Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 542814 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4504 Dátum: 2012. Február 25., 20:44:56 »
Nagyon nagy piás mondást hallottam ma este:

Részeg vagyok, nem tagadom
Amit szarok, neked adom.

 ;D :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4503 Dátum: 2012. Február 25., 18:27:43 »
Ha már könyvek: Hunger Gamest olvasta itt valaki rajtam kívül? Kinek hogy tetszett? Én nagyon bírtam, kíváncsi leszek a filmre is, remélem nem rontják el, mert az alapanyag egész jó.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4502 Dátum: 2012. Február 25., 15:50:21 »
Aztán hirtelen abbamaradtak és utána kikötöttem a Terminator, Aliens, Predator, AvP-típusú könyveknél!  :)

Én most John Caldwell/ Jeffrey Stone (Nemes István) könyveinél kötöttem ki :D
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4501 Dátum: 2012. Február 25., 13:39:31 »
Nekem is nagy kedvenceim voltak ezek a könyvek! Unokatestvérem, meg az egyik volt osztálytársam folyamatosan szállította nekem az új KJK könyveket!  :rolleyes:
Nagyon hangulatos kis regények (vagy inkább játékok?) voltak ezek, sok kellemes, nyári estét okoztak anno!

Amikre határozottan emlékszek és nagyon tetszettek: Bajnokok próbája, A Gyíkkirály szigete, A rémület útvesztője, A varázsló kriptája, A végzet erdeje, Az elátkozott ház, A halállabirintus és a Tolvajok városa!  :nezze:

Aztán hirtelen abbamaradtak és utána kikötöttem a Terminator, Aliens, Predator, AvP-típusú könyveknél!  :)



 

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4500 Dátum: 2012. Február 25., 10:09:21 »
sőt, a fórumukon lehet ezekből a honosításokból még nyomtatott verziót is rendelni, ha jól vettem ki  :-X

Igen, szoktam nézni ezt az oldalt, és vannak ott más érdekességek is: A Tűzhegy varázslója társasjáték, A Titán, Naptár és még sok minden más is. Nagyon örülök, hogy van az az oldal, viszont én kipróbáltam egy párat a munkásságaik közül így gépen keresztül, és ez a módja a könyvek megtekintésének nagyon sokat elvesz az olvasás élményéből. Hiányzik az az érzés, mikor lapozol, esetleg megpróbálod találomra kinyitni a megfelelő fejezetpontnál a könyvet, vagy csak egész egyszerűen nem tudsz úgy elmerülni a könyvben, mert lapozás helyett a görgővel, estleg mással ugrálsz fejezetpontról fejzetpontra :(
A képregényekkel is hasonló a helyzet, de ott számomra sokkal kisebb mértékben. itt a HZs-n viszont nagyon jól lett megcsinálva a képregényolvasó, így alig von le ebből az érzésből bármit  :worship: :worship: :worship:
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4499 Dátum: 2012. Február 25., 09:59:16 »
A Gyíkkirály nekem is nagy kedvenc volt, de a Halál labirintusát is imádtam. Ami nekem nagy csalódás volt az az Országú harcosa volt. Olyan Mad Max-es cuccnak készült, de ez a stílus valahogy nem jött át abban a formában ahogy a fantasy részek igen.

Nem elérhető Usagi Yojimbo

  • képregénymoly
  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 431
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4498 Dátum: 2012. Február 25., 09:56:05 »
Nekem a legnagyobb élményt az "Elátkozott ház" nyújtotta, de kipróbáltam mást is azon kívül.
A "Gyíkkirály szigete" is a kedvenceim között van, mert az volt az első :D .
Ha már itt tartunk, volt egy másik kiadó is, aki a Harcos képzelet könyveket adta ki, és azok szerintem unalmasak voltak, kivéve a "Fenevad nyomában"-t( persze ebből is csak párat olvastam, és lehet, hogy pont a legrosszabbakat fogtam ki). Megemlíteném itt az Éj-trilógiát, ami egy szeretett íróm regénye alapján készült( Nemes István), de teljesen el lett rontva ez a verzió valamint a "Szellemjárás"-t, ami kb. 15-20 fejezetpont elolvasásával kivihető volt!!!
Nektek melyik a kedvencetek, és melyikben csalódtatok, vagy melyik volt a legrosszabb szerintetek?
A képregényekért érdemes élni!

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4497 Dátum: 2012. Február 24., 10:57:10 »
a Titán kézikönyvet meg egy könyvtárból lopt... kértem el... örökre

az a könyv az utcánkban is csak egy srácnak volt meg, amolyan szent grálként tekintettünk rá, ha néha lehozta a játszira... nem tudom, lehet tőle is kölcsönkérte valaki  ;D


[, a mai napig megvan a füzetem, amiben vezettem a karakterlapokat, meg folyamatábraszerűen azt is, hogy melyik fejezetről merre mentem  :)


durva... :D  én egy idő után már nem térképeztem, csak lefogtam az ujjaimmal az összes lehetőséget, és ahol nem haltam meg, ott mentem tovább  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4496 Dátum: 2012. Február 24., 10:30:53 »
A Királyok Koronája trilógia a kedvencem.  :)
Ami egyébként 4 részes, és az első három kötet után sokkal, egy másik kiadónál megjelent a 4. is. ;)

Igen, én is imádtam őket, nagyon sokkal játszottam, a mai napig megvan a füzetem, amiben vezettem a karakterlapokat, meg folyamatábraszerűen azt is, hogy melyik fejezetről merre mentem  :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4495 Dátum: 2012. Február 24., 09:56:43 »
Ezeket imádom. Ami Mo.-n megjelent azt mindet meg is vettem antikvárban. a Titán kézikönyvet meg egy könyvtárból lopt... kértem el... örökre. A Királyok Koronája trilógia a kedvencem.  :)

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4494 Dátum: 2012. Február 24., 09:24:08 »
indexen hír, hogy idén 30 éves a Kaland/Játék/Kockázat könyvsorozat, ami a mai 30-asok meghatározó élménye volt, és sokan itt alapozták meg a fantasy műfaj iránti rajongásukat. amiért érdekes a dolog, hogy van egy hazai csapat, akik a megjelent könyveken kívül , tulajdonképpen honosították a kiadatlan részeket, mint mi itt a képregényeket... ezek a linken legalul szerepelnek, több, mint 20 db van már belőle.

http://zagor.hu/?oldal=konyv

sőt, a fórumukon lehet ezekből a honosításokból még nyomtatott verziót is rendelni, ha jól vettem ki  :-X
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4493 Dátum: 2012. Február 02., 17:38:42 »

Katt a képre!

Nem elérhető godach2

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4492 Dátum: 2012. Február 01., 12:35:10 »
Köszönöm Mindenkinek a segítséget.

Életem a film, a könyv, képregény és a játék. Persze mindehhez szükség van jó sztorira.

Bírom a kritikát, és meg is szoktam fontolni minden ember véleményét.
Az egészben az a legbosszantóbb, hogy megannyi jó ötletem lenne.
Mivel szeretem a képregényeket, abban a kategóriában is, és most írok egy könyvet ami két gyermek útjáról szól, élőhalottak világában egy poszt apokaliptikus környezetben. Menyasszonyom és unokahúgom is támogat rendesen. Nem tudnak felállni a gép elől, holott sosem szerettek olvasni. Tetszik nekik benne a nyolc éves gondolkodásmód, és a tömérdek eseménysorozat ami izgalmas és látványos elemekben egészül ki. Ebben a könyvben nem lesznek fegyverek, mégis mondhatni akció dúsnak.

Mentségemre szóljon viszont, hogy a képregény történetét amit írtam, igaz hogy sok képregénynek és kevés egy regénynek, de valahol kellett találnom egy arany középutat, hogy átérezzétek nagyjából a történetet.
Remélem sikerül majd megindulnom, mert ez lenne az egyik értelme az életemnek.

Ui: Ha valaki szeret olvasni, szívesen elküldöm az eddig kész részeket. kíváncsian várnám a kritikákat, ötleteket és véleményeket.
Az alábbi emailen el tudtok érni: godach2.0@freemail.hu

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4491 Dátum: 2012. Január 31., 18:38:53 »
Hát a DC logo az nem jó, az előzőt én nagyon szerettem, szerintem teljesen kifejező volt. Ez meg.. nem tudom, mint valami papírgyár logója.

Katt a képre!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4490 Dátum: 2012. Január 31., 14:42:56 »
Hali, godach! Lehet, itt is érdemes lenne próbálkoznod:
http://random-magazin.blog.hu/2010/10/26/csatlakozz_21
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4489 Dátum: 2012. Január 31., 11:35:56 »
Nem rossz, van tehetséged az íráshoz, az látszik az anyagon, még ha nem is hibátlan. Mivel siettél vele (ez meg abból látszik, hogy a betűelütéseket sem javítottad), lehet még jobb is. Viszont egy képregényhez fele ennyi szöveg sem kell, ott először nem elsősorban az olvasónak írsz, hanem a rajzolónak. Aztán ha ő elkészült, akkor teszed hozzá azt, ami az olvasónak szól. Ez egy novella, vagy regény kezdete inkább, bár ahhoz meg éppen nagyobb részletgazdagságra lenne szükség. A rossz hír, hogy rajzolót találni igen nehéz. Egyrészt Mo.-n ebben nincs bolt, másrészt a rajzolók is inkább szeretik a saját ötleteiket megvalósítani. Ha találsz egy-két tehetséges diákot, az lehet az útja ennek. De lehet, hogy szerencséd lesz, hajrá. :)

Nem elérhető godach2

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4488 Dátum: 2012. Január 31., 09:36:04 »
Sziasztok!

Írtam a csevejbe, de mivel úgy látom itt nagyobb az élet, berakom ide is.
Van egy összevissza ágazó, és jó ötletekkel teli történetem amit szeretnék képregényben megvalósítani.
Írni tudok, és meg tudom alkotni betűkből a világot, viszont rajzolni nem. A mailem godach2.0@freemail.hu

Itt egy kis ízrlítő.


   1.

John letette magát a kanappéra, a távirányítón beütötte a huszonhetes gombot, és szisszenve fölnyitotta az első sörét. Épp a kedvenc csapata játszott az NFL kupáért. Tíz évig szolgált a seregnél, de fél éve civil életet élt.
-Tíz év-mondta sóhajtva, majd végigsimította szeménél a sebhelyet, amit a sok kitüntetéssel együtt szintén a katonaságtól kapott. Idestova harmadik hónapja hogy munkát keresett. Az első hkét hónapban még élfezte a korai nyugdíjazás előnyeit. Pihent, utazgatott de aztán kezdett idegesebb lenni, nem találta a helyét sehol, és folyton olyan érzés kapta el, mintha fölösleges lenne ebbe a világba.
-Jason szalad a labdával-ordíitotta a műsorvezető- és nem tudják megállítani, ééééés TouchDown!!!!
Hirtelen mintha a bemondó hangja idegesítővé vált volna, Sue elkezdett odakinn ugatni. Sue Hunt kutyája volt, elmult már öt éves és még nem volt vemhes egyszer sem. Már lekésett a gyerekről, mondogatta néha Hunt a kutyának, és szinte teljesen át tudta érezni a helyzetet.
Sue még hangosabban kezdett ugatni, Hunt eddig azt hitte talált egy vakondot, vagy egyéb rágcsálót de ez már valami nagyobb és veszélyesebb lehetett. Letette a sörét a dohányzóasztalra, a tévén közben halkitott és fölállt hogy megnézze mi lehet az oka, ami ennyire fölidegesítette a kutyát. Már a nappali és a konyha között járt, amikor hirtelen melegség fogta el. Mintha közvetlen előtte tűzforrón égett volna valami.
Megtorpant. Előrenyújtotta a kezét és érezte, hogy pár centi alatt még melegebb lett. Aztán mintha elkezdett volna hullámzani előtte a levegő. Megdörzsölte a szemét és újra a délibábra nézett, de az mintha folyamatosan egy középpontba sűrüsödött volna, teljesen eltorzúlt előtte. Eddig oda sem figyelt a közben megjelenő zúgásra, ami immár annyira felerősödött, hogy be kellett fognia a fülét mert úgy érezte szétrobban a feje.
-Istenem,- nyögte majd megkapaszkodott az ajtófélfába, mert érezte ha nem teszi, összeesik a féjdalomtól.Aztán csak egy hatalmas lökést érzett, de akkora erővel, hogy hátralökte jó két méterrel. A lökéshullám kitörte az ablakokat, a szekrényüvegeket és még a poharainak is csak a talpa maradt meg ami árulkodhatott arról, hogy ott az imént még egy egészséges pohár volt. Nem vesztette el az eszméletét, ha igen akkor is csak néhány másodpercere. Felnézett és egy férfit látott maga előtt feküdni. A hirtelen elöntött adrenalin hatására egy pillanat alatt felugrott és odasijetett az arcal lefelé fekvő férfihez.
-Jól van pajtás, nyugi-fordította hátára a férfit, de a meglepetéstől amit látott, teljesen megszédült.
-Te?-kérdezte meglepetten,-mi a franc folyik itt?
A férfi aki előtte volt, önmaga volt. Idősebb kicsit, talán egy két évvel, de Hunt tisztában volt vele hogy ez a férfi a hasonmása. Testvére nem volt, ikertestvére főleg. Teljesen összezavarodott.
-A többiek....-Nyögte a földön fekvő-...A többiek mind meghaltak....-Vér buggyant ki a száján, hunt ekkor vette észre, hogy több lövés érte-...Hatalmasat tévedtünk..mentsd meg őket...-majd a kezében lévő papirdarabot odaadta Huntnak és egy pisztolyt nyomott a másik kezébe.
-Ki vagy te?-kérdezte Hunt. Ezernyi gondolat játszódott le másodpercek alatt a fejében. Nem kapott választ.
-Vigyázz a fegyverre...-nyögte a másik-..Mentsd meg őket...-Ismét egy köhögésroham fogta el de látszott folytatni akarja-...ne bízz .........BUMM
A bejárati ajtó berobbant, szinte tövestől szakadt ki a helyéről, Huntnak annyi ideje maradt csak, hogy kezét az arca elé húzza.
-Fegyver eldobni!-Hangzott egy hang előről, majd amikor Hunt kinyitotta a szemét látta hogy három terepszínű ruhába öltözött katona áll előtte. A jelzésekből ítélve az egyik orvos lehetett.
-Szépen lassan engedje le a fegyvert.-Szólitotta fel az egyik. A másik odasietett a földön fekvő Hunt-hoz, és a pulzusát kezdte mérni. Igen, jól gondolta... orvos volt.
-Mi ez az egész?-Próbálta Hunt kérdezni, bár tudta nem sok esély volt rá hogy választ kapjon.
-Meghalt-szólt az orvos közbe.
-John Hunt Parancsnok!-Felszólítom hogy engedje le a fegyvert, és feküdjön arcal a földre- Nézett rá hideg tekintettel a katona.
-Parancsnok?-nézett meglepődve Hunt- Már leszereltem és...
-Tudjuk-Csendült fel erélyesen a másik hangja.
Hunt lassan letette a földre a fegyvert, nem akart meghalni és ha mégis nem ilyen balfácánok keze álltal.
-Az első hibát-kezdte mosolyogva Hunt- akkor követtétek el fiúk, amikor a bejáratnak háttal álltatok meg.-Majd füttyentett egyet.
A következő eseménysor szinte másodpercek alatt folyt le. A két katona akik a bejárati ajtónál álltak,egyszerre fordúlt meg. Mint egy golyó amit puskából lőttek ki, úgy robbant be Sue a sötétségből, és a legközelebbi katona melkasán dobbant, majd a földre döntötte. Közel hatvan kilójával a rotveiler elég súlyos volt ehez. Hunt abban a pillanatban, már a mellette lévő katona mellényét szorította, maga felé rántotta, de ő közben kilépett és így olyan erővel végta a szekrényhez hogy annak ajtaja behorpadt. Közben a harmadik tétovázott, nem mert a kutyára lőni, mert folyamatosan mozogtak és félt hogy a társába lő bele, így Hunt felé emelte pisztolyát, de már késő volt, John félreütötte bal kezével a fegyvert ami épp akkor sült el, de így a golyó a falba csapódott elkerülve, hogy akárkinek is kárt okozzon. Jobb kezével hasba vágta a katonát, majd a ballal arcon ütötte ami elég is volt ahhoz, hogy beiktasson neki egy jó fél órás szunyókát. A kutya még mindig a másik katona kezét marcangolta, aki közben folyamatosan ordított, és kérlelte Huntot hogy szedje le róla. Egy rugás a fejbe, és ahogy mozdulatlan maradt már a kutya sem kínozta tovább. A férfi lehajolt a fegyverért, majd élettelen hasonmására pillantott és az ajtó felé vette az irányt. A kutya hűségesen követte. Beültek a fekete Nissan Pickupjukba, és a cetlit nézegetve Hunt kihajtott a városból.

Fél óra mulva amikor a katonák jelentkeztek hogy Hunt meglépett az ajtón egy öltönyös férfi lépett be.
A dulakodás nyomai láttán megbizonyosodott arról, hogy lebecsűlte Hunt erejét és találékonyságát.
-Álitsanak össze egy osztagot-mondta rezzenéstelen arcal-Meg kell találnunk.
-Uram!-szólt közbe az egyik katona- Ön szerint hova tart?
-Összeszedi a Csapatát akik megmentik a világot.-válaszolt komoly hangon, és ugyanolyan plépofával.-csak még nem tud rólla.-fejezte be a mondatot majd sarkon fordúlt és elhagyta a házat.


Nem messze a katonai autóktól egy fekete ford várakozott. A benne űlő ember a hangyákhoz hasonlító, sűrgő forgó katonákat nézte, és nyugtázta magában hogy Hunt meglépett.
-Gyors voltál-mondta magának-nem csak a saját fajtádnál, de nálam is gyorsabb voltál.- Szőke haján megcsillant egy kiforduló autó fénye. Rideg és kemény arcvonáasival teljesen olyan volt mint egy nagyra nőtt ember, egy súlyemelő vagy hasonló csak a fehér szemei árúlták el, hogy nem erre a világra való.
-Megtalállak.-Mondta megint hangosan, majd ráadta a gyújtást az autóra és kihajtott az utcából.

Nem elérhető godach2

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4487 Dátum: 2012. Január 22., 03:05:26 »
Sziasztok fiúk lányok!

Szereted az Odaát, Primeval, Walking Dead, vagy Stargate sorozatokat?
Lenne kedved egy hasonló, de nem összelopkodott ötletekben gazdag projecten dolgozni.
És ami a legfontosabb... Tudsz rajzolni és kitartó vagy?
Keresem azt a társam, aki a történeteimet megrajzolná.
Sajnos munkanélküliség miatt nem tudok fizetni érte, csak hobbi szinten csinálnánk az elején, de ha látom
az akaratot és összeszokunk mindent megteszek hogy kiadathassuk.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor jelezz kérlek a godach2.0@freemail.hu email címre és megosztom
az ötleteim és terveim veled.

Üdvözlettel: GoDach

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4486 Dátum: 2012. Január 21., 14:06:38 »
Üdv, az előző JOBB volt.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4485 Dátum: 2012. Január 20., 21:27:15 »
Hét éve is ezt mondták az eddig használt - szerintem egészen klassz - logóra.
Ami nekem inkább rosszabb üzenetet hordoz a céggel kapcsolatban, hogy a nagy első számok dömpingje után még fél év se telt el, és elkezdtek visszaszámozni sorozatokat. Ez egy gyűjtői rémálom lesz, ráadásul eléggé olyan üzenetet hordoz, mintha már nem bíznának a DCnU-ban.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4484 Dátum: 2012. Január 20., 10:48:23 »
A "gáz" nem is kifejezés, ez irtózatos!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4483 Dátum: 2012. Január 20., 09:26:44 »
Szerintem elég gáz.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4482 Dátum: 2012. Január 20., 09:19:39 »
Az új DC Comics logó, amit meg kell szokjunk.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4481 Dátum: 2012. Január 19., 16:11:08 »
Talgabius Dagobertitis.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4480 Dátum: 2012. Január 19., 15:38:54 »
Mi a kép címe? Dagobert a valóságban?  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4479 Dátum: 2012. Január 19., 15:05:55 »

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4478 Dátum: 2012. Január 18., 23:47:07 »
Kerítek neked egy beutalót.  :badteeth:

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4477 Dátum: 2012. Január 18., 22:42:17 »
Az mennyire gáz, ha az indexen a mostani címlapos Dagobert bácsis képről rögtön fejből tudtam, melyik történetből való? :badteeth:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4476 Dátum: 2012. Január 18., 18:36:37 »
Heh, most láttam az egyik ügyfelünk bevallásában, hogy decemberben volt tranzakciója a Triskelion s.r.o-val. Fury-ék már Európában is terjeszkednek...  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4475 Dátum: 2012. Január 15., 17:23:47 »
Marketet szoktam.
"I'm so meta, even this acronym"