Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 568808 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3801 Dátum: 2012. December 29., 11:05:43 »
Hatalmas köszönetem a Bosszú Angyala vagyok történet első ötödéért a két félholt legendának. Nagyon jó lett urak!  :worship:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3800 Dátum: 2012. December 10., 11:53:52 »
B2 nekem is hiányzik, igen szívesen olvasnám a történeteit!!! :m-juggernaut:
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3799 Dátum: 2012. Október 27., 11:49:34 »
Bár még nem olvastam el az A-Next utolsó pár részét, de köszönöm, hogy így most már teljes a sorozat. :worship: Nem számítottam rá, hogy ilyen is lesz. Már kíváncsi voltam, hogy mikor is lesz, és most íme meg is történt.
Ami meg a Bulldózer fia, B2 sorozatot illeti, nekem hiányzik és érdekel, hogy hogyan folytatódott tovább.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3798 Dátum: 2012. Október 27., 10:48:49 »
Örülök, hogy tetszik, szerintem is jó kis sorozat ez.
És juhú, egy bizonyíték, hogy talán néhányan tényleg olvassák a híreke!  :badteeth:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető pavel

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3797 Dátum: 2012. Október 27., 10:24:14 »
Köszönöm az A-Next összes részét. Nagyon jó így egyben végigtolni az egészet. :worship:
Hogy hiányzik-e J2? Ez nem kérdés. Jöhet. ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3796 Dátum: 2012. Október 03., 11:58:01 »
Csak hogy egy kis életjelet adjak: elindult a folyamat, zajlik a következő részek előkészítése, bár nyilván nem lesz meg minden egyik napról a másikra, mert azért ez egy lassú folyamat. De van remény. Sőt, még klasszikus történet(ek) is várható(k), oly hosszú idő után!  ;)

Ja, és egy olyan figyelmeztetés, amit a számból ritkán lehet hallani: ha az ember nem akar feleslegesen több órát elszúrni az életéből, akkor el ne olvassa az Avengers: Prime című 5 részes minisorozatot!!!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3795 Dátum: 2012. Szeptember 14., 21:20:19 »
Drukkolok, nem csak neked, hanem az egész csapatnak.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3794 Dátum: 2012. Szeptember 14., 15:35:54 »
Mivel a mai frissítés és felhívás már mindenki által olvasható, ezért szeretnék egy kis kiegészítést tenni hozzá.
Sajnos, Hopkinnak egyéb irányú elfoglaltságai és az életének változásai miatt fel kell adnia a rendszeres honosítást, amit azt jelenti, hogy jelenleg bizonytalan, hogy mikor folytatódnak a Bosszú Angyalai képregények:(

Már körbeszimatoltam egy kicsit, de a mai főoldali felhívást én is megerősíteném: aki érez magában egy kis késztetést (és baromira nagy kitartást), és annyira hiányoznak neki az Angyalok, hogy akár tevékenyen részt is venne a honosításukban, az ne habozzon, hanem jelentkezzen beírónak! Fizetés nincs, stressz van, de az öröm, amit egy jól végzett munka után érez az ember... megfizethetetlen ;)

Szóval egyelőre ennyi, igazán sajnálom - és Hopkin is - a kialakult helyzetet, de egyelőre nem tudok biztosat mondani a jövőt illetően. De igyekszem mielőbb megoldást (gy. k.: beírót) találni, és remélem, hogy még idén ismét belecsaphatunk a lecsóba, mert fantasztikus történetek várnak még ránk, amiket nagyon szeretnék megosztani veletek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3793 Dátum: 2012. Szeptember 07., 15:37:29 »
Ha már invázió akkor inkább Kree, Skrull vagy Shiár, esetleg Annihilus a seregével...
Nekem csak azért furcsa ez, mert én is csak a filmben hallottam először a chitauriról, de lényegtelen.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3792 Dátum: 2012. Szeptember 07., 14:48:06 »
Mert az eleve egy forgatókönyvnek készült. Amúgy a felsoroltjaid közül maximum Ultron lett volna működőképes, a többi meg vagy ugyanúgy egy támadó földönkívüli faj - és akkor már halál mindegy, melyik és minek nevezik - vagy filmen nem működne (vagy a Hidra esetén meg már volt).
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3791 Dátum: 2012. Szeptember 07., 14:20:28 »
De miért pont arra került a választás? Nem éppen tartoznak a legfőbb ellenségek közé.

Hidra, Mester Bűnözők, Kang - Immortus, Végítélet, Gyűjtő, Nagymester, Kreek, Skrullok, Shiár Birodalmi Gárda, Szipolyok, Badoon, Brood, Ultron, Zord Kaszás, Űrfantomok... lehetett volna válogatni.


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3790 Dátum: 2012. Szeptember 07., 11:57:06 »
Hát úgy, hogy látványosan az Ultimates az alapja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3789 Dátum: 2012. Szeptember 07., 11:12:13 »
Azért az nagyon furcsa, hogy 2012-ben megcsinálják (végre) a Bosszú Angyalait filmben, és a főellenség a Chitauri-k volt. Nem is értem hogy sikerült ez!?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3788 Dátum: 2012. Szeptember 06., 13:26:47 »
Nem, csak rossz helyen kerested. Ők a skrullok Ultimate-verzum-béli megfelelői. A Newgenen elolvashatod a film utolsó fél órájának képregényes eredetijét (Ultimates 1 #8-13). 616-ban nincsenek, bár nem lepne meg, ha a Marvel kitalálná, hogy legyenek mégis. (És Bendissszel gyorsan retconolna egyet, hogy Thanos mindvégig az ő fajukba tartozott, és beszivárgott a Titánra 30.000.000 évvel ezelőtt, hogy előkészítsen egy nagy-nagy tervet, amit BMB már hatéves korában megírt végig, és minden Marvel-képregénye igazából azt készítette csak elő az elmúlt 13 évben. És az a szomorú, hogy ez nem biztos, hogy szarkazmus lesz hosszú távon...)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3787 Dátum: 2012. Szeptember 06., 13:21:05 »
Üdv!

Most néztem meg (sokadszorra) a Bosszúállókat és gondoltam utána olvasok a Chitaurinak. Rémlett hogy Nektek van egy jó kis adatbázisotok Marvel fajokból, de ott nem találtam. Őket csak a filmhez találták ki?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3786 Dátum: 2012. Szeptember 04., 08:30:37 »
Igen, itt eléggé felpörögtek az események.

Sajnos a II. TH-val nem tudtuk megvárni a Chronot, mert ki tudja, mikorra érnek el eddig, de azért igyekeztem nem túlságosan elspoilerezni a dolgokat. Már amennyire a történetek engedték.

A Kangos történet tényleg eléggé bonyolult volt, de hát melyik időutazós sztori nem az? Ez már csak egy ilyen, emberi ésszel nem igazán felfogható téma. Azért is mondtam, hogy utána nyugodtan megnézheti az ember a Mindörökké Angyalokat, mert ott talán a lehető legjobban összefoglalták az egészet.

Igen, közeledünk az Ostromhoz meg az olümposzi részekhez, de, megmondom őszintén, most nem tudom, hogy mikorra érünk oda, mert sajnos Hopkin egyéb irányú elfoglaltságai miatt nem tudunk olyan ütemben haladni, mint azt reméltem. De igyekszünk. Azt pedig, hogy mi lesz, mikor elérünk a már kikerült részekhez, még nem tudom, mármint hogy frissítés szempontjából hogy oldom meg. De már van egy-két elképzelésem.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3785 Dátum: 2012. Szeptember 01., 16:00:02 »
A Bosszú Angyalai v1 264-269.: Hihetetlen, hogy ebbe a részekbe milyen mozgalmasan haladtak az események. Pl. Namor, aki belép a Bosszúangyal csapatba. Bár a későbbiekben többször utalnak a emberek, hogy ez jó-e vagy nem, de ez majd minden a maga idejében kiderül. Aztán meg ez az új Fullánk szereplő. Úgy tudom, a 264-esbe jelent meg először. És még felbukkant a későbbiekben.
A II. Titkos háború mellékszála meg bár nagy része néha homályosan lehet megérteni, hogy mi történt, de ez majd a főminibe is kiderül, ami majd egyszer lesz a Chronon. Az epilógusnál meg ha jól értem, ott az derült ki, hogy Túlontúli ekkor eltűnt. Vagy legalábbis nem bukkant fel. Főleg, amikor a Molekulaember megjelent és ő hát a legszokatlanabb módon megtette azt, amire persze a többi Bosszúangyalok nem számítottak rá.
Kang-féle történet: Bár ebbe nagyon zavaros volt, hogy először csak egy Kang van, aztán meg van még egy, és még egy. Először nem volt világos, hogy melyikük a valódi Kang, de persze aztán kiderült, hogy valami időutazásos dolog volt.
És persze végül itt derült ki a titok, ami a Bosszú Angyalai: Mindörökké minibe is volt. Pl. hogy Immortus maga Kang.
És ahogy látom a galériába is, hamarosan közeledik az Ostrom történet, ami magyarul is megjelent, és akkor utoléritek egészen a 280-ig.(Ha most nem számoljuk bele a 281-285-öst, ami még régen került honosításra).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3784 Dátum: 2012. Augusztus 23., 21:13:55 »
Nem tudom, az előtte vetített filmet néztem.  ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3783 Dátum: 2012. Augusztus 23., 21:08:13 »
A bosszúállók most megy épp a tévében.  :)


És? Megvívott már az Angol beteg Őfelsége titkosügynökével?  :brow: ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3782 Dátum: 2012. Augusztus 23., 20:37:41 »
A bosszúállók most megy épp a tévében.  :)


Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3781 Dátum: 2012. Augusztus 23., 20:32:16 »
Látta már valaki a Bosszúállókat? A képregény miben volt más? (The Ultimates 8–13) Mi történt ott?
A legvégén a Chitaurik vezetője eléggé hasonlított Thanosra vagy benéztem?

Inkább kérdezd úgy: van, aki még nem látta a Bosszúállókat? :D
Van különbség a film és az Ultimates között, de azért hasonlóság is, főleg a ruhák, és a fekete Nick Fury ugye.
Az pedig nem csak hasonlított Thanosra. :)

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3780 Dátum: 2012. Augusztus 23., 18:42:03 »
Látta már valaki a Bosszúállókat? A képregény miben volt más? (The Ultimates 8–13) Mi történt ott?
A legvégén a Chitaurik vezetője eléggé hasonlított Thanosra vagy benéztem?

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3779 Dátum: 2012. Augusztus 15., 19:27:39 »
Nálam abszolút semleges  :cool:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3778 Dátum: 2012. Augusztus 15., 14:48:23 »
Valaki?
Valaki?
Valaki más?
:D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3777 Dátum: 2012. Augusztus 15., 14:44:34 »
és akik szeretik Namort (bár ha vannak ilyen emberek, akkor őket nem igazán értem...)
Én szeretem. :badteeth:
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3776 Dátum: 2012. Augusztus 15., 13:20:07 »
Igen, nekem sem volt teljesen egyértelmű, hogy akkor ez a Kanges kavarás most konkrétan hogyan is áll. De azért nagyjából lehetett követni. Meg, ahogy írtam, a Mindörökké Angyalok 9-ben (aki még nem olvasta, azonnal menjen!) elmondja ugyanezt, meg még pár másik dolgot is saját magáról, ott elég szépen össze van szedve a dolog.

A következő BA részben pedig már elkezdődik a - magyarul is megjelent - Ostrom című történet - magyarul meg nem jelent - felvezetése, és akik szeretik Namort (bár ha vannak ilyen emberek, akkor őket nem igazán értem...), azok örülhetnek, mert a következő pár részben eléggé körülötte forognak az események.

Gery: Utána néztem, Kang legközelebb még a 300-as részeken innen tűnik fel, bár, hogy pontosan melyik Kang és kicsoda ő... maradjunk annyiban, hogy igen nehéz időutazókról szólól történeteket írni, ha az embernek nincs gyakorlati tapasztalata  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3775 Dátum: 2012. Augusztus 14., 12:20:13 »
Üdv! Köszi az Angyalok 269.történetét,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Fúú,kicsit odakellett figyelni,hogy követni tudjam az eseményeket.. :badteeth: Ennyi Kang manipulációt egyszerre,ez nem semmi.Bámulatos volt Herkules erőfeszítése,hogy kiszabadítsa a csapatot szorult helyzetükből.Ezek szerint mégis csak Ravona segítsége is kellett,ahogy azt gondoltam a múltkori hozzászólásomban.Nagyon jók voltak ezek a Kangos részek!
Várom a következő B.A. történetet! Az ERŐ legyen veletek!!!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3774 Dátum: 2012. Augusztus 12., 15:34:16 »
Huh, jóval később, de most így fejből nem tudom neked megmondani. Ha nagyon kíváncsi vagy rá, utána nézek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3773 Dátum: 2012. Augusztus 12., 15:28:57 »
Köszi a kangos történetet, tetszett.

Mi történt ezután Kanggal, hol bukkant fel legközelebb?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3772 Dátum: 2012. Július 29., 17:55:26 »
Csak 12 részes volt ez a sorozat.
Mikor lement az összes MC2-es alapsorozat, volt két 5-részes minisorozat, ami az egész univerzumot érintette, majd azután még volt egy 5 részes Avengers Next mini is. De az még arrébb van, jóval, mert még a Póklánynak is el kell érnie odáig. Szóval, a következő rész után egy darabig ennek vége :(
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"