Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 569396 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3741 Dátum: 2012. Június 20., 15:13:47 »
Igazából annyi történt, hogy Wanda, mikor lenullázta a Mutánsvilágot, visszahozta, visszakívánta őt is az életbe. (Eléggé emlékeztet Franklin Richards megoldására az Újjászületett Hősökkel kapcsolatban...  :-\ )
Azért egy kicsit más. Wanda teljesen szétvagdalta a valóságot, hogy ezt megjátszhassa, Franklin meg egyszerűen egy zsebdimenzióba rakta őket, mielőtt meghaltak volna. Franklin aligha lett volna képes feltámasztani bárkit, hiába a legnagyobb hatalmú emberi lény a Marvel-univerzumban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3740 Dátum: 2012. Június 20., 14:31:40 »
Szívesen, minden alkotó és honosító nevében!

Kapi: Igen, a rajzstílus valóban fura, bár szerintem nem annyira razjfilmes, de egy kicsit valóban szokatlan. Pym pedig tényleg jól megjárta, megérdemelte! (Bár hopkin biztos tiltakozna...  :lol:)

Cage: Nekem is az egyik kedvenc részem, főleg a lentebb már említett, a regisztráció jogosságát és mikéntjét feszegető téma miatt. Luke pedig acélkemény, mint mindig!   :brow:

Póknő: Nem értem, miért sajnálod. Hát nem arra vágyik mindig is egy nő, hogy fussanak utána és mindenki őt akarja? Itt most megkapta.  :badteeth: De igen, végül megtalálta a helyét, és a grafika is remek volt.

Őrszem: Ő egy mázlista! Nem elég, hogy megvolt már neki talgaby nagy kedvence, Vadóc, de itt most még az is kiderült, hogy Kristállyal is volt egy kis etyepetye... Hogy mennyire irigylem!  ;D

Vasember: Elég komoly volt, hogy milyen könnyen megszívatták a jó öreg Tonyt. Mondjuk pont ezért egy kicsit hihetetlen is volt számomra, de ha eltekintek ettől, akkor egy egészen szórakoztató - bár nem kiemelkedő - résznek tartom. Hill pedig nagyon tökös. Nem is értem, hogy jut bárkinek is az eszébe, hogy nőnek nézze, ha akkora tökei vannak, mint egy egész SHIELD ügynökcsapatnak...  :lol:

Sólyomszem: nyilván nem csak téged lepett meg annak idején. Másrészt viszont, ha azt nézzük, hogy a Marvelnél nincs dicső halál - á la BA kisokos, ha nem olvastad, akkor sipirc -, akkor annyira nem is meglepő. Igazából annyi történt, hogy Wanda, mikor lenullázta a Mutánsvilágot, visszahozta, visszakívánta őt is az életbe. (Eléggé emlékeztet Franklin Richards megoldására az Újjászületett Hősökkel kapcsolatban...  :-\ ) Maleev rajzai pedig valóban fantasztikusak, öröm volt nézni és nagyon illettek a képregény hangulatához.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3739 Dátum: 2012. Június 20., 09:44:05 »
Üdv! Köszi az Új Bosszú Angyalai: Polgárháború tpb-t,Farek,genzo,talgaby,Sepi,zozi56,Predash! :worship:
Amerika kapitány:Először is ez a grafikai stílus,valahogy gyerekesnek tűnik nekem.Picit zavaró.Az a rész viszont nagyon tetszett és meglepett,amikor a Kapi beleállította a pajzsot Hank orrába. :badteeth:
 
Luke Cage:Na,itt már mindjárt élvezhetőbbek a rajzok.Szerintem Cage simán elintézte volna a shield ügynököket egymaga is,de azért jól jött neki a bíztatás Kapiéktól.

Póknő:Uhh,nem szerettem volna Jessica helyében lenni.Egy páran fenték rá a fogukat.Persze ő megtalálta a helyzetének megfelelő csapatot.Talán a legjobb választás volt.A grafika ennél a résznél pazar volt!

Őrszem:Nos,ő elmondta a gondolatait,hogy hová is álljon.Végül feltünt Stark.
A grafika itt jónak mondható volt.

Vasember:Ez közel volt. Nem sok hiányzott és a legyőzhetetlen Vasembernek annyi.A rajzok nagyon szépek voltak.

Sólyomszem:Meglepett,hogy életben van.Nem sok minden történt itt a Polgárháború szempontjából,mégis annyi mindent közöltek ezek a képsorok.És nem is akármilyenek.Az összes közül ez tetszett a legjobban.Ez az igazi képi megvalósítás!!!





Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3738 Dátum: 2012. Június 17., 23:10:48 »
Új Bosszú Angyalai - Polgárháború - Vasember: A Polgárháború alatt Vasember elég negatív figurává nőtte ki magát a szememben! Ezzel nem is titkolom, hogy nekem Kapi és csapata akik közel állnak hozzám! Amikor Jarvis-t lelőtték egyből az Ultimate vonal jutott eszembe, remélem itt nem lesz semmi baja, bírom a karakterét!

Sólyomszem: Még mindig nem világos, hogyan éledt fel,de örülök a visszatérésének! Az egyik kedvenc karakterem!!  :m-hawkeye: A rajzok itt a leggyengébbek, és a történet is kicsit gyors!

Összességében a Polgárháborús részek jók voltak, de igaza volt a Kingpin-nek,hogy ezeket kihagyta! Nekem ez olyan toborzásnak  tűnt , hogy ki melyik oldalt válassza, amolyan töltelék részek voltak!

Köszi még egyszer a képregényeket! Ez volt eddig az év meglepetése, nem számítottam a honosításukra!  :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3737 Dátum: 2012. Június 17., 21:25:36 »
Ma elolvastam egybe Az Új Bosszú Angyalai - Polgárháború tpb-t. Nem semmi, hogy milyen történetek maradtak ki a magyar megjelenésből.
Ezer köszönet minden honosítóknak! :worship: :worship:
Szóval tényleg igaz, hogy minden részben nem a teljes Bosszúangyal csapatról szól, hanem egy-egy tagról. És persze mindegyiket más-más rajzolta. Az se semmi. Vannak jó rajzok, meg vannak olyanok is, amik ugyan szokatlanok, de azok mégis jók, mert mindegyiknél illik a történet hangulatához.
És végül a Sólyomszemről is kiderült, hogy mi is történt pontosan. Mert a Mutánsvilág főminibe ugyan úgy tűnt, hogy félbemaradt. De ebbe az Új Bosszú Angyalai 26-osba végül kiderült minden.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3736 Dátum: 2012. Június 17., 10:12:10 »
Hát, egyszer már elvállaltad... :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3735 Dátum: 2012. Június 16., 22:51:48 »
Nekem is a v1 a kedvencem. Lesz majd a HZs-n. :)
Igen?  :badteeth:

Katt a képre!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3734 Dátum: 2012. Június 16., 21:42:00 »
Maleeve stílusa tényleg nem a megszokott, de szerintem nagyon jó, és ehhez a történethez igazán jól ment. Örülök, hogy tetszett az olvasóknak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3733 Dátum: 2012. Június 16., 17:24:12 »
Őrszem: Jenkins első története olyan magasra rakta a lécet az Őrszemmel, hogy azóta - szerintem  - senki sem tudja átugrani. Ez a rész sajnos egyáltalán nem tetszett.
Nekem is a v1 a kedvencem. Lesz majd a HZs-n. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Rebellis

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 97
  • Karma: +3/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3732 Dátum: 2012. Június 16., 17:10:14 »
Köszi a B.A.-Polgárháború TPB-t!
Amerika Kapitány: A  Pym-es rész nagyon tetszett, de többi csak a "szokásos" csihi-puhi volt. A rajzok sem igazán jöttek be.
Luce Cage: Nem mondhatnám, hogy a kedvenc karakterem volna, de ez a rész már sokkal jobban tetszett. A vita a regisztrációról is sokkal élvezetesebb volt, és Jessicát is jó újra látni. A bunyók néhol kivehetetlenek, de összességében élvezetesebb volt így, a környékbelieket is ábrázolva, mint a nagy csapatjelenetes balhék. Ez kifejezetten jó rész volt, mondom ezt úgy, hogy tényleg nem rajongok sem a Kapitányért, sem Sólyomért, sem Cage-ért.
Póknő: talán itt éreztem leginkább azt, hogy  a Marvel univerzumban vagyok. Jessica ügynöki múltja izgalmas téma lenne, és pár oldal alatt elég nagy utat tett meg. Jó volt látni a helibázist, tetszett, hogy a Hidrával is foglalkoznak, így mégsem olyan, mint ha csak jófiúk lennének a Marvel világában. A rajzok is tetszettek, szóval ez is egy jó rész volt.
Őrszem: Jenkins első története olyan magasra rakta a lécet az Őrszemmel, hogy azóta - szerintem  - senki sem tudja átugrani. Ez a rész sajnos egyáltalán nem tetszett.
Vasember: még ha teljesen "töltelék-sztori" volt is, kifejezetten szórakoztatóra sikeredett. Az alkalmazott figurája is érdekes volt, Hill sziporkázott, és már azt is tudom, hogy került teljesen Tony kezébe az irányítás. A SHILED kütyüinél elkapott a James Bond feeling. :D
Sólyomszem: ha Wanda és Clint végig egy szobában néztek volna farkasszemet, akkor is tetszett volna a képregény, ilyen rajzokkal. Maleev gyönyörűen dolgozik. a történet is nagyon tetszett és már nem annyira lóg a levegőben Sólyomszem visszatérése sem ( a Forradalomban csak pislogtam,hogy mit keres itt).

Sajnálom, hogy ezek kimaradtak a Kingpinnél. Talán a Marvel+ ban kijöhetett volna pár rész (Cage, Tony, Jessica és Sólyomszem történeteit mind erősebbnek éreztem, mint azt a Vasember sztorit, ami a Marvel + első számában jött ki).

Nagyon köszönöm a honosítást!

Nem elérhető GeorgKomor

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +6/-3
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3731 Dátum: 2012. Június 16., 14:48:19 »
Talán ez a Sólyomszemes rész hiányzott a legjobban, mert a Forradalom kötetben kissé furcsa volt Clint hirtelen visszatérte, de így most már okés. Bár gyors megtalálás volt, mert 22-23 oldalban elég nehéz összetettebb sztorit írni, de tetszett. Maleev jó, pont azért mert teljesen eltérő a stílusa a megszokott alkotóktól. Azért persze jó, hogy a központi szálakat más, sztárrajzolók csinálják, de ilyen esetekben kifejezetten szeretem. A Marvel + 2. számának első részét is ő rajzolta és teljesen passzolt a történet hangulatához, Kap. stb. Köszi.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3730 Dátum: 2012. Június 16., 14:42:10 »
ÜDV,Érdekes Alex Maleev stílusa

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3729 Dátum: 2012. Június 16., 01:13:23 »
Új Bosszú Angyalai - Polgárháború -Őrszem: Nagyon zavart figura a főszereplő, hatalmas erővel rendelkezik, akár véget s vehetne a harcnak, (igaz akkora többi rész uncsi lenne) nem szívesen avatkozik bele, de rábeszélik! Kösz a képregényt , igyekszek a következővel is! Amúgy bírom a karaktert, csak az oldal választása nem tetszik! Köszi ezt a részt is!  :worship:
Szívesen. :) Szerintem egyébként továbbra is bizonytalan marad Őrszem abban, hogy jó oldalt választott-e, ezért fogja mindig vissza magát a csaták során.

Húú köszi ezt a sok Polgárháborús szálat. Még szombaton egy és ennyi volt? :) :((
Aha, egy van már csak.

Idézet
Jó hogy lefordítottátok, így államvizsga után (ma szereztem meg a diplomát :D) nagy felüdülés ezeket a számokat olvasni.
Grat. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető GeorgKomor

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +6/-3
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3728 Dátum: 2012. Június 16., 00:46:41 »
Húú köszi ezt a sok Polgárháborús szálat. Még szombaton egy és ennyi volt? :) :(( Jó hogy lefordítottátok, így államvizsga után (ma szereztem meg a diplomát :D) nagy felüdülés ezeket a számokat olvasni.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3727 Dátum: 2012. Június 16., 00:06:18 »
Új Bosszú Angyalai - Polgárháború -Őrszem: Nagyon zavart figura a főszereplő, hatalmas erővel rendelkezik, akár véget s vehetne a harcnak, (igaz akkora többi rész uncsi lenne) nem szívesen avatkozik bele, de rábeszélik! Kösz a képregényt , igyekszek a következővel is! Amúgy bírom a karaktert, csak az oldal választása nem tetszik! Köszi ezt a részt is!  :worship:

Nem elérhető avenger

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 30
  • Karma: +1/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3726 Dátum: 2012. Június 15., 15:54:59 »
köszönöm az Angyalháború TPB-t. Az összes rész nagyon jó. Nekem ez a Polgárháborús időszak  nagyon bejön.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3725 Dátum: 2012. Június 15., 11:16:05 »
Megéri várni. És igen, elég ütős volt a kezdés, lehetett gyanakodni, hogy valami nem kóser. De annyira ütős volt, hogy Hopkin, aki beírás közben olvassa csak a történetet, az első két oldal után rámírt, hogy mit keres és hogyan került Vihar és Kolosszus az Angyalok közé?  :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3724 Dátum: 2012. Június 15., 10:45:52 »
Üdv! Köszi a B.A. 267.számát,Farek,hopkin! :worship: :worship:
Tyűű,ahogy kezdődött a történet rögtön tudni lehetett,hogy itt valami alternatív idősíkot látunk.Kang a hódító.Ha ő tűnik fel a történetben az mindig izgalmakat hoz.Minden tetszett,jó kis csihi-puhi lesz még itt.Nem csak az Angyalok,de a rivális Kangok között is!
Nagyon várom a folytatást!!!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3723 Dátum: 2012. Június 14., 15:21:07 »
Ha esetleg nem lenne, itt után lehet rendelni, vagy képregényes rendezvényeken is meg lehet venni a Kingpintől.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gza

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3722 Dátum: 2012. Június 14., 14:55:41 »
Köszi, akkor indulok és megnézem van-e még belőle.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3721 Dátum: 2012. Június 14., 14:52:17 »
Azok a részek a Pókemberből most pont kaphatók az újságárusoknál. Az egyik legjobb Pókember-korszak szerintem.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gza

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3720 Dátum: 2012. Június 14., 14:47:48 »
100+ füzet? Uh. Erre nem gondoltam, hogy ekkora terjedelmű. Nem szóltam. Engem főképp az a rész érdekelne, amikor Peter leleplezi magát. Vajon mit szólhat a jónép? És mik lesznek a következményei? Bárcsak tudnék erről! Vagy hogyan magyarázzák ezt ki a Marvelnél? Talán ezt is csak álmodta? Vagy Mephisto játszik közre?

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3719 Dátum: 2012. Június 14., 14:13:53 »
Szerintem mind a 100+ füzetre gondolt. :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3718 Dátum: 2012. Június 14., 14:06:41 »
Mit értesz teljes történet alatt? Ha a Kingpin kötetekben megjelenő részeket, arra nincs esély, mert nem támasztunk konkurenciát a kiadóknak.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Gza

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 47
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3717 Dátum: 2012. Június 14., 13:27:08 »
Örülök a Polgárháború eme megjelenésének. de még jobban örülnék, ha a teljes történet megjelenne itt. Persze ennek seemmi esélye. Majd talán 10 év múlva. Azért kösz, hogy belekóstolhatunk. Üdv.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3716 Dátum: 2012. Június 13., 22:50:21 »
Bosszú Angyalai Vol1. 267:
Egy apró hiba a beírásban: a 7./ 4. képkockájának/ 2. bubijából hiányzik a szöveg.
Ezt lehetne majd javítani?
Jelentem, a hiba javítva, aki a tökéletességre tör, az töltse le az említett oldalt!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Mike

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3715 Dátum: 2012. Június 13., 19:47:40 »
Köszi az új részt! Nem volt rossz, végre újra kitértek Póknő ügyködésére, amit eddig hiányoltam a kötetekben. S a rajzok is fogyaszthatóbbak. :)

Szerintem a regisztráció úgy lenne optimális, ha nem köteleznék az emberkéket a különböző tevékenységekre. Ha akar, akkor tegye a dolgát, s később felelősségre vonható, de nehogymár besorozott katona legyen azért, mert képességei vannak.

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3714 Dátum: 2012. Június 13., 15:40:00 »
Új Bosszú Angyalai - Polgárháború -Póknő: Köszi az újabb részt, tartom magam ahhoz, hogy az előző volt a legjobb az eddig kirakott három rész közül! A rajzok szebbek, mint az előzőeknél , a történet kicsit gyors, Jessica hamar lerendezi a Hidrát ,és már az ellenállók oldalán is van! várom a folytatást, kíváncsi vagyok, az Őrszem történetér! Köszi a képregényt!  :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3713 Dátum: 2012. Június 13., 08:56:34 »
Kell-e minden mutánsnak regisztrálni?
Nem, mert már eleve regisztrálva voltak. Évekkel előtte sikerült átvinni úgy a Mutáns Regisztrációs Törvényt, hogy végül nem lett belőle komoly galiba.
Idézet
Mi a helyzet a földön kívüliekkel (Űrróka), az intelligens, sőt érző robotokkal (Vízió), az istenekkel és félistenekkel (Thor és Herkules), vagy pusztán a külföldiekkel (Namor)?
Az idegenek menekültstátuszban vannak mind a földön. Az intelligens robotoknak vagy nincsenek személyiségi jogaik, vagy Vízió esetében állampolgárságot kaptak. A külföldiekre nem vonatkozik a törvény, kivéve ha hivatalosan is amerikai földön fejtik ki a tevékenységüket. Namor amúgy egy elismert nemzet feje, diplomáciai mentességet élvez.
Idézet
Vagy mi a helyzet azokkal, akiknek az ég egy adta világon semmilyen szuperképességük nincsen?
Regisztrációkötelesek, amennyiben folytatják a tevékenységüket. De az ilyenek kevesen voltak. Mondjuk náluk feltűnően sántított a törvény kivitelezése a történetekben.
Idézet
Apropó, mennyi maradt meg belőle?
A Heroic Age kezdetétől semmi. Az új kormány (a regtörvény hivatalosan Bush-találmány, mondjuk illik is annak lennie, mert az ő egyik törvényének szatírája) visszavonatta minden rendelkezését és általános amnesztiát adott mindenkinek, akit a Regisztrációs Törvény valamelyik paragrafusa vagy annak kapcsolt következménye miatt bármire ítéltek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #3712 Dátum: 2012. Június 13., 08:39:05 »
Amennyire tudom, nem sok. Gondolom, mindenki amnesztiát kapott...

Ja, az általad felvetett problémák már bennem is fölmerültek, de örülök, hogy nem csak az én fejemben ütöttek szöget.
Most nem emlékszem, hogy benne volt-e végül a történetben Fekete Párduc, de ő pl. érinthetetlen, hiszen egy idegen ország királyaként simán diplomáciai mentessége van.
A külföldieket meg - mint pl. Rozsomák - nem kötelezhetik a regisztrációra. Kitoloncolni kitoloncolhatják őket, de arra nem kényszeríthetik, hogy regisztráció után az amerikai kormánynak dolgozzanak.
A földönkívüliekről és másdimenzionális lényekről pedig még nem is szóltunk, elég sok érdekesség merülhetne még fel.
Szóval elég sok helyen sánított ez az egész.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"