HálóZsák fórumok > a Zsák

Előzetes - amíg nincs kész a képregény...

<< < (222/226) > >>

Micho:

--- Idézet ---Nekem nem igazán tetszik az Avengers 1 leendő címfelirata, mert a betűtípus nem olyan mint az eredeti.
--- Idézet vége ---
attól, hogy egy címfelirat nem ugyanoylan font-tal készült mint az eredeti, még nem rossz... sőt. ez egy rossz beidegződés, hogy mindig mindent úgy kell csinálni, ahogy az eredetiben van, és csak az a jó. Eleinte én is ezt vallottam, de azóta változott a véleményem, hisz van amikor jobb feliratot is lehet készíteni, mint az eredeti. most nem arra gondolok, hogy egy '60-as évekbeli képregény legyen 2004-es stílusban, modernül elkészítve, mert az valóban rosszul nézne ki. Hanem csak arra, hogy ha másképp is fest, de tükrözi a képregény hangulatát és illeszkedik hozzá, akkor simán el lehet térni. sztem ez fenn áll a szóban forgó borítóval kapcsolatban is... elvégre ez magyar változat, vagy mi a szösz

ja, és Troll-nak viszont kifejezetten tetszett, pedig ő igazán kötözködős ilyen témákban... a fene az ízlését akkor  

molzo:
Nekem nem igazán tetszik az Avengers 1 leendő címfelirata, mert a betűtípus nem olyan mint az eredeti.
Van egy font ami ugyanolyan, az Earth Mightiest. Szerintem azt kéne használnotok.

killjoy:

--- Idézet ---Ne pörögjetek már.

Troll csak biztos poénkodott. Hisz' ez még csak előzetes.  
--- Idézet vége ---
OK! Az a baj, hogy ez a legjobb egy enyhén borízű, parasztos hangon lenne jó: "Jó estét kívánok! Jogosítványt, forgalmit kérném!"

Nitro:

--- Idézet ---szpÁDÁMen: A képeket én javítottam fel... (bár ez egy kicsit az élesség rovására ment)
--- Idézet vége ---
Már elnézést, de nekem megvan olyan változatban, amit javítani sem kell...
Baj?  

Spidáj:
Nem tévedsz, tegnap az is volt a képre írva.
Gondolom azóta átírták és rámentették, vagy valami ilyesmi  
Valami ilyesmi volt tegnap: Kérem a jogosítványát és a személyiigazolványát.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése