Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 752529 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3667 Dátum: 2018. Június 09., 09:05:20 »
Zajrus,  igazábòl megtehette volna a Disney hogy bocsánatot kérnek a TCW miatt, kivonják a kánonbòl, és elkezdenek a régi tőrténetekre építeni. Akár anthology film, regény, képregény, jàték, vagy számozott rész is készülhetett volna Durge vagy K'Krukh főszereplésével. Ehelyett veszni hagynak egy rakás kiválò történetet, a feltmámasztott Darth Maul meg lassan a Wicket-spinoffban is benne lesz.

Hát igen egy Lucas által kinevezett, tanított és Lucast istenítő csapat majd nyilvánosan Lucast fogja ekézni (ennyi erővel miért nem követeled a prequels kidobását?)... amúgy, ha meglesed az EP VII-hez készült concept artokat találsz Darth Talont is... szóval nem vetették el instant az egészet, csak mikor elkezdtek dolgozni buktak ki az olyan "apróságok", hogy rádobtak egy holdat Chewbaccára mert inkompetensek voltak az akkori írók és nem tudták, hogy írják a karaktert... meg hasonlók... persze szemezgethettek volna, hogy ez ide ez oda... de az a helyzet, hogy ez olyan, mint a dominó egyet döntesz borul szinte az összes... meg ugye a régi kánonrendszer egy szempont alapján épült fel... hogy mennyire áll közel Lucas elképzeléseihez... és annak ellenére, hogy a kánon-rendszer egy egységes kánon látszatát keltette a hivatalos álláspont a TCW előtt az volt, hogy a hivatalos kánon az csak és kizárólag a filmek legfrissebb verziói semmi sem hathat a filmekre és minden más attól függ, hogy Lucas épp mit gondol... a TCW státuszának kiemelését meg Chee így fogalmazta meg: "Kétségtelen a T(elevízió)-szintű kánon a C-szintű felett lenne, főként George Lucas nagyobb szerepvállalása miatt. A másik ok, hogy a várható közönsége a moziba küldés és a televízió miatt valószínűleg sokszorosa lesz az EU többi részének."

Tehát Lucas által felvett Star Wars szakértők (és nem mellesleg a legnagyobb rajongók), miután rájöttek, hogy a C-kánonnal többet vesztenének, mint nyernének fogták a G-kánont és a T-kánont összegyúrták létrehoztak egy egységes kánont, eltörölve a falat a médiumok közt átjárást és áthatást biztosítva filmek, könyvek, képregények, játékok, sorozatok között...

+

Nem kell, csak elöjött belölem a bölcsész...De elmúlt. ;)
Helyes. Akkor most közértheően is elmondod? :))
Csak amellet érveltem, hogy a Disney a szerelmes mentöakcioval egyrészt agyoncsapta Finn minden edetleges személyiségfejlödését (önfeláldozása értelmetlensége). 2. Ráadásul, ha nem jön Luke és nincs a "löjétek a Falcont"  - amiröl sem ö, sem szive szottya sem tudott!! - a fekete rohamosztagos a sivatagban pusztul el. És ráadásul annak tudatában hogy az az izé, akibe szerelmes (bár korábban erre semmi sem utalt, de ezt hagyjuk) még a barátait/harcostársait is halálra ítélte a gorillalépegetök és a halállézer által. Mert akcioja lehet, hogy sikertelen, felesleges és reményvesztett volt, de legalább valamit tenni akart, hogy az elkerülhetetlent késleltesse. (Esetleg abban a reményben,, hogy a szövetségesek segitenek rajtuk. Azt nem mondom, hogy a kis kinai csaj akcioján mult, hogy nem, de a szereplök ezt honnan tudták? (Persze, mi nézök igen, de ez is mutatja, hogy mennyire bénán volt megirva a forgatókönyv)

*Lucasfilm
**A halottaknak nem fejlődik a személyisége
***Ezért jobb szétkenődni egy ágyún, mint szúnyog a szélvédőn <- arra volt egyedül esélye, hogy odaérjen az ágyúhoz tüzelés előtt... arra már semmi, hogy kárt tegyen benne vagy megakadályozza a tüzelést... egy reptében széthulló ronccsal tartott egy robosztus ágyú felé... legjobb esetben meghúzta volna a fényezését... csak mindenki köztük te is simán benyelted, hogy Finn terve bevált volna, elvégre a filmeken a legkétségbeesettebb legvalószínűtlenebb dolgok mindig bejönnek... ahogy Rose mondta Finn azzal tudja a legtöbbet segíteni, hogy életben marad mert az egész menekülés arról szólt, hogy az Ellenállás megmaradjon ne tapossák ki az ír magját is...
****Amerikai csaj vietnámi felmenőkkel
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 09., 10:05:30 írta Sepi »

Nem elérhető Timár Lénárd

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3666 Dátum: 2018. Június 09., 08:45:07 »
Nem kell, csak elöjött belölem a bölcsész...De elmúlt. ;)
Helyes. Akkor most közértheően is elmondod? :))
Csak amellet érveltem, hogy a Disney a szerelmes mentöakcioval egyrészt agyoncsapta Finn minden edetleges személyiségfejlödését (önfeláldozása értelmetlensége). 2. Ráadásul, ha nem jön Luke és nincs a "löjétek a Falcont"  - amiröl sem ö, sem szive szottya sem tudott!! - a fekete rohamosztagos a sivatagban pusztul el. És ráadásul annak tudatában hogy az az izé, akibe szerelmes (bár korábban erre semmi sem utalt, de ezt hagyjuk) még a barátait/harcostársait is halálra ítélte a gorillalépegetök és a halállézer által. Mert akcioja lehet, hogy sikertelen, felesleges és reményvesztett volt, de legalább valamit tenni akart, hogy az elkerülhetetlent késleltesse. (Esetleg abban a reményben,, hogy a szövetségesek segitenek rajtuk. Azt nem mondom, hogy a kis kinai csaj akcioján mult, hogy nem, de a szereplök ezt honnan tudták? (Persze, mi nézök igen, de ez is mutatja, hogy mennyire bénán volt megirva a forgatókönyv)

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3665 Dátum: 2018. Június 08., 23:54:39 »
Zajrus,  igazábòl megtehette volna a Disney hogy bocsánatot kérnek a TCW miatt, kivonják a kánonbòl, és elkezdenek a régi tőrténetekre építeni. Akár anthology film, regény, képregény, jàték, vagy számozott rész is készülhetett volna Durge vagy K'Krukh főszereplésével. Ehelyett veszni hagynak egy rakás kiválò történetet, a feltmámasztott Darth Maul meg lassan a Wicket-spinoffban is benne lesz.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3664 Dátum: 2018. Június 08., 23:06:25 »
Nem kell, csak elöjött belölem a bölcsész...De elmúlt. ;)
Engem gyíkká változtatott... de már elmúlt. :)

Válasz? Farek? :D
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3663 Dátum: 2018. Június 08., 22:42:18 »
Nem kell, csak elöjött belölem a bölcsész...De elmúlt. ;)
Helyes. Akkor most közértheően is elmondod? :))
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Timár Lénárd

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3662 Dátum: 2018. Június 08., 19:14:41 »
Nem kell, csak elöjött belölem a bölcsész...De elmúlt. ;)

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3661 Dátum: 2018. Június 08., 18:09:50 »
Amúgy elvesztettem a fonalat... Nekem már nincs időm ennyit agyalni, csak néző vagyok :)

Most már én is totálisan, te hozol vagy én hozzak popcornt? :D

Nem elérhető Timár Lénárd

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3660 Dátum: 2018. Június 08., 16:19:36 »
Hát kreativnak kreativ, elismerem, hogy egy létezö lényt sikerül puszta merchandesigne- elemmé silányitani, de kétlem, hogy azért került rá sor, mert "belelogtak" a képbe. Annál azért tul öncélubban lognak be a képbe és "léteznek" a filmben. Mentöakcio: nem értettél meg. Nem a "szerelem elsö látásra" dolgot kritizáltam, hanem hogy hiteltelen még igy is az egész (még az AnakinxPadme is jobban ki van dolgozva). Másrészt nem mentette meg! Hagyta meghalni a sivatagban és a barátait is megölette vele együtt (ok, akcioja a volt rohamosztagosnak értelmetlen volt, de kétségtelenül hösies. A "szerelme"miatt pedig nemcsak hülye lett, hanem hatökör ÉS halott. Elötte Finn hös és halott lett volna, most már csak halott... Persze a forgatokönyvirok megkönyörültek rajta és jött a deus ex. De kétlem, hogy a lány is jedi volt... Gondolj például Zrinyi kirohanására vagy Hektór halálára. Mennyivel jobb lett volna, ha helyettük feleségük halt volna meg. Ök is éltek volna tovább - várj, nem is. Meghaltak volna ugyanugy, csak rajtuk röhögött mindenki. Az meg már ne legyen "elöremutató fejlemény", ha a Disney-nél elfelejtenek forgatókönyvet irni és félnek megszabadulni a dramaturgia megfelelö pontján valakitöl.)

+

Azt meg már ne nevezzük személyiségfejlödésnek, ha Flint saját akaratából nem halhat meg. Mert nemsok különbség aközött, ha eddig csak akkor áldozhatta fel magát, amikor az Elsö Rend mondta. Most meg az Ellenállás. Amig meg szükségünk van rád, a halálból is visszarángatunk...Utána meg megdögölhetsz. Ja, személyiségfejlödés, jól lenullázta még a lehetöségét is a film. Egyszer akart a saját, autonóm döntése miatt feláldozni magát, erre ezt is elvették töle. Ó, persze erre is lehet filozófiát felhuzni, t.i. mennyire ura az ember a saját életének és Disney-kereszténység. De személyiségfejlödés, na az nem volt ezekben a jelenetekben.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 08., 19:55:41 írta Sepi »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3659 Dátum: 2018. Június 08., 14:47:46 »
Nem, csak Frank Drebint kell megölnöm, mást nem. :)
És akkor a királynő Galenre marad?  :brow:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3658 Dátum: 2018. Június 08., 14:43:13 »
Amúgy elvesztettem a fonalat... Nekem már nincs időm ennyit agyalni, csak néző vagyok :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3657 Dátum: 2018. Június 08., 14:40:57 »
Mozi alatt én is ettem chip(s)eket...
Azóta, ha a gyerek matek házijában szerepel a 66-os szám, legyilkolod a szomszédokat?  :hzs-darthvader:
Nem, csak Frank Drebint kell megölnöm, mást nem. :)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3656 Dátum: 2018. Június 08., 14:22:23 »
Még mindig nem mondtál semmit, amit a Disney csinált volna :D
Jó, beszéljünk/eszéljetek a porgokról, a "Lótevékről", és a "hippi csajról"  ;) (aki a kb. 1 napja ismert "szerelmét" megmentette. Elég hihető módon. Kár, hogy a szeretettel nyerjűk meg a háborút eléggé hiteltelen, ha te 1. Beléptél egy gerillaszervezetbe. Nem az irgalmasnővérek közé, egy gerillaszervezetbe. 2. Nem rajtad múlt, hogy a "szerelmed" túlélte a filmet. Ami szerencse, mert akcióddal azt érted el, hogy vagy a sósivatagban fog elvérezni vagy 10 perccel később ugyanúgy lelövik. Amúgy az összes barátoddal együtt, köszönhetően az akciódnak - bár ha az egyik harcoló felet kiütöd, tényleg nem harccal fogjátok megnyerni a háborút. Egyedüli pozitívuma az interraciális kapcsolat köztetek, de az is, ehh, eléggé Disney-sen tálalva, amely stílus a Pocahontas-on nevelkedett és az az etalonja. https://newsmaven.io/indiancountrytoday/archive/disney-exec-she-has-to-be-sexy-historical-inaccuracies-and-harms-of-disney-s-IaqXDOuHKUG6zqy9b8GjgQ/

Jó beszéljünk a forgatási helyszín egyedi viszonyaiból adódó kreatív döntés végtermékeiről, akiket intelligens humanoidokhoz mérnek annak ellenére, hogy tengeri madarak :D

A filmek egyéb médiumok esete a szerelemmel leggyakrabban az első látásra való... nem mintha egzakt tudomány lenne és időt igényelne, max a kinyilvánítása... és nem egy nap volt, hanem kettő (érted két nap :D )

Ezzel kapcsolatban szerintem meg akarják törni a last minute utáni lehetetlen mentés tendenciáját a blockbusterekben - nem csak itt az Avengers: Infinity War-ban is megfigyelhető bár ott megpróbálják és elbuknak (többször)... itt meg Finn nekihajt egy széthulló ronccsal egy tüzelésre kész ágyúnak, ami több, mint valószínű, hogy elsül mielőtt odaérne, és még ha oda is ér előtte akkor sem biztos, hogy egyáltalán kárt okozna benne... persze ugye alapjáraton itt mindenki elkönyvelte magának, hogy Rose hazavágott egy tökre jó önfeláldozásos jelenetet, de az igazság az, hogy Finn karakterét kihagyták az egyenletből - a lehetetlen ostobaság az kiesik a blockbuster-hősök mázlifaktora miatt - de Finn ott van... akit egész életében önfeláldozásra nevelt az Első Rend, amire készen is állt, amíg ugye nem szembesült a morális dilemmával, hogy fegyvertelen embereket kivégezni nem buli... mikor lelépett ugye Rey lett az "ügy", amiért az életét adná, bevállalta a Starkiller Base-s mentőakciót, megpróbált dezertálni stb... majd miután Rose rámutatott, hogy ő maga miért van az Ellenállásnál akkor Finn ismét oldalt váltott ezúttal az Ellenállásért állt készen... és áldozta fel magát majdnem... de ugye igazából irreleváns, hogy Első Rend, Rey vagy Ellenállás... ez az öngyilkos hajlam nem segít neki mert, ha megpróbálja eldobni az első adandó alkalomnál, akkor nem fog elérni vele semmit bármennyire is tűnjön hősiesnek... sokan a Canto Bight jelentet meg Rose karakterét leírják mert, ha magukért nézed csak ott vannak, de igazság szerint Finn jellemfejlődéséért vannak ott mert sokan elmennek ez mellett de a VIII szinte azonnal a VII után indul és Finn egy agymosó szektából lépett meg, lényegében nulla élettapasztalattal bír csak, amit ráaggattak... Rey talpraesett és bár nem látta a világot feltalálja magát, Poe jég hátán is megél, de Finn nem ilyen és nem tarthatják örökre fresh out the First Order mert egyes helyzetekben konkrétan egy gyerek lehet megfontoltabb döntésekre képes, kell neki a tapasztalat, és valaki, aki vezeti... és Rose szerintem erre tökéletes elvégre ő végigélte a legalját, amit a galaxis nyújtani tud... illetve ez neki is kell elvégre, ha nem tereli el a figyelmét széthullik ugyebár az egyetlen családja a film elején robbant darabokra...

Nem elérhető Timár Lénárd

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 35
  • Karma: +1/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3655 Dátum: 2018. Június 08., 13:39:29 »
Érdekes olvasni, hogy nem mindenkinek tetszik az előzmény trilógia politikai áskálódós része, miközben a Superman filmekben az áskálódós, számító, háttérben irányító Luthort hiányolják az Őrült tudós Luthor helyett.
Mert az első részben "unalmasan" csinálták meg (de az a legértékelhetőbb rész, de eléggé kilóg az egészből). Az utána következőkből meg kifelejtették. :)
Még mindig nem mondtál semmit, amit a Disney csinált volna :D
Jó, beszéljünk/eszéljetek a porgokról, a "Lótevékről", és a "hippi csajról"  ;) (aki a kb. 1 napja ismert "szerelmét" megmentette. Elég hihető módon. Kár, hogy a szeretettel nyerjűk meg a háborút eléggé hiteltelen, ha te 1. Beléptél egy gerillaszervezetbe. Nem az irgalmasnővérek közé, egy gerillaszervezetbe. 2. Nem rajtad múlt, hogy a "szerelmed" túlélte a filmet. Ami szerencse, mert akcióddal azt érted el, hogy vagy a sósivatagban fog elvérezni vagy 10 perccel később ugyanúgy lelövik. Amúgy az összes barátoddal együtt, köszönhetően az akciódnak - bár ha az egyik harcoló felet kiütöd, tényleg nem harccal fogjátok megnyerni a háborút. Egyedüli pozitívuma az interraciális kapcsolat köztetek, de az is, ehh, eléggé Disney-sen tálalva, amely stílus a Pocahontas-on nevelkedett és az az etalonja. https://newsmaven.io/indiancountrytoday/archive/disney-exec-she-has-to-be-sexy-historical-inaccuracies-and-harms-of-disney-s-IaqXDOuHKUG6zqy9b8GjgQ/

+

A Solo-filmről meg mi a véleményetek?  :badteeth:
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 08., 19:56:11 írta Sepi »

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3654 Dátum: 2018. Június 08., 12:50:55 »
Nem tud érdekelni a Disney szenvedése. Nekem, ha klònháborúròl van szò, akkor a Quinlan Vos-Ayla Secura- Sora Bulq-Agen Kolar történetek számítanak, Ahsokát pedig meghagyom azoknak, akik szeretik. Darth Maul feltámasztása a legszánalmasabb húzás volt a TCW során. Miért kellett ilyen bénán visszahozni? Bízták volna a sorozatot Haaden Blackmanre, mindenki jobban járt volna.

Még mindig nem mondtál semmit, amit a Disney csinált volna :D

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3653 Dátum: 2018. Június 08., 12:49:51 »
Nem tud érdekelni a Disney szenvedése. Nekem, ha klònháborúròl van szò, akkor a Quinlan Vos-Ayla Secura- Sora Bulq-Agen Kolar történetek számítanak, Ahsokát pedig meghagyom azoknak, akik szeretik. Darth Maul feltámasztása a legszánalmasabb húzás volt a TCW során. Miért kellett ilyen bénán visszahozni? Bízták volna a sorozatot Haaden Blackmanre, mindenki jobban járt volna.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3652 Dátum: 2018. Június 08., 12:28:13 »
Btw mivel a TCW a korábbi kánonrendszerben született így annak is a része így Maul halála és a klónchipek is arra az oldalra esnek :D
Bohóckodásom ellenére nem húzok határt a kánon és a legend között. Egyszerűen elolvasom / megnézem amit tudok és vagy belefér a fejemben lévő világba vagy nem. Mindenkinek más fér bele. A chip belfér (bár lennének kérdéseim),a Maul kettévágása és robot lába a robot lábszagával, Luke dagonyázása a lelki posványban nem.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3651 Dátum: 2018. Június 08., 12:27:01 »
Mozi alatt én is ettem chip(s)eket...
Azóta, ha a gyerek matek házijában szerepel a 66-os szám, legyilkolod a szomszédokat?  :hzs-darthvader:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3650 Dátum: 2018. Június 08., 12:09:18 »
Mozi alatt én is ettem chip(s)eket...
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3649 Dátum: 2018. Június 08., 09:57:02 »
A feltámadò Maul ugyanolyan rossz mint a búslakodò hegy. A klònok akiket chipekkel irányítanak, szintén.

Ja Lucasnak voltak furcsaságai, de szerintem Filoni zseniális dolgot hozott ki egy abszolút rossz helyzetből így míg a feltámadás elég cink, addig, amit ráépítettek teljesen a helyén van és király Maul halála meg szerintem zseniális :D

Szerintem az őrültség az írott parancs volt... mármint most komolyan ott a hatvanhatodik parancs és senki sem olvassa el, hogy Palpatine kénye kedve szerint meghúzhatja a ravaszt a Jedi Renden? Vagy oké arra nevelik a klónokat... a klónok, amik, amint kikerültek és bevetésekre mentek saját személyiséget és jelentős kapcsolatokat kezdtek fejleszteni első sorban a tábornokaikkal... de nem kiadja Palpatine a 66-os parancsot és puff Rex lelövi Ahsokát mondjuk... annak aztán van értelme :D

Btw mivel a TCW a korábbi kánonrendszerben született így annak is a része így Maul halála és a klónchipek is arra az oldalra esnek :D

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3648 Dátum: 2018. Június 08., 08:27:47 »
A feltámadò Maul ugyanolyan rossz mint a búslakodò hegy. A klònok akiket chipekkel irányítanak, szintén.
Nekem a chippek beleférnek.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3647 Dátum: 2018. Június 08., 07:34:53 »
A feltámadò Maul ugyanolyan rossz mint a búslakodò hegy. A klònok akiket chipekkel irányítanak, szintén.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3646 Dátum: 2018. Június 07., 19:45:47 »
Még jò, hogy van, aki meri kritizálni a Disney ámokfutását. Eltöröltek mindent, hogy a legdurvább legends történeteknél is förtelmesebb marhaságokkal helyettesítsék őket. Kinek volt szüksége a VIII. részre? Filmként éppenséggel nézhető,  de kizárja a jò folytatás lehetőségét. A könyvkiadásssal miért álltak le?

Azért a búslakodó hegyet az Endoron elég nehéz überelni :D

Amúgy ezt láttátok már?

Idézet
A direct hit blows open a hole in the turret, and everything that isn’t bolted down is sucked into outer space, including Starkiller. He bangs against the side of the starship, held only by a weakened lifeline.
- A Rough Cut-ban egy jelenet, ahol Starkiller kirepül az űrbe miután szétkapták a Falcon(?) lövegtornyát és egy vezetékkel visszacsimpaszkodik majd a későbbiekben kicsit szédül, amint betámogatják a mentőkabinba, de a bolygón már totál jól van és ölre megy a Wookiekkal :D

Miért álltak volna le? Most jön a Canto Bight gyűjteményes meg a Leia, Princess of Alderaan itthon... odakint meg most jelent meg nemrég a Last Shot, a Most Wanted és most nyáron jön Zahntól a Thrawn: Alliances, amiben végre fény derül Anakin és Thrawn első találkájára ahogy Vader és Thrawn találkájára is többek közt :D

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3645 Dátum: 2018. Június 07., 18:11:16 »
Még jò, hogy van, aki meri kritizálni a Disney ámokfutását. Eltöröltek mindent, hogy a legdurvább legends történeteknél is förtelmesebb marhaságokkal helyettesítsék őket. Kinek volt szüksége a VIII. részre? Filmként éppenséggel nézhető,  de kizárja a jò folytatás lehetőségét. A könyvkiadásssal miért álltak le?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3644 Dátum: 2018. Június 07., 13:35:59 »
Ó szólhattál volna, főnök. Én ezt egyszerűen megoldottam. Ami mostantól Kánon az nekem Legend, ami meg mostantól Legend az nekem Kánon.  :badteeth:
:worship: :worship: :worship:
Taníts még, Mester!  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3643 Dátum: 2018. Június 07., 13:27:09 »
Mindketten honosítók vagyunk meghökkentően sok füzettel a hátunk mögött nem beszélve a több ezer plusz óráról, amit utánajárásra és egyéb a honosításhoz kapcsolatos tevékenységbe öltünk... persze van súlya annak, hogy, ha objektíven nézzük konkrétan az egésznek semmi értelme nincs és vitatható, hogy egyáltalán elértünk-e valamit... de én nem ezért csináltam, így rohadtul nem tudom értékelni a beleölt idő feletti kesergésedet...
Nem is azért írtam, hogy értékeld, csak az érzéseimnek és a véleményemnek adtam hangot a SW-ról a SW topicban.
Ó szólhattál volna, főnök. Én ezt egyszerűen megoldottam. Ami mostantól Kánon az nekem Legend, ami meg mostantól Legend az nekem Kánon.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3642 Dátum: 2018. Június 07., 12:47:12 »
Mindketten honosítók vagyunk meghökkentően sok füzettel a hátunk mögött nem beszélve a több ezer plusz óráról, amit utánajárásra és egyéb a honosításhoz kapcsolatos tevékenységbe öltünk... persze van súlya annak, hogy, ha objektíven nézzük konkrétan az egésznek semmi értelme nincs és vitatható, hogy egyáltalán elértünk-e valamit... de én nem ezért csináltam, így rohadtul nem tudom értékelni a beleölt idő feletti kesergésedet...
Nem is azért írtam, hogy értékeld, csak az érzéseimnek és a véleményemnek adtam hangot a SW-ról a SW topicban.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3641 Dátum: 2018. Június 07., 00:33:35 »
...így rohadtul nem tudom értékelni a beleölt idő feletti kesergésedet...
Én meg lassacskán ezt a stílust, szóval egy kicsit visszafogottabban, ha kérhetlek.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3640 Dátum: 2018. Június 06., 22:57:01 »
Én alapból azért vagyok mérges, mert sokszáz - harmicezer vagy háromszázezer vagy nem tudom liter - órát töltöttem el 1991 óta SW könyvek olvasásával, amikről kiderült, hogy nem is valódiak. Tisztára, mint Bobby Ewing meg a zuhany esete...
A fordításba fektetett időt már nem is mondom... (Olyan vagyok, mint Józsi az úthengerrel, mire jó sok idő után végre hazaérek vele, már nincs is rá szükség)

Mindketten honosítók vagyunk meghökkentően sok füzettel a hátunk mögött nem beszélve a több ezer plusz óráról, amit utánajárásra és egyéb a honosításhoz kapcsolatos tevékenységbe öltünk... persze van súlya annak, hogy, ha objektíven nézzük konkrétan az egésznek semmi értelme nincs és vitatható, hogy egyáltalán elértünk-e valamit... de én nem ezért csináltam, így rohadtul nem tudom értékelni a beleölt idő feletti kesergésedet...

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #3639 Dátum: 2018. Június 06., 22:49:37 »
Én alapból azért vagyok mérges, mert sokszáz - harmicezer vagy háromszázezer vagy nem tudom liter - órát töltöttem el 1991 óta SW könyvek olvasásával, amikről kiderült, hogy nem is valódiak. Tisztára, mint Bobby Ewing meg a zuhany esete...
A fordításba fektetett időt már nem is mondom... (Olyan vagyok, mint Józsi az úthengerrel, mire jó sok idő után végre hazaérek vele, már nincs is rá szükség)
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3638 Dátum: 2018. Június 06., 15:54:51 »
Mondjuk attól, hogy az EU-ban vannak hibák és megérett a "szinkronizálásra" még nem teszi jóvá azt, amivel leváltják.

De nem is teszi rosszá, mégsem adjátok meg neki az esélyt, pedig az eddigiek alapján finoman szólva köröznek mindent, amit az EU valaha fel tudott mutatni... és mielőtt jönne a habzó száj gondolj bele abba, hogy te és még sok más "hatalmas Star Wars fan" arra se képes venni a fáradtságot, hogy az új filmeket megpróbálja megérteni... egyszerűen már be vagy állva rá - itt a fórumon hencegtél vele - hogy szar lesz és tádám elégedetten paskolgatod a hasad, hogy szar lett triviális dolgokat kiemelve közben szakajtónyi hibákat elnézve a prequelsnek, EU-nak vagy csak simán legyintesz rájuk mert az már nem fér bele az előre lefektetett dolgaidba, hogy ne tudd szidni valamiért az új történeteket :D
Valamit te nagyon félreolvastál.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.