Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569624 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4311 Dátum: 2014. Szeptember 25., 09:25:15 »
Azért ezt megtudnám szokni. Nem kell visszaolvasni a pár hónappal korábban honosított füzeteket, hiszen alig pár órája történt, hogy megismertük az angyalok legutóbbi kalandját.
Azt gondolom. :)

Az, hogy nem lehet mindenki zseni, érthető, de hogy ennyire idióták legyenek, az már nem annyira.  :badteeth:


turkia: halványan még nekem is rémlik. De nem meglepő, hogy csak halványa, csoda, hogy még egyáltalán emlékszem bármire is :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4310 Dátum: 2014. Szeptember 25., 08:41:17 »
Talgaby, emlékszel a hozzászólásomra? Jézus, pedig kicsit több, mint öt éve volt! Akkor kerültem el Pestre és a munkahelyen írtam. Mint most.  ;D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4309 Dátum: 2014. Szeptember 24., 20:38:47 »
BA Vol1 131.

Azért ezt megtudnám szokni. Nem kell visszaolvasni a pár hónappal korábban honosított füzeteket, hiszen alig pár órája történt, hogy megismertük az angyalok legutóbbi kalandját.

Kapi  vagyis Nomád visszatérése jó kis kedvcsináló volt a saját sorozatához, szerintem más céljuk nem is volt az alkotóknak vele.
Kang néha már úgy viselkedik, mint egy eszelős, de a történet végén bebizonyítja, hogy ravasz stratéga akivel számolni kell. Bár szerintem Immortusszal az oldalán erősebb lenne, de aki nem szereti, ha csak egy hadúr, hanem egyből király akar lenni...

Egy apró visszatérés a 130. számhoz: nekem ez a rész is tetszett, csak elámultam azon, hogy egyes szuperbűnözők milyen idióta döntéseket tudnak hozni. Persze, ez is érthető, hiszen ha minden gazember Reed Richards szintű IQ-val rendelhezne, akkor sosem kapnák el őket.  :cool:

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4308 Dátum: 2014. Szeptember 24., 19:42:46 »
Jön az új generáció. Itt az A-Next. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4307 Dátum: 2014. Szeptember 24., 18:17:51 »
Az már akkor megérintett, amikor olvastam, hogy jövőre egy olyan kölyök érkezik az F1-be, akinek én még bőven néztem az apja futamait.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4306 Dátum: 2014. Szeptember 24., 16:42:53 »
Hm, téged is megérintett az idő múlásának szele, eh? ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4305 Dátum: 2014. Szeptember 24., 16:20:28 »
Fura, emlékszem arra a hsz-re. Már öt éve lenne?
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4304 Dátum: 2014. Szeptember 24., 15:56:21 »
Másrészt nagyon is témába vág, hiszen a BA első HálóZsákos megjelenését ünnepeljük, ez meg a te első fórumos megjelenésed :)

Az általad is említett időkavarások miatt Kanggel vagy nagyon jó, vagy ótvar rossz történeteket lehet írni.

És igen, Bajvívó és Sólyomszem élték a cirkuszosok szabad életét, mígnem... de inkább olvasd el a 19-20-as részeket itt az oldalon :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4303 Dátum: 2014. Szeptember 24., 15:41:01 »
Azért ez a Bajvívó is egy kemény figura a kis don Diego bajuszkájával! :D Sólyomszemmel régen vándorcirkuszban (?!) dolgoztak? :badteeth:
Szeretem Kangot, a történetei mindig valami csavarral, vagy időhurokkal végződnek.

Amúgy a tegnapi BA előszó egyfajta nosztalgikust érzést indított el bennem és előkerestem a (tudomásom szerint) legelső hozzászólásomat, ami több, mint 5 éve született. Nézzétek el nekem, nem vág nagyon a témába, de bemásolom ide egy részét:


"Előszöris üdvözletem küldöm mindenkinek, mivel új fórumozó vagyok. Nagyon jó, hogy van egy hely, ahol az ember nyugodtan beszélhet képregényekről anélkül, hogy totál idiótának néznék. "


 :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4302 Dátum: 2014. Szeptember 24., 14:11:16 »
Ha jól belegondolunk, akkor a Titáni Trió volt az első olyan csapat, mint később a Mennydörgők. Az mindenesetre biztos, hogy elég könnyű átverni őket, még hiányzik a bűnüldöző rutin a hármasból. Fel sem tűnt nekik, hogy a Szabdaló csak úgy rohangált a nyílt utcán egy borotvaéles öltözetben? Ami Szabdalót illeti ő is a sor végén állt mikor az észt osztogatták: ahelyett, hogy a ruháját levéve elvegyült volna a tömegben kirobbantott egy verekedést.

A csuklyás alak vajon az Angyalok egyik szövetségese vagy csak a Dinamó haragosa?
Most erre mit mondjak? Nem állítanám, hogy ez a füzet a történet csúcspontja.  ;D
A csuklyás alak hamarosan felfedi magát. Igazából egyik sem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4301 Dátum: 2014. Szeptember 24., 11:50:58 »
BA Vol1 130.

Szegény Bajvívó nagyon szerény temetést kapott.

Ha jól belegondolunk, akkor a Titáni Trió volt az első olyan csapat, mint később a Mennydörgők. Az mindenesetre biztos, hogy elég könnyű átverni őket, még hiányzik a bűnüldöző rutin a hármasból. Fel sem tűnt nekik, hogy a Szabdaló csak úgy rohangált a nyílt utcán egy borotvaéles öltözetben? Ami Szabdalót illeti ő is a sor végén állt mikor az észt osztogatták: ahelyett, hogy a ruháját levéve elvegyült volna a tömegben kirobbantott egy verekedést.

A csuklyás alak vajon az Angyalok egyik szövetségese vagy csak a Dinamó haragosa?

Azért Titán emberék biztos jót röhögtek a páncélban, mikor a két hős egymásnak esett. Érdekes, hogy pont Thor volt az, aki jól ítélte meg a helyzetet, miközben az üzletember Tony a diplomáciával nem törődve nekirontott a hármasnak.

Vízió utolsó mondata pedig nagyon ült. 

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4300 Dátum: 2014. Szeptember 24., 10:37:46 »
Blue S.: Köszönöm a kedves szavakat. Tőled, mint az egyik legrégebbi dokumentált olvasótól ezek sokat jelentenek.

SithLord: Neked is köszönöm. Tőled, mint az egyik legrégebbi, de akkor (lustaságból) nem dokumentált olvasótól ( ;D) is sokat jelentenek.

Nem csak ti, de én, és szerintem mindenki, aki olvasta a történetet, legalább egyszer elgondolkodott rajta, hogy hogyan állt volna Kang szája, ha tényleg Miss Harkness a Madonna  :hehe: :hehe: :hehe:
A Conanos utalás tényleg simán lehetett reklám, ez eszembe sem jutott.
Szegény Bajvívó! Mindig is egy nímand karakternek tartottam, aki ráadásul elég ostoba is. De a végén legalább megrázta magát és hőssé vált.
Kangos-Fátumos történet egy biztosan eszembe jut, valamelyik Infinity minisorozatban, talán a Warban fogtak össze. Meg láthattuk őket együtt, bár igen rövid ideig, az itthon is megjelent Titkos Háború lapjain is.

Remélem, a folytatás is tetszeni fog nektek és mindenkinek!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4299 Dátum: 2014. Szeptember 24., 10:31:44 »
Kanget Fátummal kellene összeengedni a két megalomániás micsoda pusztítást tudna hozni a Földre.Tényleg van ilyen történet ahol ez két szereplő egymással karöltve vagy egymás ellen harcol?

Például a Titkos háború első sorozata, ahol megpróbálják kinyírni egymást.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4298 Dátum: 2014. Szeptember 24., 09:51:17 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 129-t és a óriás méretű Bosszú Angyalai 2.részét,Farek,Gorgiasz,talgaby,Troll! :worship:
Először is gratulálni szeretnék a 10 éves évfordulóhoz!Nagyon nagy köszönet illeti Farekot amiért így kitartott a kezdetektől fogva  és zászlóshajóként kezelte az Angyalok prezentálását.Bevallom én már itt vagyok veletek a kezdetek óta csakúgy ,mint a hasonló oldalak indítása kezdetekor,csak eleinte lusta voltam írogatni a fórumokba.Aztán 2007-ben megtört nálam a jég és elkezdtem köszönetet és vélemény írni az elolvasott képregények után.Mostanra az idő hiány miatt csak Hálózsákot és Chronopolist olvasom,de ez is bőségesen elég,hogy színvonalas és kiváló magyar nyelvű képregényeket olvashassak!  :worship:

Akkor pár szót mondanék a fentebb említett képregényekhez.Szerintem Kang mindig is a legkeményebb ellenfelek között volt az Angyalok életében tekintve a jövőbeli technikai tudását bevetve. Lenyűgöző,ahogy elfogta az Angyalokat.Micsoda megalázó érzés lehetett a Bajvívónak,hogy a fennhéjazó Kang ügyet sem vetett rá.Persze ez is közvetlen de Kang bukásához vezetett.Az égi Madonna kijelölésénél nekem is egyből Agatha Harkness jutott eszembe :badteeth: Rama-Tut segítsége nélkül hőseinknek esélye sem lett volna.Nagyon bírom mikor egy ilyen"gonosz" szereplő megvilágosodik és hősként próbál a továbbiakban cselekedni.Bajvívó örökre kivívta a tiszteletét a többi Angyal előtt az önfeláldozó tette miatt.Bár nem hiszem,hogy eddig is lenézték volna,dacára annak ,hogy a barátnőjével fasírtban voltak.Kanget Fátummal kellene összeengedni a két megalomániás micsoda pusztítást tudna hozni a Földre.Tényleg van ilyen történet ahol ez két szereplő egymással karöltve vagy egymás ellen harcol?
Szóval nagyon tetszett ez a két történet ,várom a folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4297 Dátum: 2014. Szeptember 23., 22:02:46 »
BA Vol1 129.

Először is pár szó a bevezetőhöz: mikor annak idején elindult a projekt nagyon megörültem, hogy az Angyalok olyan volumenű honosítása vette kezdetét, mint például az X-Mené. Tényleg érezni lehetett az említett lelkesedést és valahol éreztem, hogy ez ki fog tartani a jövőben is, és nem csak egy múló fellángolás volt ez Farek részéről. Mikor beíró-hiány miatt szünetelt a projekt, akkor is tudtam, hogy majd folytatódni fog a sorozat, mert a fordító szívügye ennek a csapatnak a kalandjai. Még legalább 10 évet kívánok a további honosításhoz fordítónak és beíróknak egyaránt.

A történet nem vacakol, egyből a csata kellős közepén találjuk magunkat, és meglepetésemre az Angyalok villámgyorsan vereséget szenvednek, csak Bajvívó marad talpon. Vajon mi volt Jarvis célja? Csak nem akarta nyakon önteni Kangot egy csésze teával?

Szerintem Kang egész idő alatt imádkozott, hogy a három nő közül csak nehogy Agatha Harkness legyen kijelölve égi Madonnának.  :lol:

A folytatásban még csak fokozódik a tempó. A vámpír, Rama-Tut felbukkanása, egyik fordulat a másik után. Érdekes volt, hogy megemlítették Howard hősének - Conanak - a harcát a vérszívó ellen. (Talán ez volt a reklám helye?)

A Giant Size 2-ben pedig Kull királyra volt utalás.
Az első részben sokszor említik, hogy a Bajvívó az ideg összeroppanás szélén áll, nos szerintem a másodikban az Kangra is igaz.
A robotjai sorra vereséget szenvednek, majd találkozik idősebb önmagával, aki a főszerepet játssza a terve meghiúsításában.

Szegény Bajvívó igazi hős szerelmes balekként halt meg, de ez nem kisebbíti az érdemeit. Érdekes lesz olvasni a további történeteket, hogy mennyire rázza meg a csapattársait a halála.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4296 Dátum: 2014. Szeptember 23., 21:39:30 »
Óriási tisztelettel köszönöm az elmúlt 10 évet.
Sok-sok kitartást kívánok az elkövetkező évek Bosszú Angyalai képregényeihez.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4295 Dátum: 2014. Szeptember 23., 14:10:40 »
Komoly ellenállást tanusítottak az angyalok a 3 makrobot ellen..  :headscratch: :headscratch:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4294 Dátum: 2014. Szeptember 23., 13:41:35 »
Már 10 éve lenne?

A konkrét füzet kapcsán meg nem semmi, hogy az egyik robot egy téglával vágja fejen Skarlát Boszorkányékat!  Még egy parasztlengős is elment volna. :lol:
Bizony, már 10 éve. Hej, régi szép idők. Az emberek (én is) még használtak utcai nyilvános telefonokat, sehol nem volt a 3D mozi, és talgaby éppen kiköpte a cumit!  ;D
Remélem, a folytatás is tetszeni fog. Ami ma délután érkezik. és szombatig naponta kettő.

A tégla használattal meg mi bajod? Klasszikus történet, klasszikus fegyverekkel. Akkor még nem kellett mindent pusztító dezintegráló sugár, elég volt egy jó kis tarkón verés :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4293 Dátum: 2014. Szeptember 23., 13:31:43 »
Csatlakozom az előttem hozzászólóhoz.
Nekem is tetszett a bevezető. Nem semmi, hogy mi mindenféle Bosszú Angyalai képregények kerültek ki a HZs-ra(igaz, ezt már hangsúlyoztam).
És az is érdekes, hogy mennyi tagok közreműködtek beíróként. Szép közös projekt.
A fejléc is tetszik. Látom, hogy összesen hétféle van.
Meg az évkép is jó, amelyben rá van írva az évszám(2004-2014).
Nem is gondoltam, hogy ilyen is látni fogok. Hogy oly sok éve van BA képregény itt a HálóZsákon. Mivel én csak 2008-2009. környékén találtam erre az oldalra.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4292 Dátum: 2014. Szeptember 23., 11:56:50 »
Köszi a legújabb számot! Már 10 éve lenne?
Különösen tetszett az a bevezető az elején, Farek! Aranyos kis visszaemlékezés, amiből jobban megismerhetjük, hogy hogyan is kezdődött ez a tevékenység egy tag szempontjából.
Anno én az egyetemen, Miskolcon találtam rá az oldalra a "képregények-online", vagy valami hasonló szókapcsolat keresése folytán.  :)
Az egyik első képregény, amit elolvastam, egy Jason füzet volt. Ez kb 2005-ben lehetett. Rengeteg kellemes percet szerzett nekem az oldal és remélem, hogy még nagyon sokáig fogtok magatokban erőt érezni a folytatáshoz!  :worship:

A konkrét füzet kapcsán meg nem semmi, hogy az egyik robot egy téglával vágja fejen Skarlát Boszorkányékat!  Még egy parasztlengős is elment volna. :lol:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4291 Dátum: 2014. Szeptember 19., 22:15:48 »
Természetesen még így is el fogom olvasni( az egészet), mert azért eléggé más élményt nyújt a drága anyanyelvünkön való olvasás, mint az angol. :D
Helyes.  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető uhrindam

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4290 Dátum: 2014. Szeptember 19., 21:44:40 »
A The Fix is On storyval térnek vissza az eredeti angyalok, vagy esetleg egy kicsit későbbivel? :) Azért kérdezem, mert én ezt elolvastam angolul, és nagyon lapos történet volt(szerintem).
Akkor sajnos el kell, hogy keserítselek egy kicsit, mert azzal. Nem akarok most már igazán kihagyni semmit. De ha a történet nem tetszik, akkor azért majd az ajánlókat olvasd el, ott kicsit elszállt az agyam. :)

Annyira nem rossz az, csak valóban nem olyan kiemelkedő, mint az előtte vagy utána lévők. De azért ez senki kedvét ne vegye el az olvasástól!!!  ;)

Természetesen még így is el fogom olvasni( az egészet), mert azért eléggé más élményt nyújt a drága anyanyelvünkön való olvasás, mint az angol. :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4289 Dátum: 2014. Szeptember 19., 21:23:08 »
A The Fix is On storyval térnek vissza az eredeti angyalok, vagy esetleg egy kicsit későbbivel? :) Azért kérdezem, mert én ezt elolvastam angolul, és nagyon lapos történet volt(szerintem).
Akkor sajnos el kell, hogy keserítselek egy kicsit, mert azzal. Nem akarok most már igazán kihagyni semmit. De ha a történet nem tetszik, akkor azért majd az ajánlókat olvasd el, ott kicsit elszállt az agyam. :)

Annyira nem rossz az, csak valóban nem olyan kiemelkedő, mint az előtte vagy utána lévők. De azért ez senki kedvét ne vegye el az olvasástól!!!  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető uhrindam

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4288 Dátum: 2014. Szeptember 19., 20:47:32 »
Szívesen! Remélem, tetszett ez a kis kitérő, amíg az Angyalok megharcolták a maguk harcát Olümposzon. Ahogy a hírben is írtam, a következő hónaptól visszatérnek :)

A The Fix is On storyval térnek vissza az eredeti angyalok, vagy esetleg egy kicsit későbbivel? :) Azért kérdezem, mert én ezt elolvastam angolul, és nagyon lapos történet volt(szerintem).

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4287 Dátum: 2014. Szeptember 17., 09:38:23 »
Na persze,az Amerika Kapitányos történetben magától érthetően túlél a fiú egy ilyen támadást.Szerintem ütősebb lett volna a sztori,ha a kis szemtanú nem éli túl... :badteeth:
Igen, ez nekem is szemet szúrt, de akkor nyilván nem tudták volna elmondani azt, amit szerettek volna.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4286 Dátum: 2014. Szeptember 17., 07:16:02 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyala vagyok 5.részét,Farek,Peter P. ! :worship: :worship:
Na persze,az Amerika Kapitányos történetben magától érthetően túlél a fiú egy ilyen támadást.Szerintem ütősebb lett volna a sztori,ha a kis szemtanú nem éli túl... :badteeth:
A Hangya elbeszélésében nem értettem,hogy lehet ilyen naiv,hogy azt hitte észrevétlen maradhat ennyi kiváló érzékszervvel megáldott Angyal között? :hehe:
Thor és az ő isteni jelenése. :cool:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4285 Dátum: 2014. Szeptember 16., 09:41:51 »
Hangya sztorija tetszett, bár tényleg kicsit megalázó volt szegénynek, sajnáltam.  :rolleyes:
A Kapitány története érthető okoból annyira nem nyűgözött le.
Thor pedig jó, mint mindig.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4284 Dátum: 2014. Szeptember 16., 09:33:51 »
Szívesen! Remélem, tetszett ez a kis kitérő, amíg az Angyalok megharcolták a maguk harcát Olümposzon. Ahogy a hírben is írtam, a következő hónaptól visszatérnek :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4283 Dátum: 2014. Szeptember 16., 09:25:40 »
A BA vagyok 05.

Amerika Kapitány: a történet elég kiszámítható, de nem ez volt a lényeg, hanem a mögötte rejtőző mondanivaló. A rajzok is tetszettek. Azért a srác valamilyen sérülést bekaphatott volna, elvégre egy robbanás szele dobta hátrébb. Bár volt szegénynek elég egyéb  baja.

Hangya: ebben a sztoriban Higanyszál kiselőadása volt a legjobb. Ahogy felvázolja Hangyának, hogy mennyien észlelhették az egyszerre mulatságos és megalázó egyben.

Ifjú Angyalok: heh, a jó öreg villámisten. Egyszerre tréfál, de egyúttal tanít is.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4282 Dátum: 2014. Szeptember 10., 09:21:36 »
Azért az hihetetlen,hogy egy beteg elmén múlt a hőseink diadala. :badteeth:
Látod, milyen jó a bolond a háznál?  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"