07 »
Igen, Superman nekem már túlságosan is erős, ugyanakkor kellő körülmények között elpusztítható lenne. Pl egy kis kriptonit és kész. Pl Fáti is kinyírhatta volna, mikor szerzett kriptonitot, helyette elkezdett beszélni-beszélni... :nemtudom:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4392 Dátum: 2014. November 21., 12:56:25 »
Odin-Zeusz párbaj? Biztos volt már. Vagy nem tudom. :)

Az istenkérdés valóban érdekes a Marvelnél. A Thor film ilyen szempontból talán nem volt annyira rossz, mert ezekre az istenekre én is úgy tekintek, mint interdimenzionális szuperlényekre, akiket az emberek a múltban istenként tiszteltek. Ők meg egy kicsit nagyzási hóbortban is szenvednek ettől :D
Egy rakás többi isten is megjelent már más történetekben, pl. Quetzalcoatl, Manitu és még páran, de ők általában csak marginális szereplők, akik különféle "istengyűléseken" jelennek meg, Zeusz és Odin játszik csak gyakran szerepet.

A katolikus hitvilág szerinti Isten és Jézus nem jelenik meg ebben a formában, gyanítom, túl kényes dolog volt ahhoz, hogy hozzányúljanak. Viszont a Marvel: The End történetben hivatkoztak egy legfelsőbb hatalomra (akihez hasonló hatalmat nyert Thanos), akinek még az Élő Bíra (Living Tribunal) is elszámolással tartozik, szerintem ő felel meg leginkább a hagyományos teremtő Istenképnek.

Az a baj, hogy minél nagyobb erőt írnak valakinek, annál nehezebb kezelni a helyzetet, megfelelő kontextusban szerepeltetni az egészet. De ehhez nem is kell istenként feltüntetni, elég bármilyen hihetetlen hatalommal bíró lényre gondolni (Graviton, Nefaria gróf, vagy a DC-nél ugye pl. Superman vagy a Liga-tagok többsége.).
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4391 Dátum: 2014. November 21., 11:19:42 »
Hú, hát most olvastam Zeusz bosszúját az Ostrom utánról, eddig valahogy kimaradt! Valami eszméletlen jó az is! :ugral: Zeusz nagyon erős, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól szerepel. Kíváncsi lennék egy Odin-Zeusz párbajra...


Érdekes a Marvel világában ez az isten-kérdés. Van Odin, Zeusz. Két eltérő hitvilág, Zeusz azt hiszem, teremtőként is hivatkozik magára a fenti történetben. Más istenekről hallgatnak. Pl. kerülik a kereszténység isten-fogalmának megszemélyesítését, Jézus sem jelenik meg szuperhősként. Ezzel az erővel pedig lehetne bosszúangyal. Félmeztelenül, hosszú hajjal. De Buddhát is lehetne mondani. Allah? Ókori keleti istenek? Uráli-altáji hitvilág istene?

Ki akkor a teremtő? Vagy egyszerre több isten tevékenykedik? Ezek szerint igen. Egyáltalán, halandók hogy állhatnak ellen akár egy másodpercig is isteneknek? Egy isten szerintem abszolút mindenható lenne, ami meg Zeuszékra nyilván nem igaz, mert pl nem intézték el Galactust egy szempillantás alatt. Bár említik, hogy G. az istenek felett áll (akit persze egy bunkó Ben Grimm kifektet sima fizikai erővel). Ez is nonszensz nekem. Egy istennek a fizikai erő gyakorlatilag a legelemibb ereje lehet, gyakorlatilag határtalan. Pl. Hulk lefogása sima ügy. Bulldi talán más lenne, mert az ő ereje mágikus és egy déémontól származik, elvileg az meg akár dacolhat is istenekkel. Ha megpróbálok "reálisan" gondolkodni, nekem ezek szúrnak szemet.
 A Túlontúli meg egy másik lépcsőfok már, mindenki felett...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4390 Dátum: 2014. November 19., 20:53:10 »
Hehe, Amazon kislányos kitörése meglepte Druidot. :hehe:  Bezzeg ha Farek ilyen helyzetben lett volna elkapja Amazont és visszacsókolja,igaz? :lol:
De meg ám!!!  :brow:

Ami Csodakapitányt illeti, nyilván túl gyorsan hatott a gáz, hogy koncentrálni tudjon. Meg nyilván az író nem szerette volna, ha 2 képkocka alatt elintézi a dolgot. ;)

turkia: Buscema nekem is talán a legnagyobb kedvencem. Imádom rajzban ezt az időszakot.

Asys: Druid nem csak gyanús, de még ronda is  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4389 Dátum: 2014. November 18., 11:16:32 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 286.-ot!  :worship:

Amazon mekkora volt már ebben a részben!  :badteeth:
Dr. Druid egyre gyanúsabb...  :rolleyes:
Namor elég sokat vendégszerepelt az Alfa Különítmény képregényben; látom, most Marrina ,,törleszt''!  ;D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4388 Dátum: 2014. November 18., 08:24:29 »
Üdv! Köszi a 286.részt,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Lenyűgöző,ahogy a Szerelő megszervezte a saját szökését.Nem értettem,hogy  CSK (dramaturgiailag)miért ájult el a gáztámadás alatt mikor is 0.001 mp alatt képes fénysebességre gyorsulni.. :badteeth: Android elég jelentős ellenfél.Ha Dr. Druid nem szúrja ki a gyenge pontját lehet,hogy elbuktak volna az Angyalok.Hmm,vajon Druid a vezetői szerepre tőr?Hehe, Amazon kislányos kitörése meglepte Druidot. :hehe:  Bezzeg ha Farek ilyen helyzetben lett volna elkapja Amazont és visszacsókolja,igaz? :lol:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4387 Dátum: 2014. November 17., 17:21:42 »
Jó kis rész volt. Különösen a csajok (Amazon és Csodakapitány) súlyára tett epés megjegyzések tetszettek.  :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4386 Dátum: 2014. November 17., 16:24:17 »
A Szerelő rendesen felszívta magát. Sikeres szökés, túszejtés stb. Itt már jobban hasonlít arra a karakterre, akit a Mennydörgőkben láttunk.
Ha nem ismered ezt a történetet, akkor téged ér még majd meglepetés :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4385 Dátum: 2014. November 16., 22:10:37 »
BA Vol1. 286.

Remélem, hogy Doktor Druid folyamatos aknamunkája Csodakapitány ellen másnak is fel fog tűnni. Igaz, a jelenlegi csapattagok többsége nem az eszéről híres. A Lovag még csak észrevenné, de továbbra is Darázs jár a fejében, pedig azt hittem, hogy Mr. Hide kiverte belőle.

Marrina ilyen levakarhatatlan? Kész csoda, hogy Namor nem akadt még ki. Elég idegesítő lenne, ha a Párom mindenhova velem akarna jönni.

A Szerelő rendesen felszívta magát. Sikeres szökés, túszejtés stb. Itt már jobban hasonlít arra a karakterre, akit a Mennydörgőkben láttunk.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4384 Dátum: 2014. November 15., 22:17:03 »
Kösz az új BA-t Farek!  :worship: Szuper a történet, kb az Ostromot olvastam utoljára ilyen kedvvel 20 éve!
Mivel ez rögtön utána játszódik, szinte törvényszerű, hogy ennyire bejön. John Buscema egy állat, nekem kb a világ legjobb rajzolója, meg ez az egész '80-as évekbeli hangulat...

Szerelő eddig elég jó, valahogy nem olyan békuci, mint az Ostromban. Nyilván nem egy Fátum, de Zémó több dologra is felhasználhatta volna. Pl. valami fénycsapda gép CSK ellen, vagy ilyesmi, hogy ne legyen már egy simán béna izom-bandája. Azért Góliát ütős volt.
Zémóhoz még annyit, hogy "jó" stratégiai érzékkel küldte el a banda izomerejének kb egynegyedét a harcok kellős közepette...

Ja, a srác vicces jelmezes pasast említ. Nem tudom, hogy hogy nem szakadt át a papír, amikor az írók ezt kiötlötték, mert AK csillagdíszes cucca mellett más holmiját leszólni több, mint pofátlanság. :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető papperlarue

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4383 Dátum: 2014. November 15., 10:17:13 »
Sziasztok!

Köszi az új részt! Már vártam a folytatást.

A 233-as rész nem elérthető. Olvastam a fórumon, hogy már korábban is volt vele gond.
Azt nem tudom, hogy akkor ki lett-e javítva, de most nem jó.

További jó munkát, kitartást a honosításokhoz!

Papper

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4382 Dátum: 2014. November 13., 14:24:18 »
Nem tudtam, hogy mit csinálnak. Nem is emlékeztem rá, hogy mi van a 125-ben.
Nem, egyelőre nincs tervben. Majd egyszer.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4381 Dátum: 2014. November 13., 13:54:13 »
Farek, a Chronopolison most futó Captain Marvel egy crossovert alkot a keleti parti Angyalok 125. számával. Számíthatunk majd rá itt az oldalon?

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4380 Dátum: 2014. November 11., 21:09:16 »
Köszi szépen! :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4379 Dátum: 2014. November 11., 20:52:16 »
(BA 272. - NYPBA 13. -) BA 15. évszám - NYPBA 1. évszám

(NYPBA 24 - BA 285. -) NYPBA 2. évszám - BA 16. évszám
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4378 Dátum: 2014. November 11., 19:53:22 »
Tényleg, kérdezni akartam, hogy a keleti angyalok éves különszámai olvasási sorrendbe hova helyezhető be?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4377 Dátum: 2014. November 11., 19:04:57 »
Örömmel hallom, hogy még maradsz  :D

Érdemes a nyugatit valamennyire párhuzamosan olvasni a keletivel, mert ekkoriban még voltak közös pontok a képregényekben, az írók valóban figyeltek rá, hogy gy univerzumban játszódjanak... :S

Az első, 4 részes nyugat parti minit javaslom mondjuk a sima Angyalok 245-246. részei között, mert a 250-esben már van rá utalás.
Aztán a saját sorozatukat úgy érdemes olvasni, hogy az 1. évszám a keleti Angyalok 15., a második pedig a 16. évszámmal alkot egy-egy kétrészes történetet. A többi rád van bízva :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4376 Dátum: 2014. November 11., 17:59:46 »
Áh, nem is terveztem.  :lol: Végére akarok érni az első sorozat már lefordított számaival, közben a nyugati partiakat próbálom nem kifelejteni majd. Aztán jöhet majd a másik oldalon lévő harmadik sorozat. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4375 Dátum: 2014. November 11., 17:27:17 »
Egyébként hol helyezkedik el a mini időrendben? Azt tudom, hogy az Avengers v3 elején, csak kicsit pontosabban.  :)
Mintha valahol leírnák, de nem vagyok benne biztos. Nagyjából a 7-8-as vagy 9-10-es részek között.

Egyébként, nektek melyik a kedvenc korszakotok a Bendis-éra előttről?
A Bendis-éra előttről? Bármelyik.  ;D
Na jó, ennyire nem gáz. Hm, fogós kérdés.
A nyugati partiaknak volt több jó időszakuk és történetük.
A sima Angyaloknál pl. a kree-skrull háború nagyon jó volt. Vagy a 102-112-ig tartó részek.
Igazából nem tudnék így egy időszakot megnevezni. Illetve de: ugyan nem nálunk van, de számomra a Perez-Busiek-éra talán a legjobb. De ez nem jelenti azt, hogy hátat fordíthatsz nekünk!  ;) :P
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető PGergo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 142
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4374 Dátum: 2014. November 11., 17:17:02 »
Bosszú Angyalai Mindörökké végre nagy nehezen befejezve. Amennyire vontatottnak éreztem a elejét, annyira mozgalmas volt a vége. Egyébként hol helyezkedik el a mini időrendben? Azt tudom, hogy az Avengers v3 elején, csak kicsit pontosabban.  :) Emellett nagy félzárkózásomban ki tudtam pipálni az Avengers 200-217-es részeit. Nagyon jó lett a honosításuk.
Egyébként, nektek melyik a kedvenc korszakotok a Bendis-éra előttről?  :)

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4373 Dátum: 2014. November 04., 12:09:43 »
Nekem Rhona Mitra férne bele ebbe a 75%-ba.  Igen meggyőző néhány filmjében, amiket viszont érdekes módon fel sem tudok nagyon sorolni.  :D

 "Because of her ability to warp reality, Wanda is one of the most powerful Marvel beings. "
Nesze semmi.
Akkor ez a torzítás dolog lesz, de ilyen fokú kavarásnál nálam érdektelenségbe fullad. Sztem az írók sokszor próbálnak összetettebb karaktereket alkotni, de kellő koncepció nélkül csak valóságtorzítás  ;D lesz belőle. Akkor már inkább legyen valaki egydimenziós, mint összekuszált.

Jó példa a kavarásra szegény Venom. Mikor előjöttek mindenfélével, hogy EB beteg lett, utána meg beindult az ötletgyár...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4372 Dátum: 2014. November 04., 11:46:32 »
Erről az jut az eszembe, hogy mi a valószínűsége annak, hogy egy nagy rózsaszín elefánt elrepül az ablakod előtt? 50%, mert vagy igen, vagy nem.
Ilyen alapon 75% eséllyel dughatnám meg Halle Berry-t, mert én benne lennék, ő meg vagy igen, vagy nem.  :brow:
De igen, nekem is ez a bajom az egésszel, hogy nem nagyon lehet mit kezdeni a valószínűség befolyásoló képességgel, mert nehéz leírni.
Jelenleg talán a káoszmágia van meg neki, vagy a valóságtorzítás, de igazából már nem tudom követni.   :-\
Nekem tetszett a káoszmágia megoldás, aztán persze Bendis beleokoskodott a Káosz végén és aztán nem győzték helyrehozni az ostobaságát. :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"