Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567435 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4281 Dátum: 2014. Szeptember 10., 09:12:49 »
Üdv! Köszi a  nyugati part Bosszú Angyalai v2 24.részét,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
Azért az hihetetlen,hogy egy beteg elmén múlt a hőseink diadala. :badteeth: Vasember és Energikon összetűzését megnéztem volna,de hála az írók akaratának valószínűleg kiírják Energikont a sorozatból és ezzel megoldják a kettejük problémáját.Kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4280 Dátum: 2014. Szeptember 09., 13:09:40 »
South Park után szabadon: ma is tanultál valamit.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4279 Dátum: 2014. Szeptember 09., 12:46:08 »
A fene se gondolta, hogy van egy ilyen figura. :lol:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4278 Dátum: 2014. Szeptember 09., 11:20:46 »
Ejnye, talgaby, amikor úgy szólsz hozzá, hogy nem nézel utána...  :D
http://www.comicvine.com/cactus/4005-15355/
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4277 Dátum: 2014. Szeptember 09., 10:38:09 »
Kaktusz? Mintha már mondtam volna Fareknek párszor, hogy Szabra (vagy Szábra): bennszülött izraeli zsidó.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4276 Dátum: 2014. Szeptember 09., 09:45:55 »
Jót nevettem, amikor a Kaktusz-nevű alak feltűnt. Következő képen Holdlovag ledöbbenve: "Kaktusz?"  :ugral: Szóval ez inkább valami (nem is annyira) rejtett irónia az alkotók részéről.  :lol:
A következő számban Förtelem? Már nagyon várom, köszi Farek.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4275 Dátum: 2014. Szeptember 08., 11:49:54 »
Farek mester, tervezed a különszámot is?
Mármint, amit most következik? Hogyne! Hiszen anélkül nem teljes a sorozat :) Ráadásul a következő részben van rá utalás is.

Örülök, hogy tetszett a lezárás is. Szerintem ez a történet minden hibája ellenére összességében egy jól sikerült történet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4274 Dátum: 2014. Szeptember 08., 11:43:57 »
NYPBA Vol2 024.:

Végre elérkezett a leszámolás ideje!
Dominus nagyon kellemetlen ellenfél volt a csapatnak, de Holdlovag megmentette a helyzetet és ezzel talán a Földet is. Sólyomszem helyében Energikont lecserélném Marc Spectorra. Neki a jelmeze is menőbb.  :)

Az ötlet, hogy a rejtett fajt leigázta a saját technikájuk hatalmas, valamint a Holdlovag okozta "syntax error" őrület is. A Luciferes X-Men történetet nem olvastam, ezért a visszatekintést örömmel fogadtam.

Kicsit utána néztem és ez volt Dominus utolsó szereplése, valószínűleg a tébolyult gépet valakik megsemmisítették az űrben. A csicskása viszont még sokszor feltűnt.

Farek mester, tervezed a különszámot is?

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4273 Dátum: 2014. Szeptember 02., 09:14:42 »
Nem semmi, hogy mostanában milyen sok Bosszú Angyalai képregények vannak, amikhez volt szerencsém elolvasni.
Nem ígérem, hogy ez mindig így marad, de azért igyekszem.

SithLord: Szerintem is jók voltak. Régóta terveztem már őket, és végre egy jó alapanyaggal megvalósulhattak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4272 Dátum: 2014. Szeptember 02., 09:03:46 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 7. évszámot,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Ahhoz képest micsoda pusztítást csinált Thor,Vasember Thanosnak elég simán megúszták.Csak sírt egyet és bunyó helyett elteleportált. :hehe:
Köszi a Marvel kettő-az-egyben 2.részét is.
De aztán látom,hogy itt már Thanos elkapta az egész brigádot.Pókember pedig jött,látott,győzött  :cool:
Nagyon rendben volt mindkettő történet!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4271 Dátum: 2014. Augusztus 31., 21:20:06 »
A Bosszú Angyalai 7. különszám és Marvel kettő-az-egyben 2. különszám: Tetszett ez a két részes történet. A második része elég érdekes lépés volt. Mivel az elején Pókemberről és a Lényről szólt, és persze nekik volt fontos szerepük ehhez.(És érdekes, két olyan szereplő, akik Bosszúangyalok is lettek, persze évekkel később.)

A Bosszú Angyala vagyok: tetszett az újabb részek, amik mostanában sorra kerültek. Érdekes volt a különböző különálló rövid történetek. Persze tudom, hogy nem minden különálló. Pl. a Jogbajnok és Tűzcsillag egy folytatásos történet.

NYPBA 24.: Tetszett, hogy ez a több részes történet, ami lassan a befejezéshez közeledik. Seregélyről nem is gondoltam, hogy ezt fogja tenni a Fantomlovassal. És persze a többiek még nem is tudnak róla.

Marvel Kalandok BA: Jók voltak ezek is. Bár a Rozsomák és Kardfogú csata közben látszott, hogy komolyabb volt minden. A mondat és a jelenet is. De ez már más kérdés.
A Különszám meg szintén jó volt. Bár ebben is fura volt, hogy Kang mit akart megváltoztatni. És hogy Atlasz Ügynökök is léteztek a régi időkben. A két klasszikus történet is tetszett(Namora és Vénusz).
Nem semmi, hogy mostanában milyen sok Bosszú Angyalai képregények vannak, amikhez volt szerencsém elolvasni.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4270 Dátum: 2014. Augusztus 31., 11:01:27 »
Blue S: Igen, szerencsére sikerült egy nagyon jó minőségű szkennt találni. Én is örültem, mert már régóta tervezgettem ezt a honosítást. Így a szülinapom egy jó apropót adott ennek.

Az, hogy Kapi Berlin elestére emlékezik, lehet, hogy tényleg egy No-Prize-t ért volna, ha annak idején észreveszed :)


Örülök, hogy tetszett az olvasóknak a történet. Majd igyekszem még ilyen finomságokat néha becsempészni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4269 Dátum: 2014. Augusztus 29., 21:34:41 »
Jó volt a két Thanos sztori, én is rég óta vártam magyarul.  :)

Nem elérhető uhrindam

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4268 Dátum: 2014. Augusztus 29., 18:45:37 »
Nagyon szívesen. Remélem, a folytatás is tetszett.

Igen, igen, az is nagyon tetszett, köszönet a fordításért, és utólag is boldog születésnapot! :D :D

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4267 Dátum: 2014. Augusztus 29., 09:23:38 »
BA Vol1 Annual 1977

Nagyon jó minőségű a szkennelt anyag, csak ámultam, hogy milyen szépek a színek. Szerintem a rajzok meghaladják a kor színvonalát, igazán kitettek magukért a Marvelnél. A panelek elrendezése is tetszetős.

Az ékkövek már itt is bajt okoznak. Thanos kétségkívül egy őrült zseni. Remek terveket sző, de mindezt egy agyament cél érdekében. Rá tényleg igaz, hogy a szerelem elvette a józan eszét.

A történet felépítése egyszerű, de igazi klasszikus. Szinte faltam az oldalakat, képtelen voltam abbahagyni az olvasást. Fáradt voltam tegnap este, de elhatároztam, hogy addig nem fekszem le, amíg el nem olvasom a 2 történetet. Megérte!  :D

Thanos seregében felfedeztem egy skrull zsoldost is. Azt hittem őt majd CSodakapitány fogja lecsapni, de nem mutatták külön.  :hehe:
Ami még feltűnt, hogy Vasember beszólt Kapinak. Ilyenre azért nem akadhatott sok példa.

Marvel 2 az egyben Annual 1977

Érdekes, hogy régen a Lény milyen népszerű volt. A 2 az egyben tulajdonképpen az ő sorozata, csak mindig kapott maga mellé egy hőst. A sorozat is elég sikeres lehetett akkoriban, elvégre 100 számot élt meg, és volt neki saját füzete is. Később mintha veszített volna az imádott  kék szemű a bájából, ahogy ő fogalmazná.

A történet folytatása nagyon ötletesen van felvezetve, Pókember rémálmát olvasva gyorsan lepörög a kis emlékeztető. Most derül csak ki, hogy igazi kozmikus játszmába csöppentek hőseink. Pókember végső megoldása emlékeztet a Pókember első különszámra, mikor a kígyóemberek ellen harcolva, már egy rakás ellenfél alól kigolyózza az Oltalmazókat fogva tartó kristályt.

Kapit a végeredmény Berlin elestének napjára emlékezteti? Ott volt ő akkor? Nem a háború vége előtt esett a jeges vízbe?

Mikor a történet játszódik az Angyalok még nem lehetnek kapcsolatban Xandarral. Különben tuti, hogy bezárták volna a csillagközi bűnözőket. Hm, ezek szerint, ha a Roncsbrigád egy idegen bolygón randalírozna és levernék őket, akkor őket is elnegednék? Nem hiszem.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4266 Dátum: 2014. Augusztus 28., 20:42:26 »
Jó volt ez a Thanos Nap! Köszönet érte!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4265 Dátum: 2014. Augusztus 28., 15:43:55 »
Nagyon szívesen. Remélem, a folytatás is tetszett.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető uhrindam

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 12
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4264 Dátum: 2014. Augusztus 28., 13:08:00 »
Az Avenges 7. évszámával már régóta szemeztem, köszönöm a honosítást!  :D

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4263 Dátum: 2014. Augusztus 26., 14:50:20 »
El is olvastam, nagyon-nagyon tetszik. Sok megoldás tényleg nagyon logikus, pl Hulk kinyírása egészen kézenfekvő. Na ő pont ennyi vizet zavarna a valóságban. A Kapi halála talán túl egyszerű is, sajnos az eddigiek alapján vszínű több kéne, hogy kinyírják, nem egy fejfordítás. Na jó, ezzel az erővel Fátumot se lehetne megölni egy fejére helyezett CD lemezzel.  :D
De nagyon sokszor tényleg életszerű (Pókember, Venom, Hulk, X-ek) és kegyetlen. Szóval köszi, hogy ajánlottátok!
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4262 Dátum: 2014. Augusztus 26., 14:18:30 »
De, az volt Micho első honosítása.
És talgaby egyik személyes nagy kedvence  :lol:

Blue S.: Igyekszem erőt venni magamon, és amikor majd elérünk odáig, akkor nem kihagyni. De nehéz lesz. :) Mondjuk, még jó messzire van.

Hogy a Póknő és Ms. Marvel rajza miért lett ilyen, dunsztom sincs. Valószínűleg, csak ilyen stílusú rajzoló ért rá :D De talán csak változatosságot akartak vinni bele. Vagy érzékeltetni akarták a könnyed hangulatot. Szokatlan volt, de számomra azért nem élvezhetetlen.

Még egy rész van hátra ebből a miniből, szeptemberben, aztán visszatérünk a keleti fővonalhoz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4261 Dátum: 2014. Augusztus 26., 14:04:24 »
...egy lapos Darázs-Kapitány epizód...
Valószínűleg a 340-es részről beszélsz :D :D
Az egyik legrosszabb, leglaposabb töltelék történet. Komolyan gondolkodom rajta, hogy átugorjam, mikor odaérünk.

Szerintem ne ugorjunk. Ne legyél már Semic.  ;D

A BA vagyok 04.

Lény: ez a történet olyan hosszú volt, hogy már azt hittem a többire csak 1 oldal jut. Tetszett, hogy milyen kétségbeesetten kérdezgették Bent a hogyan továbbról.

Tűzcsillag és Jogbajnok: szerintem a legjobb rész a füzetben. Főleg a vége volt igazán drámai, de az is nagyon életszagú volt, ahogy a fiatalabb hősök próbáltak minél többet megtudni a kapcsolatuk jövőjéről. Ki ne akarna kihasználni egy ilyen lehetőséget? Bár én a lottószámokat kérdezném.  :lol: A megoldás, ahogy Loki tervét romba döntik pedig bármilyen kézenfekvőnek tűnik, de akkor is zseniális húzás.

Póknő és Ms Marvel: valahogy nem értettem miért olyanok a rajzok, amilyenek. OK. a történet a nosztalgiázásról szól, de régen sem ez a stílus volt a fő jellemzője a képregényeknek.

Vasember és Termet: igazi Marvel-mini. Jót derültem rajta.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4260 Dátum: 2014. Augusztus 26., 13:51:05 »
De, az volt Micho első honosítása. Belepakoltuk valamelyik ünnepi kiadványba, talán a 10. évfordulósba.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4259 Dátum: 2014. Augusztus 26., 13:36:46 »
Az itt nincs honosítva, ugye? Állítólag nagy siker volt kint, még nem olvastam.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4258 Dátum: 2014. Augusztus 26., 12:16:20 »
Pontosan! A Megtortlő kiirtja a Marvel Univerzumot-ban ez legalább hihető és logikus volt számomra.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4257 Dátum: 2014. Augusztus 26., 11:39:04 »
Zeusz villámaira, csapj bele android!  :cool: Na de tényleg, az első alkalommal leszedné egy mesterlövés és elbúcsúzhatunk Hulktól.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4256 Dátum: 2014. Augusztus 26., 10:32:33 »
Keblemre, turkia! Te vagy az én emberem!  ;D Végre egy hasonlóan gondolkodó ember.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4255 Dátum: 2014. Augusztus 26., 10:05:10 »
Így van, fejlövés. Ha ez annyira felfrissített vonal, kb így oldanák meg az emerikai katonák.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4254 Dátum: 2014. Augusztus 26., 10:00:41 »
Az Ultimates 1-2 még elég jó. Bár nekem ott van vele bajom, hogy az elkábított Bannert nem fejbelövik, hanem kiviszik a semmi közepére, hogy majd felrobbantsák...  :dry: Ugyan már.

És néha kellenek a nem annyira tempós, nem csak zúzásról szóló részek is, nem árt, ha az ember néha szusszan egy kicsit két világmegváltó kaland előtt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4253 Dátum: 2014. Augusztus 26., 09:28:56 »
Nos, szerintem mindenki jobban fogadja az Erő Hercegének egy újabb kalandját, mint Pymné évődését csillagdíszes hősünkkel.  :lol: Ami még nagyon nem jön be, az az Ultimate. Mindenki újragondolva, néger Nick Fury, "hihetőbbé varázsolt" szereplők, ezer változtatás, stb... ha valaki meghajlítja az acéloszlopot, kb. mindegy, hogy milyen politikai korrektséggel, meg maszlaggal tálaljuk, úgysem lesz hihető. :cool:  Bár néha a lapos sztorikat is érdeklődéssel olvastam, pl Pókember, vagy Vasember egy-egy magánéleti mozzanata néha (!) egész érdekes.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4252 Dátum: 2014. Augusztus 26., 09:15:41 »
...egy lapos Darázs-Kapitány epizód...
Valószínűleg a 340-es részről beszélsz :D :D
Az egyik legrosszabb, leglaposabb töltelék történet. Komolyan gondolkodom rajta, hogy átugorjam, mikor odaérünk.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"