Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 567258 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3891 Dátum: 2013. Június 19., 15:39:52 »
Igazán kár, hogy Rick nem osont a hősök után, a barlangba és nem esett bele véletlenül egy lávafolyamba...  :hehe:
Hej, te vagy az én emberem!  :lol:

Ja, a helikopter egyéni felhasználási módja nekem is nagyon tetszett.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3890 Dátum: 2013. Június 19., 14:51:53 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. ötödik részét!  :worship:

Hulk, tudtán kívül, megmentette a napot, ill. a bolygót!  ;D
A Kapitány-nak mekkora oktató dumája volt, majdnem eldobtam az agyamat tőle...  :badteeth:
Az a helikopteres megoldás eksön közben nem volt ám semmi!  ;D
Igazán kár, hogy Rick nem osont a hősök után, a barlangba és nem esett bele véletlenül egy lávafolyamba...  :hehe:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3889 Dátum: 2013. Június 19., 12:41:02 »
Elolvastam és elmentettem a többi Bosszú Angyalai történet közé.Ennyi.
Nagyon nem bírom ezeket a régi sztorikat,de ezt már mondtam párszor.Sajnálom.Tudom,hogy ezek nélkül nem lehetne a többit sem elolvasni.
Figyelj, semmi gond. Ízlések és pofonok. Nem tetszhet minden mindenkinek. Őszintén szólva ezt én sem tartom egy különösebben nagy durranásnak. De azért annyira nem is rossz.
Mennyire lehet régi egy történet, amitől még ne kapsz hidegrázást? Érdekelne, hogy pl. egy Kree-Skrull háború már tetszett-e, vagy azt is fenntartásokkal fogadtad. Vedd igényfelmérőnek :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3888 Dátum: 2013. Június 19., 11:57:06 »
Üdv! Köszi a Nyugati Angyalok v2 12.részét,Farek,Micho :) ! :worship: :worship:
Tigra mostanra megállapodhatna valaki mellett.Hmm..a Vasfejűre nem jellemző,hogy visszautasítana egy ilyen felajánlást,mint amit Tigra tett. :lol:
Jó kis bunyó kerekedett és már majdnem győztesnek hitték magukat hőseink. Zzzx nem sokat mutatott magából.Hamar legyőzték.De a másik két ellenfél igazán komoly volt,És hála a csapatmunkának és az odafigyelésnek meg lett a jutalom..Graviton felbukkanásáig.
Nagyon várom a folytatást!!!

Köszi a Bosszú Angyalai 5.részét Lord Kang! :worship:
Elolvastam és elmentettem a többi Bosszú Angyalai történet közé.Ennyi.
Nagyon nem bírom ezeket a régi sztorikat,de ezt már mondtam párszor.Sajnálom.Tudom,hogy ezek nélkül nem lehetne a többit sem elolvasni.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3887 Dátum: 2013. Június 18., 10:25:40 »
Rick Jones figurája eddig nem idegesített (valószínűleg azért, mert csak néha láttam felbukkanni), de most kifejezetten.
He-he, Usagi egy újabb megtért bűnös, aki eddig a sötétsgében kóválygott, de most márt látja a fényt.  :hehe:

Amerika Kapitány magamutogatása is gusztustalan volt

Lásd, mint fent.  :badteeth:
Azt azért tegyük hozzá, hogy - bár én leszek az utolsó, aki Kapit megvédi, de - ekkortájt igyekeztek követendő példát mutatni a fiataloknak.

A lávaembererekről már olvastam annak idején az Utazás az Ismeretlenbe 97-ben, és úgy rémlik, mintha ott máshogy néztek volna ki. Sokkal elnyúltabb volt a fejük.
Nem tudom sajnos, azt én nem olvastam.

És, hogy Blue S. kérdésére is válaszoljak, nem tudom. Én azt mondanám, hogy az maszk a fején, ahogy mintájukul vett földi törzsek esetében szokott lenni. De aztán lehet, hogy nincs igazam.

Szeretem az ilyen régi történeteket, egyrészt, mert sok bennük az apró hülyeség, másrészt mert követhető a történet, néha utalgatnak a régebbi számokra, de azok nélkül is teljesen érthető.
A Bosszú Angyalai első sorozatában miért nincs honosítás a 97. és a 200. szám között?
Na, igen, a régi történetek varázsa. Úgy is mondhatnám, hogy régen minden jobb volt.  :lol: Ahogy egyszer korábban már kifejtettem, szerintem a BA 4-et jelenleg simán kiadnák egy 6 részes történetként, aztán meg pár hónapra rá jöhetne a TPB.

A hiányzó részek magyarázat pusztán az én fordítói döntésem. Az első évek ide-oda ugrálása után szerettem volna egy stabil ponttól, egybefüggőn folytatni a honosítást, ezért választottam a 200-as részt. De azért tervezem időről-időre a lyukak pótlását, nem csak az általad említettek, hanem a 100 alatti számok birodalmában is. Pláne, hogy nemrég kritika is érte a választásomat...  :rolleyes:  :)
De a fővonal továbbra is marad, a terveim szerint csak néha-néha nézünk vissza a régmúltba. De akkor igen jó történetekkel.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3886 Dátum: 2013. Június 18., 10:11:19 »
Köszi a BA 005-öt! :worship: :worship: :worship:
Rick Jones figurája eddig nem idegesített (valószínűleg azért, mert csak néha láttam felbukkanni), de most kifejezetten. Amerika Kapitány magamutogatása is gusztustalan volt, egyedül Thor volt az, aki valami nemes célért indult útnak takarítás helyett :hehe:. A lávaembererekről már olvastam annak idején az Utazás az Ismeretlenbe 97-ben, és úgy rémlik, mintha ott máshogy néztek volna ki. Sokkal elnyúltabb volt a fejük.
Szeretem az ilyen régi történeteket, egyrészt, mert sok bennük az apró hülyeség, másrészt mert követhető a történet, néha utalgatnak a régebbi számokra, de azok nélkül is teljesen érthető.
A Bosszú Angyalai első sorozatában miért nincs honosítás a 97. és a 200. szám között?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3885 Dátum: 2013. Június 17., 11:49:53 »
BA Vol1 005:

A Lávaemberek első akciójáról már több helyen is lehetett olvasni utalásként és most végre részletesen is elolvashattuk a teljes töténet. hála az új honosítónak, aki remélem, még meglep bennünket.

A Varázslójuk érdekes látványt nyújtott. Vajon az egy maszk rajta, esetleg úgy alakította a fejét (alakváltoztatásra is képes?) , netán egy torzszülött és ezért kiválasztották varázslónak? Mert a boton kívül sokat nem mutatott a tudományából. Azt meg ki tudja, honnan szerezte. Az uralkodónak is más fej mintája volt.

Az jó volt, mikor Óriás megemlítette, hogy takarítani kéne a kúriában, mire mindenki gyorsan lelépett.  :D
Thornak is rögtön magánügyeket kellett intéznie.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3884 Dátum: 2013. Június 16., 21:02:23 »
Örülök, hogy tetszik, néha nekem sem árt, ha a komoly(kodó) ajánlók után írhatok egy ilyet. Ráadásul ezek szerint páran elolvassák  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3883 Dátum: 2013. Június 15., 11:25:28 »
Farek, ez a főoldali ajánló nem volt semmi Tőled, rendkívül poénosra sikerült!  :badteeth:
Lávaemberek első felbukkanása, tuti elolvasom!!!  ;)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3882 Dátum: 2013. Június 09., 19:47:59 »
Marvunapp szerint szerepelt a Quasar 10-ben és a CapAm Annual 10-ben.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3881 Dátum: 2013. Június 09., 19:20:45 »
Örülök, hogy nem csak nekem folyt ki a szemem Simon új jelmezének látványától  ;D
De Seregély... ő más tészta (csak Jennifer meg ne hallja...  :m-she-hulk: )
Tigra valóban egyre kontrollálhatatlanabb. De ilyen a macskatermészet.

Hogyne, Fél-Élet felbukkant máshol is. A lánykori (Half-Life) nevén nagy sikerű játéksorozatot adtak ki róla!  :hehe:
Valójában nem tudom, nekem nem rémlik.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3880 Dátum: 2013. Június 08., 19:56:46 »
Köszönöm a West Coast Avengers vol. 2. 12.-őt!  :worship:

Energikon új ruhája tényleg nagyon gáz!  :dry:
Seregély-é viszont tetszik, a DC-s Fekete Kanári ugrott be egyből!  :brow:
Tigra szerintem kicsit kilóg ebből a csapatból, kezd taszítani a karaktere, egyáltalán nem hőshöz méltó amit művel...  :rolleyes:
Ebben a részben ,,csak'' 3 taggal incselkedett...
Érdekesek és kemények voltak az ellenfelek, bár Zzzax-ot elég könnyen elintézték...
Kvantum, ha jól emlékszem, harcolt már Kvazár-ral is!
Fél-Élet felbukkant még valahol ezután? Hasonló karakter, mint a Zord Kaszás (volt) nője, az az albínó vámpír (?)...  :badteeth:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3879 Dátum: 2013. Június 02., 19:23:20 »
Éppenséggel maradjon, pont a quinjet mintájára. (De azért az Angyalszárny tetszik :) )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3878 Dátum: 2013. Június 02., 14:48:22 »
Én is képregényes vagyok, szóval nem csinálnék olyat, hogy Bosszúállokat írok a Bosszú Angyalai helyett.
Egyébként arra gondoltam, ha nincs magyar neve, akkor úgy hagyom, a Quinjet sem lett anno lefordítva.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3877 Dátum: 2013. Június 02., 13:01:28 »
Ha esetleg valaki tudna egy jól hangzó nevet, az nyugodtan ossza meg velem.  :)
Köszönöm előre is.

szerintem nem lesz olyan, ami ne lenne egy kicsit sem erőltetett... de mondjuk Angyalszárny?
már ha a Bosszú Angyalai fordításnál maradsz, és nem Bosszúállók lesznek a címben.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Puma

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • Karma: +0/-0
    • https://twitter.com/Puma134
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3876 Dátum: 2013. Június 02., 11:42:38 »
Helló!

Amennyiben a rossz topicba írnék, akkor tegyétek már át a megfelelőbe, de nem találtam olyat, ami megfelelne annak, amit én szeretnék, ez állt ahhoz a legközelebb.

Szóval az Avengers Assemble című rajzfilmhez én csinálom a magyar feliratot,
és lenne egy név, aminek nem tudom, hogy van-e magyar megfelelője.
Szerintem nincs, de azért megkérdezem.

Ez az Avenjet prime lenne.
Ezzel repülnek el a 2. rész végén, mivel a Quinjet tönkrement.
Szerintem ilyen nincs a képregényben.

Ha esetleg valaki tudna egy jól hangzó nevet, az nyugodtan ossza meg velem.  :)
Köszönöm előre is.
You’re not just anyone. One day, you’re gonna have to make a choice. You have to decide what kind of man you want to grow up to be. Whoever that man is, good character or bad, is gonna change the world.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3875 Dátum: 2013. Május 29., 11:59:55 »
Tipikus lerázó szöveg.  :hehe:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3874 Dátum: 2013. Május 29., 11:49:14 »
És utána milyen mentséggel érte el, hogy többé ne találkozzon veled?  ;D
Azt mondta, hogy ő a JLA-t szereti... :smileythefinger:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3873 Dátum: 2013. Május 29., 11:11:37 »
És volt olyan hölgy, aki nem foglalkozik a képregényekkel, akinek mutattam összehasonlításképpen pár stílust, és ha már választani kellett, akkor ő is egyértelműen ezt jelölte meg.
És utána milyen mentséggel érte el, hogy többé ne találkozzon veled?  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3872 Dátum: 2013. Május 29., 10:55:03 »
És végül John Buscema szerintem az egyik legjobb B.A. rajzoló.Hihetetlen részletgazdagon dolgozik,és mindig hozza a színvonalat.A karaktereket végig változatlanul felismerhetően ábrázolja.
Szívemből szóltál. A kedvenc (BA) rajzolóm.
És volt olyan hölgy, aki nem foglalkozik a képregényekkel, akinek mutattam összehasonlításképpen pár stílust, és ha már választani kellett, akkor ő is egyértelműen ezt jelölte meg.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3871 Dátum: 2013. Május 29., 10:51:03 »
Nagyon szívesen. :)

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3870 Dátum: 2013. Május 29., 09:55:32 »
Üdv! Köszi az Angyalok 271.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Bámulatos Herki mennyire nem bírja elviselni a női vezetést! :lol: Namor nem egy csapatjátékos ez most meglátszik.Szó nélkül lelép,persze a végén belátja,hogy hibázott mikor nem kérte ki rögtön a csapattársai segítségét.De ebből is látszik,hogy még nem illeszkedett be az Angyalok közé.A Vízköpő tényleg fatális hibát vétett,hogy nem magát az embereket,hanem tereptárgyakat változtatott kővé,de ezt már kibeszéltétek.
És végül John Buscema szerintem az egyik legjobb B.A. rajzoló.Hihetetlen részletgazdagon dolgozik,és mindig hozza a színvonalat.A karaktereket végig változatlanul felismerhetően ábrázolja.
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3869 Dátum: 2013. Május 28., 13:56:01 »
Nos, kicsit utána olvastam a Szürke Vízköpőnek. Azt tudtam, hogy elősször Thor ellenfele volt, egy régi rajzfilmben még szerepelt is. Az általad említett BA sztorik a Vol1 190-191-es számok voltak. Egyébként rengeteg füzetben feltünt, összecsapott az F4-el, Vasemberrel, az Új Harcosokkal stb.

Gyengeségei között említik, hogy nem igazi harcos, közelharcban nem tudja kihasználni a nagy erejét és kapkod, ezért sok fatális hibát vét. Nos, ez talán megmagyarázza a harc alakulását.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3868 Dátum: 2013. Május 27., 16:30:07 »
Igen, ez is egy magyarázat, hiszen szinte mindent meg lehet magyarázni (ha a neved Bendis, akkor nincs ott a SZINTE...  :dry:), de azért fura volt.
Bár, ahogy ízlelgetem, éppenséggel hihető.  :) Láttam már sokkal rosszabb magyarázatokat is ;)
Bár, ha arra volt idő, hogy kővé dermesszen egy vödröt, majd azt rá tegye, akkor azért egy futó érintés simán belefért volna...
Persze, lehet, hogy csak rádobta futtában, vagy csak pont véletlenül ráborult (bár, ennek ellent mond a későbbi hőzöngése), szóval nyilván itt is van megoldás, de azért... fura.

Szerencse, hogy nem ez a lényeg, elég izgalmas maga a történet, hogy az ember élvezze.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3867 Dátum: 2013. Május 27., 15:55:56 »
Idézet
Ejnye, Blue S., így elspoilerezni a kövekező részeket!!!  :lol:

OK, de kiraktam a spoiler mezőt, így senkit nem ért kár.  ;)

És most őszintén, ha jobban belegondol az ember, az írótól elég következetlen, hogy nem őket változtatta egy órára kővé, hogy nyugodtan lelépjenek, hanem egy egy vödröt és egy asztalt. Érem én, hogy egyébként nem lett volna esélyük utolérni és legyőzni őket, de azért ez a megoldás számomra nem kicsit döcög...  :-\

Igen, ezen én is agyaltam, de arra a következtetésre jutottam, hogy nem láttuk az eseményeket, csupán Darázs szemszögéből. Aki nem lehetett sokáig eszméletlen, mivel hamar utolérte a kocsit. Lehet, hogy Palatínus elkezdett lövöldözni a pisztolyával, miután ráesett/rádobták a kőasztalt. Esetleg nem ismerték annyira, csak hírből és tartottak tőle, hogy van valamilyen különleges képessége, ami miatt elhúzódhat a harc és addig megérkezne a felmentősereg. Tulajdonképpen a Szürke Vízköpő egyedül volt, mert Fullánk ki volt ütve és Mimi sem volt 100%-os.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3866 Dátum: 2013. Május 27., 14:47:55 »
Ejnye, Blue S., így elspoilerezni a kövekező részeket!!!  :lol:

Gondolom, Darázs reakciójában egy kicsit benne volt a saját tehetetlensége, amit a többieken töltött ki, de pl. igaza volt Herkulessel szemben, hogy azért segíthettek volna, ha más nem, akkor a szállításban.

Vízköpőnek van az Angyalokkal is egy két részes közös története, valahol a 150-200. részek között, ott nagyon is kemény diónak bizonyul. Én is kedvelem, de sajnos olyan ritkán jelent meg az általam ismert részekben, hogy túl sok dolgot nem tudok róla.
És most őszintén, ha jobban belegondol az ember, az írótól elég következetlen, hogy nem őket változtatta egy órára kővé, hogy nyugodtan lelépjenek, hanem egy egy vödröt és egy asztalt. Érem én, hogy egyébként nem lett volna esélyük utolérni és legyőzni őket, de azért ez a megoldás számomra nem kicsit döcög...  :-\
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3865 Dátum: 2013. Május 27., 14:34:20 »
BA vol1 271.

Ennek a számnak az olvasásával már össze is állt a kép, hogyan szabadult ki Fullánk a börtönből.

Darázs azért elkövetett egy nagy hibát: nem a többieknek kellett volna nekiesni, mert Namor lelépett. Kicsit a volt főnökasszonyra emlékeztett, mert nálunk is volt egy pali, aki néha munkaidő vége előtt elment pár perccel, erre ő a többieket üvöltötte le. Mikor mondtam neki, hogy talán az illetőt kéne majd másnap számonkérni, csak tátogott, olyan ideges lett.  :lol: 

A Szürke Vízköpő nem sok honosított képregényben szerepelt, jó volt újra látni ezt az érdekes szuperbűnözőt. Sokszor simán 1 rész alatt elverik a palit, de úgy tudom, hogy vannak több részes feltünései is, ahol nagyon komoly ellenfél.

Mimi itt még egy nagyon tapasztalatlan kezdő bűnözőnek tűnik, a Mennydörgőkben már több esze van (egy kicsit) és a hippi viseletet is feladta.

Forgószelet Kapi intézi el a saját sorozatában a Csapdásszal együtt, míg Tigriscápa kap pár nagy pofont Herkulestől. Majd ugye távozik a Kúriából, mielőtt Zémó és csapata elbukik.

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3864 Dátum: 2013. Május 27., 11:37:38 »
1 apró beírói hiba: az utolsó kockánál nem Herki-t akart mondani Fekete Lovag? Dane az ő neve.
De, teljesen igazad van. Ha Genzo erre jár és meglátja, akkor biztos szívesen kijavítja, igaz, Genzo ;) ?

Már ki is lett javítva. ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3863 Dátum: 2013. Május 27., 07:37:20 »
Asys, azért az általad várt történet még egy kicsit arrébb van. De igazad van, jó az is.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3862 Dátum: 2013. Május 26., 23:46:02 »
Ha jól emlékszek, akkor Forgószél ugyanúgy járt, mint most a Vízköpő és Mimi; kudarcba fulladt akció kapcsán elkapták, azt hiszem...

Valami olyasmi, később majd említik, de igazából az már nem a BA füzetben teljesült ki, hanem Kapi saját sorozatában.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.