Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 758249 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Star Wars
« Válasz #1537 Dátum: 2010. Július 17., 12:37:12 »
üDV  és kössz ,igaz nem Star Wars történet de itt emlitetem meg  az angliai Spectacular Spider-man változatot,mint alter törtténet amit helyi irok és rajzolok adnaki .NA AKKOR...valami hasonló történetekre is gondolok . Vannak-e más Póki  helyi Angliai változatai is :nemtudom: :headscratch:.Esetleg  más képregény lappok Star Wars. Star Trek, helyi kiadásai angol stb ,vagy más országbeli amit az Amerikai főkiadó engedélyével  mennek de saját-helyi változatok. assszesszem ezzeket  Mutációs  kíadványnak hivják hivatalosan .Mint pl nálunk Bács-Kiskun megyében  megyei ujság pl  a Petöfi Népe és ennek voltak régebben helyí-Mutácios  kiadványai pl Halasi Hirek,Bajai Hirek .stb  NA szerintem csak mostanában ért el erre felé Bácskiskun déli részére a  Spectacular Spider-man ,mert eddig nem nagyon láttam az ujság árusoknál .Csak ezt a 2010.3. számot.Pedig igazán ráirhatná az Egmont hogy hányadik füzetnél tart. :headscratch: :nemtudom: :badteeth: .Ha jol számolom akkor már ez legalább a 20.ik.Vannak e a NET-en ilyen mutácios -helyi kiadványok pl akkár ez a sorozat is. Hogy potoljam a kimaradtakat

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1536 Dátum: 2010. Július 17., 11:10:42 »
Az itt megjelenő történetek nem esnek a plágium kategóriába, hanem egész más okból nem hivatalosak :D (mármint a  magyar nyelvű verzió).
A történetek, amelyekre gondolsz (Infinities - Végtelen lehetőségek) a Star Wars hivatalos kiadójánál, a Dark Horse-nál jelentek meg. Ezek nem akarnak "mások" lenni, mint egy játék az eredeti történet mintájára. Olyasmik, mint a What if? sztorik a Marvelnél. A Davidsék által írott 6 részes SW sorozat kimondottan gyermekeknek készült, és bár szerepel a hivatalos SW lexikonokban, nem illeszthető bele a hivatalos idővonalba.
Persze most majd Turkia jól idemondogat nekem, hogy mi a hivatalos és mi nem...
Az igazság az hogy több szintje létezik a "hivatalos" SW történeteknek is.
Ez kb így néz ki:
1. szint a filmlek
2. szint a különböző folytatások könyv illetve képregény formájában, amelyek kis erőszakkal beleilleszthetőek a filmek által meghatározott idővonalba (legjobb példa rá a Timothy Zahn által írt első trilógia vagy a Birodalom árnyai könyv ill. képregény verziója)
aztán ez alatt vannak még szintek, ezekbe tartozik a Davids&Davids által írt cucc, de szerintem a jelenleg futó Clone Wars rajzfilm is, hiszen Vadernek nem volt padawanja....
Aztán ott van a Marvel kiadó 107 (asszem) részes képregénysorozata, a comics stripek melyeknek mind megvolt a hivatalos engedélye a megjelenésre Lucas bácsitól.
Végül a legalja a dolognak a Jedi Hatalma és az általad említett HS regények. Plusz ide vehetnénk a Fazekas Attila féle Csillagok Háborúja és Birodalom Visszavág feldolgozást is, de nem vesszük, mert nagyon tetszik :D (bár semmiféle engedélllye nem vout, hogy az eredeti törtínetbűl kivonnya a zokszigént...)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Star Wars
« Válasz #1535 Dátum: 2010. Július 17., 10:53:32 »
ÜDV....hm.....Érdekes kérdés jutott eszembe az itt olvasható, Withe Vader-es történetröl .Azota sikerült még egy alter Star wars történetre bukanom itt.Na ha már képregényben is vannak alternativ Star Wars történetek, akkor lehet hogy hivalossan is kétt Star Wars univerzum van.... :headscratch: :nemtudom:MERT.... könyvben is van a HOLACE DAVIDS és PAUL DAVIDS által irt néhány részes gyermek Star Wars könyvek .Ugy a sötét oldal profétáival, Zorbával... :hehe: a Huttal.aki Jabba apja :lol:,vagy a császár három szemü ,fehérhaju fiával......HM.... :headscratch:NA ez most PLágium-e,nem hivatalos folytatás., altertörténet :headscratch: :nemtudom:NA hámár plágium akkor ....hm....izé....Lehet-e valahol olvasni a NET-en akkár Star Wars plágiumot olvasni mint pl a Jedi Hatalma cimü egésszen gyenge fércmü-plágum.Nekem gyanus még egy-kétt Han Solo regény is ami nálunk megjelent.Hogy plágium vagy nem hivatalos folytatás Eset leg  Star Trek plágium a net-en,még akkor is ha ugye ,ez nem egésszen  FAIR dolog is, Sorry és B occsi :worship: Esetleg alternativ  képregény történetek mint at itt is olvashato Star Wars történetek,vagy az SPECTACULAR  SPIDER-MAN  angliai kiadásu változata amit gondolom helyi vagyis Angol irok és rajzolok késszitennek. Mint pl Erg handley,John  Haward,stb. Gondolom ezeket a Marvel uk adja ki :headscratch: :nemtudom:
.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1534 Dátum: 2010. Július 09., 09:43:17 »

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1533 Dátum: 2010. Július 08., 09:10:37 »
Köszi a történetet!!!  Szeretek ilyeneket olvasgatni. A rajzokról és Vader vásári stílusáról  inkább semmit nem szólok... :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1532 Dátum: 2010. Július 06., 11:14:25 »
na nem kacagni...az egy gyöngyszem.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Star Wars
« Válasz #1531 Dátum: 2010. Július 03., 12:02:06 »
ÜDV.HM.......Érdekes az a pararel Star Wars  történet a Withe Wader-el  :headscratch: :hehe:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1530 Dátum: 2010. Június 30., 15:14:57 »
Nagyon jó és vicces. :lol:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1529 Dátum: 2010. Június 30., 10:34:17 »
Ez hatalmas.  :lol:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1528 Dátum: 2010. Június 30., 09:43:17 »


A képre kattintva kicsit nagyobb.

az eredeti pedig itt érhető el:
http://www.pvponline.com/comics/pvp20100629.png

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1527 Dátum: 2010. Június 29., 10:20:46 »
valamelyik vadállat a 100 éves dude sorozat mintájára most animált gif-ben csinálta meg az egész filmet: http://www.gearfuse.com/entire-original-star-wars-trilogy-gifed/

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1526 Dátum: 2010. Június 26., 11:57:55 »
Akkor jövő márciusban is itt leszünk. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Star Wars
« Válasz #1525 Dátum: 2010. Június 24., 23:29:59 »
Az még odébb lesz. Jövő március környékétől lesz havi sorozat csak itt. És még az is részemről egy elég korai indulás.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1524 Dátum: 2010. Június 24., 22:50:39 »
Recsi: A Chewbacca (Bagórágó) stílusú lépegetőeltérítésekről már nem is szólva.  :D

Genzo: Köszi, de már volt egy hasonló blogom, amit azzal a tanulsággal zártam, hogy jó az az energia meg idő máshova. Mondjuk olvasgatni, ahelyett, hogy másoknak írom mit olvasgatok, hogy aztán ők meg a hozzászólásban finoman megírják, hogy ők meg miért nem azt.  :D Azért ha mondjuk az utolsó Buck Rogers füzet valami ellenállhatatlan grafomániát váltana ki belőlem, tudni fogom hova küldjem. De valószínűbb, hogy azt is már csak itt véleményezgetem majd, amikor a Zsákba kerül...

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1523 Dátum: 2010. Június 24., 11:11:08 »
Üdv! Köszi a Star Wars képregényt,Recsi,Galen! :worship: :worship:
Na ez igen,ez már tetszett.A klasszikus vonal.Kicsit röhejes volt,hogy milyen hangnemet ütött meg az egyik tábornok Vaderrel,de végül csak megkapta amit megérdemelt :hehe: A grafika jónak mondható,bár néha elnagyolt volt és a méretarány sem volt mindig pontos.
Az ERŐ legyen veletek a következő történetig!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1522 Dátum: 2010. Június 23., 18:35:52 »
Gorgonita, nincs kedved valamikor írni egy képregényről hozzám? :) Látok benned tehetséget  ;D

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1521 Dátum: 2010. Június 23., 17:43:47 »
Kis túlzással több idődbe kerülhetett  vélemény megírása, mint a honosítás :D
Köszi a kimerítő véleményt, és igazad van '83 decemberben készült a képregény, az IMDB szerint pedig az USA-ban '83 májusban mutatták be a Jedit, szal lehet, hogy annak ismeretében készült a képregény.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1520 Dátum: 2010. Június 23., 17:20:44 »
KeliDavidot nem lehet megelőzni a véleményezéssel. :)

Naszóval 10-ből 10 pont. Maga a tökély. Plussz egy pont, amiért Lando és Chewie végigböfögték a sörözést. :)

Na persze konvergencia támadt a kontinuitásban. S nem csak azért, mert a Clone háborút végigharcoló pacifista Bail lánya még csak hasonlót sem látott, mint az AT-AT-k, de azóta a hothi és endori csata közti hónapokat, már szépen kitöltötte a Shadows of the Empire sztorija. Ami után nehéz elképzelni, hogy Fett kergetése, a bothan akció és Xizor leiskolázása mellett még ilyen komplett hadműveleteket is vezényeltek volna.

 Ezzel együtt imádtam ezt a klasszikus feelinget. Vader nagyúr gondolom ügynököket tart minden cirkálón, akik már alig várják, hogy egyszer az életben a fedélzetre lépjen, és végre jelenthessenek neki.  :hehe: Skywalker persze mindenhova fénykarddal érkezik, mert az ugye nem feltünő.  :D S az illusztris csapat azonnal lebukik, mert ha egy fekete meg egy wookie együtt mutatkozik, akkor csak és kizárólag Luke és Leia lehet a két fehér, akik velük vannak.  :D Még ha várták is őket, azért legalább még két nő akadt a lázadásban, már akkoriban is. (Mon Mothma és a rádiós csaj a Visszhang bázison.)

Képileg azonban minden a helyén. Újabb kantinjelenet, melyben ifjabb Skywalker Lucky Luke nyomdokaiba lép, és gyorsabban lő mint...nos mint a támadók. Gyönyörű raszteltechnikák, kifejező arcok (Chewie versus vacsora :D) lépegetőn landoló X-wing. (Itt mondjuk nem tenném le a nagyesküt, hogy méretarányos volt az incom szöcske. :D)

Történet: Olyannyira nem számítottam történetre, hogy meg is lepett, amikor hirtelen lett. A befejezés, amikor Flint rossz döntéséért álmai feladásával és sorkatonai szolgálattal bűnhődik telitalálat. Ahogy az is hogy Vader még ilyen kis dolgokban is mekkora egy rohadék. Persze mit is várhatnánk attól, aki mással fényezteti a csizmáját. Azt az ürgét is viszi magával mindenhova, vagy ezekből is van minden rombolón egy készenlétben, egy meg tartaléknak? Kíváncsi vagyok Barney és Clint találkoztak-e még valaha.

Végezetül egy kis személyes: Anno megboldogult szerepjátékos koromban Luke Skywalkerként (igen, mi játszottunk a főszereplőkkel is :)) egy lépegető tetején kardoztam Vaderrel. Amit Han Solo nevezetű haverom rendesen fel is borított alattunk. Szóval amikor most Luke beköszönt az AT-AT ablakán, az igazzy deja vu volt.

De akadt még pár képkocka, ami nosztalgikus érzéssel töltött el. Pl Leia és Lando a köpönyegével, amint nézik a startoló Falcont. Vagy a hercegnő, amint - a korhoz mérten - hivalkodó viselkedésével bosszantja a helyi asszonyokat, majd együttműködésre bírja a srácokat. Szóval kontinuitás ide vagy oda, remélem még sokan sokféleképpen írják majd e hősök kalandjait. Az se baj, ha nem is igazi kalandok, csak mondjuk a peremvidék telepesei közt terjedő legendák.

A nyitólapon írjátok, hogy a Birodalom Visszavág után készült a képregény. Ezért érdekesnek találom, hogy mind Palpi (ő egy az Erővel) jellemzése, mind Luke megérzése Vader jelenlétét illetően, inkább  a Jedi visszatér jeleneteire emlékeztet.

Királyak vagytok, na! :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1519 Dátum: 2010. Június 23., 16:43:27 »
Ezer köszönet a Star Wars Réges-régen első kötet utolsó részért Recsi és Galen! :worship: :worship:
Tetszett ez a történet is. Flint a történet mellékszereplője érdekes, hogy milyen változások keletkeztek nála. Pl. Jedi lovag akart lenni, de aztán megváltozott a helyzet.
A főhősök(Luke, Leia, Lando és a többiek ezt még nem tudhatták meg, hogy tényleg az történt, ami a végén kiderült.)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1518 Dátum: 2010. Június 22., 21:30:35 »
A film szerint úgy tűnt, de a könyv szerint nem teljesen.

Idézet
Windu ezzel a vívás technikával a sötét oldalból merítette az erőt. Sidioust le is győzte ugye, ami Yodának nem ment.
Szerintem Sidious ott azt akarta, hogy Anakin előtt legyőzöttnek tűnjön, hogy megmutassa neki a jedik (Windu) arroganciáját.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Star Wars
« Válasz #1517 Dátum: 2010. Június 22., 21:25:04 »
Idézet
Windu ezzel a vívás technikával a sötét oldalból merítette az erőt. Sidioust le is győzte ugye, ami Yodának nem ment.
Szerintem Sidious ott azt akarta, hogy Anakin előtt legyőzöttnek tűnjön, hogy megmutassa neki a jedik (Windu) arroganciáját.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1516 Dátum: 2010. Június 22., 21:08:12 »
trom = tromf (javítva)

Azért az mekkora cliffhanger lehetne már az élőszereplős sorozat - West Wing Alderaan -egyik évadfináléjában, hogy betoppan Bail Organához Mace Windu, összevillámolt arccal, félmaszkban mint Stark a Farscapeben, aztán benyögi mint Morpheus a Mátrixban: "Zabos vagyok erre a Palpi gyerekre. Viszont tudok kung fuzni. Szóljatok a köpcösnek! " :)

Remélem Ashoka is túléli. Sztázisba vele, aztán folytathatná tanulmányait Luke praxeumában. De ha ő nem legalább Quinlan fiacskája kiköthetne ott.

Egyébként a DH új SW címeket tervez. Lesz ugye a Knight Errant meg a TOR. A Legacy szerzői valami újba fognak az 50. rész után. A mostani Jango és Boba mini mintájára egy hasonló kettős szerkezetű történet születik. Lesz még Dark Times is. S van egy még titkosabb project is, amiről egyelőre még ennyit se árultak el.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1515 Dátum: 2010. Június 22., 20:40:55 »
2. Van egy SW kártyám, amit még Michótól kaptam anno. :D
Abban ha jól emlékszem Yodáé volt a legmagasabb 99 ponttal az erő-faktor.

Ez érdekes, mert a könyvből és inkább a filmből kiderült, hogy Sidious keményebb volt Yodánál.
Ha Vader nem kap ki Obi Vantól és nem kerül robot testbe, akkor biztos ő lett volna a legkeményebb.
Yoda jobban használta az erőt, mint Windu, viszont vívásban Windu volt a jobb.  A vaapad vívó stílust használta, emlékeim szerint Windu ezzel a vívás technikával a sötét oldalból merítette az erőt. Sidioust le is győzte ugye, ami Yodának nem ment.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1514 Dátum: 2010. Június 22., 20:28:05 »
Mid van? Mi az a trom? Ez megin' valami suhanbongó dolog?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1513 Dátum: 2010. Június 22., 20:26:39 »
Vader nem volt vképes sith villámokat lőni?
6. Nem, mivel mindkét keze mechanikus volt.

Viszont nyomott egy gömbvillámot a Splinterben, amit mandínerből már nem tudott védeni, mert Luke ujjai fénypontokká (ehhez képest a TOR-os Jedi-lány smafu) váltak ! Tudom, tudom, nem kánon, csak EU. Viszont van egy tromfom a kánonra. Őseredeti.  ;D

4: ... Asharad Hett, Quinlan Vos, Korto Vos, Rahm Kota, Shaak Ti, Maris Brood, Das Jennir, Empatojayos Brand, Khrukk, Bultar Swan, Roan Shryne, Bol Chatak, Olee Starstone, Luke Skywalker, Leia Organa, a Starkiller gyerek apja, és talán még Windu mester  is leintett egy légitaxit...

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1512 Dátum: 2010. Június 22., 19:02:19 »
2. Van egy SW kártyám, amit még Michótól kaptam anno. :D
Abban ha jól emlékszem Yodáé volt a legmagasabb 99 ponttal az erő-faktor.
Ha ezt vesszük hivatalosnak, és azt hogy Yoda ikszel Sidioussal, valamint Sidious volt a mester és Vader a tanítvány, akkor kb.
Yoda, Sidious, Windu Vader  vagy Yoda, Sidious, Vader, Windu.
De igazából ennek semmi értelme, mivel mind az erő más-más "ágaiban" jeleskedtek.
4. pl.: Yoda, Kenobi, Joruus C'Baoth, Vima Da Boda, a Sötét Asszony...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #1511 Dátum: 2010. Június 22., 18:52:53 »
Lenne pár kérdésem, hátha tudtok segíteni:

Az Uralkodónak ha jól tudom volt clónja. Vele mi lett? Megütközött Luke-al?
Mi lehetett az erősorrend Sirius, Vader, Yoda, Windu között?
Mi lett Codyval és Rexel?
Összesen hány Jedi élte túl a 66-os parancsot?
A 2 sith hogy nem találta meg a 2 jedit a 3. rész után?
Vader nem volt vképes sith villámokat lőni?

1. Ha jól tudom több is volt, bővebbet a Dark Empire (Sötét Birodalom) trilógából tudhatsz meg.
3. Cody noname katonaként tovább szolgált, de Rex szerintem nem éli túl a Klónháborút. (A 3. részben nem ő vezeti az 501-eseket a Jedi Templom ostrománál.)
4. Amennyit az írók akarnak :D Hol itt bukkan fel egy, hol ott.
5. Jól elbújtak. Yoda direkt azért ment a Dagobah-ra mert ott a barlangot átjárta az Erő sötét oldala, leárnyékolva őt.
6. Nem, mivel mindkét keze mechanikus volt.

Nem elérhető garrido

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +0/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1510 Dátum: 2010. Június 22., 18:29:28 »
Lenne pár kérdésem, hátha tudtok segíteni:

Az Uralkodónak ha jól tudom volt clónja. Vele mi lett? Megütközött Luke-al?
Mi lehetett az erősorrend Sirius, Vader, Yoda, Windu között?
Mi lett Codyval és Rexel?
Összesen hány Jedi élte túl a 66-os parancsot?
A 2 sith hogy nem találta meg a 2 jedit a 3. rész után?
Vader nem volt vképes sith villámokat lőni?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #1509 Dátum: 2010. Június 21., 08:29:48 »
Yooooooo regggelt Alderaaaaaaaaan! Trooopers for the peace! Avagy így kell Sithet verni:
Na ezt meg megkajáltam, egészen addig amíg a csaj félig elnyelte a kezében a fénykard pengéjét. Elkezdtem gondolkodni hogy a fénykard pengéjének a hurka hogy nem szakadt meg.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #1508 Dátum: 2010. Június 17., 10:00:04 »
A napokban jó pár Star Wars képregényt végigolvastam.Nagyon tetszett a felhozatal!A régi Marveleseknek is örültem.Igaz hogy fekete-fehérek,de ezzel egy retrós hangulatot adtak nekem.Úgy olvastam, ;hogy vannak különálló Han Solo történetek,van rá esély hogy talán egyszer honosításra kerülnek??Üdv a honosítóknak! :D
Én csak a Han Solo at Stars' Endről tudok (illetve az új advantures sorozatban van egy HS történet) az tervben van de nagyon-nagyon távoli terveben.
És nem is ebben a galaxisban :D
Vesszen a Birodalom!