Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569172 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3861 Dátum: 2013. Május 26., 23:07:59 »
Nagyon jó történet az Ostrom, a klasszikus story-k közül az egyik legjobb!  :bravo:
Egy párszor már elolvastam; bár, az utolsó alkalom tényleg nem most volt, hanem jó pár éve...  :badteeth:
Zémó taktikája szinte tökéletes volt, sorra ütötte ki az ellenfeleit; három dologgal viszont nem számolt, amik végül a bukását okozták, szerencsére! 1. Darázs végül megmutatta, hogy igenis jó vezető; nem omlott össze, kitartott és győzött! 2. A véletlen: Dr. Druid felbukkanása kibillentette Zémót jó helyzetéből! 3. Thor jelenléte, gyakorlatilag egyedül elkalapálta a Mesterbűnözőket!

Valami különben rémlik, Farek mester!  :brow:

Ha jól emlékszek, akkor Forgószél ugyanúgy járt, mint most a Vízköpő és Mimi; kudarcba fulladt akció kapcsán elkapták, azt hiszem...
Szivacsember és Titánia összebunyózott Pókemberrel a reptéren (La Guardia), akkor jelent meg Tigriscápa is (az akció végén); de aztán, hogy a Hálószövővel végül összecsapott-e, nem tudom...
Különben nagy poén, hogy Creel-ék úgy jártak, mint az X-Men a Titkos Háború alatt; előbb Peter, aztán Janet intézte el őket!  A legendássá vált Creel szövegen mindig mosolygok azóta: ,,Egyszer elintéztem Thor-t, a barátnőm meg elverte Amazon-t!''  ;D


Lesznek még jó történetek: pl. Zeusz bosszúja, ami itt, az oldalon is olvasható és szintén egy kihagyhatatlan, akciódús, csavaros story; amit kötelező elolvasni!  :nezze:
De amit nagyon várok: Namor barátnőjének a tombolása!  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3860 Dátum: 2013. Május 26., 20:22:35 »
Az Ostrom című story olvasásakor egy dolgot nem értettem, most már kettőt!  :badteeth:
1. Tigriscápa Herkules megverésekor még a Mesterbűnözők tagja, aztán amikor elkezdődik a hősök ,,bosszúja'', Tigriscápa sehol...
Hm, ezek szerint nem emlékszel. Pedig akkor megemlítették az egyik részben. Majd felfrissül az emlékzeted, de addig ne rohanjunk előre. :)

2. Ha Forgószelet is kiszabadították, ő miért nem kapott szerepet a továbbiakban?
Namor segítséget kér, epikus jelenet!  :rolleyes:
Kapott, de csak említés szintjén, szintén említették az Ostrom elején. Azt hiszem, nem árt, ha valóban felfrissítjük az emlékezeted (meg talán még sok más emberét is :D )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3859 Dátum: 2013. Május 26., 13:11:05 »
Köszönöm az Avengers vol. 1. 271.-et!  :worship:

Fullánk kiszabadítója, aki ugye Zémó báró, most vesztett két embert...
Az Ostrom című story olvasásakor egy dolgot nem értettem, most már kettőt!  :badteeth:
1. Tigriscápa Herkules megverésekor még a Mesterbűnözők tagja, aztán amikor elkezdődik a hősök ,,bosszúja'', Tigriscápa sehol...
2. Ha Forgószelet is kiszabadították, ő miért nem kapott szerepet a továbbiakban?

Namor segítséget kér, epikus jelenet!  :rolleyes:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3858 Dátum: 2013. Május 20., 17:57:18 »
Mikor az itthon kiadott Marvel Extrában olvastam az Angyalokról már akkor is feltünt, hogy Holdkő mennyire tart Csodakapitánytól.
Meg is értem, ha nagyon felbosszantja, tuti, hogy vége van, mint a botnak. :)

Amazon vs Titánia? Hm, az biztos, ha utóbbin rajta lenne az a hosszú szárú csizma, mint az Ostrom előtti gyülekezőn, akkor nem dobnám ki az ágyból.  :cool: 
Egyetértek. De csak előétel lehetne. Aztán jöhetne Amazon...  :brow:

1 apró beírói hiba: az utolsó kockánál nem Herki-t akart mondani Fekete Lovag? Dane az ő neve.
De, teljesen igazad van. Ha Genzo erre jár és meglátja, akkor biztos szívesen kijavítja, igaz, Genzo ;) ?

Ja, és szívesen.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3857 Dátum: 2013. Május 18., 21:24:11 »
BA vol1 270.

Mikor az itthon kiadott Marvel Extrában olvastam az Angyalokról már akkor is feltünt, hogy Holdkő mennyire tart Csodakapitánytól. Bár most Fekete Lovag intézte el (akinek vonzalma Darázs iránt legalább ennyire nyilvánvaló). Karla kísérlete, hogy megpróbálja a tömeget Namor ellen hangolni zseniális, de egy hiba csúszott a számításába. Szerintem az őt megrovó Szivacsember csinált már nagyobb butaságokat is.

Amazon vs Titánia? Hm, az biztos, ha utóbbin rajta lenne az a hosszú szárú csizma, mint az Ostrom előtti gyülekezőn, akkor nem dobnám ki az ágyból.  :cool: 

1 apró beírói hiba: az utolsó kockánál nem Herki-t akart mondani Fekete Lovag? Dane az ő neve.

Köszönet a honosításért.  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3856 Dátum: 2013. Május 16., 11:25:16 »
Nem sok hölgyemény rendelkezik ekkora testi adotságokkal. :m-she-hulk: Igaz,Farek? ;) 
Azért mégiscsak Amazon az igazi! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3855 Dátum: 2013. Május 16., 11:23:26 »
Üdv! Köszi az Angyalok 270.részét,Farek,Genzo! :worship: :worship:
Holdkő jól elszámolta magát.Nemigazán úgy alakultak a dolgai,ahogy azt ő előre eltervezte.Persze ehhez Darázs segítsége is kellett.Plussz a helikopter pilótáé aki eredetileg kiszúrta a tömegből.Herki már itt elkezdett magában zsörtölődni a főnőkasszony miatt!  ;D Kíváncsian várom,hogy mit hoz ki az Angyalok ügyvédje Namor védelmére.Titániát tényleg hamar kilehetett szúrni a rendőrkocsiban.Nem sok hölgyemény rendelkezik ekkora testi adotságokkal. :m-she-hulk: Igaz,Farek? ;) 
Várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3854 Dátum: 2013. Május 14., 12:48:40 »
Titániát már a hajáról felismerem!  ;D
Te aztán szereted a csajt, mit? ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3853 Dátum: 2013. Május 12., 19:55:49 »
Nagyon szépen köszönöm a legutóbbi Avengers honosításokat!  :worship:
(Kicsit lemaradtam, volt mit pótolni...)  :rolleyes:

BA vol. 1. 70.-71. Mozgalmas, akciódús történet volt, rengeteg szereplővel! Vízió ismét tarolt!  :m-vision:

BA vol. 1. 266. Molekulaember szerintem rendkívül sokat fejlődött a Titkos Háború óta, már ami a jellemét illeti! (Eleinte félt, persze; ki nem félne egy ilyen erőpróbától? A végére egy viszonylag stabil, ravasz ürge lett belőle, aki csak nyugiban akar élni a nőjével!) Remekül együttműködött az Utazóval! Utazó is jelesre vizsgázott, becsületből! Vulkána bábáskodásán még jót röhögtem a TH alatt, de most már idegesítő... Owen a legerősebb halandó a Földön, miért kell ez???  :badteeth:

BA vol. 1. 267.-269. Ez a Kang javíthatatlan figura!  ;D
Szeretem ezt a felállást, még így is, hogy a tagok között nem túl erős a bizalom!
Herkules nem semmi fazon!  :hehe:
A gondolataik, amiket saját társaikról tartanak, néha megmosolyogtató!  ;D
Az a könyörgő szipoly kicsit kiábrándító volt...  :dry:

BA vol. 1. 270. Igen, bár Namor háborús hős, de nehéz elfelejteni, hogy anno együtt dolgozott Magneto-val és Fátum-mal is...
,,Megoldotta'', lelépett egy személyes ok miatt! Kicsit olyan ,,Logan-esre'' vette a figurát...  :badteeth:
Holdkő merész volt, hogy egyedül odament; nem igazán jött össze az az elképzelése, hogy a tömeg majd elrejti...
Titániát már a hajáról felismerem!  ;D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3852 Dátum: 2013. Május 11., 19:05:27 »
Hoppá, megvan a ma esti programom!  ;D

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3851 Dátum: 2013. Április 26., 11:52:15 »
Üdv! Köszi az Angyalok 71.részét,Farek & Sepi! :worship: :worship:
Jó kis történet volt.A Fekete Lovag mentette meg a napot!Kang meg egyszerűen idióta.Mikor ott a lehetősége ,hogy élete nagy szerelmét megmentse az Angyalokat válassza... :badteeth:
A grafika is szuper volt. Várom a következő epizódot!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3850 Dátum: 2013. Április 22., 11:18:19 »
Szívesen mindenkinek, remélem, élveztétek ezt a kis kiruccanást a klasszikusok világába. Ahogy lentebb is írtam, hamarosan folytatódnak a fővonalbéli kalandok.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3849 Dátum: 2013. Április 22., 10:59:30 »
BA vol1 71.

Ahogy sejtettem, a Fekete Lovag megmentette a helyzetet. Nekem a Lovag ősének a páncélja sokkal jobban tetszett, mint jövőbeli megfelelőjének. Jan és Dane között mintha már itt is szikrázott volna valami. Azért mégiscsak Hank nyakába vetette magát a végén.

A Nagymester ötlete, hogy a Megszállókat veti be az Angyalok ellen nagyon furfangos volt, de úgy látszik, nem néz sport közvetítéseket. Ugyanis ott sokszor kihangsúlyozzák ,hogy hiába volt az Aranycsapat annak idején szinte verhetetlen, a mai nagycsapatok már sokkal jobbak.  :lol:

Főleg Kapi megdöbbent arca tetszik a csata közben, hogy milyen ügyesek az ellenfeleik. Az már nem is tűnt fel neki - sem a társainak - hogy a "jelmezes nácik" milyen jól beszélnek angolul. Gondolom, a németek meg röhögtek a markukba, hogy gyepálja egymást a két elit alakulat.  :D

Mindezektől függetlenül erre a részre is azt mondom, amit a klasszikus F4-re, hogy nagyon jó volt olvasni. Kang, Nagymester, sok akció, ez kell nekünk.
Köszönet a honosításért Beírónak és Fordítónak egyaránt!  :worship:


Nem elérhető hopkin

  • HálóZsák tag
  • Fantom
  • *
  • Hozzászólások: 231
  • Karma: +5/-0
  • Nem: Férfi
    • Deadpool HQ
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3848 Dátum: 2013. Április 20., 10:25:12 »
Öröm ezt hallani, hogy vissza térnek az angyalok állandó vendégként.
Jó volt a Kangos sztori. Kicsit bugyutának tartottam, hogy egyből bevették a lovagot. Pedig pont amiatt tudtak csak győzni, hogy ő nem volt csapat tag :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3847 Dátum: 2013. Április 16., 10:18:58 »
Szívesen! Tudtam, hogy az első és legmegbízhatóbb fecske te leszel. :)

És ezúton értesítem a Tisztelt Olvasókat, hogy májustól minden visszatér a régi kerékvágásba, vagyis újraindul a keleti és a nyugati parti Angyalok története onnan, ahol múlt év végén, hopkin távozása miatt abbamaradt. Illetve májusban még csak az alapcsapat kalandjait olvashatjátok, hogy aztán júniusban valóban visszatérjünk az egy keleti-egy nyugati sormintát.

Köszönöm a kitartást, remélem, semmi nem jön közbe idén és minden rendben megy a frissítésekkel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3846 Dátum: 2013. Április 15., 20:01:14 »
Azt nem hinném, mert éppen ma olvastam el ezt a Bosszú Angyalai v1 69-71.számot.
Jó volt ismét látni pár klasszikus BA történeteket.
Nekem is tetszett az, hogy az impresszum magyarul van. ;)
Bár az hihetetlen volt, hogy ebbe is milyen szereplők jelentek meg. Pl. a Baljós Légió, mint a DC-s Bűnszindikátus. És hű, pontosan mindkét kiadónál voltak ilyen ötletek. :D
Meg persze a Fekete Lovag is felbukkant.
Tényleg hihetetlen, hogy milyen vendégszereplők voltak benne.
Ezer köszönet érte Farek-nak és Sepi-nek! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3845 Dátum: 2013. Április 15., 17:19:56 »
Úgy látom, a mostani BA frissítésünk negatív csúcsot fog elérni a hozzászólások tekintetében.  :coffee:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3844 Dátum: 2013. Március 21., 16:12:34 »
Azért kíváncsi lettem volna,hogy a nagy Góliát miként győzte volna le az ellenfelét.
Biztos valami tök bagatel módon.  :D Egyébként szerintem annak a küzdelemnek már nem is volt tétje, hiszen az Angyalok a négy meccs közül hármat megnyertek, így belegondolva, még ha Góliát holtan is esik össze, akkor is összesítésben az Angyalok nyertek volna. De persze ilyen egyszerűen még egy ezüst kori képregényt sem lehet lezárni.

A folytatásra pedig már nem kell sokat várni.  :brow:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3843 Dátum: 2013. Március 21., 11:15:50 »
Üdv! Köszi a BA 70.számát,Farek,Sepi! :worship: :worship:
Elég hamar lerendezték egymást a játékosok.Persze úgy,hogy az Angyalok kerültek ki győztesen.Hüperion tényleg nem tudott kiszabadulni abból üveggömböcskéből?!És ilyenkor hol az ERŐ?  :brow:  Góliát meccsébe pedig belekotnyeleskedett a Fekete Lovag.Azért kíváncsi lettem volna,hogy a nagy Góliát miként győzte volna le az ellenfelét.
A történet és a grafika nagyon jó,várom a végkifejletet!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3842 Dátum: 2013. Március 15., 16:34:38 »
A 71. rész után várható még BA történet ebből az időszakból?
Könnyen előfordulhat, én már lobbiztam érte Fareknál.  ;)
De első sorban a félbehagyott fonalat akarjuk folytatni a 200-as számok végéről.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3841 Dátum: 2013. Március 15., 12:16:29 »
Köszi a Bosszú Angyalai 69-70-et! :worship: :worship: :worship:
A kedvenceim az efféle történetek, rajzolás módja és a szövegek egy sajátos hangulatot teremtenek. Leginkább az AllComics-on olvasható Amerikai Igazság Ligája 29. részéhez tudnám hasonlítani. A 71. rész után várható még BA történet ebből az időszakból?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3840 Dátum: 2013. Március 15., 11:58:43 »
Lassan, de biztosan eljutunk addig is  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3839 Dátum: 2013. Március 15., 09:18:25 »
Legfőképp Nagymaester kozmikus karaktere miatt kíváncsian várom a folytatást

Én is.
A későbbiek folyamán a Nagymester ellátogat először a nyugati, majd a keleti parti csapathoz is, az még jobb történet.

Nem elérhető Galan

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3838 Dátum: 2013. Március 14., 18:20:11 »
Sziasztok, kellemes napot!:)

Szintén köszönöm a BA. vol.70-es honositást! :worship:
Az előttem levők már leirták róla az én észrevételeimet is, miszerint nagyon hamar lerendezték egymás közt ezeket a Vs. harcokat!Legfőképp Nagymaester kozmikus karaktere miatt kíváncsian várom a folytatást ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3837 Dátum: 2013. Március 12., 11:28:44 »
Általában egy-egy olyan összecsapásról, mint például Thor és Hüperion csörtéje 1 vagy 2 füzetet is megtöltöttek, most pedig 2-3 oldalon lerendezték a meccset.
Na, igen, manapság az összes csatát legalább 6 részben írták volna meg, hogy aztán utólag kiadható legyen TPB-ben...  :dry: Ezt leginkább a klasszikus Angyalok 4-es számán érzem. Ott egy füzetben annyi történik, amit ma legalább egy 6-részes történetben adnának ki, és utána mehetne a TPB, a HC, a director's cut, a.....

Nem is tudtam, hogy a verseny illetve párbaj 2 körös.
Én sem, és szerintem ők sem. Nem vagyok benne biztos, hogy 2 körösnek szánták, szerintem inkább a Lovag beavatkozás után változott a terv.

Az a kapszula, amit Ámokfutó szed az Speed tabletta?  :lol:
Minden bizonnyal...  ;D

A végére egy kérdés a börzés fotóval kapcsolatban, persze, csak ha nem túl indiszkrét: Farek, mi késztet rá valakit, hogy egy ilyen remek gyűjteményt kiárusítson? Netán mindenből 2 van?
Nem, nincs mindenből kettő. Csak a középhosszú és távlati terveimbe nem férnek bele. Megvoltak, birtokoltam és olvastam őket, szép volt. Nem könnyű, de nem is olyan nehéz, mint tartottam tőle. Persze, teljesen nem szakadok el a képregényektől, csak ezt a részt számolom fel.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Blue S

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 397
  • Karma: +3/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3836 Dátum: 2013. Március 12., 10:53:21 »
BA vol1 70.

A játék első köre lezárult és hőseink a vártnál sokkal simábban nyertek. Általában egy-egy olyan összecsapásról, mint például Thor és Hüperion csörtéje 1 vagy 2 füzetet is megtöltöttek, most pedig 2-3 oldalon lerendezték a meccset. Nem is tudtam, hogy a verseny illetve párbaj 2 körös. Szegény Fekete Lovagnak most a játékrontó szerep jutott, de szerintem nem véletlenül ment Góliát után a jövőbe. Lesz még neki lehetősége jóvetenni a beavatkozását.
Az a kapszula, amit Ámokfutó szed az Speed tabletta?  :lol:

Köszönet a honosításért.

A végére egy kérdés a börzés fotóval kapcsolatban, persze, csak ha nem túl indiszkrét: Farek, mi késztet rá valakit, hogy egy ilyen remek gyűjteményt kiárusítson? Netán mindenből 2 van? 

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3835 Dátum: 2013. Március 09., 18:38:32 »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3834 Dátum: 2013. Március 09., 17:35:16 »
Egy Hüperion a mostani Avengersben is feltűnik, sok lehet belőle :D

Ennek a füzetnek van akkor egy DC párja is, amiben az "Angyalok" csatáznak a JLA-val? Ha van, akkor melyik az?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3833 Dátum: 2013. Március 09., 16:26:16 »
Nem. Ha nagyon kell analógia, akkor a mostaniak a Crime Syndicate of America megfelelői. A JLA utánzatai az Avengers nyolcvanakárhányas részeiben tűnnek fel egy másik nemhivatalos crossoverben (és az tényleg egy crossover), ők a Squadron Supreme.
És hogy szép legyen az élet, nekik is vannak alterverzumos módosulataik, amik közül az egyik volt JMS sorozatában, egy másik az eXilesban, egy harmadik az Ultimate Powerben és még valahol el volt szórva még kettő. Ezek mindegyike tök különböző csapat különböző Földekről.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3832 Dátum: 2013. Március 09., 16:17:47 »
Részben értem már, viszont ők itt (Squadron Sinister, Avengers v1 69-71) nem ugyanazok a karakterek, mint akik a Legfőbb Légióban (Squadron Supreme) szerepelnek?

Egyébként a "Baljós" jelző inkább Pókember ellenfeleire illene.  :cool: