Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569776 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4191 Dátum: 2014. Június 30., 15:25:19 »
Azért ez az időutazás még nem olyan komoly. Különben is, a mai fiataloknak szerintem egy kicsit már magasabb az ingerküszöbük, mint nekünk.

Régen volt egy hasonló sorozat az M1-en, abban is egy fickó szerepelt, aki a vízben-víztől erősebb lett. Eléggé fantasztikus kalandjai voltak. Farek, esetleg Te, mint hozzám hasonló öreg harcos, nem emlékszel a címére?
Ha jól emlékszem, Ember az Atlantiszról volt a címe és Patrick Duffy, még a Dallas előtti időszakból volt a főszereplő. És most a lelkem megnyugtatására utána néztem. Jól emlékeztem.

A beírásra most csak 4 csillagot adtam, kicsit sok volt az elírás.
:-[ :o  Bocsi. Ha esetleg felsorolod őket, akkor kijavítom és a javított verzióval frissítem a kint lévőt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4190 Dátum: 2014. Június 30., 15:19:40 »
BA MK Különszám:

bár a borítóra a "Minden korosztálynak" felirat van írva, azért ez az időutazós téma elég meredek lehetett az ifjúságnak. Sebaj, legalább hozzá edződnek a későbbi felnőttesebb sorozatokhoz.

Érdekes volt a 2 ősrégi történet, főleg Namor kalandja. Itt még igencsak fiatal lehetett, hiszen egy normál emberi ütéstől kifeküdt. Igaz,  miután fellocsolták, mint egy padlót fogott kocsmai bunyóst, már ismét harcra készen a bűnözők nyomába eredet. Régen volt egy hasonló sorozat az M1-en, abban is egy fickó szerepelt, aki a vízben-víztől erősebb lett. Eléggé fantasztikus kalandjai voltak. Farek, esetleg Te, mint hozzám hasonló öreg harcos, nem emlékszel a címére?

A Vénusz viszont egy kicsit unalmas lett a végére, pedig nem is volt hosszú történet. Ok., ez csak a bevezető szám volt, de nem sok ösztönzést éreznék, hogy megvegyem a második részt.

A beírásra most csak 4 csillagot adtam, kicsit sok volt az elírás.

Köszönet a honosításért!  :worship: 

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4189 Dátum: 2014. Június 17., 22:17:53 »
talgaby pozitív 10 percét olvashatták, kedves olvasóink...  :lol: ;D

De ja, zanzásítva tényleg ilyen.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4188 Dátum: 2014. Június 17., 22:14:06 »
Az Ultimates első 25 számát azzal tölti, hogy állandóan sír, hogy ő milyen szerencsétlen és totál meg fog halni, majd a családja halálától valahogyan szupererőre tesz szert, mert a letépett nagyujjkörmével átüt egy golyóálló páncélt és kikerül tíz centiről hat automata gépfegyvert. Majd utána napi 24 órában sír, hogy meghalt a családja és meg akar halni, miközben mindenkit ki akar nyírni maga körül, mert ő tragikus.
Amúgy az Ultimate-nemzedék egyik kedvenc figurája. Egy újabb ok arra, amiért érdemes kerülni az Ultimate-et és a hardcore rajongóit.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4187 Dátum: 2014. Június 17., 21:52:09 »
Sólyomszem megvalósítása a filmben - bár tetszett - jócskán elütött ettől a klasszikus alaktól. Mondjuk nem mondhatnám, hogy egy mindenki számára szimpatikus karaktert vesztettünk. az Ultimatesben milyen?

Ja, Sólyomszem nem kispályásan nyomja. Képes bárkivel vitába szállni és alkuba bonyolódni. De ezt megcsodálhatjuk még idén ismét. Szerintem lehet, hogy még Mephistóval is előnyös üzletet tudna kötni  :brow:
Szerintem a méretváltó gáz mellett feltalálta az Ultimate Pheromon spray-t is, csak nem verte nagydobra.   :lol:
Lehet!  :lol: ;D Ja, nem semmi, hogy milyen csajokat rángat be az ágyába. De azért hidd el, Espirita nem egy könnyen kapható, könnyűvérű nő! Majd meglátod ;)
Apropó, Pym Roverje miért mondja azt, hogy kapjanak el pár jófiút? Miért nem rosszfiút?
Ööö... lehet, hogy ezt elszúrtam?  :badteeth:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4186 Dátum: 2014. Június 17., 08:09:01 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 21.részét,Farek,Peter P.!!! :worship: :worship:
Végre,hogy Seregélyből elszállt a "dzsina" hatása.Kíváncsi leszek a megtorló akciójára!  :hehe:
Hanknek,hogy virult a feje mikor megtudta,hogy Bonita nem apáca... :badteeth:
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4185 Dátum: 2014. Június 16., 12:02:11 »
Ja, Sólyomszem nem kispályásan nyomja. Képes bárkivel vitába szállni és alkuba bonyolódni. De ezt megcsodálhatjuk még idén ismét. Szerintem lehet, hogy még Mephistóval is előnyös üzletet tudna kötni  :brow:
Szerintem a méretváltó gáz mellett feltalálta az Ultimate Pheromon spray-t is, csak nem verte nagydobra.   :lol:
Lehet!  :lol: ;D Ja, nem semmi, hogy milyen csajokat rángat be az ágyába. De azért hidd el, Espirita nem egy könnyen kapható, könnyűvérű nő! Majd meglátod ;)
Apropó, Pym Roverje miért mondja azt, hogy kapjanak el pár jófiút? Miért nem rosszfiút?
Ööö... lehet, hogy ezt elszúrtam?  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4184 Dátum: 2014. Június 16., 11:34:48 »
NYPBA Vol2 21.

Sólyomszem nem kis hidegvérről tett tanúbizonyságot, mikor alkudozni kezdett egy Istennel. Akinek szintén megvannak a maga a határai, és ez tetszett talán a legjobban ebben a füzetben. Valamint Seregély tudatának visszatérése is ügyes húzás volt Párbajhőstől. A következő számban kinéz pár leszámolás.

Szerintem Hank Pym az egyik legalatomosabb szoknyapecér az egész Univerzemban!
Nyomja az önsajnáltató szövegét, majd szépen magába bolondítja az Angyalok női tagságának a felét, hogy aztán direkt elüldözze őket miután rájuk unt. Persze, mindezt a nagyközönség előtt oly módon, hogy ő tünjön fel a sajnálható-bűnbánó pasi szerepében, amely még több ártalmatlan, szende szűz (na jó, ez talán túlzás) szupererejű hölgyet vonz a hálójába. Darázs, Tigra,  Espirita, a Titkos Invázió alatt egy skrull ügynök, gyakorlatilag minden, ami mozog veszélyben van. Szerintem a méretváltó gáz mellett feltalálta az Ultimate Pheromon spray-t is, csak nem verte nagydobra.   :lol:

Apropó, Pym Roverje miért mondja azt, hogy kapjanak el pár jófiút? Miért nem rosszfiút?

Köszönet a honosításért!  :worship:


Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4183 Dátum: 2014. Június 14., 14:47:38 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 21.-et!  :worship:

Már nagyon vártam, hogy Holdlovag felbukkanjon!  ;)
Pym nem semmi, rövid idő alatt két nő (Tigra, most pedig Bonita)...  :blink:
(Bár, szerintem ez sem lesz hosszú életű!)  :rolleyes:
Még jó, hogy Seregély férjnél van!  :badteeth:

Örülök, hogy Clint jobban lett!  :rolleyes:
A csapat mondjuk most túl sokat nem szerepelt, hála a sok idővonalnak...
Jó sok vendégszereplő lesz a következő részben!  :brow:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4182 Dátum: 2014. Június 10., 07:27:20 »
Üdv! Köszi a A Bosszú Angyala vagyok 02.részét,Farek,Micho! :worship: :worship:
Nagyon hangulatosak és érzelmekkel teli kis mini történetek voltak.A másodiknak a grafikájától lepetéztem :cool: ez valami brutál szépre sikeredett!!!!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4181 Dátum: 2014. Június 02., 16:34:55 »
Akinek szerintem van legalább 4-5 émcs-je, másképpen nem tudna ennyi feladatot ellátni. Esetleg egy időlassító, mint a Max Payne játékban.
Vagy egy idővisszatekerője (nem tudom a kincstári nevét), mint Hermionénak a Harry Potterben.  :hehe:

De igen, különböző hangulató részekből volt összerakva ez a füzet. Kicsit emlékeztetett a mi BA HZs speciálunk (talán) 1. részére, amit még Michoval követtünk el. Talán pont ezért tetszett is.
Nyilván egy ilyen rövid történeteket (kivéve a folytatásos) közlő füzetben nem lehet túl sok időt szentelni a történet kibontására, de az elsőnél is láthattuk, hogy egy érzelemdús történetet pár oldal alatt is el lehet követni.

Örülök, hogy tetszett, egy hónap múlva, a 282-es Angyalok esedékességekor jön a következő.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4180 Dátum: 2014. Június 02., 11:15:14 »
. Érdekes, hogy az ilyen partikon valaki mindig leköpi Vasembert

Vasfejű köténye is egy kikacsintás volt az "Iron Chef" nevű főzős műsorra, ami nálunk Acélséf (Séfek harca) néven fut ;)

Ezt nem is tudtam!  :D
Köszi!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4179 Dátum: 2014. Június 02., 10:36:20 »
. Érdekes, hogy az ilyen partikon valaki mindig leköpi Vasembert

Vasfejű köténye is egy kikacsintás volt az "Iron Chef" nevű főzős műsorra, ami nálunk Acélséf (Séfek harca) néven fut ;)
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4178 Dátum: 2014. Június 02., 09:44:06 »
A Bosszú Angyala vagyok 02:

Az első történet nagyon komolyra, sőt, szomorúra sikerült.

A második is komor hangulatot vett, mikor Tűzcsillag és Jogbajnok találkoztak. Na, mondtam magamban, ez most ilyen lehangoló lesz végig? Erre beindult az akció! Még volt vissza 2 oldal a részből, kiváncsi voltam, hogy fogják ezt ennyi idő alatt befejezni? Majd pár oldal múlva a lap alján megláttam a folytatjuk feliratot. Nagyon várom a folytatást!

A harmadik sztori tetszett a legjobban. Egy kis kikapcsolódás Jarvisnek is jár. Akinek szerintem van legalább 4-5 émcs-je, másképpen nem tudna ennyi feladatot ellátni. Esetleg egy időlassító, mint a Max Payne játékban.

 A negyedik törtnénet is jó volt, főleg a közös kép. Érdekes, hogy az ilyen partikon valaki mindig leköpi Vasembert. Most Sólyomszem egy dinnyemaggal, Rick legénybúcsúján pedig Kapi az üdítővel. Nem csodálom, hogy Tony a BA bulikon is páncélban van.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4177 Dátum: 2014. Június 01., 22:04:29 »
Igen, az nekem is tetszett. De Jarvis kis története is aranyos volt.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4176 Dátum: 2014. Június 01., 13:31:51 »
Köszönet a BA vagyok 2-ért! Jó volt! Különösen a piteevő verseny.  :badteeth: :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4175 Dátum: 2014. Május 28., 14:31:41 »
Például, mikor Árnyék teleportál embereket, azok néha rosszulléttel küszködnek. A Semices- X-Men 4. számában még Forge is tesz rá utalást.
Az űrutazásnak pedig komoly izomsejtromboló hatása van. Ok. a képregényekben erről nem sokat látni.
Valószínűleg Árnyék máshogy teleportál. Ráadásul itt csak az időben utaztak, térben nem.
Izomsejtromboló hatás. Szuperhősöknél? Ugyan már!  :brow: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4174 Dátum: 2014. Május 28., 14:27:12 »
A teleportálásnak és az űrutazásnak milyen mellékhatására gondolsz?

Például, mikor Árnyék teleportál embereket, azok néha rosszulléttel küszködnek. A Semices- X-Men 4. számában még Forge is tesz rá utalást.
Az űrutazásnak pedig komoly izomsejtromboló hatása van. Ok. a képregényekben erről nem sokat látni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4173 Dátum: 2014. Május 28., 12:01:11 »
A teleportálásnak és az űrutazásnak milyen mellékhatására gondolsz?

Carlotta sorsa meg volt írva, de egy nagyobb jót szolgált a halála (na jó, nagyzolós duma off :D )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4172 Dátum: 2014. Május 23., 11:49:15 »
NYPBA Vol2 20.

Már a 20. számnál tartunk! Persze, amennyire várom mindig ennek a sorozatnak a részeit, mondhatnám azt is, hogy "csak". Végre volt időm elolvasni is.

A történet kezd egyre jobb lenni, tetszik, hogy ennyi szálon fut a cselekmény. Szerintem a Fáraó azért tudta ilyen könnyen legyőzni hőseinket, mert eléggé ki voltak fáradva a sok időutazástól és küzdelmektől. Tényleg, vajon az időugrásnak is vannak olyan mellékhatásai, mint a teleportálásnak vagy az űrutazásnak?

Furcsa volt látni a Fáraót később, amint úgy ült ott, mint akit beszedáltak egy szatyor nyugtatóval.  :lol:

Azt hittem, hogy Carlotta lövése nem halálos és valami csoda folytán megmenekül. Lentebb olvastam, hogy nem derül ki, ki lőtte le? Végülis egy csatában bárki hátba lőhet bárkit. Sajnáltam szegényt, tetszett a tüzes természete, amire viszont végül ráfázott. Ha a kocsiban marad a pap mellett, talán túléli. 

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4171 Dátum: 2014. Május 20., 08:10:02 »
Az persze tényszerű volt,hogy Bonita tekintete elsiklik a bibliából kihulló utalásra.
Igen, ez a vonal így egy kicsit erőltetett, de legyünk elnézőek. Különben máris véget ért volna a történet  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4170 Dátum: 2014. Május 20., 07:51:37 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2-020.részét,Farek,Peter P.! :worship: :worship:
Ez rész már egy fokkal jobban tetszett.Az persze tényszerű volt,hogy Bonita tekintete elsiklik a bibliából kihulló utalásra.Dr Strangenek ,ha egy picit jobb füle van talán meghallhatta volna Clint nyöszörgését :badteeth:
Carlotta jól megkapta hátulról... ehh!
Energikon kitörése már nem lepett meg az előzőkhöz képest.Nagyon elakar innen menni.Elszállt vele a ló.
Rama-Tutnak nem volt nehéz dolga a frissen érkezett csapat maradékkal.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4169 Dátum: 2014. Május 19., 14:16:38 »
Összesen hét, még 4 van hátra, a 24. részben csúcsosodik ki a történet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4168 Dátum: 2014. Május 19., 12:34:49 »
A történet egyre jobb.
 Simont épp hogy megkedveltem erre egy ízig vérig öntelt pöcst csinàlnak belőle. Mégis valahogy jobb ez a széria hisz a karakterek folyamatosan fejlődnek. Az alap Avengers sztorikban többnyire csak össze gyűlnek és reagàlnak az eseményekre a tagok, míg itt mindenki folyamatosan éli az életét a részekben és fejlődik a személye. Így tovább. Hány részes ez a sztori?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4167 Dátum: 2014. Május 18., 18:36:53 »
Nem tudom, hogy voltak-e tervek Carlotta gyilkosát illetően, de igazából nem derül ki a későbbiekben sem.

Lovassal kapcsolatban biztosan úgy gondolják, hogy az árnyékokban rejtegette eddig az asszonyt  :brow:

Rama felkészült rájuk, azért is volt olyan könnyű dolga. Illetve nem is pont rájuk, de... ez majd legyen még a jövő zenéje. Vagy a múlté. A fene sem tudja követni ezt az időutazást  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4166 Dátum: 2014. Május 18., 14:03:23 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 20. - at!  :worship:

Jó sok szálon fut a történet!  :rolleyes:

1. Rendkívül ,,mókás'' ez a párbeszéd Bonita és Hank között...  ;D

2. Nagy poén, hogy meg sem kérdezik a helyiek az Éji Lovas-tól, hogy hol volt (hol bújtatta) eddig a leendő ara...  :badteeth:

3. Carlotta tényleg megkapta... Hátulról... (Nem igazán élvezte!)
Kiderül majd, hogy ki lőtte le? Vagy ez ,,csak'' egy kósza lövés volt?

4. Energikon kezd kicsit visszavenni az arcából, vagy rosszul látom?
Tigra most meglepően értelmes!  :brow:
Clint nagyon ki van készülve...  :(
Rama-Tut elég lazán kiütötte őket a végén...  :-\
Strange felbukkanásán jót mosolyogtam, minő véletlen!  :D

Várós a következő rész!  :ugral:
(Két dolgot várok nagyon: 1. Dominus pofára esését, 2. Teljesen kibővüljön a csapat /hat fősre/!)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4165 Dátum: 2014. Május 17., 16:36:55 »
Valóban, nem hazudtál.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4164 Dátum: 2014. Május 17., 14:01:31 »
Én megmondtam, hogy Carlotta megkapja hátulról. :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4163 Dátum: 2014. Május 12., 00:18:17 »
Igen, gondolom, anno a magyar kiadásnál úgy voltak vele, hogy egy ilyen történet nem jó indítónak, oda akció kell, de azért szerették volna, ha viszonylag hamar megismerjük az alapokat is. Jó választás volt akkor, szerintem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #4162 Dátum: 2014. Május 11., 23:32:33 »
A Bosszú Angyalai v1 280: Jó volt újra elolvasni ezt a történetet, anno ezt egy olyan összefoglalónak szánhatták, még a Marvel Extra 2-dik részébe, mert időrendileg nem illett a képbe! Hogy ne essek ki a "ritmusból" ismét elolvasom a már kint lévő történetet. Köszi a képregényt!