Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 753381 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3637 Dátum: 2018. Június 06., 15:39:12 »
Mondjuk attól, hogy az EU-ban vannak hibák és megérett a "szinkronizálásra" még nem teszi jóvá azt, amivel leváltják.

De nem is teszi rosszá, mégsem adjátok meg neki az esélyt, pedig az eddigiek alapján finoman szólva köröznek mindent, amit az EU valaha fel tudott mutatni... és mielőtt jönne a habzó száj gondolj bele abba, hogy te és még sok más "hatalmas Star Wars fan" arra se képes venni a fáradtságot, hogy az új filmeket megpróbálja megérteni... egyszerűen már be vagy állva rá - itt a fórumon hencegtél vele - hogy szar lesz és tádám elégedetten paskolgatod a hasad, hogy szar lett triviális dolgokat kiemelve közben szakajtónyi hibákat elnézve a prequelsnek, EU-nak vagy csak simán legyintesz rájuk mert az már nem fér bele az előre lefektetett dolgaidba, hogy ne tudd szidni valamiért az új történeteket :D

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3636 Dátum: 2018. Június 06., 14:42:01 »
Mondjuk attól, hogy az EU-ban vannak hibák és megérett a "szinkronizálásra" még nem teszi jóvá azt, amivel leváltják.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3635 Dátum: 2018. Június 06., 13:28:02 »
A Disney döntése hogy kánonnak tekintik és építenek rá.

Most mégis milyen alternatívát javasolnál? Az egyik oldalon van 6 film + 1 sorozat tökéletes összhangban (leszámítva a prequels/OT súrlódási pontokat), + egy komplett generáció, aki TCW bámulással töltötte a gyerekkorát... a másik oldalon pedig egy még a rajongók többsége előtt is ismeretlen kakofónia, ami nem csak, hogy önellentmondásoktól hemzseg, hanem a hat filmnek is több ponton ellentmond... ráadásnak tökéletesen alkalmatlan bármiféle adaptálásra mert bármennyire is fényezik utólag - mint a prequelst - a legtöbb író nem csak, hogy nem közelítette meg Zahn adaptálhatatlan műveinek szintjét, hanem konkrétan az az etalon... esetleg még kidobhatták volna a prequels-el együtt, de kétlem, hogy kevésbé panaszkodnál :D

Ui.: Leland Chee - remélem nem kell bemutatni - elmondta, hogy ő akkor mondta, hogy picsába az egésszel, mikor épp az került szóba, hogy vajon miként magyarázzák, hogy Chewie-ra ráesett egy kibaszott hold és az egyetlen oka annak, hogy kinyírták mert a '90-es években az akkori írók annyira balfékek voltak, hogy képtelenek voltak normálisan írni a karaktert így inkább letudták a nyűgöt... btw jól sejted a Vector Prime felett is kettéoszlott az SW rajongói tábor és a mai napig szívből gyűlölik...

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3634 Dátum: 2018. Június 06., 13:11:49 »
A Disney döntése hogy kánonnak tekintik és építenek rá.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3633 Dátum: 2018. Június 06., 11:24:43 »
mert bár a feltámasztás nettó-Lucasság,
meg nettó Marvelség, meg nettó DC-ség. Tuti bőrműves volt az összes felmenőjük.
Meg nettó faxság. A pofám leszakadt, mikor erről először hallottam. Hogyne, egy félbevágott, majd ki tudja meddig zuhanó karakter jobban lesz, mi? Na, elmentek ti a picsába. Ennél még Darth Vader is túlélése is nagyságrendekkel hitelesebb volt.  :dry:
De aggodalomra semmi ok ezért is a Disney-t hibáztatják XDDD

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3632 Dátum: 2018. Június 06., 09:27:24 »
mert bár a feltámasztás nettó-Lucasság,
meg nettó Marvelség, meg nettó DC-ség. Tuti bőrműves volt az összes felmenőjük.
Meg nettó faxság. A pofám leszakadt, mikor erről először hallottam. Hogyne, egy félbevágott, majd ki tudja meddig zuhanó karakter jobban lesz, mi? Na, elmentek ti a picsába. Ennél még Darth Vader is túlélése is nagyságrendekkel hitelesebb volt.  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3631 Dátum: 2018. Június 06., 08:54:20 »
mert bár a feltámasztás nettó-Lucasság,
meg nettó Marvelség, meg nettó DC-ség. Tuti bőrműves volt az összes felmenőjük.

Mármint úgy értem, hogy az ő ötlete volt és a lánya rendezte az adott részt, amiben Mault visszahozták... Filoni nem csak ezen törte magát kegyetlenül, hogy valami értelmet verjen az egészbe :D

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3630 Dátum: 2018. Június 05., 22:30:00 »
mert bár a feltámasztás nettó-Lucasság,
meg nettó Marvelség, meg nettó DC-ség. Tuti bőrműves volt az összes felmenőjük.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3629 Dátum: 2018. Június 05., 21:22:56 »
Végigolvastam az összes régi történetét, és a TCW-t is végignéztem. Utòbbiban voltak jò történetek. De miért kellett azòta más kiadványokba is beleeröltetni a feltámadt Darth Mault? Így nehéz komolyan venni az új történeteket.

Kérdezd meg Lucast, hogy miért gondolta ezt jó ötletnek... de azért a ráépülő dolgokat nem húznám le mert bár a feltámasztás nettó-Lucasság, amit Filoniék kihoztak belőle az zseniális különösen a halála tetszett, ahol pár szóban felfedte, hogy lényegében többet ért az erőből, mint Sidious :D

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3628 Dátum: 2018. Június 05., 20:54:52 »
Végigolvastam az összes régi történetét, és a TCW-t is végignéztem. Utòbbiban voltak jò történetek. De miért kellett azòta más kiadványokba is beleeröltetni a feltámadt Darth Mault? Így nehéz komolyan venni az új történeteket.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3627 Dátum: 2018. Június 05., 19:39:19 »
A Legendsben hogy magyarázták a 66-os parancsot? A TCW minek írta át? Egyáltalán miért készült el? A régi történetek jobbak voltak. Amit Quinlannal csináltak azt büntetni kéne. A Rebelsben meg folytatták.

Ja ez a komment úgy egy az egyben a legirritálóbb probléma a rajongók egy csoportjának részéről: "Nem ismerem a régit, de a régi jó volt, az új, amit meg elvből nem ismerek az szar" :D

Btw volt egy szakállas figura, aki magasról tett az összes könyvre és túlságosan élvezte, hogy újra dirigálhat -> TCW eredetsztori :D


Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3626 Dátum: 2018. Június 05., 18:52:44 »
A Legendsben hogy magyarázták a 66-os parancsot? A TCW minek írta át? Egyáltalán miért készült el? A régi történetek jobbak voltak. Amit Quinlannal csináltak azt büntetni kéne. A Rebelsben meg folytatták.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3625 Dátum: 2018. Június 05., 16:44:58 »
...dehát majd jön a Disney és megmondja hová tegyem én a hitemet. :D
Örülök, hogy helyesen méred fel a helyzetet... :D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3624 Dátum: 2018. Június 05., 16:11:25 »
Ez a meditálòs dolog nem tűnik hülyeségnek. A chippelt klònok szerintem egy kicsit elborult magyarázat. Ti hogy emlékeztek ennyi idő után a TCW végére? :D És mi lett volna, ha Füves életben marad és köp? Borult volna az egész terv?

Az egész nem csak a marketing... így is kicsit sebtiben lett a dolog azért volt annyi túlélő :D

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3623 Dátum: 2018. Június 05., 16:09:24 »
A mandaloreiak se voltak erőérzékenyek abban egyetértek, hogy nem épp az aktuális kiválasztottal kéne összeszűrni a levet, de ez nem jelenti, hogy esélytelenek és ahogy az Első Rend is sokkal fanatikusabb, mint a Birodalom valaha is volt, úgy Snoke őrei sem sima zsoldosok...
Nem tudom már hol olvastam, de a valahol találóan leírták az őrök (egyik) szerepét: Amíg Snoke vagy Palpatine elmélyedtek az erőben addig nem igazán tudtak 100%-ban a közvetlen környezetükre figyelni.

Egyébként eza klónos csippes dologban is jobb szeretem azt hinni hogy akik ellenáltak maguk döntöttek, dehát majd jön a Disney és megmondja hová tegyem én a hitemet. :D

Nem hiszem, hogy lenne klón, aki ellenállt volna... csak azokról tudunk, akik vagy teljesítették a parancsot... meg azokról, akik aktiválás előtt eltávolították a chipeket... bár ezt nem promózták mert Rexet még a Yavin előtti 5 évben is hősként tisztelték a Birodalomban...

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3622 Dátum: 2018. Június 05., 16:09:14 »
Ez a meditálòs dolog nem tűnik hülyeségnek. A chippelt klònok szerintem egy kicsit elborult magyarázat. Ti hogy emlékeztek ennyi idő után a TCW végére? :D És mi lett volna, ha Füves életben marad és köp? Borult volna az egész terv?

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3621 Dátum: 2018. Június 05., 15:56:47 »
A mandaloreiak se voltak erőérzékenyek abban egyetértek, hogy nem épp az aktuális kiválasztottal kéne összeszűrni a levet, de ez nem jelenti, hogy esélytelenek és ahogy az Első Rend is sokkal fanatikusabb, mint a Birodalom valaha is volt, úgy Snoke őrei sem sima zsoldosok...
Nem tudom már hol olvastam, de a valahol találóan leírták az őrök (egyik) szerepét: Amíg Snoke vagy Palpatine elmélyedtek az erőben addig nem igazán tudtak 100%-ban a közvetlen környezetükre figyelni.

Egyébként eza klónos csippes dologban is jobb szeretem azt hinni hogy akik ellenáltak maguk döntöttek, dehát majd jön a Disney és megmondja hová tegyem én a hitemet. :D

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3620 Dátum: 2018. Június 05., 15:37:59 »
Luke ott kupálódott ki :D Meg most nem azért, de a páragyűjtögetés egészségesebb? :D
Hát nem, kivéve ha kiderül, hogy a The Last Hope idején még csak négy éves. Mert négy évesnek viszont szarul néz ki.  :badteeth:

A Csala-Gálvölgyi olyan, mint a 42-es szám a Galaxis Útikalauzban. Mindenre magyarázat:
"-Béla, jó volt az ebéd?
-Jó.
-Mit szólsz milyen jó mákostésztát tudok csinálni.
-Ez mákostészta volt? Annak nem volt jó.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3619 Dátum: 2018. Június 05., 15:32:23 »
Sem Palpatine, sem Snoke őrei nem dísznek voltak, én azt mondtam nem az erőhasználók ellen volt hasznuk. Elit harcosok voltak, "emberi" léptékben. A vezetőjük halála utáni cselekedeteik logikáját vontam kétségbe nem a létüket.

Tehát aki harcedzett, az minden egyes pillanatban várja a hátbatámadást a saját embereitől? Ezek a csapatok összeszokottak voltak franc tudja hány hónapon és csatán túl vannak együtt. Nem gondolom, hogy ezek a Jedik pont arra figyeltek, hogy hátbalövik őket egy csatatér kellős közepén amikor épp másra is figyelnie kell. Én az Erőt nem pókösztönszerűen képzelem el. Szerintem sok eltérő képesség volt. Egyik Jedi tudta másik nem. Mace Windu "töréspontos" képességét se tudta mindenki. Qui-Gon visszatérő trükkjét is utólag tanulták meg. Ez nem egzakt tudomány. De akkor maradjunk a való világ példáinál. A kosárlabdások ha egyszer beletalálnak a pálya másik végéről az ellenfél kosarába akkor mindig beletalálnak? A kérdés a 66-parancsnál inkább az, hogy némelyik klón hogyan tudott ellenállni a végrehajtásnak? (bevallom nem minden könyvet rágtam még át).

[Nem nekem van tárházam a hülyeségből, hanem ennek a franchise-nak. Az én hibám csak az, hogy a millió ellentétes infót megpróbálom fejben összehozni. Sokan sokmindenbe belekötnek, de sok kötözködés csak kötözködés marad, mert az adott világ szabályai szerint védhető. Abba persze senki nem köt bele ami az előzménytrilógiák legnagyobb baja, miszerint Artu repül, ami nem azért baj hogy ott repül, hanem hogy később nem. Kedvencem az, amikor a kamera diszkréten arrébb fordul ha a többiek már lementek a lépcsőn Artu meg még csak felé gurul.  :badteeth:

Igen, a Dagobah tényleg elég barátságos bolygónak tűnt ahhoz, hogy ne épüljön le az őshonosokon kívül bármilyen lény negyed évszázad alatt.

A mandaloreiak se voltak erőérzékenyek abban egyetértek, hogy nem épp az aktuális kiválasztottal kéne összeszűrni a levet, de ez nem jelenti, hogy esélytelenek és ahogy az Első Rend is sokkal fanatikusabb, mint a Birodalom valaha is volt, úgy Snoke őrei sem sima zsoldosok...

Az erő valóban nem egzakt, de mindegyik haláleset egy csata kellős közepén volt, tehát még, ha tudatosan is erőszakolják az erőt rá, hogy figyeljen helyettük akkor is valamit elbasztak :D
Voltak korai meghibásodások ugye a leginkább feltűnő Tup volt, aki kivégzett egy Jedi mestert... Fives megtalálta a chipeket, de még mielőtt bizonyítani tudta az összeesküvést Palpatine és Fox végeztek vele, ugyanakkor Kix is pont ugyanott gyanút fogott őt is elrabolták, hibernálták majd az őt szállító hajó elveszett a Klónháborúkban később a Crimson Crosair találta meg Dooku féltve őrzött kincseként... szerintem nem ördögtől való, hogy az alapjáraton gyanús körülmények gyanúsabbak lettek és bár még nincs elmesélve, hogy Rexék, hogy találták meg a chipet, de mindig is a dolgok sűrűjében voltak :D

Háááát azért az EU külön kategória hülyeségek terén :D És azért rengeteg dolgot helyreraktak és nem csak a prequelst illetően, hanem az OT-t is... olvasd el csak a From a certain point of viewt...

Luke ott kupálódott ki :D Meg most nem azért, de a páragyűjtögetés egészségesebb? :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3618 Dátum: 2018. Június 05., 15:23:19 »
A kérdés a 66-parancsnál inkább az, hogy némelyik klón hogyan tudott ellenállni a végrehajtásnak? (bevallom nem minden könyvet rágtam még át).
Volt olyan, aki ellen tudott állni? Hm, látszik, hogy alapvetően csak a filmeket ismerem, mert ez nekem új. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3617 Dátum: 2018. Június 05., 15:06:51 »
Palpatine őrei valóban dísznek voltak mégha a legjobbakat is válogatták csak be oda... de azért Snoke és Palpatine helyzetét ne keverjük ennyire... Palpatine betonbiztos alapokra helyezte az uralmát semmi szüksége nem volt őrökre, míg Snoke belefutott a Birodalom maradékába segítséget kínált majd szépen lassan félreállított mindenkit, aki az útjába került vagy így vagy úgy... mármint hol van már Sloane Admirális? A Praetorian Guard elit harcosok voltak, akik nem passzív időtöltésként vigyáztak a Supreme Leaderre...
Sem Palpatine, sem Snoke őrei nem dísznek voltak, én azt mondtam nem az erőhasználók ellen volt hasznuk. Elit harcosok voltak, "emberi" léptékben. A vezetőjük halála utáni cselekedeteik logikáját vontam kétségbe nem a létüket.

Ezzel az a bökkenő, hogy, akiket mutogattak azok tanácstagok voltak, harcedzett tanácstagok és ne mondd már, hogy ha láthatáron kívülről érkező lövést hárítanak akkor a hátük mögötti ügyködést nem veszik észre nem mintha a legprofibb klónok lettek volna melléjük osztva elvégre Windu siettette az eseményeket...
Tehát aki harcedzett, az minden egyes pillanatban várja a hátbatámadást a saját embereitől? Ezek a csapatok összeszokottak voltak franc tudja hány hónapon és csatán túl vannak együtt. Nem gondolom, hogy ezek a Jedik pont arra figyeltek, hogy hátbalövik őket egy csatatér kellős közepén amikor épp másra is figyelnie kell. Én az Erőt nem pókösztönszerűen képzelem el. Szerintem sok eltérő képesség volt. Egyik Jedi tudta másik nem. Mace Windu "töréspontos" képességét se tudta mindenki. Qui-Gon visszatérő trükkjét is utólag tanulták meg. Ez nem egzakt tudomány. De akkor maradjunk a való világ példáinál. A kosárlabdások ha egyszer beletalálnak a pálya másik végéről az ellenfél kosarába akkor mindig beletalálnak? A kérdés a 66-parancsnál inkább az, hogy némelyik klón hogyan tudott ellenállni a végrehajtásnak? (bevallom nem minden könyvet rágtam még át).

Már megbocsáss, de Palpatine-nek hány klónja is volt 4567 vagy 65752 mindig keverem... és a fénykardnyalábokkal teletűzdelt csemetéjét, hogy is hívták? :D Ha már hülyeségről beszélünk hatalmas tárház áll rendelkezésedre, hogy meríts belőle és nyilván ismered is valamennyire... ami valahol szomorú elvégre nyilvánvaló, hogy a filmeket viszont rohadtul nem :D
Nem nekem van tárházam a hülyeségből, hanem ennek a franchise-nak. Az én hibám csak az, hogy a millió ellentétes infót megpróbálom fejben összehozni. Sokan sokmindenbe belekötnek, de sok kötözködés csak kötözködés marad, mert az adott világ szabályai szerint védhető. Abba persze senki nem köt bele ami az előzménytrilógiák legnagyobb baja, miszerint Artu repül, ami nem azért baj hogy ott repül, hanem hogy később nem. Kedvencem az, amikor a kamera diszkréten arrébb fordul ha a többiek már lementek a lépcsőn Artu meg még csak felé gurul.  :badteeth:

...de Yoda 20 év alatti totális fizikai és szellemi leépülésére ez sem ad magyarázatot 900 évesen halt meg végelgyengülésben és azt akarod bemesélni, hogy ~25 évvel korábban tökre normális, hogy össze-vissza pattog?
Igen, a Dagobah tényleg elég barátságos bolygónak tűnt ahhoz, hogy ne épüljön le az őshonosokon kívül bármilyen lény negyed évszázad alatt.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3616 Dátum: 2018. Június 05., 13:55:57 »
Miért utálja mindenki?
Én nem utálom, sőt. De attól még tele van faxszágokkal. :) Mint pl. a harcedzett jedik, amint a biztos pozíciójukat feladva szépen besétálnak az aréna közepére, amolyan "ide lőjetek, ígérem, nem mocorgunk nagyon" mentalitással. Ott nem sok választott el, hogy zokogva a kezembe temessem az arcomat.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Star Wars
« Válasz #3615 Dátum: 2018. Június 05., 13:20:29 »
Azok az őrök nem arra valók. Szerepüket az erőhasználókkal szemben az előzménytrilógia egyetlen másodpercben összefoglalja: Yoda belép Palpatine irodájába és egyetlen szempilla rebbenéssel "falhozbassza" őket. Császárnak császári udvara volt császári feladatokkal és tevékenységekkel. Bulikkal, rendezvényekkel mindennel amit mi is ismerünk. A "sima" császárra törő fenyegetésekre jók voltak, másra nem. Nekifognak harcolni félistenekkel? Hát maximum ha a testőri kódexükben benne van hogy "megbosszulni a jobb létre szenderült főnököt". Látványos volt? Nagyon. Logikus? Nem.

Ui: Az még logikus lett volna, ha kerülveszik a testtet és kimenekítik. Ezzel megágyazva annak hogy esetleg életben maradt. De ne én adjak ötleteket ezekhez az új fostengerekhez.

Palpatine őrei valóban dísznek voltak mégha a legjobbakat is válogatták csak be oda... de azért Snoke és Palpatine helyzetét ne keverjük ennyire... Palpatine betonbiztos alapokra helyezte az uralmát semmi szüksége nem volt őrökre, míg Snoke belefutott a Birodalom maradékába segítséget kínált majd szépen lassan félreállított mindenkit, aki az útjába került vagy így vagy úgy... mármint hol van már Sloane Admirális? A Praetorian Guard elit harcosok voltak, akik nem passzív időtöltésként vigyáztak a Supreme Leaderre...

Már megbocsáss, de Palpatine-nek hány klónja is volt 4567 vagy 65752 mindig keverem... és a fénykardnyalábokkal teletűzdelt csemetéjét, hogy is hívták? :D Ha már hülyeségről beszélünk hatalmas tárház áll rendelkezésedre, hogy meríts belőle és nyilván ismered is valamennyire... ami valahol szomorú elvégre nyilvánvaló, hogy a filmeket viszont rohadtul nem :D

A klónok Jedi Mestereket - kvázi Póki-ösztönnel - öltek halomra sima lézerstukikkal...
-Sok lúd disznót győz.
-Nem minden Jedi volt jó kardforgató / harcos.
-Azt is láttuk, hogy nem mindig face-to-face nyomták, simán hátbalőtték a delikvenst.
-mivel a marvel is a disney-é lehet lesz pókemberes crossover. Ebben az esetben mindenképpen perelj majd a jogdíjakért. Mi támogatunk.  :badteeth:


Ezzel az a bökkenő, hogy, akiket mutogattak azok tanácstagok voltak, harcedzett tanácstagok és ne mondd már, hogy ha láthatáron kívülről érkező lövést hárítanak akkor a hátük mögötti ügyködést nem veszik észre nem mintha a legprofibb klónok lettek volna melléjük osztva elvégre Windu siettette az eseményeket...

Yodához méltatlan lett volna egy ilyen nyugdíjas "szellemi vezető" szerep. Akkor miben különbözött volna az OT-s állapotátòl? Így volt szinte tökéletes a Klònok támadása. Miért utálja mindenki?

Mondjuk Obi-Wan is meglepően sokat öregedett az a két évtized alatt - Bail Organa és Mon Mothma kitűnő referenciapontok - lehet a Jedik gyorsabban öregednek... de Yoda 20 év alatti totális fizikai és szellemi leépülésére ez sem ad magyarázatot 900 évesen halt meg végelgyengülésben és azt akarod bemesélni, hogy ~25 évvel korábban tökre normális, hogy össze-vissza pattog? Nézd meg Chewiet őt egyedül Han halála viselte meg pedig 180 volt az EP III idején, 190 a Solo idején és 234 évesen az EP VII idején annyit változott, hogy kicsit morcosabb lett :D

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3614 Dátum: 2018. Június 05., 12:29:02 »
Yodához méltatlan lett volna egy ilyen nyugdíjas "szellemi vezető" szerep. Akkor miben különbözött volna az OT-s állapotátòl? Így volt szinte tökéletes a Klònok támadása. Miért utálja mindenki?

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Star Wars
« Válasz #3613 Dátum: 2018. Június 05., 11:52:35 »
Beveszlek társszerzőnek. Akkor lesz valami olyan a mi star wars filmünk stábjában mint ami még soha: Valaki aki figyel arra, hogy koherens egész legyen.
  :)

Bakker, Hasselhoff is benne volt?
  :D

Például szellemi vezető? Már ha úgyis azt a szerepet szánták neki. Mondjuk miután meghalt, tényleg szellemi vezető lett.
  :lol:  :lol: :lol: :worship:

Ahogy mondani szokás, ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ez a beszélgetés magasröptű, vagy mélyenszántó.  :nezze:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3612 Dátum: 2018. Június 05., 10:57:07 »
Miért baj az, hogy 900 évesen harcol? Ood mester se volt már fiatal amikor harcolt. Különben mi szerepe lett volna a filmben?
Például szellemi vezető? Már ha úgyis azt a szerepet szánták neki. Mondjuk miután meghalt, tényleg szellemi vezető lett.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #3611 Dátum: 2018. Június 05., 10:46:40 »
Miért baj az, hogy 900 évesen harcol? Ood mester se volt már fiatal amikor harcolt. Különben mi szerepe lett volna a filmben?

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3610 Dátum: 2018. Június 05., 10:39:18 »
De akkor majd lesz egy Ford-féle Solo-klón-klón is?  :headscratch: :badteeth:
Beveszlek társszerzőnek. Akkor lesz valami olyan a mi star wars filmünk stábjában mint ami még soha: Valaki aki figyel arra, hogy koherens egész legyen.

Csak aztán nehogy konkurenciát jelentsetek a későbbiekben  ;D

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3609 Dátum: 2018. Június 05., 10:35:56 »
Ilyen szempontból Nick Fury... bocs, Windu Mester és a Császár küzdelme sokkal hitelesebb volt számomra.
Bakker, Hasselhoff is benne volt?

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
Re:Star Wars
« Válasz #3608 Dátum: 2018. Június 05., 10:34:03 »
De akkor majd lesz egy Ford-féle Solo-klón-klón is?  :headscratch: :badteeth:
Beveszlek társszerzőnek. Akkor lesz valami olyan a mi star wars filmünk stábjában mint ami még soha: Valaki aki figyel arra, hogy koherens egész legyen.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.