Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568273 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3921 Dátum: 2013. Július 31., 10:25:23 »
Kedves Farek!
Én semmit sem tudok.Minden képregényről annyit ismerek amit ti drága honosítók a  rendelkezésemre hoztok.Plussz ami a régi semices képregényekből ismerhetek.Szóval nekem minden új !!!!  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 31., 11:43:40 írta SithLord »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3920 Dátum: 2013. Július 30., 11:29:34 »
Kíváncsi vagyok,hogy ki az a tag aki így elárulta az Angyalokat.Zemó báró keze tuti benne van... :cool:
Ó, lesz meglepetés, ha nem tudod!  Kell a bizonytalanság :)

A rajzoktól én sem estem hanyatt, de azért elmentek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3919 Dátum: 2013. Július 30., 11:24:32 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai Éves Különszám 15.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Szeretem mikor ilyen esendőknek mutatják be a hősöket.Én kifejezettem örültem,hogy lenyomták az Angyalokat! :hehe: Azért a Szabad Erő nem kispályás csapat.Spirál jelentősen kivette a részét a győzelemben.Póknő hezitálása érthető volt.Kíváncsi vagyok,hogy ki az a tag aki így elárulta az Angyalokat.Zemó báró keze tuti benne van... :cool: A grafika néhol fura volt,főleg a Kapi kiakadó képein.
Várom a folytatást!!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3918 Dátum: 2013. Július 29., 22:36:12 »
Naaaaa! talgaby, csak okosan mert sok a bolond!  ;D
Végül is, eddig még mindig nyertek!  :smileythefinger:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3917 Dátum: 2013. Július 29., 22:23:31 »
Miért, első felbukkanásakor Vadóc egymaga gond nélkül elintézte az egész csapatot. Az Angyaloknál a Föld legnagyobb hősei csak marketingszöveg inkább. :hehe:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3916 Dátum: 2013. Július 29., 22:06:20 »
Tudod, Asys, a szerkesztő és az író az atyaúristen. Ha legyőzték, hát legyőzték őket. Nekem sem tetszett, de ez van.  :-\

Az általad említett karakterek csatlakozása jövőre kezdődik, a fordítások már vagy júliusig megvannak. Az első igazán jó történettel a nyugati parti Angyaloknak. De az még a jövő zenéje...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3915 Dátum: 2013. Július 29., 21:54:31 »
Az, hogy a Szabad Erő legyőzte a Föld legnagyobb hőseit (ráadásul mindkét csapatot egyszerre); kicsit erős volt nekem is...  :dry:
(Még ha velük lett volna Kőfal, Villám és a Vörös Kommandós; de hát akkor is...)
Ráadásul az Angyalok egy része előtt nem volt már ismeretlen Rejtély csapata...
(Bár, az első ütközetük is érdekes volt! Akkor még Raven-ék gonoszak voltak, de szó szerint! Na, nem mintha itt angyalkák lennének!)  :badteeth:

Nagyon várom már azoknak a karaktereknek a csapatba kerülését (West coast), akik nem voltak tagok a keleti parton; tehát echte nyugatiak (lesznek): Tűzmadár, Holdlovag, Carpenter és Élő Villám!  :brow:

Igen, egy Martalóc vs. Szabad Erő csatát én is megnéztem volna...
Érdemes egyébként végigolvasni a Mutáns mészárlás című crossover-t, mármint teljesen!  :nezze:
Egyedül az Új Mutánsos részek gyengébbek kicsit, de a többi nagyon ott van!  :rolleyes:
Van ott Fenegyerek vs. Kardfogú csata, Thor is meglóbálja pörölyét; sőt, a Power gyerekek is feltűnnek!  :rolleyes:
Az X-Faktor is megütközik a Martalócokkal, előtte Rejtélyékkel csatáznak; ott mondja is Sors, hogy jobb lesz, ha nagyon gyorsan lelépnek (a Morlock alagutak közelében!), mert ha maradnak, akkor a biztos halál várja őket...  :badteeth:
Szóval nem kérdés, hogy ott maradtak volna... (Na, ott pl. az öt tagú X-Faktor elég rendesen elveri őket!)
Ezek a részek, képregények Nitro oldalán olvashatóak!  :nezze:

(Már értem, hogy Prizma és Romboló miért nem csapott össze az X-Men-nel!)  :brow:
Árnymacskán, Kolosszuson és Árnyékon kívül súlyosan megsérül még Bestia és Angyal is! Sőt, Angyalt konkrétan Thor menti meg a biztos haláltól!


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3914 Dátum: 2013. Július 29., 15:31:15 »
Kapi monológja tényleg jó volt, de azért meghallgatnám a véleményét a mai napig hiába keresett iraki vegyifegyverekről.  ;)
:lol: :lol: :lol:
Ezzel megcsináltad a napomat!

De tényleg, akinek van kedve, (Asys? ;) ) az megírhatja Kapi képzeletbeli beszédét.

Van abban valami, amit mondasz az összeszokottságról, de azért így is furának éreztem a dolgot. Sebaj, az írók így szerették volna és ezért így is történt.

A kimaradt bubit mielőbb orvosolni fogjuk.  :-[

SZERK.: A kimaradt bubit tartalmazó oldal újra feltöltésre került, most már jó.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 29., 21:45:01 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3913 Dátum: 2013. Július 29., 15:20:05 »
BA Különszám 15.

Nagyon tetszett a történet, főleg Póknő dilemmája. Az látszik, hogy rendesen parázik Rejtélytől. Az Angyalok elég szétszórtak voltak, de kár lenne Sólyomszemre fogni a vereséget. A Szabad Erő egy ngygon kemény csapat, bár a Martalócok legyalulnák őket szerintem. A vereség oka talán abban rejlik, hogy az Angyalok ritkán találják szemben magukat egy ilyen jól összeszokott csapattal. Az ellenfeleik általában ideiglenesen összeállt, csupán érdekszövetségből együttműködő szuperbűnöző bandákból állnak. Itt viszont fegyelem van, Rejtély vezetőszerepét nem kérdőjelezi meg senki. Aki egyedül kilóg, az Póknő, láthattuk is az eredményét. 

Kapi monológja tényleg jó volt, de azért meghallgatnám a véleményét a mai napig hiába keresett iraki vegyifegyverekről.  ;)

Egy észrevétel:
a 12 oldal alján 1 bubi üresen maradt.

Köszönet a honosításért.  :worship:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3912 Dátum: 2013. Július 29., 10:38:42 »
 Én is köszönöm, hogy elolvashattam ezt a sztorit, ami azóta érdekelt, mióta a 2. Pók dokumentációjában olvastam.  Nagyon jó volt, bár nem hibátlan: Az elején a bunyó lehetett volna kissé dinamikusabb, szwsz volt benne egy két Deus ex machina (Darázsnak megárt a hőség? Energikon egyedül kezdi leverni a végén a szabad erőt, aztán egyszer csak abbahagyja, mert, hogy úgysem győzne?)
 Nekem is Sólyomszem viselkedése jött be jobban, Kapi... hát ő Kapissan viselkedett, szokás szerint! :)
Póknő hezitálását szwsz jól írták meg, kivéve, amikor akkor is meghunyászkodott, mikor Rejtély nyíltan megfenyegette (A mutánstól is elég fura volt, hogy az új csapatársával közli, hogy fognak ők még a rossz oldalon állni).
 A rajzok nem voltak rosszak, néha kicsit teátrálisnak éreztem a mimikát, és a gesztusokat mindenkitől. (Valamint a 27. galléria oldalon hogy siokerült Cooper száját ennyire elcseszni?  :huh:
 A honosítás jó lett, várom, hogy le teljen a két hét! :)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3911 Dátum: 2013. Július 28., 22:58:51 »
Szívesen!

Sólyomszem tényleg nem volt egyszerű!  :lol: Nagyon csípem vezetőként.
Gondoltam, hogy téged Kapi kortesbeszéde szíven talál  ;D Biztos nincs amerikai állampolgárságod?  :hehe:

Igen, Julia itt még messze van attól, amire vágyik, de majd... egyszer...
Egyébként én is nagyon kedvelem őt, szerintem érdekesen és jól írták a későbbiekben.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3910 Dátum: 2013. Július 28., 10:45:26 »
Köszönöm az Avengers 15.-ik évszámát!  :worship: :worship:

Jó story, olvastam már angolul; de örülök, hogy most magyarul is megtehetem!  :brow:
(Spirál egyik szövegbuborékja üres maradt!)  :rolleyes:

A két csapat rivalizálása poénos! Sólyomszem, hogy beleéli magát; rosszabb, mint egy hiperaktív gyerek!  :badteeth:
A Szabad Erőből Piro és Lavina a kedvencem! Spirál már nem egyszer megmutatta, hogy milyen erős ellenfél; itt is durván nyomta!  :blink:
Gyrich itt érte el a ,,született szemétládák'' kategóriájának első helyezését!  :dry:
(Na, ezt most értelmesen leírtam...)  ;D
Ami nagyon megfogott: 1. Energikon szívóssága, 2. A Kapi beszéde!  :m-cap: , 3. Az utolsó képkocka és a legendás szavak, a fogadkozás!!!  :ugral:

Carpenter kisasszony itt még csak álmodozik arról, ami nemsokára megtörténik!  :brow:
Szeretem a karakterét, erős (emlékeztek, amikor Creel pofájába dobta a saját acélbogyóját?) és nem utolsó sorban, jó nő!  :wub:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3909 Dátum: 2013. Július 25., 11:07:59 »
Na, igen... ahogy kicsit lejjebb írtam, ott hihetőbben mutatják meg Graviton hatalmát. De hát a boldog nyolcvanas években ez bőven jó volt.  :badteeth:

Igen, Tigra trükkje elég átlátszónak tűnt, de úgy tűnik, egyikük sem dobta meg a mentőjét ellene...  ;D

Megéri várni a folytatást, hidd el ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3908 Dátum: 2013. Július 25., 10:40:27 »
Üdv! Köszi a NYBA vol2 13.részét ,Farek,Micho! :worship: :worship:
Egyszerűen röhej,hogy ez időtájt milyen gyenge Graviton.Bezzeg a Chronopolison...persze végül ott is lenyomták. Tigra igen ügyes és leleményes volt,ahogy kiszabadult Graviton csapdájából.De ,ahogy egymásnak eresztette Fél-Életet és a kozmikus fickót az számomra igaz amatőrizmus volt...és mégis működött :badteeth:
A démonlány és Pym történetére kíváncsi leszek.Na meg a különszámokra is!!!
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3907 Dátum: 2013. Július 16., 17:22:10 »
menyus80: Helyes!  :brow:

Asys: Igen, jó volt az oszd meg és uralkodj, jól működött. Tigra pedig... igazából Greer Nelson alakított nagyot ;) De a következő részekben sokat foglalkoznak vele és a lelki problémájával :) és annak megoldásával. Persze tudjuk, hogy egy megoldás sem végleges (mint a halál a Marvel és a DC képregényekben)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3906 Dátum: 2013. Július 16., 17:06:49 »
Üdv!
Köszi a Bosszú Angyalai 272.részét és a A nyugati part Bosszú Angyalai 13.számát.
Nálam ezek a sorozatok a legfőbb favoritok az oldalon. :)
 :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3905 Dátum: 2013. Július 16., 15:59:24 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 13.-at!  :worship:

Ahogy Graviton szövetségesei egymásnak estek, nagy poén volt...  :badteeth:
Tigra most kétségkívül nagyot alakított, rendkívül cseles és ravasz volt!  :rolleyes:
Pokolian jó nő ez a cica!   :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3904 Dátum: 2013. Július 16., 11:55:56 »
Igen, az a baj az ilyen hatalmas erejű ellenségeknél, hogy igazából az írók nem tudják kihasználni jól az erejüket, nehéz megtalálni az egyensúlyt, és ezért néha nagyon könnyen lenyomják őket. Graviton esetében ez különösen igaz. És erre nagyon jól rávilágít a Chronopolisan nemrég lezárul történet, amiben végre - szerintem - a leghihetőbben kezelték. A motivációit, az erejét, a lehetőségeit, mindent.

Igen, Pymet egy női démon üldözi. Hm, lehet, hogy féldémon gyerekeket akar? :D

A különszámok már a küszöbön vannak, és vadul dörömbölnek az ajtón.
Terveim szerint az első kettőt mindkét sorozatból nyilvánvalóan leadjuk, utána viszont, amikor elkezdődnek ezek a nagy cross-over események, szerintem kihagyjuk őket, mert elég szerteágazók és nem túl jók, valamint egy részüket nem is ismerem. Egy-két kivétel lesz csak, mint pl. a Kang polgártárs, de az még messze-messze van innen.

Ja, és szívesen! ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3903 Dátum: 2013. Július 16., 11:40:48 »
NYBA Vol2 13.

Graviton ismét legyőzetett!
Érdekes lenne egyszer összeszámolni, hogy hányszor verték már el ezt a hatalmas erejű szuperbűnözőt, mennyi tervét döntötték kudarcba a hősök? Ha csak a magyarul honosított képregényeket nézzük, már akkor is elég nagy szám jönne ki. Bár most nem sikerült lecsukni és még 1 nagyobb pofont sem kapott, de megint nem jött össze a terve.
A Pym-szál kezd egyre érdekesebb lenni. Az egy női démon, aki üldözi?

Ha jól értelmeztem a füzet végén tett utalásokat, a HZS-n jönnek majd a különszámok is, ami nagy örömmel tölt el előre is.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3902 Dátum: 2013. Július 14., 23:43:58 »
Ebben a kérdésben Asysnak van igaza, Darázs ereje - valami rejtélyes oknál és szerkesztői döntésnél fogva - emberfeletti szintre nő kisebb méretben, Pymmel ellentétben.

A repülése pedig emberi méretben nem működik, de pont egy nem sokkal ezelőtti részben, Fekete Lovag kísérletei során derült ki, hogy majdnem a teljes méretében (talán mínusz 30 centi körül) még tud repülni.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3901 Dátum: 2013. Július 10., 22:40:41 »
Volt egy rész, ahol összement és meghajlított puszta kézzel egy (elég vastag) acélrudat...  :dry:
(Persze, az lenne a logikus, amit Talgaby mond, mert Pym-nél is így ,,működik''; minél nagyobb, annál erősebb!)

Mindenesetre nem gyenge karakter...
A Titkos Háborúban azért rendesen megszívatta az X-eket!
Az Ostrom-ban meg persze segítséggel, de kiüti Titániát és a Szivacsember-t!  :blink:



Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3900 Dátum: 2013. Július 10., 20:32:19 »
Nem, a fizikai ereje maximum a valós méretével egyezik meg, és ebben az időben az… nem igazán volt kiemelkedő. (Mondjuk később sem.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3899 Dátum: 2013. Július 10., 19:50:37 »
Nem úgy van, hogy minél kisebb Janet, annál erősebb (mármint fizikailag)?
Meg ha jól tudom, repülni sem tud ,,emberi'' méretben most még...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3898 Dátum: 2013. Július 10., 09:02:33 »
Valószínűleg úgy gondolja, hogy az esetlegesen gyengébb energiacsapásokat ellensúlyozza a kisebb méretből fakadó gyorsaság és mozgékonyság.
Herkules... nos, igen, vele még lesz gond.
Namor valóban nagyon meggyőző volt most Attuma ellen, de nyilván fűtötte a szerelme megmentésére irányuló vágya. Meg, ugye, írója válogatja...

És jövő hónapban folytatódik az Ostrom a már magyarul is megjelent történetek újra kiadásával. De előtte még...  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3897 Dátum: 2013. Július 10., 08:15:54 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai 272.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Nem értem,ha Darázs ennyire hatékony az emberi alakjában ,miért nem ezt a formáját részesíti előnyben?Szerintem sokkal erősebbek az energia csapásai emberi formában,mint rovarméretben.Vagy tévednék?Herkules elnyomott zsörtölései hamarosan előretörnek  :lol: .. egy jó beszólás után.. :badteeth:
Attuma igazából nem sokat mutatott magából.Szerintem Namor fél kézzel elintézte volna,csakhát ő a megválasztott vezető Atlantiszban.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3896 Dátum: 2013. Július 07., 08:35:33 »
Köszönöm az Avengers vol. 272.-őt!  :worship:

Jókat röhögök Herkules gondolatbuborékain!  :hehe:
Remekül működött együtt a két csapat!  ;)
Namor nem most éli élete legszebb napjait...  :(
Sajnos, lesz ez még rosszabb is...
Jó ez a csapat(felállás), csak kár, hogy Darázs helyett nem a Kapitány vezeti!  :brow:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3895 Dátum: 2013. Június 20., 20:22:12 »
Szívesen neked is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető menyus80

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3894 Dátum: 2013. Június 20., 18:35:20 »
Köszönöm a Bosszú Angyalai 5.részét, nekem bármelyik Bosszú Angyalai rész jöhet mert ők a kedvenceim. Nagyon örülök a klasszikus részeknek is mert úgy ismerem meg a csapatot legjobban ha a kezdetektől olvasom.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3893 Dátum: 2013. Június 20., 10:46:40 »
Hm, hm. Meglátom, mit tehetek az ügy érdekében.  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3892 Dátum: 2013. Június 20., 10:43:13 »
Kedves Farek! A 25.számtól felfelé bármi jöhet! ;D  :worship: