Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 106058 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Summers

• Garfield
  • **
Re:Pókember
« Válasz #811 Dátum: 2012. Január 26., 12:01:06 »
Ez May néni hanyadik halála 2-3. ?

Nem elérhető Pepea

• Blateco admin
  • Asterix
  • **
  • Nem: Férfi
    • Black Team Comics
« Válasz #810 Dátum: 2012. Január 26., 09:44:23 »
 Nagyon szépen köszönöm, aki feltették régi klasszikus pókembereket, nagyon jó volt elolvasni őket. :)  :worship: Legalább melómon nem unatkozójak.  ;D

Nem elérhető keildavid

• HZs imádó
  • *
« Válasz #809 Dátum: 2012. Január 25., 19:49:38 »
Látom, hogy a Csodálatos Pókember 139-152-es honosítások mind Tomicho Project volt. Eddig csak a 151-ig tudtam, ami régen volt a ComicSquadon, de végül az itt olvasható 152-esből kiderült, hogy meddig volt a Pókemberből ez a Tomicho Projekt.
Micsoda különlegesség, amik itt a HálóZsákon fenn vannak. Hihetetlen Hulk v2-ből néhány része, Elektra v2 1-2. része és most a Csodálatos Pókember 139-152. Nem semmi.
Az meg tényleg jó, hogy a "sorsdöntő kaland" történet vágatlan verziója olvasható.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
    • http://halozsak.tlof.hu
« Válasz #808 Dátum: 2012. Január 24., 22:44:54 »
Nagy valószínűséggel igen. Évekre el lettünk látva.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető joustoe

• Garfield
  • **
« Válasz #807 Dátum: 2012. Január 24., 21:30:05 »
Csak annyi kérdésem lenne, hogy ha vége a leállásnak, utána is kerülnek-e ki még Pókember képregények??
Jóval több, mint arra bárki számítana. :)

azok amikre gondolok?

Nem elérhető zozi56

• Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
    • HálóZsák
« Válasz #806 Dátum: 2012. Január 24., 20:42:45 »
Csak annyi kérdésem lenne, hogy ha vége a leállásnak, utána is kerülnek-e ki még Pókember képregények??
Jóval több, mint arra bárki számítana. :)
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Galamb

• Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #805 Dátum: 2012. Január 24., 20:36:26 »
Ezer hála, hogy végre elolvashattam a "sorsdöntő kaland" "vágatlan" verzióját.  :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #804 Dátum: 2012. Január 24., 20:24:53 »
Köszi az újabb adag Pókit!  :worship: Csak annyi kérdésem lenne, hogy ha vége a leállásnak, utána is kerülnek-e ki még Pókember képregények??

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #803 Dátum: 2012. Január 23., 15:06:36 »
Lassan, ja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Summers

• Garfield
  • **
« Válasz #802 Dátum: 2012. Január 23., 13:45:31 »
Most fog jönni a klón ugye?

Nem elérhető Summers

• Garfield
  • **
« Válasz #801 Dátum: 2012. Január 19., 15:09:30 »
Köszi a 143. részt. Mondjuk egy kicsit elgondolkoztat hogy sosem bukott le. London, Kanada, Párzs L. A. és még ki tudja hány város és soha senki nem kérdezte meg: Peter fiam hogy lehet hogy mindig ott vagy ahol Pókember? :)

Visszatérve a klónozásra a leggázabb szerintem a női Oki doki megjelenése volt. :)

Nem elérhető Usagi Yojimbo

• képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
« Válasz #800 Dátum: 2012. Január 19., 14:48:57 »
Egyébként úgy általánosságban nekem is tetszik, hogy minden második ember, teljesen mindegy, hogy melyik oldalon áll, olyan szintű laborokkal/felszereléssel/robotokkal rendelkezik, hogy ha annak az értékét meg az elállításukhoz szükséges nyersanyagigényt összeszámolnák, nem hogy az ország, de még a naprendszer GDP-je sem lenne elég hozzá...

Csak a Fantasztikusa Négyes 269. számában egy dühroham miatt sikerült Susan-nek dollármilliárdnyi berendezést tönkretennie.  :omg: :stupid:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #799 Dátum: 2012. Január 19., 09:24:41 »
Tanári fizetésből csak az eddigi történetek alapján legalább négy titkos laborkomplexumot rendezett be, ebből egy több ezer négyzetméternyi felszerelést és klónozóegységet foglalt magába.

Ebből is látszik a gazdasági helyzet! Magyarországhoz képest milyen jól keresnek a tanárok az USA-ban!!  ;D

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #798 Dátum: 2012. Január 19., 08:51:52 »
talgaby, Sakál biztosan az egyetemi laborból nyúlt eszközökkel állította elő az első klónlaborjait  :badteeth:

Egyébként úgy általánosságban nekem is tetszik, hogy minden második ember, teljesen mindegy, hogy melyik oldalon áll, olyan szintű laborokkal/felszereléssel/robotokkal rendelkezik, hogy ha annak az értékét meg az elállításukhoz szükséges nyersanyagigényt összeszámolnák, nem hogy az ország, de még a naprendszer GDP-je sem lenne elég hozzá...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #797 Dátum: 2012. Január 19., 06:39:53 »
De. Az egyetlen jó, ami abból származott, a SNES-es játék volt.

Nem elérhető Summers

• Garfield
  • **
« Válasz #796 Dátum: 2012. Január 19., 01:16:20 »
Arról nem is beszélve, hogy átveszi Pókember helyét szőke hajjal és senki nem "Jééé te pont úgy nézel ki mint Peter!" (Ez kb olyan mint Superman esetébe egy szemüveg az álca csak azt már megszoktuk. ) A másik meg tényleg a logikai bukfencek egész sora.

Mondjuk a Maximum Carnage annyira nem volt gáz mint ez.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #795 Dátum: 2012. Január 18., 23:31:40 »
A klón történetek durván rosszak voltak, és durván elnyújtották, de nálam főgenya teszi tönkre visszamenőleg is az egészet. Először jött a 90-es évek Maximum Carnage-estül, aztán a klóntörténetek hatszor olyan hosszúra nyújtva, mint eredetileg tervezték, és mikor az egészet elcseszték már, akkor nem hogy visszaállították volna az eredeti status quot, hanem visszaállították a 30 évvel azelőttit...

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #794 Dátum: 2012. Január 18., 23:07:29 »
Ezért tettem bele, hogy még az ő pénze se kellett volna, hogy elég legyen ehhez. Osborn vagyonát nagyon brutálisan megnövelték, de a magyarázat szerint a pénzt már az után szerezte, hogy a Sakál felállította azokat a laborokat. Ne feledd, hogy a klón-sztorik alapján Warren ezekkel a létesítményekkel már az eredeti klón-saga alatt/előtt rendelkezett, amikor az OsCorp még szó szerint egy anyagi gondokkal küszködő vegyipari konszern volt csak, nem egy multinacionális óriásvállalat, amivé Osborn a rabolt pénz és a tiltott kutatásai segítségével emelte.

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #793 Dátum: 2012. Január 18., 22:58:28 »
Azért, ha belegondolsz, emlékeim szerint az egyik legnagyobb barom retconnal, Osborn visszahozásával megmagyarázták, hogy Póki minden baja mögött az ő - mármint Osborn - állt. Akár pénzelhette is a Sakált...  :dry:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #792 Dátum: 2012. Január 18., 22:32:48 »
A legnagyobb baja az elnyújtottság.
És a Sakál. Tanári fizetésből csak az eddigi történetek alapján legalább négy titkos laborkomplexumot rendezett be, ebből egy több ezer négyzetméternyi felszerelést és klónozóegységet foglalt magába. ez a Marvel-univerzum más részein általában több tíz milliárdos tétel, akkora, hogy még a régi Oscorp-vagyonból is bajosan lehetett volna kihozni (pláne, hogy Osborn évente minumum százmilliókat kellett öljön felszerelésbe és fejlesztésbe).
Meg persze eléggé kínosan röhejes volt az egész degenerációs hablaty a klónoknál, amikor Sinister évtizedekkel azelőtt megoldotta a tökéletes tömegklónozás kérdését. Sőt, Arnom Zola is. Nulla kontinuitás.
És persze az erőltetett történeti elemek a közepétől kezdődően már külön bónusz. A tizenkét évvel ezelőtt elmébe ültetett poszthipnotikus parancsszó, ami végső soron egy eléggé drabális hülyeséget ültetett belé, nos, talán ez volt az a pont, ahonnan teljesen menthetetlen lett a sztori, mert az alkotóknak minden létező ötlete elfogyott.

Nem elérhető Summers

• Garfield
  • **
« Válasz #791 Dátum: 2012. Január 18., 20:23:14 »
Amúgy a kíváncsi volnék nektek mi bajotok van a klón story-val?
Mert, hogy őszinte legyek én se vagyok odáig érte. Van benne egy pár dolog ami nagyon kiakasztott. Eleve az új Sakál, aztán ott görcsölünk 70 részen át, hogy valójában most a Vörös Pók Peter Parker vagy Pókember Peter Parker. Közbe megjelenik egy két régi gonosz, de olyan szinten ráül a töltelék storykra is, az egész klónozási dolog nyomasztó hangulata, hogy jaj.
A másik meg ugye a Pókgyilok a gyógyegér és Kanie a pszihopata. Kicsit már ekkor kezdett nekem sok lenni a raklap klónból. Aztán a legjobb a Pókgyilok halála aki addig tök sérthetetlennek tűnik és lezúg egy tetőről és kampec. Valami kreatívabbat is kitalálhattak volna.
Már bocs hogy így szemezgetek belőle, (főként azoktól akik nem olvasták) de annyi zagyvalék volt benne, hogy szerintem ezzel nem árultam el túl sokat.
És tényleg egyet kell értenem 30-40 füzetre ki lehetne herélni az egészet és még úgy is több mint elég.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #790 Dátum: 2012. Január 18., 12:13:41 »
A klón sztorik helyett szerintem inkább olvasd el ezt:

http://lifeofreillyarchives.blogspot.com/

A készítők visszaemlékezése a klón mizériára + minden (?) klón történet rövidebb-hosszabb összefoglalója egyben. Nagyobb élmény, mint maga a klón-saga, az tuti.

Valaki, ha jól tudom megcsinálta belőle a magyar fordítást is.

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #789 Dátum: 2012. Január 18., 11:00:45 »
A szám amúgy - hogy a kérdésre is válaszoljak - valahol 90 és 180 közt lehet, szemlélettől függően.

Ez nem semmi! Köszi a választ!  :worship:

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #788 Dátum: 2012. Január 18., 10:21:44 »
Sok. Pontos szám nincs, mert mindenki másként definiálja, hogy mi tartozik oda. A Marvel az eddigi legteljesebb gyűjteményt adja ki mostanában belőle, tíz darab növelt oldalszámú (átlag 14 füzetnyi tartalmú) kötet lesz. Hogy most ebben benne lesz-e a lezárás vagy csak a kétharmadáig (habár ez a kétharmad a füzetszám több mint 75%-át lefedi), még nem tudom, kérdezd Ben Reillyt, ő van olyan-- elvetemült, hogy pénzt ad ki érte, hogy birtokolhassa minden idők legnagyobb képregényes tömegszerencsétlenségét.
A szám amúgy - hogy a kérdésre is válaszoljak - valahol 90 és 180 közt lehet, szemlélettől függően. (Meg ízléstől. Bár ha úgy néznénk, akkor ha rajtam múlna, kb. 36 füzet lenne a teljes klón-sztori.)

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #787 Dátum: 2012. Január 18., 10:00:29 »
Még egy klón sztoris kérdés!  :badteeth: A sztori mennyi részből áll?? Úgy halottam nem egy rövid történet!  :headscratch:

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
« Válasz #786 Dátum: 2012. Január 17., 23:18:10 »
Szerintem a klón sztoriknak inkább ne örüljön senki.  :lol:

Nem elérhető Cardas

• Sólyomszem
  • *
« Válasz #785 Dátum: 2012. Január 17., 19:52:25 »
Még nem jutottam el odáig, hogy megköszönjem a klasszikus póki számokat, de most megteszem: KÖSZÖNÖM! :)
Sajna ezeket már nem találtam sehol, szóval most nagyon örülök, hogy újra elérhetővé váltak!  :worship:

Nem elérhető joustoe

• Garfield
  • **
« Válasz #784 Dátum: 2012. Január 17., 16:12:57 »
és a kézzel beírtak teljesen kiesnek, így a STom-féle Pók-termés meglepően alacsony számra korlátozódik (szó szerint három számjegynyi kézzel beírt volt ott, vagyis simán el tudnánk látni két-három beírót fő munkaidőben csak azzal, hogy azokat egy jobb szkenbe átpötyögje).

szerintem azért valamilyen aloldalon, esetleg külső tárhelyen lehet sokak örülnének, ha fellelhetőek lennének, aztán szépen lassan normálisan digitalizálva lennének, de ez csak az én véleményem

Nem elérhető talgaby

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #783 Dátum: 2012. Január 17., 12:45:40 »
Akkor várhatóak a klón sztorik is??? Annak nagyon örülök!
Még nem tudom. Lehet. Egyelőre ne készüljön rá senki inkább.
Idézet
Így olyan mintha nem is lenne leállás csak  egy Pókember hónap van tartva!
Hát ja. ;D Örülök, hogy tetszik, ezzel akartam/akartunk eredetileg két legyet ütni egy csapásra (csökkenteni a leállást és megszabadulni egy csomó kapott Póktól).

Nem elérhető gabo

• Optimus Prime
« Válasz #782 Dátum: 2012. Január 17., 11:55:17 »
Mivel egyelőre a modern klón-sztorikat visszatartjuk

Akkor várhatóak a klón sztorik is??? Annak nagyon örülök!
A kirakott képregények nagy részét olvastam, de vannak nekem is újdonságok köztük! Örök hálám a képregényekért, és hogy még a nagy év elei leállás közben is kirakjátok őket! Így olyan mintha nem is lenne leállás csak  egy Pókember hónap van tartva!  ;D  :worship: