Szerző Téma: Star Wars  (Megtekintve 696897 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4863 Dátum: 2024. Február 20., 08:04:10 »
Kérdés, hogy átveszi-e valaki, mint anno a Warhammert a Tuan, vagy maradnak a fan fordítások?
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4862 Dátum: 2024. Február 17., 17:02:36 »
Hát, hoztak jóóóóóó néhány erősen megkérdőjelezhető üzleti döntést, szóval nem csodálkozom.
Az más kérdés, hogy jövőben eltérnek-e ezektől vagy pedig ugyanúgy folytatják-e, mint eddig.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4861 Dátum: 2024. Február 08., 15:55:13 »
Én vagyok az apád! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!! :badteeth:



Vazze! :hzs-darthvader:

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi

Nem elérhető Greedom

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 17
  • Karma: +2/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4859 Dátum: 2023. Október 11., 16:09:48 »
Köszönjük szépen!  :worship:
Reméljük az utolsó részre is tudtok majd időt szakítani, hogy teljes legyen ez a történet is. Sokaknak szereznétek vele örömet.

És tényleg köszönjük a sok éves munkátokat!

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4858 Dátum: 2023. Október 09., 10:01:17 »
Mivel itt porosodott a gépemen, feltettem a SW - Legacy II. 17. részét, így már csak 1 hiányzik.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4857 Dátum: 2023. Augusztus 19., 00:14:46 »
Előjegyezhető a Legacy - Hagyaték második kötete! 20-36 és a 41-es számokat fogja tartalmazni.

https://www.szukits.hu/star-wars-hagyatek-ii-kepregeny

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4856 Dátum: 2023. Július 15., 20:51:06 »
Köszönöm a sokéves munkátokat! Állatira sajnálom, hogy így alakult. Különösen a Star Wars terén végzett munkátok volt fontos nekem. Örök hálám a tiétek azért, hogy a Disney-féle ámokfutás fájdalmát enyhítettétek a sok régi képregénnyel. Azt viszont sajnálom, hogy így például a régi Bosszúállók sorozat elérhetetlen lesz magyarul, és hogy aki képregényt akar olvasni, annak maradnak a magyar kiadók, akik összevissza csinálnak mindent, ha választhatnék, inkább fizetnék ugyanennyit nektek a megszokott minőségi munkáért.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4855 Dátum: 2023. Július 04., 16:13:49 »
Üdv! Most tévedtem vissza az oldalra és szomorúan olvasom a hírt, hogy megszűnik az oldal. Nagyon sajnálom és csak annyit tudok mondani, hogy köszönöm az elmúlt 20 évet, hogy itt voltatok nekem a többi (szintén) megszűnt oldallal egyetemben. Tényleg akkor voltatok jelen mikor a Semic bukása után nem volt hazánkban elérhető képregény. Nagyon örültem mikor újra Marvel képregényeket és más számomra akkor ismeretlen képregényeket olvashattam nálatok.

Köszönöm az eddigi munkátokat!!!! :worship:

Az ERŐ legyen veletek! Mindvégig!!! :pogo: :hzs-darthvader:

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4854 Dátum: 2023. Június 25., 08:29:23 »
Sziasztok!
A főoldalon láthattátok, hogy bezárta kapuit a Hálózsák.
Szeretném megköszönni az elmúlt 20 évet mindenkinek, aki valaha részt vett az oldal munkájában, hiszen a saját példámból tudom, hogy mindenki a szabadidejéből lopta azt az időt, amit a honosításra fordított. Sajnos az évek telnek, és mindenki (rajtam kívül :) ) korosodik, egyes fontos(nak gondolt) helyét átveszik más dolgok.
Nálam is így volt (van), egyre kevesebb időm jutott a képregényekkel foglalkozni. Ma már inkább olvasó vagyok, mint honosító. Örülök, hogy ilyen hosszú ideig ennek a csapatnak a tagja lehettem. Nagyon sok embert ismertem meg a honosítói munka (szórakozás?) során, és bátran mondhatom, hogy barátokat is szereztem. Rengeteget tanultam a többiektől, nagyon sok szép emlékem van. Az egészben az volt az érdekes, hogy szinte minden tag az ország más és más tájáról származik (sőt van, aki a határon túlról) mégis azonnal megvolt a közös nevező. Mai szemmel már ósdinak tűnhet, hogy annak idején még MSN messengeren chatelve, fájlokat küldözgetve, modemes nettel kezdtük, de akkor az volt a csúcstechnika :). Később nagy örömömre sok "munkatárssal" a börzéken sikerült személyesen is találkoznom. A mai napig szeretek börzére járni, remélem, azért ott újra meg újra összefuthatunk.
Végül szeretném megköszönni az elmúlt 20 évet mindenkinek, aki valaha olvasott bennünket, remélem jó szívvel gondolnak vissza ránk.
Találkozunk május 4-én.
Az erő legyen veletek!

Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4853 Dátum: 2023. Június 20., 18:56:09 »
Köszönöm a SW - Birodalom 25 A Bolond Sora (2.rész)-ét  :hzs-r2d2: :hzs-darthvader: :hzs-darthmaul:

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4852 Dátum: 2023. Június 20., 18:17:51 »
Üdv! Köszi a bolond sorsa befejező részét Recsi, Xeraph és egy kicsit Galen!!! :worship:
Remek kis történet volt! A végén Vader finish him flawless victory fatality mozdulata pedig különösen tetszett!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4851 Dátum: 2023. Május 20., 19:20:08 »
Most már biztosan meg fog jelenni az Epic Collection: Hagyaték 1. kötete.

http://www.szukits.hu/star-wars-hagyatek-elso-kotet

Nem elérhető Greedom

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 17
  • Karma: +2/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4850 Dátum: 2023. Május 16., 11:14:45 »
Még nem olvastam, de gyanítom, hogy sokkal magasabb minőséget képvisel, mint bármelyik Disney wars történet. Ekkora csapás még sosem érte a szórakoztatóipart, mint ez a felvásárlás. Ha ez nincs, akkor a Star Wars még mindig a fénykorát élné.

 :lol:

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4849 Dátum: 2023. Május 15., 17:13:15 »
Igazából néhány hónappal a felvásárlás után jelent meg az első szám. 2012 októberében történt meg a deal, 2013 márciusában pedig megjelent a Legacy Vol2. első száma.
Gondolom már kész volt minden a comiccal kapcsolatban, így azt nem törölték. Ettől függetlenül nem tartozik a kánonba, legenda lett.

A felvásárlás után még lebegett a törlés réme sem e képregény, sem másik, sem pedig egyetlen akkortájt készülő mű felett, mivel akkoriban ilyenről szó sem volt.
Sőt, akkoriban még a Hagyaték II. Felvonás készítői is elég optimistán nyilatkozták miután kijelentették, hogy az ő művük biztosan nem fog bekavarni az az időtájban bejelentett és készítés alatt álló VII. részbe, mivel az övék az új film után valamivel 100 évvel játszódik.
A törlésre csak az új Kánon rendszer bejelentése után került, amire valamikor (ha jól emlékszem) 2014-ben került sor, így az akkor futó sorozatok (Brian Wood: STAR WARS Ongoing, The STAR WARS, Hagyaték II. Felvonás stb.) készítői 2014 végéig kaptak haladékot, hogy valami lezárást készítsenek sorozataikhoz, mely sietős lezárás nagyon is meglátszik az utolsó kiadott képregény sorozatokon.

Ezt valaki törölné? Módosítás helyett véletlenül idéztem magam.
Köszi!
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4848 Dátum: 2023. Május 15., 17:11:41 »
Igazából néhány hónappal a felvásárlás után jelent meg az első szám. 2012 októberében történt meg a deal, 2013 márciusában pedig megjelent a Legacy Vol2. első száma.
Gondolom már kész volt minden a comiccal kapcsolatban, így azt nem törölték. Ettől függetlenül nem tartozik a kánonba, legenda lett.

A felvásárlás után még lebegett a törlés réme sem e képregény, sem másik, sem pedig egyetlen akkortájt készülő mű felett, mivel akkoriban ilyenről szó sem volt.
Sőt, akkoriban még a Hagyaték II. Felvonás készítői is elég optimistán nyilatkozták miután kijelentették, hogy az ő művük biztosan nem fog bekavarni az az időtájban bejelentett és készítés alatt álló VII. részbe, mivel az övék az új film után valamivel 100 évvel játszódik.
A törlésre csak az új Kánon rendszer bejelentése után került, amire valamikor (ha jól emlékszem) 2014-ben került sor, így az akkor futó sorozatok (Brian Wood: STAR WARS Ongoing, The STAR WARS, Hagyaték II. Felvonás stb.) készítői 2014 végéig kaptak haladékot, hogy valami lezárást készítsenek sorozataikhoz, mely sietős lezárás nagyon is meglátszik az utolsó kiadott képregény sorozatokon.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4847 Dátum: 2023. Május 13., 16:46:53 »
Még nem olvastam, de gyanítom, hogy sokkal magasabb minőséget képvisel, mint bármelyik Disney wars történet. Ekkora csapás még sosem érte a szórakoztatóipart, mint ez a felvásárlás. Ha ez nincs, akkor a Star Wars még mindig a fénykorát élné.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4846 Dátum: 2023. Május 10., 15:02:28 »
Igen, pontosan ezért kérdeztem! Köszönöm a válaszod! :worship:

Nem elérhető Greedom

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 17
  • Karma: +2/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4845 Dátum: 2023. Május 09., 21:34:47 »

ÖÖÖ... lehet egy kérdésem ez a történet időben mikor készült? Úgy értem azelőtt, hogy a dizni felvásárolta a Star Wars univerzumot? Csak azért kérdezem, mert nagyon tetszik és magas színvonalat képvisel számomra.

Igazából néhány hónappal a felvásárlás után jelent meg az első szám. 2012 októberében történt meg a deal, 2013 márciusában pedig megjelent a Legacy Vol2. első száma.
Gondolom már kész volt minden a comiccal kapcsolatban, így azt nem törölték. Ettől függetlenül nem tartozik a kánonba, legenda lett.

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4844 Dátum: 2023. Május 09., 16:30:19 »
Üdv! Köszi a Hagyaték II. 16. részét HeirToGrievous, Xeraph, Paul & Recsi! :worship:
Tetszett, hogy megismerhettük a jelenlegi Sith nagyúrnak a háttértörténetét! A történet és a grafika továbbra is csodás! Várom a folytatást!
ÖÖÖ... lehet egy kérdésem ez a történet időben mikor készült? Úgy értem azelőtt, hogy a dizni felvásárolta a Star Wars univerzumot? Csak azért kérdezem, mert nagyon tetszik és magas színvonalat képvisel számomra.

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4843 Dátum: 2023. Május 08., 21:24:48 »
Nem valószínű, hogy nem adják ki, mert már csak ez az egyedüli képregény, ami fel van tüntetve mint előjegyezhető. Ha kiadják, akkor is csak az első 19 számot fogja tartalmazni.

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4842 Dátum: 2023. Május 04., 23:42:06 »
A vérvörös cbz működik ugyan, de csak a borító van benne. A Hagyaték - Háború véletlenül maradt fenn, köszi, hogy szóltál. Ha kiderülne, hogy tuti nem adják ki, visszatesszük.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4841 Dátum: 2023. Május 04., 16:32:44 »

Jó eséllyel a szukits kiadja a képregényt, emiatt került le.
Megoldás a problémára: Vedd majd meg a kiadást  :)

Még továbbra is előjegyzés állapotban van az epic collection Hagyaték kiadványa a Szukitson, arra még sokáig várni kell. A Hagyaték - Háború linkje működik, de a többi nem. A Vérvörös Birodalom ki van adva a Szukits által, de a cbz linkje továbbra is működik. Ezek meg úgy vannak mintha totál meg lennének szüntetve. 

Nem elérhető Greedom

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 17
  • Karma: +2/-0
Re:Star Wars
« Válasz #4840 Dátum: 2023. Május 02., 14:05:39 »
Sziasztok! A Hagyaték valamiért nem érhető el, egy hibaüzenetet ír ki, hogy elavult a link vagy mi. Tudnátok megoldást javasolni a problémára?

Jó eséllyel a szukits kiadja a képregényt, emiatt került le.
Megoldás a problémára: Vedd majd meg a kiadást  :)

Nem elérhető Goten56

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 448
  • Karma: +2/-2
Re:Star Wars
« Válasz #4839 Dátum: 2023. Május 02., 13:53:09 »
Sziasztok! A Hagyaték valamiért nem érhető el, egy hibaüzenetet ír ki, hogy elavult a link vagy mi. Tudnátok megoldást javasolni a problémára?

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4838 Dátum: 2023. Február 02., 22:36:56 »
A Szukits-on előjegyezhetők a következő legendákhoz tartozó képregények:

A Jedik hajnala
https://www.szukits.hu/star-wars-legends-epic-collection-tales-of-the-jedi-vol-1

A Köztársaság lovagjai
https://www.szukits.hu/star-wars-legends-epic-collection-the-old-republic-vol-1

Sötét Birodalom
https://www.szukits.hu/star-wars-dark-empire-trilogy-hc

Hagyaték
https://www.szukits.hu/star-wars-legends-epic-collection-legacy-vol-1

Egyelőre ez még csak tervezet. A legtöbb előjegyzést gyűjtő megjelenhet.
« Utoljára szerkesztve: 2023. Február 02., 22:48:15 írta tomcsi80 »

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4837 Dátum: 2023. Január 28., 16:27:30 »
Köszi! Volt valami régi ruszki oldal, onnan szedegettem le oldalakat TPB-khez, de már nem működik szerintem.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető HeirToGrievous

  • Spock
  • ****
  • Hozzászólások: 588
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4836 Dátum: 2023. Január 28., 13:39:58 »
Azok még online is elég ritkának számítanak, így a Hagyatékhoz hasonlóan csak photoshoppolni lehetne a neten található képek alapján.
De azért szétnézek, hátha végül sikerül rájuk akadni.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."
"Talán mindvégig erről szólt a látomásom. Hogy a végén egyedül maradok.. Miközben az eget járom.."

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2880
  • Karma: +32/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Star Wars
« Válasz #4835 Dátum: 2023. Január 27., 17:11:20 »
Köszi, de sajna nekem a TPB verziók kellenének.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető tomcsi80

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 182
  • Karma: +4/-3
  • Nem: Férfi
Re:Star Wars
« Válasz #4834 Dátum: 2023. Január 24., 17:19:37 »
Segítséget kérnék: valahogy sikerült törölnöm a Dark Times TPB verziójának 4,5,6,7. részét. Esetleg ha megvan valakinek, megosztaná velem?
Az omnibus verzió megvan, de a beíráshoz kellene, hogy ugyanolyan legyen, mint az eredeti.

Itt megtalálhatod a Dark Times tpb-ket:
https://readcomiconline.li/Search/Comic