Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568100 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4371 Dátum: 2014. November 04., 11:41:09 »
SithLord is ugyanazt szúrta ki, mint én, hogy AK elismeréssel szól bárki más képességeiről!  ;D

De akkor mik most Wanda "hatályos" képességei? Akkor nem ezt a valószínűséges dolgot nyomatja?
Mondjuk ezzel elég sok dolgot meg tud oldani, lényegében a sima varázslat "mutánsosabbá tétele".  ;)

Erről az jut az eszembe, hogy mi a valószínűsége annak, hogy egy nagy rózsaszín elefánt elrepül az ablakod előtt? 50%, mert vagy igen, vagy nem.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4370 Dátum: 2014. November 04., 10:49:21 »
Ja, a Káosz körüli Wanda egy legyintéssel elintézte volna őket. De ekkor még ragaszkodtak ehhez a "valószínűségek megváltoztatása" ostobasághoz... :S
Clint viszont lehetséges színvak lenne?Azt mondta Wandának,hogy barna szemű ,mikor is a Skarlátboszinak égszínkék szeme van.. :hehe:
Szegényke, nem elég, hogy süket, de még színtévesztő is  :lol:
Bár ekkor még nem volt süket, az később jött el.

És igen, Buscema más kategória. Nagyon szeretem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4369 Dátum: 2014. November 04., 08:31:59 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 99.részét,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
Tetszett, Kapi beismerése,hogy a görög félisten ütésének szelétől majdnem ottmaradt.Ez a beismerő kijelentés nem jellemző rá.Thort és Vasembert rendesen leverték.Ha ez a történet 20 évvel később játszódott volna,Wanda egymaga elintézné ezt a duót.Vagy akár Vízió is belenyúlkálhatott volna a támadó Kratos és Biába.Viszont a következő részben valószínűleg tényleg bucira verik az olümposzi bagázst. :badteeth:
Clint viszont lehetséges színvak lenne?Azt mondta Wandának,hogy barna szemű ,mikor is a Skarlátboszinak égszínkék szeme van.. :hehe:
A rajzok tényleg picit gyengébbek jelen fejezetek alatt,de nem lehet mindenki Buscema szintű mester :cool:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4368 Dátum: 2014. November 03., 14:56:32 »
Ok, várom türelmetlenül.
A ki nyom le kit eddig számomra legextrémebb példája az volt, amikor Nyíl becsúzlizta Bent Galactus képébe, G. erre meg kifeküdt. Mondjuk az is dobobós, amikor Hangya és Darázs lenyomja Titániát és Szivacsembert. :rolleyes:
Arra még egy kicsit várni kell, az előzetes tervek szerint. Aztán majd meglátjuk. De belátható időn belül kimegy.
Ja, a nagy G kifektetése tényleg nem volt semmi. De a Hangya-Darázs kettősnél talán nincs erősebb. :D Bár, ahogy akkor is írtam, legalább megpróbálták hihetően elmagyarázni. Egy kis suspension of disbelief soha nem árt :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4367 Dátum: 2014. November 03., 14:35:20 »
Ok, várom türelmetlenül.
A ki nyom le kit eddig számomra legextrémebb példája az volt, amikor Nyíl becsúzlizta Bent Galactus képébe, G. erre meg kifeküdt. Mondjuk az is dobobós, amikor Hangya és Darázs lenyomja Titániát és Szivacsembert. :rolleyes:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4366 Dátum: 2014. November 03., 12:55:46 »
Tudod, turkia, igazából csak az írók és szerkesztők hangulatán múlik, hogy ki nyom le kit :)
De ja, jó volt végre látni, hogy egy kicsit bucira verik a fiúkat. Nem árt nekik a tapasztalat, hogy aztán annál erősebben támadjanak vissza.
Megmondom őszintén, a ki-kicsoda kérdésre most nem tudom a választ. Lehet, hogy igazad van, lehet, hogy eredetiben tévedtek, lehet, hogy én a fordításkor  :badteeth: De ha igazad van, kapsz egy no-prize-t.  :hehe:

Na, igen, a következő rész... ott mindenki felvonul, akinek ott a helye és elég jó kis csaták lesznek!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4365 Dátum: 2014. November 03., 12:39:12 »
Kratos és Bia nagyon állat! Üdítő, hogy egy karakter olyan erős, hogy lenyomhatja Thor-t, vagy Vasembert.

Kratos a kardos és Bia a buzogányos, ugye? Mert a szökés előtt a kardos (aki elvileg Kratos) hívja a másikat (elvileg Bia-t) Kratos-nak.

Az is jó volt, hogy Amerika Kapitány végre elejt egy reális mondatot, miszerint ha eltalálja az ütés, aminek már a szelét is megérzi, biztosan vége.

Előbb utánanéztem, a marvel.wikia szerint Kratos legalább 50-es erőkategória, bár aki ilyen könnyen lenyomja Thor-t (jó, az mondjuk pont Bia volt) , az ettől JÓVAL erősebb.

Igazából mindegy is, mert a következő számban szinte biztos, hogy porig alázzák szerencsétleneket. Nagyon várom a 100. számot, köszi érte Farek!  :worship:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4364 Dátum: 2014. November 03., 10:23:31 »
Vasálarcosok! :D Jó név. ;)

Vízió pro és kontra: ő is furán viselkedett, aztán meg a többiek is elég kurtán-furcsán reagáltak. 1-1 :)
Idézet
Az íjásznak inkább azon kellene agyalnia, hogy miért nem cserélt még ruhát, pf...  :badteeth:
  :lol: :lol: :lol:

Kapi feje tényleg érdekes, de igazság szerint szinte mindenkié. Szerintem a rajzok a legtöbb helyen, főlek az arcok terén elég gyengék. Ami nem is lenne baj, ha legalább a történet jóval acélosabb lenne  :badteeth: De azért már alakul...  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4363 Dátum: 2014. November 03., 10:04:55 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 99.-et!  :worship:

Kemények ezek a ,,vasálarcosok''!  :blink:
Meglepő volt, hogy Thor nem tudta elintézni őket...  :dry:

Szegény Vízió, úgy bánnak vele, mintha kisgyerek lenne; pedig Jarvis igazat szólt, ő az egyik legemberibb karakter!  ;)
Túlzásnak éreztem Sólyomszem (jó, tudom, szerelmes ő is, Csalogány még sehol, Póknő pláne) reakcióját, ahogy a többiekét is; megbüntetni, miért (szuperhőscsapat ez vagy óvoda?), mert védte egy eszméletlen társát? Az egyik vasálarcos rálép, aztán ottmarad, erre nem gondoltak???  :rolleyes:
Az íjásznak inkább azon kellene agyalnia, hogy miért nem cserélt még ruhát, pf...  :badteeth:

Az utolsó kép priceless, Amerika Kapitány milyen fejet vág???  :hehe:
Az a tipikus, ,,Mifan, megyünk a görög istenek ellen, normálisak vagytok?'' nézés!  ;D

Nem elérhető Dendytv

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4362 Dátum: 2014. Október 31., 17:10:05 »
Köszönöm a Pozitív visszajelzést :) ja és "Soha sem tudhatod meg Asgardi soha sem tudhatod meg..."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4361 Dátum: 2014. Október 30., 21:03:46 »
Dendytv: Örülök, hogy itt vagy és belekezdtél. Remélem, nem okoz a történet a továbbiakban sem csalódást. (Bár beismerem, nem minden rész annyira jó)
Nyugodtan írd meg a véleményedet vagy a neked tetsző dolgokat bármelyik képregényről, szívesen kibeszélem őket. Hiszen attól, hogy egy képregény már régen kikerült, neked vagy bármely más új olvasónak még új és ezért soha nem túl késő beszélni róla.

Kicsit soknak éreztem ezt a rengeteg idővonalat, de így a végére valami eszméletlenül fantasztikus lett, ahogy az alkotók összekapcsolták őket!  :brow:
...Ez pedig, hogy Clint készítette el Holdlovag fegyvereit a múltban; na, itt dobtam egy hátast!  :blink:
...Seregély nagyon kemény volt, nem bocsátott meg a fickónak! Ennek még biztos lesz folytatása, következménye!  :whistle:
...Bírom Holdlovagot, nem gondoltam volna, hogy a hasadt tudat (személyiségzavar?) előny is lehet!  :rolleyes: Így legyőzni egy ellenfelet, fenomenális!  ;)
Igen, egy kicsit sok volt már az idővonal és egy része elég erőltetett. Nyilván annyi kellet, ahányadik résznél éppen jártak, de ez a végére már idegesített. Szerencsére jól zárták le őket.
Holdlovag fegyverein annak idején én is nagyon megdöbbentem. Szerintem jó ötlet.
Seregély tettének bizony lesznek még következményei. Nem is akármilyenek...
És soha nem tudhatod, mikor jön jól egy kis agybaj!  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Dendytv

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4360 Dátum: 2014. Október 30., 20:32:06 »
Most kezdtem el a Bosszú Angyalai-t és nagyon jó/nagyon tetszik.Ezt olvasom most meg a Csodálatos Pókember-t (Nem az Amasing Spider-mant) és eddig ez nagyon be jön remélem hozza majd továbbra is ezt a színvonalat :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4359 Dátum: 2014. Október 30., 10:19:27 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 22. - 24.-t!  :worship: :worship: :worship:

Kicsit soknak éreztem ezt a rengeteg idővonalat, de így a végére valami eszméletlenül fantasztikus lett, ahogy az alkotók összekapcsolták őket!  :brow:
Az F4 és Strange doki vendégszereplése remek volt, sokat dobtak az amúgy sem gyenge színvonalon!  :bravo:
Ez pedig, hogy Clint készítette el Holdlovag fegyvereit a múltban; na, itt dobtam egy hátast!  :blink:

Dominus, hogy leszólta Lucifert!  :badteeth:
Ez a Kaktusz, mint ellenfél, nagyon komoly...  ;D
Seregély nagyon kemény volt, nem bocsátott meg a fickónak! Ennek még biztos lesz folytatása, következménye!  :whistle:
Energikon pedig továbbra is bicskanyitogatóan viselkedik!  :-\
Bírom Holdlovagot, nem gondoltam volna, hogy a hasadt tudat (személyiségzavar?) előny is lehet!  :rolleyes:
Így legyőzni egy ellenfelet, fenomenális!  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4358 Dátum: 2014. Október 29., 09:18:38 »
Azért jót röhögtem a végén.Sólyomszem múltja mentette meg az univerzumot! :hehe:
Sólyomszem rulez! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4357 Dátum: 2014. Október 29., 08:26:35 »
Üdv! Köszi a  Bosszú Angyalai 16. évszámát,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Izgalmas történet volt és kifejezetten tetszett,hogy ebben a részben meghalhattak a hősök is.De a végén a Nagymester egy ilyen banális bakin bukjon el... :badteeth: Azért jót röhögtem a végén.Sólyomszem múltja mentette meg az univerzumot! :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4356 Dátum: 2014. Október 27., 15:55:20 »
Ezért az értékelésért és hozzászólásért is köszönet!.
Nagyjából egyet is értek mindegyikkel véleményeddel, ahogy korábban én is fejtegettem..

Hogy Foton miért nem kapta meg egyből ezt a nevet? Gondolom, az akkori szerkesztő/ötletgazda miatt :)
Egyébként meg, ha a képregényes világban akarok maradni, akkor valószínűleg azért, mert - ahogy azt magyarul is olvashattuk - ő szeretett volna előlépni kapitányi posztba a parti őrségnél, de mindig kigolyózták. És amikor LeClare professzor a hajón, amivel mentek a Roxxon toronyra lekapitányozta, akkor ez neki jól esett. ÉS elég csodás képességei vannak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4355 Dátum: 2014. Október 27., 15:45:48 »
Köszönöm a két Annual-t is!  :worship: :worship:

Az előző story-ban egymás mellett, most egymás ellen harcolt a két csapat!  :bravo:
Nagy potenciál rejlik ezekben a történetekben, de a megvalósítás már más tészta...  :whistle:
Az alkotók képzelete egy idő után nagyon el tud kalandozni, itt már voltak azért túlzások...
A túl sok karakter a story minőségének a rovására megy, szerintem!  :rolleyes:

Az Angyalok elfogása, bebörtönzése, kiszabadulása és nevük tisztára mosása elejétől a végéig lekötött; itt viszont már elég sokszor fogtam a fejemet!  :omg:

1. Vasember - Foton (miért nem kapta meg már az elején ezt a nevet?): emlékeztek az Avengers vs. X-Men story-ra? Ott Monica simán túltöltötte a két orosz páncélos ,,öltözetét''! Nyilván Vasemberé komolyabb, ill. modernebb, de akkor is... Bírom Vasembert (is), de itt Fotonra fogadtam volna! Nyilván Tony népszerűbb, ez nem kérdés! Mindenesetre érdekes volt, hogy most kiütötte azt a társát, akit régebben (Pókemberrel) megmentett!  ;)

2. Amerika Kapitány - Seregély: volt aki a Kapitány ellen fogadott?  :badteeth:

3. Hank Pym - Darázs: Darázs nem vette túl komolyan az exét, rá is faragott erre!  :brow:
Ravasz volt most a biokémikus!

4. Thor - Energikon: valahonnan ismerős nekem ez a párosítás, annyi a különbség, hogy most Simon él!  ;D
Teljesen hihető harc volt!  ;)

5. Holdlovag - Fekete Lovag: 50 - 50 %!  :rolleyes:
Szintén jó csata volt!  :bravo:

6. Sólyomszem - Amazon: megnéztem volna azért ezt a párost egy 40 négyzetméteres, zárt helyen...  :badteeth:
Persze Clint vezető, most nem kaphatott ki...  :rolleyes:

7. Druid - Tigra: két, szinte mindenben különböző karakter...

Ha az utolsó két harc nincs, akkor azt mondom, hogy oké!  :badteeth:

A második rész meg már nagyon durva...

Nem elérhető Dendytv

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4354 Dátum: 2014. Október 27., 15:37:31 »
 Farek Köszi szépen  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4353 Dátum: 2014. Október 27., 15:25:41 »
A jelmez valóban ütős, de én Tigra után már semmin sem lepődöm meg. De komolyan! Egy csíkos sárga nő fekete kisgatyában?! Mondjuk a múltkori még mindig fáj, amikor Tigriscápa ruháját megvágták (pont Tigra asszem) és kiderült, hogy vizestömlő van benne... ott meghalt bennem valami.  :cool:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4352 Dátum: 2014. Október 27., 13:57:36 »
Kezdd az elején.
http://halozsak.hu/116-kepregenyeink/avengers/avengers-v1/168-avengers-v1-001
Vigyázz, ez még erősen ezüstkori. Ha nem jön be az ennyire régi akkor ugorhatsz, ha megnézed, a sorozatban is vannak nagyobb lyukak, ugrások.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Dendytv

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 14
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4351 Dátum: 2014. Október 27., 13:54:22 »
Lenne egy kérdésem most kezdenék bele szívesen a Bosszú Angyaliba de melyikkel kezdjem el pls linket  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4350 Dátum: 2014. Október 27., 12:49:01 »
Köszönöm a velős értékelést. Mindig öröm, amikor visszajelzést kapok a képregényekről.
Hadd válaszoljak én is a kérdéseidre:

Két kérdés: 1. Rama-Tut nem találkozott össze soha Apokalipszissel? 2. A limbó ura nem Belasco volt, vagy ez másik limbó, amit Immortus ural?  :headscratch:


Egy darabig Kvazárt is egy cotati segítette, nem?
1. A Rise of Apocalypse mini az ő utólagos eredettörténetét meséli el, és ott retconban beletettek egy olyan csavart, hogy a kis Api Rama uralma alatt nőtt fel, és igazából nem is, vagy nem teljesen az F4 zavarta el Ramát az ősi Egyiptomból, hanem neki, az ő vezette lázadásnak is köze volt hozzá.
2. Az egy másik Limbó. Ez az idő limbója. Meg talán Fenyő Mikié. :)
A Kvazáros kérdésre nem tudom a választ.  :nemtudom:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4349 Dátum: 2014. Október 27., 12:29:00 »
Elolvastam az Égi Madonna című klasszikus story-t és az a helyzet, hogy nagyon tetszett!  :rolleyes:

1. Avengers vol. 129.: tényleg nem túl egységes a team, Amerika Kapitány nélkül kicsit szétszórtnak tűnik nekem a csapat!  :m-cap:
Pedig olyan nagyágyúk tagok most, mint három nagy kedvencem, Vízió, Thor és Vasember!  :brow:
Nagy hiba volt lebecsülni Bajvívót! (Mindig Zorró jut róla eszembe, ne kérdezzétek, hogy miért!)  ;D
Fekete Lovag és Sólyomszem már nem egyszer bebizonyította, hogy az istenek, mutánsok és androidok mellett az ellenfeleknek oda kell figyelniük a halandó (ember) hősökre is!  ;)

2. Óriás méretű Bosszú Angyalai 2.: Sólyomszem visszatér, ismét!  ;D
Rama-Tut nagyot változott az F4-es akciója óta!   :blink:
Mantis-t szerettem a modern GotG képregényekben, itt most kissé ellenszenves! Rendkívül idegesítő a beszéde (Thor-é muzsika hozzá képest), szegény Bajvívóból hülyét csinál, Víziót pedig megpróbálja elcsábítani...  :dry:
Nem éppen hőshöz illő magatartás...

3. Avengers vol. 1. 130.: Bajvívó hősként halt meg, ez nem kérdés! Szabdalóról nekem Zúzó jutott az eszembe!  :brow:
Fura volt, ahogy Thor elkezdte csépelni Vasembert a Titáni trió előtt!  :-\

4. Avengers vol. 1. 131.: Kang legnagyobb ellenfele önmaga!  :brow:
Nem értem, ő az idő ura, miért ilyen türelmetlen (=idegbeteg)?  :badteeth:

5. Avengers vol. 1. 132.: először kicsit szedett-vedettnek tűnt nekem Kang Légiója, ehhez képest...
Két kérdés: 1. Rama-Tut nem találkozott össze soha Apokalipszissel? 2. A limbó ura nem Belasco volt, vagy ez másik limbó, amit Immortus ural?  :headscratch:

6. Óriás méretű Bosszú Angyalai 3.: Thor, mint általában, most is nagyon cool!  :pogo:
Kang rosszul választott embereket... Frankenstein teremtménye most nagyon szimpatikus volt!

7. Avengers vol. 1. 133.: Agatha Harkness mindig is gyanús volt nekem!  :dry:
Vízió és Mantis eredetét elolvasni nagy élmény volt!  :worship:
Eleinte elég normálisak voltak (viszonylag) a skrullok; nem csodálom, hogy később bevadultak!  :brow:

8. Avengers vol. 1. 134.-135., Óriás méretű Bosszú Angyalai 4.: ettől a dupla esküvőtől én is lementem hídba...  :hehe:
Egy darabig Kvazárt is egy cotati segítette, nem?
,,Baleset érte Heather szüleit!'' Ez elég finom megfogalmazás volt!  :rolleyes:
Dormammu mekkora kamugép volt itt!  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4348 Dátum: 2014. Október 26., 21:25:10 »
Idézet
Konkrétan sokkolt.  :blink: Máig nem tértem magamhoz.

Idézet
Sólyomszem pánikba esése, majd Kapi erre adott válaszreakciója  - vagyis pofonja - a füzet csúcspontja szerintem, ezt nagyon eltalálta az író, de az íjász csele, valamint a pajzshordozó gondolkodásmódja is nagyon el van találva. Kapi mindvégig úgy hiszi, hogy Clint megőrült és már készíti is a vésztervet, hogy lerohanja az elkalandozó Nagymestert.
Abszolút egyetértek. A karakterek ismeretében ez a leghitelesebb jelenet ez egész történetben.

Idézet
A pánok (vagy szatírok) kiütése után Árész hová tűnt, tudtommal teleportálni nem tud
Nem tudom, lehet, hogy teleportálni nem, de bármikor visszatérhet Olümposzra, az isteni otthonába.
Sólyomszem jelmezére pedig tényleg nincsenek szavak.  :omg:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4347 Dátum: 2014. Október 26., 20:58:49 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 98. - at!  :worship:

Elég nehezen ismertem fel Árész-t...  :rolleyes: Van olyan történet, ahol összefog Lokival?
A pánok (vagy szatírok) kiütése után Árész hová tűnt, tudtommal teleportálni nem tud; az Angyalok meg nem is keresik, hanem elkezdenek kedélyesen beszélgetni egymással... (A kor bája, tudom. A másik kedvencem, amikor a hősök nem csak átélik a történéseket, de brazil szappanopera-szereplőként folyamatosan tudósítanak is róluk!)  :badteeth:

Sólyomszem tényleg örökös, nagy visszatérő; főleg ebben az érában!  ;)
A ruhája nagyon gáz, vérciki... Magasan veri Darázs és Energikon legrosszabb gönceit is! Biztos nagyon meleg nyár volt akkor...  :hehe: Lehet, hogy Herkules adta neki ezt a ,,ruhát''?  ;D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4346 Dátum: 2014. Október 26., 20:50:40 »
BA Különszám 16:

A hősök gyorsan kiheverték az első részben látott párbajok fáradalmait és felvették a harcot a már halott szuperbűnözők ellen. Ami érdekes, hogy a rossz fiúk csapatában láthattuk a Zöld Manót, akiről sok év múlva kiderült, hogy nem is volt halott. Úgy látszik ez egy annyira titkos művelet volt, hogy a Halálnak sem szólt senki.  :lol:

Ezekben a csoportos összezördülésekben a jó fiúk sérülékenyebbek, mint valaha. Illetve nem csak a fiúk, hanem a lányok is. Amazon gerince olyan könnyen eltört, mint egy száraz faág. Szegény fordító Fareknek elég sokkoló látvány lehetett.

Sólyomszem pánikba esése, majd Kapi erre adott válaszreakciója  - vagyis pofonja - a füzet csúcspontja szerintem, ezt nagyon eltalálta az író, de az íjász csele, valamint a pajzshordozó gondolkodásmódja is nagyon el van találva. Kapi mindvégig úgy hiszi, hogy Clint megőrült és már készíti is a vésztervet, hogy lerohanja az elkalandozó Nagymestert.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4345 Dátum: 2014. Október 22., 22:41:00 »
Igen, ez már nagyon egyéni ízlések kategória. :) Mondjuk mi nem? :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4344 Dátum: 2014. Október 22., 09:06:04 »
Hát nem tudom. Nálam Nomád jelmeze veri.
Ízlések és pofonok. De szerintem az szimplán csak nevetséges. Ez viszont szánalmasan nevetséges. Szerintem. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4343 Dátum: 2014. Október 21., 22:20:33 »
Hát nem tudom. Nálam Nomád jelmeze veri.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4342 Dátum: 2014. Október 21., 09:11:51 »
Farek nem túloztál mikor Clint új jelmezét furcsának találtad... :hehe: ez röhejes... :badteeth:
Furcsának?!? Te kifejezetten kedves vagy Clinthez  ;D Konkrétan egy kalap guanónak gondolom  :lol:

Megmondom őszintén, nekem nem a szívem csücske ez a történet, nem tartom ezt a füzetet sem közepesnél jobbnak. De elvezet majd minket a kerek 100. részig.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"